Név:
E-mail:
Férfi NB II. Nyugat
 Kap.  
 MOGAAC  
2017/12/15 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Kozármisleny-F.  
2017/12/15 19:30
Férfi NB II. Közép A
 FSzSE  
 Újpest-MT  
2017/12/15 20:20
Fiú Junior, Regionális
 Pápai KC  
 Szombathelyi S.  
2017/12/15 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Vásárhelyi Kos.  
 Félegyházi TSI.  
2017/12/15 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2017/12/15 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Gödöll?i SK  
 Kiss Lenke KS  
2017/12/15 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Pityke KSE  
 Békési SZSK  
2017/12/15 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2017/12/15 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Soproni Sporti.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/12/15 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Sp.  
 MEAFC/A  
2017/12/15 17:30
Leány Junior
 BEAC-Újbuda KA.  
 Pénzügy?r SE  
2017/12/15 17:10
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/12/15 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Török Flóris  
2017/12/15 19:00
Fiú Serdülő - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "A" csoport - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
  Szombathelyi Kosárlabda Akadémia/A - Kaposvári KK Delfinek/A2015.02.14 - 11:00szombat 
  Dávid Kornél KA /A - Kiss Lenke KS2015.02.14 - 12:45szombat 
  Kiss Lenke KS - Szombathelyi Kosárlabda Akadémia/A2015.02.14 - 17:00szombat 
  Dávid Kornél KA /A - Kaposvári KK Delfinek/A2015.02.14 - 18:45szombat 
  Szombathelyi Kosárlabda Akadémia/A - Dávid Kornél KA /A2015.02.15 - 09:00vasárnap 
  Kaposvári KK Delfinek/A - Kiss Lenke KS2015.02.15 - 10:45vasárnap 

     "A" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Kaposvári KK Delfinek/A03150244-940.61483
2.Kiss Lenke KS12168233-650.72104
3.Dávid Kornél KA /A21249189601.31755
4.Szombathelyi Kosárlabda Akadémia/A30271172991.57566



      "B" csoport - Fiú Serdülő      
"B" csoport - Oroszlány, Krajnyik András Sportcsarnok
  Budaörsi DSE - Alisca Sólymok2015.02.07 - 11:00szombat 
  ZTE KK - OSE Oroszlánok2015.02.07 - 12:45szombat 
  OSE Oroszlánok - Budaörsi DSE2015.02.07 - 17:00szombat 
  ZTE KK - Alisca Sólymok2015.02.07 - 18:45szombat 
  Alisca Sólymok - OSE Oroszlánok2015.02.08 - 09:00vasárnap 
  Budaörsi DSE - ZTE KK2015.02.08 - 10:45vasárnap 

     "B" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Alisca Sólymok03153336-1830.45543
2.Budaörsi DSE12226209171.08134
3.OSE Oroszlánok21239192471.24485
4.ZTE KK303081891191.62966



      "C" csoport - Fiú Serdülő      
"C" csoport - Sopron, Vas-villa SZKI
  Vasas Akadémia/A - Soproni Sportiskola/A2015.02.07 - 11:30szombat 
  Soproni Tigrisek - Bajai Bácska FKE2015.02.07 - 13:15szombat 
  Bajai Bácska FKE - Soproni Sportiskola/A2015.02.08 - 09:00vasárnap 
  Vasas Akadémia/A - Soproni Tigrisek 2015.02.08 - 10:45vasárnap 
  Bajai Bácska FKE - Vasas Akadémia/A2015.02.08 - 15:00vasárnap 
  Soproni Sportiskola/A - Soproni Tigrisek 2015.02.08 - 16:45vasárnap 

     "C" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Soproni Tigrisek 03137311-1740.44053
2.Soproni Sportiskola/A12198232-340.85344
3.Vasas Akadémia/A212611551061.68395
4.Bajai Bácska FKE302951931021.52856



      "D" csoport - Fiú Serdülő      
"D" csoport - Pécs, TÁSI
  Budapesti Honvéd - Körmendi Törpördögök/A2015.02.07 - 11:00szombat 
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Széchenyi KA Győri KC/A2015.02.07 - 12:45szombat 
  Széchenyi KA Győri KC/A - Budapesti Honvéd2015.02.07 - 17:00szombat 
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Körmendi Törpördögök/A2015.02.07 - 18:45szombat 
  Körmendi Törpördögök/A - Széchenyi KA Győri KC/A2015.02.08 - 09:00vasárnap 
  Budapesti Honvéd - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2015.02.08 - 10:45vasárnap 

     "D" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Széchenyi KA Győri KC/A03139325-1860.42773
2.Körmendi Törpördögök/A12226213131.06104
3.Kosárlabda Akadémia Pécs/A21285217681.31345
4.Budapesti Honvéd303062011051.52246



      "E" csoport - Fiú Serdülő      
"E" csoport - Budapest, Zsiros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI - ELITE Basket Törökbálint2015.02.07 - 11:30szombat 
  Zsíros Akadémia Kőbánya /A - Vásárhelyi KS2015.02.07 - 13:15szombat 
  Vásárhelyi KS - Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI2015.02.07 - 17:00szombat 
  Zsíros Akadémia Kőbánya /A - ELITE Basket Törökbálint2015.02.07 - 18:45szombat 
  ELITE Basket Törökbálint - Vásárhelyi KS2015.02.08 - 09:00vasárnap 
  Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI - Zsíros Akadémia Kőbánya /A2015.02.08 - 10:45vasárnap 

     "E" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.ELITE Basket Törökbálint03149293-1440.50853
2.Vásárhelyi KS12149276-1270.53994
3.Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI212971551421.91615
4.Zsíros Akadémia Kőbánya /A302731441291.89586



      "F" csoport - Fiú Serdülő      
"F" csoport - Budapest, Kaszások Csarnok
  Óbudai Kaszások - Egri KOK VSI2015.02.07 - 11:00szombat 
  JKSE Kosársuli - Szolnoki VSI/B2015.02.07 - 12:45szombat 
  Szolnoki VSI/B - Óbudai Kaszások2015.02.07 - 17:00szombat 
  JKSE Kosársuli - Egri KOK VSI2015.02.07 - 18:45szombat 
  Egri KOK VSI - Szolnoki VSI/B2015.02.08 - 09:00vasárnap 
  Óbudai Kaszások - JKSE Kosársuli2015.02.08 - 10:45vasárnap 

     "F" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Szolnoki VSI/B03165245-800.67353
2.Egri KOK VSI12143241-980.59344
3.JKSE Kosársuli21225171541.31585
4.Óbudai Kaszások302951711241.72516



      "G" csoport - Fiú Serdülő      
"G" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  Szolnoki VSI/A - MAFC Kosársuli/A2015.02.07 - 11:00szombat 
  GKS-Nyíregyháza/A - Atomerőmű SE2015.02.07 - 12:45szombat 
  Szolnoki VSI/A - Atomerőmű SE2015.02.07 - 17:00szombat 
  MAFC Kosársuli/A - GKS-Nyíregyháza/A2015.02.07 - 18:45szombat 
  Atomerőmű SE - MAFC Kosársuli/A2015.02.08 - 09:00vasárnap 
  GKS-Nyíregyháza/A - Szolnoki VSI/A2015.02.08 - 10:45vasárnap 

     "G" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Atomerőmű SE03185268-830.69033
2.GKS-Nyíregyháza/A12209245-360.85314
3.MAFC Kosársuli/A2124324031.01255
4.Szolnoki VSI/A302721561161.74366



      "H" csoport - Fiú Serdülő      
"H" csoport - Szerencs, Kulcsár Anita Városi Sportcsarnok
  Szerencsi VSE - Ziccer Tigrisek KS2015.02.07 - 11:00szombat 
  Békési SZSK - SZEDEÁK/A2015.02.07 - 12:45szombat 
  Szerencsi VSE - Békési SZSK2015.02.07 - 17:00szombat 
  SZEDEÁK/A - Ziccer Tigrisek KS2015.02.07 - 18:45szombat 
  Ziccer Tigrisek KS - Békési SZSK2015.02.08 - 09:00vasárnap 
  SZEDEÁK/A - Szerencsi VSE2015.02.08 - 10:45vasárnap 

     "H" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Ziccer Tigrisek KS03148226-780.65493
2.Szerencsi VSE12144295-1510.48814
3.Békési SZSK21213187261.13905
4.SZEDEÁK/A303201172032.73506



 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok