Név:
E-mail:
Férfi NB II. Ny
 OSE Lions II.  
 Hévízi SK  
2017/04/29 18:00
Férfi NB II. Ny
 ZTE  
 Siófok  
2017/04/29 19:00
Férfi NB II. Kö A
 Treff 07 SE  
 BLF KK  
2017/04/29 16:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Újpest-MT  
2017/04/29 18:00
Fiú junior Reg.
 Budafoki KK  
 Zsíros Akadémi.  
2017/04/29 10:45
Fiú junior Reg.
 Soproni Sporti.  
 Békéscsabai KK.  
2017/04/29 11:00
Fiú junior Reg.
 MEAFC/A  
 Budaörsi DSE/A.  
2017/04/29 12:45
Fiú junior Reg.
 Nyíradonyi VVT.  
 Nyíregyháza Bl.  
2017/04/29 16:00
Fiú junior Reg.
 Budaörsi DSE/A.  
 Soproni Sporti.  
2017/04/29 17:00
Fiú junior Reg.
 MEAFC/A  
 Békéscsabai KK.  
2017/04/29 18:45
Fiú kadett reg.
 Gyulai Sportis.  
 Szentesi KK  
2017/04/29 10:00
Fiú kadett reg.
 Atomerőmű SE  
 Kosárlabda Aka.  
2017/04/29 11:00
Fiú kadett reg.
 Kiss Lenke KS  
 BLF - Ziccer  
2017/04/29 11:00
Fiú kadett reg.
 Veszprémi UKE  
 Ajka  
2017/04/29 12:00
Fiú kadett reg.
 Ajka  
 Veszprémi UKE  
2017/04/29 14:00
Leány tini reg.
   
   
2017/04/29 11:00
Leány tini reg.
   
   
2017/04/29 12:45
Leány tini reg.
   
   
2017/04/29 17:00
Leány tini reg.
   
   
2017/04/29 18:45
Fiú serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "A" csoport - Fiú serdülő      
"A" csoport - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.)
  Kiss Lenke KS - Nagykőrösi Sólymok2017.02.11 - 11:00szombat64 - 66
  Vásárhelyi Rakéták - MEAFC/A2017.02.11 - 12:45szombat158 - 37
  MEAFC/A - Kiss Lenke KS2017.02.11 - 17:00szombat42 - 93
  Vásárhelyi Rakéták - Nagykőrösi Sólymok2017.02.11 - 18:45szombat117 - 47
  Nagykőrösi Sólymok - MEAFC/A2017.02.12 - 09:30vasárnap100 - 43
  Kiss Lenke KS - Vásárhelyi Rakéták2017.02.12 - 11:15vasárnap54 - 130

     "A" csoport - Fiú serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vásárhelyi Rakéták304051382672.93486
2.Nagykőrösi Sólymok21213224-110.95095
3.Kiss Lenke KS12211238-270.88664
4.MEAFC/A03122351-2290.34763



      "B" csoport - Fiú serdülő      
"B" csoport - GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
(6000 Kecskemét Izsáki út 10. )
  Nyíregyházi Kék Cápák - Szolnoki Sportcentrum/A2017.02.11 - 11:00szombat60 - 78
  Kecskeméti KA/A - Kaszások Akadémia2017.02.11 - 12:45szombat89 - 38
  Kaszások Akadémia - Nyíregyházi Kék Cápák2017.02.11 - 17:00szombat35 - 89
  Kecskeméti KA/A - Szolnoki Sportcentrum/A2017.02.11 - 18:45szombat73 - 88
  Szolnoki Sportcentrum/A - Kaszások Akadémia2017.02.12 - 09:30vasárnap2 - 0
  Nyíregyházi Kék Cápák - Kecskeméti KA/A2017.02.12 - 11:15vasárnap59 - 41

     "B" csoport - Fiú serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szolnoki Sportcentrum/A30168133351.26326
2.Nyíregyházi Kék Cápák21208154541.35065
3.Kecskeméti KA/A12203185181.09734
4.Kaszások Akadémia0373180-1070.40563



      "C" csoport - Fiú serdülő      
"C" csoport - Tóth Árpád Gimnázium
(4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
  Vasas Akadémia/A - JKSE Kosársuli2017.02.11 - 11:00szombat137 - 38
  Debreceni KA - DSI - SZEDEÁK/A2017.02.11 - 12:45szombat92 - 34
  SZEDEÁK/A - Vasas Akadémia/A2017.02.11 - 17:00szombat40 - 131
  Debreceni KA - DSI - JKSE Kosársuli2017.02.11 - 18:45szombat107 - 39
  JKSE Kosársuli - SZEDEÁK/A2017.02.12 - 09:30vasárnap47 - 64
  Vasas Akadémia/A - Debreceni KA - DSI2017.02.12 - 11:15vasárnap84 - 65

     "C" csoport - Fiú serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/A303521432092.46156
2.Debreceni KA - DSI212641571071.68155
3.SZEDEÁK/A12138270-1320.51114
4.JKSE Kosársuli03124308-1840.40263



      "D" csoport - Fiú serdülő      
"D" csoport - Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
(2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
  Egri KOK VSI - Budapesti Honvéd2017.02.11 - 11:00szombat72 - 52
  Pityke KSE - Nyíregyházi Sportcentrum KA2017.02.11 - 12:45szombat100 - 42
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Egri KOK VSI2017.02.11 - 17:00szombat69 - 88
  Pityke KSE - Budapesti Honvéd2017.02.11 - 18:45szombat66 - 60
  Budapesti Honvéd - Nyíregyházi Sportcentrum KA2017.02.12 - 09:30vasárnap86 - 16
  Egri KOK VSI - Pityke KSE2017.02.12 - 11:15vasárnap55 - 91

     "D" csoport - Fiú serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Pityke KSE302571571001.63696
2.Egri KOK VSI2121521231.01425
3.Budapesti Honvéd12198154441.28574
4.Nyíregyházi Sportcentrum KA03127274-1470.46353



      "E" csoport - Fiú serdülő      
"E" csoport - Arena Savaria Munkacsarnoka
(9700 Szombathely Sugár út 18.)
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Körmendi Törpördögök2017.02.11 - 11:00szombat72 - 66
  PVSK-Panthers/A - Budaörsi DSE2017.02.11 - 12:45szombat63 - 50
  Körmendi Törpördögök - PVSK-Panthers/A2017.02.11 - 17:00szombat61 - 48
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Budaörsi DSE2017.02.11 - 18:45szombat79 - 41
  Budaörsi DSE - Körmendi Törpördögök2017.02.12 - 09:30vasárnap51 - 57
  PVSK-Panthers/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2017.02.12 - 11:15vasárnap51 - 69

     "E" csoport - Fiú serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szombathelyi Sportiskola KA/A30220158621.39246
2.Körmendi Törpördögök21184171131.07605
3.PVSK-Panthers/A12162180-180.90004
4.Budaörsi DSE03142199-570.71363



      "F" csoport - Fiú serdülő      
"F" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Dávid Kornél KA /A - Bajai Bácska FKE2017.02.11 - 11:00szombat112 - 50
  MAFC/A - ZTE KK/A2017.02.11 - 12:45szombat86 - 58
  ZTE KK/A - Dávid Kornél KA /A2017.02.11 - 17:00szombat64 - 88
  MAFC/A - Bajai Bácska FKE2017.02.11 - 18:45szombat102 - 46
  Bajai Bácska FKE - ZTE KK/A2017.02.12 - 09:30vasárnap39 - 96
  Dávid Kornél KA /A - MAFC/A2017.02.12 - 11:15vasárnap95 - 72

     "F" csoport - Fiú serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Dávid Kornél KA /A302951861091.58606
2.MAFC/A21260199611.30655
3.ZTE KK/A1221821351.02354
4.Bajai Bácska FKE03135310-1750.43553



      "G" csoport - Fiú serdülő      
"G" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Kaposvári KK/A - OSE Lions2017.02.11 - 11:00szombat87 - 78
  Zsíros Akadémia Kőbánya - GYKSE Szekszárd2017.02.11 - 12:45szombat108 - 82
  GYKSE Szekszárd - Kaposvári KK/A2017.02.11 - 17:00szombat92 - 82
  Zsíros Akadémia Kőbánya - OSE Lions2017.02.11 - 18:45szombat108 - 48
  OSE Lions - GYKSE Szekszárd2017.02.12 - 09:30vasárnap71 - 81
  Kaposvári KK/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2017.02.12 - 11:15vasárnap71 - 115

     "G" csoport - Fiú serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Zsíros Akadémia Kőbánya303312011301.64686
2.GYKSE Szekszárd21255261-60.97705
3.Kaposvári KK/A12240285-450.84214
4.OSE Lions03197276-790.71383



      "H" csoport - Fiú serdülő      
"H" csoport - Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
(9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
  Soproni Sportiskola/A - Dávid Kornél KA /B2017.02.11 - 11:00szombat125 - 39
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Dombóvári KS 2017.02.11 - 12:45szombat119 - 39
  Dombóvári KS - Soproni Sportiskola/A2017.02.11 - 17:00szombat41 - 119
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Dávid Kornél KA /B2017.02.11 - 18:45szombat125 - 47
  Dávid Kornél KA /B - Dombóvári KS 2017.02.12 - 09:30vasárnap58 - 92
  Soproni Sportiskola/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2017.02.12 - 11:15vasárnap63 - 60

     "H" csoport - Fiú serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Soproni Sportiskola/A303071401672.19296
2.Kosárlabda Akadémia Pécs/A213041491552.04035
3.Dombóvári KS 12172296-1240.58114
4.Dávid Kornél KA /B03144342-1980.42113



 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok