Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Piros - Playoff
 HONV  
 MTK  
2018/05/23 19:00
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 ALBA  
 ÓBUD  
2018/05/23 18:30
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 Tatabánya  
 TFSE  
2018/05/23 19:00
Fiú Junior, Regionális
 Bajai Bácska  
 Kosárlabda Aka.  
2018/05/23 17:30
Fiú Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Dél-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Szuhay-Sportközpont
(7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A2017.11.23 - 17:45csütörtök69 - 58
  Dombóvári Kosársuli KE - Bajai Bácska FKE2017.11.26 - 10:00vasárnap108 - 61
  Bajai Bácska FKE - PVSK Nemzeti Akadémia/A2017.11.26 - 13:00vasárnap51 - 79
  Dombóvári Kosársuli KE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2017.11.26 - 15:00vasárnap82 - 66
"B" csoport - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
(7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
  Paksi Harcosok - Atomerőmű SE - Bonyhádi KSE2017.11.26 - 10:00vasárnap90 - 76
  Kaposvári KK/A - GYKSE Szekszárd2017.11.26 - 12:00vasárnap81 - 80
  Bonyhádi KSE - GYKSE Szekszárd2017.11.26 - 14:00vasárnap73 - 88
  Paksi Harcosok - Atomerőmű SE - Kaposvári KK/A2017.11.26 - 16:00vasárnap93 - 95
"C" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kozármisleny SE2017.11.25 - 08:00szombat116 - 30
  Kaposvári KK/B - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2017.11.25 - 10:00szombat57 - 52
  Kozármisleny SE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2017.11.25 - 12:00szombat64 - 58
  PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kaposvári KK/B2017.11.25 - 14:00szombat82 - 48
"D" csoport - Vályi Péter Szakképző Intézet Sportcsarnoka
(7090 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.)
  Siófoki Kosársuli - Tamási Dámok2017.11.26 - 09:00vasárnap70 - 53
  Kanizsa KK - Siófoki Kosársuli2017.11.26 - 11:00vasárnap77 - 53
  Tamási Dámok - Kanizsa KK2017.11.26 - 13:00vasárnap39 - 105
"E" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
  Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - Dunaújvárosi Sárkányok 2004Nagy-Pál Petra - Kovács Róbert2017.11.25 - 10:00szombat64 - 100
  Dunaújvárosi Sárkányok 2004 - Marcali VSZSENagy-Pál Petra - Kovács Róbert2017.11.25 - 12:00szombat91 - 66
  Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Sárkányok 2005Nagy-Pál Petra - Kovács Róbert2017.11.25 - 14:00szombat73 - 58

      Dél-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A2017.11.26 - 10:00vasárnap109 - 29
  Szolnoki Sportcentrum/A - Vásárhelyi Kobrák2017.11.26 - 12:00vasárnap98 - 55
  SZEDEÁK/A - Vásárhelyi Kobrák2017.11.26 - 14:00vasárnap83 - 96
  Kecskeméti KA/A - Szolnoki Sportcentrum/A2017.11.26 - 16:00vasárnap89 - 65
"B" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Békéscsabai KK - Szentesi KK2017.11.25 - 10:00szombat64 - 84
  Kecskeméti KA/B - Szolnoki Sportcentrum/B2017.11.25 - 12:00szombat76 - 64
  Békéscsabai KK - Szolnoki Sportcentrum/B2017.11.25 - 14:00szombat70 - 57
  Szentesi KK - Kecskeméti KA/B2017.11.25 - 16:00szombat87 - 78
"C" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/C2017.11.26 - 10:00vasárnap83 - 49
  Nagykőrösi Sólymok - Karcagi SE2017.11.26 - 12:00vasárnap59 - 101
  Kecskeméti KA/C - Nagykőrösi Sólymok2017.11.26 - 14:00vasárnap54 - 70
  Félegyházi TSI - Karcagi SE2017.11.26 - 16:00vasárnap74 - 70
"D" csoport - Deák Ferenc Gimnázium
(6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
  Békési SZSK - SZEDEÁK/B2017.11.25 - 10:00szombat52 - 70
  Pityke KSE - Szolnoki Sportcentrum/C2017.11.25 - 12:00szombat79 - 42
  Békési SZSK - Szolnoki Sportcentrum/C2017.11.25 - 14:00szombat70 - 63
  SZEDEÁK/B - Pityke KSE2017.11.25 - 16:00szombat66 - 73
"E" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  SZEDEÁK/C - Vásárhelyi Bikák2017.11.26 - 09:00vasárnap40 - 83
  Gyulai SI - SZEDEÁK/C2017.11.26 - 11:00vasárnap73 - 75
  Vásárhelyi Bikák - Gyulai SI2017.11.26 - 13:00vasárnap85 - 54

      Észak-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
(4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.)
  Debreceni KA/A - Nyíregyházi SportcentrumFülöp Ádám - Szűcs Balázs2017.11.25 - 10:00szombat220 - 24
  Lehel Kosársuli/A - MEAFC - JezsuitaKokas Sándor - Fülöp Ádám2017.11.25 - 12:00szombat53 - 68
  Nyíregyházi Sportcentrum - Lehel Kosársuli/AKokas Sándor - Szűcs Balázs2017.11.25 - 14:30szombat57 - 76
  Debreceni KA/A - MEAFC - JezsuitaFülöp Ádám - Szűcs Balázs2017.11.25 - 16:30szombat179 - 23
"B" csoport - Balassi Bálint Általános Iskola
(3300 Eger Malomárok utca 1.)
  Szerencs VSE - Hajdúböszörményi TELengyel Ádám - Takács Zoltán2017.11.26 - 10:00vasárnap78 - 32
  Nyíregyházi Kék Cápák - Egri VSI KOK/ALengyel Ádám - Marton Péter2017.11.26 - 12:00vasárnap77 - 74
  Hajdúböszörményi TE - Egri VSI KOK/AMarton Péter - Stefán Attila2017.11.26 - 14:00vasárnap51 - 71
  Szerencs VSE - Nyíregyházi Kék CápákTakács Zoltán - Stefán Attila2017.11.26 - 16:00vasárnap73 - 68
"C" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Debreceni KA DSI2017.11.26 - 09:00vasárnap65 - 82
  NYKK-Eötvös/A - Beszterce KK2017.11.26 - 11:00vasárnap20 - 0
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Beszterce KK2017.11.26 - 13:00vasárnap2 - 0
  Debreceni KA DSI - NYKK-Eötvös/A2017.11.26 - 15:00vasárnap58 - 64
"D" csoport - Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
(4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.)
  Mezőcsáti DSE - Lehel Kosársuli/BKokas Sándor - Kiss Gabriella2017.11.26 - 10:30vasárnap84 - 57
  Salgótarjáni KI - Debreceni KA/BRinyu Péter - Kiss Gabriella2017.11.26 - 12:30vasárnap42 - 100
  Lehel Kosársuli/B - Salgótarjáni KIKokas Sándor - Rinyu Péter2017.11.26 - 14:30vasárnap94 - 101
  Mezőcsáti DSE - Debreceni KA/BKokas Sándor - Kiss Gabriella2017.11.26 - 16:30vasárnap69 - 104
"E" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MEAFC/B - Egri VSI KOK/BVaszi Ádám2017.11.25 - 10:00szombat20 - 0
  NYKK-Eötvös/B - Sunshine NYIKSELónáth László2017.11.25 - 12:00szombat50 - 54
  Egri VSI KOK/B - NYKK-Eötvös/BBene Szilárd2017.11.25 - 14:00szombat0 - 20
  MEAFC/B - Sunshine NYIKSENagy Zsombor2017.11.25 - 16:00szombat89 - 10

      Észak-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  Soproni Sportiskola KA/A - Dávid Kornél KA/A2017.11.25 - 10:30szombat58 - 64
  Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2017.11.25 - 12:30szombat65 - 45
  Soproni Sportiskola KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2017.11.25 - 15:00szombat52 - 75
  Dávid Kornél KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A2017.11.25 - 17:00szombat57 - 96
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Lions/A - Győri KCKaposi Renátó - Krisztián-Világos Tünde2017.11.25 - 10:00szombat88 - 41
  Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA/BKaposi Renátó - Krisztián-Világos Tünde2017.11.25 - 12:00szombat97 - 46
  Győri KC - Dávid Kornél KA/BKaposi Renátó - Novák Bence2017.11.25 - 14:30szombat73 - 77
  OSE Lions/A - Körmendi TörpördögökBognár Tibor - Krisztián-Világos Tünde2017.11.25 - 16:30szombat84 - 64
"C" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Tigrisek - Szombathelyi Sportiskola KA/B2017.11.26 - 09:30vasárnap77 - 52
  VUKE - Veszprém/A - Zalakerámia ZTE KK/B2017.11.26 - 11:30vasárnap57 - 60
  Szombathelyi Sportiskola KA/B - VUKE - Veszprém/A2017.11.26 - 13:30vasárnap49 - 53
  Soproni Tigrisek - Zalakerámia ZTE KK/B2017.11.26 - 15:30vasárnap86 - 52
"D" csoport - Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
  Soproni Sportiskola KA/B - Tatai SEMagyari Viktor - Mészáros Anna2017.11.25 - 10:00szombat 
  Tapolcai Sziklák - Ifjú SólymokMagyari Viktor - Horváth Emese2017.11.25 - 12:00szombat 
   - Mészáros Anna - Horváth Emese2017.11.25 - 14:00szombat 
   - Magyari Viktor - Mészáros Anna2017.11.25 - 16:00szombat 
"E" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Alba Fehérvár - Sportopus - Dávid Kornél KA/C2017.12.02 - 10:00szombat59 - 60
  VUKE - Veszprém/B - Alba Fehérvár - Sportopus2017.12.02 - 12:00szombat68 - 80
  Dávid Kornél KA/C - VUKE - Veszprém/B2017.12.02 - 14:00szombat91 - 67
"F" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Lions/B - Pápai KCBognár Tibor - Kocsis József2017.11.25 - 10:30szombat86 - 64
  Pápai KC - MTE 1904Bognár Tibor - Tóth Bence2017.11.25 - 12:30szombat71 - 45
  MTE 1904 - OSE Lions/BKocsis József - Tóth Bence2017.11.25 - 14:30szombat42 - 98

      Közép régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Őrmezei Általános Iskola
(1112 Budapest Menyecske utca 2.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti HonvédRózsavölgyi Alexandra - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.11.25 - 11:00szombat102 - 37
  MAFC/A - Vasas Akadémia/AMakay Dániel - Csoma Viktor2017.11.25 - 13:00szombat67 - 62
  Budapesti Honvéd - Vasas Akadémia/APohánka Balázs - Sebestyén Richárd2017.11.25 - 15:00szombat38 - 79
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/AMagyar Zoltán - Matejovics Márk2017.11.25 - 17:00szombat89 - 56
"B" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Kaszások Akadémia - Gödi SEGaál Norbert - Paulus Bence Máté2017.11.26 - 10:00vasárnap100 - 67
  Vasas Akadémia/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/BGaál Norbert - Paulus Bence Máté2017.11.26 - 12:00vasárnap59 - 97
  Gödi SE - Vasas Akadémia/BBognár Domokos - Horváth Kinga2017.11.26 - 14:00vasárnap98 - 65
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Kaszások AkadémiaBognár Domokos - Horváth Kinga2017.11.26 - 16:00vasárnap94 - 81
"C" csoport - Paduai Szent Antal Iskola
(2081 Piliscsaba Béla király utca 72.)
  PAFC Basket - MAFC/BSzájer József - Novák Bence2017.11.25 - 09:00szombat76 - 57
  Budaörsi DSE - Kiss Lenke KS2017.11.25 - 11:00szombat63 - 71
  MAFC/B - Budaörsi DSE2017.11.25 - 13:00szombat78 - 87
  PAFC Basket - Kiss Lenke KSSzájer József - Novák Bence2017.11.25 - 15:00szombat57 - 93
"D" csoport - Babits Mihály Gimnázium
(1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.)
  Újpest-MT - BLF KKSebestyén Richárd - Simon Kristóf2017.11.26 - 10:00vasárnap67 - 79
  KKS - Budafoki KKSebestyén Richárd - Simon Kristóf2017.11.26 - 11:45vasárnap52 - 73
  Újpest-MT - KKSJankovics Viktor - Steiner Máté2017.11.26 - 13:30vasárnap64 - 47
  BLF KK - Budafoki KKJankovics Viktor - Steiner Máté2017.11.26 - 15:15vasárnap64 - 103
"E" csoport - Szterényi József Sportcsarnok
(2200 Monor Ipar utca 2.)
  BKGDSE - Monori SEVálé Flórián - Benke Balázs2017.11.25 - 09:00szombat64 - 61
  ELITE Basket Törökbálint - JKCVálé Flórián - Benke Balázs2017.11.25 - 11:00szombat66 - 32
  Monori SE - JKCVálé Flórián - Benke Balázs2017.11.25 - 13:00szombat76 - 60
  BKGDSE - ELITE Basket TörökbálintVálé Flórián - Benke Balázs2017.11.25 - 15:00szombat54 - 50
"F" csoport - Jókai Mór Általános Iskola
(1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)
  Ziccer KS - TFSEGruber Nikolett - Szabó István2017.11.25 - 09:00szombat70 - 48
  TFSE - Budapest BasketGruber Nikolett - Steier Krisztián2017.11.25 - 10:30szombat45 - 50
  Budapest Basket - Ziccer KSSteier Krisztián - Szabó István2017.11.25 - 12:00szombat66 - 48

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok