Név:
E-mail:
 Csata DSE  
 Umana Reyer Ve.  
2017/11/18 :
 Zkk Cinkarna C.  
 BS Riga  
2017/11/18 :
 Nevskaya Sport.  
 Basket Slovank.  
2017/11/18 :
 Soproni Darazs.  
 Snatts Femeni  
2017/11/18 :
Fiú Serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Fiú Serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Győri KC 03  6  4  703  574  129  1.225  16  (75)    0  
2.  Kosárlabda Akadémia Pécs/A  8  0  758  331  427  2.29  16  (74)    0  
3.  Nyíregyházi Kék Cápák  8  0  748  374  374  2  16  (71)    0  
4.  Vasas Akadémia/A  7  1  640  476  164  1.345  15  (82)    0  
5.  MAFC/A  5  5  763  705  58  1.082  15  (80)    0  
6.  Soproni Sportiskola/A  7  1  639  486  153  1.315  15  (76)    0  
7.  GYKSE Szekszárd  6  2  644  446  198  1.444  14  (75)    0  
8.  Vásárhelyi Rakéták  7  0  776  308  468  2.519  14  (74)    0  
9.  KKS  6  2  316  216  100  1.463  14  (66)    0  
10.  Kosárlabda Akadémia Pécs/B  6  2  504  450  54  1.12  14  (65)    0  
Teljes tabella



      Dél-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
(7632 Pécs Aidinger J. utca 41.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Dombóvári KS Szalóki Bence - Téczely Roland2016.11.20 - 10:00vasárnap105 - 46
  PVSK-Panthers/A - Kaposvári KK/ASzalóki Bence - Lovász Balázs2016.11.20 - 12:00vasárnap74 - 66
  Dombóvári KS - Kaposvári KK/ATéczely Roland - Lovász Balázs2016.11.20 - 14:00vasárnap71 - 78
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK-Panthers/ASzalóki Bence - Téczely Roland2016.11.20 - 16:00vasárnap86 - 40
"B" csoport - Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
(6500 Baja Szent Antal utca 96.)
  GYKSE Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs/BCsallóközi Gábor - Pálkerti Tamás2016.11.20 - 10:00vasárnap104 - 29
  Bajai Bácska FKE - Atomerőmű SEFekete Csaba - Hegedűs Csaba2016.11.20 - 12:00vasárnap80 - 46
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Atomerőmű SECsallóközi Gábor - Pálkerti Tamás2016.11.20 - 15:00vasárnap72 - 61
  Bajai Bácska FKE - GYKSE SzekszárdFekete Csaba - Hegedűs Csaba2016.11.20 - 17:00vasárnap57 - 90
"C" csoport - Krúdy Gyula Szakképző Iskola
(8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
  Bonyhádi KSE - Siófoki KosársuliRácz István - Béndek Gábor2016.11.19 - 10:30szombat40 - 84
  PVSK-Panthers/B - Kanizsa KKRácz István - Wágner Szabolcs2016.11.19 - 12:30szombat2 - 0
  Bonyhádi KSE - Kanizsa KKBéndek Gábor - Wágner Szabolcs2016.11.19 - 14:30szombat2 - 0
  Siófoki Kosársuli - PVSK-Panthers/BBéndek Gábor - Wágner Szabolcs2016.11.19 - 16:30szombat70 - 65
"D" csoport - Marcali Városi Sportcarnok
(8700 Marcali Park utca 16.)
  Marcali VSZSE - Kaposvári KK/BDeák Zsuzsanna - Borovszki György2016.11.20 - 10:00vasárnap82 - 93
  Kaposvári KK/B - Dunaújvárosi Főiskola DSE - VillámokBorovszki György - Deák Zsuzsanna2016.11.20 - 12:00vasárnap82 - 80
  Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok - Marcali VSZSEBorovszki György - Deák Zsuzsanna2016.11.20 - 14:00vasárnap87 - 94

      Dél-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Rakéták - Szolnoki Sportcentrum/AKovács Gergely - Török Daniella2016.11.20 - 09:30vasárnap119 - 39
  Pityke KSE - Kecskeméti KA/AVezsenyi Zoltán - Kovács Gergely2016.11.20 - 11:30vasárnap87 - 49
  Szolnoki Sportcentrum/A - Kecskeméti KA/ATörök Daniella - Vezsenyi Zoltán2016.11.20 - 13:30vasárnap46 - 55
  Vásárhelyi Rakéták - Pityke KSETörök Daniella - Kovács Gergely2016.11.20 - 15:30vasárnap105 - 50
"B" csoport - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.)
  Nagykőrösi Sólymok - Félegyházi TSIBelák Zoltán - Magda János2016.11.20 - 10:00vasárnap87 - 67
  SZEDEÁK/A - Békéscsabai KKBelák Zoltán - Magda János2016.11.20 - 12:00vasárnap55 - 57
  Félegyházi TSI - SZEDEÁK/ABelák Zoltán - Magda János2016.11.20 - 15:00vasárnap80 - 59
  Nagykőrösi Sólymok - Békéscsabai KKBelák Zoltán - Magda János2016.11.20 - 17:00vasárnap76 - 63
"C" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Vásárhelyi Kobrák - Szolnoki Sportcentrum/BPapy Zsolt - Bere Márton2016.11.19 - 09:30szombat46 - 75
  Békési SZSK - Kecskeméti KA/BDrenyovszki Dániel - Szikora Zsóka2016.11.19 - 11:15szombat49 - 35
  Vásárhelyi Kobrák - Kecskeméti KA/BPapy Zsolt - Bere Márton2016.11.19 - 13:00szombat61 - 51
  Szolnoki Sportcentrum/B - Békési SZSKDrenyovszki Dániel - Szikora Zsóka2016.11.19 - 14:45szombat43 - 56
"D" csoport - Fő Téri Általános Iskola
(5540 Szarvas, Fő tér 3.)
  Szentesi KK - Gyulai SIPapy Zsolt - Szenteszki Berta2016.11.20 - 10:00vasárnap101 - 31
  SZEDEÁK/B - Karcagi SEMagyar Bálint László - Szenteszki Berta2016.11.20 - 11:45vasárnap83 - 57
  Gyulai SI - Karcagi SEPapy Zsolt - Magyar Bálint László2016.11.20 - 13:30vasárnap53 - 85
  Szentesi KK - SZEDEÁK/BPapy Zsolt - Magyar Bálint László2016.11.20 - 15:15vasárnap68 - 48

      Észak-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Oláh Gábor utcai sportcsarnok
(4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - MEAFC/ABács Csaba - Fülöp Ádám2016.11.20 - 10:00vasárnap108 - 44
  Debreceni KA - DSI - Egri KOK VSIBács Csaba - Szűcs Balázs2016.11.20 - 12:00vasárnap77 - 78
  MEAFC/A - Debreceni KA - DSIFülöp Ádám - Kisházi Béla2016.11.20 - 15:00vasárnap62 - 79
  Nyíregyházi Kék Cápák - Egri KOK VSIFülöp Ádám - Kisházi Béla2016.11.20 - 17:00vasárnap87 - 42
"B" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Beszterce KK - Nyíregyházi Sportcentrum KADeák Csaba - Grosch Attila2016.11.19 - 10:30szombat46 - 63
  JKSE Kosársuli - Szerencs VSETrizna Pál Krisztián - Benedek Dávid Bence2016.11.19 - 12:30szombat44 - 25
  JKSE Kosársuli - Nyíregyházi Sportcentrum KADeák Csaba - Dudoma Tamás2016.11.19 - 15:00szombat64 - 46
  Beszterce KK - Szerencs VSETóth Péter - Dudoma Tamás2016.11.22 - 15:30kedd46 - 50
"C" csoport - Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
(3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
  Ziccer Tigrisek KS - MEAFC - JezsuitaBács Csaba - Kokas Sándor2016.11.16 - 16:30szerda67 - 37
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Mezőcsáti DSEJobbágy István - Stáber Alex2016.11.19 - 10:00szombat80 - 40
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Ziccer Tigrisek KSDomán István - Jobbágy István2016.11.19 - 12:30szombat87 - 61
  Mezőcsáti DSE - MEAFC - JezsuitaMarton Péter - Molnár Krisztián2016.11.23 - 18:00szerda36 - 57
"D" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MEAFC/B - NYKK EötvösMarton Péter - Stefán Attila2016.11.20 - 09:30vasárnap36 - 105
  NYKK Eötvös - Salgótarjáni KIVaszi Ádám - Marton Péter2016.11.20 - 11:00vasárnap2 - 0
  Salgótarjáni KI - MEAFC/BVaszi Ádám - Stefán Attila2016.11.20 - 12:30vasárnap0 - 2

      Észak-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
(9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
  Soproni Sportiskola/A - Körmendi TörpördögökKovács Zoltán Sop - Németh Gergő2016.11.19 - 10:00szombat76 - 65
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - ZTE KK/AKovács Zoltán Sop - Németh Gergő2016.11.19 - 12:00szombat74 - 57
  Körmendi Törpördögök - ZTE KK/ARokob Krisztián - Rudasits Ákos2016.11.19 - 15:00szombat84 - 59
  Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/ARokob Krisztián - Rudasits Ákos2016.11.19 - 17:00szombat74 - 56
"B" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Dávid Kornél KA /A - Dávid Kornél KA /BRácz Ákos - Poór Tamás2016.11.20 - 10:30vasárnap127 - 67
  OSE Lions - Szombathelyi Sportiskola KA/BPoór Tamás - Koller István2016.11.20 - 12:30vasárnap72 - 74
  Dávid Kornél KA /B - OSE LionsRácz István - Koller István2016.11.20 - 15:00vasárnap91 - 82
  Dávid Kornél KA /A - Szombathelyi Sportiskola KA/BRácz István - Poór Tamás2016.11.20 - 17:00vasárnap100 - 53
"C" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Győri KC 03 - Veszprémi UKEHorváth Alajos - Földesi Ádám2016.12.04 - 10:00vasárnap98 - 36
  ZTE KK/B - Soproni Sportiskola/BHorváth Alajos - Földesi Ádám2016.12.04 - 12:00vasárnap73 - 64
  Veszprémi UKE - Soproni Sportiskola/BHorváth Alajos - Solymár Dániel2016.12.04 - 15:00vasárnap39 - 62
  Győri KC 03 - ZTE KK/BFöldesi Ádám - Solymár Dániel2016.12.04 - 17:00vasárnap88 - 49
"D" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  Soproni Tigrisek - Dávid Kornél KA /CEcet Zsolt - Kátay Zsanett2016.11.19 - 10:30szombat104 - 26
  Tatabányai Kenguruk - Pápai KCEcet Zsolt - Kátay Zsanett2016.11.19 - 12:30szombat74 - 50
  Dávid Kornél KA /C - Pápai KCSzőcs Péter - Izmindi Tibor2016.11.19 - 14:30szombat62 - 66
  Soproni Tigrisek - Tatabányai KengurukPécsi Zsolt - Szőcs Péter2016.11.19 - 16:30szombat57 - 65
"E" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Sziklák - Győri KC 04Vajda Balázs - Sebesi Gábor2016.12.03 - 10:00szombat63 - 58
  Győri KC 04 - MTE 1904Sebesi Gábor - Fülöp András2016.12.03 - 12:00szombat69 - 33
  MTE 1904 - Tapolcai SziklákVajda Balázs - Fülöp András2016.12.03 - 14:00szombat36 - 88
"F" csoport - Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
  Ifjú Sólymok - Tatai SEKaposi Renátó - Magyari Viktor2016.11.19 - 10:00szombat57 - 88
  Ajka - Ifjú SólymokKaposi Renátó - Magyari Viktor2016.11.19 - 11:30szombat0 - 2
  Tatai SE - AjkaMagyari Viktor - Kaposi Renátó2016.11.19 - 13:00szombat2 - 0

      Közép régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Simon János Kosárlabda Csarnok
(1134 Budapest Dózsa György út 53.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Budapesti HonvédNagy István - Hartai Tamás2016.11.20 - 11:00vasárnap66 - 44
  Vasas Akadémia/A - MAFC/ANagy István - Hartai Tamás2016.11.20 - 13:00vasárnap63 - 58
  Budapesti Honvéd - MAFC/ASzőke Gábor - Bakk Richárd2016.11.20 - 15:30vasárnap47 - 68
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Vasas Akadémia/ASzőke Gábor - Bakk Richárd2016.11.20 - 17:30vasárnap46 - 79
"B" csoport - Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
(Nyár utca 4. Budapest 1043 )
  Budaörsi DSE - Kaszások AkadémiaMakay Dániel - Mészáros Anna2016.11.19 - 10:00szombat88 - 56
  Kiss Lenke KS - MAFC/BMakay Dániel - Mészáros Anna2016.11.19 - 12:00szombat67 - 45
  MAFC/B - Kaszások AkadémiaRózsavölgyi Alexandra - Simon Kristóf2016.11.19 - 15:00szombat67 - 71
  Budaörsi DSE - Kiss Lenke KSRózsavölgyi Alexandra - Simon Kristóf2016.11.19 - 17:00szombat56 - 81
"C" csoport - Karinthy Frigyes ÁMK
(1046 Budapest Hajló utca 2-8.)
  PAFC - Újpest-MTSzentpáli-Gavallér Csaba - Paulus Bence Máté2016.11.20 - 10:00vasárnap65 - 34
  Vasas Akadémia/B - BLF KKSzentpáli-Gavallér Csaba - Paulus Bence Máté2016.11.20 - 12:00vasárnap73 - 62
  Újpest-MT - BLF KKSimon Kristóf - Korompai Zsolt2016.11.20 - 15:00vasárnap60 - 67
  Vasas Akadémia/B - PAFCSimon Kristóf - Korompai Zsolt2016.11.20 - 17:00vasárnap52 - 68
"D" csoport - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
(1172 Budapest Akácvirág utca 49.)
  BKGDSE - KKSJankovics Viktor - Bárány Levente2016.11.20 - 09:00vasárnap33 - 71
  ELITE Basket Törökbálint - BKGDSEJankovics Viktor - Bárány Levente2016.11.20 - 11:00vasárnap0 - 2
  KKS - ELITE Basket TörökbálintSzokolainé Váradi Csilla - Vajda Krisztina2016.11.20 - 13:00vasárnap2 - 0
"E" csoport - Petőfi Sándor Általános Iskola
(2100 Gödöllő Munkácsy Mihály utca 1.)
  Budafoki KK - Gödöllői SKGyőrfy Ruben - Lázár Zs. György2016.11.20 - 10:00vasárnap35 - 72
  JKC - Budafoki KKGyőrfy Ruben - Lázár Zs. György2016.11.20 - 12:00vasárnap43 - 79
  Gödöllői SK - JKCGyőrfy Ruben - Lázár Zs. György2016.11.20 - 14:00vasárnap94 - 26

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok