Név:
E-mail:
Fiú serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Fiú serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  MAFC/A  4  4  637  595  42  1.071  12  (40)    0  
2.  Nyíregyházi Kék Cápák  6  0  553  288  265  1.92  12  (39)    0  
3.  Kosárlabda Akadémia Pécs/A  6  0  567  245  322  2.314  12  (38)    0  
4.  Vásárhelyi Rakéták  6  0  657  269  388  2.442  12  (37)    0  
5.  Győri KC 03  4  4  517  489  28  1.057  12  (37)    0  
6.  Vasas Akadémia/A  5  1  498  372  126  1.339  11  (40)    0  
7.  Soproni Sportiskola/A  5  1  489  365  124  1.34  11  (39)    0  
8.  Dávid Kornél KA /C  5  1  310  287  23  1.08  11  (34)    0  
9.  Kosárlabda Akadémia Pécs/B  5  1  403  285  118  1.414  11  (32)    0  
10.  Zsíros Akadémia Kőbánya  4  2  503  425  78  1.184  10  (48)    0  
Teljes tabella



      Dél-nyugati régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Pécs, TÁSI Csarnok
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - GYKSE Szekszárd2016.10.29 - 10:00szombat87 - 40
  PVSK-Panthers/A - Kaposvári KK/A2016.10.29 - 12:00szombat80 - 58
  GYKSE Szekszárd - Kaposvári KK/A2016.10.29 - 14:00szombat104 - 108
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK-Panthers/A2016.10.29 - 16:00szombat93 - 38
"B" csoport - Dombóvár, Szuhay Sportcentrum
  Dombóvári KS - PVSK-Panthers/B2016.10.29 - 10:00szombat113 - 35
  Atomerőmű SE - Bajai Bácska FKE2016.10.29 - 12:00szombat71 - 98
  PVSK-Panthers/B - Atomerőmű SE2016.10.29 - 15:00szombat62 - 78
  Dombóvári KS - Bajai Bácska FKE2016.10.29 - 17:00szombat62 - 59
"C" csoport - Bonyhád, Városi Sportcsarnok
  Kaposvári KK/B - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2016.10.30 - 10:00vasárnap27 - 57
  Siófoki Kosársuli - Bonyhádi KSE2016.10.30 - 12:00vasárnap39 - 75
  Kaposvári KK/B - Siófoki Kosársuli2016.10.30 - 15:00vasárnap69 - 72
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Bonyhádi KSE2016.10.30 - 17:00vasárnap71 - 62
"D" csoport - Nagykanizsa, Thury SZKI
  Marcali VSZSE - Kanizsa KK2016.10.29 - 10:00szombat52 - 60
  Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok - Marcali VSZSE2016.10.29 - 12:00szombat0 - 2
  Kanizsa KK - Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok2016.10.29 - 14:00szombat2 - 0

      Dél-keleti régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Szeged, Deák Ferenc Gimn.
  Vásárhelyi Rakéták - SZEDEÁK/A2016.10.29 - 09:30szombat105 - 34
  Kecskeméti KA/A - Pityke KSE2016.10.29 - 11:30szombat58 - 86
  SZEDEÁK/A - Kecskeméti KA/A2016.10.29 - 14:00szombat53 - 120
  Vásárhelyi Rakéták - Pityke KSE2016.10.29 - 16:00szombat87 - 50
"B" csoport - Szolnok, Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
  Szolnoki Sportcentrum/A - Félegyházi TSI2016.10.29 - 10:00szombat67 - 57
  Nagykőrösi Sólymok - Vásárhelyi Kobrák2016.10.29 - 12:00szombat118 - 36
  Félegyházi TSI - Vásárhelyi Kobrák2016.10.29 - 14:00szombat91 - 61
  Szolnoki Sportcentrum/A - Nagykőrösi Sólymok2016.10.29 - 16:00szombat72 - 65
"C" csoport - Békéscsaba, Lencsési Ált. Isk.
  Békéscsabai KK - Szentesi KK2016.10.30 - 10:00vasárnap92 - 41
  Békési SZSK - Kecskeméti KA/B2016.10.30 - 12:00vasárnap60 - 36
  Szentesi KK - Kecskeméti KA/B2016.10.30 - 14:00vasárnap47 - 57
  Békéscsabai KK - Békési SZSK2016.10.30 - 16:00vasárnap95 - 42
"D" csoport - Szolnok, Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
  Szolnoki Sportcentrum/B - Gyulai SI2016.10.30 - 10:00vasárnap2 - 0
  Karcagi SE - SZEDEÁK/B2016.10.30 - 12:00vasárnap0 - 2
  Gyulai SI - Karcagi SE2016.10.30 - 14:00vasárnap 
  Szolnoki Sportcentrum/B - SZEDEÁK/B2016.10.30 - 16:00vasárnap72 - 31

      Észak-keleti régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium
  Nyíregyházi Kék Cápák - Beszterce KK2016.10.30 - 10:00vasárnap127 - 37
  Debreceni KA - DSI - Egri KOK VSI2016.10.30 - 12:00vasárnap91 - 63
  Beszterce KK - Egri KOK VSI2016.10.30 - 15:00vasárnap49 - 93
  Nyíregyházi Kék Cápák - Debreceni KA - DSI2016.10.30 - 17:00vasárnap69 - 65
"B" csoport - Miskolc, Egyetemi Körcsarnok
  MEAFC/A - Szerencs VSE2016.10.30 - 09:30vasárnap74 - 49
  JKSE Kosársuli - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.10.30 - 11:30vasárnap73 - 51
  Szerencs VSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.10.30 - 13:30vasárnap69 - 63
  MEAFC/A - JKSE Kosársuli2016.10.30 - 15:30vasárnap71 - 69
"C" csoport - Miskolc, Fényi Gyula Gimnázium és Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimn. Tornacsarnoka
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - MEAFC - Jezsuita2016.10.28 - 15:00péntek65 - 33
  Ziccer Tigrisek KS - NYKK Eötvös2016.10.30 - 10:00vasárnap64 - 18
  MEAFC - Jezsuita - NYKK Eötvös2016.10.30 - 12:00vasárnap47 - 33
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Ziccer Tigrisek KS2016.11.08 - 16:30kedd88 - 61
"D" csoport - Miskolc, Egyetemi Körcsarnok
  MEAFC/B - Mezőcsáti DSE2016.10.29 - 13:15szombat56 - 62
  Mezőcsáti DSE - Salgótarjáni KI2016.10.29 - 15:00szombat65 - 38
  Salgótarjáni KI - MEAFC/B2016.10.29 - 16:45szombat49 - 55

      Észak-nyugati régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Székesfehérvár, Alba Regia Sportcsarnok
  Soproni Sportiskola/A - ZTE KK/A2016.10.29 - 10:00szombat82 - 64
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Dávid Kornél KA /A2016.10.29 - 12:00szombat83 - 77
  ZTE KK/A - Dávid Kornél KA /A2016.10.29 - 15:00szombat88 - 50
  Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2016.10.29 - 17:00szombat70 - 57
"B" csoport - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
  Körmendi Törpördögök - Szombathelyi Sportiskola KA/B2016.10.30 - 10:00vasárnap76 - 57
  OSE Lions - Győri KC 032016.10.30 - 12:00vasárnap74 - 55
  Szombathelyi Sportiskola KA/B - Győri KC 032016.10.30 - 15:00vasárnap75 - 69
  Körmendi Törpördögök - OSE Lions2016.10.30 - 17:00vasárnap92 - 61
"C" csoport - Sopron, Vas- és Villamosipari Szakképző és Gimnázium
  Dávid Kornél KA /B - Soproni Sportiskola/B2016.10.30 - 10:00vasárnap99 - 72
  ZTE KK/B - Soproni Tigrisek2016.10.30 - 12:00vasárnap84 - 44
  Soproni Sportiskola/B - Soproni Tigrisek2016.10.30 - 15:00vasárnap77 - 61
  Dávid Kornél KA /B - ZTE KK/B2016.10.30 - 17:00vasárnap87 - 61
"D" csoport - Oroszlány, Krajnyik Akác András Sportcsarnok
  Veszprémi UKE - Pápai KC2016.10.29 - 13:30szombat79 - 49
  Győri KC 04 - Tatabányai Kenguruk2016.10.29 - 15:15szombat42 - 103
  Pápai KC - Győri KC 042016.10.29 - 17:00szombat66 - 57
  Veszprémi UKE - Tatabányai Kenguruk2016.10.29 - 18:45szombat61 - 58
"E" csoport - Tapolca, Kazincy Ferencz Tagintézmény
  Ifjú Sólymok - Tapolcai Sziklák2016.10.30 - 10:00vasárnap58 - 66
  Dávid Kornél KA /C - Ifjú Sólymok2016.10.30 - 12:00vasárnap90 - 70
  Tapolcai Sziklák - Dávid Kornél KA /C2016.10.30 - 14:00vasárnap71 - 79
"F" csoport - Ajka, Fekete István – Vörösmarty Mihály Ált. Iskola
  MTE 1904 - Ajka2016.10.30 - 10:00vasárnap50 - 28
  Tatai SE - MTE 19042016.10.30 - 12:00vasárnap0 - 2
  Ajka - Tatai SE2016.10.30 - 14:00vasárnap2 - 0

      Közép régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Budapest, Zrínyi Miklós Gimnázium
  Vasas Akadémia/A - Budaörsi DSE2016.10.29 - 10:00szombat85 - 43
  Zsíros Akadémia Kőbánya - MAFC/A2016.10.29 - 12:00szombat68 - 67
  Budaörsi DSE - MAFC/A2016.10.29 - 15:00szombat55 - 123
  Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.10.29 - 17:00szombat75 - 79
"B" csoport - Piliscsaba, Paduai Szent Antal Iskola Tornaterme
  Kiss Lenke KS - MAFC/B2016.10.30 - 10:00vasárnap109 - 43
  PAFC - Budapesti Honvéd2016.10.30 - 12:00vasárnap44 - 46
  MAFC/B - PAFC2016.10.30 - 15:00vasárnap69 - 44
  Kiss Lenke KS - Budapesti Honvéd2016.10.30 - 17:00vasárnap47 - 65
"C" csoport - Budapest, Hanga Ádám Terem
  Kaszások Akadémia - ELITE Basket Törökbálint2016.10.30 - 10:00vasárnap86 - 54
  Vasas Akadémia/B - BLF KK2016.10.30 - 12:00vasárnap108 - 67
  BLF KK - ELITE Basket Törökbálint2016.10.30 - 15:00vasárnap84 - 73
  Vasas Akadémia/B - Kaszások Akadémia2016.10.30 - 17:00vasárnap66 - 100
"D" csoport - Budapest, Babits Mihály Gimnázium
  Újpest-MT - Gödöllői SK2016.10.28 - 16:00péntek2 - 0
  Gödöllői SK - KKS2016.10.28 - 17:40péntek0 - 2
  KKS - Újpest-MT2016.10.28 - 19:20péntek45 - 66
"E" csoport - Budapest, Rózsakerti Általános Iskola
  JKC - Budafoki KK2016.10.29 - 08:30szombat28 - 69
  BKGDSE - JKC2016.10.29 - 10:30szombat84 - 32
  Budafoki KK - BKGDSE2016.10.29 - 12:30szombat56 - 83

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok