Név:
E-mail:
Férfi NB II. Ny
 OSE Lions II.  
 Hévízi SK  
2017/04/29 18:00
Férfi NB II. Ny
 ZTE  
 Siófok  
2017/04/29 19:00
Férfi NB II. Kö A
 Treff 07 SE  
 BLF KK  
2017/04/29 16:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Újpest-MT  
2017/04/29 18:00
Fiú junior Reg.
 Budafoki KK  
 Zsíros Akadémi.  
2017/04/29 10:45
Fiú junior Reg.
 Soproni Sporti.  
 Békéscsabai KK.  
2017/04/29 11:00
Fiú junior Reg.
 MEAFC/A  
 Budaörsi DSE/A.  
2017/04/29 12:45
Fiú junior Reg.
 Nyíradonyi VVT.  
 Nyíregyháza Bl.  
2017/04/29 16:00
Fiú junior Reg.
 Budaörsi DSE/A.  
 Soproni Sporti.  
2017/04/29 17:00
Fiú junior Reg.
 MEAFC/A  
 Békéscsabai KK.  
2017/04/29 18:45
Fiú kadett reg.
 Gyulai Sportis.  
 Szentesi KK  
2017/04/29 10:00
Fiú kadett reg.
 Atomerőmű SE  
 Kosárlabda Aka.  
2017/04/29 11:00
Fiú kadett reg.
 Kiss Lenke KS  
 BLF - Ziccer  
2017/04/29 11:00
Fiú kadett reg.
 Veszprémi UKE  
 Ajka  
2017/04/29 12:00
Fiú kadett reg.
 Ajka  
 Veszprémi UKE  
2017/04/29 14:00
Leány tini reg.
   
   
2017/04/29 11:00
Leány tini reg.
   
   
2017/04/29 12:45
Leány tini reg.
   
   
2017/04/29 17:00
Leány tini reg.
   
   
2017/04/29 18:45
Fiú serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Dél-nyugati régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - GYKSE Szekszárd2016.12.17 - 10:00szombat77 - 40
  PVSK-Panthers/A - Kaposvári KK/A2016.12.17 - 12:00szombat68 - 73
  GYKSE Szekszárd - PVSK-Panthers/A2016.12.17 - 15:00szombat57 - 72
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Kaposvári KK/A2016.12.17 - 17:00szombat101 - 68
"B" csoport - Krúdy Gyula Szakképző Iskola
(8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
  Dombóvári KS - Siófoki Kosársuli2016.12.17 - 10:00szombat97 - 59
  Bajai Bácska FKE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2016.12.17 - 12:00szombat113 - 34
  Siófoki Kosársuli - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2016.12.17 - 14:00szombat68 - 70
  Dombóvári KS - Bajai Bácska FKE2016.12.17 - 16:00szombat80 - 65
"C" csoport - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
(7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
  Atomerőmű SE - Kaposvári KK/B2016.12.18 - 10:00vasárnap91 - 53
  PVSK-Panthers/B - Bonyhádi KSE2016.12.18 - 12:00vasárnap61 - 66
  Kaposvári KK/B - PVSK-Panthers/B2016.12.18 - 15:00vasárnap59 - 77
  Atomerőmű SE - Bonyhádi KSE2016.12.18 - 17:00vasárnap104 - 29
"D" csoport - Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
(2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/a.)
  Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok - Marcali VSZSE2016.12.18 - 10:30vasárnap116 - 41
  Marcali VSZSE - Kanizsa KK2016.12.18 - 12:30vasárnap65 - 92
  Kanizsa KK - Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok2016.12.18 - 14:30vasárnap81 - 102

      Dél-keleti régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Pityke KSE - Kecskeméti KA/A2016.12.17 - 09:00szombat71 - 48
  Vásárhelyi Rakéták - Nagykőrösi Sólymok2016.12.17 - 11:00szombat106 - 34
  Kecskeméti KA/A - Nagykőrösi Sólymok2016.12.17 - 13:00szombat63 - 42
  Pityke KSE - Vásárhelyi Rakéták2016.12.17 - 15:00szombat58 - 88
"B" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Szolnoki Sportcentrum/A - Békési SZSK2016.12.18 - 10:00vasárnap104 - 53
  Békéscsabai KK - Félegyházi TSI2016.12.18 - 12:00vasárnap65 - 55
  Békési SZSK - Félegyházi TSI2016.12.18 - 14:00vasárnap66 - 85
  Szolnoki Sportcentrum/A - Békéscsabai KK2016.12.18 - 16:00vasárnap68 - 61
"C" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  SZEDEÁK/A - Szentesi KK2016.12.17 - 10:00szombat2 - 0
  Szolnoki Sportcentrum/B - Vásárhelyi Kobrák2016.12.17 - 12:00szombat65 - 72
  Szentesi KK - Szolnoki Sportcentrum/B2016.12.17 - 14:00szombat0 - 2
  SZEDEÁK/A - Vásárhelyi Kobrák2016.12.17 - 16:00szombat92 - 61
"D" csoport - Deák Ferenc Gimnázium
(6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
  Kecskeméti KA/B - Gyulai SI2016.12.17 - 10:00szombat103 - 3
  SZEDEÁK/B - Karcagi SE2016.12.17 - 12:00szombat60 - 56
  Gyulai SI - Karcagi SE2016.12.17 - 14:00szombat31 - 77
  Kecskeméti KA/B - SZEDEÁK/B2016.12.17 - 16:00szombat75 - 43

      Észak-keleti régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény
(4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - JKSE Kosársuli2016.12.18 - 10:30vasárnap2 - 0
  Egri KOK VSI - Debreceni KA - DSI2016.12.18 - 12:30vasárnap0 - 2
  JKSE Kosársuli - Egri KOK VSI2016.12.18 - 15:00vasárnap0 - 2
  Nyíregyházi Kék Cápák - Debreceni KA - DSI2016.12.18 - 17:00vasárnap62 - 54
"B" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  MEAFC/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.12.17 - 10:00szombat85 - 53
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Szerencs VSE2016.12.17 - 12:00szombat67 - 92
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Nyíregyházi Sportcentrum KA2016.12.17 - 14:00szombat62 - 52
  MEAFC/A - Szerencs VSE2016.12.17 - 16:00szombat87 - 37
"C" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek KS - MEAFC - Jezsuita2016.12.18 - 10:00vasárnap72 - 48
  Beszterce KK - NYKK Eötvös2016.12.18 - 12:00vasárnap100 - 33
  MEAFC - Jezsuita - NYKK Eötvös2016.12.18 - 14:00vasárnap56 - 38
  Ziccer Tigrisek KS - Beszterce KK2016.12.18 - 16:00vasárnap51 - 70
"D" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  Mezőcsáti DSE - Salgótarjáni KI2016.12.18 - 10:00vasárnap63 - 20
  Salgótarjáni KI - MEAFC/B2016.12.18 - 12:00vasárnap46 - 38
  MEAFC/B - Mezőcsáti DSE2016.12.18 - 14:00vasárnap33 - 74

      Észak-nyugati régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Körmendi Törpördögök2016.12.10 - 09:00szombat75 - 66
  Soproni Sportiskola/A - Dávid Kornél KA /A2016.12.10 - 11:00szombat78 - 54
  Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA /A2016.12.10 - 15:00szombat77 - 76
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Soproni Sportiskola/A2016.12.10 - 17:00szombat65 - 68
"B" csoport - Győr Városi Egyetemi Csarnok
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  ZTE KK/A - Győri KC 032016.12.17 - 10:00szombat77 - 62
  Szombathelyi Sportiskola KA/B - Dávid Kornél KA /B2016.12.17 - 12:00szombat63 - 81
  Győri KC 03 - Szombathelyi Sportiskola KA/B2016.12.17 - 14:00szombat96 - 81
  ZTE KK/A - Dávid Kornél KA /B2016.12.17 - 16:00szombat135 - 57
"C" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Lions - Tatabányai Kenguruk2016.12.18 - 11:00vasárnap109 - 72
  ZTE KK/B - Soproni Sportiskola/B2016.12.18 - 13:00vasárnap32 - 68
  Tatabányai Kenguruk - ZTE KK/B2016.12.18 - 15:00vasárnap80 - 60
  OSE Lions - Soproni Sportiskola/B2016.12.18 - 17:00vasárnap84 - 64
"D" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Veszprémi UKE - Tapolcai Sziklák2016.12.18 - 10:00vasárnap45 - 53
  Soproni Tigrisek - Pápai KC2016.12.18 - 12:00vasárnap87 - 67
  Veszprémi UKE - Pápai KC2016.12.18 - 14:00vasárnap47 - 55
  Tapolcai Sziklák - Soproni Tigrisek2016.12.18 - 16:00vasárnap51 - 86
"E" csoport - Győr Városi Egyetemi Csarnok
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Győri KC 04 - Dávid Kornél KA /C2016.12.17 - 12:00szombat68 - 82
  Dávid Kornél KA /C - Tatai SE2016.12.17 - 14:00szombat54 - 80
  Tatai SE - Győri KC 042016.12.17 - 16:00szombat68 - 61
"F" csoport - Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
(8400 Ajka József Attila utca 30.)
  MTE 1904 - Ajka2016.12.18 - 10:00vasárnap0 - 2
  Ifjú Sólymok - MTE 19042016.12.18 - 12:00vasárnap2 - 0
  Ajka - Ifjú Sólymok2016.12.18 - 14:00vasárnap89 - 78

      Közép régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Menyecske utcai Általános Iskola
(1112 Budapest Menyecske utca 2.)
  Vasas Akadémia/A - Kiss Lenke KS2016.12.17 - 10:00szombat105 - 69
  Zsíros Akadémia Kőbánya - MAFC/A2016.12.17 - 12:00szombat60 - 95
  Kiss Lenke KS - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.12.17 - 14:00szombat70 - 81
  Vasas Akadémia/A - MAFC/A2016.12.17 - 16:00szombat66 - 75
"B" csoport - Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
(2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
  Budapesti Honvéd - PAFC2016.12.17 - 09:30szombat77 - 51
  Budaörsi DSE - Kaszások Akadémia2016.12.17 - 11:30szombat107 - 41
  PAFC - Kaszások Akadémia2016.12.17 - 13:30szombat65 - 81
  Budapesti Honvéd - Budaörsi DSE2016.12.17 - 15:30szombat75 - 86
"C" csoport - Vasas Pasaréti Sportcentrum
(1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
  MAFC/B - KKS2016.12.18 - 11:00vasárnap54 - 53
  Vasas Akadémia/B - BLF KK2016.12.18 - 13:00vasárnap2 - 0
  KKS - BLF KK2016.12.18 - 15:00vasárnap2 - 0
  MAFC/B - Vasas Akadémia/B2016.12.18 - 17:00vasárnap66 - 59
"D" csoport - Babits Mihály Gimnázium
(1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.)
  Újpest-MT - Gödöllői SK2016.12.17 - 09:00szombat59 - 72
  Gödöllői SK - BKGDSE2016.12.17 - 11:00szombat76 - 52
  BKGDSE - Újpest-MT2016.12.17 - 13:00szombat37 - 67
"E" csoport - Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
(1223 Budapest Rákóczi utca 16.)
  ELITE Basket Törökbálint - JKC2016.12.17 - 11:00szombat2 - 0
  Budafoki KK - ELITE Basket Törökbálint2016.12.17 - 12:45szombat40 - 97
  JKC - Budafoki KK2016.12.17 - 14:30szombat0 - 2

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok