Név:
E-mail:
 SOPRONI DARAZS.  
 CELJE  
2018/09/23 :
 YOUNG ANGELS A.  
 ZKK TRESNJEVKA.  
2018/09/23 :
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése





      1-2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  Debreceni KA/A - ACS Baschet Star Oradea 2018.04.15 - 10:00vasárnap81 - 49
  MEAFC Basket Bulls - Szerencs VSE2018.04.15 - 11:30vasárnap53 - 63
  ACS Baschet Star Oradea - MEAFC Basket Bulls2018.04.15 - 13:00vasárnap53 - 67
  Debreceni KA/A - Szerencs VSE2018.04.15 - 14:30vasárnap67 - 44
"B" csoport - Szilágyi Erzsébet Gimnázium
(3300 Eger Ifjúság utca 2.)
  Nyíregyházi Sportcentrum - Tiszaújvárosi Phoenix KK2018.04.15 - 10:00vasárnap66 - 51
  Egri Kék Oroszlánok - Nyíregyházi Sportcentrum 2018.04.15 - 11:30vasárnap49 - 77
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok2018.04.15 - 13:00vasárnap69 - 50
Leány régiós jamboree - Széchenyi István Iskola
(3580 Tiszaújváros Deák Ferenc tér 16.)
  Debreceni KA/Leány - MVSI Vadmacskák2018.04.15 - 10:00vasárnap83 - 37
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Zsákoló Zsiráfok2018.04.15 - 11:30vasárnap72 - 35
  MVSI Vadmacskák - Zsákoló Zsiráfok2018.04.15 - 13:00vasárnap37 - 43
  Debreceni KA/Leány - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018.04.15 - 14:30vasárnap51 - 52

      3-7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Deák Ferenc Gimnázium
(6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
  SZEDEÁK Sasok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2018.04.14 - 09:00szombat52 - 48
  Bajai Bácska - Vásárhelyi Cápák2018.04.14 - 10:30szombat66 - 71
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska 2018.04.14 - 12:00szombat56 - 70
  SZEDEÁK Sasok - Vásárhelyi Cápák2018.04.14 - 13:30szombat58 - 54
"B" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  Kecskeméti KA Kismercik - Szolnoki Sportcentrum2018.04.15 - 10:00vasárnap65 - 46
  Békési Gladiátorok - Kecskeméti KA Kismercik2018.04.15 - 11:30vasárnap69 - 32
  Szolnoki Sportcentrum - Békési Gladiátorok2018.04.15 - 13:00vasárnap30 - 59
Leány régiós jamboree - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  Tiszai Virágok - FTSI Leány2018.04.15 - 09:00vasárnap73 - 36
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Szeged KE-Gazellák2018.04.15 - 10:30vasárnap76 - 28
  FTSI Leány - Szeged KE-Gazellák2018.04.15 - 12:00vasárnap30 - 71
  Tiszai Virágok - Kecskeméti KA Vadmacskák2018.04.15 - 13:30vasárnap42 - 66

      4-5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Zalakerámia ZTE KK - Ifjú Sólymok KS2018.04.14 - 09:30szombat83 - 70
  Körmendi Törpördögök/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok2018.04.14 - 11:00szombat72 - 65
  Ifjú Sólymok KS - Soproni Sportiskolás Bivalyok2018.04.14 - 12:30szombat79 - 89
  Zalakerámia ZTE KK - Körmendi Törpördögök/A2018.04.14 - 14:00szombat83 - 56
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  RICSILLA-Zalaszentgrót - OSE Oroszlánok2018.04.15 - 10:00vasárnap35 - 77
  Soproni Tigrisek/A - RICSILLA-Zalaszentgrót2018.04.15 - 11:30vasárnap92 - 41
  OSE Oroszlánok - Soproni Tigrisek/A2018.04.15 - 13:00vasárnap75 - 84
Leány régiós jamboree - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Sportiskolás Törpillák - OSE Vadmacskák2018.04.15 - 12:30vasárnap73 - 47
  Széchenyi KA - Zalaegerszegi KTE2018.04.15 - 14:00vasárnap35 - 29
  OSE Vadmacskák - Zalaegerszegi KTE2018.04.15 - 15:30vasárnap58 - 72
  Sportiskolás Törpillák - Széchenyi KA2018.04.15 - 17:00vasárnap80 - 40

      6-8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Atom City-Atomerőmű SE - PVSK Nemzeti Akadémia/A2018.04.15 - 13:30vasárnap92 - 48
  DKKA Darazsak - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2018.04.15 - 15:00vasárnap54 - 65
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - DKKA Darazsak2018.04.15 - 16:30vasárnap82 - 93
  Atom City-Atomerőmű SE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2018.04.15 - 18:00vasárnap89 - 50
"B" csoport - Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
(8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
  Velencei Gézengúzok - VUKE-Veszprém fiú2018.04.15 - 10:00vasárnap58 - 64
  Kozármisleny SE - Velencei Gézengúzok2018.04.15 - 11:30vasárnap74 - 49
  VUKE-Veszprém fiú - Kozármisleny SE2018.04.15 - 13:00vasárnap50 - 102
Leány régiós jamboree - Gandhi Sportcsarnok
(7632 Pécs Dobó István utca 93. )
  PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Várpalotai Gepárdok2018.04.15 - 12:00vasárnap108 - 26
  DKKA Rókák - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2018.04.15 - 13:30vasárnap57 - 52
  Várpalotai Gepárdok - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2018.04.15 - 15:00vasárnap58 - 86
  PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - DKKA Rókák2018.04.15 - 16:30vasárnap79 - 66

      Leány helyosztó jamboree - Gyermek Kupa      
Leány helyosztó jamboree - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Bajai NKK - DVTK-ÉLKSK Miskolc/AForintos József - Matóczay Bálint2018.04.14 - 13:00szombat73 - 68
  KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia/AForintos József - Matóczay Bálint2018.04.14 - 14:30szombat25 - 40
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - KSC SzekszárdSzirt Lajos - Bujtor Péter2018.04.14 - 16:00szombat46 - 55
  Bajai NKK - Soproni Darazsak Akadémia/ASzirt Lajos - Bujtor Péter2018.04.14 - 17:30szombat38 - 69

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok