Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - Zsákoló Zsiráfok2017.03.18 - 14:30szombat52 - 65
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Nyíregyházi Kék Cápák2017.03.20 - 17:45hétfő 
  Zsákoló Zsiráfok - Nyíregyházi Sportcentrum KA2017.03.23 - 16:30csütörtök 
"B" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Hajdúböszörményi TE - Ziccer Tigrisek II. 2017.03.19 - 10:00vasárnap39 - 51
  DIFE KK Sasfiókák - Hajdúböszörményi TE2017.03.19 - 11:30vasárnap72 - 74
  Ziccer Tigrisek II. - DIFE KK Sasfiókák2017.03.19 - 13:00vasárnap74 - 51
"C" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  NYKK Eötvös - Hajdúhadházi KK2017.03.18 - 09:30szombat72 - 33
  Hajdúhadházi KK - ACS EKO Sighet 2017.03.18 - 11:00szombat28 - 128
  ACS EKO Sighet - NYKK Eötvös2017.03.18 - 12:30szombat81 - 44
"D" csoport - Terem
()
  BKGDSE - Püspökladány - BC Rookies Oradea2017.03.19 - 09:00vasárnap21 - 64
  BC Rookies Oradea - BCM Olimpia Baia Mare2017.03.19 - 10:30vasárnap32 - 20
  BCM Olimpia Baia Mare - BKGDSE - Püspökladány2017.03.19 - 12:00vasárnap60 - 33

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.03.18 - 10:00szombat85 - 64
  Mezőcsáti DSE - Egri Kék Oroszlánok2017.03.18 - 11:30szombat61 - 70
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Mezőcsáti DSE2017.03.18 - 13:00szombat53 - 48
"B" csoport - Széchenyi Általános Iskola
(3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kis Oroszlánok2017.03.18 - 10:00szombat56 - 23
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.03.18 - 11:30szombat25 - 58
  Egri Kis Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.03.18 - 13:00szombat45 - 46
"C" csoport - Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola
(3300 Eger Bem tábornok utca 3.)
  DVTK-ÉLKSK Ózd - MEAFC Szürke Farkasok2017.03.19 - 10:00vasárnap54 - 53
  Kövesdi Oroszlánkölykök - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.03.19 - 11:30vasárnap27 - 38
  MEAFC Szürke Farkasok - Kövesdi Oroszlánkölykök2017.03.19 - 13:00vasárnap49 - 25
"D" csoport - Városi Sportcsarnok
(3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
  Salgótarjáni KI - Fürge Gyik DSE2017.03.18 - 10:00szombat53 - 24
  Beszterce KK - Salgótarjáni KI2017.03.18 - 11:30szombat38 - 48
  Fürge Gyik DSE - Beszterce KK2017.03.18 - 13:00szombat37 - 60

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Szeged KE-Csillámpónik - SZEDEÁK Sasfiókák2017.03.18 - 10:00szombat46 - 41
  SZEDEÁK Sasfiókák - Vásárhelyi Bikák2017.03.18 - 11:15szombat45 - 65
  Vásárhelyi Bikák - Szeged KE-Csillámpónik2017.03.18 - 12:30szombat68 - 49
"B" csoport - Mezőtúri Református Kollégium Sportcsarnoka
(5400 Mezőtúr Kossuth Lajos út 2. )
  Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE - Békéscsabai KK2017.03.19 - 13:00vasárnap52 - 34
  Békéscsabai KK - Vásárhelyi Turbócsigák2017.03.19 - 14:15vasárnap39 - 45
  Vásárhelyi Turbócsigák - Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE 2017.03.19 - 15:30vasárnap62 - 73
"C" csoport - Molnár Miklós Sportcsarnok
(5650 Mezőberény Luther tér 1.)
  Mezőberényi KK - Vásárhelyi Kishódok2017.03.18 - 09:30szombat64 - 63
  Vásárhelyi Kishódok - SZEDEÁK Sakálok2017.03.18 - 11:15szombat41 - 100
  SZEDEÁK Sakálok - Mezőberényi KK 2017.03.18 - 12:30szombat92 - 36
"D" csoport - Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
(6800 Hódmezővásárhely, Hóvirág utca 3.)
  Kertvárosi Mambák - Szeged KE-Madách2017.03.18 - 10:00szombat49 - 55
  Szeged KE-Madách - Karcagi SE Oroszlánok2017.03.18 - 11:15szombat41 - 100
  Karcagi SE Oroszlánok - Kertvárosi Mambák2017.03.18 - 12:30szombat92 - 36
"E" csoport - Terem
()
  Szentesi KK - Kisújszállási SE2017.03.18 - 11:00szombat45 - 43
  Kisújszállási SE - MP Sport Timisoara2017.03.18 - 12:30szombat40 - 23
  MP Sport Timisoara - Szentesi KK2017.03.18 - 14:00szombat20 - 29
"F" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Szeged KE-Boszorkányok - Békési Minigladiátorok2017.03.18 - 14:00szombat18 - 60
  Békési Minigladiátorok - SZEDEÁK Szatymaz2017.03.18 - 15:15szombat79 - 27
  SZEDEÁK Szatymaz - Szeged KE-Boszorkányok2017.03.18 - 16:30szombat64 - 35
"G" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  HSA Pillangók - BKGDSE-Csongrád2017.03.18 - 09:00szombat68 - 44
  BKGDSE-Csongrád - SZEDEÁK Csikók2017.03.18 - 10:30szombat34 - 52
  SZEDEÁK Csikók - HSA Pillangók2017.03.18 - 12:00szombat48 - 53

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
(9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
  Soproni Sportiskolás Sasok - Soproni Sportiskolás Bikák2017.03.19 - 09:00vasárnap64 - 95
  Tatai Mókusok - Soproni Sportiskolás Sasok2017.03.19 - 10:30vasárnap50 - 57
  Soproni Sportiskolás Bikák - Tatai Mókusok2017.03.19 - 12:00vasárnap91 - 38
"B" csoport - SZÉCHENYI ISTVÁN UNIVERSITY SPORTS HALL
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Széchenyi KA - MTE 19042017.03.19 - 09:00vasárnap47 - 38
  Győri KC Zsiráfok - OSE MórMoták2017.03.19 - 10:30vasárnap43 - 86
  MTE 1904 - Győri KC Zsiráfok2017.03.19 - 12:00vasárnap73 - 38
  Széchenyi KA - OSE MórMoták2017.03.19 - 13:30vasárnap53 - 83
"C" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  Tatabányai KC - Tatabányai Kenguruk2017.03.18 - 09:00szombat65 - 47
  Győri KC Oroszlánok - OSE Vadmacskák2017.03.18 - 10:30szombat78 - 50
  Tatabányai Kenguruk - OSE Vadmacskák2017.03.18 - 12:00szombat48 - 55
  Tatabányai KC - Győri KC Oroszlánok2017.03.18 - 13:30szombat70 - 62

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
  Kalózok - Tapolcai Tigrisek2017.03.18 - 13:30szombat62 - 55
  Körmendi Törpördögök/B - Kalózok2017.03.18 - 15:00szombat66 - 33
  Tapolcai Tigrisek - Körmendi Törpördögök/B2017.03.18 - 16:30szombat47 - 49
"B" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Harcos Sólymok - Kanizsai Vadmacskák2017.03.19 - 13:30vasárnap69 - 66
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Harcos Sólymok2017.03.19 - 15:00vasárnap75 - 48
  Kanizsai Vadmacskák - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.03.19 - 16:30vasárnap34 - 62
"C" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Ifjú Sólymok KS - Tapolcai Párducok2017.03.19 - 09:00vasárnap79 - 45
  Sportiskolás Törpillák - Ifjú Sólymok KS2017.03.19 - 10:30vasárnap29 - 67
  Tapolcai Párducok - Sportiskolás Törpillák2017.03.19 - 12:00vasárnap58 - 59

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  KASI/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B2017.03.19 - 09:00vasárnap79 - 40
  Szekszárdi Tappancsok - KASI/A2017.03.19 - 10:30vasárnap50 - 53
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - Szekszárdi Tappancsok2017.03.19 - 12:00vasárnap49 - 69
"B" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  KASI/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.03.19 - 09:00vasárnap71 - 45
  Bonyhádi KSE - KASI/B2017.03.19 - 10:30vasárnap52 - 56
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Bonyhádi KSE2017.03.19 - 12:00vasárnap42 - 47
"C" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  PVSK-Panthers/B - Kozármisleny SE2017.03.18 - 08:00szombat66 - 64
  Gyakorlós Csibék - PVSK-Panthers/B2017.03.18 - 09:30szombat21 - 84
  Kozármisleny SE - Gyakorlós Csibék2017.03.18 - 11:00szombat71 - 18
"D" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Mágusok Egyesület - Komló Sport 2017.03.26 - 09:00vasárnap 
  Pécsi VSK Zebrák - Szekszárdi Karvalyok2017.03.26 - 10:30vasárnap 
   - 2017.03.26 - 12:00vasárnap 
   - 2017.03.26 - 13:30vasárnap 

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium
(6000 Kecskemét Dózsa György út 22.)
  Félegyházi TSI - Kecskeméti KA Jimmy2017.03.18 - 09:00szombat54 - 56
  Kecskeméti KA Jimmy - Lehel Kosársuli2017.03.18 - 10:30szombat39 - 40
  Lehel Kosársuli - Félegyházi TSI2017.03.18 - 12:00szombat52 - 54
"B" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA - Kecskeméti KA Koalák2017.03.19 - 09:00vasárnap65 - 37
  Nyakiglányok - Kecskeméti KA2017.03.19 - 10:30vasárnap50 - 37
  Kecskeméti KA Koalák - Nyakiglányok2017.03.19 - 12:00vasárnap29 - 44
"C" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Nagykőrösi Sólymok - CEKK2017.03.19 - 09:00vasárnap46 - 31
  Kecskeméti KA Lucky B - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.03.19 - 10:30vasárnap65 - 32
  CEKK - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.03.19 - 12:00vasárnap34 - 55
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Lucky B2017.03.19 - 13:30vasárnap34 - 61
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Miklósi Kékrókák - FTSI Constantinum2017.03.18 - 09:00szombat66 - 33
  Bajai MNÁMK Rakétái - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.03.18 - 10:30szombat33 - 47
  FTSI Constantinum - Bajai MNÁMK Rakétái2017.03.18 - 12:00szombat47 - 42
  Miklósi Kékrókák - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.03.18 - 13:30szombat18 - 59

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Krúdy Gyula Szakképző Iskola
(8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
  DKKA Darazsak - Siófoki KS2017.03.19 - 10:00vasárnap83 - 32
  Veszprémi UKE - DKKA Darazsak2017.03.19 - 11:15vasárnap46 - 50
  Siófoki KS - Veszprémi UKE2017.03.19 - 12:30vasárnap52 - 58
"B" csoport - Marcali Városi Sportcarnok
(8700 Marcali Park utca 16.)
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Bikák2017.03.18 - 10:00szombat65 - 34
  DKKA Bikák - DKKA Tigrisek2017.03.18 - 11:15szombat64 - 41
  DKKA Tigrisek - Marcali Szürkefarkasok2017.03.18 - 12:30szombat34 - 89
"C" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  Dunaújvárosi Szitakötők - Velencei Kacsák2017.03.18 - 15:00szombat15 - 73
  Velencei Kacsák - Dunaújvárosi Sárkányok2017.03.18 - 16:15szombat71 - 53
  Dunaújvárosi Sárkányok - Dunaújvárosi Szitakötők2017.03.18 - 17:30szombat55 - 16

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok