Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 JKSE  
 Falco  
2017/12/12 19:00
Férfi NB II. Közép A
 Ziccer KS  
 Gödi SE  
2017/12/12 19:20
Férfi NB II. Közép A
 Bikák KK U23  
 Monor  
2017/12/12 19:30
Fiú Junior, Kelet
 MAFC  
 Szolnoki Sport.  
2017/12/12 19:00
Fiú Junior, Regionális
 Bikák KK  
 Budapesti Honv.  
2017/12/12 18:00
Fiú Junior, Regionális
 F?zf?i AK  
 Soproni Sporti.  
2017/12/12 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC/A  
2017/12/12 19:20
Fiú Kadett, Regionális
 Atomerőmű SE  
 GYKSE Szekszár.  
2017/12/12 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 VUKE - Veszpré.  
 Pápai KC  
2017/12/12 19:30
Leány Kadett, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 SZPA-HSE  
2017/12/12 17:15
Fiú Serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése



     Fiú Serdülő      
A bajnokság állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont (segédpont)Plusz pont
1.  Győri KC 03  4  2  393  340  53  1.156  10  (10)    0  
2.  MAFC/A  3  3  447  472  -25  0.947  9  (14)    0  
3.  Vasas Akadémia/A  4  0  338  250  88  1.352  8  (15)    0  
4.  Vásárhelyi Rakéták  4  0  465  185  280  2.514  8  (13)    0  
5.  Kosárlabda Akadémia Pécs/A  4  0  387  167  220  2.317  8  (13)    0  
6.  Nyíregyházi Kék Cápák  4  0  357  186  171  1.919  8  (13)    0  
7.  Budaörsi DSE  4  0  349  178  171  1.961  8  (10)    0  
8.  GYKSE Szekszárd  4  0  306  165  141  1.855  8  (10)    0  
9.  Beszterce KK  4  0  301  168  133  1.792  8  (10)    0  
10.  PVSK-Panthers/B  4  0  309  222  87  1.392  8  (10)    0  
Teljes tabella



      Dél-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Pécs, TÁSI Csarnok
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Kaposvári KK/A2016.10.08 - 10:30szombat95 - 47
  Dombóvári KS - PVSK-Panthers/A2016.10.08 - 12:30szombat45 - 83
  Kaposvári KK/A - Dombóvári KS 2016.10.08 - 15:00szombat91 - 47
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK-Panthers/A2016.10.08 - 17:00szombat93 - 33
"B" csoport - Baja, Bereczki Máté Szakképző Iskola Sportcsarnoka
  Bajai Bácska FKE - GYKSE Szekszárd2016.10.09 - 10:30vasárnap37 - 53
  Atomerőmű SE - Kaposvári KK/B2016.10.09 - 12:30vasárnap89 - 54
  Bajai Bácska FKE - Kaposvári KK/B2016.10.09 - 15:00vasárnap112 - 49
  Atomerőmű SE - GYKSE Szekszárd2016.10.09 - 17:00vasárnap46 - 89
"C" csoport - Nagykanizsa, Thury SZKI
  Kanizsa KK - PVSK-Panthers/B2016.10.09 - 10:30vasárnap44 - 61
  Bonyhádi KSE - Siófoki Kosársuli2016.10.09 - 12:30vasárnap40 - 52
  Kanizsa KK - Bonyhádi KSE2016.10.09 - 15:00vasárnap59 - 84
  PVSK-Panthers/B - Siófoki Kosársuli2016.10.09 - 17:00vasárnap73 - 53
"D" csoport - Marcali, Városi Sportcsarnok
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Marcali VSZSE2016.10.09 - 10:00vasárnap88 - 44
  Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2016.10.09 - 12:00vasárnap0 - 2
  Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok2016.10.09 - 14:00vasárnap2 - 0

      Dél-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Szolnok, Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
  Vásárhelyi Rakéták - Pityke KSE2016.10.09 - 10:00vasárnap104 - 61
  Kecskeméti KA/A - Szolnoki Sportcentrum/A2016.10.09 - 12:00vasárnap78 - 56
  Pityke KSE - Szolnoki Sportcentrum/A2016.10.09 - 14:00vasárnap101 - 53
  Vásárhelyi Rakéták - Kecskeméti KA/A2016.10.09 - 16:00vasárnap102 - 48
"B" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  SZEDEÁK/A - Vásárhelyi Kobrák2016.10.08 - 09:00szombat69 - 58
  Békéscsabai KK - Nagykőrösi Sólymok2016.10.08 - 10:45szombat49 - 57
  Vásárhelyi Kobrák - Békéscsabai KK2016.10.08 - 13:00szombat78 - 72
  SZEDEÁK/A - Nagykőrösi Sólymok2016.10.08 - 14:45szombat65 - 63
"C" csoport - Kiskunfélegyháza, Constantinum Intézmény Sportcentruma
  Békési SZSK - Szolnoki Sportcentrum/B2016.10.09 - 11:00vasárnap69 - 60
  Kecskeméti KA/B - Félegyházi TSI2016.10.09 - 13:00vasárnap48 - 56
  Szolnoki Sportcentrum/B - Kecskeméti KA/B2016.10.09 - 15:00vasárnap55 - 56
  Békési SZSK - Félegyházi TSI2016.10.09 - 17:00vasárnap62 - 84
"D" csoport - Kunszentmárton, Dani Margit Sportcsarnok
  SZEDEÁK/B - Szentesi KK2016.10.08 - 10:00szombat47 - 75
  Karcagi SE - Gyulai SI2016.10.08 - 11:45szombat88 - 18
  SZEDEÁK/B - Gyulai SI2016.10.08 - 14:30szombat95 - 21
  Szentesi KK - Karcagi SE2016.10.08 - 16:15szombat86 - 58

      Észak-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium
  Egri KOK VSI - Nyíregyházi Kék Cápák2016.10.08 - 11:00szombat52 - 75
  MEAFC/A - Debreceni KA - DSI2016.10.08 - 13:00szombat28 - 109
  Egri KOK VSI - MEAFC/A2016.10.08 - 15:00szombat82 - 45
  Nyíregyházi Kék Cápák - Debreceni KA - DSI2016.10.08 - 17:00szombat62 - 49
"B" csoport - Salgótarján, PSZF tornaterme
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Beszterce KK2016.10.08 - 10:30szombat52 - 54
  JKSE Kosársuli - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.10.08 - 12:30szombat72 - 52
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.10.08 - 15:00szombat48 - 52
  Beszterce KK - JKSE Kosársuli2016.10.08 - 17:00szombat58 - 53
"C" csoport - Nyíregyháza, Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola
  Szerencs VSE - NYKK Eötvös2016.10.08 - 10:30szombat76 - 24
  Ziccer Tigrisek KS - Salgótarjáni KI2016.10.08 - 12:30szombat106 - 29
  NYKK Eötvös - Salgótarjáni KI2016.10.08 - 15:00szombat72 - 43
  Szerencs VSE - Ziccer Tigrisek KS2016.10.08 - 17:00szombat69 - 50
"D" csoport - Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium tornaterme
  MEAFC - Jezsuita - Mezőcsáti DSE2016.10.09 - 11:45vasárnap62 - 26
  Mezőcsáti DSE - MEAFC/B2016.10.09 - 13:30vasárnap73 - 35
   - 2016.10.09 - 15:15vasárnap 
  MEAFC/B - MEAFC - Jezsuita2016.10.09 - 15:15vasárnap35 - 64

      Észak-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Körmend, Városi Sportcsarnok
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Körmendi Törpördögök2016.10.08 - 10:30szombat74 - 47
  Dávid Kornél KA /A - Soproni Sportiskola/A2016.10.08 - 12:30szombat62 - 92
  Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA /A2016.10.08 - 15:00szombat53 - 64
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Soproni Sportiskola/A2016.10.08 - 17:00szombat56 - 80
"B" csoport - Oroszlány, Krajnyik Akác András Sportcsarnok
  ZTE KK/A - Győri KC 032016.10.09 - 10:30vasárnap87 - 55
  OSE Lions - Dávid Kornél KA /B2016.10.09 - 12:30vasárnap101 - 82
  Győri KC 03 - Dávid Kornél KA /B2016.10.09 - 15:00vasárnap95 - 54
  ZTE KK/A - OSE Lions2016.10.09 - 17:00vasárnap86 - 57
"C" csoport - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
  Soproni Tigrisek - ZTE KK/B2016.10.09 - 10:00vasárnap61 - 79
  Szombathelyi Sportiskola KA/B - Veszprémi UKE2016.10.09 - 12:00vasárnap50 - 47
  Soproni Tigrisek - Veszprémi UKE2016.10.09 - 15:00vasárnap86 - 62
  ZTE KK/B - Szombathelyi Sportiskola KA/B2016.10.09 - 17:00vasárnap55 - 77
"D" csoport - Sopron, Vas- és Villamosipari Szakképző és Gimnázium
  Soproni Sportiskola/B - Tatabányai Kenguruk2016.10.09 - 10:30vasárnap92 - 71
  Győri KC 04 - Ifjú Sólymok2016.10.09 - 12:30vasárnap71 - 34
  Tatabányai Kenguruk - Ifjú Sólymok2016.10.09 - 15:00vasárnap125 - 34
  Soproni Sportiskola/B - Győri KC 042016.10.09 - 17:00vasárnap102 - 26
"E" csoport - Pápa, Városi Sportcsarnok
  Dávid Kornél KA /C - Pápai KC2016.10.09 - 09:30vasárnap68 - 93
  MTE 1904 - Dávid Kornél KA /C2016.10.09 - 11:15vasárnap0 - 2
  Pápai KC - MTE 19042016.10.09 - 13:00vasárnap2 - 0
"F" csoport - Tapolca, Kazincy Ferencz Tagintézmény
  Ajka - Tapolcai Sziklák2016.10.09 - 10:00vasárnap32 - 77
  Tatai SE - Ajka2016.10.09 - 12:00vasárnap75 - 34
  Tapolcai Sziklák - Tatai SE2016.10.09 - 14:00vasárnap75 - 58

      Közép régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Budapest, Benkő István Ált. Isk.
  Vasas Akadémia/A - Kiss Lenke KS2016.10.08 - 10:30szombat82 - 67
  MAFC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.10.08 - 12:30szombat79 - 104
  Kiss Lenke KS - MAFC/A2016.10.08 - 15:00szombat64 - 100
  Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.10.08 - 17:00szombat92 - 82
"B" csoport - Piliscsaba, Paduai Szent Antal Iskola Tornaterme
  Budapesti Honvéd - Budaörsi DSE2016.10.09 - 10:00vasárnap64 - 73
  Kaszások Akadémia - PAFC2016.10.09 - 12:00vasárnap39 - 76
  Budapesti Honvéd - Kaszások Akadémia2016.10.09 - 14:00vasárnap110 - 42
  Budaörsi DSE - PAFC2016.10.09 - 16:00vasárnap69 - 54
"C" csoport - Budapest, Babits Mihály Gimnázium
  Újpest-MT - MAFC/B2016.10.09 - 10:00vasárnap39 - 66
  Vasas Akadémia/B - BLF KK2016.10.09 - 12:00vasárnap87 - 67
  Újpest-MT - BLF KK2016.10.09 - 14:00vasárnap65 - 69
  MAFC/B - Vasas Akadémia/B2016.10.09 - 16:00vasárnap67 - 60
"D" csoport - Budapest, Kőrösi Csoma Ált. Isk. és Gimn.
  KKS - ELITE Basket Törökbálint2016.10.09 - 09:00vasárnap38 - 61
  ELITE Basket Törökbálint - BKGDSE2016.10.09 - 11:00vasárnap98 - 36
  BKGDSE - KKS2016.10.09 - 13:00vasárnap38 - 66
"E" csoport - Gödöllő, Petőfi Sándor Ált. Isk.
  Gödöllői SK - Budafoki KK2016.10.08 - 10:00szombat110 - 44
  Budafoki KK - JKC2016.10.08 - 12:00szombat105 - 44
  JKC - Gödöllői SK2016.10.08 - 14:00szombat32 - 94

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok