Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése




      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Csata Csillagok - Zsíros Akadémia Kőbánya/AMatics Sándor - Steiner Máté2018.02.24 - 13:30szombat68 - 25
  Vasas Amazonok - Csata CsillagokGruber Nikolett - Komlódi Benedek2018.02.24 - 15:00szombat27 - 47
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas AmazonokGruber Nikolett - Komlódi Benedek2018.02.24 - 16:30szombat47 - 57
"B" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  MAFC Gabányi - Fürge VasasGruber Nikolett - Horváth Kinga2018.02.25 - 09:00vasárnap58 - 49
  Pannónia Vasas - MAFC GabányiGruber Nikolett - Horváth Kinga2018.02.25 - 10:30vasárnap77 - 69
  Fürge Vasas - Pannónia VasasBujtor Péter - Szőts Dávid2018.02.25 - 12:00vasárnap45 - 52
"C" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Budafoki Bikák - Kaszások AkadémiaBujtor Péter - Szőts Dávid2018.02.25 - 13:30vasárnap70 - 57
  PAFC Basket - Budafoki BikákJankovics Viktor - Paulus Bence Máté2018.02.25 - 15:00vasárnap54 - 46
  Kaszások Akadémia - PAFC BasketJankovics Viktor - Paulus Bence Máté2018.02.25 - 16:30vasárnap65 - 58
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Újpest-MT/A - KöLöKöS LányokSteier Krisztián - Paulus Bence Máté2018.02.24 - 09:00szombat58 - 50
  BEAC Újbuda KA - Újpest-MT/ASteier Krisztián - Paulus Bence Máté2018.02.24 - 10:30szombat58 - 52
  KöLöKöS Lányok - BEAC Újbuda KAMatics Sándor - Steiner Máté2018.02.24 - 12:00szombat35 - 67
"E" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  KöLöKöS Fiúk - MAFC HeislerSimon Kristóf - Winkler Áron2018.02.24 - 12:00szombat50 - 44
  Zsíros Akadémia Darázslányok - KöLöKöS FiúkForintos József - Zádeczki Donát László2018.02.24 - 13:20szombat44 - 49
  MAFC Heisler - Zsíros Akadémia DarázslányokForintos József - Zádeczki Donát László2018.02.24 - 14:40szombat48 - 46
"F" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Kaszás Girls - Gödi SERózsavölgyi Alexandra - Szentpáli-Gavallér Csaba2018.02.24 - 08:00szombat36 - 49
  Zuglói Sasok - Kaszás GirlsRózsavölgyi Alexandra - Szentpáli-Gavallér Csaba2018.02.24 - 09:20szombat63 - 50
  Gödi SE - Zuglói Sasok Simon Kristóf - Winkler Áron2018.02.24 - 10:40szombat36 - 49
"G" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Török Sasok - Zsíros Akadémia Kőbánya/BKorompai Zsolt - Németh Fanni2018.02.25 - 12:00vasárnap20 - 34
  DMTK Haraszti Sasok - Török SasokKorompai Zsolt - Németh Fanni2018.02.25 - 13:20vasárnap65 - 18
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - DMTK Haraszti SasokSzokolainé Váradi Csilla - Havas Gábor2018.02.25 - 14:40vasárnap27 - 70
"H" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  BLF-Palota/A - Budapesti Honvéd FalconsWinkler Áron - Hőgerl Bence2018.02.24 - 16:00szombat52 - 45
  Herceghalmi Tigrisek - BLF-Palota/AWinkler Áron - Szőts Dávid2018.02.24 - 17:20szombat40 - 25
  Budapesti Honvéd Falcons - Herceghalmi TigrisekSzőts Dávid - Hőgerl Bence2018.02.24 - 18:40szombat34 - 33
"I" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Vasas Gepárdok - Budapest CsepelRózsavölgyi Alexandra - Winkler Áron2018.02.25 - 08:00vasárnap45 - 36
  ELITE Basket Törökbálint - Vasas GepárdokRózsavölgyi Alexandra - Tahin András2018.02.25 - 09:20vasárnap32 - 36
  Budapest Csepel - ELITE Basket TörökbálintTahin András - Winkler Áron2018.02.25 - 10:40vasárnap33 - 32
"J" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Budaörsi DSE - Vasas BolhákBózsó Gábor - Lőrincz Erzsébet2018.02.25 - 12:00vasárnap15 - 56
  SZSE Sólymok - Budaörsi DSESteiner Máté - Török Béla2018.02.25 - 13:20vasárnap36 - 34
  Vasas Bolhák - SZSE SólymokSteiner Máté - Török Béla2018.02.25 - 14:40vasárnap17 - 50
"K" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  TFSE - KKS-TigersSzentpáli-Gavallér Csaba - Németh Fanni2018.02.24 - 16:00szombat33 - 36
  Budapesti Honvéd Sólymok - TFSESzentpáli-Gavallér Csaba - Bárány Levente2018.02.24 - 17:20szombat0 - 2
  KKS-Tigers - Budapesti Honvéd SólymokBárány Levente - Németh Fanni2018.02.24 - 18:40szombat2 - 0
"L" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Monori SE - Radobasket-ÉrdKorompai Zsolt - Németh Fanni2018.02.25 - 16:00vasárnap39 - 27
  KKS-Girls - Monori SEKorompai Zsolt - Szőts Dávid2018.02.25 - 17:20vasárnap0 - 2
  Radobasket-Érd - KKS-GirlsSzőts Dávid - Németh Fanni2018.02.25 - 18:40vasárnap2 - 0
"M" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  BKGDSE-UP12 - Csata GarfieldSzabó István - Ürögi Zsolt2018.02.25 - 14:20vasárnap27 - 51
  Ziccer Tigrisek - BKGDSE-UP12Lukács Rezső - Szabó István2018.02.25 - 15:40vasárnap37 - 45
  Csata Garfield - Ziccer TigrisekLukács Rezső - Ürögi Zsolt2018.02.25 - 17:00vasárnap42 - 29
"N" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  BEAC Farkasrét - Kaszás MinikForintos József - Horváth Brúnó József2018.02.25 - 08:00vasárnap28 - 61
  Kaszás Minik - Radobasket-BicskeForintos József - Horváth Brúnó József2018.02.25 - 09:20vasárnap33 - 10
  Radobasket-Bicske - BEAC FarkasrétBózsó Gábor - Lőrincz Erzsébet2018.02.25 - 10:40vasárnap14 - 42
"O" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  MTK Budapest - Budapest BlazersHorváth Péter - Havas Gábor2018.02.24 - 08:30szombat25 - 30
  Óbudai Reménységek - MTK BudapestHorváth Péter - Havas Gábor2018.02.24 - 09:50szombat56 - 24
  Budapest Blazers - Óbudai ReménységekKapros Roland - Ürögi Zsolt2018.02.24 - 11:10szombat34 - 33
"P" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  JKC - Török SasmadarakSzabó István - Gere Kálmán2018.02.24 - 13:00szombat0 - 2
  Malév Zsiráfok - JKCSzokolainé Váradi Csilla - Varga Gergely2018.02.24 - 14:20szombat0 - 2
  Török Sasmadarak - Malév ZsiráfokSzokolainé Váradi Csilla - Varga Gergely2018.02.24 - 15:40szombat2 - 0
"Q" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - Gödi SE FarkasokHavas Gábor - Pál Roland2018.02.25 - 09:00vasárnap60 - 33
  Gödi SE Farkasok - Ziccer ManókHavas Gábor - Pál Roland2018.02.25 - 10:20vasárnap30 - 31
  Budapesti Honvéd Derkovits - Zsíros Akadémia Kőbánya/KisdarázslányokLukács Rezső - Koncsag Csaba2018.02.25 - 11:40vasárnap18 - 65
  Ziccer Manók - Budapesti Honvéd DerkovitsLukács Rezső - Koncsag Csaba2018.02.25 - 13:00vasárnap41 - 13
"R" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  PAFC Mennydörgők - Százhalombattai KSEKapros Roland - Ürögi Zsolt2018.02.24 - 12:30szombat49 - 34
  BLF-Palota/B - PAFC MennydörgőkAdjudani Pezsman - Matóczay Bálint2018.02.24 - 13:50szombat44 - 48
  Százhalombattai KSE - BLF-Palota/BAdjudani Pezsman - Matóczay Bálint2018.02.24 - 15:10szombat19 - 52
"S" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Újpest-MT/B - BSC-Páty2018.02.25 - 16:00vasárnap0 - 2
  BSC-Páty - Diósdi Sasok2018.02.25 - 17:20vasárnap35 - 14
  Diósdi Sasok - Újpest-MT/B2018.02.25 - 18:40vasárnap2 - 0
"T" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Keresztúri Méhecskék - SZPA-HSEMakay Dániel - Korompai Zsolt2018.02.24 - 08:00szombat46 - 19
  HSE - Keresztúri MéhecskékMakay Dániel - Korompai Zsolt2018.02.24 - 09:20szombat0 - 20
  SZPA-HSE - HSEKomlódi Benedek - Lőrincz Erzsébet2018.02.24 - 10:40szombat20 - 0
"U" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Viadukt SE - Újpest-MT/CKomlódi Benedek - Lőrincz Erzsébet2018.02.24 - 12:00szombat11 - 57
  BKG-VMG DSE UP12B - Viadukt SEBózsó Gábor - Konta Csanád János2018.02.24 - 13:20szombat31 - 16
  Újpest-MT/C - BKG-VMG DSE UP12BBózsó Gábor - Konta Csanád János2018.02.24 - 14:40szombat26 - 19
"V" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  BKG-VMG DSE UP12A - FKE KőrösiSzőke Gábor - Pál Roland2018.02.24 - 09:00szombat0 - 2
  Városgazda UP Akadémia - BKG-VMG DSE UP12ASzőke Gábor - Pál Roland2018.02.24 - 10:20szombat2 - 0
  FKE Kőrösi - Városgazda UP AkadémiaSzabó István - Gere Kálmán2018.02.24 - 11:40szombat2 - 0

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok