Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 MAFC BME  
 Újpest-MT  
2017/03/26 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Treff 07 SE  
2017/03/26 17:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Malév SC  
2017/03/26 18:00
Fiú junior - Felsőház
 Nyírsuli Kosár.  
 Soproni Sporti.  
2017/03/26 16:30
Fiú junior Reg.
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2017/03/26 10:00
Fiú junior Reg.
 BLF KK  
 Budafoki KK  
2017/03/26 10:30
Fiú junior Reg.
 Kanizsa KK  
 Budaörsi DSE/B.  
2017/03/26 11:00
Fiú junior Reg.
 Dunaharaszti M.  
 SZPA-HSE  
2017/03/26 15:00
Fiú junior Reg.
 Szentesi KK  
 Félegyházi TSI.  
2017/03/26 15:30
Fiú kadett - Felsőház
 Szolnoki Sport.  
 ZTE KK  
2017/03/26 15:00
Fiú kadett reg.
 Soproni Tigris.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2017/03/26 10:00
Fiú kadett reg.
 Újpest-MT/B  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/26 11:00
Fiú kadett reg.
 BLF - Ziccer  
 ELITE Basket T.  
2017/03/26 12:30
Fiú kadett reg.
 Kanizsa KK  
 Dombóvári Kosá.  
2017/03/26 13:00
Fiú kadett reg.
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/03/26 13:00
Fiú kadett reg.
 Sárbogárdi KC  
 Siófoki Kosárs.  
2017/03/26 14:00
Fiú kadett reg.
 Gödöll?i SK  
 Százhalombatta.  
2017/03/26 16:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
 Szolnoki Sport.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/03/26 11:00
Leány kadett Reg.
 Kiss Lenke KS  
 Újpest-MT  
2017/03/26 14:00
Leány kadett Reg.
 Zsíros Akadémi.  
 MTK Budapest  
2017/03/26 16:30
Leány tini
 KSC Szekszárd  
 Ziccer Tigrise.  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Pécsi VSK  
 Kiss Lenke KS  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Török Flóris  
2017/03/26 93:0
Leány tini
 Dávid Kornél  
 NyFSE - NyKS /.  
2017/03/26 93:0
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 10:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 10:30
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Vasas Akadémia.  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 DVTK-ÉLKSK  
2017/03/26 11:15
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/03/26 11:15
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 12:00
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 12:30
Leány tini reg.
   
   
2017/03/26 14:00
Gyermek Kupa
 Mágusok Egyesü.  
 Komló Sport  
2017/03/26 90:0
Gyermek Kupa
 Békési Gladiát.  
 Tiszai Virágok.  
2017/03/26 10:00
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK Zebr.  
 Szekszárdi Kar.  
2017/03/26 10:30
Gyermek Kupa
 Bajai Bácska  
 Békési Gladiát.  
2017/03/26 11:30
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Bajai Bácska  
2017/03/26 13:00
Gyermek Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      1-2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek I. - MEAFC Cápakölykök2017.03.18 - 10:00szombat73 - 35
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - Ziccer Tigrisek I.2017.03.18 - 11:30szombat32 - 43
  MEAFC Cápakölykök - Ziccer Tigrisek TK Rakéták2017.03.18 - 13:00szombat43 - 48
"B" csoport - Széchenyi Általános Iskola
(3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Miskolc2017.03.19 - 10:00vasárnap50 - 64
  A.S. Baschet Star Oradea - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.03.19 - 11:30vasárnap90 - 42
  DVTK-ÉLKSK Miskolc - A.S. Baschet Star Oradea 2017.03.19 - 13:00vasárnap39 - 73
"C" csoport - Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
(3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
  Ziccer Fehértigrisek - MVSI Vadmacskák2017.03.18 - 09:30szombat64 - 33
  Szerencs VSE - Ziccer Fehértigrisek2017.03.18 - 11:00szombat19 - 63
  MVSI Vadmacskák - Szerencs VSE2017.03.18 - 12:30szombat48 - 26

      3-7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  Kecskeméti KA Lucky A - Szolnoki Bikák2017.03.19 - 10:00vasárnap 
  SZEDEÁK Sasok - Kecskeméti KA Lucky A2017.03.19 - 11:30vasárnap 
  Szolnoki Bikák - SZEDEÁK Sasok2017.03.19 - 13:00vasárnap 
"B" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  SZECSKA Tigrisek - Bajai NKK2017.03.18 - 11:00szombat 
  Pityke Párducok - SZECSKA Tigrisek2017.03.18 - 12:30szombat 
  Bajai NKK - Pityke Párducok2017.03.18 - 14:00szombat 
"C" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési Gladiátorok - Tiszai Virágok2017.03.26 - 10:00vasárnap 
  Bajai Bácska - Békési Gladiátorok2017.03.26 - 11:30vasárnap 
  Tiszai Virágok - Bajai Bácska 2017.03.26 - 13:00vasárnap 

      4-5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök2017.03.19 - 09:00vasárnap79 - 59
  Soproni Tigrisek - ZTE KK/A2017.03.19 - 10:30vasárnap49 - 62
  Körmendi Törpördögök - Soproni Tigrisek2017.03.19 - 12:00vasárnap62 - 60
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/A2017.03.19 - 10:00vasárnap75 - 60
  Soproni Darazsak Akadémia/A - ZTE KK/B2017.03.19 - 11:30vasárnap77 - 50
  ZTE KK/B - OSE Oroszlánok2017.03.19 - 13:00vasárnap53 - 71
"C" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Sportiskolás Sólymok - Zalaegerszegi KTE2017.03.18 - 08:45szombat94 - 76
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Sportiskolás Sólymok2017.03.18 - 10:10szombat66 - 49
  Zalaegerszegi KTE - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.03.18 - 11:35szombat51 - 82

      6-8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
(7632 Pécs Jakabhegyi út 6. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - PVSK Panthers/A2017.03.19 - 09:00vasárnap57 - 59
  DKKA Mammutok - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.03.19 - 10:30vasárnap61 - 55
  PVSK Panthers/A - DKKA Mammutok2017.03.19 - 12:00vasárnap68 - 65
"B" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Dombóvári KS - GYKSE Szekszárd2017.03.13 - 17:00hétfő77 - 59
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Dombóvári KS2017.03.14 - 16:30kedd93 - 61
  GYKSE Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2017.03.17 - 16:00péntek49 - 69
"C" csoport - Tóvárosi Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
  Paksi Harcosok - DKKA Vadmacskák2017.03.18 - 10:00szombat71 - 43
  Pécsi VSK Pumák - Paksi Harcosok2017.03.18 - 11:30szombat60 - 58
  DKKA Vadmacskák - Pécsi VSK Pumák2017.03.18 - 13:00szombat42 - 70

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok