Név:
E-mail:
 Csata DSE  
 Umana Reyer Ve.  
2017/11/18 :
 Zkk Cinkarna C.  
 BS Riga  
2017/11/18 :
 Nevskaya Sport.  
 Basket Slovank.  
2017/11/18 :
 Soproni Darazs.  
 Snatts Femeni  
2017/11/18 :
Férfi NB I. A
 ASE  
 Alba  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 PVSK  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 MAFC  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 DEAC  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 Falco  
 ZTE  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Kaszások  
 Beszterce KK  
2017/11/18 18:00
Amatőr Női NB Piros
 DEAC  
 Szolnok  
2017/11/18 16:00
Amatőr Női NB Fehér
 MAFC  
 ZTE NKK II.  
2017/11/18 18:00
Amatőr Női NB Fehér
 Szombathely  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Békési SZSK U2.  
 Szentesi KK  
2017/11/18 17:00
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 BKGDSE  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dombóvár  
 Ricsilla Sport  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Marcali  
 Siófok  
2017/11/18 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Kozármisleny-F.  
 PTE-PEAC  
2017/11/18 20:15
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 Tehetséges Fia.  
2017/11/18 17:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Zuglói Sasok  
2017/11/18 18:30
NB I. A, Fiú U20
 KTE  
 MAFC  
2017/11/18 14:30
NB I. A, Fiú U20
 Falco  
 ZTE  
2017/11/18 15:00
NB I. A, Fiú U20
 ASE  
 Alba  
2017/11/18 15:15
NB I. A, Fiú U20
 Sopron  
 DEAC  
2017/11/18 15:15
NB I. A, Fiú U20
 Kaposvár  
 PVSK  
2017/11/18 15:30
NB I. B Zöld, F U20
 Kaszások  
 Beszterce KK  
2017/11/18 15:30
Fiú Junior, Kelet
 Kaszások Akadé.  
 Budapesti Honv.  
2017/11/18 13:30
Fiú Junior, Nyugat
 Budaörsi DSE/A.  
 FALCO KC Szomb.  
2017/11/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Bikák KK  
2017/11/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/C  
 Gödöll?i SK  
2017/11/18 12:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentendrei KS.  
 Budafoki KK  
2017/11/18 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/18 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Gyulai SI  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Százhalombatta.  
2017/11/18 16:00
Fiú Kadett, Kelet
 Vasas Akadémia.  
 Bajai Bácska  
2017/11/18 14:30
Fiú Kadett, Regionális
 Tatai SE  
 Ajka  
2017/11/18 90:0
Fiú Kadett, Regionális
 Treff 07  
 BKGDSE  
2017/11/18 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Keresztúri SE  
 Gödi SE  
2017/11/18 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budafoki KK  
 BLF KK  
2017/11/18 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alisca Sólymok.  
 Kanizsa KK  
2017/11/18 11:30
Fiú Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Atomerőmű SE  
2017/11/18 14:00
Leány Junior
 Százhalombatta.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2017/11/18 10:00
Leány Junior
 Debreceni KA  
 Szeged KE  
2017/11/18 13:00
Leány Junior
 Gyakorló DSE  
 PINKK Pécsi 42.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/B  
 Komló Sport KK.  
2017/11/18 90:0
Leány Serdülő
 BEAC - Újbuda  
 Török Flóris  
2017/11/18 90:0
Leány Serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2017/11/18 93:0
Leány Serdülő
 Dávid Kornél  
 BEAC -Újbuda /.  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Dávid Kornél  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Tatabányai KC  
 KKS  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Karcagi SE  
2017/11/18 10:30
Leány Serdülő
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/A  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Széchenyi KA  
 Kanizsa DKK  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Bajai NKK  
 KSC Szekszárd  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Komló Sport KK.  
 Dunaújvárosi  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK T  
 BEAC - Újbuda  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Szeged KE / A  
 Török Flóris  
2017/11/18 11:30
Leány Serdülő
 Pénzügy?r SE  
 Tatabányai KC  
2017/11/18 11:45
Leány Serdülő
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2017/11/18 12:00
Leány Serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke KS  
2017/11/18 12:00
Leány Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/11/18 12:30
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 Szolnoki Sport.  
2017/11/18 12:30
Leány Serdülő
 KSC Szekszárd  
 Zalaegerszegi  
2017/11/18 13:00
Leány Serdülő
 Dunaújvárosi  
 Pécsi VSK/B  
2017/11/18 13:00
Leány Serdülő
 MTK Budapest  
 Szeged KE / A  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 Török Flóris  
 DVTK-ÉLKSK T  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 KKS  
 Pénzügy?r SE  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Soproni Darazs.  
 Széchenyi KA  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 Soproni Darazs.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Mágusok Egyesü.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Karcagi SE  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2017/11/18 14:30
Leány Serdülő
 Zalaegerszegi  
 Bajai NKK  
2017/11/18 15:00
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/C  
 Dunaújvárosi  
2017/11/18 15:00
Leány Serdülő
 Debreceni KA/A  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 16:00
Leány Serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Csata DSE  
2017/11/18 16:30
Leány Serdülő
 Kanizsa DKK  
 Soproni Darazs.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Dunaújvárosi  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Csata DSE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/18 18:30
Leány Serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/C  
2017/11/18 19:00
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 MAFC Farkasrét.  
2017/11/18 83:0
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Pannónia Vasas.  
2017/11/18 83:0
Kenguru Kupa
 Vasas Amazonok  
 Kaszás Girls  
2017/11/18 83:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Dózsa  
 Szeged KE - Hó.  
2017/11/18 83:0
Kenguru Kupa
 BLF Bolhák  
 Kaszás Tornyok.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Budapest Csepe.  
 KLKS Törpék  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Prohászkás Csi.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Kapuvári Macsk.  
 Mórás Cápák  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Salgótarjáni  
 Beszterce KK  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Gep.  
 Szeged KE - Ti.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 DKKA Gepárdok  
 Újvárosi Szele.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 KASI/B  
 KASI/A  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Gyakorlós Csib.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 MVSI Kossuth  
 MEAFC Kossuth  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 Zalakarosi Fók.  
 Ricsilla - Ege.  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 FTSI József A..  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 FTSI Constanti.  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 Fürge Vasas  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 94:5
Kenguru Kupa
 SZSE Oroszláno.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 94:5
Kenguru Kupa
 Török Sasfióká.  
 Vasas Amazonok  
2017/11/18 94:5
Kenguru Kupa
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2017/11/18 94:5
Kenguru Kupa
 Bajai Bácska F.  
 Pityke KSE  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 DDKA Vadmacská.  
 DKKA Vezérek  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA D.  
 NYKK Eötvös  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 KLKS Benk?  
 BLF Bolhák  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 KLKS Törpék  
 VUA Törpék  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Győri KC Lovag.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 Feketés Darazs.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Újvárosi Szele.  
 FAK Balatoni P.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK ÓB  
 Mátra UKK Gyön.  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 Kisújszállás  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Karoli.  
 Vásárhelyi Vil.  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/B  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 PVSK Panthers/.  
 Bonyhádi KSE  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Sportiskolás T.  
 Ricsilla - Zal.  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 FTSI Dózsa Gy..  
 FTSI József A..  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/B  
 Miklósi Kékrók.  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 MAFC Farkasrét.  
 Fürge Vasas  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Pannónia Vasas.  
 SZSE Oroszláno.  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Kaszás Girls  
 Török Sasfióká.  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Fürge Gyíkok  
 MVSI Kossuth  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Hó.  
 Békéscsabai KK.  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Bajai Bácska F.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Vezérek  
 Marcali Szürke.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 Hajdúböszörmén.  
 ACS Wildcats B.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 Kaszás Tornyok.  
 KLKS Benk?  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Ziccer Pumák  
 Budapest Csepe.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Prohászkás Csi.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Kapuvári Macsk.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 FAK Balatoni P.  
 DKKA Gepárdok  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Kisújszállás  
 Vásárhelyi Gep.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Vil.  
 SZEDEÁK Ezüstr.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Dózsa Gy..  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 KASI/A  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Grosics Vizslá.  
 Budaörsi DSE  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 BLF Kenguruk  
 Budapest Blaze.  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 Budapesti Honv.  
 ELITE Rínók  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 MP Sport Timis.  
 Szeged KE Rózs.  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Fürge Gyíkok  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Sportiskolás S.  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Pityke KSE  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 DDKA Vadmacská.  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok H.  
 Kéksárga Zsirá.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 VUA Törpék  
 Ziccer Pumák  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 Nádor Tigrisek.  
 Győri KC Kengu.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 Tulipános Móku.  
 Lackneros Dara.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 DKKA Ördögök  
2017/11/18 13:00
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok  
 Grosics Vizslá.  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Gödi SE  
 BLF Kenguruk  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Ziccer Bocsok  
 Budapesti Honv.  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Alsóvá.  
 MP Sport Timis.  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 KASI/C  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Körmendi Törpö.  
2017/11/18 13:45
Kenguru Kupa
 CEKK  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 13:45
Kenguru Kupa
 MTK Budapest  
 Zuglói Sasok H.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 SZSE Párducok  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Nádor Tigrisek.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 Mez?örsi Orosz.  
 Mosonmagyaróvá.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Tiszaújvárosi  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Kenguruk  
 Atomerőmű SE  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ördögök  
 Velencei Vadka.  
2017/11/18 14:15
Kenguru Kupa
 Budaörsi DSE  
 Zuglói Sasok  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Budapest Blaze.  
 Gödi SE  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 ELITE Rínók  
 Ziccer Bocsok  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Szeged KE Rózs.  
 SZEDEÁK Alsóvá.  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Sportiskolás S.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 FTSI Platán Is.  
 Kecskeméti KC  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Monok SE  
 KSC Szekszárd  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kozármisleny S.  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Zsirá.  
 MTK Budapest  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 SZPA-HSE  
 SZSE Párducok  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 Győri KC Kengu.  
 Villámló Kovác.  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Csigák  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Csibésze.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/18 15:30
Kenguru Kupa
 Velencei Vadka.  
 DKKA Ugrómókus.  
2017/11/18 15:30
Kenguru Kupa
 Gödöll?i SK  
 KKS Titánok  
2017/11/18 16:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Okapi.  
 Radobasket Bic.  
2017/11/18 16:00
Kenguru Kupa
 Budapesti Honv.  
 PAFC Mennydörg.  
2017/11/18 16:00
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 SZPA-HSE  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 DKKA Csigák  
 DKKA Kenguruk  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 KSC Szekszárd  
 PVSK-Panthers/.  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 KASI/C  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC Csibésze.  
2017/11/18 17:00
Kenguru Kupa
 DMTK Haraszti  
 Gödöll?i SK  
2017/11/18 17:15
Kenguru Kupa
 BEAC Kisvizslá.  
 Kéksárga Okapi.  
2017/11/18 17:15
Kenguru Kupa
 JKC/A  
 Budapesti Honv.  
2017/11/18 17:15
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Monok SE  
2017/11/18 18:00
Kenguru Kupa
 KKS Titánok  
 DMTK Haraszti  
2017/11/18 18:30
Kenguru Kupa
 Radobasket Bic.  
 BEAC Kisvizslá.  
2017/11/18 18:30
Kenguru Kupa
 PAFC Mennydörg.  
 JKC/A  
2017/11/18 18:30
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Debreceni KA/A - Debreceni KA/Leány2017.11.11 - 09:00szombat 
  ACS Baschet Star Oradea - Debreceni KA/A2017.11.11 - 10:30szombat 
  Debreceni KA/Leány - ACS Baschet Star Oradea 2017.11.11 - 12:00szombat 
"B" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Zsákoló Zsiráfok - NYKK Eötvös2017.11.11 - 10:00szombat 
  Nyíregyházi Sportcentrum - Zsákoló Zsiráfok2017.11.11 - 11:30szombat 
  NYKK Eötvös - Nyíregyházi Sportcentrum 2017.11.11 - 13:00szombat 
"C" csoport - Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény
(4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - BC Rookies Oradea2017.11.12 - 13:00vasárnap90 - 31
  BC Rookies Oradea - BKGDSE-Hajdúszoboszló2017.11.12 - 14:30vasárnap55 - 32
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - Nyíregyházi Kék Cápák2017.11.12 - 16:00vasárnap25 - 112
"D" csoport - Derecske Városi Sportcsarnok
(4130 Derecske Kossuth utca 18/a.)
  DIFE KK Sasfiókák - Hajdúhadházi KK2017.11.11 - 09:00szombat 
  Hajdúhadházi KK - ACS Wildcats Baia Mare2017.11.11 - 10:30szombat 
  ACS Wildcats Baia Mare - DIFE KK Sasfiókák2017.11.11 - 12:00szombat 

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  MEAFC Basket Bulls - Szerencs VSE2017.11.11 - 10:00szombat59 - 62
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - MEAFC Basket Bulls2017.11.11 - 11:30szombat63 - 48
  Szerencs VSE - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2017.11.11 - 13:00szombat49 - 64
"B" csoport - Széchenyi Általános Iskola
(3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.11.12 - 10:00vasárnap58 - 43
  Egri Kék Oroszlánok - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.11.12 - 11:30vasárnap51 - 54
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok2017.11.12 - 13:00vasárnap69 - 49
"C" csoport - Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
(3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
  MVSI Vadmacskák - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.11.11 - 09:30szombat69 - 57
  MEAFC Szürke Farkasok - MVSI Vadmacskák2017.11.11 - 11:00szombat62 - 59
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - MEAFC Szürke Farkasok2017.11.11 - 12:30szombat55 - 58
"D" csoport - KSK Tornacsarnok
(3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - SLÁGER Kazincbarcikai KSE2017.11.11 - 09:30szombat18 - 70
  Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.11.11 - 11:00szombat67 - 22
  SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Salgótarjáni KI2017.11.11 - 12:30szombat45 - 53
"E" csoport - Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
(3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - Vörösmartys Zsiráfok2017.11.12 - 10:00vasárnap55 - 39
  Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2017.11.12 - 11:30vasárnap45 - 42
  Vörösmartys Zsiráfok - Salgó Basket Szécsény2017.11.12 - 13:00vasárnap50 - 57
"F" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Kövesdi Oroszlánkölykök2017.11.12 - 10:00vasárnap26 - 60
  Fürge Gyik DSE - MEAFC Kossuth2017.11.12 - 11:30vasárnap29 - 35
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Fürge Gyik DSE2017.11.12 - 13:00vasárnap48 - 34
  Kövesdi Oroszlánkölykök - MEAFC Kossuth2017.11.12 - 14:30vasárnap97 - 16
"G" csoport - Vasvár utcai Általános Iskola
(3600 Ózd Vasvár utca 37/a.)
  Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Edelény2017.11.11 - 10:00szombat32 - 12
  DVTK-ÉLKSK Encs - Beszterce KK2017.11.11 - 11:30szombat57 - 25
  DVTK-ÉLKSK Edelény - Beszterce KK2017.11.11 - 13:00szombat20 - 22
  Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Encs2017.11.11 - 14:30szombat39 - 48

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  SZEDEÁK Sasok - Vásárhelyi Cápák2017.11.11 - 09:00szombat46 - 77
  Vásárhelyi Cápák - Békési Gladiátorok2017.11.11 - 10:30szombat56 - 46
  Békési Gladiátorok - SZEDEÁK Sasok2017.11.11 - 12:00szombat54 - 68
"B" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Tiszai Virágok - Gyulai Vidrák2017.11.12 - 10:00vasárnap73 - 37
  Gyulai Vidrák - Szolnoki Sportcentrum2017.11.12 - 11:30vasárnap22 - 76
  Szolnoki Sportcentrum - Tiszai Virágok2017.11.12 - 13:00vasárnap56 - 48
"C" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK - SZEDEÁK Párducok2017.11.11 - 09:00szombat41 - 69
  SZEDEÁK Párducok - MP Sport Timisoara2017.11.11 - 10:30szombat64 - 25
  MP Sport Timisoara - Békéscsabai KK2017.11.11 - 12:00szombat34 - 32
"D" csoport - Mezőberényi Általános Iskola
(5650 Mezőberény Petőfi út 17-19.)
  Mezőberényi KK - Karcagi SE Farkasok2017.11.11 - 09:30szombat81 - 43
  Karcagi SE Farkasok - Vásárhelyi Farkasok2017.11.11 - 11:00szombat48 - 30
  Vásárhelyi Farkasok - Mezőberényi KK 2017.11.11 - 12:30szombat31 - 54
"E" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Vásárhelyi Kishódok - Szeged KE-Gazellák2017.11.11 - 09:00szombat39 - 59
  Kisújszállási SE - Vásárhelyi Kishódok2017.11.11 - 10:15szombat42 - 53
  Szeged KE-Gazellák - Kisújszállási SE2017.11.11 - 11:30szombat53 - 38
"F" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Szeged KE-Madách - Tószegi Vadrózsák2017.11.11 - 13:00szombat25 - 54
  Tószegi Vadrózsák - Szentesi KK leány2017.11.11 - 14:15szombat44 - 40
  Szentesi KK leány - Szeged KE-Madách2017.11.11 - 15:30szombat46 - 18
"G" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Szentesi KK fiú - Békési Heppes Szöcskék2017.11.11 - 09:00szombat44 - 64
  Karcagi SE Oroszlánok - SZEDEÁK Csikók2017.11.11 - 10:30szombat20 - 69
  Szentesi KK fiú - Karcagi SE Oroszlánok2017.11.11 - 12:00szombat56 - 37
  Békési Heppes Szöcskék - SZEDEÁK Csikók2017.11.11 - 13:30szombat50 - 59
"H" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Mambák - HSA Pillangók2017.11.12 - 08:30vasárnap2 - 0
  RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - HSA Párducok2017.11.12 - 10:00vasárnap77 - 25
  HSA Pillangók - HSA Párducok2017.11.12 - 11:30vasárnap0 - 2
  Vásárhelyi Mambák - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas2017.11.12 - 13:00vasárnap49 - 42

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek/A2017.11.12 - 09:00vasárnap82 - 63
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.11.12 - 10:30vasárnap61 - 84
  Soproni Tigrisek/A - Soproni Darazsak Akadémia/A2017.11.12 - 12:00vasárnap84 - 82
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Oroszlánok - Tatai Zsiványok2017.11.11 - 10:30szombat90 - 56
  Soproni Sportiskolás Sasok - OSE Oroszlánok2017.11.11 - 12:00szombat45 - 101
  Tatai Zsiványok - Soproni Sportiskolás Sasok2017.11.11 - 13:30szombat70 - 57
"C" csoport - Jedlik Ányos Szakközépiskola
(9021 Győr Árpád utca 10.)
  Soproni Tigrisek/B - Széchenyi KA2017.11.11 - 10:00szombat57 - 61
  Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Győri KC Oroszlánok2017.11.11 - 11:30szombat42 - 59
  Soproni Tigrisek/B - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök2017.11.11 - 13:00szombat52 - 43
  Széchenyi KA - Győri KC Oroszlánok2017.11.11 - 14:30szombat55 - 30
"D" csoport - Éltes Mátyás Általános Iskola
(2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
  Győri KC Zsiráfok - Tatabányai KC2017.11.11 - 10:00szombat112 - 32
  OSE Vadmacskák - Mezőörsi Hangyák2017.11.11 - 11:30szombat141 - 6
  Tatabányai KC - Mezőörsi Hangyák2017.11.11 - 13:00szombat97 - 29
  Győri KC Zsiráfok - OSE Vadmacskák2017.11.11 - 14:30szombat53 - 88

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
  Zalakerámia ZTE KK - RICSILLA-Zalaszentgrót2017.11.12 - 09:30vasárnap92 - 41
  Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK2017.11.12 - 11:00vasárnap63 - 76
  RICSILLA-Zalaszentgrót - Körmendi Törpördögök/A2017.11.12 - 12:30vasárnap59 - 111
"B" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Ifjú Sólymok KS - Harcos Sólymok2017.11.11 - 09:00szombat104 - 32
  Tapolcai Tigrisek - Ifjú Sólymok KS2017.11.11 - 10:30szombat42 - 91
  Harcos Sólymok - Tapolcai Tigrisek2017.11.11 - 12:00szombat37 - 75
"C" csoport - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
  Kalózok - Sportiskolás Törpillák2017.11.11 - 10:00szombat55 - 63
  Sportiskolás Törpillák - Kanizsai Vadmacskák2017.11.11 - 11:30szombat68 - 33
  Kanizsai Vadmacskák - Kalózok2017.11.11 - 13:00szombat62 - 64
"D" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Zalaegerszegi KTE - Sportiskolás Sólymok2017.11.11 - 13:30szombat52 - 54
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Zalaegerszegi KTE2017.11.11 - 15:00szombat61 - 32
  Sportiskolás Sólymok - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.11.11 - 16:30szombat59 - 61
"E" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Párducok - Soproni Darazsak Akadémia/C2017.11.11 - 10:00szombat69 - 62
  Ajka - RICSILLA-Hévíz Fiúk2017.11.11 - 11:30szombat0 - 2
  Soproni Darazsak Akadémia/C - Ajka2017.11.11 - 13:00szombat2 - 0
  Tapolcai Párducok - RICSILLA-Hévíz Fiúk2017.11.11 - 14:30szombat66 - 87
"F" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  RICSILLA-Hévíz Lányok - Celldömölki Góliátok2017.11.11 - 09:30szombat107 - 12
  RICSILLA-Zalalövő - RICSILLA-Egervár-Teskánd2017.11.11 - 11:00szombat76 - 13
  Celldömölki Góliátok - RICSILLA-Egervár-Teskánd2017.11.11 - 12:30szombat29 - 31
  RICSILLA-Hévíz Lányok - RICSILLA-Zalalövő2017.11.11 - 14:00szombat39 - 19

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PVSK Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.11.12 - 09:00vasárnap37 - 70
  KSC Szekszárd - PVSK Panthers/A2017.11.12 - 10:30vasárnap49 - 41
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - KSC Szekszárd2017.11.12 - 12:00vasárnap75 - 30
"B" csoport - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
(7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
  Pécsi VSK/A - Atom City-Atomerőmű SE2017.11.12 - 09:00vasárnap54 - 83
  KASI/A - Pécsi VSK/A2017.11.12 - 10:30vasárnap46 - 58
  Atom City-Atomerőmű SE - KASI/A2017.11.12 - 12:00vasárnap94 - 52
"C" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  Kozármisleny SE - Dombóvári KS2017.11.12 - 12:00vasárnap58 - 48
  Monok SE - GYKSE Szekszárd2017.11.12 - 13:30vasárnap77 - 50
  Dombóvári KS - GYKSE Szekszárd2017.11.12 - 15:00vasárnap67 - 53
  Kozármisleny SE - Monok SE2017.11.12 - 16:30vasárnap62 - 46
"D" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2017.11.11 - 09:00szombat72 - 52
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - PVSK-Panthers/B2017.11.11 - 10:30szombat66 - 37
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.11.11 - 12:00szombat35 - 41
"E" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  KASI/B - KASI/C2017.11.11 - 09:00szombat2 - 0
  Pécsi VSK/B - KASI/B2017.11.11 - 10:30szombat49 - 81
  KASI/C - Pécsi VSK/B2017.11.11 - 12:00szombat0 - 2
"F" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Mágusok Egyesület - Gyakorlós Csibék2017.11.11 - 09:00szombat9 - 56
  Bonyhádi KSE - Mágusok Egyesület2017.11.11 - 10:30szombat44 - 15
  Gyakorlós Csibék - Bonyhádi KSE2017.11.11 - 12:00szombat43 - 57
"G" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  KASI/D - Komló Sport 2017.11.11 - 10:00szombat23 - 56
  Komló Sport - Szekszárdi Karvalyok2017.11.11 - 11:30szombat22 - 36
  Szekszárdi Karvalyok - KASI/D2017.11.11 - 13:00szombat62 - 15

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Kismercik2017.11.12 - 13:30vasárnap54 - 34
  Bajai NKK - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.11.12 - 15:00vasárnap34 - 80
  Kecskeméti KA Kismercik - Bajai NKK2017.11.12 - 16:30vasárnap55 - 35
"B" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  Bajai Bácska - Pityke Fiú2017.11.11 - 10:00szombat73 - 57
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Bajai Bácska 2017.11.11 - 11:30szombat69 - 63
  Pityke Fiú - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.11.11 - 13:00szombat58 - 49
"C" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Kecskeméti KA MathiÁSZ - FTSI Fiú2017.11.11 - 09:00szombat61 - 45
  FTSI Fiú - CEKK2017.11.11 - 10:30szombat35 - 71
  CEKK - Kecskeméti KA MathiÁSZ2017.11.11 - 12:00szombat58 - 67
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Amazonok2017.11.11 - 09:00szombat70 - 23
  Nagykőrösi Sólymok - Lehel Kosársuli2017.11.11 - 10:30szombat32 - 53
  Kecskeméti KA Amazonok - Nagykőrösi Sólymok2017.11.11 - 12:00szombat45 - 47
"E" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Miklósi Kékrókák - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2017.11.12 - 09:00vasárnap51 - 35
  FTSI Leány - Miklósi Kékrókák2017.11.12 - 10:30vasárnap41 - 46
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI Leány2017.11.12 - 12:00vasárnap36 - 53
"F" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  KLIKK Zsiráfok - Hernádi Kosárlabda Alapítvány2017.11.11 - 13:30szombat57 - 24
  Pityke Leány - Bajai MNÁMK Rakétái2017.11.11 - 15:00szombat44 - 36
  Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Bajai MNÁMK Rakétái2017.11.11 - 16:30szombat25 - 46
  KLIKK Zsiráfok - Pityke Leány2017.11.11 - 18:00szombat68 - 37

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Darazsak - DKKA Bikák2017.11.12 - 09:30vasárnap82 - 15
  DKKA Bikák - DKKA Rókák2017.11.12 - 10:45vasárnap36 - 49
  DKKA Rókák - DKKA Darazsak2017.11.12 - 12:00vasárnap21 - 70
"B" csoport - Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
(8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
  VUKE-Veszprém fiú - Pápai KC2017.11.12 - 10:00vasárnap81 - 49
  Pápai KC - Velencei Gézengúzok2017.11.12 - 11:15vasárnap44 - 78
  Velencei Gézengúzok - VUKE-Veszprém fiú2017.11.12 - 12:30vasárnap68 - 43
"C" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Titánok - Siófoki KS2017.11.12 - 13:30vasárnap48 - 28
  Siófoki KS - Marcali Szürkefarkasok2017.11.12 - 14:45vasárnap26 - 46
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Titánok2017.11.12 - 16:00vasárnap35 - 31
"D" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  Dunaújvárosi Sárkányok - FAK Balatoni Polipok2017.11.12 - 14:00vasárnap46 - 57
  FAK Balatoni Polipok - Várpalotai Gepárdok2017.11.12 - 15:15vasárnap56 - 55
  Várpalotai Gepárdok - Dunaújvárosi Sárkányok2017.11.12 - 16:30vasárnap45 - 59
"E" csoport - Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
(8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
  Várpalotai Sárkányok - VUKE-Veszprém leány2017.11.12 - 09:00vasárnap47 - 21
  VUKE-Veszprém leány - Pusztaszabolcsi Tigrisek2017.11.12 - 10:15vasárnap40 - 31
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - Várpalotai Sárkányok2017.11.12 - 11:30vasárnap33 - 47

      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Pannónia VasasGaál Norbert - Horváth Kinga2017.11.11 - 13:30szombat68 - 55
  MAFC Gabányi - Zsíros Akadémia Kőbánya/AMatics Sándor - Sebestyén Richárd2017.11.11 - 15:00szombat85 - 46
  Pannónia Vasas - MAFC GabányiMatics Sándor - Sebestyén Richárd2017.11.11 - 16:30szombat52 - 78
"B" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Fürge Vasas - PAFC BasketRózsavölgyi Alexandra - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.11.11 - 09:00szombat58 - 41
  Kaszások Akadémia - Fürge VasasRózsavölgyi Alexandra - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.11.11 - 10:30szombat48 - 64
  PAFC Basket - Kaszások AkadémiaGaál Norbert - Horváth Kinga2017.11.11 - 12:00szombat55 - 53
"C" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Budafoki Bikák - Vasas AmazonokMakay Dániel - Forintos József2017.11.12 - 09:00vasárnap26 - 81
  KöLöKöS Fiúk - Budafoki BikákMakay Dániel - Forintos József2017.11.12 - 10:30vasárnap49 - 41
  Vasas Amazonok - KöLöKöS FiúkJankovics Viktor - Horváth Kinga2017.11.12 - 12:00vasárnap86 - 22
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Újpest-MT/A - BLF-Palota/AJankovics Viktor - Horváth Kinga2017.11.12 - 13:30vasárnap74 - 42
  Csata Csillagok - Újpest-MT/ASteier Krisztián - Gruber Nikolett2017.11.12 - 15:00vasárnap85 - 24
  BLF-Palota/A - Csata CsillagokSteier Krisztián - Gruber Nikolett2017.11.12 - 16:30vasárnap19 - 120
"E" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  BEAC Újbuda KA - Zsíros Akadémia DarázslányokSzentpáli-Gavallér Csaba - Steiner Máté2017.11.12 - 09:00vasárnap56 - 55
  MAFC Heisler - BEAC Újbuda KASzentpáli-Gavallér Csaba - Steiner Máté2017.11.12 - 10:30vasárnap44 - 68
  Zsíros Akadémia Darázslányok - MAFC HeislerSzőke Attila - Antoni Márk2017.11.12 - 12:00vasárnap54 - 43
"F" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  ELITE Basket Törökbálint - Zuglói Sasok Szőke Attila - Antoni Márk2017.11.12 - 13:30vasárnap15 - 60
  KöLöKöS Lányok - ELITE Basket TörökbálintBujtor Péter - Zádeczki Donát László2017.11.12 - 15:00vasárnap66 - 13
  Zuglói Sasok - KöLöKöS LányokBujtor Péter - Zádeczki Donát László2017.11.12 - 16:30vasárnap50 - 56
"G" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Török Sasok - Zsíros Akadémia Kőbánya/BGruber Nikolett - Mészáros Anna2017.11.11 - 09:00szombat50 - 30
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Herceghalmi TigrisekGruber Nikolett - Mészáros Anna2017.11.11 - 10:20szombat32 - 45
  Herceghalmi Tigrisek - Török SasokSimon Kristóf - Kovács Róbert2017.11.11 - 11:40szombat35 - 74
"H" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Budaörsi DSE - Kaszás GirlsBujtor Péter - Szél Márton2017.11.12 - 12:00vasárnap41 - 45
  Budapesti Honvéd Falcons - Budaörsi DSETahin András - Németh Fanni2017.11.12 - 13:20vasárnap39 - 34
  Kaszás Girls - Budapesti Honvéd FalconsTahin András - Horváth Brúnó József2017.11.12 - 14:40vasárnap36 - 30
"I" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  BEAC Farkasrét - TFSEBognár Domokos - Horváth Emese2017.11.11 - 08:00szombat23 - 32
  TFSE - DMTK Haraszti SasokBognár Domokos - Horváth Emese2017.11.11 - 09:20szombat29 - 57
  DMTK Haraszti Sasok - BEAC FarkasrétJankovics Viktor - Szél Márton2017.11.11 - 10:40szombat71 - 17
"J" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  KKS-Tigers - Budapesti Honvéd SólymokSzokolainé Váradi Csilla - Matóczay Bálint2017.11.12 - 09:00vasárnap45 - 55
  Gödi SE - KKS-TigersSzokolainé Váradi Csilla - Matóczay Bálint2017.11.12 - 10:20vasárnap63 - 31
  Budapesti Honvéd Sólymok - Gödi SEReiter Márton - Benkő Glóra2017.11.12 - 11:40vasárnap45 - 80
"K" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Radobasket-Bicske - MTK BudapestGere Kálmán - Németh Fanni2017.11.12 - 16:00vasárnap34 - 18
  Vasas Bolhák - Radobasket-BicskeRózsavölgyi Alexandra - Horváth Brúnó József2017.11.12 - 17:20vasárnap46 - 16
  MTK Budapest - Vasas BolhákRózsavölgyi Alexandra - Gere Kálmán2017.11.12 - 18:40vasárnap4 - 39
"L" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  JKC - BKGDSE-UP12Reiter Márton - Benkő Glóra2017.11.12 - 13:00vasárnap36 - 48
  Budapest Csepel - JKCSzirt Lajos - Szilágyi Tamás2017.11.12 - 14:20vasárnap59 - 27
  BKGDSE-UP12 - Budapest CsepelSzirt Lajos - Szilágyi Tamás2017.11.12 - 15:40vasárnap28 - 61
"M" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - Ziccer TigrisekMatejovics Márk - Török Béla2017.11.11 - 09:00szombat28 - 64
  Radobasket-Érd - Zsíros Akadémia Kőbánya/KisdarázslányokMatejovics Márk - Török Béla2017.11.11 - 10:20szombat67 - 28
  Ziccer Tigrisek - Radobasket-ÉrdHavas Gábor - Hőgerl Bence2017.11.11 - 11:40szombat47 - 45
"N" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Óbudai Reménységek - Monori SEJankovics Viktor - Szél Márton2017.11.11 - 12:00szombat29 - 42
  SZSE Sólymok - Óbudai ReménységekPaulus Bence Máté - Porkoláb Mercédesz2017.11.11 - 13:20szombat53 - 29
  Monori SE - SZSE SólymokPaulus Bence Máté - Porkoláb Mercédesz2017.11.11 - 14:40szombat33 - 35
"O" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Malév Zsiráfok - Újpest-MT/BBózsó Gábor - Horváth Brúnó József2017.11.11 - 09:00szombat41 - 28
  KKS-Girls - Malév ZsiráfokBózsó Gábor - Horváth Brúnó József2017.11.11 - 10:30szombat47 - 24
  Újpest-MT/B - KKS-GirlsNepp László - Gere Kálmán2017.11.11 - 12:00szombat9 - 62
"P" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Újpest-MT/Leány - Gödi SE FarkasokGere Kálmán - Ürögi Zsolt2017.11.11 - 15:00szombat0 - 2
  Kaszás Minik - Újpest-MT/LeányGere Kálmán - Komlódi Benedek2017.11.11 - 16:20szombat2 - 0
  Gödi SE Farkasok - Kaszás MinikKomlódi Benedek - Ürögi Zsolt2017.11.11 - 17:40szombat12 - 43
"Q" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Török Sasmadarak - Százhalombattai KSEMatejovics Márk - Lukács Rezső2017.11.11 - 16:00szombat26 - 29
  PAFC Mennydörgők - Török SasmadarakMatejovics Márk - Koncsag Csaba2017.11.11 - 17:20szombat33 - 28
  Százhalombattai KSE - PAFC MennydörgőkKoncsag Csaba - Lukács Rezső2017.11.11 - 18:40szombat19 - 38
"R" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Ziccer Manók - Budapest BlazersBózsó Gábor - Konta Csanád János2017.11.12 - 08:00vasárnap31 - 28
  Keresztúri Méhecskék - Ziccer ManókBózsó Gábor - Konta Csanád János2017.11.12 - 09:20vasárnap0 - 2
  Budapest Blazers - Keresztúri MéhecskékBujtor Péter - Szél Márton2017.11.12 - 10:40vasárnap2 - 0
"S" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  PAFC Budai Villámok - SZPA-HSEHavas Gábor - Hőgerl Bence2017.11.11 - 13:00szombat0 - 20
  BLF-Palota/B - PAFC Budai VillámokSzokolainé Váradi Csilla - Szabó II. Péter2017.11.11 - 14:20szombat20 - 0
  SZPA-HSE - BLF-Palota/BSzokolainé Váradi Csilla - Szabó II. Péter2017.11.11 - 15:40szombat13 - 67
"T" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  BKG-VMG DSE UP12A - BSC-PátySimon Kristóf - Kovács Róbert2017.11.11 - 13:00szombat0 - 2
  Viadukt SE - BKG-VMG DSE UP12ASzirt Lajos - Rab Domonkos2017.11.11 - 14:20szombat2 - 0
  BSC-Páty - Viadukt SESzirt Lajos - Rab Domonkos2017.11.11 - 15:40szombat66 - 11

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok