Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése




      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Csata Csillagok - Pannónia VasasGaál Norbert - Forintos József2018.03.25 - 13:30vasárnap62 - 37
  Vasas Amazonok - Csata CsillagokHorváth Kinga - Szilágyi Tamás2018.03.25 - 15:00vasárnap46 - 37
  Pannónia Vasas - Vasas AmazonokHorváth Kinga - Szilágyi Tamás2018.03.25 - 16:30vasárnap29 - 71
"B" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budafoki BikákMagyar Zoltán - Bujtor Péter2018.03.24 - 13:30szombat67 - 26
  MAFC Gabányi - Zsíros Akadémia Kőbánya/ASzirt Lajos - Matóczay Bálint2018.03.24 - 15:00szombat70 - 67
  Budafoki Bikák - MAFC GabányiSzirt Lajos - Matóczay Bálint2018.03.24 - 16:30szombat58 - 67
"C" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Fürge Vasas - BEAC Újbuda KAJankovics Viktor - Csoma Viktor2018.03.24 - 09:00szombat60 - 52
  PAFC Basket - Fürge VasasJankovics Viktor - Csoma Viktor2018.03.24 - 10:30szombat57 - 60
  BEAC Újbuda KA - PAFC BasketMagyar Zoltán - Bujtor Péter2018.03.24 - 12:00szombat64 - 63
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Kaszások Akadémia - KöLöKöS FiúkSzirt Lajos - Bujtor Péter2018.03.25 - 09:00vasárnap57 - 36
  Újpest-MT/A - Kaszások AkadémiaSzirt Lajos - Bujtor Péter2018.03.25 - 10:30vasárnap64 - 76
  KöLöKöS Fiúk - Újpest-MT/AGaál Norbert - Forintos József2018.03.25 - 12:00vasárnap71 - 40
"E" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  KöLöKöS Lányok - Zuglói Sasok Gaál Norbert - Forintos József2018.03.25 - 08:00vasárnap49 - 34
  MAFC Heisler - KöLöKöS LányokGaál Norbert - Forintos József2018.03.25 - 09:20vasárnap41 - 44
  Zuglói Sasok - MAFC HeislerHorváth Kinga - Matóczay Bálint2018.03.25 - 10:40vasárnap26 - 35
"F" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Gödi SE - Zsíros Akadémia DarázslányokRózsavölgyi Alexandra - Szilágyi Tamás2018.03.24 - 08:00szombat34 - 60
  DMTK Haraszti Sasok - Gödi SERózsavölgyi Alexandra - Szilágyi Tamás2018.03.24 - 09:20szombat52 - 27
  Zsíros Akadémia Darázslányok - DMTK Haraszti SasokRózsavölgyi Alexandra - Matóczay Bálint2018.03.24 - 10:40szombat54 - 19
"G" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Kaszás Girls - Herceghalmi TigrisekHorváth Kinga - Matóczay Bálint2018.03.25 - 12:00vasárnap36 - 23
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Kaszás GirlsSzirt Lajos - Pál Roland2018.03.25 - 13:20vasárnap54 - 38
  Herceghalmi Tigrisek - Zsíros Akadémia Kőbánya/BSzirt Lajos - Pál Roland2018.03.25 - 14:40vasárnap20 - 61
"H" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Török Sasok - Vasas GepárdokBujtor Péter - Németh Péter2018.03.24 - 08:00szombat47 - 45
  Budapesti Honvéd Falcons - Török SasokBujtor Péter - Németh Péter2018.03.24 - 09:20szombat24 - 31
  Vasas Gepárdok - Budapesti Honvéd FalconsZádeczki Donát László - Németh Fanni2018.03.24 - 10:40szombat59 - 29
"I" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  BLF-Palota/A - SZSE SólymokLászló Zsolt - Korhetz Szilárd2018.03.25 - 16:00vasárnap28 - 39
  Budapest Csepel - BLF-Palota/ALászló Zsolt - Németh Fanni2018.03.25 - 17:20vasárnap31 - 37
  SZSE Sólymok - Budapest CsepelKorhetz Szilárd - Németh Fanni2018.03.25 - 18:40vasárnap50 - 33
"J" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  ELITE Basket Törökbálint - KKS-TigersSebestyén Richárd - Konta Csanád János2018.03.24 - 16:00szombat46 - 21
  Vasas Bolhák - ELITE Basket TörökbálintSteiner Máté - Sebestyén Richárd2018.03.24 - 17:20szombat51 - 27
  KKS-Tigers - Vasas BolhákSteiner Máté - Konta Csanád János2018.03.24 - 18:40szombat22 - 38
"K" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budaörsi DSE - Monori SEMatics Sándor - Németh Fanni2018.03.25 - 12:00vasárnap0 - 2
  TFSE - Budaörsi DSEKorompai Zsolt - Török Béla2018.03.25 - 13:20vasárnap2 - 0
  Monori SE - TFSEKorompai Zsolt - Török Béla2018.03.25 - 14:40vasárnap46 - 16
"L" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budapesti Honvéd Sólymok - Csata GarfieldSzőke Gábor - Winkler Áron2018.03.25 - 08:00vasárnap47 - 18
  Radobasket-Érd - Budapesti Honvéd SólymokSzőke Gábor - Winkler Áron2018.03.25 - 09:20vasárnap44 - 77
  Csata Garfield - Radobasket-ÉrdMatics Sándor - Németh Fanni2018.03.25 - 10:40vasárnap23 - 48
"M" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  KKS-Girls - Kaszás MinikBózsó Gábor - Bozóki Domonkos2018.03.25 - 09:00vasárnap31 - 51
  BKGDSE-UP12 - KKS-GirlsBózsó Gábor - Bozóki Domonkos2018.03.25 - 10:20vasárnap0 - 2
  Kaszás Minik - BKGDSE-UP12Szokolainé Váradi Csilla - Benkő Glóra2018.03.25 - 11:40vasárnap2 - 0
"N" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Ziccer Tigrisek - Budapest BlazersSzőke Attila - Németh Fanni2018.03.24 - 16:00szombat35 - 28
  Budapest Blazers - BEAC FarkasrétHorváth Kinga - Török Béla2018.03.24 - 17:20szombat23 - 31
  BEAC Farkasrét - Ziccer TigrisekHorváth Kinga - Török Béla2018.03.24 - 18:40szombat30 - 33
"O" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Radobasket-Bicske - Török SasmadarakZádeczki Donát László - Németh Fanni2018.03.24 - 12:00szombat39 - 30
  Óbudai Reménységek - Radobasket-BicskeNagy István - Horváth Péter2018.03.24 - 13:20szombat50 - 40
  Török Sasmadarak - Óbudai ReménységekNagy István - Horváth Péter2018.03.24 - 14:40szombat37 - 51
"P" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  MTK Budapest - Zsíros Akadémia Kőbánya/KisdarázslányokAdjudani Pezsman - Koncsag Csaba2018.03.24 - 14:20szombat21 - 27
  JKC - MTK BudapestAdjudani Pezsman - Lőrincz Erzsébet2018.03.24 - 15:40szombat33 - 37
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - JKCKoncsag Csaba - Lőrincz Erzsébet2018.03.24 - 17:00szombat43 - 29
"Q" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Ziccer Manók - PAFC MennydörgőkGyőri Ferenc - Konta Csanád János2018.03.24 - 12:20szombat0 - 2
  Gödi SE Farkasok - Ziccer ManókSzabó II. Péter - Bozóki Domonkos2018.03.24 - 13:40szombat2 - 0
  PAFC Mennydörgők - Gödi SE FarkasokSzabó II. Péter - Bozóki Domonkos2018.03.24 - 15:00szombat27 - 36
"R" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Malév Zsiráfok - BSC-PátySzokolainé Váradi Csilla - Benkő Glóra2018.03.25 - 13:00vasárnap58 - 26
  BSC-Páty - BLF-Palota/BAdjudani Pezsman - Novák Zsuzsanna2018.03.25 - 14:20vasárnap2 - 0
  BLF-Palota/B - Malév ZsiráfokAdjudani Pezsman - Novák Zsuzsanna2018.03.25 - 15:40vasárnap0 - 2
"S" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Százhalombattai KSE - Budapesti Honvéd DerkovitsMatóczay Bálint - Konta Csanád János2018.03.25 - 16:00vasárnap2 - 0
  Budapesti Honvéd Derkovits - Diósdi SasokHőgerl Bence - Konta Csanád János2018.03.25 - 17:20vasárnap0 - 2
  Diósdi Sasok - Százhalombattai KSEMatóczay Bálint - Hőgerl Bence2018.03.25 - 18:40vasárnap35 - 34
"T" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Keresztúri Méhecskék - SZPA-HSEHavas Gábor - Tóth Richárd2018.03.24 - 08:20szombat2 - 0
  Újpest-MT/B - Keresztúri MéhecskékHavas Gábor - Tóth Richárd2018.03.24 - 09:40szombat45 - 46
  SZPA-HSE - Újpest-MT/BGyőri Ferenc - Konta Csanád János2018.03.24 - 11:00szombat0 - 2
"U" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  HSE - Újpest-MT/CCsoma Viktor - Szilágyi Tamás2018.03.24 - 12:00szombat0 - 2
  BKG-VMG DSE UP12B - HSESzilágyi Tamás - Matóczay Bálint2018.03.24 - 13:20szombat2 - 0
  Újpest-MT/C - BKG-VMG DSE UP12BSzőke Attila - Németh Fanni2018.03.24 - 14:40szombat30 - 14
"V" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  BKG-VMG DSE UP12A - Városgazda UP AkadémiaBárány Levente - Ürögi Zsolt2018.03.24 - 09:00szombat2 - 0
  Városgazda UP Akadémia - FKE KőrösiBárány Levente - Ürögi Zsolt2018.03.24 - 10:20szombat0 - 2
  Viadukt SE - BKG-VMG DSE UP12ASzőke Gábor - Lőrincz Erzsébet2018.03.24 - 11:40szombat45 - 21
  FKE Kőrösi - Viadukt SESzőke Gábor - Lőrincz Erzsébet2018.03.24 - 13:00szombat29 - 32

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok