Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény
(4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - ACS Wildcats Baia Mare2018.02.04 - 10:00vasárnap 
  BC Rookies Oradea - Zsákoló Zsiráfok2018.02.04 - 11:30vasárnap2 - 0
  ACS Wildcats Baia Mare - Zsákoló Zsiráfok2018.02.04 - 13:00vasárnap2 - 0
  Nyíregyházi Kék Cápák - BC Rookies Oradea2018.02.04 - 14:30vasárnap 
"B" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - NYKK Eötvös2018.02.03 - 10:00szombat53 - 75
  DIFE KK Sasfiókák - Hajdúhadházi KK2018.02.03 - 11:30szombat0 - 2
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - DIFE KK Sasfiókák2018.02.03 - 13:00szombat2 - 0
  NYKK Eötvös - Hajdúhadházi KK2018.02.03 - 14:30szombat39 - 19

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
(3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
  MVSI Vadmacskák - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018.02.03 - 09:30szombat49 - 72
  MEAFC Szürke Farkasok - MVSI Vadmacskák2018.02.03 - 11:00szombat70 - 65
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Szürke Farkasok2018.02.03 - 12:30szombat83 - 51
"B" csoport - KSK Tornacsarnok
(3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
  Kövesdi Oroszlánkölykök - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2018.02.04 - 10:00vasárnap49 - 50
  SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Kövesdi Oroszlánkölykök2018.02.04 - 11:30vasárnap2 - 0
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - SLÁGER Kazincbarcikai KSE2018.02.04 - 13:00vasárnap53 - 42
"C" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Salgó Basket Szécsény - Salgótarjáni KI2018.02.03 - 09:00szombat56 - 68
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - Salgó Basket Szécsény2018.02.03 - 10:30szombat56 - 53
  Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2018.02.03 - 12:00szombat80 - 32
"D" csoport - Vasvár utcai Általános Iskola
(3600 Ózd Vasvár utca 37/a.)
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Ózd 2018.02.03 - 10:00szombat29 - 72
  Vörösmartys Zsiráfok - DVTK-ÉLKSK Zemplén2018.02.03 - 11:30szombat84 - 24
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Vörösmartys Zsiráfok2018.02.03 - 13:00szombat53 - 52
"E" csoport - Vasvár Úti Általános Iskola
(3600 Ózd Vasvár út 37/a.)
  DVTK-ÉLKSK Encs - MEAFC Kossuth2018.02.04 - 10:00vasárnap34 - 49
  Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Encs2018.02.04 - 11:30vasárnap37 - 59
  MEAFC Kossuth - Beszterce KK Bolyky2018.02.04 - 13:00vasárnap70 - 34
"F" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  Fürge Gyik DSE - DVTK-ÉLKSK Edelény2018.02.03 - 10:00szombat44 - 26
  MEAFC Vidrák - Beszterce KK2018.02.03 - 11:30szombat44 - 42
  DVTK-ÉLKSK Edelény - Beszterce KK2018.02.03 - 13:00szombat18 - 50
  Fürge Gyik DSE - MEAFC Vidrák2018.02.03 - 14:30szombat24 - 52

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Szeged KE-Gazellák - SZEDEÁK Párducok2018.02.03 - 09:00szombat37 - 46
  SZEDEÁK Párducok - Mezőberényi KK 2018.02.03 - 10:15szombat49 - 57
  Mezőberényi KK - Szeged KE-Gazellák2018.02.03 - 11:30szombat57 - 48
"B" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK - Gyulai VidrákBere Márton - Váczi Mihály 2018.02.03 - 09:00szombat81 - 41
  Gyulai Vidrák - Vásárhelyi KishódokPapy Zsolt - Bere Márton2018.02.03 - 10:30szombat36 - 82
  Vásárhelyi Kishódok - Békéscsabai KKPapy Zsolt - Váczi Mihály 2018.02.03 - 12:00szombat36 - 64
"C" csoport - Bonifert Domonkos Általános Iskola
(6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
  SZEDEÁK Csikók - Vásárhelyi Farkasok2018.02.03 - 09:00szombat2 - 0
  Vásárhelyi Farkasok - Karcagi SE Farkasok2018.02.03 - 10:30szombat0 - 2
  Karcagi SE Farkasok - SZEDEÁK Csikók2018.02.03 - 12:00szombat37 - 32
"D" csoport - Klauzál Gábor Általános Iskola
(6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
  Szentesi KK leány - SZEDEÁK Sakálok2018.02.04 - 10:00vasárnap58 - 59
  SZEDEÁK Sakálok - MP Sport Timisoara2018.02.04 - 11:30vasárnap51 - 32
  MP Sport Timisoara - Szentesi KK leány2018.02.04 - 13:00vasárnap39 - 37
"E" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Tószegi Vadrózsák - Békési Heppes Szöcskék2018.02.03 - 14:30szombat45 - 36
  Békési Heppes Szöcskék - Kisújszállási SE2018.02.03 - 16:00szombat53 - 42
  Kisújszállási SE - Tószegi Vadrózsák2018.02.03 - 17:30szombat60 - 41
"F" csoport - Fő Téri Általános Iskola
(5540 Szarvas, Fő tér 3.)
  RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - Szentesi KK fiúTóth Tamás - Szikora Zsóka2018.02.03 - 09:00szombat57 - 30
  Szentesi KK fiú - Vásárhelyi MambákTóth Tamás - Szikora Zsóka2018.02.03 - 10:30szombat25 - 28
  Vásárhelyi Mambák - RICSILLA-GFF Gyakorló SzarvasTóth Tamás - Szikora Zsóka2018.02.03 - 12:00szombat42 - 46
"G" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  HSA Párducok - Szeged KE-Madách2018.02.04 - 09:00vasárnap74 - 51
  Szeged KE-Madách - Karcagi SE Oroszlánok2018.02.04 - 10:30vasárnap63 - 65
  Karcagi SE Oroszlánok - HSA Párducok2018.02.04 - 12:00vasárnap51 - 45

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
  Tatai Zsiványok - Soproni Sportiskolás Sasok2018.02.03 - 10:00szombat73 - 41
  Széchenyi KA - Tatai Zsiványok2018.02.03 - 11:30szombat18 - 108
  Soproni Sportiskolás Sasok - Széchenyi KA2018.02.03 - 13:00szombat86 - 59
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Vadmacskák - Győri KC Zsiráfok2018.02.04 - 10:00vasárnap105 - 47
  Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - OSE Vadmacskák2018.02.04 - 11:30vasárnap84 - 80
  Győri KC Zsiráfok - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök2018.02.04 - 13:00vasárnap58 - 62
"C" csoport - Éltes Mátyás Általános Iskola
(2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
  Győri KC Oroszlánok - Soproni Tigrisek/B2018.02.03 - 10:00szombat63 - 56
  Tatabányai KC - Mezőörsi Hangyák2018.02.03 - 11:30szombat79 - 27
  Soproni Tigrisek/B - Mezőörsi Hangyák2018.02.03 - 13:00szombat104 - 17
  Győri KC Oroszlánok - Tatabányai KC2018.02.03 - 14:30szombat103 - 40

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Tigrisek - Harcos Sólymok2018.02.03 - 09:00szombat64 - 54
  RICSILLA-Hévíz - Tapolcai Tigrisek2018.02.03 - 10:30szombat45 - 78
  Harcos Sólymok - RICSILLA-Hévíz2018.02.03 - 12:00szombat51 - 63
"B" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Sportiskolás Sólymok2018.02.04 - 10:00vasárnap67 - 50
  Sportiskolás Sólymok - Kalózok2018.02.04 - 11:30vasárnap58 - 38
  Kalózok - Soproni Darazsak Akadémia/B2018.02.04 - 13:00vasárnap40 - 61
"C" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Kanizsai Vadmacskák - RICSILLA-Zalalövő2018.02.04 - 10:00vasárnap79 - 56
  Zalaegerszegi KTE - Kanizsai Vadmacskák2018.02.04 - 11:30vasárnap87 - 77
  RICSILLA-Zalalövő - Zalaegerszegi KTE2018.02.04 - 13:00vasárnap48 - 80
"D" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Körmendi Törpördögök/B - Tapolcai Párducok2018.02.04 - 10:00vasárnap108 - 49
  Soproni Darazsak Akadémia/C - Körmendi Törpördögök/B2018.02.04 - 11:30vasárnap42 - 96
  Tapolcai Párducok - Soproni Darazsak Akadémia/C2018.02.04 - 13:00vasárnap72 - 54
"E" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Ajka - RICSILLA-Egervár-Teskánd2018.02.09 - 16:15péntek0 - 2
  RICSILLA-Hévíz Lányok - Ajka2018.02.09 - 17:45péntek2 - 0
  RICSILLA-Egervár-Teskánd - RICSILLA-Hévíz Lányok2018.02.09 - 19:15péntek25 - 77
"F" csoport - CVSE-Swietelsky Aréna
(Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)
  Celldömölki Góliátok - RICSILLA-Teskánd2018.02.03 - 09:00szombat29 - 34
  RICSILLA-Lenti - Kanizsai Vadmacskák/B2018.02.03 - 10:30szombat45 - 16
  Celldömölki Góliátok - Kanizsai Vadmacskák/B2018.02.03 - 12:00szombat53 - 16
  RICSILLA-Teskánd - RICSILLA-Lenti2018.02.03 - 13:30szombat22 - 31

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - KASI/A2018.02.03 - 14:30szombat56 - 78
  Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A2018.02.03 - 16:00szombat96 - 73
  KASI/A - Monok SE2018.02.03 - 17:30szombat72 - 71
"B" csoport - Szuhay-Sportközpont
(7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Dombóvári KS2018.02.03 - 10:00szombat56 - 67
  GYKSE Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2018.02.03 - 11:30szombat43 - 75
  Dombóvári KS - GYKSE Szekszárd2018.02.03 - 13:00szombat89 - 56
"C" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - PVSK Nemzeti Akadémia/B2018.02.04 - 09:00vasárnap64 - 63
  PVSK Nemzeti Akadémia/B - Bonyhádi KSE2018.02.04 - 10:30vasárnap20 - 0
  Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2018.02.04 - 12:00vasárnap0 - 20
"D" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  KASI/B - KASI/C2018.02.03 - 08:30szombat94 - 46
  PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Gyakorlós Csibék2018.02.03 - 10:00szombat57 - 84
  KASI/C - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B2018.02.03 - 11:30szombat75 - 74
  KASI/B - Gyakorlós Csibék2018.02.03 - 13:00szombat65 - 42
"E" csoport - Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Gyakorlóiskola
(7100 Szekszárd Mátyás király utca 5.)
  Szekszárdi Karvalyok - KASI/D2018.02.03 - 10:00szombat77 - 20
  Komló Sport - Mágusok Egyesület2018.02.03 - 11:30szombat71 - 35
  KASI/D - Mágusok Egyesület2018.02.03 - 13:00szombat35 - 54
  Szekszárdi Karvalyok - Komló Sport 2018.02.03 - 14:30szombat81 - 36

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA MathiÁSZ2018.02.03 - 09:00szombat83 - 33
  Pityke Fiú - Kecskeméti KA Vadmacskák2018.02.03 - 10:30szombat35 - 72
  Kecskeméti KA MathiÁSZ - Pityke Fiú2018.02.03 - 12:00szombat61 - 74
"B" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  FTSI Fiú - Lehel Kosársuli2018.02.03 - 13:30szombat2 - 0
  Miklósi Kékrókák - FTSI Fiú2018.02.03 - 15:00szombat0 - 20
  Lehel Kosársuli - Miklósi Kékrókák2018.02.03 - 16:30szombat20 - 0
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Nagykőrösi Sólymok - CEKK2018.02.03 - 09:00szombat37 - 41
  Kecskeméti KA Amazonok - Nagykőrösi Sólymok2018.02.03 - 10:30szombat48 - 30
  CEKK - Kecskeméti KA Amazonok2018.02.03 - 12:00szombat37 - 39
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  FTSI Leány - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2018.02.04 - 09:00vasárnap60 - 36
  KLIKK Zsiráfok - FTSI Leány2018.02.04 - 10:30vasárnap39 - 70
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - KLIKK Zsiráfok2018.02.04 - 12:00vasárnap60 - 58
"E" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  Pityke Leány - FTSI Fiú 2.2018.02.04 - 10:00vasárnap64 - 18
  Bajai MNÁMK Rakétái - Hernádi Kosárlabda Alapítvány2018.02.04 - 10:00vasárnap64 - 28
  Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Fiú 2.2018.02.04 - 11:30vasárnap19 - 57
  Bajai MNÁMK Rakétái - Pityke Leány2018.02.04 - 11:30vasárnap50 - 56

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Bikák - Pápai KC2018.02.04 - 10:00vasárnap78 - 38
  Pápai KC - Marcali Szürkefarkasok2018.02.04 - 11:15vasárnap63 - 37
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Bikák2018.02.04 - 12:30vasárnap26 - 67
"B" csoport - Krúdy Gyula Szakképző Iskola
(8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
  FAK Balatoni Polipok - Siófoki KS2018.02.03 - 09:30szombat54 - 68
  DKKA Titánok - FAK Balatoni Polipok2018.02.03 - 10:45szombat25 - 49
  Siófoki KS - DKKA Titánok2018.02.03 - 12:00szombat60 - 27
"C" csoport - Gál Gyula Városi Sportcsarnok
(8100 Várpalota Fehérvári utca9. )
  Várpalotai Gepárdok - Várpalotai Sárkányok2018.02.03 - 09:00szombat40 - 46
  Várpalotai Sárkányok - Dunaújvárosi Sárkányok2018.02.03 - 10:15szombat2 - 0
  Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Gepárdok2018.02.03 - 11:30szombat0 - 2
"D" csoport - Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
(8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
  VUKE-Veszprém leány - Pusztaszabolcsi Tigrisek2018.02.03 - 10:00szombat65 - 23
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - Velencei Csukák2018.02.03 - 11:15szombat53 - 36
  Velencei Csukák - VUKE-Veszprém leány2018.02.03 - 12:30szombat21 - 66

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok