Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 Falco KC U23  
 Sopron KC-Spor.  
2018/02/25 14:00
Férfi NB I. B Zöld
 Alba Fehérvár  
 SMAFC  
2018/02/25 16:00
Női Amatőr NB I. Piros
 Csata DSE  
 DVTK  
2018/02/25 17:00
Női Amatőr NB I. Piros
 Kecskemét  
 Kiss Lenke  
2018/02/25 17:00
Női Amatőr NB I. Piros
 TFSE  
 NyKS  
2018/02/25 18:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 Tatai SE  
 AJKA - Cserpes.  
2018/02/25 13:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 ZTE NKK II.  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/02/25 17:30
Női Amatőr NB I. Zöld
 Dávid Kornél  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/25 13:00
Női Amatőr NB I. Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 MTK  
2018/02/25 16:00
Női Amatőr NB I. Zöld
 Szeged  
 PINKK SE  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Békéscsaba  
2018/02/25 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 MOGAAC  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 Kap.  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Bp. Honvéd U23.  
 BLF KK  
2018/02/25 15:30
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 KKS  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Gödi SE  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Józsefvárosi  
2018/02/25 20:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/25 14:30
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/02/25 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 18:00
NB I. B Zöld, F U20
 Budaörsi DSE  
 SMAFC  
2018/02/25 18:15
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
 Vasas Akadémia.  
 Debreceni KA  
2018/02/25 13:00
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
 FALCO KC Szomb.  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 16:30
Fiú Junior, Regionális
 Békési SzSK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:00
Fiú Junior, Regionális
 OSE Lions  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Győri KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 19:00
Fiú Kadett, Alsóház, Kelet
 Zsíros Akadémi.  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Fiú Kadett, Alsóház, Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 13:30
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 JKC  
2018/02/25 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Monok SE  
2018/02/25 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 KKS  
2018/02/25 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 MAFC/B  
 ELITE Basket T.  
2018/02/25 12:20
Fiú Kadett, Regionális
 Kaszások Akadé.  
 BLF KK  
2018/02/25 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/25 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 Dombóvári Kosá.  
2018/02/25 15:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Újpest-MT  
2018/02/25 18:00
Fiú Serdülő, Regionális
 NYKK-Eötvös/B  
 Egri VSI KOK/B  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Sunshine NYIKS.  
 Debreceni KA/C  
2018/02/25 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Győri KC  
 Szombathelyi S.  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Alsóház, Nyugat
 Pécsi VSK/A  
 Török Flóris  
2018/02/25 13:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 DVTK Akadémia/.  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Széchenyi KA  
 MTK Budapest  
2018/02/25 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/02/25 90:0
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 12:15
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/25 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/02/25 14:15
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 KKS  
2018/02/25 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 16:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Gödi SE Farkas.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Oro.  
 Tószegi Vadróz.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Komló Sport  
 Mágusok Egyesü.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Pityke Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Lenti  
 RICSILLA-Egerv.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 SLÁGER Kazincb.  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KSC Szekszárd  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DKKA Bikák  
 Pápai KC  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Dunaújvárosi  
 Pusztaszabolcs.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 UNI Győr - Szé.  
 GYKC Oroszláno.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 KLIKK Zsiráfok.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Gödi SE Farkas.  
 Ziccer Manók  
2018/02/25 10:20
Gyermek Kupa
 Tószegi Vadróz.  
 Vásárhelyi Mam.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/B  
 KASI/D  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 CEKK  
 Miklósi Kékrók.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Egerv.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Salgótarjáni  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 Pápai KC  
 Siófoki KS  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 Pusztaszabolcs.  
 Velencei Csuká.  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 DKKA Rókák  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 A.S. Baschet S.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 OSE Vadmacskák.  
 UNI Győr - Szé.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai MNÁMK Ra.  
 FTSI Fiú 2.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 11:40
Gyermek Kupa
 Fürge Vasas  
 Pannónia Vasas.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Török Sasok  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Budaörsi DSE  
 Vasas Bolhák  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Mam.  
 Karcagi SE Oro.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KASI/B  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 FTSI Leány  
 CEKK  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Pityke Leány  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Siófoki KS  
 DKKA Bikák  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Velencei Csuká.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Tatabányai KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Lenti  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Salgótarjáni  
 SLÁGER Kazincb.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Manók  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 KSC Szekszárd  
 DKKA Rókák  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Tiszai Virágok.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 A.S. Baschet S.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 GYKC Oroszláno.  
 OSE Vadmacskák.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 DMTK Haraszti  
 Török Sasok  
2018/02/25 13:20
Gyermek Kupa
 SZSE Sólymok  
 Budaörsi DSE  
2018/02/25 13:20
Gyermek Kupa
 Budafoki Bikák.  
 Kaszások Akadé.  
2018/02/25 13:30
Gyermek Kupa
 Győri KC Zsirá.  
 Mez?örsi Hangy.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Soproni Tigris.  
 Sportiskolás T.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Salgó Basket S.  
 MEAFC Kossuth  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 BKGDSE-UP12  
 Csata Garfield  
2018/02/25 14:20
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 DMTK Haraszti  
2018/02/25 14:40
Gyermek Kupa
 Vasas Bolhák  
 SZSE Sólymok  
2018/02/25 14:40
Gyermek Kupa
 PAFC Basket  
 Budafoki Bikák.  
2018/02/25 15:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalas.  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 MEAFC Mókusok  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 Salgó Basket S.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Tigrise.  
 BKGDSE-UP12  
2018/02/25 15:40
Gyermek Kupa
 Monori SE  
 Radobasket-Érd.  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Újpest-MT/B  
 BSC-Páty  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Kaszások Akadé.  
 PAFC Basket  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Csata Garfield  
 Ziccer Tigrise.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 Sportiskolás T.  
 RICSILLA-Zalas.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 MEAFC Mókusok  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Vörösmartys Zs.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 KKS-Girls  
 Monori SE  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 BSC-Páty  
 Diósdi Sasok  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 Radobasket-Érd.  
 KKS-Girls  
2018/02/25 18:40
Gyermek Kupa
 Diósdi Sasok  
 Újpest-MT/B  
2018/02/25 18:40
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése




      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Vasas Amazonok - Csata CsillagokRózsavölgyi Alexandra - Jankovics Viktor2018.02.03 - 13:30szombat39 - 49
  MAFC Gabányi - Vasas AmazonokSzirt Lajos - Zádeczki Donát László2018.02.03 - 15:00szombat32 - 56
  Csata Csillagok - MAFC GabányiSzirt Lajos - Zádeczki Donát László2018.02.03 - 16:30szombat73 - 22
"B" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budafoki BikákSzirt Lajos - Forintos József2018.02.04 - 13:30vasárnap55 - 51
  Pannónia Vasas - Zsíros Akadémia Kőbánya/AGruber Nikolett - Szentpáli-Gavallér Csaba2018.02.04 - 15:00vasárnap65 - 68
  Budafoki Bikák - Pannónia VasasGruber Nikolett - Szentpáli-Gavallér Csaba2018.02.04 - 16:30vasárnap55 - 82
"C" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Fürge Vasas - Újpest-MT/AMakay Dániel - Steiner Máté2018.02.04 - 09:00vasárnap67 - 39
  PAFC Basket - Fürge VasasMakay Dániel - Steiner Máté2018.02.04 - 10:30vasárnap36 - 54
  Újpest-MT/A - PAFC BasketSzirt Lajos - Forintos József2018.02.04 - 12:00vasárnap50 - 78
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  KöLöKöS Fiúk - BEAC Újbuda KABognár Domokos - Matóczay Bálint2018.02.03 - 09:00szombat56 - 68
  Kaszások Akadémia - KöLöKöS FiúkBognár Domokos - Matóczay Bálint2018.02.03 - 10:30szombat58 - 41
  BEAC Újbuda KA - Kaszások AkadémiaRózsavölgyi Alexandra - Jankovics Viktor2018.02.03 - 12:00szombat58 - 75
"E" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Kaszás GirlsRózsavölgyi Alexandra - Forintos József2018.02.03 - 08:00szombat40 - 37
  KöLöKöS Lányok - Zsíros Akadémia DarázslányokRózsavölgyi Alexandra - Forintos József2018.02.03 - 09:20szombat45 - 43
  Kaszás Girls - KöLöKöS LányokMagyar Zoltán - Bárány Levente2018.02.03 - 10:40szombat29 - 44
"F" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  MAFC Heisler - Török SasokBujtor Péter - Forintos József2018.02.04 - 08:00vasárnap61 - 35
  Zuglói Sasok - MAFC HeislerMatics Sándor - Forintos József2018.02.04 - 09:20vasárnap37 - 40
  Török Sasok - Zuglói Sasok Matics Sándor - Bujtor Péter2018.02.04 - 10:40vasárnap47 - 57
"G" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  BLF-Palota/A - Gödi SEHorváth Kinga - Németh Péter2018.02.03 - 08:00szombat42 - 48
  DMTK Haraszti Sasok - BLF-Palota/AHorváth Kinga - Németh Péter2018.02.03 - 09:20szombat65 - 40
  Gödi SE - DMTK Haraszti SasokSzentpáli-Gavallér Csaba - Korompai Zsolt2018.02.03 - 10:40szombat42 - 35
"H" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Herceghalmi Tigrisek - Vasas GepárdokSzentpáli-Gavallér Csaba - Korompai Zsolt2018.02.03 - 12:00szombat34 - 32
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Herceghalmi TigrisekKomlódi Benedek - Kiss Mihály2018.02.03 - 13:20szombat42 - 39
  Vasas Gepárdok - Zsíros Akadémia Kőbánya/BKomlódi Benedek - Kiss Mihály2018.02.03 - 14:40szombat25 - 36
"I" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  ELITE Basket Törökbálint - Budaörsi DSEMagyar Zoltán - Bárány Levente2018.02.03 - 12:00szombat2 - 0
  Budapesti Honvéd Falcons - ELITE Basket TörökbálintHorváth Kinga - Hőgerl Bence2018.02.03 - 13:20szombat42 - 31
  Budaörsi DSE - Budapesti Honvéd FalconsHorváth Kinga - Szentpáli-Gavallér Csaba2018.02.03 - 14:40szombat0 - 2
"J" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  TFSE - SZSE SólymokHavas Gábor - Horváth Brúnó József2018.02.04 - 09:00vasárnap0 - 2
  Budapest Csepel - TFSEHavas Gábor - Horváth Brúnó József2018.02.04 - 10:20vasárnap2 - 0
  SZSE Sólymok - Budapest CsepelSzabó István - Reiter Márton2018.02.04 - 11:40vasárnap40 - 45
"K" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Budapesti Honvéd Sólymok - Monori SEGruber Nikolett - Lőrincz Erzsébet2018.02.04 - 12:00vasárnap2 - 0
  Vasas Bolhák - Budapesti Honvéd SólymokGruber Nikolett - Lőrincz Erzsébet2018.02.04 - 13:20vasárnap56 - 21
  Monori SE - Vasas BolhákBózsó Gábor - Kiss Mihály2018.02.04 - 14:40vasárnap0 - 2
"L" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  KKS-Tigers - KKS-GirlsHavas Gábor - Horváth Brúnó József2018.02.03 - 09:00szombat43 - 32
  BKGDSE-UP12 - KKS-TigersHavas Gábor - Horváth Brúnó József2018.02.03 - 10:20szombat15 - 41
  KKS-Girls - BKGDSE-UP12László Zsolt - Ürögi Zsolt2018.02.03 - 11:40szombat53 - 40
"M" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Radobasket-Bicske - Radobasket-ÉrdSzentpáli-Gavallér Csaba - Hőgerl Bence2018.02.03 - 16:00szombat16 - 24
  Ziccer Tigrisek - Radobasket-BicskeSzokolainé Váradi Csilla - Kiss Mihály2018.02.03 - 17:20szombat29 - 26
  Radobasket-Érd - Ziccer TigrisekSzokolainé Váradi Csilla - Hőgerl Bence2018.02.03 - 18:40szombat34 - 19
"N" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  MTK Budapest - Csata GarfieldGyőri Ferenc - Komlódi Benedek2018.02.04 - 08:00vasárnap7 - 64
  Kaszás Minik - MTK BudapestGyőri Ferenc - Komlódi Benedek2018.02.04 - 09:20vasárnap53 - 12
  Csata Garfield - Kaszás MinikMatejovics Márk - Kiss Mihály2018.02.04 - 10:40vasárnap28 - 25
"O" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  JKC - Óbudai ReménységekBózsó Gábor - Szilágyi Tamás2018.02.03 - 10:40szombat0 - 2
  BEAC Farkasrét - JKCSzőke Gábor - Varga Gergely2018.02.03 - 12:00szombat2 - 0
  Óbudai Reménységek - BEAC FarkasrétSzőke Gábor - Varga Gergely2018.02.03 - 13:20szombat45 - 54
"P" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - Budapest BlazersLászló Zsolt - Ürögi Zsolt2018.02.03 - 13:00szombat27 - 46
  Malév Zsiráfok - Zsíros Akadémia Kőbánya/KisdarázslányokSebestyén Richárd - Török Béla2018.02.03 - 14:20szombat42 - 16
  Budapest Blazers - Malév ZsiráfokSebestyén Richárd - Török Béla2018.02.03 - 15:40szombat38 - 36
"Q" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  PAFC Mennydörgők - Török SasmadarakSzabó István - Reiter Márton2018.02.04 - 13:00vasárnap28 - 45
  Ziccer Manók - PAFC MennydörgőkAdjudani Pezsman - Varga Gergely2018.02.04 - 14:20vasárnap53 - 49
  Török Sasmadarak - Ziccer ManókAdjudani Pezsman - Varga Gergely2018.02.04 - 15:40vasárnap46 - 30
"R" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Újpest-MT/B - BLF-Palota/BPaulus Bence Máté - Konta Csanád János2018.02.03 - 14:40szombat27 - 53
  Gödi SE Farkasok - Újpest-MT/BSzőke Gábor - Paulus Bence Máté2018.02.03 - 16:00szombat28 - 27
  BLF-Palota/B - Gödi SE FarkasokSzőke Gábor - Konta Csanád János2018.02.03 - 17:20szombat44 - 45
"S" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Százhalombattai KSE - Diósdi SasokSteiner Máté - Korompai Zsolt2018.02.03 - 16:00szombat34 - 12
  Keresztúri Méhecskék - Százhalombattai KSELászló Zsolt - Steiner Máté2018.02.03 - 17:20szombat0 - 2
  Diósdi Sasok - Keresztúri MéhecskékLászló Zsolt - Korompai Zsolt2018.02.03 - 18:40szombat2 - 0
"T" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Újpest-MT/C - HSEBenkő Glóra - Hőgerl Bence2018.02.04 - 16:00vasárnap0 - 20
  BSC-Páty - Újpest-MT/CSzilágyi Tamás - Benkő Glóra2018.02.04 - 17:20vasárnap20 - 0
  HSE - BSC-PátySzilágyi Tamás - Hőgerl Bence2018.02.04 - 18:40vasárnap22 - 31
"U" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Viadukt SE - BKG-VMG DSE UP12ABózsó Gábor - Kiss Mihály2018.02.04 - 16:00vasárnap2 - 0
  SZPA-HSE - Viadukt SEMatóczay Bálint - Török Béla2018.02.04 - 17:20vasárnap33 - 10
  BKG-VMG DSE UP12A - SZPA-HSEMatóczay Bálint - Török Béla2018.02.04 - 18:40vasárnap0 - 2
"V" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Városgazda UP Akadémia - FKE KőrösiMatejovics Márk - Kiss Mihály2018.02.04 - 12:00vasárnap2 - 0
  BKG-VMG DSE UP12B - Városgazda UP AkadémiaKorompai Zsolt - Szilágyi Tamás2018.02.04 - 13:20vasárnap16 - 8
  FKE Kőrösi - BKG-VMG DSE UP12BKorompai Zsolt - Szilágyi Tamás2018.02.04 - 14:40vasárnap0 - 2

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok