Név:
E-mail:
Hepp Kupa, Férfi
 BKG-Veresegyhá.  
 Monor  
2017/09/24 15:00
Hepp Kupa, Férfi
 Kandó FSC  
 Bp. Honvéd U23.  
2017/09/24 16:00
Hepp Kupa, Férfi
 BKG-VMG DSE  
 KKS  
2017/09/24 16:00
Hepp Kupa, Férfi
 Zuglói Sasok  
 Közgáz SC és  
2017/09/24 18:00
Hepp Kupa, Férfi
 GEAC-SZIE  
 Budaörsi DSE  
2017/09/24 18:30
Hepp Kupa, Férfi
 Darazsak Oldbo.  
 Gödi SE  
2017/09/24 19:00
Hepp Kupa, Férfi
 Dunaújváros  
 BLF KK  
2017/09/24 19:30
Hepp Kupa, Férfi
 MAFC OB  
 Dunaharaszti  
2017/09/24 19:45
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 NYKK-Eötvös/B  
2017/09/24 10:30
Fiú Serdülő
 Salgótarjáni  
 Lehel Kosársul.  
2017/09/24 12:30
Fiú Serdülő
 NYKK-Eötvös/B  
 Salgótarjáni  
2017/09/24 14:30
Gyermek Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      1-2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Széchenyi Általános Iskola
(3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
  MEAFC Cápakölykök - Ziccer Tigrisek I.2017.01.28 - 10:00szombat34 - 57
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Cápakölykök2017.01.28 - 11:30szombat52 - 50
  Ziccer Tigrisek I. - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.01.28 - 13:00szombat66 - 31
"B" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Fehértigrisek - Ziccer Tigrisek TK Rakéták2017.01.29 - 13:30vasárnap32 - 39
  Szerencs VSE - Ziccer Fehértigrisek2017.01.29 - 15:00vasárnap27 - 61
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - Szerencs VSE2017.01.29 - 16:30vasárnap58 - 27
"C" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  DVTK-ÉLKSK Miskolc - A.S. Baschet Star Oradea 2017.01.28 - 10:00szombat44 - 78
  MVSI Vadmacskák - DVTK-ÉLKSK Miskolc2017.01.28 - 11:30szombat15 - 41
  A.S. Baschet Star Oradea - MVSI Vadmacskák2017.01.28 - 13:00szombat91 - 30

      3-7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  SZEDEÁK Sasok - Kecskeméti KA Lucky A2017.01.29 - 10:00vasárnap38 - 59
  Szolnoki Bikák - SZEDEÁK Sasok2017.01.29 - 11:30vasárnap39 - 62
  Kecskeméti KA Lucky A - Szolnoki Bikák2017.01.29 - 13:00vasárnap98 - 37
"B" csoport - Petőfi Sándor Általános Iskola
(2750 Nagykőrös Vadas utca 2.)
  Bajai Bácska - Pityke Párducok2017.01.28 - 10:00szombat0 - 2
  SZECSKA Tigrisek - Bajai Bácska 2017.01.28 - 12:00szombat2 - 0
  Pityke Párducok - SZECSKA Tigrisek2017.01.28 - 14:00szombat74 - 80
"C" csoport - Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
(6500 Baja Oltványi utca 14.)
  Békési Gladiátorok - Bajai NKK2017.01.28 - 11:00szombat38 - 35
  Tiszai Virágok - Békési Gladiátorok2017.01.28 - 12:30szombat33 - 49
  Bajai NKK - Tiszai Virágok2017.01.28 - 14:00szombat56 - 26

      4-5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  ZTE KK/A - Soproni Tigrisek2017.01.22 - 10:00vasárnap61 - 56
  Körmendi Törpördögök - ZTE KK/A2017.01.22 - 11:30vasárnap0 - 20
  Soproni Tigrisek - Körmendi Törpördögök2017.01.22 - 13:00vasárnap20 - 0
"B" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Soproni Darazsak Akadémia/A - OSE Oroszlánok2017.01.29 - 10:30vasárnap53 - 46
  ZTE KK/B - Soproni Darazsak Akadémia/A2017.01.29 - 12:00vasárnap62 - 50
  OSE Oroszlánok - ZTE KK/B2017.01.29 - 13:30vasárnap32 - 59
"C" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Sportiskolás Sólymok - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.01.31 - 14:45kedd59 - 57
  Zalaegerszegi KTE - Sportiskolás Sólymok2017.01.31 - 16:10kedd50 - 78
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Zalaegerszegi KTE2017.01.31 - 17:35kedd71 - 42

      6-8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Pécs, POTE csarnok
(7624 Pécs Jakabhegyi út 6.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - PVSK Panthers/A2017.01.28 - 09:00szombat38 - 68
  DKKA Mammutok - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.01.28 - 10:30szombat55 - 66
  PVSK Panthers/A - DKKA Mammutok2017.01.28 - 12:00szombat71 - 54
"B" csoport - Szuhay-Sportközpont
(7200 Dombóvár Földvár utca 18.)
  Dombóvári KS - Paksi Harcosok2017.01.28 - 10:30szombat76 - 36
  Paksi Harcosok - DKKA Vadmacskák2017.01.28 - 12:00szombat77 - 35
  DKKA Vadmacskák - Dombóvári KS2017.01.28 - 13:30szombat35 - 84
"C" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  Pécsi VSK Pumák - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2017.01.28 - 09:00szombat55 - 53
  GYKSE Szekszárd - Pécsi VSK Pumák2017.01.28 - 10:30szombat48 - 47
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - GYKSE Szekszárd2017.01.28 - 12:00szombat56 - 44

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok