Név:
E-mail:
Férfi NB I. B 1-8.
 Vásárhely  
 MTK  
2017/05/28 18:30
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár  
 Kaszások  
2017/05/28 15:00
Férfi NB II. Kö B
 TF-BP U23  
 BC Csepel I.  
2017/05/28 17:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC OB  
 Bp. Honvéd U23.  
2017/05/28 20:00
Am. Női NB I. 1-8.
 DEAC  
 Ajka  
2017/05/28 16:00
Am. Női NB I. 1-8.
 NyKS  
 Szeged  
2017/05/28 18:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Soproni Sporti.  
2017/05/28 11:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Szolnoki Sport.  
2017/05/28 11:00
Fiú serdülő
 MAFC/A  
 Dávid Kornél  
2017/05/28 13:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Egri KOK VSI  
2017/05/28 13:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Vásárhelyi Rak.  
2017/05/28 15:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Körmendi Törpö.  
2017/05/28 15:00
Fiú serdülő reg.
 Atomerőmű SE  
 Győri KC 03  
2017/05/28 11:15
Leány kadett
 Pécsi VSK/A  
 Dávid Kornél  
2017/05/28 11:00
Leány kadett
 Nyíregyházi Ko.  
 KSC Szekszárd  
2017/05/28 13:00
Leány kadett
 Török Flóris  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/05/28 15:00
Leány kadett Reg.
 Bajai NKK  
 MTK Budapest  
2017/05/28 93:0
Leány kadett Reg.
 Monori SE  
 Zalaegerszegi  
2017/05/28 11:15
Gyermek Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése




      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Fürge Vasas - Csata CsillagokVarga Fanni - Jankovics Viktor2017.04.23 - 13:30vasárnap50 - 55
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Fürge VasasMóricz Krisztián - Gaál Norbert2017.04.23 - 15:00vasárnap53 - 54
  Csata Csillagok - Zsíros Akadémia Kőbánya/AMóricz Krisztián - Gaál Norbert2017.04.23 - 16:30vasárnap50 - 34
"B" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  MAFC Gabányi - KKS-BoysHartai Tamás - Gaál Norbert2017.04.22 - 14:00szombat64 - 42
  KöLöKöS Fiúk - MAFC GabányiHartai Tamás - Rózsavölgyi Alexandra2017.04.22 - 15:30szombat56 - 44
  KKS-Boys - KöLöKöS FiúkGaál Norbert - Rózsavölgyi Alexandra2017.04.22 - 17:00szombat35 - 52
"C" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Vasas Amazonok - PAFC BasketHartai Tamás - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.04.23 - 09:00vasárnap60 - 42
  BEAC Újbuda KA - Vasas AmazonokHartai Tamás - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.04.23 - 10:30vasárnap54 - 56
  PAFC Basket - BEAC Újbuda KAVarga Fanni - Jankovics Viktor2017.04.23 - 12:00vasárnap62 - 60
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  ELITE Basket Törökbálint - Vasas GepárdokMóricz Krisztián - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.04.22 - 12:00szombat57 - 48
  Vasas Gepárdok - Herman PókokMakay Dániel - Simon Kristóf2017.04.22 - 13:20szombat38 - 54
  Herman Pókok - ELITE Basket TörökbálintMakay Dániel - Simon Kristóf2017.04.22 - 14:40szombat46 - 43
"E" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia DarázslányokBózsó Gábor - Komlódi Benedek2017.04.23 - 08:00vasárnap55 - 42
  Pannónia Vasas - Kaszások AkadémiaBózsó Gábor - Komlódi Benedek2017.04.23 - 09:20vasárnap45 - 43
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Pannónia VasasMagyar Zoltán - Gruber Nikolett2017.04.23 - 10:40vasárnap44 - 28
"F" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Gödi SE - Budafoki Kölyök BikákSzokolainé Váradi Csilla - Kiss Barnabás2017.04.22 - 12:00szombat66 - 62
  Török Sasok - Gödi SENagy István - Gruber Nikolett2017.04.22 - 13:20szombat58 - 62
  Budafoki Kölyök Bikák - Török SasokMagyar Zoltán - Gruber Nikolett2017.04.22 - 14:40szombat40 - 58
"G" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Kaszás GirlsMóricz Krisztián - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.04.22 - 16:00szombat42 - 24
  MAFC Heisler - Zsíros Akadémia Kőbánya/BKukhely Zoltán - Simon Kristóf2017.04.22 - 17:20szombat58 - 37
  Kaszás Girls - MAFC HeislerKukhely Zoltán - Simon Kristóf2017.04.22 - 18:40szombat21 - 50
"H" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Zuglói Sasok - Kaszás MinikSzabó István - Komlódi Benedek2017.04.22 - 08:00szombat25 - 55
  Megyeri Tigrisek - Zuglói Sasok Szabó István - Komlódi Benedek2017.04.22 - 09:20szombat45 - 22
  Kaszás Minik - Megyeri TigrisekTahin András - Steier Roland2017.04.22 - 10:40szombat38 - 48
"I" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Dunakeszi Kiscicák - Megyeri TigriskölykökMagyar Zoltán - Nagy István2017.04.22 - 16:00szombat46 - 48
  Herceghalmi Tigrisek - Dunakeszi KiscicákJankovics Viktor - Kiss Barnabás2017.04.22 - 17:20szombat29 - 32
  Megyeri Tigriskölykök - Herceghalmi TigrisekJankovics Viktor - Kiss Barnabás2017.04.22 - 18:40szombat43 - 46
"J" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  BLF-Palota - Budapesti HonvédTahin András - Steier Roland2017.04.22 - 12:00szombat38 - 37
  Ziccer Tigrisek - BLF-PalotaBános Csaba - Németh Péter2017.04.22 - 13:20szombat43 - 65
  Budapesti Honvéd - Ziccer TigrisekBános Csaba - Németh Péter2017.04.22 - 14:40szombat51 - 32
"K" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  JKC - TFSEPál Roland - Szabó II. Péter2017.04.22 - 08:00szombat37 - 63
  Radobasket-Bicske/A - JKCPál Roland - Szabó II. Péter2017.04.22 - 09:20szombat38 - 31
  TFSE - Radobasket-Bicske/ASzokolainé Váradi Csilla - Kiss Barnabás2017.04.22 - 10:40szombat52 - 28
"L" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  KöLöKöS Lányok - Keresztúri MéhecskékMagyar Zoltán - Gruber Nikolett2017.04.23 - 12:00vasárnap22 - 24
  Zuglói Sascsajok - KöLöKöS LányokPál Roland - Szilágyi Tamás2017.04.23 - 13:20vasárnap28 - 41
  Keresztúri Méhecskék - Zuglói SascsajokPál Roland - Szilágyi Tamás2017.04.23 - 14:40vasárnap52 - 30
"M" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Török Sasmadarak - SZSE SólymokForintos József - Steiner Máté2017.04.22 - 08:00szombat64 - 39
  BC Csepel - Török SasmadarakForintos József - Horváth Kinga2017.04.22 - 09:20szombat33 - 62
  SZSE Sólymok - BC CsepelHorváth Kinga - Steiner Máté2017.04.22 - 10:40szombat38 - 30
"N" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Radobasket-BDSE/A - PAFC MennydörgőkSteier Roland - Komlódi Benedek2017.04.23 - 14:20vasárnap78 - 42
  BKGDSE - Radobasket-BDSE/ASteier Roland - Novák Zsuzsanna2017.04.23 - 15:40vasárnap24 - 70
  PAFC Mennydörgők - BKGDSEKomlódi Benedek - Novák Zsuzsanna2017.04.23 - 17:00vasárnap43 - 33
"O" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Kaszás Reménységek - KKS-GirlsGyőri Ferenc - Pál Roland2017.04.23 - 08:00vasárnap27 - 21
  MTK Budapest - Kaszás ReménységekNagy István - Győri Ferenc2017.04.23 - 09:20vasárnap48 - 59
  KKS-Girls - MTK BudapestNagy István - Pál Roland2017.04.23 - 10:40vasárnap45 - 33
"P" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  MAFC Mokos - Budafoki Demjén KölykökSzabó István - Szabó II. Péter2017.04.23 - 16:00vasárnap35 - 26
  Radobasket-Bicske/B - MAFC MokosBózsó Gábor - Szabó István2017.04.23 - 17:20vasárnap18 - 24
  Budafoki Demjén Kölykök - Radobasket-Bicske/BBózsó Gábor - Szabó II. Péter2017.04.23 - 18:40vasárnap31 - 24
"Q" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Malév SC - Radobasket-BDSE/BNémeth Péter - Koncsag Csaba2017.04.23 - 09:00vasárnap18 - 44
  ELITE Basket Lányok - Malév SCNémeth Péter - Koncsag Csaba2017.04.23 - 10:20vasárnap0 - 2
  Radobasket-BDSE/B - FKE ÉrdCsoma Viktor - Novák Zsuzsanna2017.04.23 - 11:40vasárnap48 - 34
  FKE Érd - ELITE Basket LányokCsoma Viktor - Novák Zsuzsanna2017.04.23 - 13:00vasárnap2 - 0
"R" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Ziccer Manók - HSENémeth Péter - Szilágyi Tamás2017.04.22 - 08:30szombat47 - 17
  Gödöllői SK - Ziccer ManókNémeth Péter - Szilágyi Tamás2017.04.22 - 09:50szombat26 - 39
  HSE - FKE IX.Szentpáli-Gavallér Csaba - Novák Zsuzsanna2017.04.22 - 11:10szombat44 - 19
  FKE IX. - Gödöllői SKSzentpáli-Gavallér Csaba - Novák Zsuzsanna2017.04.22 - 12:30szombat20 - 48

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok