Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 MAFC BME  
 Újpest-MT  
2017/03/26 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Treff 07 SE  
2017/03/26 17:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Malév SC  
2017/03/26 18:00
Férfi NB II. Kö B
 TFSE  
 MAFC OB  
2017/03/26 20:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Budafok  
 MTK  
2017/03/26 19:00
Fiú junior - Felsőház
 Nyírsuli Kosár.  
 Soproni Sporti.  
2017/03/26 16:30
Fiú junior Reg.
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2017/03/26 10:00
Fiú junior Reg.
 BLF KK  
 Budafoki KK  
2017/03/26 10:30
Fiú junior Reg.
 Kanizsa KK  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/03/26 11:00
Fiú junior Reg.
 Dunaharaszti M.  
 SZPA-HSE  
2017/03/26 15:00
Fiú junior Reg.
 Szentesi KK  
 Félegyházi TSI.  
2017/03/26 15:30
Fiú kadett - Felsőház
 Szolnoki Sport.  
 ZTE KK  
2017/03/26 15:00
Fiú kadett reg.
 Soproni Tigris.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2017/03/26 10:00
Fiú kadett reg.
 Újpest-MT/B  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/26 11:00
Fiú kadett reg.
 BLF - Ziccer  
 ELITE Basket T.  
2017/03/26 12:30
Fiú kadett reg.
 Kanizsa KK  
 Dombóvári Kosá.  
2017/03/26 13:00
Fiú kadett reg.
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/03/26 13:00
Fiú kadett reg.
 Sárbogárdi KC  
 Siófoki Kosárs.  
2017/03/26 14:00
Fiú kadett reg.
 Gödöll?i SK  
 Százhalombatta.  
2017/03/26 16:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
 Szolnoki Sport.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/26 11:00
Leány kadett Reg.
 Kiss Lenke KS  
 Újpest-MT  
2017/03/26 14:00
Leány kadett Reg.
 Zsíros Akadémi.  
 MTK Budapest  
2017/03/26 16:30
Leány tini
 KSC Szekszárd  
 Ziccer Tigrise.  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Pécsi VSK  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Török Flóris  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Dávid Kornél  
 NyFSE - NyKS /.  
2017/03/26 93:0
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 10:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 10:30
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Vasas Akadémia.  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 DVTK-ÉLKSK  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/03/26 11:15
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 12:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 12:30
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 14:00
Gyermek Kupa
 Mágusok Egyesü.  
 Komló Sport  
2017/03/26 90:0
Gyermek Kupa
 Békési Gladiát.  
 Tiszai Virágok.  
2017/03/26 10:00
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK Zebr.  
 Szekszárdi Kar.  
2017/03/26 10:30
Gyermek Kupa
 Bajai Bácska  
 Békési Gladiát.  
2017/03/26 11:30
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Bajai Bácska  
2017/03/26 13:00
Fiú serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Dél-nyugati régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Pécs, TÁSI Csarnok
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Kaposvári KK/A2016.10.08 - 10:30szombat95 - 47
  Dombóvári KS - PVSK-Panthers/A2016.10.08 - 12:30szombat45 - 83
  Kaposvári KK/A - Dombóvári KS 2016.10.08 - 15:00szombat91 - 47
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK-Panthers/A2016.10.08 - 17:00szombat93 - 33
"B" csoport - Baja, Bereczki Máté Szakképző Iskola Sportcsarnoka
  Bajai Bácska FKE - GYKSE Szekszárd2016.10.09 - 10:30vasárnap37 - 53
  Atomerőmű SE - Kaposvári KK/B2016.10.09 - 12:30vasárnap89 - 54
  Bajai Bácska FKE - Kaposvári KK/B2016.10.09 - 15:00vasárnap112 - 49
  Atomerőmű SE - GYKSE Szekszárd2016.10.09 - 17:00vasárnap46 - 89
"C" csoport - Nagykanizsa, Thury SZKI
  Kanizsa KK - PVSK-Panthers/B2016.10.09 - 10:30vasárnap44 - 61
  Bonyhádi KSE - Siófoki Kosársuli2016.10.09 - 12:30vasárnap40 - 52
  Kanizsa KK - Bonyhádi KSE2016.10.09 - 15:00vasárnap59 - 84
  PVSK-Panthers/B - Siófoki Kosársuli2016.10.09 - 17:00vasárnap73 - 53
"D" csoport - Marcali, Városi Sportcsarnok
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Marcali VSZSE2016.10.09 - 10:00vasárnap88 - 44
  Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2016.10.09 - 12:00vasárnap0 - 2
  Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok2016.10.09 - 14:00vasárnap2 - 0

      Dél-keleti régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Szolnok, Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
  Vásárhelyi Rakéták - Pityke KSE2016.10.09 - 10:00vasárnap104 - 61
  Kecskeméti KA/A - Szolnoki Sportcentrum/A2016.10.09 - 12:00vasárnap78 - 56
  Pityke KSE - Szolnoki Sportcentrum/A2016.10.09 - 14:00vasárnap101 - 53
  Vásárhelyi Rakéták - Kecskeméti KA/A2016.10.09 - 16:00vasárnap102 - 48
"B" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  SZEDEÁK/A - Vásárhelyi Kobrák2016.10.08 - 09:00szombat69 - 58
  Békéscsabai KK - Nagykőrösi Sólymok2016.10.08 - 10:45szombat49 - 57
  Vásárhelyi Kobrák - Békéscsabai KK2016.10.08 - 13:00szombat78 - 72
  SZEDEÁK/A - Nagykőrösi Sólymok2016.10.08 - 14:45szombat65 - 63
"C" csoport - Kiskunfélegyháza, Constantinum Intézmény Sportcentruma
  Békési SZSK - Szolnoki Sportcentrum/B2016.10.09 - 11:00vasárnap69 - 60
  Kecskeméti KA/B - Félegyházi TSI2016.10.09 - 13:00vasárnap48 - 56
  Szolnoki Sportcentrum/B - Kecskeméti KA/B2016.10.09 - 15:00vasárnap55 - 56
  Békési SZSK - Félegyházi TSI2016.10.09 - 17:00vasárnap62 - 84
"D" csoport - Kunszentmárton, Dani Margit Sportcsarnok
  SZEDEÁK/B - Szentesi KK2016.10.08 - 10:00szombat47 - 75
  Karcagi SE - Gyulai SI2016.10.08 - 11:45szombat88 - 18
  SZEDEÁK/B - Gyulai SI2016.10.08 - 14:30szombat95 - 21
  Szentesi KK - Karcagi SE2016.10.08 - 16:15szombat86 - 58

      Észak-keleti régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium
  Egri KOK VSI - Nyíregyházi Kék Cápák2016.10.08 - 11:00szombat52 - 75
  MEAFC/A - Debreceni KA - DSI2016.10.08 - 13:00szombat28 - 109
  Egri KOK VSI - MEAFC/A2016.10.08 - 15:00szombat82 - 45
  Nyíregyházi Kék Cápák - Debreceni KA - DSI2016.10.08 - 17:00szombat62 - 49
"B" csoport - Salgótarján, PSZF tornaterme
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Beszterce KK2016.10.08 - 10:30szombat52 - 54
  JKSE Kosársuli - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.10.08 - 12:30szombat72 - 52
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.10.08 - 15:00szombat48 - 52
  Beszterce KK - JKSE Kosársuli2016.10.08 - 17:00szombat58 - 53
"C" csoport - Nyíregyháza, Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola
  Szerencs VSE - NYKK Eötvös2016.10.08 - 10:30szombat76 - 24
  Ziccer Tigrisek KS - Salgótarjáni KI2016.10.08 - 12:30szombat106 - 29
  NYKK Eötvös - Salgótarjáni KI2016.10.08 - 15:00szombat72 - 43
  Szerencs VSE - Ziccer Tigrisek KS2016.10.08 - 17:00szombat69 - 50
"D" csoport - Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium tornaterme
  MEAFC - Jezsuita - Mezőcsáti DSE2016.10.09 - 11:45vasárnap62 - 26
  Mezőcsáti DSE - MEAFC/B2016.10.09 - 13:30vasárnap73 - 35
  MEAFC/B - MEAFC - Jezsuita2016.10.09 - 15:15vasárnap35 - 64
   - 2016.10.09 - 15:15vasárnap 

      Észak-nyugati régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Körmend, Városi Sportcsarnok
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Körmendi Törpördögök2016.10.08 - 10:30szombat74 - 47
  Dávid Kornél KA /A - Soproni Sportiskola/A2016.10.08 - 12:30szombat62 - 92
  Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA /A2016.10.08 - 15:00szombat53 - 64
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Soproni Sportiskola/A2016.10.08 - 17:00szombat56 - 80
"B" csoport - Oroszlány, Krajnyik Akác András Sportcsarnok
  ZTE KK/A - Győri KC 032016.10.09 - 10:30vasárnap87 - 55
  OSE Lions - Dávid Kornél KA /B2016.10.09 - 12:30vasárnap101 - 82
  Győri KC 03 - Dávid Kornél KA /B2016.10.09 - 15:00vasárnap95 - 54
  ZTE KK/A - OSE Lions2016.10.09 - 17:00vasárnap86 - 57
"C" csoport - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
  Soproni Tigrisek - ZTE KK/B2016.10.09 - 10:00vasárnap61 - 79
  Szombathelyi Sportiskola KA/B - Veszprémi UKE2016.10.09 - 12:00vasárnap50 - 47
  Soproni Tigrisek - Veszprémi UKE2016.10.09 - 15:00vasárnap86 - 62
  ZTE KK/B - Szombathelyi Sportiskola KA/B2016.10.09 - 17:00vasárnap55 - 77
"D" csoport - Sopron, Vas- és Villamosipari Szakképző és Gimnázium
  Soproni Sportiskola/B - Tatabányai Kenguruk2016.10.09 - 10:30vasárnap92 - 71
  Győri KC 04 - Ifjú Sólymok2016.10.09 - 12:30vasárnap71 - 34
  Tatabányai Kenguruk - Ifjú Sólymok2016.10.09 - 15:00vasárnap125 - 34
  Soproni Sportiskola/B - Győri KC 042016.10.09 - 17:00vasárnap102 - 26
"E" csoport - Pápa, Városi Sportcsarnok
  Dávid Kornél KA /C - Pápai KC2016.10.09 - 09:30vasárnap68 - 93
  MTE 1904 - Dávid Kornél KA /C2016.10.09 - 11:15vasárnap0 - 2
  Pápai KC - MTE 19042016.10.09 - 13:00vasárnap2 - 0
"F" csoport - Tapolca, Kazincy Ferencz Tagintézmény
  Ajka - Tapolcai Sziklák2016.10.09 - 10:00vasárnap32 - 77
  Tatai SE - Ajka2016.10.09 - 12:00vasárnap75 - 34
  Tapolcai Sziklák - Tatai SE2016.10.09 - 14:00vasárnap75 - 58

      Közép régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Budapest, Benkő István Ált. Isk.
  Vasas Akadémia/A - Kiss Lenke KS2016.10.08 - 10:30szombat82 - 67
  MAFC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.10.08 - 12:30szombat79 - 104
  Kiss Lenke KS - MAFC/A2016.10.08 - 15:00szombat64 - 100
  Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.10.08 - 17:00szombat92 - 82
"B" csoport - Piliscsaba, Paduai Szent Antal Iskola Tornaterme
  Budapesti Honvéd - Budaörsi DSE2016.10.09 - 10:00vasárnap64 - 73
  Kaszások Akadémia - PAFC2016.10.09 - 12:00vasárnap39 - 76
  Budapesti Honvéd - Kaszások Akadémia2016.10.09 - 14:00vasárnap110 - 42
  Budaörsi DSE - PAFC2016.10.09 - 16:00vasárnap69 - 54
"C" csoport - Budapest, Babits Mihály Gimnázium
  Újpest-MT - MAFC/B2016.10.09 - 10:00vasárnap39 - 66
  Vasas Akadémia/B - BLF KK2016.10.09 - 12:00vasárnap87 - 67
  Újpest-MT - BLF KK2016.10.09 - 14:00vasárnap65 - 69
  MAFC/B - Vasas Akadémia/B2016.10.09 - 16:00vasárnap67 - 60
"D" csoport - Budapest, Kőrösi Csoma Ált. Isk. és Gimn.
  KKS - ELITE Basket Törökbálint2016.10.09 - 09:00vasárnap38 - 61
  ELITE Basket Törökbálint - BKGDSE2016.10.09 - 11:00vasárnap98 - 36
  BKGDSE - KKS2016.10.09 - 13:00vasárnap38 - 66
"E" csoport - Gödöllő, Petőfi Sándor Ált. Isk.
  Gödöllői SK - Budafoki KK2016.10.08 - 10:00szombat110 - 44
  Budafoki KK - JKC2016.10.08 - 12:00szombat105 - 44
  JKC - Gödöllői SK2016.10.08 - 14:00szombat32 - 94

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok