Név:
E-mail:
Fiú egyetemi Kelet
 Nyíregyházi Eg.  
 Miskolci Egyet.  
2017/11/20 18:00
Fiú egyetemi Kelet
 Közgáz SC és  
 Szegedi RSC  
2017/11/20 18:20
Fiú egyetemi Nyugat
 SMAFC  
 Szombathelyi E.  
2017/11/20 19:30
Fiú egyetemi Nyugat
 TFSE  
 PTE-PEAC  
2017/11/20 20:15
Leány egyetemi Kelet
 Debreceni Egye.  
 ELTE BEAC  
2017/11/20 19:30
Leány egyetemi Kelet
 Közgáz SC és  
 Szegedi RSC  
2017/11/20 20:10
Leány egyetemi Nyugat
 Szombathelyi E.  
 TFSE  
2017/11/20 17:30
Leány egyetemi Nyugat
 PTE-EMES Petőf.  
 PTE-PEAC  
2017/11/20 20:30
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/B  
 Budapest Csepe.  
2017/11/20 19:10
Fiú Kadett, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/20 17:15
Gyermek Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Wesselényi Miklós Középiskolája Szakiskolája és Kollégiuma
(4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - Ziccer Tigrisek II. 2017.04.22 - 14:00szombat67 - 23
  Ziccer Tigrisek II. - Nyíregyházi Sportcentrum KA2017.04.22 - 15:30szombat34 - 82
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Nyíregyházi Kék Cápák2017.04.22 - 17:00szombat67 - 62
"B" csoport - Terem
()
  Hajdúböszörményi TE - NYKK Eötvös2017.04.22 - 09:00szombat67 - 39
  DIFE KK Sasfiókák - ACS EKO Sighet 2017.04.22 - 10:30szombat63 - 92
  NYKK Eötvös - DIFE KK Sasfiókák2017.04.22 - 12:00szombat56 - 69
  Hajdúböszörményi TE - ACS EKO Sighet 2017.04.22 - 13:30szombat53 - 75
"C" csoport - Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI
(4242 Hajdúhadház Bocskai tér 14.)
  Hajdúhadházi KK - BKGDSE - Püspökladány2017.04.23 - 09:00vasárnap 
  BC Rookies Oradea - BCM Olimpia Baia Mare2017.04.23 - 10:30vasárnap 
   - 2017.04.23 - 12:00vasárnap 
   - 2017.04.23 - 13:30vasárnap 

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  Egri Kék Oroszlánok - Mezőcsáti DSE2017.04.23 - 10:00vasárnap64 - 65
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Egri Kék Oroszlánok2017.04.23 - 11:30vasárnap29 - 77
  Mezőcsáti DSE - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.04.23 - 13:00vasárnap29 - 18
"B" csoport - Városi Sportcsarnok
(3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Szürke Farkasok2017.04.23 - 10:00vasárnap23 - 71
  Egri Kis Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.04.23 - 11:30vasárnap0 - 2
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - Egri Kis Oroszlánok2017.04.23 - 13:00vasárnap2 - 0
  MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.04.23 - 14:30vasárnap41 - 53
"C" csoport - Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola
(3300 Eger Bem tábornok utca 3.)
  Kövesdi Oroszlánkölykök - Fürge Gyik DSE2017.04.23 - 10:00vasárnap38 - 21
  Salgótarjáni KI - Beszterce KK2017.04.23 - 11:30vasárnap39 - 33
  Fürge Gyik DSE - Beszterce KK2017.04.23 - 13:00vasárnap20 - 43
  Kövesdi Oroszlánkölykök - Salgótarjáni KI2017.04.23 - 14:30vasárnap40 - 33

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Bikák - SZEDEÁK Sasfiókák2017.04.22 - 08:30szombat71 - 21
  SZEDEÁK Sasfiókák - Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE 2017.04.22 - 10:00szombat2 - 0
  Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE - Vásárhelyi Bikák2017.04.22 - 11:30szombat0 - 2
"B" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Kishódok - SZEDEÁK Sakálok2017.04.22 - 13:30szombat2 - 0
  Vásárhelyi Turbócsigák - Vásárhelyi Kishódok2017.04.22 - 15:00szombat80 - 48
  SZEDEÁK Sakálok - Vásárhelyi Turbócsigák2017.04.22 - 16:30szombat0 - 2
"C" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK - Mezőberényi KK 2017.04.22 - 09:00szombat52 - 42
  Mezőberényi KK - Karcagi SE Oroszlánok2017.04.22 - 10:30szombat42 - 49
  Karcagi SE Oroszlánok - Békéscsabai KK2017.04.22 - 12:00szombat40 - 39
"D" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Szeged KE-Madách - Kertvárosi Mambák2017.04.23 - 10:00vasárnap2 - 0
  Kertvárosi Mambák - Szentesi KK2017.04.23 - 11:15vasárnap0 - 2
  Szentesi KK - Szeged KE-Madách2017.04.23 - 12:30vasárnap30 - 25
"E" csoport - Móricz Zsigmond Református Kollégium
(5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
  Kisújszállási SE - BKGDSE-Csongrád2017.04.23 - 09:30vasárnap68 - 36
  MP Sport Timisoara - Békési Minigladiátorok2017.04.23 - 11:00vasárnap33 - 40
  BKGDSE-Csongrád - MP Sport Timisoara2017.04.23 - 12:30vasárnap23 - 67
  Kisújszállási SE - Békési Minigladiátorok2017.04.23 - 14:00vasárnap37 - 45
"F" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  Szeged KE-Boszorkányok - SZEDEÁK Szatymaz2017.04.22 - 09:00szombat23 - 43
  HSA Pillangók - SZEDEÁK Csikók2017.04.22 - 10:30szombat23 - 40
  Szeged KE-Boszorkányok - HSA Pillangók2017.04.22 - 12:00szombat25 - 32
  SZEDEÁK Szatymaz - SZEDEÁK Csikók2017.04.22 - 13:30szombat47 - 17

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
(9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
  Soproni Sportiskolás Sasok - Soproni Sportiskolás Bikák2017.04.23 - 10:00vasárnap56 - 91
  Soproni Sportiskolás Bikák - OSE MórMoták2017.04.23 - 11:30vasárnap82 - 53
  OSE MórMoták - Soproni Sportiskolás Sasok2017.04.23 - 13:00vasárnap64 - 86
"B" csoport - Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
  Tatai Mókusok - Győri KC Zsiráfok2017.04.22 - 10:00szombat70 - 39
  MTE 1904 - Tatai Mókusok2017.04.22 - 11:30szombat57 - 75
  Győri KC Zsiráfok - MTE 19042017.04.22 - 13:00szombat81 - 58
"C" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  Győri KC Oroszlánok - Tatabányai Kenguruk2017.04.22 - 10:30szombat71 - 46
  OSE Vadmacskák - Győri KC Oroszlánok2017.04.22 - 12:00szombat69 - 77
  Tatabányai Kenguruk - OSE Vadmacskák2017.04.22 - 13:30szombat72 - 87

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Körmendi Törpördögök/B - Tapolcai Tigrisek2017.04.22 - 10:00szombat51 - 40
  Kalózok - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.04.22 - 11:30szombat45 - 43
  Tapolcai Tigrisek - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.04.22 - 13:00szombat39 - 37
  Körmendi Törpördögök/B - Kalózok2017.04.22 - 14:30szombat74 - 32
"B" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Harcos Sólymok - Tapolcai Párducok2017.04.22 - 10:00szombat97 - 26
  Ifjú Sólymok KS - Sportiskolás Törpillák2017.04.22 - 11:30szombat70 - 46
  Tapolcai Párducok - Sportiskolás Törpillák2017.04.22 - 13:00szombat41 - 64
  Harcos Sólymok - Ifjú Sólymok KS2017.04.22 - 14:30szombat64 - 63

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Toldi lakótelepi Tagiskola
(7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
  KASI/B - KASI/A2017.04.11 - 13:00kedd45 - 49
  KASI/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B2017.04.11 - 14:30kedd59 - 42
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - KASI/B2017.04.11 - 16:00kedd49 - 67
"B" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.04.23 - 13:30vasárnap59 - 42
  PVSK-Panthers/B - Bonyhádi KSE2017.04.23 - 15:00vasárnap48 - 63
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - PVSK-Panthers/B2017.04.23 - 16:30vasárnap65 - 62
"C" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Gyakorlós Csibék - Mágusok Egyesület2017.04.22 - 10:00szombat75 - 72
  Mágusok Egyesület - Kozármisleny SE2017.04.22 - 11:30szombat32 - 65
  Kozármisleny SE - Gyakorlós Csibék2017.04.22 - 13:00szombat73 - 77
"D" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Szekszárdi Karvalyok - Pécsi VSK Zebrák2017.04.22 - 09:00szombat18 - 44
  Pécsi VSK Zebrák - Komló Sport 2017.04.22 - 10:30szombat64 - 48
  Komló Sport - Szekszárdi Karvalyok2017.04.22 - 12:00szombat37 - 39

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jimmy - Lehel Kosársuli2017.04.23 - 12:30vasárnap33 - 38
  Félegyházi TSI - Kecskeméti KA Jimmy2017.04.23 - 14:00vasárnap48 - 38
  Lehel Kosársuli - Félegyházi TSI2017.04.23 - 15:30vasárnap44 - 46
"B" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Kecskeméti KA Koalák - Nagykőrösi Sólymok2017.04.22 - 09:00szombat29 - 52
  Kecskeméti KA Lucky B - Kecskeméti KA Koalák2017.04.22 - 10:30szombat76 - 40
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Lucky B2017.04.22 - 12:00szombat40 - 66
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.04.23 - 08:00vasárnap52 - 30
  CEKK - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.04.23 - 09:30vasárnap26 - 59
  Kecskeméti KA Vadmacskák - CEKK2017.04.23 - 11:00vasárnap42 - 46
"D" csoport - Miklóssy János Sportközpont
(6090 Kunszentmiklós Szent Erzsébet tér 5.)
  Miklósi Kékrókák - Bajai MNÁMK Rakétái2017.04.23 - 10:00vasárnap64 - 28
  FTSI Constantinum - Miklósi Kékrókák2017.04.23 - 11:30vasárnap18 - 75
  Bajai MNÁMK Rakétái - FTSI Constantinum2017.04.23 - 13:00vasárnap38 - 51

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
(8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
  DKKA Darazsak - Veszprémi UKE2017.04.30 - 10:00vasárnap54 - 53
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Darazsak2017.04.30 - 11:15vasárnap40 - 61
  Veszprémi UKE - Marcali Szürkefarkasok2017.04.30 - 12:30vasárnap60 - 27
"B" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Siófoki KS - DKKA Bikák2017.04.22 - 14:00szombat45 - 31
  DKKA Bikák - Velencei Kacsák2017.04.22 - 15:15szombat22 - 48
  Velencei Kacsák - Siófoki KS2017.04.22 - 16:30szombat44 - 33
"C" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Tigrisek - Dunaújvárosi Sárkányok2017.04.22 - 10:00szombat37 - 39
  Dunaújvárosi Szitakötők - DKKA Tigrisek2017.04.22 - 11:15szombat0 - 2
  Dunaújvárosi Sárkányok - Dunaújvárosi Szitakötők2017.04.22 - 12:30szombat2 - 0

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok