Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - BC Rookies Oradea2018.04.15 - 10:00vasárnap2 - 0
  BC Rookies Oradea - ACS Wildcats Baia Mare2018.04.15 - 11:30vasárnap 
  ACS Wildcats Baia Mare - Nyíregyházi Kék Cápák2018.04.15 - 13:00vasárnap0 - 2
"B" csoport - Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
(4242 Hajdúhadház Bocskai tér 14.)
  NYKK Eötvös - BKGDSE-Hajdúszoboszló2018.04.14 - 09:00szombat48 - 59
  DIFE KK Sasfiókák - Hajdúhadházi KK2018.04.14 - 09:00szombat62 - 27
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - DIFE KK Sasfiókák2018.04.14 - 10:30szombat19 - 90
  Hajdúhadházi KK - NYKK Eötvös2018.04.14 - 10:30szombat25 - 55

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Szent Imre Tagiskola
(3400 Mezőkövesd Mátyás király utca 225.)
  MEAFC Szürke Farkasok - Salgótarjáni KI2018.04.14 - 10:00szombat58 - 47
  Salgótarjáni KI - Kövesdi Oroszlánkölykök2018.04.14 - 11:30szombat37 - 83
  Kövesdi Oroszlánkölykök - MEAFC Szürke Farkasok2018.04.14 - 13:00szombat72 - 43
"B" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2018.04.14 - 10:00szombat66 - 56
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Salgó Basket Szécsény2018.04.14 - 11:30szombat43 - 57
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2018.04.14 - 13:00szombat63 - 80
"C" csoport - Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
(3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
  Vörösmartys Zsiráfok - DVTK-ÉLKSK Ózd 2018.04.14 - 10:00szombat60 - 36
  SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Vörösmartys Zsiráfok2018.04.14 - 11:30szombat55 - 49
  DVTK-ÉLKSK Ózd - SLÁGER Kazincbarcikai KSE2018.04.14 - 13:00szombat36 - 69
"D" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MEAFC Vidrák - DVTK-ÉLKSK Encs2018.04.15 - 10:00vasárnap50 - 45
  MEAFC Kossuth - Beszterce KK2018.04.15 - 11:30vasárnap65 - 36
  Beszterce KK - DVTK-ÉLKSK Encs2018.04.15 - 13:00vasárnap45 - 69
  MEAFC Kossuth - MEAFC Vidrák2018.04.15 - 14:30vasárnap60 - 57
"E" csoport - Városi Sportcsarnok
(3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - Fürge Gyik DSE2018.04.15 - 10:00vasárnap46 - 37
  Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Edelény2018.04.15 - 11:30vasárnap51 - 32
  DVTK-ÉLKSK Edelény - Fürge Gyik DSE2018.04.15 - 13:00vasárnap32 - 54
  Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Zemplén2018.04.15 - 14:30vasárnap41 - 38

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK - Mezőberényi KK 2018.04.15 - 09:00vasárnap51 - 55
  Mezőberényi KK - SZEDEÁK Párducok2018.04.15 - 10:30vasárnap51 - 60
  SZEDEÁK Párducok - Békéscsabai KK2018.04.15 - 12:00vasárnap69 - 28
"B" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Kishódok - SZEDEÁK Sakálok2018.04.14 - 13:40szombat0 - 2
  SZEDEÁK Sakálok - Vásárhelyi Farkasok2018.04.14 - 15:00szombat40 - 35
  Vásárhelyi Farkasok - Vásárhelyi Kishódok2018.04.14 - 16:20szombat47 - 60
"C" csoport - Dürer Albert Általános Iskola
(5700 Gyula, Szent István út 29.)
  Gyulai Vidrák - Karcagi SE Farkasok2018.04.15 - 10:00vasárnap47 - 71
  Karcagi SE Farkasok - Szentesi KK leány2018.04.15 - 11:30vasárnap17 - 48
  Szentesi KK leány - Gyulai Vidrák2018.04.15 - 13:00vasárnap39 - 28
"D" csoport - Fő Téri Általános Iskola
(5540 Szarvas, Fő tér 3.)
  RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - SZEDEÁK Csikók2018.04.15 - 09:30vasárnap65 - 43
  SZEDEÁK Csikók - MP Sport Timisoara2018.04.15 - 11:00vasárnap20 - 0
  MP Sport Timisoara - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas2018.04.15 - 12:30vasárnap0 - 20
"E" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Tószegi Vadrózsák - Békési Heppes Szöcskék2018.04.14 - 10:00szombat54 - 60
  Kisújszállási SE - Karcagi SE Oroszlánok2018.04.14 - 11:30szombat20 - 0
  Tószegi Vadrózsák - Karcagi SE Oroszlánok2018.04.14 - 13:00szombat20 - 0
  Békési Heppes Szöcskék - Kisújszállási SE2018.04.14 - 14:30szombat2 - 0
"F" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Mambák - HSA Párducok2018.04.14 - 08:20szombat55 - 44
  Szentesi KK fiú - Szeged KE-Madách2018.04.14 - 09:40szombat0 - 2
  HSA Párducok - Szentesi KK fiú2018.04.14 - 11:00szombat2 - 0
  Vásárhelyi Mambák - Szeged KE-Madách2018.04.14 - 12:20szombat54 - 36

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Tatai Zsiványok - Soproni Tigrisek/B2018.04.15 - 10:00vasárnap73 - 41
  Soproni Sportiskolás Sasok - Győri KC Oroszlánok2018.04.15 - 11:30vasárnap2 - 0
  Soproni Tigrisek/B - Győri KC Oroszlánok2018.04.15 - 13:00vasárnap2 - 0
  Tatai Zsiványok - Soproni Sportiskolás Sasok2018.04.15 - 14:30vasárnap89 - 55
"B" csoport - Kodály Zoltán Általános Iskola
(2800 Tatabánya Kodály tér 1.)
  Tatabányai KC - Győri KC Zsiráfok2018.04.14 - 09:30szombat25 - 96
  Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Mezőörsi Hangyák2018.04.14 - 11:00szombat108 - 15
  Tatabányai KC - Mezőörsi Hangyák2018.04.14 - 12:30szombat87 - 30
  Győri KC Zsiráfok - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök2018.04.14 - 14:00szombat64 - 69

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Tapolcai Tigrisek - Körmendi Törpördögök/B2018.04.15 - 10:00vasárnap95 - 77
  RICSILLA-Hévíz - Tapolcai Tigrisek2018.04.15 - 11:30vasárnap60 - 89
  Körmendi Törpördögök/B - RICSILLA-Hévíz2018.04.15 - 13:00vasárnap78 - 76
"B" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Harcos Sólymok - Sportiskolás Sólymok2018.04.15 - 08:30vasárnap66 - 38
  Sportiskolás Sólymok - Soproni Darazsak Akadémia/B2018.04.15 - 09:50vasárnap58 - 50
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Harcos Sólymok2018.04.15 - 11:10vasárnap60 - 63
"C" csoport - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
  Kalózok - RICSILLA-Zalalövő2018.04.21 - 14:30szombat58 - 76
  Kanizsai Vadmacskák - Kalózok2018.04.21 - 16:00szombat63 - 82
  RICSILLA-Zalalövő - Kanizsai Vadmacskák2018.04.21 - 17:30szombat56 - 67
"D" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Párducok - RICSILLA-Hévíz Lányok2018.04.14 - 10:00szombat80 - 67
  RICSILLA-Hévíz Lányok - Soproni Darazsak Akadémia/C2018.04.14 - 11:30szombat46 - 68
  Soproni Darazsak Akadémia/C - Tapolcai Párducok2018.04.14 - 13:00szombat66 - 73
"E" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Ajka - RICSILLA-Egervár-Teskánd2018.04.14 - 14:00szombat0 - 2
  RICSILLA-Teskánd - Ajka2018.04.14 - 15:30szombat2 - 0
  RICSILLA-Egervár-Teskánd - RICSILLA-Teskánd2018.04.14 - 17:00szombat35 - 23
"F" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  RICSILLA-Lenti - Kanizsai Vadmacskák/B2018.04.14 - 09:30szombat71 - 13
  Celldömölki Góliátok - RICSILLA-Lenti2018.04.14 - 11:00szombat26 - 51
  Kanizsai Vadmacskák/B - Celldömölki Góliátok2018.04.14 - 12:30szombat27 - 47

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  KASI/A - Monok SE2018.04.14 - 09:00szombat79 - 55
  Monok SE - Dombóvári KS2018.04.14 - 10:30szombat64 - 49
  Dombóvári KS - KASI/A2018.04.14 - 12:00szombat45 - 80
"B" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  KASI/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2018.04.14 - 13:30szombat57 - 66
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Bonyhádi KSE2018.04.14 - 15:00szombat59 - 37
  Bonyhádi KSE - KASI/B2018.04.14 - 16:30szombat54 - 102
"C" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  PVSK Nemzeti Akadémia/B - GYKSE Szekszárd2018.04.14 - 10:00szombat57 - 73
  Gyakorlós Csibék - PVSK Nemzeti Akadémia/B2018.04.14 - 11:30szombat67 - 77
  GYKSE Szekszárd - Gyakorlós Csibék2018.04.14 - 13:00szombat92 - 54
"D" csoport - Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola
(7100 Szekszárd Mátyás király utca 5.)
  Szekszárdi Karvalyok - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B2018.04.15 - 09:00vasárnap55 - 51
  PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - KASI/C2018.04.15 - 10:30vasárnap117 - 27
  KASI/C - Szekszárdi Karvalyok2018.04.15 - 12:00vasárnap25 - 92
"E" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Mágusok Egyesület - KASI/D2018.04.14 - 10:00szombat46 - 47
  KASI/D - Komló Sport 2018.04.14 - 11:30szombat13 - 65
  Komló Sport - Mágusok Egyesület2018.04.14 - 13:00szombat56 - 31

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Kecskeméti KA MathiÁSZ - Pityke Fiú2018.04.14 - 09:00szombat46 - 71
  Pityke Fiú - Lehel Kosársuli2018.04.14 - 10:30szombat59 - 40
  Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA MathiÁSZ2018.04.14 - 12:00szombat44 - 48
"B" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  FTSI Fiú - Kecskeméti KA Amazonok2018.04.14 - 15:00szombat45 - 33
  CEKK - FTSI Fiú2018.04.14 - 16:30szombat49 - 42
  Kecskeméti KA Amazonok - CEKK2018.04.14 - 18:00szombat52 - 44
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2018.04.15 - 09:00vasárnap60 - 51
  Miklósi Kékrókák - KLIKK Zsiráfok2018.04.15 - 10:30vasárnap65 - 63
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - KLIKK Zsiráfok2018.04.15 - 12:00vasárnap67 - 64
  Nagykőrösi Sólymok - Miklósi Kékrókák2018.04.15 - 13:30vasárnap54 - 41
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Fiú 2.2018.04.14 - 09:00szombat34 - 48
  Pityke Leány - Bajai MNÁMK Rakétái2018.04.14 - 10:30szombat54 - 34
  Bajai MNÁMK Rakétái - Hernádi Kosárlabda Alapítvány2018.04.14 - 12:00szombat53 - 33
  Pityke Leány - FTSI Fiú 2.2018.04.14 - 13:30szombat51 - 43

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme
(8500 Pápa Erkel Ferenc u. 39.)
  Pápai KC - Marcali Szürkefarkasok2018.04.15 - 10:00vasárnap71 - 37
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Bikák2018.04.15 - 11:15vasárnap52 - 100
  DKKA Bikák - Pápai KC2018.04.15 - 12:30vasárnap77 - 74
"B" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  FAK Balatoni Polipok - DKKA Titánok2018.04.15 - 10:00vasárnap30 - 49
  Siófoki KS - Dunaújvárosi Sárkányok2018.04.15 - 11:15vasárnap46 - 31
  FAK Balatoni Polipok - Dunaújvárosi Sárkányok2018.04.15 - 12:30vasárnap43 - 42
  DKKA Titánok - Siófoki KS2018.04.15 - 13:45vasárnap51 - 39
"C" csoport - Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
(8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
  VUKE-Veszprém leány - Pusztaszabolcsi Tigrisek2018.04.14 - 10:00szombat89 - 16
  Várpalotai Sárkányok - Velencei Csukák2018.04.14 - 11:15szombat56 - 21
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - Velencei Csukák2018.04.14 - 12:30szombat47 - 55
  VUKE-Veszprém leány - Várpalotai Sárkányok2018.04.14 - 13:45szombat41 - 25

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok