Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
(4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - DIFE KK Sasfiókák2018.03.24 - 10:00szombat77 - 41
  BC Rookies Oradea - ACS Wildcats Baia Mare2018.03.24 - 11:30szombat42 - 39
  DIFE KK Sasfiókák - ACS Wildcats Baia Mare2018.03.24 - 13:00szombat33 - 58
  Nyíregyházi Kék Cápák - BC Rookies Oradea2018.03.24 - 14:30szombat54 - 55
"B" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - Zsákoló Zsiráfok2018.03.25 - 09:30vasárnap49 - 79
  NYKK Eötvös - Hajdúhadházi KK2018.03.25 - 09:30vasárnap64 - 29
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - Hajdúhadházi KK2018.03.25 - 11:00vasárnap68 - 27
  NYKK Eötvös - Zsákoló Zsiráfok2018.03.25 - 11:00vasárnap57 - 61

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  MEAFC Szürke Farkasok - Salgótarjáni KI2018.03.24 - 14:00szombat75 - 53
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Szürke Farkasok2018.03.24 - 15:30szombat64 - 51
  Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018.03.24 - 17:00szombat37 - 64
"B" csoport - Szilágyi Erzsébet Gimnázium
(3300 Eger Ifjúság utca 2.)
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Kövesdi Oroszlánkölykök2018.03.25 - 10:00vasárnap42 - 100
  MVSI Vadmacskák - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2018.03.25 - 11:30vasárnap96 - 33
  Kövesdi Oroszlánkölykök - MVSI Vadmacskák2018.03.25 - 13:00vasárnap76 - 64
"C" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Salgó Basket Szécsény2018.03.24 - 13:00szombat46 - 53
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - SLÁGER Kazincbarcikai KSE2018.03.24 - 14:30szombat61 - 58
  Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2018.03.24 - 16:00szombat60 - 57
"D" csoport - Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
(3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
  DVTK-ÉLKSK Ózd - MEAFC Vidrák2018.03.25 - 10:00vasárnap51 - 48
  Vörösmartys Zsiráfok - DVTK-ÉLKSK Ózd 2018.03.25 - 11:30vasárnap44 - 38
  MEAFC Vidrák - Vörösmartys Zsiráfok2018.03.25 - 13:00vasárnap33 - 45
"E" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  DVTK-ÉLKSK Encs - MEAFC Kossuth2018.03.24 - 09:00szombat37 - 63
  MEAFC Kossuth - Beszterce KK Bolyky2018.03.24 - 10:30szombat44 - 25
  Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Encs2018.03.24 - 12:00szombat42 - 64
"F" csoport - Városi Sportcsarnok
(3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Edelény2018.03.24 - 10:00szombat47 - 31
  Beszterce KK - Fürge Gyik DSE2018.03.24 - 11:30szombat48 - 31
  DVTK-ÉLKSK Edelény - Fürge Gyik DSE2018.03.24 - 13:00szombat27 - 55
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - Beszterce KK2018.03.24 - 14:30szombat26 - 95

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Párducok - Szeged KE-Gazellák2018.03.25 - 09:00vasárnap58 - 23
  Szeged KE-Gazellák - Mezőberényi KK 2018.03.25 - 10:30vasárnap50 - 63
  Mezőberényi KK - SZEDEÁK Párducok2018.03.25 - 12:00vasárnap59 - 58
"B" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Kishódok - SZEDEÁK Sakálok2018.03.24 - 12:30szombat61 - 53
  SZEDEÁK Sakálok - Békéscsabai KK2018.03.24 - 13:50szombat40 - 56
  Békéscsabai KK - Vásárhelyi Kishódok2018.03.24 - 15:10szombat45 - 41
"C" csoport - Dürer Albert Általános Iskola
(5700 Gyula, Szent István út 29.)
  Gyulai Vidrák - Karcagi SE FarkasokTóth Tamás - Szikora Zsóka2018.03.25 - 10:00vasárnap30 - 38
  Karcagi SE Farkasok - Vásárhelyi FarkasokTóth Tamás - Szikora Zsóka2018.03.25 - 11:30vasárnap23 - 33
  Vásárhelyi Farkasok - Gyulai VidrákTóth Tamás - Szikora Zsóka2018.03.25 - 13:00vasárnap37 - 18
"D" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Csikók - MP Sport Timisoara2018.03.25 - 13:30vasárnap24 - 34
  MP Sport Timisoara - Szentesi KK leány2018.03.25 - 15:00vasárnap16 - 41
  Szentesi KK leány - SZEDEÁK Csikók2018.03.25 - 16:30vasárnap46 - 22
"E" csoport - Móricz Zsigmond Református Kollégium
(5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
  Kisújszállási SE - Tószegi Vadrózsák2018.03.25 - 09:00vasárnap47 - 44
  Tószegi Vadrózsák - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas2018.03.25 - 10:30vasárnap30 - 64
  RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - Kisújszállási SE2018.03.25 - 12:00vasárnap50 - 48
"F" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési Heppes Szöcskék - Szentesi KK fiúPapy Zsolt - Bere Márton2018.03.24 - 09:30szombat52 - 55
  Szentesi KK fiú - Karcagi SE OroszlánokTóth Tamás - Váczi Mihály 2018.03.24 - 10:50szombat50 - 36
  Karcagi SE Oroszlánok - Békési Heppes SzöcskékTóth Tamás - Váczi Mihály 2018.03.24 - 12:10szombat29 - 55
"G" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  HSA Párducok - Vásárhelyi Mambák2018.03.24 - 08:30szombat56 - 75
  Vásárhelyi Mambák - Szeged KE-Madách2018.03.24 - 09:50szombat2 - 0
  Szeged KE-Madách - HSA Párducok2018.03.24 - 11:10szombat0 - 2

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
  Tatai Zsiványok - Széchenyi KA2018.03.24 - 10:00szombat100 - 38
  Soproni Sportiskolás Sasok - Tatai Zsiványok2018.03.24 - 11:30szombat63 - 92
  Széchenyi KA - Soproni Sportiskolás Sasok2018.03.24 - 13:00szombat45 - 79
"B" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Tigrisek/B2018.03.25 - 10:00vasárnap0 - 2
  Győri KC Oroszlánok - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök2018.03.25 - 11:30vasárnap2 - 0
  Soproni Tigrisek/B - Győri KC Oroszlánok2018.03.25 - 13:00vasárnap50 - 60
"C" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Vadmacskák - Győri KC Zsiráfok2018.03.25 - 12:30vasárnap71 - 62
  Mezőörsi Hangyák - Tatabányai KC2018.03.25 - 14:00vasárnap0 - 20
  Győri KC Zsiráfok - Mezőörsi Hangyák2018.03.25 - 15:30vasárnap20 - 0
  OSE Vadmacskák - Tatabányai KC2018.03.25 - 17:00vasárnap131 - 26

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Tigrisek - Sportiskolás Sólymok2018.03.25 - 13:30vasárnap70 - 37
  RICSILLA-Hévíz - Tapolcai Tigrisek2018.03.25 - 15:00vasárnap45 - 88
  Sportiskolás Sólymok - RICSILLA-Hévíz2018.03.25 - 16:30vasárnap59 - 70
"B" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Körmendi Törpördögök/B2018.03.25 - 10:00vasárnap37 - 107
  Harcos Sólymok - Soproni Darazsak Akadémia/B2018.03.25 - 11:30vasárnap79 - 32
  Körmendi Törpördögök/B - Harcos Sólymok2018.03.25 - 13:00vasárnap80 - 45
"C" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Zalaegerszegi KTE - RICSILLA-Zalalövő2018.03.25 - 10:00vasárnap87 - 65
  Kalózok - Zalaegerszegi KTE2018.03.25 - 11:30vasárnap83 - 85
  RICSILLA-Zalalövő - Kalózok2018.03.25 - 13:00vasárnap43 - 75
"D" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Kanizsai Vadmacskák - Soproni Darazsak Akadémia/C2018.03.24 - 15:00szombat66 - 63
  RICSILLA-Hévíz Lányok - Kanizsai Vadmacskák2018.03.24 - 16:30szombat60 - 73
  Soproni Darazsak Akadémia/C - RICSILLA-Hévíz Lányok2018.03.24 - 18:00szombat57 - 58
"E" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Párducok - Ajka2018.03.25 - 09:00vasárnap77 - 39
  RICSILLA-Egervár-Teskánd - Tapolcai Párducok2018.03.25 - 10:30vasárnap10 - 82
  Ajka - RICSILLA-Egervár-Teskánd2018.03.25 - 12:00vasárnap53 - 21
"F" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  RICSILLA-Lenti - Kanizsai Vadmacskák/B2018.03.24 - 09:00szombat2 - 0
  Celldömölki Góliátok - RICSILLA-Teskánd2018.03.24 - 10:30szombat0 - 2
  Kanizsai Vadmacskák/B - Celldömölki Góliátok2018.03.24 - 12:00szombat 
  RICSILLA-Lenti - RICSILLA-Teskánd2018.03.24 - 13:30szombat33 - 40

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  KASI/A - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A2018.03.24 - 14:30szombat81 - 61
  PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Monok SE2018.03.24 - 16:00szombat79 - 74
  Monok SE - KASI/A2018.03.24 - 17:30szombat57 - 66
"B" csoport - Szuhay-Sportközpont
(7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
  Dombóvári KS - KASI/B2018.03.24 - 10:00szombat62 - 55
  KASI/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2018.03.24 - 11:30szombat45 - 80
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Dombóvári KS2018.03.24 - 13:00szombat64 - 66
"C" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2018.03.18 - 09:00vasárnap44 - 81
  Bonyhádi KSE - PVSK Nemzeti Akadémia/B2018.03.18 - 10:30vasárnap66 - 40
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Bonyhádi KSE2018.03.18 - 12:00vasárnap96 - 70
"D" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Gyakorlós Csibék - KASI/C2018.03.24 - 08:30szombat75 - 37
  GYKSE Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B2018.03.24 - 10:00szombat78 - 47
  KASI/C - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B2018.03.24 - 11:30szombat37 - 72
  Gyakorlós Csibék - GYKSE Szekszárd2018.03.24 - 13:00szombat70 - 83
"E" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Szekszárdi Karvalyok - KASI/D2018.03.24 - 09:00szombat48 - 26
  Komló Sport - Mágusok Egyesület2018.03.24 - 10:30szombat52 - 23
  KASI/D - Mágusok Egyesület2018.03.24 - 12:00szombat57 - 35
  Szekszárdi Karvalyok - Komló Sport 2018.03.24 - 13:30szombat40 - 35

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA MathiÁSZ2018.03.24 - 08:00szombat65 - 48
  Pityke Fiú - Kecskeméti KA Vadmacskák2018.03.24 - 09:30szombat65 - 52
  Kecskeméti KA MathiÁSZ - Pityke Fiú2018.03.24 - 11:00szombat47 - 60
"B" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  FTSI Fiú - CEKK2018.03.24 - 09:00szombat51 - 39
  Lehel Kosársuli - FTSI Fiú2018.03.24 - 10:30szombat50 - 42
  CEKK - Lehel Kosársuli2018.03.24 - 12:00szombat34 - 66
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Amazonok - Nagykőrösi Sólymok2018.03.25 - 09:00vasárnap52 - 43
  FTSI Leány - Kecskeméti KA Amazonok2018.03.25 - 10:30vasárnap43 - 47
  Nagykőrösi Sólymok - FTSI Leány2018.03.25 - 12:00vasárnap63 - 47
"D" csoport - Miklóssy János Sportközpont
(6090 Kunszentmiklós Szent Erzsébet tér 5.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Miklósi Kékrókák2018.03.25 - 09:00vasárnap28 - 62
  KLIKK Zsiráfok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2018.03.25 - 10:30vasárnap54 - 39
  Miklósi Kékrókák - KLIKK Zsiráfok2018.03.25 - 12:00vasárnap83 - 49
"E" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Pityke Leány - FTSI Fiú 2.2018.03.24 - 13:30szombat69 - 38
  Bajai MNÁMK Rakétái - Hernádi Kosárlabda Alapítvány2018.03.24 - 15:00szombat20 - 0
  FTSI Fiú 2. - Bajai MNÁMK Rakétái2018.03.24 - 16:30szombat20 - 0
  Pityke Leány - Hernádi Kosárlabda Alapítvány2018.03.24 - 18:00szombat69 - 35

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Krúdy Gyula Szakképző Iskola
(8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
  DKKA Bikák - Siófoki KS2018.03.24 - 09:30szombat75 - 51
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Bikák2018.03.24 - 10:45szombat50 - 61
  Siófoki KS - Marcali Szürkefarkasok2018.03.24 - 12:00szombat53 - 75
"B" csoport - Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
(8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
  FAK Balatoni Polipok - Várpalotai GepárdokRácz István - Németh László2018.03.24 - 10:00szombat35 - 53
  Pápai KC - FAK Balatoni PolipokRácz István - Németh László2018.03.24 - 11:15szombat55 - 21
  Várpalotai Gepárdok - Pápai KCRácz István - Németh László2018.03.24 - 12:30szombat41 - 70
"C" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Várpalotai Sárkányok - DKKA Titánok2018.03.24 - 09:30szombat40 - 44
  Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Sárkányok2018.03.24 - 10:45szombat52 - 42
  DKKA Titánok - Dunaújvárosi Sárkányok2018.03.24 - 12:00szombat60 - 31
"D" csoport - Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
(8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
  VUKE-Veszprém leány - Velencei CsukákBéndek Gábor - Takács András2018.03.25 - 10:00vasárnap64 - 23
  Velencei Csukák - Pusztaszabolcsi TigrisekBéndek Gábor - Takács András2018.03.25 - 11:15vasárnap45 - 36
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - VUKE-Veszprém leányBéndek Gábor - Takács András2018.03.25 - 12:30vasárnap6 - 80

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok