Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése




      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Vasas Amazonok - MAFC GabányiCsoma Viktor - Bárány Levente2018.04.15 - 09:00vasárnap55 - 51
  Csata Csillagok - Vasas AmazonokCsoma Viktor - Bárány Levente2018.04.15 - 10:30vasárnap58 - 30
  MAFC Gabányi - Csata CsillagokForintos József - Paulus Bence Máté2018.04.15 - 12:00vasárnap34 - 49
"B" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Pannónia Vasas - Fürge VasasForintos József - Paulus Bence Máté2018.04.15 - 13:30vasárnap38 - 52
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Pannónia VasasSzőts Dávid - Zádeczki Donát László2018.04.15 - 15:00vasárnap82 - 37
  Fürge Vasas - Zsíros Akadémia Kőbánya/ASzőts Dávid - Zádeczki Donát László2018.04.15 - 16:30vasárnap47 - 45
"C" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Budafoki Bikák - Kaszások AkadémiaGaál Norbert - Szilágyi Tamás2018.04.14 - 08:30szombat51 - 48
  BEAC Újbuda KA - Budafoki BikákGaál Norbert - Szőts Dávid2018.04.14 - 10:00szombat50 - 45
  Kaszások Akadémia - BEAC Újbuda KASzőts Dávid - Szilágyi Tamás2018.04.14 - 11:30szombat47 - 71
"D" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  PAFC Basket - KöLöKöS LányokHorváth Kinga - Németh Péter2018.04.14 - 08:00szombat54 - 35
  KöLöKöS Fiúk - PAFC BasketHorváth Kinga - Németh Péter2018.04.14 - 09:20szombat44 - 38
  KöLöKöS Lányok - KöLöKöS FiúkBujtor Péter - Paulus Bence Máté2018.04.14 - 10:40szombat31 - 36
"E" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Újpest-MT/A - Zsíros Akadémia DarázslányokMatics Sándor - Magyar Zoltán2018.04.15 - 12:00vasárnap31 - 41
  MAFC Heisler - Újpest-MT/AMagyar Zoltán - Németh Fanni2018.04.15 - 13:20vasárnap54 - 29
  Zsíros Akadémia Darázslányok - MAFC HeislerHorváth Kinga - Balogh Kristóf2018.04.15 - 14:40vasárnap47 - 31
"F" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Zuglói Sasok - Zsíros Akadémia Kőbánya/BForintos József - Matóczay Bálint2018.04.15 - 08:00vasárnap42 - 58
  DMTK Haraszti Sasok - Zuglói Sasok Forintos József - Matóczay Bálint2018.04.15 - 09:20vasárnap51 - 54
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - DMTK Haraszti SasokSzirt Lajos - Horváth Kinga2018.04.15 - 10:40vasárnap37 - 59
"G" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Gödi SE - Török SasokBujtor Péter - Paulus Bence Máté2018.04.14 - 12:00szombat36 - 47
  Kaszás Girls - Gödi SESzilágyi Tamás - Adjudani Pezsman2018.04.14 - 13:20szombat34 - 35
  Török Sasok - Kaszás GirlsSzilágyi Tamás - Adjudani Pezsman2018.04.14 - 14:40szombat49 - 28
"H" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Herceghalmi Tigrisek - SZSE SólymokSzirt Lajos - Horváth Kinga2018.04.15 - 12:00vasárnap34 - 43
  Vasas Gepárdok - Herceghalmi TigrisekBózsó Gábor - Matóczay Bálint2018.04.15 - 13:20vasárnap26 - 35
  SZSE Sólymok - Vasas GepárdokBózsó Gábor - Matóczay Bálint2018.04.15 - 14:40vasárnap45 - 31
"I" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Budapesti Honvéd Falcons - Vasas BolhákRózsavölgyi Alexandra - Lukács Rezső2018.04.14 - 16:00szombat0 - 2
  BLF-Palota/A - Budapesti Honvéd FalconsRózsavölgyi Alexandra - Forintos József2018.04.14 - 17:20szombat2 - 0
  Vasas Bolhák - BLF-Palota/AForintos József - Lukács Rezső2018.04.14 - 18:40szombat40 - 33
"J" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budapest Csepel - Monori SEGruber Nikolett - Steier Krisztián2018.04.14 - 08:00szombat2 - 0
  ELITE Basket Törökbálint - Budapest CsepelGruber Nikolett - Steier Krisztián2018.04.14 - 09:20szombat48 - 18
  Monori SE - ELITE Basket TörökbálintKiss Mihály - Hőgerl Bence2018.04.14 - 10:40szombat0 - 2
"K" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  KKS-Tigers - Budapesti Honvéd SólymokSzentpáli-Gavallér Csaba - Lukács Rezső2018.04.15 - 16:00vasárnap25 - 45
  TFSE - KKS-TigersGruber Nikolett - Szentpáli-Gavallér Csaba2018.04.15 - 17:20vasárnap31 - 32
  Budapesti Honvéd Sólymok - TFSEGruber Nikolett - Lukács Rezső2018.04.15 - 18:40vasárnap65 - 15
"L" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Budaörsi DSE - Kaszás MinikBózsó Gábor - Németh Péter2018.04.15 - 08:00vasárnap33 - 40
  Radobasket-Érd - Budaörsi DSEBózsó Gábor - Németh Péter2018.04.15 - 09:20vasárnap54 - 53
  Kaszás Minik - Radobasket-ÉrdMatics Sándor - Németh Fanni2018.04.15 - 10:40vasárnap44 - 56
"M" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Csata Garfield - Ziccer TigrisekHorváth Kinga - Balogh Kristóf2018.04.15 - 16:00vasárnap28 - 22
  KKS-Girls - Csata GarfieldBujtor Péter - Ürögi Zsolt2018.04.15 - 17:20vasárnap19 - 30
  Ziccer Tigrisek - KKS-GirlsBujtor Péter - Ürögi Zsolt2018.04.15 - 18:40vasárnap44 - 46
"N" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  BKGDSE-UP12 - Óbudai ReménységekAdjudani Pezsman - Pál Roland2018.04.15 - 08:00vasárnap28 - 42
  BEAC Farkasrét - BKGDSE-UP12Adjudani Pezsman - Pál Roland2018.04.15 - 09:20vasárnap48 - 27
  Óbudai Reménységek - BEAC FarkasrétSzokolainé Váradi Csilla2018.04.15 - 10:40vasárnap47 - 66
"O" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budapest Blazers - Zsíros Akadémia Kőbánya/KisdarázslányokSteier Krisztián - Kiss Mihály2018.04.14 - 12:00szombat35 - 29
  Radobasket-Bicske - Budapest BlazersSteier Krisztián - Hőgerl Bence2018.04.14 - 13:20szombat17 - 31
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - Radobasket-BicskeKiss Mihály - Szabó II. Péter2018.04.14 - 14:40szombat42 - 15
"P" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Török Sasmadarak - Gödi SE FarkasokKonta Csanád János - Horváth Brúnó József2018.04.15 - 16:00vasárnap38 - 15
  MTK Budapest - Török SasmadarakKoncsag Csaba - Konta Csanád János2018.04.15 - 17:20vasárnap16 - 33
  Gödi SE Farkasok - MTK BudapestKoncsag Csaba - Horváth Brúnó József2018.04.15 - 18:40vasárnap35 - 26
"Q" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  JKC - Malév ZsiráfokSzokolainé Váradi Csilla2018.04.15 - 12:00vasárnap23 - 54
  PAFC Mennydörgők - JKCKonta Csanád János - Novák Zsuzsanna2018.04.15 - 13:20vasárnap50 - 18
  Malév Zsiráfok - PAFC MennydörgőkHorváth Brúnó József - Novák Zsuzsanna2018.04.15 - 14:40vasárnap51 - 26
"R" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Diósdi Sasok - BSC-PátyKiss Mihály - Szabó II. Péter2018.04.14 - 16:00szombat21 - 38
  BSC-Páty - Ziccer ManókLászló Zsolt - Adjudani Pezsman2018.04.14 - 17:20szombat32 - 24
  Ziccer Manók - Diósdi SasokLászló Zsolt - Adjudani Pezsman2018.04.14 - 18:40szombat31 - 34
"S" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  BLF-Palota/B - Keresztúri MéhecskékGere Kálmán - Konta Csanád János2018.04.14 - 12:00szombat41 - 30
  Százhalombattai KSE - BLF-Palota/BGere Kálmán - Konta Csanád János2018.04.14 - 13:20szombat12 - 41
  Keresztúri Méhecskék - Százhalombattai KSEKoncsag Csaba - Novák Zsuzsanna2018.04.14 - 14:40szombat42 - 24
"T" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Újpest-MT/C - Újpest-MT/BKoncsag Csaba - Konta Csanád János2018.04.14 - 16:00szombat41 - 31
  Újpest-MT/B - Budapesti Honvéd DerkovitsSebestyén Richárd - Novák Zsuzsanna2018.04.14 - 17:20szombat33 - 17
  Budapesti Honvéd Derkovits - Újpest-MT/CSebestyén Richárd - Novák Zsuzsanna2018.04.14 - 18:40szombat18 - 41
"U" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  SZPA-HSE - Viadukt SESzokolainé Váradi Csilla - Ürögi Zsolt2018.04.14 - 14:20szombat33 - 15
  BKG-VMG DSE UP12B - SZPA-HSESzokolainé Váradi Csilla - Varga Gergely2018.04.14 - 15:40szombat0 - 2
  Viadukt SE - BKG-VMG DSE UP12BÜrögi Zsolt - Varga Gergely2018.04.14 - 17:00szombat0 - 2
"V" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  HSE - FKE KőrösiSzokolainé Váradi Csilla - Horváth Brúnó József2018.04.14 - 09:00szombat30 - 17
  FKE Kőrösi - BKG-VMG DSE UP12ASzokolainé Váradi Csilla - Horváth Brúnó József2018.04.14 - 10:20szombat53 - 25
  Városgazda UP Akadémia - HSESzőke Gábor2018.04.14 - 11:40szombat18 - 32
  BKG-VMG DSE UP12A - Városgazda UP AkadémiaSzőke Gábor2018.04.14 - 13:00szombat8 - 44

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok