Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése




      1-2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Debreceni KA/A - MEAFC Basket Bulls2018.02.24 - 10:00szombat 
  Szerencs VSE - Debreceni KA/A2018.02.24 - 11:30szombat 
  MEAFC Basket Bulls - Szerencs VSE2018.02.24 - 13:00szombat 
"B" csoport - Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény
(4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.)
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2018.02.25 - 10:00vasárnap 
  ACS Baschet Star Oradea - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2018.02.25 - 11:30vasárnap 
  Nyíregyházi Sportcentrum - ACS Baschet Star Oradea 2018.02.25 - 13:00vasárnap 
"C" csoport - Széchenyi Általános Iskola
(3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
  Debreceni KA/Leány - Egri Kék Oroszlánok2018.02.24 - 10:00szombat 
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Debreceni KA/Leány2018.02.24 - 11:30szombat 
  Egri Kék Oroszlánok - Tiszaújvárosi Phoenix KK2018.02.24 - 13:00szombat 

      3-7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Bonifert Domonkos Általános Iskola
(6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
  SZEDEÁK Sasok - Bajai Bácska 2018.02.24 - 13:30szombat 
  Bajai Bácska - Vásárhelyi Cápák2018.02.24 - 15:00szombat 
  Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK Sasok2018.02.24 - 16:30szombat 
"B" csoport - Bolyai János Gimnázium
(6000 Kecskemét Irinyi utca 49.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Békési Gladiátorok2018.02.24 - 10:00szombat 
  Bajai NKK - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2018.02.24 - 11:30szombat 
  Békési Gladiátorok - Bajai NKK2018.02.24 - 13:00szombat 
"C" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Tiszai Virágok - Szolnoki Sportcentrum2018.02.25 - 10:00vasárnap 
  Szolnoki Sportcentrum - Kecskeméti KA Kismercik2018.02.25 - 11:30vasárnap 
  Kecskeméti KA Kismercik - Tiszai Virágok2018.02.25 - 13:00vasárnap 

      6-8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - MKOSZ Sportcentrum
(Székesfehérvár, Ligetsor)
  DKKA Darazsak - Atom City-Atomerőmű SE2018.02.24 - 10:00szombat 
  Atom City-Atomerőmű SE - PVSK Panthers/A2018.02.24 - 11:30szombat 
  PVSK Panthers/A - DKKA Darazsak2018.02.24 - 13:00szombat 
"B" csoport - Garay János Gimnázium
(7100 Szekszárd Szent István tér 7-9.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - KSC Szekszárd2018.02.25 - 10:00vasárnap 
  DKKA Rókák - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2018.02.25 - 11:30vasárnap 
  KSC Szekszárd - DKKA Rókák2018.02.25 - 13:00vasárnap 
"C" csoport - MKOSZ Sportcentrum
(Székesfehérvár, Ligetsor)
  Velencei Gézengúzok - Kozármisleny SE2018.02.24 - 14:30szombat 
  Kozármisleny SE - VUKE-Veszprém fiú2018.02.24 - 16:00szombat 
  VUKE-Veszprém fiú - Velencei Gézengúzok2018.02.24 - 17:30szombat 

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok