Név:
E-mail:
 Basket Slovank.  
 Snatt?s Femeni.  
2017/11/21 :
 Nevskaya Sport.  
 Zkk Cinkarna C.  
2017/11/21 :
 Csata DSE  
 BS Riga  
2017/11/21 :
 Umana Reyer Ve.  
 Soproni Darazs.  
2017/11/21 :
Gyermek Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Terem
()
  Nyíregyházi Kék Cápák - Nyíregyházi Sportcentrum KA2017.02.20 - 17:45hétfő68 - 62
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Hajdúböszörményi TE2017.02.21 - 16:45kedd71 - 43
  Hajdúböszörményi TE - Nyíregyházi Kék Cápák2017.02.21 - 18:15kedd32 - 52
"B" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Zsákoló Zsiráfok - NYKK Eötvös2017.02.18 - 09:00szombat73 - 26
  DIFE KK Sasfiókák - Zsákoló Zsiráfok2017.02.18 - 10:30szombat42 - 80
  NYKK Eötvös - DIFE KK Sasfiókák2017.02.18 - 12:00szombat26 - 73
"C" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek II. - BC Rookies Oradea2017.02.18 - 09:00szombat68 - 21
  BC Rookies Oradea - ACS EKO Sighet 2017.02.18 - 10:30szombat31 - 70
  ACS EKO Sighet - Ziccer Tigrisek II. 2017.02.18 - 12:00szombat51 - 66
"D" csoport - Terem
()
  Hajdúhadházi KK - BKGDSE - Püspökladány2017.02.19 - 09:00vasárnap41 - 28
  BCM Olimpia Baia Mare - Hajdúhadházi KK2017.02.19 - 10:30vasárnap0 - 2
  BKGDSE - Püspökladány - BCM Olimpia Baia Mare2017.02.19 - 12:00vasárnap2 - 0

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola
(3300 Eger Bem tábornok utca 3.)
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Mezőcsáti DSE2017.02.19 - 10:00vasárnap43 - 51
  Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.02.19 - 11:30vasárnap61 - 26
  Mezőcsáti DSE - Egri Kék Oroszlánok2017.02.19 - 13:00vasárnap27 - 75
"B" csoport - Széchenyi istván Katolikus Közgazdasági Szakközépiskola
(3600 Ózd 48-as út 6.)
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.02.12 - 10:00vasárnap43 - 34
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.02.12 - 11:30vasárnap52 - 38
  DVTK-ÉLKSK Ózd - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.02.12 - 13:00vasárnap38 - 50
"C" csoport - Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola
(3300 Eger Bem tábornok utca 3.)
  Egri Kis Oroszlánok - Salgótarjáni KI2017.02.18 - 10:00szombat55 - 53
  Kövesdi Oroszlánkölykök - Egri Kis Oroszlánok2017.02.18 - 11:30szombat41 - 53
  Salgótarjáni KI - Kövesdi Oroszlánkölykök2017.02.18 - 13:00szombat44 - 48
"D" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MEAFC Szürke Farkasok - Beszterce KK2017.02.19 - 14:00vasárnap76 - 16
  Fürge Gyik DSE - MEAFC Szürke Farkasok2017.02.19 - 15:30vasárnap12 - 101
  Beszterce KK - Fürge Gyik DSE2017.02.19 - 17:00vasárnap38 - 37

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - SZTE Mezőgazdasági Főiskola
(6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
  Vásárhelyi Bikák - SZEDEÁK Sasfiókák2017.02.19 - 09:00vasárnap90 - 58
  SZEDEÁK Sasfiókák - Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE 2017.02.19 - 10:30vasárnap50 - 30
  Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE - Vásárhelyi Bikák2017.02.19 - 12:00vasárnap60 - 110
"B" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Szeged KE-Csillámpónik - SZEDEÁK Sakálok2017.02.18 - 10:00szombat50 - 44
  SZEDEÁK Sakálok - Békéscsabai KK2017.02.18 - 11:15szombat37 - 45
  Békéscsabai KK - Szeged KE-Csillámpónik2017.02.18 - 12:30szombat40 - 52
"C" csoport - SZTE Mezőgazdasági Főiskola
(6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
  Vásárhelyi Turbócsigák - Vásárhelyi Kishódok2017.02.18 - 09:00szombat82 - 63
  Vásárhelyi Kishódok - Karcagi SE Oroszlánok2017.02.18 - 10:30szombat72 - 56
  Karcagi SE Oroszlánok - Vásárhelyi Turbócsigák2017.02.18 - 12:00szombat66 - 79
"D" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Szeged KE-Madách - Mezőberényi KK 2017.02.19 - 10:00vasárnap47 - 70
  Mezőberényi KK - Kisújszállási SE2017.02.19 - 11:15vasárnap51 - 31
  Kisújszállási SE - Szeged KE-Madách2017.02.19 - 12:30vasárnap31 - 43
"E" csoport - Karacs Teréz Általános Iskola
(5630 Békés Szántó Albert utca 3.)
  Békési Minigladiátorok - Kertvárosi Mambák2017.02.18 - 10:00szombat47 - 48
  Kertvárosi Mambák - Szentesi KK2017.02.18 - 11:30szombat44 - 33
  Szentesi KK - Békési Minigladiátorok2017.02.18 - 13:00szombat29 - 22
"F" csoport - Bonifert Domonkos Általános Iskola
(6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
  SZEDEÁK Szatymaz - SZEDEÁK Csikók2017.02.18 - 09:30szombat45 - 35
  SZEDEÁK Csikók - MP Sport Timisoara2017.02.18 - 11:00szombat18 - 41
  MP Sport Timisoara - SZEDEÁK Szatymaz2017.02.18 - 12:30szombat42 - 40
"G" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Szeged KE-Boszorkányok - HSA Pillangók2017.02.18 - 14:00szombat42 - 32
  HSA Pillangók - BKGDSE-Csongrád2017.02.18 - 15:15szombat52 - 44
  BKGDSE-Csongrád - Szeged KE-Boszorkányok2017.02.18 - 16:30szombat39 - 50

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
(9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
  Soproni Sportiskolás Sasok - Széchenyi KA2017.02.19 - 10:00vasárnap80 - 30
  Tatai Mókusok - Soproni Sportiskolás Sasok2017.02.19 - 11:30vasárnap45 - 69
  Széchenyi KA - Tatai Mókusok2017.02.19 - 13:00vasárnap45 - 58
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE MórMoták - Soproni Sportiskolás Bikák2017.02.19 - 10:00vasárnap43 - 100
  Győri KC Oroszlánok - Győri KC Zsiráfok2017.02.19 - 12:00vasárnap49 - 55
  OSE MórMoták - Győri KC Oroszlánok2017.02.19 - 13:00vasárnap93 - 70
  Soproni Sportiskolás Bikák - Győri KC Zsiráfok2017.02.19 - 14:30vasárnap111 - 32
"C" csoport - UMF ARÉNA
(9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.)
  Tatabányai KC - Tatabányai Kenguruk2017.02.19 - 10:00vasárnap47 - 43
  OSE Vadmacskák - MTE 19042017.02.19 - 11:30vasárnap0 - 2
  Tatabányai Kenguruk - OSE Vadmacskák2017.02.19 - 13:00vasárnap2 - 0
  Tatabányai KC - MTE 19042017.02.19 - 14:30vasárnap30 - 82

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Harcos Sólymok - Kalózok2017.02.18 - 15:00szombat56 - 79
  Kalózok - Körmendi Törpördögök/B2017.02.18 - 16:30szombat71 - 64
  Körmendi Törpördögök/B - Harcos Sólymok2017.02.18 - 18:00szombat80 - 55
"B" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Ifjú Sólymok KS2017.02.19 - 09:30vasárnap64 - 50
  Tapolcai Tigrisek - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.02.19 - 11:00vasárnap59 - 20
  Ifjú Sólymok KS - Tapolcai Tigrisek2017.02.19 - 12:30vasárnap42 - 61
"C" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Kanizsai Vadmacskák - Tapolcai Párducok2017.02.18 - 10:30szombat71 - 41
  Sportiskolás Törpillák - Kanizsai Vadmacskák2017.02.18 - 12:00szombat35 - 69
  Tapolcai Párducok - Sportiskolás Törpillák2017.02.18 - 13:30szombat40 - 53

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  KASI/B - KASI/A2017.02.19 - 09:00vasárnap38 - 73
  Szekszárdi Tappancsok - KASI/B2017.02.19 - 10:30vasárnap70 - 44
  KASI/A - Szekszárdi Tappancsok2017.02.19 - 12:00vasárnap42 - 38
"B" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - Gyakorlós Csibék2017.02.18 - 11:00szombat87 - 39
  Gyakorlós Csibék - Bonyhádi KSE2017.02.18 - 12:30szombat46 - 70
  Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B2017.02.18 - 14:00szombat72 - 90
"C" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Mágusok Egyesület - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.02.19 - 13:30vasárnap36 - 65
  Kozármisleny SE - Mágusok Egyesület2017.02.19 - 15:00vasárnap92 - 40
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Kozármisleny SE2017.02.19 - 16:30vasárnap62 - 54
"D" csoport - PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
(7624 Pécs Őz utca 2.)
  Komló Sport - Pécsi VSK Zebrák2017.02.18 - 09:00szombat41 - 51
  PVSK-Panthers/B - Szekszárdi Karvalyok2017.02.18 - 10:30szombat62 - 14
  Komló Sport - Szekszárdi Karvalyok2017.02.18 - 12:00szombat47 - 53
  Pécsi VSK Zebrák - PVSK-Panthers/B2017.02.18 - 13:30szombat39 - 83

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jimmy - Kecskeméti KA2017.02.18 - 14:00szombat71 - 40
  Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Jimmy2017.02.18 - 15:30szombat53 - 39
  Kecskeméti KA - Lehel Kosársuli2017.02.18 - 17:00szombat38 - 77
"B" csoport - KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
(6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
  Félegyházi TSI - Nagykőrösi Sólymok2017.02.18 - 10:00szombat93 - 23
  Nyakiglányok - Félegyházi TSI2017.02.18 - 11:30szombat38 - 63
  Nagykőrösi Sólymok - Nyakiglányok2017.02.18 - 13:00szombat45 - 55
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Koalák2017.02.18 - 08:00szombat43 - 60
  Kecskeméti KA Lucky B - Miklósi Kékrókák2017.02.18 - 09:30szombat39 - 28
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Miklósi Kékrókák2017.02.18 - 11:00szombat50 - 40
  Kecskeméti KA Koalák - Kecskeméti KA Lucky B2017.02.18 - 12:30szombat48 - 29
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  CEKK - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.02.19 - 09:00vasárnap50 - 40
  Bajai MNÁMK Rakétái - FTSI Constantinum2017.02.19 - 10:30vasárnap54 - 43
  Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Constantinum2017.02.19 - 12:00vasárnap77 - 36
  CEKK - Bajai MNÁMK Rakétái2017.02.19 - 13:30vasárnap50 - 43

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
(8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
  Veszprémi UKE - Siófoki KS2017.02.18 - 10:00szombat63 - 47
  Siófoki KS - Marcali Szürkefarkasok2017.02.18 - 11:15szombat64 - 61
  Marcali Szürkefarkasok - Veszprémi UKE2017.02.18 - 12:30szombat49 - 66
"B" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Tigrisek - DKKA Darazsak2017.02.18 - 10:00szombat27 - 48
  Velencei Kacsák - DKKA Tigrisek2017.02.18 - 11:15szombat33 - 36
  DKKA Darazsak - Velencei Kacsák2017.02.18 - 12:30szombat53 - 29
"C" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  Dunaújvárosi Sárkányok - Dunaújvárosi Szitakötők2017.02.19 - 10:00vasárnap72 - 19
  Dunaújvárosi Szitakötők - DKKA Bikák2017.02.19 - 11:15vasárnap11 - 79
  DKKA Bikák - Dunaújvárosi Sárkányok2017.02.19 - 12:30vasárnap65 - 45

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok