Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 Falco KC U23  
 Sopron KC-Spor.  
2018/02/25 14:00
Férfi NB I. B Zöld
 Alba Fehérvár  
 SMAFC  
2018/02/25 16:00
Női Amatőr NB I. Piros
 Csata DSE  
 DVTK  
2018/02/25 17:00
Női Amatőr NB I. Piros
 Kecskemét  
 Kiss Lenke  
2018/02/25 17:00
Női Amatőr NB I. Piros
 TFSE  
 NyKS  
2018/02/25 18:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 Tatai SE  
 AJKA - Cserpes.  
2018/02/25 13:00
Női Amatőr NB I. Fehér
 ZTE NKK II.  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/02/25 17:30
Női Amatőr NB I. Zöld
 Dávid Kornél  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/25 13:00
Női Amatőr NB I. Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 MTK  
2018/02/25 16:00
Női Amatőr NB I. Zöld
 Szeged  
 PINKK SE  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Békéscsaba  
2018/02/25 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 MOGAAC  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dunaújváros  
 Kap.  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 Bp. Honvéd U23.  
 BLF KK  
2018/02/25 15:30
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 KKS  
2018/02/25 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Gödi SE  
2018/02/25 17:00
Férfi NB II. Közép A
 BKG DSE  
 Józsefvárosi  
2018/02/25 20:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/25 14:30
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 SZPA-Cserpes T.  
2018/02/25 15:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 18:00
NB I. B Zöld, F U20
 Budaörsi DSE  
 SMAFC  
2018/02/25 18:15
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
 Vasas Akadémia.  
 Debreceni KA  
2018/02/25 13:00
Fiú Junior, Rájátszás, Felsõház
 FALCO KC Szomb.  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 16:30
Fiú Junior, Regionális
 Békési SzSK  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:00
Fiú Junior, Regionális
 OSE Lions  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Győri KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 19:00
Fiú Kadett, Alsóház, Kelet
 Zsíros Akadémi.  
 Vásárhelyi Kos.  
2018/02/25 16:00
Fiú Kadett, Alsóház, Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 13:30
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 JKC  
2018/02/25 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Kanizsa KK  
 Monok SE  
2018/02/25 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödi SE  
 KKS  
2018/02/25 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 MAFC/B  
 ELITE Basket T.  
2018/02/25 12:20
Fiú Kadett, Regionális
 Kaszások Akadé.  
 BLF KK  
2018/02/25 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/25 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 Dombóvári Kosá.  
2018/02/25 15:30
Fiú Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Újpest-MT  
2018/02/25 18:00
Fiú Serdülő, Regionális
 NYKK-Eötvös/B  
 Egri VSI KOK/B  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2018/02/25 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Sunshine NYIKS.  
 Debreceni KA/C  
2018/02/25 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Győri KC  
 Szombathelyi S.  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Alsóház, Nyugat
 Pécsi VSK/A  
 Török Flóris  
2018/02/25 13:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 DVTK Akadémia/.  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 Széchenyi KA  
 MTK Budapest  
2018/02/25 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/02/25 90:0
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 93:0
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 10:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Mez?berényi KK.  
2018/02/25 10:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Leány Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 12:00
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 12:15
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 12:30
Leány Kadett, Regionális
 Szombathelyi S.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/02/25 13:30
Leány Kadett, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2018/02/25 14:15
Leány Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK M  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/25 14:30
Leány Kadett, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 KKS  
2018/02/25 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Zalaegerszegi  
2018/02/25 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Mez?berényi KK.  
 DVTK-ÉLKSK T  
2018/02/25 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/25 16:30
Leány Kadett, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Százhalombatta.  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Gödi SE Farkas.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Karcagi SE Oro.  
 Tószegi Vadróz.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Komló Sport  
 Mágusok Egyesü.  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 Pityke Leány  
2018/02/25 90:0
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Lenti  
 RICSILLA-Egerv.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 SLÁGER Kazincb.  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/25 93:0
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KSC Szekszárd  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Tiszai Virágok.  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 DKKA Bikák  
 Pápai KC  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Dunaújvárosi  
 Pusztaszabolcs.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 UNI Győr - Szé.  
 GYKC Oroszláno.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 KLIKK Zsiráfok.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/02/25 10:00
Gyermek Kupa
 Gödi SE Farkas.  
 Ziccer Manók  
2018/02/25 10:20
Gyermek Kupa
 Tószegi Vadróz.  
 Vásárhelyi Mam.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK/B  
 KASI/D  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 CEKK  
 Miklósi Kékrók.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/02/25 10:30
Gyermek Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Egerv.  
 Soproni Darazs.  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Salgótarjáni  
2018/02/25 11:00
Gyermek Kupa
 Pápai KC  
 Siófoki KS  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 Pusztaszabolcs.  
 Velencei Csuká.  
2018/02/25 11:15
Gyermek Kupa
 DKKA Rókák  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 A.S. Baschet S.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 OSE Vadmacskák.  
 UNI Győr - Szé.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Bajai MNÁMK Ra.  
 FTSI Fiú 2.  
2018/02/25 11:30
Gyermek Kupa
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 11:40
Gyermek Kupa
 Fürge Vasas  
 Pannónia Vasas.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Török Sasok  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Budaörsi DSE  
 Vasas Bolhák  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Mam.  
 Karcagi SE Oro.  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KASI/B  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 FTSI Leány  
 CEKK  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Pityke Leány  
 Kecskeméti KA  
2018/02/25 12:00
Gyermek Kupa
 Siófoki KS  
 DKKA Bikák  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Velencei Csuká.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Tatabányai KC  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 RICSILLA-Lenti  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Salgótarjáni  
 SLÁGER Kazincb.  
2018/02/25 12:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Manók  
 Budapesti Honv.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 KSC Szekszárd  
 DKKA Rókák  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Kecskeméti KA  
 Tiszai Virágok.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 A.S. Baschet S.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 GYKC Oroszláno.  
 OSE Vadmacskák.  
2018/02/25 13:00
Gyermek Kupa
 DMTK Haraszti  
 Török Sasok  
2018/02/25 13:20
Gyermek Kupa
 SZSE Sólymok  
 Budaörsi DSE  
2018/02/25 13:20
Gyermek Kupa
 Budafoki Bikák.  
 Kaszások Akadé.  
2018/02/25 13:30
Gyermek Kupa
 Győri KC Zsirá.  
 Mez?örsi Hangy.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Körmendi Törpö.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Soproni Tigris.  
 Sportiskolás T.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 Salgó Basket S.  
 MEAFC Kossuth  
2018/02/25 14:00
Gyermek Kupa
 BKGDSE-UP12  
 Csata Garfield  
2018/02/25 14:20
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 DMTK Haraszti  
2018/02/25 14:40
Gyermek Kupa
 Vasas Bolhák  
 SZSE Sólymok  
2018/02/25 14:40
Gyermek Kupa
 PAFC Basket  
 Budafoki Bikák.  
2018/02/25 15:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalas.  
 Soproni Tigris.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 MEAFC Mókusok  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Vörösmartys Zs.  
 Salgó Basket S.  
2018/02/25 15:30
Gyermek Kupa
 Ziccer Tigrise.  
 BKGDSE-UP12  
2018/02/25 15:40
Gyermek Kupa
 Monori SE  
 Radobasket-Érd.  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Újpest-MT/B  
 BSC-Páty  
2018/02/25 16:00
Gyermek Kupa
 Kaszások Akadé.  
 PAFC Basket  
2018/02/25 16:30
Gyermek Kupa
 Csata Garfield  
 Ziccer Tigrise.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 Sportiskolás T.  
 RICSILLA-Zalas.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mez.  
 MEAFC Mókusok  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Vörösmartys Zs.  
2018/02/25 17:00
Gyermek Kupa
 KKS-Girls  
 Monori SE  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 BSC-Páty  
 Diósdi Sasok  
2018/02/25 17:20
Gyermek Kupa
 Radobasket-Érd.  
 KKS-Girls  
2018/02/25 18:40
Gyermek Kupa
 Diósdi Sasok  
 Újpest-MT/B  
2018/02/25 18:40
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Debreceni KA/A - Nyíregyházi Kék Cápák2018.01.13 - 09:00szombat87 - 34
  Nyíregyházi Kék Cápák - ACS Baschet Star Oradea 2018.01.13 - 10:30szombat73 - 48
  ACS Baschet Star Oradea - Debreceni KA/A2018.01.13 - 12:00szombat29 - 93
"B" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Debreceni KA/Leány - BC Rookies Oradea2018.01.14 - 13:30vasárnap44 - 35
  BC Rookies Oradea - Nyíregyházi Sportcentrum 2018.01.14 - 15:00vasárnap46 - 56
  Nyíregyházi Sportcentrum - Debreceni KA/Leány2018.01.14 - 16:30vasárnap40 - 51
"C" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Zsákoló Zsiráfok - DIFE KK Sasfiókák2018.01.13 - 09:00szombat84 - 52
  DIFE KK Sasfiókák - ACS Wildcats Baia Mare2018.01.13 - 10:30szombat46 - 63
  ACS Wildcats Baia Mare - Zsákoló Zsiráfok2018.01.13 - 12:00szombat56 - 77
"D" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  NYKK Eötvös - BKGDSE-Hajdúszoboszló2018.01.14 - 10:00vasárnap57 - 63
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - Hajdúhadházi KK2018.01.14 - 11:30vasárnap57 - 17
  Hajdúhadházi KK - NYKK Eötvös2018.01.14 - 13:00vasárnap25 - 70

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  Szerencs VSE - MEAFC Basket Bulls2018.01.14 - 14:00vasárnap78 - 63
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - Szerencs VSE2018.01.14 - 15:30vasárnap60 - 64
  MEAFC Basket Bulls - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2018.01.14 - 17:00vasárnap65 - 48
"B" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok2018.01.13 - 14:30szombat61 - 56
  MEAFC Szürke Farkasok - Tiszaújvárosi Phoenix KK2018.01.13 - 16:00szombat60 - 68
  Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Szürke Farkasok2018.01.13 - 17:30szombat65 - 59
"C" csoport - KSK Tornacsarnok
(3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - SLÁGER Kazincbarcikai KSE2018.01.13 - 10:00szombat59 - 42
  MVSI Vadmacskák - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2018.01.13 - 11:30szombat50 - 47
  SLÁGER Kazincbarcikai KSE - MVSI Vadmacskák2018.01.13 - 13:00szombat58 - 68
"D" csoport - Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola
(3400 Mezőkövesd Mátyás király utca 146.)
  Salgótarjáni KI - Kövesdi Oroszlánkölykök2018.01.13 - 10:00szombat32 - 60
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Salgótarjáni KI2018.01.13 - 11:30szombat60 - 38
  Kövesdi Oroszlánkölykök - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2018.01.13 - 13:00szombat85 - 66
"E" csoport - Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
(3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
  Salgó Basket Szécsény - Vörösmartys Zsiráfok2018.01.13 - 09:30szombat88 - 54
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - Salgó Basket Szécsény2018.01.13 - 11:00szombat52 - 51
  Vörösmartys Zsiráfok - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2018.01.13 - 12:30szombat62 - 75
"F" csoport - Vasvár utcai Általános Iskola
(3600 Ózd Vasvár utca 37/a.)
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - Beszterce KK Bolyky2018.01.13 - 10:00szombat77 - 49
  DVTK-ÉLKSK Ózd - DVTK-ÉLKSK Zemplén2018.01.13 - 11:30szombat56 - 66
  Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Ózd 2018.01.13 - 13:00szombat43 - 64
"G" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MEAFC Kossuth - MEAFC Vidrák2018.01.14 - 09:00vasárnap47 - 44
  DVTK-ÉLKSK Encs - MEAFC Kossuth2018.01.14 - 10:30vasárnap48 - 25
  MEAFC Vidrák - DVTK-ÉLKSK Encs2018.01.14 - 12:00vasárnap24 - 46
"H" csoport - Városi Sportcsarnok
(3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
  DVTK-ÉLKSK Edelény - Fürge Gyik DSE2018.01.13 - 10:00szombat22 - 60
  Fürge Gyik DSE - Beszterce KK2018.01.13 - 11:30szombat50 - 37
  Beszterce KK - DVTK-ÉLKSK Edelény2018.01.13 - 13:00szombat58 - 33

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési Gladiátorok - Szolnoki Sportcentrum2018.01.14 - 09:30vasárnap72 - 31
  Szolnoki Sportcentrum - SZEDEÁK Sasok2018.01.14 - 11:00vasárnap24 - 47
  SZEDEÁK Sasok - Békési Gladiátorok2018.01.14 - 12:30vasárnap72 - 25
"B" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK Párducok2018.01.13 - 09:00szombat65 - 38
  SZEDEÁK Párducok - Mezőberényi KK 2018.01.13 - 10:30szombat47 - 46
  Mezőberényi KK - Vásárhelyi Cápák2018.01.13 - 12:00szombat43 - 88
"C" csoport - Zöld Ház
(5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
  Tiszai Virágok - Szeged KE-Gazellák2018.01.13 - 10:00szombat57 - 53
  Szeged KE-Gazellák - Békéscsabai KK2018.01.13 - 11:30szombat46 - 44
  Békéscsabai KK - Tiszai Virágok2018.01.13 - 13:00szombat34 - 53
"D" csoport - Dürer Albert Általános Iskola
(5700 Gyula, Szent István út 29.)
  Gyulai Vidrák - Karcagi SE Farkasok2018.01.14 - 09:00vasárnap2 - 0
  Karcagi SE Farkasok - Vásárhelyi Kishódok2018.01.14 - 10:30vasárnap0 - 2
  Vásárhelyi Kishódok - Gyulai Vidrák2018.01.14 - 12:00vasárnap57 - 17
"E" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Farkasok - SZEDEÁK Csikók2018.01.14 - 09:00vasárnap58 - 42
  SZEDEÁK Csikók - MP Sport Timisoara2018.01.14 - 10:30vasárnap55 - 24
  MP Sport Timisoara - Vásárhelyi Farkasok2018.01.14 - 12:00vasárnap16 - 51
"F" csoport - Zöld Ház
(5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
  Tószegi Vadrózsák - Szentesi KK leány2018.01.13 - 14:30szombat27 - 45
  Szentesi KK leány - Békési Heppes Szöcskék2018.01.13 - 16:00szombat45 - 38
  Békési Heppes Szöcskék - Tószegi Vadrózsák2018.01.13 - 17:30szombat47 - 41
"G" csoport - Móricz Zsigmond Református Kollégium
(5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
  Kisújszállási SE - Karcagi SE Oroszlánok2018.01.13 - 09:00szombat60 - 38
  Szentesi KK fiú - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas2018.01.13 - 10:30szombat26 - 55
  Karcagi SE Oroszlánok - Szentesi KK fiú2018.01.13 - 12:00szombat38 - 42
  Kisújszállási SE - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas2018.01.13 - 13:30szombat40 - 36
"H" csoport - Bonifert Domonkos Általános Iskola
(6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
  Szeged KE-Madách - SZEDEÁK Sakálok2018.01.13 - 09:00szombat22 - 81
  Vásárhelyi Mambák - HSA Párducok2018.01.13 - 10:30szombat49 - 55
  Szeged KE-Madách - Vásárhelyi Mambák2018.01.13 - 12:00szombat86 - 60
  SZEDEÁK Sakálok - HSA Párducok2018.01.13 - 13:30szombat90 - 22

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A2018.01.14 - 09:00vasárnap68 - 60
  Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok2018.01.14 - 10:30vasárnap34 - 54
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek/A2018.01.14 - 12:00vasárnap50 - 81
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Oroszlánok - Soproni Sportiskolás Sasok2018.01.13 - 10:30szombat116 - 45
  Tatai Zsiványok - OSE Oroszlánok2018.01.13 - 12:00szombat64 - 114
  Soproni Sportiskolás Sasok - Tatai Zsiványok2018.01.13 - 13:30szombat69 - 72
"C" csoport - Széchenyi István Egyetemi csarnok
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Széchenyi KA - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök2018.01.14 - 10:00vasárnap67 - 39
  Győri KC Oroszlánok - OSE Vadmacskák2018.01.14 - 11:30vasárnap52 - 63
  Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Győri KC Oroszlánok2018.01.14 - 13:00vasárnap59 - 58
  Széchenyi KA - OSE Vadmacskák2018.01.14 - 14:30vasárnap57 - 53
"D" csoport - Jedlik Ányos Szakközépiskola
(9021 Győr Árpád utca 10.)
  Soproni Tigrisek/B - Győri KC Zsiráfok2018.01.13 - 10:00szombat0 - 2
  Tatabányai KC - Mezőörsi Hangyák2018.01.13 - 11:30szombat70 - 32
  Soproni Tigrisek/B - Mezőörsi Hangyák2018.01.13 - 13:00szombat0 - 2
  Győri KC Zsiráfok - Tatabányai KC2018.01.13 - 14:30szombat123 - 25

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Zalakerámia ZTE KK - RICSILLA-Zalaszentgrót2018.01.14 - 09:00vasárnap133 - 32
  Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK2018.01.14 - 10:30vasárnap69 - 90
  RICSILLA-Zalaszentgrót - Körmendi Törpördögök/A2018.01.14 - 12:00vasárnap52 - 89
"B" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Ifjú Sólymok KS - Harcos Sólymok2018.01.13 - 08:30szombat89 - 34
  Tapolcai Tigrisek - Ifjú Sólymok KS2018.01.13 - 10:00szombat54 - 100
  Harcos Sólymok - Tapolcai Tigrisek2018.01.13 - 11:30szombat37 - 74
"C" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Sportiskolás Törpillák - RICSILLA-Hévíz2018.01.14 - 13:30vasárnap35 - 73
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Sportiskolás Törpillák2018.01.14 - 15:00vasárnap59 - 68
  RICSILLA-Hévíz - Soproni Darazsak Akadémia/B2018.01.14 - 16:30vasárnap89 - 46
"D" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Zalaegerszegi KTE - Sportiskolás Sólymok2018.01.14 - 09:30vasárnap35 - 67
  Sportiskolás Sólymok - Kalózok2018.01.14 - 11:00vasárnap53 - 43
  Kalózok - Zalaegerszegi KTE2018.01.14 - 12:30vasárnap67 - 51
"E" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
  Kanizsai Vadmacskák - RICSILLA-Zalalövő2018.01.14 - 09:00vasárnap70 - 59
  Soproni Darazsak Akadémia/C - Kanizsai Vadmacskák2018.01.14 - 10:30vasárnap50 - 66
  RICSILLA-Zalalövő - Soproni Darazsak Akadémia/C2018.01.14 - 12:00vasárnap79 - 56
"F" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Párducok - Körmendi Törpördögök/B2018.01.13 - 10:00szombat52 - 87
  RICSILLA-Hévíz Lányok - Tapolcai Párducok2018.01.13 - 11:30szombat57 - 69
  Körmendi Törpördögök/B - RICSILLA-Hévíz Lányok2018.01.13 - 13:00szombat118 - 61
"G" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Ajka - RICSILLA-Egervár-Teskánd2018.01.13 - 09:30szombat89 - 22
  Celldömölki Góliátok - Ajka2018.01.13 - 11:00szombat14 - 80
  RICSILLA-Egervár-Teskánd - Celldömölki Góliátok2018.01.13 - 12:30szombat52 - 37

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Atom City-Atomerőmű SE2018.01.14 - 13:30vasárnap72 - 84
  Atom City-Atomerőmű SE - Kozármisleny SE2018.01.14 - 15:00vasárnap102 - 69
  Kozármisleny SE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2018.01.14 - 16:30vasárnap35 - 91
"B" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  KSC Szekszárd - KASI/A2018.01.13 - 13:30szombat65 - 73
  PVSK Panthers/A - KSC Szekszárd2018.01.13 - 15:00szombat58 - 56
  KASI/A - PVSK Panthers/A2018.01.13 - 16:30szombat36 - 76
"C" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Pécsi VSK/A - GYKSE Szekszárd2018.01.14 - 09:30vasárnap82 - 31
  Monok SE - Dombóvári KS2018.01.14 - 11:00vasárnap83 - 54
  GYKSE Szekszárd - Dombóvári KS2018.01.14 - 12:30vasárnap18 - 27
  Pécsi VSK/A - Monok SE2018.01.14 - 14:00vasárnap86 - 62
"D" csoport - Bonyhádi Általános Iskola Széchenyi István Tagintézménye
(7150 Bonyhád Fáy lakótelep 34.)
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2018.01.13 - 15:00szombat37 - 70
  Bonyhádi KSE - PVSK-Panthers/B2018.01.13 - 16:30szombat39 - 66
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Bonyhádi KSE2018.01.13 - 18:00szombat50 - 16
"E" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  KASI/B - Gyakorlós Csibék2018.01.13 - 09:00szombat73 - 65
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - KASI/B2018.01.13 - 10:30szombat69 - 54
  Gyakorlós Csibék - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2018.01.13 - 12:00szombat43 - 77
"F" csoport - Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
(7300 Komló Eszperantó tér 1.)
  Pécsi VSK/B - Komló Sport 2018.01.14 - 13:45vasárnap65 - 46
  KASI/C - Pécsi VSK/B2018.01.14 - 15:15vasárnap56 - 75
  Komló Sport - KASI/C2018.01.14 - 16:45vasárnap46 - 55
"G" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Mágusok Egyesület - Szekszárdi Karvalyok2018.01.13 - 12:30szombat34 - 58
  Szekszárdi Karvalyok - KASI/D2018.01.13 - 14:00szombat51 - 27
  KASI/D - Mágusok Egyesület2018.01.13 - 15:30szombat37 - 39

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Vadmacskák2018.01.13 - 13:30szombat59 - 48
  Bajai Bácska - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2018.01.13 - 15:00szombat46 - 62
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Bajai Bácska 2018.01.13 - 16:30szombat44 - 64
"B" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Kismercik - Pityke Fiú2018.01.13 - 09:00szombat72 - 79
  Bajai NKK - Kecskeméti KA Kismercik2018.01.13 - 10:30szombat70 - 46
  Pityke Fiú - Bajai NKK2018.01.13 - 12:00szombat69 - 63
"C" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  Miklósi Kékrókák - FTSI Fiú2018.01.13 - 09:00szombat42 - 74
  Kecskeméti KA MathiÁSZ - Miklósi Kékrókák2018.01.13 - 10:30szombat76 - 49
  FTSI Fiú - Kecskeméti KA MathiÁSZ2018.01.13 - 12:00szombat52 - 63
"D" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Amazonok2018.01.13 - 13:00szombat53 - 22
  Nagykőrösi Sólymok - Lehel Kosársuli2018.01.13 - 14:30szombat31 - 46
  Kecskeméti KA Amazonok - Nagykőrösi Sólymok2018.01.13 - 16:00szombat29 - 60
"E" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  KLIKK Zsiráfok - FTSI Leány2018.01.13 - 10:00szombat40 - 67
  CEKK - Bajai MNÁMK Rakétái2018.01.13 - 10:00szombat85 - 23
  FTSI Leány - CEKK2018.01.13 - 11:30szombat37 - 69
  Bajai MNÁMK Rakétái - KLIKK Zsiráfok2018.01.13 - 11:30szombat32 - 50
"F" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  Pityke Leány - Hernádi Kosárlabda Alapítvány2018.01.14 - 10:00vasárnap67 - 38
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI Fiú 2.2018.01.14 - 10:00vasárnap60 - 27
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Pityke Leány2018.01.14 - 11:30vasárnap80 - 52
  FTSI Fiú 2. - Hernádi Kosárlabda Alapítvány2018.01.14 - 11:30vasárnap52 - 34

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Darazsak - DKKA Rókák2018.01.13 - 10:00szombat73 - 28
  DKKA Rókák - VUKE-Veszprém fiú2018.01.13 - 11:15szombat57 - 25
  VUKE-Veszprém fiú - DKKA Darazsak2018.01.13 - 12:30szombat8 - 91
"B" csoport - VVSI Tornaterem
(2484 Gárdony Tópart utca 17.)
  Velencei Gézengúzok - Pápai KC2018.01.14 - 10:00vasárnap48 - 40
  DKKA Bikák - Velencei Gézengúzok2018.01.14 - 11:15vasárnap47 - 42
  Pápai KC - DKKA Bikák2018.01.14 - 12:30vasárnap54 - 46
"C" csoport - Rády József Sportcsarnok
(8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.)
  FAK Balatoni Polipok - Siófoki KS2018.01.13 - 10:15szombat51 - 57
  Siófoki KS - Marcali Szürkefarkasok2018.01.13 - 11:30szombat41 - 49
  Marcali Szürkefarkasok - FAK Balatoni Polipok2018.01.13 - 12:45szombat65 - 52
"D" csoport - Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
(8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
  Várpalotai Sárkányok - Várpalotai Gepárdok2018.01.14 - 10:30vasárnap27 - 45
  Várpalotai Gepárdok - DKKA Titánok2018.01.14 - 11:45vasárnap44 - 41
  DKKA Titánok - Várpalotai Sárkányok2018.01.14 - 13:00vasárnap37 - 24
"E" csoport - VVSI Tornaterem
(2484 Gárdony Tópart utca 17.)
  Dunaújvárosi Sárkányok - Velencei Csukák2018.01.14 - 14:00vasárnap29 - 11
  VUKE-Veszprém leány - Pusztaszabolcsi Tigrisek2018.01.14 - 15:15vasárnap25 - 11
  Velencei Csukák - Pusztaszabolcsi Tigrisek2018.01.14 - 16:30vasárnap29 - 18
  Dunaújvárosi Sárkányok - VUKE-Veszprém leány2018.01.14 - 17:45vasárnap42 - 19

      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas AmazonokLászló Zsolt - Forintos József2018.01.13 - 13:30szombat33 - 58
  MAFC Gabányi - Zsíros Akadémia Kőbánya/AMatics Sándor - Zádeczki Donát László2018.01.13 - 15:00szombat68 - 62
  Vasas Amazonok - MAFC GabányiMatics Sándor - Zádeczki Donát László2018.01.13 - 16:30szombat70 - 54
"B" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Fürge Vasas - Csata CsillagokMakay Dániel - Korompai Zsolt2018.01.14 - 09:00vasárnap37 - 73
  Pannónia Vasas - Fürge VasasMakay Dániel - Korompai Zsolt2018.01.14 - 10:30vasárnap48 - 42
  Csata Csillagok - Pannónia VasasRózsavölgyi Alexandra - Szőts Dávid2018.01.14 - 12:00vasárnap76 - 26
"C" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  PAFC Basket - Budafoki BikákBognár Domokos - Zádeczki Donát László2018.01.13 - 09:00szombat44 - 47
  KöLöKöS Fiúk - PAFC BasketBognár Domokos - Zádeczki Donát László2018.01.13 - 10:30szombat43 - 57
  Budafoki Bikák - KöLöKöS FiúkLászló Zsolt - Forintos József2018.01.13 - 12:00szombat61 - 59
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia DarázslányokRózsavölgyi Alexandra - Szőts Dávid2018.01.14 - 13:30vasárnap40 - 30
  Újpest-MT/A - Kaszások AkadémiaGruber Nikolett - Komlódi Benedek2018.01.14 - 15:00vasárnap40 - 36
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Újpest-MT/AGruber Nikolett - Komlódi Benedek2018.01.14 - 16:30vasárnap41 - 44
"E" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  BEAC Újbuda KA - MAFC HeislerSzentpáli-Gavallér Csaba - Szilágyi Tamás2018.01.13 - 12:00szombat41 - 23
  MAFC Heisler - KöLöKöS LányokBárány Levente - Korompai Zsolt2018.01.13 - 13:20szombat30 - 48
  KöLöKöS Lányok - BEAC Újbuda KABárány Levente - Korompai Zsolt2018.01.13 - 14:40szombat57 - 59
"F" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  BLF-Palota/A - Kaszás GirlsBognár Domokos - Zádeczki Donát László2018.01.14 - 08:00vasárnap25 - 63
  Zuglói Sasok - BLF-Palota/ABognár Domokos - Zádeczki Donát László2018.01.14 - 09:20vasárnap54 - 40
  Kaszás Girls - Zuglói Sasok Szokolainé Váradi Csilla - Szilágyi Tamás2018.01.14 - 10:40vasárnap49 - 39
"G" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Török Sasok - DMTK Haraszti SasokTarnai Gyula - Horváth Brúnó József2018.01.14 - 09:00vasárnap53 - 47
  Herceghalmi Tigrisek - Török SasokTarnai Gyula - Horváth Brúnó József2018.01.14 - 10:20vasárnap42 - 50
  DMTK Haraszti Sasok - Herceghalmi TigrisekLukács Rezső - Bozóki Domonkos2018.01.14 - 11:40vasárnap74 - 29
"H" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Gödi SE - Zsíros Akadémia Kőbánya/BSteier Krisztián - Szőke Gábor2018.01.13 - 08:00szombat51 - 34
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - ELITE Basket TörökbálintSteier Krisztián - Szőke Gábor2018.01.13 - 09:20szombat2 - 0
  ELITE Basket Törökbálint - Gödi SESteiner Máté - Matóczay Bálint2018.01.13 - 10:40szombat0 - 2
"I" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Budapesti Honvéd Falcons - Vasas GepárdokGyőri Ferenc - Bozóki Domonkos2018.01.13 - 08:00szombat29 - 51
  TFSE - Budapesti Honvéd FalconsGyőri Ferenc - Bozóki Domonkos2018.01.13 - 09:20szombat20 - 51
  Vasas Gepárdok - TFSESzentpáli-Gavallér Csaba - Szilágyi Tamás2018.01.13 - 10:40szombat71 - 14
"J" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budaörsi DSE - Budapest CsepelSteiner Máté - Matóczay Bálint2018.01.13 - 12:00szombat43 - 21
  Budapest Csepel - Budapesti Honvéd SólymokSzabó István - Lukács Rezső2018.01.13 - 13:20szombat55 - 37
  Budapesti Honvéd Sólymok - Budaörsi DSESzabó István - Lukács Rezső2018.01.13 - 14:40szombat24 - 52
"K" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  SZSE Sólymok - Vasas BolhákJankovics Viktor - Bános Csaba2018.01.13 - 16:00szombat44 - 27
  KKS-Tigers - SZSE SólymokJankovics Viktor - Matóczay Bálint2018.01.13 - 17:20szombat13 - 58
  Vasas Bolhák - KKS-TigersBános Csaba - Matóczay Bálint2018.01.13 - 18:40szombat41 - 33
"L" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Radobasket-Bicske - Monori SEHorváth Kinga - Steiner Máté2018.01.13 - 16:00szombat15 - 52
  BKGDSE-UP12 - Radobasket-BicskeHorváth Kinga - Lukács Rezső2018.01.13 - 17:20szombat27 - 20
  Monori SE - BKGDSE-UP12Steiner Máté - Lukács Rezső2018.01.13 - 18:40szombat55 - 25
"M" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Ziccer Tigrisek - KKS-GirlsHavas Gábor - Hőgerl Bence2018.01.14 - 09:00vasárnap45 - 56
  MTK Budapest - Ziccer TigrisekHavas Gábor - Hőgerl Bence2018.01.14 - 10:20vasárnap9 - 54
  KKS-Girls - MTK BudapestSteiner Máté - Török Béla2018.01.14 - 11:40vasárnap63 - 25
"N" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  JKC - Kaszás MinikSteiner Máté - Török Béla2018.01.14 - 13:00vasárnap11 - 71
  Radobasket-Érd - JKCAdjudani Pezsman - Hőgerl Bence2018.01.14 - 14:20vasárnap50 - 18
  Kaszás Minik - Radobasket-ÉrdAdjudani Pezsman - Hőgerl Bence2018.01.14 - 15:40vasárnap39 - 46
"O" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - Csata GarfieldHavas Gábor - Lőrincz Erzsébet2018.01.13 - 13:00szombat22 - 39
  BEAC Farkasrét - Zsíros Akadémia Kőbánya/KisdarázslányokAdjudani Pezsman - Pál Roland2018.01.13 - 14:20szombat55 - 23
  Csata Garfield - BEAC FarkasrétAdjudani Pezsman - Pál Roland2018.01.13 - 15:40szombat53 - 40
"P" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Malév Zsiráfok - Óbudai ReménységekBózsó Gábor - Reiter Márton2018.01.13 - 13:00szombat0 - 2
  Óbudai Reménységek - PAFC MennydörgőkSebestyén Richárd - Konta Csanád János2018.01.13 - 14:20szombat39 - 13
  Gödi SE Farkasok - Malév ZsiráfokSebestyén Richárd - Gere Kálmán2018.01.13 - 15:40szombat16 - 41
  PAFC Mennydörgők - Gödi SE FarkasokGere Kálmán - Konta Csanád János2018.01.13 - 17:00szombat44 - 20
"Q" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Ziccer Manók - Újpest-MT/BHorváth Péter - Benkő Glóra2018.01.13 - 09:00szombat2 - 0
  Budapest Blazers - Ziccer ManókHorváth Péter - Benkő Glóra2018.01.13 - 10:20szombat40 - 26
  Újpest-MT/B - Budapest BlazersBózsó Gábor - Reiter Márton2018.01.13 - 11:40szombat23 - 44
"R" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Százhalombattai KSE - BLF-Palota/BSzokolainé Váradi Csilla - Szilágyi Tamás2018.01.14 - 12:00vasárnap22 - 43
  Török Sasmadarak - Százhalombattai KSESzirt Lajos - Konta Csanád János2018.01.14 - 13:20vasárnap39 - 22
  BLF-Palota/B - Török SasmadarakSzirt Lajos - Konta Csanád János2018.01.14 - 14:40vasárnap30 - 39
"S" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Újpest-MT/C - Diósdi SasokSzabó István - Benkő Glóra2018.01.14 - 16:00vasárnap0 - 2
  Keresztúri Méhecskék - Újpest-MT/CSzabó István - Pál Roland2018.01.14 - 17:20vasárnap2 - 0
  Diósdi Sasok - Keresztúri MéhecskékPál Roland - Benkő Glóra2018.01.14 - 18:40vasárnap30 - 39
"T" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  BSC-Páty - BKG-VMG DSE UP12ALukács Rezső - Bozóki Domonkos2018.01.14 - 13:00vasárnap62 - 1
  Viadukt SE - BSC-PátySzőke Gábor - Horváth Brúnó József2018.01.14 - 14:20vasárnap6 - 51
  BKG-VMG DSE UP12A - Viadukt SESzőke Gábor - Horváth Brúnó József2018.01.14 - 15:40vasárnap9 - 28
"U" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  SZPA-HSE - HSESzabó II. Péter - Ürögi Zsolt2018.01.13 - 09:00szombat26 - 27
  HSE - Városgazda UP AkadémiaSzabó II. Péter - Ürögi Zsolt2018.01.13 - 10:20szombat39 - 16
  Városgazda UP Akadémia - SZPA-HSEHavas Gábor - Lőrincz Erzsébet2018.01.13 - 11:40szombat23 - 33

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok