Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése




      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Vasas Amazonok - Csata Csillagok2018.02.03 - 13:30szombat 
  MAFC Gabányi - Vasas Amazonok2018.02.03 - 15:00szombat 
  Csata Csillagok - MAFC Gabányi2018.02.03 - 16:30szombat 
"B" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budafoki Bikák2018.02.04 - 13:30vasárnap 
  Pannónia Vasas - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2018.02.04 - 15:00vasárnap 
  Budafoki Bikák - Pannónia Vasas2018.02.04 - 16:30vasárnap 
"C" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Fürge Vasas - Újpest-MT/A2018.02.04 - 09:00vasárnap 
  PAFC Basket - Fürge Vasas2018.02.04 - 10:30vasárnap 
  Újpest-MT/A - PAFC Basket2018.02.04 - 12:00vasárnap 
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  KöLöKöS Fiúk - BEAC Újbuda KA2018.02.03 - 09:00szombat 
  Kaszások Akadémia - KöLöKöS Fiúk2018.02.03 - 10:30szombat 
  BEAC Újbuda KA - Kaszások Akadémia2018.02.03 - 12:00szombat 
"E" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Kaszás Girls2018.02.03 - 08:00szombat 
  KöLöKöS Lányok - Zsíros Akadémia Darázslányok2018.02.03 - 09:20szombat 
  Kaszás Girls - KöLöKöS Lányok2018.02.03 - 10:40szombat 
"F" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  MAFC Heisler - Török Sasok2018.02.04 - 08:00vasárnap 
  Zuglói Sasok - MAFC Heisler2018.02.04 - 09:20vasárnap 
  Török Sasok - Zuglói Sasok 2018.02.04 - 10:40vasárnap 
"G" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  BLF-Palota/A - Gödi SE2018.02.03 - 08:00szombat 
  DMTK Haraszti Sasok - BLF-Palota/A2018.02.03 - 09:20szombat 
  Gödi SE - DMTK Haraszti Sasok2018.02.03 - 10:40szombat 
"H" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Herceghalmi Tigrisek - Vasas Gepárdok2018.02.03 - 12:00szombat 
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Herceghalmi Tigrisek2018.02.03 - 13:20szombat 
  Vasas Gepárdok - Zsíros Akadémia Kőbánya/B2018.02.03 - 14:40szombat 
"I" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  ELITE Basket Törökbálint - Budaörsi DSE2018.02.03 - 12:00szombat 
  Budapesti Honvéd Falcons - ELITE Basket Törökbálint2018.02.03 - 13:20szombat 
  Budaörsi DSE - Budapesti Honvéd Falcons2018.02.03 - 14:40szombat 
"J" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  TFSE - SZSE Sólymok2018.02.04 - 09:00vasárnap 
  Budapest Csepel - TFSE2018.02.04 - 10:20vasárnap 
  SZSE Sólymok - Budapest Csepel2018.02.04 - 11:40vasárnap 
"K" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Budapesti Honvéd Sólymok - Monori SE2018.02.04 - 12:00vasárnap 
  Vasas Bolhák - Budapesti Honvéd Sólymok2018.02.04 - 13:20vasárnap 
  Monori SE - Vasas Bolhák2018.02.04 - 14:40vasárnap 
"L" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  KKS-Tigers - KKS-Girls2018.02.03 - 09:00szombat 
  BKGDSE-UP12 - KKS-Tigers2018.02.03 - 10:20szombat 
  KKS-Girls - BKGDSE-UP122018.02.03 - 11:40szombat 
"M" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Radobasket-Bicske - Radobasket-Érd2018.02.03 - 16:00szombat 
  Ziccer Tigrisek - Radobasket-Bicske2018.02.03 - 17:20szombat 
  Radobasket-Érd - Ziccer Tigrisek2018.02.03 - 18:40szombat 
"N" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  MTK Budapest - Csata Garfield2018.02.04 - 08:00vasárnap 
  Kaszás Minik - MTK Budapest2018.02.04 - 09:20vasárnap 
  Csata Garfield - Kaszás Minik2018.02.04 - 10:40vasárnap 
"O" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  JKC - Óbudai Reménységek2018.02.03 - 10:40szombat 
  BEAC Farkasrét - JKC2018.02.03 - 12:00szombat 
  Óbudai Reménységek - BEAC Farkasrét2018.02.03 - 13:20szombat 
"P" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - Budapest Blazers2018.02.03 - 13:00szombat 
  Malév Zsiráfok - Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok2018.02.03 - 14:20szombat 
  Budapest Blazers - Malév Zsiráfok2018.02.03 - 15:40szombat 
"Q" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  PAFC Mennydörgők - Török Sasmadarak2018.02.04 - 13:00vasárnap 
  Ziccer Manók - PAFC Mennydörgők2018.02.04 - 14:20vasárnap 
  Török Sasmadarak - Ziccer Manók2018.02.04 - 15:40vasárnap 
"R" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Újpest-MT/B - BLF-Palota/B2018.02.03 - 14:40szombat 
  Gödi SE Farkasok - Újpest-MT/B2018.02.03 - 16:00szombat 
  BLF-Palota/B - Gödi SE Farkasok2018.02.03 - 17:20szombat 
"S" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Százhalombattai KSE - Diósdi Sasok2018.02.03 - 16:00szombat 
  Keresztúri Méhecskék - Százhalombattai KSE2018.02.03 - 17:20szombat 
  Diósdi Sasok - Keresztúri Méhecskék2018.02.03 - 18:40szombat 
"T" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Újpest-MT/Leány - HSE2018.02.04 - 16:00vasárnap 
  BSC-Páty - Újpest-MT/Leány2018.02.04 - 17:20vasárnap 
  HSE - BSC-Páty2018.02.04 - 18:40vasárnap 
"U" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Viadukt SE - BKG-VMG DSE UP12A2018.02.04 - 16:00vasárnap 
  SZPA-HSE - Viadukt SE2018.02.04 - 17:20vasárnap 
  BKG-VMG DSE UP12A - SZPA-HSE2018.02.04 - 18:40vasárnap 
"V" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Városgazda UP Akadémia - FKE Kőrösi2018.02.04 - 12:00vasárnap 
  BKG-VMG DSE UP12B - Városgazda UP Akadémia2018.02.04 - 13:20vasárnap 
  FKE Kőrösi - BKG-VMG DSE UP12B2018.02.04 - 14:40vasárnap 

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok