Név:
E-mail:
Fiú Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Dél-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
(7632 Pécs Jakabhegyi út 6. )
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/ATéczely Roland - Korhetz Szilárd2017.10.29 - 09:00vasárnap71 - 80
  Dombóvári Kosársuli KE - Paksi Harcosok - Atomerőmű SETéczely Roland - Lovász Balázs2017.10.29 - 11:00vasárnap112 - 48
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - Paksi Harcosok - Atomerőmű SEKorhetz Szilárd - Lovász Balázs2017.10.29 - 13:00vasárnap105 - 37
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Dombóvári Kosársuli KETéczely Roland - Korhetz Szilárd2017.10.29 - 15:00vasárnap67 - 97
"B" csoport - Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka
(6500 Baja Pázmány Péter utca 6.)
  Bajai Bácska FKE - PVSK Nemzeti Akadémia/BCsallóközi Gábor - Szőke Bence2017.10.28 - 10:00szombat68 - 47
  GYKSE Szekszárd - Kaposvári KK/ACsallóközi Gábor - Arató Balázs2017.10.28 - 12:00szombat66 - 82
  PVSK Nemzeti Akadémia/B - GYKSE SzekszárdArató Balázs - Szőke Bence2017.10.28 - 15:00szombat64 - 85
  Bajai Bácska FKE - Kaposvári KK/ACsallóközi Gábor - Szőke Bence2017.10.28 - 17:00szombat95 - 63
"C" csoport - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
  Kaposvári KK/B - Kanizsa KKLovas Dávid2017.10.29 - 10:30vasárnap83 - 49
  Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs/BLovas Dávid2017.10.29 - 12:30vasárnap78 - 67
  Kanizsa KK - Kosárlabda Akadémia Pécs/BSzabó Tibor2017.10.29 - 14:30vasárnap57 - 76
  Kaposvári KK/B - Bonyhádi KSESzabó Tibor2017.10.29 - 16:30vasárnap79 - 97
"D" csoport - Marcali Városi Sportcarnok
(8700 Marcali Park utca 16.)
  Kozármisleny SE - Marcali VSZSESzecsődi Richárd - Söjtöry Tamás2017.10.29 - 12:00vasárnap69 - 40
  Siófoki Kosársuli - Kozármisleny SESöjtöry Tamás - Borovszki György2017.10.29 - 13:45vasárnap50 - 91
  Marcali VSZSE - Siófoki KosársuliBorovszki György - Szecsődi Richárd2017.10.29 - 15:30vasárnap60 - 71
"E" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
  Dunaújvárosi Sárkányok 2004 - Tamási DámokKocsis József - Tóth Bence2017.10.29 - 13:30vasárnap80 - 71
  Tamási Dámok - Dunaújvárosi Sárkányok 2005Kocsis József - Tóth Bence2017.10.29 - 15:30vasárnap87 - 56
  Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - Dunaújvárosi Sárkányok 2004Ecet Zsolt - Tóth Bence2017.10.29 - 17:30vasárnap2 - 0

      Dél-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Kecskeméti KA/A - Békéscsabai KKBere Márton - Schneider Bertold Antal2017.10.28 - 10:00szombat78 - 42
  Szolnoki Sportcentrum/A - Vásárhelyi KobrákSchneider Bertold Antal - Váczi Mihály 2017.10.28 - 12:00szombat99 - 83
  Békéscsabai KK - Vásárhelyi KobrákBere Márton - Váczi Mihály 2017.10.28 - 14:00szombat70 - 81
  Kecskeméti KA/A - Szolnoki Sportcentrum/ABere Márton - Schneider Bertold Antal2017.10.28 - 16:00szombat76 - 67
"B" csoport - Deák Ferenc Gimnázium
(6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
  SZEDEÁK/A - Félegyházi TSITóth Cecília - Jáhni Bence2017.10.29 - 10:00vasárnap116 - 49
  Szolnoki Sportcentrum/B - Kecskeméti KA/BTóth Cecília - Kovács Gergely2017.10.29 - 12:00vasárnap45 - 74
  Félegyházi TSI - Szolnoki Sportcentrum/BVarga Zoltán - Jáhni Bence2017.10.29 - 14:00vasárnap58 - 59
  SZEDEÁK/A - Kecskeméti KA/BVarga Zoltán - Jáhni Bence2017.10.29 - 16:00vasárnap104 - 44
"C" csoport - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.)
  Pityke KSE - Nagykőrösi SólymokSzundy Gábor - Antoni Csanád Zoltán2017.10.28 - 10:00szombat53 - 68
  Karcagi SE - Szentesi KKSzundy Gábor - Sersovszky Gergely2017.10.28 - 12:00szombat66 - 75
  Pityke KSE - Karcagi SEAntoni Csanád Zoltán - Sersovszky Gergely2017.10.28 - 14:00szombat53 - 74
  Nagykőrösi Sólymok - Szentesi KKSzundy Gábor - Antoni Csanád Zoltán2017.10.28 - 16:00szombat80 - 84
"D" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési SZSK - Vásárhelyi BikákGyenge Gábor - Szpiró Balázs2017.10.28 - 10:00szombat85 - 62
  Kecskeméti KA/C - SZEDEÁK/BDrenyovszki Dániel - Gyenge Gábor2017.10.28 - 12:00szombat63 - 41
  Vásárhelyi Bikák - SZEDEÁK/BGyenge Gábor - Szpiró Balázs2017.10.28 - 14:00szombat55 - 82
  Békési SZSK - Kecskeméti KA/CDrenyovszki Dániel - Szpiró Balázs2017.10.28 - 16:00szombat50 - 68
"E" csoport - Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok
(5700 Gyula Ajtóssy Albert utca 2-10.)
  Gyulai SI - Szolnoki Sportcentrum/CSzabó László - Mezei Tibor2017.10.28 - 09:45szombat40 - 76
  SZEDEÁK/C - Gyulai SISzőcs Béla - Mezei Tibor2017.10.28 - 11:30szombat49 - 52
  Szolnoki Sportcentrum/C - SZEDEÁK/CSzabó László - Szőcs Béla2017.10.28 - 13:15szombat64 - 45

      Észak-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Apponyi Általános Iskola
(5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
  Lehel Kosársuli/A - MEAFC - JezsuitaGyenge Gábor - Fenyvesi Zénó2017.10.29 - 10:30vasárnap76 - 69
  Debreceni KA/A - Szerencs VSESzpiró Balázs - Mezei Tibor2017.10.29 - 12:30vasárnap151 - 34
  Szerencs VSE - MEAFC - JezsuitaFenyvesi Zénó - Mezei Tibor2017.10.29 - 15:00vasárnap69 - 73
  Lehel Kosársuli/A - Debreceni KA/AGyenge Gábor - Szpiró Balázs2017.10.29 - 17:00vasárnap42 - 131
"B" csoport - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
(4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - NYKK-Eötvös/AMolnár Péter Zoltán - Nyíri Péter2017.10.29 - 10:00vasárnap45 - 41
  Nyíregyházi Sportcentrum - Egri VSI KOK/AHorányi András - Nyíri Péter2017.10.29 - 12:00vasárnap77 - 75
  NYKK-Eötvös/A - Egri VSI KOK/AGergely Csaba - Káré Gergő2017.10.29 - 14:00vasárnap55 - 71
  Nyíregyházi Kék Cápák - Nyíregyházi SportcentrumGergely Csaba - Káré Gergő2017.10.29 - 16:00vasárnap60 - 63
"C" csoport - Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
(4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.)
  Hajdúböszörményi TE - Debreceni KA DSITakács Zoltán - Marton Péter2017.10.28 - 09:00szombat55 - 53
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Mezőcsáti DSESörlei Attila - Marton Péter2017.10.28 - 11:00szombat103 - 55
  Debreceni KA DSI - Mezőcsáti DSETakács Zoltán - Sörlei Attila2017.10.28 - 13:00szombat93 - 60
  Hajdúböszörményi TE - Tiszaújvárosi Phoenix KKBács Csaba - Takács Zoltán2017.10.28 - 15:00szombat75 - 69
"D" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Salgótarjáni KI - MEAFC/BDeák Csaba - Tóth Péter2017.10.29 - 10:00vasárnap55 - 53
  Beszterce KK - Debreceni KA/BGrosch Attila - Trizna Pál Krisztián2017.10.29 - 12:00vasárnap84 - 41
  MEAFC/B - Debreceni KA/BDeák Csaba - Tóth Péter2017.10.29 - 14:00vasárnap29 - 56
  Salgótarjáni KI - Beszterce KKGrosch Attila - Trizna Pál Krisztián2017.10.29 - 16:00vasárnap30 - 74
"E" csoport - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
(4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
  NYKK-Eötvös/B - Egri VSI KOK/BHorányi András - Scholtz Zoltán2017.10.28 - 10:00szombat60 - 58
  Sunshine NYIKSE - Lehel Kosársuli/BHorányi András - Scholtz Zoltán2017.10.28 - 12:00szombat20 - 47
  Egri VSI KOK/B - Sunshine NYIKSEMolnár Péter Zoltán - Dr. Marjay Péter2017.10.28 - 14:00szombat49 - 54
  NYKK-Eötvös/B - Lehel Kosársuli/BMolnár Péter Zoltán - Dr. Marjay Péter2017.10.28 - 16:00szombat25 - 73

      Észak-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Soproni Sportiskola KA/A - OSE Lions/ANémeth András - Magyar Gyöngyi2017.10.29 - 10:30vasárnap84 - 70
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/ANémeth András - Magyar Gyöngyi2017.10.29 - 12:30vasárnap66 - 79
  OSE Lions/A - Szombathelyi Sportiskola KA/ATóth Kálmán - Csák Máté Károly2017.10.29 - 15:00vasárnap73 - 90
  Soproni Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/ATóth Kálmán - Csák Máté Károly2017.10.29 - 17:00vasárnap90 - 78
"B" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Dávid Kornél KA/A - Dávid Kornél KA/BSzőcs Péter - Borsos Miklós2017.10.29 - 09:30vasárnap129 - 37
  Körmendi Törpördögök - Soproni TigrisekSzőcs Péter - Koller István2017.10.29 - 11:30vasárnap87 - 35
  Dávid Kornél KA/B - Soproni TigrisekBorsos Miklós - Koller István2017.10.29 - 14:00vasárnap76 - 65
  Dávid Kornél KA/A - Körmendi TörpördögökSzőcs Péter - Borsos Miklós2017.10.29 - 16:00vasárnap86 - 73
"C" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(8200 Veszprém Kádár utca 1.)
  VUKE - Veszprém/A - Soproni Sportiskola KA/BRácz István - Wágner Szabolcs2017.10.29 - 10:30vasárnap62 - 34
  Győri KC - Zalakerámia ZTE KK/BWágner Szabolcs - Takács András2017.10.29 - 12:30vasárnap79 - 54
  Soproni Sportiskola KA/B - Zalakerámia ZTE KK/BRácz István - Takács András2017.10.29 - 14:30vasárnap47 - 86
  VUKE - Veszprém/A - Győri KCRácz István - Takács András2017.10.29 - 16:30vasárnap63 - 81
"D" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Dávid Kornél KA/C - Tapolcai SziklákPrieger Mihály - Balassa Gergő2017.10.29 - 10:00vasárnap58 - 75
  Ifjú Sólymok - Szombathelyi Sportiskola KA/BBéndek Gábor - Balassa Gergő2017.10.29 - 12:00vasárnap44 - 67
  Ifjú Sólymok - Dávid Kornél KA/CPrieger Mihály - Béndek Gábor2017.10.29 - 14:00vasárnap63 - 60
  Tapolcai Sziklák - Szombathelyi Sportiskola KA/BPrieger Mihály - Balassa Gergő2017.10.29 - 16:00vasárnap79 - 88
"E" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Lions/B - VUKE - Veszprém/BVörös Eszter - Krisztián-Világos Tünde2017.10.28 - 10:30szombat62 - 83
  VUKE - Veszprém/B - Tatai SEBognár Tibor - Novák Bence2017.10.28 - 12:15szombat51 - 104
  Tatai SE - OSE Lions/BKrisztián-Világos Tünde - Vörös Eszter2017.10.28 - 14:00szombat115 - 61
"F" csoport - Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme
(8500 Pápa Erkel Ferenc u. 39.)
  MTE 1904 - Pápai KCSebesi Gábor - Fülöp András2017.10.29 - 09:00vasárnap25 - 88
  Alba Fehérvár - Sportopus - MTE 1904Vajda Balázs - Fülöp András2017.10.29 - 10:45vasárnap109 - 14
  Pápai KC - Alba Fehérvár - SportopusSebesi Gábor - Vajda Balázs2017.10.29 - 12:30vasárnap47 - 109

      Közép régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kaszások AkadémiaBognár Domokos - Sebestyén Richárd2017.10.28 - 10:00szombat129 - 54
  Vasas Akadémia/A - MAFC/ABognár Domokos - Sebestyén Richárd2017.10.28 - 12:00szombat93 - 98
  Kaszások Akadémia - Vasas Akadémia/AHartai Tamás - Komlódi Benedek2017.10.28 - 14:30szombat48 - 109
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/AHartai Tamás - Komlódi Benedek2017.10.28 - 16:30szombat73 - 72
"B" csoport - Vasas Pasaréti Sportcentrum
(1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
  Budapesti Honvéd - Zsíros Akadémia Kőbánya/BMatics Sándor - Forintos József2017.10.29 - 09:00vasárnap75 - 59
  Vasas Akadémia/B - PAFC BasketMatics Sándor - Forintos József2017.10.29 - 11:00vasárnap92 - 35
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - PAFC BasketMajor Ádám - Tahin András2017.10.29 - 13:00vasárnap54 - 45
  Budapesti Honvéd - Vasas Akadémia/BMajor Ádám - Tahin András2017.10.29 - 15:00vasárnap71 - 45
"C" csoport - Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
(1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
  Kiss Lenke KS - Gödi SEBognár Domokos - Gere Kálmán2017.10.29 - 10:00vasárnap72 - 92
  Újpest-MT - Budaörsi DSEBognár Domokos - Gere Kálmán2017.10.29 - 12:00vasárnap53 - 98
  Kiss Lenke KS - Újpest-MTGruber Nikolett - Komlódi Benedek2017.10.29 - 14:00vasárnap102 - 56
  Gödi SE - Budaörsi DSEGruber Nikolett - Komlódi Benedek2017.10.29 - 16:00vasárnap111 - 65
"D" csoport - Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
(1223 Budapest Rákóczi utca 16.)
  Budafoki KK - MAFC/BBujtor Péter - Csoma Viktor2017.10.28 - 08:30szombat44 - 83
  ELITE Basket Törökbálint - KKSBujtor Péter - Csoma Viktor2017.10.28 - 10:15szombat62 - 71
  Budafoki KK - ELITE Basket TörökbálintSzőke Gábor - Konta Csanád János2017.10.28 - 12:15szombat86 - 46
  MAFC/B - KKSSzőke Gábor - Konta Csanád János2017.10.28 - 14:00szombat112 - 56
"E" csoport - Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
(1151 Budapest Bogáncs utca 51-53.)
  BLF KK - Monori SENagy István - Varga Gergely2017.10.29 - 09:00vasárnap106 - 80
  BKGDSE - TFSENagy István - Varga Gergely2017.10.29 - 10:40vasárnap77 - 47
  Monori SE - TFSESimon Kristóf - Paulus Bence Máté2017.10.29 - 12:20vasárnap89 - 40
  BLF KK - BKGDSESimon Kristóf - Paulus Bence Máté2017.10.29 - 14:00vasárnap88 - 73
"F" csoport - Jókai Mór Általános Iskola
(1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)
  Ziccer KS - Budapest BasketKapros Roland - Hőgerl Bence2017.10.28 - 09:00szombat54 - 88
  Budapest Basket - JKCKapros Roland - Bárány Levente2017.10.28 - 10:30szombat54 - 67
  JKC - Ziccer KSBárány Levente - Hőgerl Bence2017.10.28 - 12:00szombat65 - 45

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok