Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek I. - Ziccer Fehértigrisek2017.01.08 - 09:00vasárnap25 - 41
  Ziccer Fehértigrisek - Nyíregyházi Kék Cápák2017.01.08 - 10:30vasárnap56 - 40
  Nyíregyházi Kék Cápák - Ziccer Tigrisek I.2017.01.08 - 12:00vasárnap41 - 60
"B" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  A.S. Baschet Star Oradea - Nyíregyházi Sportcentrum KA2017.01.08 - 10:00vasárnap38 - 44
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - A.S. Baschet Star Oradea 2017.01.08 - 11:30vasárnap69 - 41
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Ziccer Tigrisek TK Rakéták2017.01.08 - 13:00vasárnap38 - 58
"C" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Zsákoló Zsiráfok - NYKK Eötvös2017.01.07 - 09:00szombat73 - 14
  Hajdúböszörményi TE - ACS EKO Sighet 2017.01.07 - 10:30szombat58 - 53
  NYKK Eötvös - ACS EKO Sighet 2017.01.07 - 12:00szombat32 - 66
  Zsákoló Zsiráfok - Hajdúböszörményi TE2017.01.07 - 13:30szombat69 - 28
"D" csoport - Terem
()
  DIFE KK Sasfiókák - BC Rookies Oradea2017.01.08 - 09:00vasárnap72 - 56
  BCM Olimpia Baia Mare - Hajdúhadházi KK2017.01.08 - 10:30vasárnap0 - 2
  BC Rookies Oradea - BCM Olimpia Baia Mare2017.01.08 - 12:00vasárnap2 - 0
  DIFE KK Sasfiókák - Hajdúhadházi KK2017.01.08 - 13:30vasárnap77 - 39

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MEAFC Cápakölykök - Szerencs VSE2017.01.07 - 10:00szombat65 - 38
  DVTK-ÉLKSK Miskolc - MEAFC Cápakölykök2017.01.07 - 11:30szombat42 - 53
  Szerencs VSE - DVTK-ÉLKSK Miskolc2017.01.07 - 13:00szombat41 - 32
"B" csoport - Rendezvények Háza
(3561 Felsőzsolca Sport utca 1.)
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.01.07 - 09:30szombat55 - 42
  MVSI Vadmacskák - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.01.07 - 11:00szombat50 - 62
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MVSI Vadmacskák2017.01.07 - 12:30szombat31 - 58
"C" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.01.08 - 10:00vasárnap70 - 38
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - Egri Kék Oroszlánok2017.01.08 - 11:30vasárnap34 - 88
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.01.08 - 13:00vasárnap56 - 42
"D" csoport - Széchenyi istván Katolikus Közgazdasági Szakközépiskola
(3600 Ózd 48-as út 6.)
  Egri Kis Oroszlánok - MEAFC Szürke Farkasok2017.01.07 - 10:00szombat0 - 20
  Kövesdi Oroszlánkölykök - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.01.07 - 11:30szombat28 - 40
  Egri Kis Oroszlánok - Kövesdi Oroszlánkölykök2017.01.07 - 13:00szombat0 - 20
  MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.01.07 - 14:30szombat63 - 41
"E" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Mezőcsáti DSE - Beszterce KK2017.01.07 - 10:00szombat42 - 41
  Salgótarjáni KI - Fürge Gyik DSE2017.01.07 - 11:30szombat20 - 0
  Beszterce KK - Fürge Gyik DSE2017.01.07 - 13:00szombat20 - 0
  Mezőcsáti DSE - Salgótarjáni KI2017.01.07 - 14:30szombat44 - 32

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  SZECSKA Tigrisek - Szolnoki Bikák2017.01.08 - 09:00vasárnap64 - 66
  Szolnoki Bikák - SZEDEÁK Sasok2017.01.08 - 10:30vasárnap49 - 73
  SZEDEÁK Sasok - SZECSKA Tigrisek2017.01.08 - 12:00vasárnap73 - 30
"B" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési Gladiátorok - Vásárhelyi Bikák2017.01.07 - 09:30szombat54 - 44
  Vásárhelyi Bikák - Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE 2017.01.07 - 11:00szombat63 - 60
  Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE - Békési Gladiátorok2017.01.07 - 12:30szombat47 - 61
"C" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Tiszai Virágok - Karcagi SE Oroszlánok2017.01.07 - 10:00szombat32 - 70
  Karcagi SE Oroszlánok - Békéscsabai KK2017.01.07 - 11:30szombat46 - 47
  Békéscsabai KK - Tiszai Virágok2017.01.07 - 13:00szombat47 - 41
"D" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Sasfiókák - SZEDEÁK Sakálok2017.01.07 - 09:00szombat39 - 60
  SZEDEÁK Sakálok - Mezőberényi KK 2017.01.07 - 10:30szombat55 - 53
  Mezőberényi KK - SZEDEÁK Sasfiókák2017.01.07 - 12:00szombat42 - 78
"E" csoport - SZTE Mezőgazdasági Főiskola
(6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
  Vásárhelyi Turbócsigák - Vásárhelyi Kishódok2017.01.08 - 09:00vasárnap65 - 53
  Vásárhelyi Kishódok - Szeged KE-Csillámpónik2017.01.08 - 10:45vasárnap66 - 77
  Szeged KE-Csillámpónik - Vásárhelyi Turbócsigák2017.01.08 - 12:30vasárnap68 - 78
"F" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Szeged KE-Madách - MP Sport Timisoara2017.01.07 - 10:00szombat20 - 0
  MP Sport Timisoara - Békési Minigladiátorok2017.01.07 - 11:15szombat0 - 20
  Békési Minigladiátorok - Szeged KE-Madách2017.01.07 - 12:30szombat28 - 80
"G" csoport - Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
(6800 Hódmezővásárhely, Hóvirág utca 3.)
  Kertvárosi Mambák - SZEDEÁK Szatymaz2017.01.07 - 09:00szombat2 - 0
  SZEDEÁK Szatymaz - Kisújszállási SE2017.01.07 - 10:30szombat0 - 2
  Kisújszállási SE - Kertvárosi Mambák2017.01.07 - 12:00szombat37 - 44
"H" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Szentesi KK - SZEDEÁK Csikók2017.01.08 - 09:00vasárnap34 - 25
  HSA Pillangók - Szeged KE-Boszorkányok2017.01.08 - 10:15vasárnap25 - 41
  SZEDEÁK Csikók - HSA Pillangók2017.01.08 - 11:30vasárnap27 - 36
  Szentesi KK - Szeged KE-Boszorkányok2017.01.08 - 12:45vasárnap29 - 31

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  Soproni Tigrisek - OSE Oroszlánok2017.01.08 - 10:00vasárnap0 - 20
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek2017.01.08 - 11:30vasárnap20 - 0
  OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/A2017.01.08 - 13:00vasárnap56 - 52
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE MórMoták2017.01.07 - 10:30szombat71 - 47
  Soproni Sportiskolás Sasok - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.01.07 - 12:00szombat36 - 64
  OSE MórMoták - Soproni Sportiskolás Sasok2017.01.07 - 13:30szombat64 - 41
"C" csoport - SZÉCHENYI ISTVÁN UNIVERSITY SPORTS HALL
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Tatai Mókusok - Győri KC Zsiráfok2017.01.07 - 10:00szombat97 - 30
  Széchenyi KA - Győri KC Oroszlánok2017.01.07 - 11:30szombat73 - 64
  Győri KC Zsiráfok - Győri KC Oroszlánok2017.01.07 - 13:00szombat46 - 81
  Tatai Mókusok - Széchenyi KA2017.01.07 - 14:30szombat84 - 31
"D" csoport - Éltes Mátyás Általános Iskola
(2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
  MTE 1904 - Tatabányai Kenguruk2017.01.07 - 10:00szombat68 - 56
  Tatabányai KC - OSE Vadmacskák2017.01.07 - 11:30szombat62 - 50
  Tatabányai Kenguruk - OSE Vadmacskák2017.01.07 - 13:00szombat56 - 57
  MTE 1904 - Tatabányai KC2017.01.07 - 14:30szombat47 - 60

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  ZTE KK/A - Sportiskolás Sólymok2017.01.07 - 09:00szombat65 - 47
  Körmendi Törpördögök - ZTE KK/A2017.01.07 - 10:30szombat48 - 72
  Sportiskolás Sólymok - Körmendi Törpördögök2017.01.07 - 12:00szombat57 - 65
"B" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  ZTE KK/B - Zalaegerszegi KTE2017.01.07 - 13:30szombat81 - 18
  Körmendi Törpördögök/B - ZTE KK/B2017.01.07 - 15:00szombat27 - 46
  Zalaegerszegi KTE - Körmendi Törpördögök/B2017.01.07 - 16:30szombat39 - 48
"C" csoport - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
  Kalózok - Harcos Sólymok2017.01.07 - 10:30szombat77 - 36
  Tapolcai Tigrisek - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.01.07 - 12:00szombat43 - 46
  Harcos Sólymok - Tapolcai Tigrisek2017.01.07 - 13:30szombat61 - 54
  Kalózok - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.01.07 - 15:00szombat61 - 37
"D" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Kanizsai Vadmacskák - Tapolcai Párducok2017.01.07 - 09:30szombat72 - 29
  Sportiskolás Törpillák - Ifjú Sólymok KS2017.01.07 - 11:00szombat30 - 50
  Tapolcai Párducok - Sportiskolás Törpillák2017.01.07 - 12:30szombat46 - 35
  Kanizsai Vadmacskák - Ifjú Sólymok KS2017.01.07 - 14:00szombat71 - 62

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Dombóvári KS2017.01.07 - 14:00szombat57 - 46
  Dombóvári KS - PVSK Panthers/A2017.01.07 - 15:30szombat35 - 86
  PVSK Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.01.07 - 17:00szombat82 - 47
"B" csoport - Gandhi Sportcsarnok
(7632 Pécs Dobó István utca 93. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Pécsi VSK Pumák2017.01.07 - 09:00szombat62 - 67
  GYKSE Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2017.01.07 - 10:30szombat69 - 61
  Pécsi VSK Pumák - GYKSE Szekszárd2017.01.07 - 12:00szombat46 - 64
"C" csoport - Toldi lakótelepi Tagiskola
(7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
  KASI/B - KASI/A2017.01.07 - 09:00szombat48 - 53
  Szekszárdi Tappancsok - KASI/B2017.01.07 - 10:30szombat60 - 31
  KASI/A - Szekszárdi Tappancsok2017.01.07 - 12:00szombat40 - 38
"D" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Gyakorlós Csibék - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B2017.01.08 - 09:00vasárnap40 - 80
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - Bonyhádi KSE2017.01.08 - 10:30vasárnap68 - 49
  Bonyhádi KSE - Gyakorlós Csibék2017.01.08 - 12:00vasárnap67 - 48
"E" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Kozármisleny SE2017.01.07 - 08:30szombat49 - 61
  Mágusok Egyesület - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.01.07 - 10:00szombat57 - 70
  Kozármisleny SE - Mágusok Egyesület2017.01.07 - 11:30szombat73 - 45
"F" csoport - Gandhi Sportcsarnok
(7632 Pécs Dobó István utca 93. )
  PVSK-Panthers/B - Komló Sport 2017.01.07 - 13:30szombat84 - 23
  Pécsi VSK Zebrák - Szekszárdi Karvalyok2017.01.07 - 15:00szombat47 - 26
  Komló Sport - Szekszárdi Karvalyok2017.01.07 - 16:30szombat37 - 27
  PVSK-Panthers/B - Pécsi VSK Zebrák2017.01.07 - 18:00szombat60 - 31

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Kecskeméti KA Lucky A - Pityke Párducok2017.01.08 - 09:00vasárnap104 - 34
  Bajai Bácska - Kecskeméti KA Lucky A2017.01.08 - 10:30vasárnap19 - 89
  Pityke Párducok - Bajai Bácska 2017.01.08 - 12:00vasárnap38 - 67
"B" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jimmy - Bajai NKK2017.01.07 - 10:00szombat37 - 35
  Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Jimmy2017.01.07 - 11:30szombat36 - 40
  Bajai NKK - Lehel Kosársuli2017.01.07 - 13:00szombat48 - 32
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Félegyházi TSI - Nyakiglányok2017.01.07 - 14:30szombat2 - 0
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Félegyházi TSI2017.01.07 - 16:00szombat35 - 65
  Nyakiglányok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.01.07 - 17:30szombat0 - 2
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Lucky B - Nagykőrösi Sólymok2017.01.08 - 13:30vasárnap42 - 43
  Kecskeméti KA - Kecskeméti KA Lucky B2017.01.08 - 15:00vasárnap55 - 39
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA2017.01.08 - 16:30vasárnap48 - 50
"E" csoport - Miklóssy János Sportközpont
(6090 Kunszentmiklós Szent Erzsébet tér 5.)
  Kecskeméti KA Koalák - Miklósi Kékrókák2017.01.07 - 09:00szombat33 - 39
  CEKK - Kecskeméti KA Koalák2017.01.07 - 10:30szombat30 - 38
  Miklósi Kékrókák - CEKK2017.01.07 - 12:00szombat50 - 44
"F" csoport - Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium
(6000 Kecskemét Dózsa György út 22.)
  Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Constantinum2017.01.07 - 09:00szombat82 - 27
  Bajai MNÁMK Rakétái - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.01.07 - 10:30szombat63 - 54
  FTSI Constantinum - Bajai MNÁMK Rakétái2017.01.07 - 12:00szombat28 - 65

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Alba Regia Sportcsarnok
(8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
  DKKA Darazsak - DKKA Mammutok2017.01.07 - 10:00szombat30 - 85
  Paksi Harcosok - DKKA Darazsak2017.01.07 - 11:15szombat85 - 23
  DKKA Mammutok - Paksi Harcosok2017.01.07 - 12:30szombat69 - 28
"B" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Veszprémi UKE - Velencei Kacsák2017.01.08 - 10:00vasárnap50 - 28
  DKKA Vadmacskák - Marcali Szürkefarkasok2017.01.08 - 11:15vasárnap42 - 36
  Velencei Kacsák - Marcali Szürkefarkasok2017.01.08 - 12:30vasárnap23 - 41
  Veszprémi UKE - DKKA Vadmacskák2017.01.08 - 14:45vasárnap34 - 44
"C" csoport - Krúdy Gyula Szakképző Iskola
(8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
  DKKA Tigrisek - Siófoki KS2017.01.08 - 09:30vasárnap37 - 55
  DKKA Bikák - Dunaújvárosi Sárkányok2017.01.08 - 10:45vasárnap2 - 0
  DKKA Tigrisek - Dunaújvárosi Sárkányok2017.01.08 - 12:00vasárnap2 - 0
  Siófoki KS - DKKA Bikák2017.01.08 - 13:15vasárnap54 - 42

      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Fürge Vasas - Csata CsillagokHartai Tamás - Rózsavölgyi Alexandra2017.01.07 - 09:00szombat51 - 61
  MAFC Gabányi - Fürge VasasHartai Tamás - Rózsavölgyi Alexandra2017.01.07 - 10:30szombat64 - 46
  Csata Csillagok - MAFC GabányiSzirt Lajos - Simon Kristóf2017.01.07 - 12:00szombat67 - 41
"B" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  KöLöKöS Fiúk - Vasas AmazonokKozma Balázs - Rózsavölgyi Alexandra2017.01.08 - 09:00vasárnap49 - 38
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - KöLöKöS FiúkKozma Balázs - Rózsavölgyi Alexandra2017.01.08 - 10:30vasárnap62 - 38
  Vasas Amazonok - Zsíros Akadémia Kőbánya/ANagy István - Horváth Kinga2017.01.08 - 12:00vasárnap43 - 71
"C" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Kaszások Akadémia - ELITE Basket TörökbálintNagy István - Horváth Kinga2017.01.08 - 13:30vasárnap73 - 37
  Herman Pókok - Kaszások AkadémiaSzirt Lajos - Bakk Richárd2017.01.08 - 15:00vasárnap52 - 72
  ELITE Basket Törökbálint - Herman PókokSzirt Lajos - Bakk Richárd2017.01.08 - 16:30vasárnap37 - 59
"D" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  KKS-Boys - PAFC BasketSzirt Lajos - Simon Kristóf2017.01.07 - 13:30szombat63 - 41
  BEAC Újbuda KA - KKS-BoysMatejovics Márk - Gruber Nikolett2017.01.07 - 15:00szombat58 - 43
  PAFC Basket - BEAC Újbuda KAMatejovics Márk - Gruber Nikolett2017.01.07 - 16:30szombat39 - 66
"E" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Pannónia Vasas - Zsíros Akadémia DarázslányokBárány Levente - Jankovics Viktor2017.01.07 - 13:30szombat51 - 26
  Vasas Gepárdok - Pannónia VasasMóricz Krisztián - Gaál Norbert2017.01.07 - 15:00szombat40 - 49
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Vasas GepárdokMóricz Krisztián - Gaál Norbert2017.01.07 - 16:30szombat25 - 50
"F" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  MAFC Heisler - Gödi SEBános Csaba - Bujtor Péter2017.01.07 - 13:30szombat37 - 40
  Török Sasok - MAFC HeislerBózsó Gábor - Forintos József2017.01.07 - 15:00szombat50 - 42
  Gödi SE - Török SasokBózsó Gábor - Forintos József2017.01.07 - 16:30szombat57 - 46
"G" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Budafoki Kölyök Bikák - Zsíros Akadémia Kőbánya/BBárány Levente - Gruber Nikolett2017.01.08 - 13:30vasárnap39 - 34
  Zuglói Sasok - Budafoki Kölyök BikákMóricz Krisztián - Matejovics Márk2017.01.08 - 15:00vasárnap20 - 51
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Zuglói Sasok Móricz Krisztián - Matejovics Márk2017.01.08 - 16:30vasárnap36 - 40
"H" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  BLF-Palota - Megyeri TigrisekSzőke Gábor - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.01.07 - 15:00szombat36 - 47
  Dunakeszi Kiscicák - BLF-PalotaSzőke Gábor - Komlódi Benedek2017.01.07 - 16:30szombat48 - 37
  Megyeri Tigrisek - Dunakeszi KiscicákSzentpáli-Gavallér Csaba - Komlódi Benedek2017.01.07 - 18:00szombat43 - 36
"I" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zuglói Sascsajok - JKCGere Kálmán - Steiner Máté2017.01.07 - 13:30szombat53 - 59
  Herceghalmi Tigrisek - Zuglói SascsajokKoncsag Csaba - Horváth Kinga2017.01.07 - 15:00szombat85 - 32
  JKC - Herceghalmi TigrisekKoncsag Csaba - Horváth Kinga2017.01.07 - 16:30szombat34 - 50
"J" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Budapesti Honvéd - TFSESzokolainé Váradi Csilla - Német Tamás2017.01.07 - 09:00szombat2 - 0
  Ziccer Tigrisek - Budapesti HonvédSzokolainé Váradi Csilla - Német Tamás2017.01.07 - 10:30szombat36 - 52
  TFSE - Ziccer TigrisekGere Kálmán - Steiner Máté2017.01.07 - 12:00szombat45 - 46
"K" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Kaszás Girls - KöLöKöS LányokKomlódi Benedek - Német Tamás2017.01.08 - 09:00vasárnap47 - 40
  Radobasket-BDSE/A - Kaszás GirlsKomlódi Benedek - Német Tamás2017.01.08 - 10:30vasárnap43 - 51
  KöLöKöS Lányok - Radobasket-BDSE/ASzokolainé Váradi Csilla - Bános Csaba2017.01.08 - 12:00vasárnap2 - 0
"L" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Török Sasmadarak - Kaszás MinikBognár Domokos - Bakk Richárd2017.01.08 - 12:30vasárnap30 - 90
  Radobasket-Bicske/A - Török SasmadarakPál Roland - Novák Zsuzsanna2017.01.08 - 13:50vasárnap43 - 45
  Kaszás Minik - Radobasket-Bicske/APál Roland - Novák Zsuzsanna2017.01.08 - 15:10vasárnap74 - 19
"M" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  BC Csepel - Megyeri TigriskölykökSzőke Gábor - Steiner Máté2017.01.08 - 09:00vasárnap30 - 71
  BKGDSE - BC CsepelSzőke Gábor - Steiner Máté2017.01.08 - 10:30vasárnap15 - 47
  Megyeri Tigriskölykök - BKGDSEBárány Levente - Gruber Nikolett2017.01.08 - 12:00vasárnap70 - 19
"N" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  MTK Budapest - Kaszás ReménységekSzentpáli-Gavallér Csaba - Matóczay Bálint2017.01.07 - 10:30szombat28 - 46
  Keresztúri Méhecskék - MTK BudapestTakács András - Matóczay Bálint2017.01.07 - 12:00szombat47 - 15
  Kaszás Reménységek - Keresztúri MéhecskékTakács András - Szőke Gábor2017.01.07 - 13:30szombat33 - 38
"O" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Malév SC - KKS-BoysNémeth Péter - Pál Roland2017.01.08 - 08:30vasárnap49 - 34
  SZSE Sólymok - Malév SCNémeth Péter - Pál Roland2017.01.08 - 09:50vasárnap29 - 19
  KKS-Girls - SZSE SólymokBognár Domokos - Bakk Richárd2017.01.08 - 11:10vasárnap33 - 42
"P" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  PAFC Mennydörgők - MAFC MokosBózsó Gábor - Gruber Nikolett2017.01.07 - 09:00szombat21 - 35
  Budafoki Demjén Kölykök - PAFC MennydörgőkBózsó Gábor - Gruber Nikolett2017.01.07 - 10:30szombat0 - 2
  MAFC Mokos - Budafoki Demjén KölykökBárány Levente - Jankovics Viktor2017.01.07 - 12:00szombat2 - 0
"Q" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Gödöllői SK - Radobasket-Bicske/BGyőri Ferenc - Szabó II. Péter2017.01.07 - 09:00szombat0 - 2
  ELITE Basket Lányok - Gödöllői SKGyőri Ferenc - Szabó II. Péter2017.01.07 - 10:30szombat2 - 0
  Radobasket-Bicske/B - ELITE Basket LányokBános Csaba - Bujtor Péter2017.01.07 - 12:00szombat34 - 32
"R" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  HSE - Ziccer ManókSzokolainé Váradi Csilla - Bános Csaba2017.01.08 - 13:30vasárnap2 - 0
  Radobasket-BDSE/B - HSESzőts Dávid - Szabó II. Péter2017.01.08 - 15:00vasárnap2 - 0
  Ziccer Manók - Radobasket-BDSE/BSzőts Dávid - Szabó II. Péter2017.01.08 - 16:30vasárnap0 - 2

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok