Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - NYKK EötvösHorányi András - Scholtz Zoltán2018.02.24 - 10:00szombat94 - 20
  BC Rookies Oradea - ACS Wildcats Baia MareHorányi András - Scholtz Zoltán2018.02.24 - 11:30szombat47 - 33
  NYKK Eötvös - ACS Wildcats Baia MareKáré Gergő - Balogh Kristóf2018.02.24 - 13:00szombat51 - 67
  Nyíregyházi Kék Cápák - BC Rookies OradeaKáré Gergő - Balogh Kristóf2018.02.24 - 14:30szombat62 - 56
"B" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Hajdúhadházi KK - BKGDSE-HajdúszoboszlóMolnár Péter Zoltán2018.02.24 - 10:00szombat0 - 2
  Zsákoló Zsiráfok - DIFE KK SasfiókákMolnár Péter Zoltán2018.02.24 - 10:00szombat58 - 72
  Zsákoló Zsiráfok - Hajdúhadházi KKMakrai Márton - Koncz János2018.02.24 - 11:30szombat2 - 0
  DIFE KK Sasfiókák - BKGDSE-HajdúszoboszlóMakrai Márton - Koncz János2018.02.24 - 11:30szombat77 - 62

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2018.02.25 - 14:00vasárnap102 - 33
  MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018.02.25 - 15:30vasárnap64 - 49
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - MEAFC Szürke Farkasok2018.02.25 - 17:00vasárnap29 - 75
"B" csoport - Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
(3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
  SLÁGER Kazincbarcikai KSE - MVSI Vadmacskák2018.02.25 - 09:30vasárnap52 - 78
  MVSI Vadmacskák - Salgótarjáni KI2018.02.25 - 11:00vasárnap64 - 73
  Salgótarjáni KI - SLÁGER Kazincbarcikai KSE2018.02.25 - 12:30vasárnap79 - 40
"C" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  Kövesdi Oroszlánkölykök - DVTK-ÉLKSK Ózd 2018.02.24 - 10:00szombat104 - 22
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - Kövesdi Oroszlánkölykök2018.02.24 - 11:30szombat16 - 78
  DVTK-ÉLKSK Ózd - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2018.02.24 - 13:00szombat41 - 72
"D" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  Salgó Basket Szécsény - MEAFC Kossuth2018.02.25 - 14:00vasárnap56 - 30
  Vörösmartys Zsiráfok - Salgó Basket Szécsény2018.02.25 - 15:30vasárnap48 - 63
  MEAFC Kossuth - Vörösmartys Zsiráfok2018.02.25 - 17:00vasárnap45 - 52
"E" csoport - Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Vidrák2018.02.24 - 10:00szombat35 - 54
  DVTK-ÉLKSK Encs - DVTK-ÉLKSK Zemplén2018.02.24 - 11:30szombat69 - 26
  MEAFC Vidrák - DVTK-ÉLKSK Encs2018.02.24 - 13:00szombat49 - 42
"F" csoport - Városi Sportcsarnok
(3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
  Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Edelény2018.02.24 - 10:00szombat39 - 14
  Fürge Gyik DSE - Beszterce KK2018.02.24 - 11:30szombat25 - 26
  DVTK-ÉLKSK Edelény - Fürge Gyik DSE2018.02.24 - 13:00szombat18 - 34
  Beszterce KK Bolyky - Beszterce KK2018.02.24 - 14:30szombat45 - 24

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Mezőberényi Általános Iskola
(5650 Mezőberény Petőfi út 17-19.)
  Mezőberényi KK - Békéscsabai KKBere Márton - Szikora Zsóka2018.02.24 - 09:30szombat75 - 46
  Békéscsabai KK - SZEDEÁK PárducokBere Márton - Szikora Zsóka2018.02.24 - 11:15szombat34 - 60
  SZEDEÁK Párducok - Mezőberényi KK Bere Márton - Szikora Zsóka2018.02.24 - 13:00szombat34 - 46
"B" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Szeged KE-Gazellák - Vásárhelyi Kishódok2018.02.24 - 09:45szombat55 - 48
  Vásárhelyi Kishódok - Karcagi SE Farkasok2018.02.24 - 11:00szombat52 - 44
  Karcagi SE Farkasok - Szeged KE-Gazellák2018.02.24 - 12:15szombat30 - 47
"C" csoport - Bonifert Domonkos Általános Iskola
(6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
  SZEDEÁK Csikók - SZEDEÁK Sakálok2018.02.24 - 09:00szombat38 - 72
  SZEDEÁK Sakálok - Gyulai Vidrák2018.02.24 - 10:30szombat70 - 21
  Gyulai Vidrák - SZEDEÁK Csikók2018.02.24 - 12:00szombat59 - 31
"D" csoport - SZTE Mezőgazdasági Főiskola
(6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
  Vásárhelyi Farkasok - MP Sport Timisoara2018.02.18 - 09:00vasárnap59 - 49
  MP Sport Timisoara - Kisújszállási SE2018.02.18 - 10:30vasárnap2 - 0
  Kisújszállási SE - Vásárhelyi Farkasok2018.02.18 - 12:00vasárnap0 - 2
"E" csoport - Fő Téri Általános Iskola
(5540 Szarvas, Fő tér 3.)
  RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - Szentesi KK leányPapy Zsolt - Váczi Mihály 2018.02.24 - 09:00szombat25 - 57
  Szentesi KK leány - Békési Heppes SzöcskékPapy Zsolt - Váczi Mihály 2018.02.24 - 10:30szombat45 - 30
  Békési Heppes Szöcskék - RICSILLA-GFF Gyakorló SzarvasPapy Zsolt - Váczi Mihály 2018.02.24 - 12:00szombat19 - 38
"F" csoport - Karcag Városi Sportcsarnok
(5300 Karcag Kálvin utca 6.)
  Karcagi SE Oroszlánok - Tószegi Vadrózsák2018.02.25 - 09:00vasárnap22 - 86
  Tószegi Vadrózsák - Vásárhelyi Mambák2018.02.25 - 10:30vasárnap101 - 37
  Vásárhelyi Mambák - Karcagi SE Oroszlánok2018.02.25 - 12:00vasárnap45 - 61
"G" csoport - Klauzál Gábor Általános Iskola
(6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
  Szentesi KK fiú - HSA Párducok2018.02.24 - 12:00szombat80 - 35
  HSA Párducok - Szeged KE-Madách2018.02.24 - 13:30szombat105 - 45
  Szeged KE-Madách - Szentesi KK fiú2018.02.24 - 15:00szombat32 - 79

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
(9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.)
  Tatai Zsiványok - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök2018.02.24 - 10:00szombat98 - 34
  Soproni Sportiskolás Sasok - Tatai Zsiványok2018.02.24 - 11:30szombat77 - 88
  Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Sportiskolás Sasok2018.02.24 - 13:00szombat52 - 94
"B" csoport - Jedlik Ányos Szakközépiskola
(9021 Győr Árpád utca 10.)
  Széchenyi KA - Győri KC Oroszlánok2018.02.25 - 10:00vasárnap61 - 48
  OSE Vadmacskák - Széchenyi KA2018.02.25 - 11:30vasárnap62 - 71
  Győri KC Oroszlánok - OSE Vadmacskák2018.02.25 - 13:00vasárnap79 - 60
"C" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Tatabányai KC - Soproni Tigrisek/B2018.02.25 - 12:30vasárnap11 - 95
  Győri KC Zsiráfok - Mezőörsi Hangyák2018.02.25 - 14:00vasárnap0 - 2
  Győri KC Zsiráfok - Tatabányai KC2018.02.25 - 15:30vasárnap0 - 2
  Mezőörsi Hangyák - Soproni Tigrisek/B2018.02.25 - 17:00vasárnap5 - 109

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Tapolcai Tigrisek - Soproni Darazsak Akadémia/B2018.02.24 - 14:00szombat71 - 38
  RICSILLA-Hévíz - Tapolcai Tigrisek2018.02.24 - 15:30szombat56 - 73
  Soproni Darazsak Akadémia/B - RICSILLA-Hévíz2018.02.24 - 17:00szombat60 - 78
"B" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Sportiskolás Sólymok - Harcos Sólymok2018.02.24 - 09:00szombat48 - 45
  Harcos Sólymok - Zalaegerszegi KTE2018.02.24 - 10:30szombat64 - 60
  Zalaegerszegi KTE - Sportiskolás Sólymok2018.02.24 - 12:00szombat51 - 62
"C" csoport - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
  Kalózok - Körmendi Törpördögök/B2018.02.24 - 09:30szombat54 - 102
  Kanizsai Vadmacskák - Kalózok2018.02.24 - 11:00szombat48 - 54
  Körmendi Törpördögök/B - Kanizsai Vadmacskák2018.02.24 - 12:30szombat86 - 59
"D" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  RICSILLA-Zalalövő - RICSILLA-Hévíz Lányok2018.02.24 - 09:30szombat105 - 45
  Tapolcai Párducok - RICSILLA-Zalalövő2018.02.24 - 11:00szombat0 - 2
  RICSILLA-Hévíz Lányok - Tapolcai Párducok2018.02.24 - 12:30szombat2 - 0
"E" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  RICSILLA-Lenti - RICSILLA-Egervár-Teskánd2018.02.25 - 09:30vasárnap25 - 40
  RICSILLA-Egervár-Teskánd - Soproni Darazsak Akadémia/C2018.02.25 - 11:00vasárnap23 - 96
  Soproni Darazsak Akadémia/C - RICSILLA-Lenti2018.02.25 - 12:30vasárnap100 - 23
"F" csoport - Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
(8400 Ajka József Attila utca 30.)
  Ajka - Kanizsai Vadmacskák/B2018.02.24 - 12:00szombat2 - 0
  RICSILLA-Teskánd - Celldömölki Góliátok2018.02.24 - 13:30szombat24 - 45
  RICSILLA-Teskánd - Kanizsai Vadmacskák/B2018.02.24 - 15:00szombat0 - 2
  Ajka - Celldömölki Góliátok2018.02.24 - 16:30szombat87 - 30

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  KASI/A - Dombóvári KS2018.02.24 - 14:30szombat85 - 48
  Dombóvári KS - Monok SE2018.02.24 - 16:00szombat47 - 68
  Monok SE - KASI/A2018.02.24 - 18:00szombat55 - 91
"B" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2018.02.24 - 15:00szombat97 - 34
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A2018.02.24 - 16:30szombat71 - 54
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2018.02.24 - 18:00szombat53 - 52
"C" csoport - Toldi lakótelepi Tagiskola
(7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
  KASI/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B2018.02.25 - 09:00vasárnap61 - 56
  PVSK Nemzeti Akadémia/B - GYKSE Szekszárd2018.02.25 - 10:30vasárnap56 - 54
  GYKSE Szekszárd - KASI/B2018.02.25 - 12:00vasárnap33 - 72
"D" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Gyakorlós Csibék - KASI/C2018.02.24 - 08:30szombat71 - 53
  Bonyhádi KSE - Szekszárdi Karvalyok2018.02.24 - 10:00szombat44 - 27
  KASI/C - Szekszárdi Karvalyok2018.02.24 - 11:30szombat38 - 31
  Gyakorlós Csibék - Bonyhádi KSE2018.02.24 - 13:00szombat57 - 64
"E" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Komló Sport - Mágusok Egyesület2018.02.25 - 09:00vasárnap58 - 27
  PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - KASI/D2018.02.25 - 10:30vasárnap76 - 24
  Mágusok Egyesület - KASI/D2018.02.25 - 12:00vasárnap45 - 44
  Komló Sport - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B2018.02.25 - 13:30vasárnap42 - 71

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium
(6000 Kecskemét Dózsa György út 22.)
  Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Fiú2018.02.24 - 13:30szombat2 - 0
  Pityke Fiú - Kecskeméti KA Vadmacskák2018.02.24 - 15:00szombat57 - 61
  FTSI Fiú - Pityke Fiú2018.02.24 - 16:30szombat0 - 2
"B" csoport - Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium
(6000 Kecskemét Dózsa György út 22.)
  Kecskeméti KA MathiÁSZ - Kecskeméti KA Amazonok2018.02.24 - 09:00szombat52 - 20
  Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA MathiÁSZ2018.02.24 - 10:30szombat49 - 50
  Kecskeméti KA Amazonok - Lehel Kosársuli2018.02.24 - 12:00szombat34 - 59
"C" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  Miklósi Kékrókák - FTSI Leány2018.02.25 - 09:00vasárnap52 - 55
  CEKK - Miklósi Kékrókák2018.02.25 - 10:30vasárnap63 - 42
  FTSI Leány - CEKK2018.02.25 - 12:00vasárnap32 - 60
"D" csoport - Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
(2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
  Nagykőrösi Sólymok - Pityke LeányIski Zsolt2018.02.25 - 09:00vasárnap86 - 31
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Nagykőrösi SólymokIski Zsolt - Rab Domonkos2018.02.25 - 10:30vasárnap40 - 74
  Pityke Leány - Kecskeméti KA Jégtörő MatyiRab Domonkos2018.02.25 - 12:00vasárnap56 - 72
"E" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  KLIKK Zsiráfok - Hernádi Kosárlabda Alapítvány2018.02.25 - 10:00vasárnap74 - 38
  Bajai MNÁMK Rakétái - FTSI Fiú 2.2018.02.25 - 11:30vasárnap68 - 23
  Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Fiú 2.2018.02.25 - 13:00vasárnap52 - 38
  KLIKK Zsiráfok - Bajai MNÁMK Rakétái2018.02.25 - 14:30vasárnap55 - 46

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Bikák - Pápai KC2018.02.25 - 10:00vasárnap83 - 27
  Pápai KC - Siófoki KS2018.02.25 - 11:15vasárnap24 - 52
  Siófoki KS - DKKA Bikák2018.02.25 - 12:30vasárnap36 - 96
"B" csoport - Marcali Városi Sportcarnok
(8700 Marcali Park utca 16.)
  Marcali Szürkefarkasok - FAK Balatoni Polipok2018.02.24 - 10:00szombat67 - 47
  FAK Balatoni Polipok - Várpalotai Sárkányok2018.02.24 - 11:15szombat53 - 46
  Várpalotai Sárkányok - Marcali Szürkefarkasok2018.02.24 - 12:30szombat22 - 65
"C" csoport - Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
(8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
  Várpalotai Gepárdok - VUKE-Veszprém leány2018.02.24 - 15:00szombat34 - 23
  VUKE-Veszprém leány - DKKA Titánok2018.02.24 - 16:15szombat21 - 37
  DKKA Titánok - Várpalotai Gepárdok2018.02.24 - 17:30szombat21 - 35
"D" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
  Dunaújvárosi Sárkányok - Pusztaszabolcsi Tigrisek2018.02.25 - 10:00vasárnap88 - 30
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - Velencei Csukák2018.02.25 - 11:15vasárnap49 - 44
  Velencei Csukák - Dunaújvárosi Sárkányok2018.02.25 - 12:30vasárnap23 - 72

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok