Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Zsákoló Zsiráfok2017.01.24 - 15:30kedd51 - 48
  Nyíregyházi Kék Cápák - Nyíregyházi Sportcentrum KA2017.01.24 - 16:45kedd85 - 43
  Zsákoló Zsiráfok - Nyíregyházi Kék Cápák2017.01.26 - 16:30csütörtök42 - 72
"B" csoport - Középkerti Általános Iskola
(4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
  Hajdúböszörményi TE - ACS EKO Sighet 2017.01.29 - 14:00vasárnap56 - 27
  ACS EKO Sighet - DIFE KK Sasfiókák2017.01.29 - 15:30vasárnap41 - 44
  DIFE KK Sasfiókák - Hajdúböszörményi TE2017.01.29 - 17:00vasárnap37 - 60
"C" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  NYKK Eötvös - Hajdúhadházi KK2017.01.29 - 10:00vasárnap98 - 15
  Hajdúhadházi KK - BC Rookies Oradea2017.01.29 - 11:30vasárnap20 - 76
  BC Rookies Oradea - NYKK Eötvös2017.01.29 - 13:00vasárnap39 - 56
"D" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek II. - BKGDSE - Püspökladány2017.01.29 - 09:00vasárnap20 - 0
  BKGDSE - Püspökladány - BCM Olimpia Baia Mare2017.01.29 - 10:30vasárnap0 - 20
  BCM Olimpia Baia Mare - Ziccer Tigrisek II. 2017.01.29 - 12:00vasárnap13 - 71

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Széchenyi Általános Iskola
(3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.01.29 - 10:00vasárnap49 - 28
  Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.01.29 - 11:30vasárnap40 - 49
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - Egri Kék Oroszlánok2017.01.29 - 13:00vasárnap36 - 56
"B" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Egri Kis Oroszlánok2017.01.29 - 10:00vasárnap20 - 0
  Mezőcsáti DSE - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.01.29 - 11:30vasárnap60 - 44
  Egri Kis Oroszlánok - Mezőcsáti DSE2017.01.29 - 13:00vasárnap0 - 20
"C" csoport - Kossuth Zsuzsa Gimnázium és Középiskola
(3300 Eger Bem tábornok utca 3.)
  MEAFC Szürke Farkasok - Kövesdi Oroszlánkölykök2017.01.28 - 10:00szombat34 - 47
  DVTK-ÉLKSK Ózd - MEAFC Szürke Farkasok2017.01.28 - 11:30szombat83 - 40
  Kövesdi Oroszlánkölykök - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.01.28 - 13:00szombat39 - 60
"D" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Fürge Gyik DSE - Beszterce KK2017.01.28 - 10:00szombat59 - 40
  Salgótarjáni KI - Fürge Gyik DSE2017.01.28 - 11:30szombat37 - 25
  Beszterce KK - Salgótarjáni KI2017.01.28 - 13:00szombat39 - 45

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK - Vásárhelyi Bikák2017.01.29 - 09:00vasárnap32 - 52
  Vásárhelyi Bikák - Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE 2017.01.29 - 10:30vasárnap60 - 43
  Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE - Békéscsabai KK2017.01.29 - 12:00vasárnap57 - 23
"B" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Sakálok - SZEDEÁK Sasfiókák2017.01.21 - 10:00szombat28 - 47
  SZEDEÁK Sasfiókák - Karcagi SE Oroszlánok2017.01.21 - 11:30szombat20 - 0
  Karcagi SE Oroszlánok - SZEDEÁK Sakálok2017.01.21 - 13:00szombat0 - 20
"C" csoport - Mezőberényi Általános Iskola
(5650 Mezőberény Petőfi út 17-19.)
  Mezőberényi KK - Vásárhelyi Turbócsigák2017.01.28 - 09:30szombat59 - 78
  Vásárhelyi Turbócsigák - Szeged KE-Csillámpónik2017.01.28 - 11:15szombat84 - 86
  Szeged KE-Csillámpónik - Mezőberényi KK 2017.01.28 - 13:00szombat65 - 59
"D" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Kishódok - Békési Minigladiátorok2017.01.28 - 14:00szombat110 - 13
  Békési Minigladiátorok - Szeged KE-Madách2017.01.28 - 15:30szombat22 - 53
  Szeged KE-Madách - Vásárhelyi Kishódok2017.01.28 - 17:00szombat32 - 62
"E" csoport - Móricz Zsigmond Református Kollégium
(5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
  Kisújszállási SE - Kertvárosi Mambák2017.01.28 - 10:30szombat64 - 30
  Kertvárosi Mambák - MP Sport Timisoara2017.01.28 - 12:00szombat2 - 0
  MP Sport Timisoara - Kisújszállási SE2017.01.28 - 13:30szombat0 - 2
"F" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  SZEDEÁK Szatymaz - Szeged KE-Boszorkányok2017.01.21 - 09:30szombat51 - 33
  Szentesi KK - SZEDEÁK Szatymaz2017.01.21 - 10:45szombat44 - 42
  Szeged KE-Boszorkányok - Szentesi KK2017.01.21 - 12:00szombat13 - 31
"G" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  HSA Pillangók - SZEDEÁK Csikók2017.01.28 - 09:00szombat43 - 49
  SZEDEÁK Csikók - BKGDSE-Csongrád2017.01.28 - 10:30szombat63 - 24
  BKGDSE-Csongrád - HSA Pillangók2017.01.28 - 12:00szombat33 - 55

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE MórMoták - Soproni Sportiskolás Sasok2017.01.28 - 10:30szombat0 - 2
  Tatai Mókusok - OSE MórMoták2017.01.28 - 12:00szombat2 - 0
  Soproni Sportiskolás Sasok - Tatai Mókusok2017.01.28 - 13:30szombat66 - 55
"B" csoport - Győr Városi Egyetemi Csarnok
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Széchenyi KA - Győri KC Zsiráfok2017.01.28 - 10:00szombat70 - 46
  Győri KC Oroszlánok - Tatabányai KC2017.01.28 - 11:30szombat103 - 41
  Győri KC Zsiráfok - Tatabányai KC2017.01.28 - 13:00szombat89 - 39
  Széchenyi KA - Győri KC Oroszlánok2017.01.28 - 14:30szombat89 - 57
"C" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Vadmacskák - Tatabányai Kenguruk2017.01.29 - 10:00vasárnap74 - 54
  MTE 1904 - Soproni Sportiskolás Bikák2017.01.29 - 11:30vasárnap16 - 95
  Tatabányai Kenguruk - MTE 19042017.01.29 - 13:00vasárnap26 - 95
  OSE Vadmacskák - Soproni Sportiskolás Bikák2017.01.29 - 14:30vasárnap9 - 122

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
  Kalózok - Körmendi Törpördögök/B2017.01.29 - 10:30vasárnap64 - 67
  Körmendi Törpördögök/B - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.01.29 - 12:00vasárnap54 - 43
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Kalózok2017.01.29 - 13:30vasárnap48 - 67
"B" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Harcos Sólymok - Tapolcai Tigrisek2017.01.29 - 10:00vasárnap56 - 36
  Kanizsai Vadmacskák - Harcos Sólymok2017.01.29 - 11:30vasárnap44 - 84
  Tapolcai Tigrisek - Kanizsai Vadmacskák2017.01.29 - 13:00vasárnap67 - 48
"C" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Ifjú Sólymok KS - Sportiskolás Törpillák2017.01.28 - 10:00szombat52 - 39
  Tapolcai Párducok - Ifjú Sólymok KS2017.01.28 - 11:30szombat45 - 89
  Sportiskolás Törpillák - Tapolcai Párducok2017.01.28 - 13:00szombat69 - 28
   - 0.. - 0: 

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Dienes Valéria Általános Iskola
(7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - Szekszárdi Tappancsok2017.01.29 - 10:00vasárnap40 - 90
  KASI/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B2017.01.29 - 11:30vasárnap65 - 56
  Szekszárdi Tappancsok - KASI/A2017.01.29 - 13:00vasárnap78 - 49
"B" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  KASI/B - Kozármisleny SE2017.01.29 - 09:00vasárnap75 - 31
  Kozármisleny SE - Bonyhádi KSE2017.01.29 - 10:30vasárnap21 - 65
  Bonyhádi KSE - KASI/B2017.01.29 - 12:00vasárnap56 - 72
"C" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Gyakorlós Csibék2017.01.28 - 13:30szombat34 - 44
  Gyakorlós Csibék - PVSK-Panthers/B2017.01.28 - 15:00szombat53 - 50
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.01.28 - 16:30szombat36 - 46
"D" csoport - Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
(7300 Komló Eszperantó tér 1.)
  Pécsi VSK Zebrák - Komló Sport 2017.01.28 - 13:00szombat35 - 48
  Mágusok Egyesület - Szekszárdi Karvalyok2017.01.28 - 14:30szombat72 - 21
  Pécsi VSK Zebrák - Szekszárdi Karvalyok2017.01.28 - 16:00szombat68 - 15
  Komló Sport - Mágusok Egyesület2017.01.28 - 17:30szombat30 - 66

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium
(6000 Kecskemét Dózsa György út 22.)
  Kecskeméti KA Jimmy - Félegyházi TSI2017.01.28 - 09:00szombat2 - 0
  Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Jimmy2017.01.28 - 10:30szombat41 - 64
  Félegyházi TSI - Lehel Kosársuli2017.01.28 - 12:00szombat0 - 2
"B" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA2017.01.28 - 15:00szombat43 - 53
  Nyakiglányok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.01.28 - 16:30szombat53 - 43
  Kecskeméti KA - Nyakiglányok2017.01.28 - 18:00szombat56 - 37
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Nagykőrösi Sólymok - CEKK2017.01.28 - 09:00szombat54 - 26
  Kecskeméti KA Lucky B - Miklósi Kékrókák2017.01.28 - 10:30szombat38 - 27
  CEKK - Miklósi Kékrókák2017.01.28 - 12:00szombat51 - 57
  Nagykőrösi Sólymok - Nagykőrösi Sólymok2017.01.28 - 13:30szombat31 - 50
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Koalák - FTSI Constantinum2017.01.29 - 09:00vasárnap106 - 15
  Bajai MNÁMK Rakétái - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.01.29 - 10:30vasárnap20 - 0
  FTSI Constantinum - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.01.29 - 12:00vasárnap20 - 0
  Kecskeméti KA Koalák - Bajai MNÁMK Rakétái2017.01.29 - 13:30vasárnap66 - 39

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Marcali Városi Sportcarnok
(8700 Marcali Park utca 16.)
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Darazsak2017.01.29 - 10:00vasárnap52 - 51
  DKKA Darazsak - Veszprémi UKE2017.01.29 - 11:15vasárnap32 - 71
  Veszprémi UKE - Marcali Szürkefarkasok2017.01.29 - 12:30vasárnap60 - 34
"B" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Bikák - Velencei Kacsák2017.01.28 - 10:00szombat37 - 41
  Velencei Kacsák - Siófoki KS2017.01.28 - 11:15szombat23 - 36
  Siófoki KS - DKKA Bikák2017.01.28 - 12:30szombat47 - 42
"C" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  DKKA Tigrisek - Dunaújvárosi Sárkányok2017.01.28 - 10:00szombat52 - 43
  Dunaújvárosi Szitakötők - DKKA Tigrisek2017.01.28 - 11:15szombat8 - 66
  Dunaújvárosi Sárkányok - Dunaújvárosi Szitakötők2017.01.28 - 12:30szombat61 - 13

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok