Név:
E-mail:
Férfi NB II. Közép A
 Józsefvárosi  
 KKS  
2017/12/14 20:45
Hepp Kupa, Férfi
 Tehetséges Fia.  
 Kaszások  
2017/12/14 19:00
Hepp Kupa, Férfi
 Békési SzSK  
 NYKK  
2017/12/14 19:30
Fiú Junior, Nyugat
 Vasas Akadémia.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/12/14 19:50
Fiú Junior, Regionális
 Atomerőmű SE  
 PVSK-Panthers  
2017/12/14 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Soproni Tigris.  
 OSE Lions  
2017/12/14 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 Bonyhádi KSE  
2017/12/14 18:00
Fiú Kadett, Nyugat
 Alba Fehérvár/.  
 MAFC/A  
2017/12/14 15:30
Fiú Kadett, Regionális
 PVSK - Panther.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/12/14 19:00
Leány Junior
 DVTK Akadémia  
 KSC Szekszárd  
2017/12/14 14:00
Leány Junior
 Százhalombatta.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/14 17:30
Gyermek Kupa - 2011/2012
 



      
Játékengedélyek letöltése






      A csoport - Gyermek Kupa      
  Ziccer Tigrisek I. - Óbudai Kaszások I.2012.06.08 - 10:00Péntek65 - 71
  Óbudai Kaszások I. - Fehérvári Kenguruk2012.06.08 - 13:00Péntek63 - 59
  Fehérvári Kenguruk - Ziccer Tigrisek I.2012.06.08 - 17:00Péntek60 - 71

      B csoport - Gyermek Kupa      
  SZEDEÁK Tigrisek - GKS Nyíregyháza2012.06.08 - 10:00Péntek81 - 42
  GKS Nyíregyháza - KESI Három Kör2012.06.08 - 13:00Péntek65 - 68
  KESI Három Kör - SZEDEÁK Tigrisek2012.06.08 - 17:00Péntek51 - 74

      C csoport - Gyermek Kupa      
  Fürge Vasas - Körmendi Törpördögök2012.06.08 - 11:30Péntek72 - 56
  Körmendi Törpördögök - Dombóvári Kosársuli2012.06.08 - 15:30Péntek55 - 47
  Dombóvári Kosársuli - Fürge Vasas2012.06.08 - 18:30Péntek37 - 77

      D csoport - Gyermek Kupa      
  Sportiskolás Sólymok - Bajai Bácska 2012.06.08 - 11:30Péntek52 - 71
  Bajai Bácska - Szolnoki KisKobrák2012.06.08 - 15:30Péntek66 - 92
  Szolnoki KisKobrák - Sportiskolás Sólymok2012.06.08 - 18:30Péntek80 - 63

      Felsőház - Gyermek Kupa      
  Óbudai Kaszások I. - Körmendi Törpördögök2012.06.09 - 10:00Szombat66 - 35
  SZEDEÁK Tigrisek - Bajai Bácska 2012.06.09 - 10:00Szombat70 - 62
  Fürge Vasas - Ziccer Tigrisek I.2012.06.09 - 11:30Szombat82 - 41
  Szolnoki KisKobrák - KESI Három Kör2012.06.09 - 11:30Szombat96 - 30

      Alsóház - Gyermek Kupa      
  Fehérvári Kenguruk - Dombóvári Kosársuli2012.06.09 - 13:00Szombat83 - 53
  GKS Nyíregyháza - Sportiskolás Sólymok2012.06.09 - 13:00Szombat47 - 71
  Dombóvári Kosársuli - GKS Nyíregyháza2012.06.10 - 08:00Vasárnap50 - 55
  Fehérvári Kenguruk - Sportiskolás Sólymok2012.06.10 - 10:00Vasárnap62 - 39

      1-4. helyért - Gyermek Kupa      
  Óbudai Kaszások I. - Szolnoki KisKobrák2012.06.09 - 16:00Szombat60 - 73
  Fürge Vasas - SZEDEÁK Tigrisek2012.06.09 - 16:00Szombat83 - 70
  Óbudai Kaszások I. - SZEDEÁK Tigrisek2012.06.10 - 10:30Vasárnap69 - 81
  Szolnoki KisKobrák - Fürge Vasas2012.06.10 - 12:00Vasárnap74 - 75

      5-8. helyért - Gyermek Kupa      
  Körmendi Törpördögök - KESI Három Kör2012.06.09 - 14:30Szombat57 - 53
  Ziccer Tigrisek I. - Bajai Bácska 2012.06.09 - 14:30Szombat76 - 59
  Körmendi Törpördögök - Ziccer Tigrisek I.2012.06.10 - 09:00Vasárnap61 - 87
  KESI Három Kör - Bajai Bácska 2012.06.10 - 11:30Vasárnap49 - 59

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok