Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése





      1-2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  Szerencs VSE - Debreceni KA/A2018.02.04 - 10:00vasárnap25 - 79
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - Szerencs VSE2018.02.04 - 11:30vasárnap49 - 67
  Debreceni KA/A - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2018.02.04 - 13:00vasárnap75 - 48
"B" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  ACS Baschet Star Oradea - Debreceni KA/Leány2018.02.04 - 11:00vasárnap65 - 46
  MEAFC Basket Bulls - ACS Baschet Star Oradea 2018.02.04 - 12:30vasárnap79 - 64
  Debreceni KA/Leány - MEAFC Basket Bulls2018.02.04 - 14:00vasárnap51 - 58
"C" csoport - Szilágyi Erzsébet Gimnázium
(3300 Eger Ifjúság utca 2.)
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Nyíregyházi Sportcentrum 2018.02.04 - 10:00vasárnap51 - 92
  Egri Kék Oroszlánok - Tiszaújvárosi Phoenix KK2018.02.04 - 11:30vasárnap55 - 60
  Nyíregyházi Sportcentrum - Egri Kék Oroszlánok2018.02.04 - 13:00vasárnap99 - 38

      3-7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK Sasok2018.02.03 - 10:30szombat60 - 56
  SZEDEÁK Sasok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2018.02.03 - 12:00szombat60 - 49
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Vásárhelyi Cápák2018.02.03 - 13:30szombat56 - 53
"B" csoport - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
(6500 Baja Szegedi utca 2. )
  Bajai NKK - Bajai Bácska 2018.02.03 - 09:00szombat52 - 58
  Bajai Bácska - Szolnoki Sportcentrum2018.02.03 - 10:30szombat50 - 37
  Szolnoki Sportcentrum - Bajai NKK2018.02.03 - 12:00szombat34 - 54
"C" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési Gladiátorok - Tiszai VirágokBere Márton - Váczi Mihály 2018.02.04 - 10:00vasárnap49 - 25
  Tiszai Virágok - Kecskeméti KA KismercikPapy Zsolt - Bere Márton2018.02.04 - 11:30vasárnap16 - 72
  Kecskeméti KA Kismercik - Békési GladiátorokPapy Zsolt - Váczi Mihály 2018.02.04 - 13:00vasárnap69 - 73

      4-5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Zalakerámia ZTE KK - Körmendi Törpördögök/A2018.01.30 - 12:30kedd79 - 68
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Zalakerámia ZTE KK2018.01.30 - 14:00kedd55 - 69
  Körmendi Törpördögök/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok2018.01.30 - 16:30kedd75 - 69
"B" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Soproni Tigrisek/A - Soproni Darazsak Akadémia/A2018.02.03 - 10:00szombat63 - 68
  Ifjú Sólymok KS - Soproni Tigrisek/A2018.02.03 - 11:30szombat86 - 58
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Ifjú Sólymok KS2018.02.03 - 13:00szombat55 - 77
"C" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  RICSILLA-Zalaszentgrót - Sportiskolás Törpillák2018.02.04 - 10:00vasárnap60 - 50
  OSE Oroszlánok - RICSILLA-Zalaszentgrót2018.02.04 - 11:30vasárnap89 - 30
  Sportiskolás Törpillák - OSE Oroszlánok2018.02.04 - 13:00vasárnap33 - 91

      6-8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  DKKA Darazsak - Atom City-Atomerőmű SE2018.01.30 - 18:00kedd82 - 85
  Atom City-Atomerőmű SE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2018.01.31 - 18:15szerda74 - 67
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - DKKA Darazsak2018.02.04 - 15:30vasárnap63 - 65
"B" csoport - Pécs, POTE csarnok
(7624 Pécs Jakabhegyi út 6.)
  VUKE-Veszprém fiú - PVSK Nemzeti Akadémia/A2018.02.03 - 14:00szombat25 - 92
  DKKA Rókák - VUKE-Veszprém fiú2018.02.03 - 15:30szombat72 - 48
  PVSK Nemzeti Akadémia/A - DKKA Rókák2018.02.03 - 17:00szombat74 - 44
"C" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  Kozármisleny SE - KSC Szekszárd2018.02.04 - 09:00vasárnap48 - 80
  KSC Szekszárd - Velencei Gézengúzok2018.02.04 - 10:30vasárnap83 - 36
  Velencei Gézengúzok - Kozármisleny SE2018.02.04 - 12:00vasárnap60 - 85

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok