Név:
E-mail:
Fiú serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Dél-nyugati régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Pécs, TÁSI Csarnok
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK-Panthers/A2016.09.18 - 10:00vasárnap93 - 44
  Bajai Bácska FKE - Dombóvári KS 2016.09.18 - 12:00vasárnap53 - 63
  PVSK-Panthers/A - Bajai Bácska FKE2016.09.18 - 15:00vasárnap96 - 48
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Dombóvári KS 2016.09.18 - 17:00vasárnap106 - 43
"B" csoport - Klebelsberg Kunó Középiskolai Kollégium
(7400 Kaposvár Álmos vezér utca 1.)
  Kaposvári KK/A - Kanizsa KK2016.09.17 - 10:30szombat108 - 14
  Kaposvári KK/B - Atomerőmű SE2016.09.17 - 12:30szombat39 - 90
  Kanizsa KK - Kaposvári KK/B2016.09.17 - 15:00szombat45 - 56
  Kaposvári KK/A - Atomerőmű SE2016.09.17 - 17:00szombat109 - 57
"C" csoport - Bonyhád Városi Sportcsarnok
(7150 Bonyhád Madách utca 1.)
  Siófoki Kosársuli - Bonyhádi KSE2016.09.18 - 10:30vasárnap59 - 77
  GYKSE Szekszárd - Marcali VSZSE2016.09.18 - 12:30vasárnap79 - 36
  Siófoki Kosársuli - Marcali VSZSE2016.09.18 - 15:00vasárnap72 - 61
  Bonyhádi KSE - GYKSE Szekszárd2016.09.18 - 17:00vasárnap46 - 85
"D" csoport - Pécs, PTE-ÁOK
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2016.09.25 - 09:00vasárnap77 - 72
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok2016.09.25 - 11:00vasárnap113 - 75
  Dunaújvárosi Főiskola DSE - Villámok - PVSK-Panthers/B2016.09.25 - 13:00vasárnap53 - 98

      Dél-keleti régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  SZEDEÁK/A - Kecskeméti KA/A2016.09.18 - 10:00vasárnap33 - 82
  Szolnoki Sportcentrum/A - Vásárhelyi Rakéták2016.09.18 - 12:00vasárnap28 - 127
  SZEDEÁK/A - Szolnoki Sportcentrum/A2016.09.18 - 14:00vasárnap48 - 58
  Kecskeméti KA/A - Vásárhelyi Rakéták2016.09.18 - 16:00vasárnap48 - 132
"B" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Pityke KSE - Békési SZSK2016.09.18 - 10:00vasárnap84 - 36
  Nagykőrösi Sólymok - Békéscsabai KK2016.09.18 - 12:00vasárnap70 - 75
  Békési SZSK - Nagykőrösi Sólymok2016.09.18 - 14:00vasárnap59 - 77
  Pityke KSE - Békéscsabai KK2016.09.18 - 16:00vasárnap72 - 39
"C" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Félegyházi TSI - Vásárhelyi Kobrák2016.09.17 - 08:30szombat49 - 61
  Karcagi SE - Kecskeméti KA/B2016.09.17 - 10:00szombat44 - 47
  Félegyházi TSI - Karcagi SE2016.09.17 - 11:15szombat81 - 42
  Vásárhelyi Kobrák - Kecskeméti KA/B2016.09.17 - 13:00szombat65 - 47
"D" csoport - Dr. Papp László Városi Sportcsarnok
(6600 Szentes Jövendő utca 1. )
  Szolnoki Sportcentrum/B - Szentesi KK2016.09.18 - 10:00vasárnap75 - 33
  SZEDEÁK/B - Gyulai SI2016.09.18 - 11:45vasárnap20 - 0
  Szentesi KK - Gyulai SI2016.09.18 - 14:30vasárnap20 - 0
  Szolnoki Sportcentrum/B - SZEDEÁK/B2016.09.18 - 16:15vasárnap97 - 23

      Észak-keleti régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3508 Miskolc Egyetem út 5. )
  Debreceni KA - DSI - MEAFC/A2016.09.18 - 10:00vasárnap62 - 63
  Egri KOK VSI - Nyíregyházi Sportcentrum KA2016.09.18 - 11:45vasárnap75 - 27
  Debreceni KA - DSI - Nyíregyházi Sportcentrum KA2016.09.18 - 13:30vasárnap65 - 37
  MEAFC/A - Egri KOK VSI2016.09.18 - 15:15vasárnap53 - 96
"B" csoport - Nyíregyháza, Zelk terem
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Nyíregyházi Kék Cápák2016.09.18 - 10:30vasárnap29 - 128
  JKSE Kosársuli - Szerencs VSE2016.09.18 - 12:30vasárnap97 - 42
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencs VSE2016.09.18 - 15:00vasárnap67 - 62
  Nyíregyházi Kék Cápák - JKSE Kosársuli2016.09.18 - 17:00vasárnap92 - 56
"C" csoport - Salgótarján, PSZF tornaterme
  Ziccer Tigrisek KS - Salgótarjáni KI2016.09.17 - 10:30szombat75 - 37
  Beszterce KK - MEAFC/B2016.09.17 - 12:30szombat112 - 18
  Salgótarjáni KI - MEAFC/B2016.09.17 - 15:00szombat71 - 53
  Ziccer Tigrisek KS - Beszterce KK2016.09.17 - 17:00szombat45 - 77
"D" csoport - Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium tornaterme
  Mezőcsáti DSE - MEAFC - Jezsuita2016.09.18 - 10:00vasárnap36 - 71
  NYKK Eötvös - Salgótarjáni KI - Nagymaros2016.09.18 - 11:45vasárnap20 - 0
  Mezőcsáti DSE - Salgótarjáni KI - Nagymaros2016.09.18 - 13:30vasárnap20 - 0
  MEAFC - Jezsuita - NYKK Eötvös2016.09.18 - 15:15vasárnap36 - 53

      Észak-nyugati régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
  Dávid Kornél KA /A - ZTE KK/A2016.09.18 - 10:00vasárnap80 - 74
  Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2016.09.18 - 12:00vasárnap75 - 76
  ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A2016.09.18 - 15:00vasárnap50 - 90
  Dávid Kornél KA /A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2016.09.18 - 17:00vasárnap71 - 76
"B" csoport - Székesfehérvár, Tóvárosi Ált. Isk.
  Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA /B2016.09.17 - 10:30szombat117 - 42
  OSE Lions - Soproni Tigrisek2016.09.17 - 12:30szombat112 - 39
  Dávid Kornél KA /B - Soproni Tigrisek2016.09.17 - 15:00szombat129 - 50
  Körmendi Törpördögök - OSE Lions2016.09.17 - 17:00szombat115 - 43
"C" csoport - Veszprém, Egyetemi Sportcsarnok
  Győri KC 03 - Soproni Sportiskola/B2016.09.18 - 10:30vasárnap76 - 26
  Veszprémi UKE - Szombathelyi Sportiskola KA/B2016.09.18 - 12:30vasárnap35 - 62
  Soproni Sportiskola/B - Veszprémi UKE2016.09.18 - 15:00vasárnap40 - 50
  Győri KC 03 - Szombathelyi Sportiskola KA/B2016.09.18 - 17:00vasárnap70 - 37
"D" csoport - Zalaegerszeg, Eötvös Iskola
  ZTE KK/B - MTE 19042016.09.18 - 10:30vasárnap2 - 0
  Győri KC 04 - Ifjú Sólymok2016.09.18 - 12:30vasárnap47 - 40
  MTE 1904 - Ifjú Sólymok2016.09.18 - 15:00vasárnap0 - 2
  Győri KC 04 - ZTE KK/B2016.09.18 - 17:00vasárnap37 - 98
"E" csoport - Tata, Vaszary János Ált. Isk.
  Tatai SE - Tatabányai Kenguruk2016.09.17 - 09:00szombat65 - 104
  Tatabányai Kenguruk - Pápai KC2016.09.17 - 11:00szombat107 - 74
  Pápai KC - Tatai SE2016.09.17 - 13:00szombat74 - 65
"F" csoport - Tapolca, Kazincy Ferencz Tagintézmény
  Ajka - Tapolcai Sziklák2016.09.17 - 10:00szombat0 - 2
  Dávid Kornél KA /C - Ajka2016.09.17 - 12:00szombat2 - 0
  Tapolcai Sziklák - Dávid Kornél KA /C2016.09.17 - 14:00szombat53 - 69

      Közép régió - Fiú serdülő      
"A" csoport - Budapest, Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
  Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd2016.09.18 - 10:30vasárnap89 - 36
  MAFC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.09.18 - 12:30vasárnap87 - 71
  Budapesti Honvéd - Zsíros Akadémia Kőbánya2016.09.18 - 15:00vasárnap25 - 99
  Vasas Akadémia/A - MAFC/A2016.09.18 - 17:00vasárnap75 - 65
"B" csoport - Piliscsaba, Paduai Szent Antal Iskola Tornaterme
  Kiss Lenke KS - PAFC2016.09.17 - 10:30szombat74 - 60
  Kaszások Akadémia - Újpest-MT2016.09.17 - 12:30szombat90 - 48
  PAFC - Újpest-MT2016.09.17 - 15:00szombat62 - 29
  Kiss Lenke KS - Kaszások Akadémia2016.09.17 - 17:00szombat82 - 64
"C" csoport - Batthyány Kázmér Gimnázium
(2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-14.)
  Vasas Akadémia/B - BLF KK2016.09.17 - 09:30szombat92 - 52
  Budaörsi DSE - BKGDSE2016.09.17 - 11:30szombat112 - 7
  BLF KK - BKGDSE2016.09.17 - 13:30szombat96 - 27
  Vasas Akadémia/B - Budaörsi DSE2016.09.17 - 15:30szombat53 - 95
"D" csoport - Gödöllő, Petőfi Sándor Ált. Isk.
  MAFC/B - Gödöllői SK2016.09.18 - 10:00vasárnap85 - 61
  ELITE Basket Törökbálint - MAFC/B2016.09.18 - 12:00vasárnap82 - 71
  Gödöllői SK - ELITE Basket Törökbálint2016.09.18 - 14:00vasárnap81 - 76
"E" csoport - Budapest, Kőrösi Csoma Ált. Isk. és Gimn.
  KKS - JKC2016.09.25 - 09:00vasárnap90 - 18
  JKC - Budafoki KK2016.09.25 - 11:00vasárnap2 - 0
  Budafoki KK - KKS2016.09.25 - 13:00vasárnap0 - 2

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok