Név:
E-mail:
Fiú Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Dél-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Szuhay-Sportközpont
(7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Dombóvári Kosársuli KEFarkas Péter Gábor - Uzonyi Zalán2017.10.07 - 10:00szombat54 - 75
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - Bajai Bácska FKEKollár Tamás - Péter Csaba2017.10.07 - 12:00szombat97 - 53
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Bajai Bácska FKEFarkas Péter Gábor - Heisz Domonkos2017.10.07 - 15:00szombat94 - 58
  Dombóvári Kosársuli KE - PVSK Nemzeti Akadémia/ABálind Attila - Uzonyi Zalán2017.10.07 - 17:00szombat89 - 50
"B" csoport - Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
(7173 Zomba Rákóczi utca 84.)
  GYKSE Szekszárd - Bonyhádi KSE2017.10.08 - 09:30vasárnap52 - 49
  Kaposvári KK/A - Paksi Harcosok - Atomerőmű SE2017.10.08 - 11:30vasárnap77 - 80
  Bonyhádi KSE - Kaposvári KK/A2017.10.08 - 13:30vasárnap68 - 106
  GYKSE Szekszárd - Paksi Harcosok - Atomerőmű SE2017.10.08 - 15:30vasárnap59 - 85
"C" csoport - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
  Kanizsa KK - PVSK Nemzeti Akadémia/BLovas Péter - Szabó Tibor2017.10.08 - 10:30vasárnap37 - 49
  Siófoki Kosársuli - Kaposvári KK/BLovas Péter - Lovas Dávid2017.10.08 - 12:30vasárnap37 - 66
  Kanizsa KK - Siófoki KosársuliSzabó Tibor - Lovas Dávid2017.10.08 - 14:30vasárnap76 - 52
  PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kaposvári KK/BLovas Péter - Szabó Tibor2017.10.08 - 16:30vasárnap91 - 76
"D" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
  Dunaújvárosi Sárkányok 2004 - Kozármisleny SESersovszky Gergely - Varga Dániel2017.10.07 - 10:00szombat61 - 96
  Kozármisleny SE - Kosárlabda Akadémia Pécs/BVigh Balázs - Varga Dániel2017.10.07 - 12:00szombat51 - 69
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dunaújvárosi Sárkányok 2004Vigh Balázs - Sersovszky Gergely2017.10.07 - 14:00szombat112 - 60
"E" csoport - Marcali Városi Sportcarnok
(8700 Marcali Park utca 16.)
  Tamási Dámok - Marcali VSZSESchreck Katalin - Szecsődi Richárd2017.10.08 - 10:00vasárnap40 - 58
  Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - Tamási DámokSchreck Katalin - Borovszki György2017.10.08 - 12:00vasárnap61 - 79
  Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Sárkányok 2005Szecsődi Richárd - Borovszki György2017.10.08 - 14:00vasárnap119 - 26

      Dél-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  Kecskeméti KA/A - Vásárhelyi KobrákBaukó Ferenc - Maráz András2017.10.07 - 10:00szombat80 - 46
  SZEDEÁK/A - Szolnoki Sportcentrum/AKomáromi Péter - Maráz András2017.10.07 - 12:00szombat59 - 98
  Vásárhelyi Kobrák - SZEDEÁK/AKomáromi Péter - Baukó Ferenc2017.10.07 - 14:00szombat80 - 73
  Kecskeméti KA/A - Szolnoki Sportcentrum/ABaukó Ferenc - Maráz András2017.10.07 - 16:00szombat77 - 52
"B" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  Pityke KSE - Szolnoki Sportcentrum/BVelkey István - Cselóczki Mátyás2017.10.08 - 10:00vasárnap57 - 64
  Békéscsabai KK - Kecskeméti KA/BFekete Csaba - Cselóczki Mátyás2017.10.08 - 12:00vasárnap59 - 57
  Pityke KSE - Kecskeméti KA/BFekete Csaba - Velkey István2017.10.08 - 14:00vasárnap34 - 84
  Szolnoki Sportcentrum/B - Békéscsabai KKVelkey István - Cselóczki Mátyás2017.10.08 - 16:00vasárnap51 - 77
"C" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Szentesi KK - Karcagi SEDrenyovszki Dániel - Magyar Bálint László2017.10.08 - 10:00vasárnap59 - 71
  Félegyházi TSI - Békési SZSKDrenyovszki Dániel - Bere Márton2017.10.08 - 12:00vasárnap92 - 54
  Békési SZSK - Szentesi KKBere Márton - Magyar Bálint László2017.10.08 - 14:00vasárnap84 - 88
  Karcagi SE - Félegyházi TSIDrenyovszki Dániel - Magyar Bálint László2017.10.08 - 16:00vasárnap49 - 94
"D" csoport - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.)
  SZEDEÁK/B - Nagykőrösi SólymokKruk Melinda - Kovács Róbert2017.10.07 - 10:00szombat75 - 81
  Kecskeméti KA/C - Szolnoki Sportcentrum/CMagda János - Kovács Róbert2017.10.07 - 12:00szombat94 - 48
  SZEDEÁK/B - Szolnoki Sportcentrum/CKruk Melinda - Magda János2017.10.07 - 14:00szombat153 - 42
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA/CKruk Melinda - Kovács Róbert2017.10.07 - 16:00szombat83 - 67
"E" csoport - Deák Ferenc Gimnázium
(6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
  SZEDEÁK/C - Vásárhelyi BikákNyilas István - Jáhni Bence2017.10.08 - 09:00vasárnap47 - 102
  Vásárhelyi Bikák - Gyulai SIJáhni Bence - Nyilas István2017.10.08 - 11:00vasárnap105 - 62
  Gyulai SI - SZEDEÁK/CNyilas István - Jáhni Bence2017.10.08 - 13:00vasárnap59 - 85

      Észak-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
(3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
  Debreceni KA/A - MEAFC - JezsuitaMészáros Balázs - Sörlei Attila2017.10.08 - 10:00vasárnap140 - 28
  Nyíregyházi Kék Cápák - Lehel Kosársuli/AMészáros Balázs dr. - Vaszi Ádám2017.10.08 - 12:00vasárnap57 - 61
  MEAFC - Jezsuita - Nyíregyházi Kék CápákSörlei Attila - Marton Péter2017.10.08 - 14:00vasárnap88 - 40
  Debreceni KA/A - Lehel Kosársuli/AMarton Péter - Sörlei Attila2017.10.08 - 16:00vasárnap128 - 30
"B" csoport - Tiszaújvárosi Sportpark
(3580 Tiszaújváros Teleki Blanka utca 6.)
  Egri VSI KOK/A - Szerencs VSETakács Zoltán - Nagy Zsombor2017.10.07 - 10:00szombat59 - 77
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Nyíregyházi SportcentrumTakács Zoltán - Sörlei Attila2017.10.07 - 12:00szombat47 - 65
  Egri VSI KOK/A - Tiszaújvárosi Phoenix KKSörlei Attila - Nagy Zsombor2017.10.07 - 14:00szombat79 - 74
  Szerencs VSE - Nyíregyházi SportcentrumTakács Zoltán - Sörlei Attila2017.10.07 - 16:00szombat71 - 41
"C" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Debreceni KA DSI - Hajdúböszörményi TEMolnár Péter Zoltán - Dr. Marjay Péter2017.10.08 - 10:00vasárnap48 - 67
  NYKK-Eötvös/A - Beszterce KKMolnár Péter Zoltán - Dr. Marjay Péter2017.10.08 - 12:00vasárnap61 - 53
  Debreceni KA DSI - Beszterce KKTóth Kitti - Káré Gergő2017.10.08 - 14:00vasárnap46 - 41
  NYKK-Eötvös/A - Hajdúböszörményi TETóth Kitti - Káré Gergő2017.10.08 - 16:00vasárnap76 - 41
"D" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Mezőcsáti DSE - NYKK-Eötvös/BGergely Csaba - Makrai Márton2017.10.07 - 10:00szombat97 - 16
  MEAFC/B - Salgótarjáni KIGergely Csaba - Makrai Márton2017.10.07 - 12:00szombat62 - 68
  NYKK-Eötvös/B - MEAFC/BKáré Gergő - Molnár Péter Zoltán2017.10.07 - 14:00szombat36 - 70
  Mezőcsáti DSE - Salgótarjáni KIKáré Gergő - Molnár Péter Zoltán2017.10.07 - 16:00szombat91 - 56
"E" csoport - Apponyi Általános Iskola
(5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
  Lehel Kosársuli/B - Debreceni KA/BPál-Szabó Dávid - Mezei Tibor2017.10.08 - 10:00vasárnap46 - 85
  Egri VSI KOK/B - Sunshine NYIKSEKovács Csaba - Szpiró Balázs2017.10.08 - 12:00vasárnap31 - 37
  Lehel Kosársuli/B - Egri VSI KOK/BPál-Szabó Dávid - Szpiró Balázs2017.10.08 - 14:00vasárnap124 - 37
  Debreceni KA/B - Sunshine NYIKSEKovács Csaba - Mezei Tibor2017.10.08 - 16:00vasárnap94 - 6

      Észak-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Alba Regia Sportcsarnok
(8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
  Soproni Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/ASzőcs Péter - Fekete Csilla2017.10.07 - 10:30szombat91 - 84
  Dávid Kornél KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/AKocsis József - Horváth Andreász2017.10.07 - 12:30szombat61 - 62
  Zalakerámia ZTE KK/A - Dávid Kornél KA/ASzőcs Péter - Fekete Csilla2017.10.07 - 15:00szombat74 - 67
  Soproni Sportiskola KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/AKocsis József - Horváth Andreász2017.10.07 - 17:00szombat93 - 83
"B" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Körmendi Törpördögök - Soproni TigrisekSzalai Zsolt - Benedek Zoltán2017.10.08 - 09:30vasárnap100 - 34
  OSE Lions/A - Győri KCSzalai Zsolt - Csák Máté Károly2017.10.08 - 11:15vasárnap102 - 49
  Soproni Tigrisek - Győri KCBenedek Zoltán - Csák Máté Károly2017.10.08 - 14:30vasárnap82 - 64
  Körmendi Törpördögök - OSE Lions/ABenedek Zoltán - Csák Máté Károly2017.10.08 - 16:15vasárnap51 - 85
"C" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Dávid Kornél KA/B - Soproni Sportiskola KA/BPoór Tamás - Koller István2017.10.08 - 10:30vasárnap84 - 39
  VUKE - Veszprém/A - Ifjú SólymokPoór Tamás - Koller István2017.10.08 - 12:30vasárnap100 - 34
  Soproni Sportiskola KA/B - Ifjú SólymokBorsos Miklós - Horváth Andreász2017.10.08 - 14:30vasárnap59 - 31
  Dávid Kornél KA/B - VUKE - Veszprém/ABorsos Miklós - Horváth Andreász2017.10.08 - 16:30vasárnap84 - 66
"D" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Zalakerámia ZTE KK/B - Tapolcai SziklákVajda Balázs - Fülöp András2017.10.08 - 10:00vasárnap2 - 0
  Tatai SE - Dávid Kornél KA/CSebesi Gábor - Vajda Balázs2017.10.08 - 12:00vasárnap0 - 2
  Tapolcai Sziklák - Tatai SESebesi Gábor - Fülöp András2017.10.08 - 14:00vasárnap2 - 0
  Zalakerámia ZTE KK/B - Dávid Kornél KA/CSebesi Gábor - Vajda Balázs2017.10.08 - 16:00vasárnap100 - 31
"E" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Szombathelyi Sportiskola KA/B - MTE 1904Tóth Kálmán - Polyák Máté2017.10.08 - 10:00vasárnap118 - 21
  MTE 1904 - OSE Lions/BTóth Kálmán - Bognár Tamás2017.10.08 - 12:00vasárnap40 - 80
  OSE Lions/B - Szombathelyi Sportiskola KA/BPolyák Máté - Bognár Tamás2017.10.08 - 14:00vasárnap52 - 101
"F" csoport - Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
(8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
  VUKE - Veszprém/B - Pápai KCPrieger Mihály - Takács András2017.10.07 - 10:00szombat58 - 23
  Pápai KC - Alba Fehérvár - SportopusPrieger Mihály - Takács András2017.10.07 - 12:00szombat2 - 0
  Alba Fehérvár - Sportopus - VUKE - Veszprém/BPrieger Mihály - Takács András2017.10.07 - 14:00szombat0 - 2

      Közép régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Őrmezei Általános Iskola
(1112 Budapest Menyecske utca 2.)
  Vasas Akadémia/A - Budapesti HonvédCsoma Viktor - Paulus Bence Máté2017.10.07 - 10:30szombat87 - 59
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/APaulus Bence Máté - Komlódi Benedek2017.10.07 - 12:30szombat67 - 61
  Budapesti Honvéd - MAFC/AVarga Fanni Erzsébet - Forintos József2017.10.07 - 15:00szombat60 - 76
  Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/AVarga Fanni Erzsébet - Forintos József2017.10.07 - 17:00szombat62 - 73
"B" csoport - Paduai Szent Antal Iskola
(2081 Piliscsaba Béla király utca 72.)
  Kiss Lenke KS - Vasas Akadémia/BBelák Zoltán - Agócs Gábor2017.10.07 - 09:30szombat70 - 81
  Kaszások Akadémia - PAFC BasketBelák Zoltán - Szundy Gábor2017.10.07 - 11:30szombat67 - 45
  Kiss Lenke KS - PAFC BasketSzundy Gábor - Agócs Gábor2017.10.07 - 13:30szombat69 - 74
  Vasas Akadémia/B - Kaszások AkadémiaBelák Zoltán - Agócs Gábor2017.10.07 - 15:30szombat60 - 92
"C" csoport - Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
(1103 Budapest Kada utca 27-29.)
  Budaörsi DSE - Zsíros Akadémia Kőbánya/BSimon Kristóf - Gruber Nikolett2017.10.08 - 09:00vasárnap55 - 85
  Újpest-MT - ELITE Basket TörökbálintSimon Kristóf - Szőts Dávid2017.10.08 - 10:45vasárnap60 - 45
  ELITE Basket Törökbálint - Budaörsi DSESzokolainé Váradi Csilla - Rózsavölgyi Alexandra2017.10.08 - 12:30vasárnap41 - 92
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Újpest-MTSzokolainé Váradi Csilla - Rózsavölgyi Alexandra2017.10.08 - 14:15vasárnap120 - 33
"D" csoport - Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
(1223 Budapest Rákóczi utca 16.)
  Budafoki KK - BLF KKGoda László - Hőgerl Bence2017.10.07 - 08:30szombat65 - 60
  MAFC/B - Gödi SEGoda László - Reiter Márton2017.10.07 - 10:15szombat55 - 74
  BLF KK - MAFC/BJózsa A. Junior - Újhelyi Ádám2017.10.07 - 12:00szombat44 - 128
  Budafoki KK - Gödi SEJózsa A. Junior - Újhelyi Ádám2017.10.07 - 14:00szombat49 - 109
"E" csoport - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
(1172 Budapest Akácvirág utca 49.)
  KKS - Budapest BasketMóricz Krisztián - Horváth Brúnó József2017.10.07 - 09:00szombat70 - 50
  BKGDSE - TFSEMóricz Krisztián - Horváth Brúnó József2017.10.07 - 10:45szombat103 - 42
  Budapest Basket - TFSEBognár Domokos - Konta Csanád János2017.10.07 - 12:30szombat53 - 61
  KKS - BKGDSEBognár Domokos - Konta Csanád János2017.10.07 - 14:15szombat90 - 55
"F" csoport - Szterényi József Sportcsarnok
(2200 Monor Ipar utca 2.)
  Ziccer KS - Monori SEMagda János - Sersovszky Gergely2017.10.08 - 10:00vasárnap31 - 79
  JKC - Ziccer KSMagda János - Vigh Balázs2017.10.08 - 12:00vasárnap68 - 48
  Monori SE - JKCVigh Balázs - Sersovszky Gergely2017.10.08 - 14:00vasárnap86 - 37

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok