Név:
E-mail:
Női NB I. A
 BEAC  
 Aluinvent DVTK.  
2017/12/17 16:00
Női NB I. A
 Zala Volán  
 Győr  
2017/12/17 17:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 PEAC-Pécs  
2017/12/17 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Falco KC U23  
 DEAC U23  
2017/12/17 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/17 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 Baja  
 BKG DSE  
2017/12/17 17:00
Amatőr Női NB Zöld
 MTK  
 Dávid Kornél  
2017/12/17 17:00
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 Gyulai Color  
2017/12/17 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Békési SZSK U2.  
 MEAFC II.  
2017/12/17 17:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Mezőberényi KK.  
2017/12/17 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Marcali  
2017/12/17 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 Dombóvár  
2017/12/17 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Gödi SE  
 BLF KK  
2017/12/17 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Közgáz SC és  
 Bikák KK U23  
2017/12/17 17:45
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 Monor  
2017/12/17 19:45
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Százhalombatta.  
2017/12/17 15:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC Martos  
 Közgáz SC és  
2017/12/17 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Tehetséges Fia.  
2017/12/17 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 SZPA-Cserpes T.  
2017/12/17 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Darazsak Oldbo.  
 Malév SC  
2017/12/17 19:30
Hepp Kupa, Férfi
 Beszterce KK  
 Vásárhely  
2017/12/17 17:00
Hepp Kupa, Női
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Tatabánya  
2017/12/17 19:00
Fiú Junior, Kelet
 Kaszások Akadé.  
 ELITE Basket T.  
2017/12/17 14:00
Fiú Junior, Kelet
 SZEDEÁK/A  
 MAFC  
2017/12/17 16:00
Fiú Junior, Nyugat
 Budaörsi DSE/A.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/12/17 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Dombóvári Kosá.  
2017/12/17 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Újpest-MT/A  
2017/12/17 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Szentesi KK  
 Félegyházi TSI.  
2017/12/17 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 Budapesti Honv.  
2017/12/17 13:30
Fiú Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/17 15:00
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/17 90:0
Fiú Serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dávid Kornél  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 OSE Lions/A  
 Bajai Bácska F.  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Dávid Kornél  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Szerencs VSE  
 Békéscsabai KK.  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Sp.  
 Kecskeméti Kos.  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Kiss Lenke KS  
2017/12/17 10:45
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Soproni Sporti.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Szombathelyi S.  
 MAFC/A  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 MEAFC - Jezsui.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/17 15:00
Fiú Serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Lehel Kosársul.  
2017/12/17 16:45
Leány Kadett, Nyugat
 Vasas Akadémia.  
 Széchenyi KA  
2017/12/17 13:30
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Debreceni KA/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2017.12.03 - 09:00vasárnap79 - 46
  Nyíregyházi Sportcentrum - ACS Baschet Star Oradea 2017.12.03 - 10:30vasárnap52 - 68
  ACS Baschet Star Oradea - Debreceni KA/A2017.12.03 - 12:00vasárnap46 - 59
"B" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - Zsákoló Zsiráfok2017.12.02 - 09:00szombat89 - 42
  Zsákoló Zsiráfok - Debreceni KA/Leány2017.12.02 - 10:30szombat22 - 76
  Debreceni KA/Leány - Nyíregyházi Kék Cápák2017.12.02 - 12:00szombat45 - 48
"C" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  NYKK Eötvös - BC Rookies Oradea2017.12.02 - 10:00szombat29 - 53
  BC Rookies Oradea - ACS Wildcats Baia Mare2017.12.02 - 11:30szombat36 - 16
  ACS Wildcats Baia Mare - NYKK Eötvös2017.12.02 - 13:00szombat50 - 48
"D" csoport - Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
(4242 Hajdúhadház Bocskai tér 14.)
  Hajdúhadházi KK - BKGDSE-Hajdúszoboszló2017.12.03 - 09:00vasárnap18 - 68
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - DIFE KK Sasfiókák2017.12.03 - 10:30vasárnap42 - 44
  DIFE KK Sasfiókák - Hajdúhadházi KK2017.12.03 - 12:00vasárnap55 - 13

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.12.02 - 10:00szombat70 - 55
  Szerencs VSE - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2017.12.02 - 11:30szombat76 - 63
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencs VSE2017.12.02 - 13:00szombat33 - 75
"B" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  MEAFC Basket Bulls - MEAFC Szürke Farkasok2017.12.02 - 14:00szombat54 - 37
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Basket Bulls2017.12.02 - 15:30szombat38 - 65
  MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.12.02 - 17:00szombat79 - 59
"C" csoport - Szilágyi Erzsébet Gimnázium
(3300 Eger Ifjúság utca 2.)
  Egri Kék Oroszlánok - Salgótarjáni KI2017.12.02 - 10:00szombat78 - 48
  Salgótarjáni KI - MVSI Vadmacskák2017.12.02 - 11:30szombat54 - 57
  MVSI Vadmacskák - Egri Kék Oroszlánok2017.12.02 - 13:00szombat61 - 72
"D" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Salgó Basket Szécsény2017.12.03 - 10:00vasárnap71 - 46
  SLÁGER Kazincbarcikai KSE - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.12.03 - 11:30vasárnap55 - 51
  Salgó Basket Szécsény - SLÁGER Kazincbarcikai KSE2017.12.03 - 13:00vasárnap43 - 53
"E" csoport - Szilágyi Erzsébet Gimnázium
(3300 Eger Ifjúság utca 2.)
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - Kövesdi Oroszlánkölykök2017.12.03 - 10:00vasárnap27 - 65
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.12.03 - 11:30vasárnap63 - 49
  Kövesdi Oroszlánkölykök - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2017.12.03 - 13:00vasárnap82 - 41
"F" csoport - Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
(3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
  MEAFC Kossuth - Vörösmartys Zsiráfok2017.12.02 - 09:30szombat41 - 70
  Vörösmartys Zsiráfok - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.12.02 - 11:00szombat80 - 56
  DVTK-ÉLKSK Ózd - MEAFC Kossuth2017.12.02 - 12:30szombat84 - 60
"G" csoport - Városi Sportcsarnok
(3860 Encs Akácos út 2.)
  Fürge Gyik DSE - DVTK-ÉLKSK Encs2017.12.02 - 10:00szombat32 - 44
  DVTK-ÉLKSK Encs - Beszterce KK Bolyky2017.12.02 - 11:30szombat39 - 44
  Beszterce KK Bolyky - Fürge Gyik DSE2017.12.02 - 13:00szombat47 - 31
"H" csoport - Földes Ferenc Gimnázium
(3525 Miskolc Hősök tere 7.)
  MEAFC Vidrák - DVTK-ÉLKSK Edelény2017.12.02 - 10:00szombat29 - 19
  DVTK-ÉLKSK Edelény - Beszterce KK2017.12.02 - 11:30szombat19 - 13
  Beszterce KK - MEAFC Vidrák2017.12.02 - 13:00szombat22 - 35

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Bonifert Domonkos Általános Iskola
(6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
  SZEDEÁK Sasok - Vásárhelyi CápákMárkus Gábor - Angyal Frigyes2017.12.02 - 09:00szombat85 - 36
  Vásárhelyi Cápák - Szolnoki SportcentrumKátay Csaba András - Márkus Gábor2017.12.02 - 10:30szombat64 - 66
  Szolnoki Sportcentrum - SZEDEÁK SasokAngyal Frigyes - Kátay Csaba András2017.12.02 - 12:00szombat20 - 95
"B" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési Gladiátorok - SZEDEÁK PárducokTóth Tamás - Barta László2017.12.01 - 14:30péntek75 - 36
  SZEDEÁK Párducok - Tiszai VirágokBere Márton - Tóth Tamás2017.12.01 - 16:00péntek46 - 38
  Tiszai Virágok - Békési GladiátorokBere Márton - Barta László2017.12.01 - 17:30péntek32 - 66
"C" csoport - Dürer Albert Általános Iskola
(5700 Gyula, Szent István út 29.)
  Gyulai Vidrák - Békéscsabai KKTóth Tamás - Váczi Mihály 2017.12.03 - 09:00vasárnap31 - 69
  Békéscsabai KK - Mezőberényi KK Tóth Tamás - Szikora Zsóka2017.12.03 - 10:30vasárnap24 - 95
  Mezőberényi KK - Gyulai VidrákSzikora Zsóka - Váczi Mihály 2017.12.03 - 12:00vasárnap84 - 38
"D" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  MP Sport Timisoara - Szeged KE-GazellákNyilas István - Török Daniella2017.12.02 - 09:00szombat0 - 20
  Karcagi SE Farkasok - MP Sport Timisoara2017.12.02 - 10:15szombat20 - 0
  Szeged KE-Gazellák - Karcagi SE Farkasok2017.12.02 - 11:30szombat65 - 28
"E" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Farkasok - Vásárhelyi Kishódok2017.12.02 - 09:00szombat50 - 57
  Vásárhelyi Kishódok - Tószegi Vadrózsák2017.12.02 - 10:30szombat73 - 50
  Tószegi Vadrózsák - Vásárhelyi Farkasok2017.12.02 - 12:00szombat30 - 60
"F" csoport - Klauzál Gábor Általános Iskola
(6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
  Szentesi KK leány - SZEDEÁK Csikók2017.12.02 - 09:30szombat43 - 69
  SZEDEÁK Csikók - Kisújszállási SE2017.12.02 - 11:00szombat43 - 25
  Kisújszállási SE - Szentesi KK leány2017.12.02 - 12:30szombat52 - 61
"G" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési Heppes Szöcskék - Szeged KE-MadáchBere Márton - Nagy Csaba2017.12.03 - 10:00vasárnap65 - 17
  Szeged KE-Madách - Szentesi KK fiúNagy Csaba - Szabó András2017.12.03 - 11:30vasárnap35 - 92
  Szentesi KK fiú - Békési Heppes SzöcskékBere Márton - Szabó András2017.12.03 - 13:00vasárnap36 - 55
"H" csoport - Karcag Városi Sportcsarnok
(5300 Karcag Kálvin utca 6.)
  Karcagi SE Oroszlánok - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas2017.12.02 - 10:00szombat25 - 65
  Vásárhelyi Mambák - HSA Párducok2017.12.02 - 11:30szombat45 - 41
  Karcagi SE Oroszlánok - HSA Párducok2017.12.02 - 13:00szombat61 - 34
  RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - Vásárhelyi Mambák2017.12.02 - 14:30szombat53 - 49

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
(9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Oroszlánok2017.12.03 - 10:00vasárnap95 - 50
  Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.12.03 - 11:30vasárnap55 - 88
  OSE Oroszlánok - Soproni Tigrisek/A2017.12.03 - 13:00vasárnap57 - 67
"B" csoport - Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Széchenyi KA2017.12.02 - 10:00szombat121 - 32
  Tatai Zsiványok - Soproni Darazsak Akadémia/A2017.12.02 - 11:30szombat39 - 110
  Széchenyi KA - Tatai Zsiványok2017.12.02 - 13:00szombat42 - 103
"C" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Győri KC Oroszlánok - Soproni Tigrisek/B2017.12.03 - 10:00vasárnap2 - 0
  Soproni Sportiskolás Sasok - OSE Vadmacskák2017.12.03 - 11:30vasárnap89 - 28
  OSE Vadmacskák - Soproni Tigrisek/B2017.12.03 - 13:00vasárnap2 - 0
  Soproni Sportiskolás Sasok - Győri KC Oroszlánok2017.12.03 - 14:30vasárnap82 - 32
"D" csoport - Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
()
  Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Mezőörsi Hangyák2017.12.03 - 10:00vasárnap92 - 8
  Győri KC Zsiráfok - Tatabányai KC2017.12.03 - 11:30vasárnap0 - 2
  Mezőörsi Hangyák - Győri KC Zsiráfok2017.12.03 - 13:00vasárnap2 - 0
  Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Tatabányai KC2017.12.03 - 14:30vasárnap95 - 28

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Zalakerámia ZTE KK - Ifjú Sólymok KS2017.02.02 - 09:00szombat83 - 39
  Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK2017.12.02 - 10:30szombat71 - 72
  Ifjú Sólymok KS - Körmendi Törpördögök/A2017.12.02 - 12:00szombat77 - 86
"B" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  RICSILLA-Zalaszentgrót - Sportiskolás Törpillák2017.12.03 - 09:00vasárnap82 - 51
  Tapolcai Tigrisek - RICSILLA-Zalaszentgrót2017.12.03 - 10:30vasárnap70 - 75
  Sportiskolás Törpillák - Tapolcai Tigrisek2017.12.03 - 12:00vasárnap63 - 82
"C" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Harcos Sólymok - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.12.02 - 09:30szombat67 - 41
  Kalózok - Harcos Sólymok2017.12.02 - 11:00szombat42 - 68
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Kalózok2017.12.02 - 12:30szombat53 - 50
"D" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Kanizsai Vadmacskák - RICSILLA-Hévíz2017.12.03 - 13:30vasárnap54 - 71
  Sportiskolás Sólymok - Kanizsai Vadmacskák2017.12.03 - 15:00vasárnap64 - 54
  RICSILLA-Hévíz - Sportiskolás Sólymok2017.12.03 - 16:30vasárnap67 - 52
"E" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Tapolcai Párducok - Zalaegerszegi KTE2017.12.03 - 09:30vasárnap43 - 59
  Soproni Darazsak Akadémia/C - Tapolcai Párducok2017.12.03 - 11:00vasárnap79 - 56
  Zalaegerszegi KTE - Soproni Darazsak Akadémia/C2017.12.03 - 12:30vasárnap71 - 52
"F" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  RICSILLA-Hévíz Lányok - RICSILLA-Zalalövő2017.12.01 - 16:15péntek47 - 53
  Ajka - RICSILLA-Hévíz Lányok2017.12.01 - 17:45péntek58 - 73
  RICSILLA-Zalalövő - Ajka2017.12.01 - 19:15péntek65 - 48
"G" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  RICSILLA-Egervár-Teskánd - Körmendi Törpördögök/B2017.12.02 - 13:30szombat9 - 104
  Celldömölki Góliátok - RICSILLA-Egervár-Teskánd2017.12.02 - 15:00szombat35 - 22
  Körmendi Törpördögök/B - Celldömölki Góliátok2017.12.02 - 16:30szombat139 - 12

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Paks, ESZI csarnok
(7030 Paks Dózsa György út 95.)
  Atom City-Atomerőmű SE - KSC Szekszárd2017.12.03 - 09:00vasárnap68 - 41
  KSC Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.12.03 - 10:30vasárnap50 - 68
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Atom City-Atomerőmű SE2017.12.03 - 12:00vasárnap74 - 76
"B" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  PVSK Panthers/A - Kozármisleny SE2017.11.28 - 17:15kedd56 - 57
  Pécsi VSK/A - PVSK Panthers/A2017.12.02 - 09:00szombat58 - 73
  Kozármisleny SE - Pécsi VSK/A2017.12.02 - 11:45szombat73 - 60
"C" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  KASI/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.12.02 - 09:00szombat70 - 34
  Monok SE - Dombóvári KS2017.12.02 - 10:30szombat69 - 59
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Dombóvári KS2017.12.02 - 12:00szombat41 - 66
  KASI/A - Monok SE2017.12.02 - 13:30szombat65 - 63
"D" csoport - Toldi lakótelepi Tagiskola
(7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
  GYKSE Szekszárd - KASI/B2017.12.03 - 13:00vasárnap62 - 63
  PVSK-Panthers/B - GYKSE Szekszárd2017.12.03 - 14:30vasárnap41 - 53
  KASI/B - PVSK-Panthers/B2017.12.03 - 16:00vasárnap40 - 47
"E" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  Pécsi VSK/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2017.12.03 - 09:00vasárnap50 - 58
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Bonyhádi KSE2017.12.03 - 10:30vasárnap55 - 75
  Bonyhádi KSE - Pécsi VSK/B2017.12.03 - 12:00vasárnap73 - 42
"F" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Gyakorlós Csibék - KASI/C2017.12.03 - 09:00vasárnap59 - 37
  KASI/C - Szekszárdi Karvalyok2017.12.03 - 10:30vasárnap35 - 27
  Szekszárdi Karvalyok - Gyakorlós Csibék2017.12.03 - 12:00vasárnap38 - 48
"G" csoport - Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
(7300 Komló Eszperantó tér 1.)
  Komló Sport - Mágusok Egyesület2017.12.03 - 13:00vasárnap84 - 33
  Mágusok Egyesület - KASI/D2017.12.03 - 14:30vasárnap39 - 32
  KASI/D - Komló Sport 2017.12.03 - 16:00vasárnap64 - 34

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska 2017.12.02 - 09:00szombat75 - 55
  Kecskeméti KA Kismercik - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.12.02 - 10:30szombat41 - 66
  Bajai Bácska - Kecskeméti KA Kismercik2017.12.02 - 12:00szombat63 - 48
"B" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  Bajai NKK - Kecskeméti KA MathiÁSZ2017.12.03 - 09:30vasárnap72 - 38
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Bajai NKK2017.12.03 - 11:00vasárnap58 - 42
  Kecskeméti KA MathiÁSZ - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.12.03 - 12:30vasárnap45 - 74
"C" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  Pityke Fiú - Lehel Kosársuli2017.12.03 - 14:00vasárnap2 - 0
  FTSI Fiú - Pityke Fiú2017.12.03 - 15:30vasárnap38 - 86
  Lehel Kosársuli - FTSI Fiú2017.12.03 - 17:00vasárnap0 - 2
"D" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  CEKK - Miklósi Kékrókák2017.12.02 - 09:00szombat0 - 2
  Nagykőrösi Sólymok - CEKK2017.12.02 - 10:30szombat2 - 0
  Miklósi Kékrókák - Nagykőrösi Sólymok2017.12.02 - 12:00szombat54 - 33
"E" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2017.12.03 - 09:00vasárnap55 - 34
  FTSI Leány - KLIKK Zsiráfok2017.12.03 - 10:30vasárnap47 - 52
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI Leány2017.12.03 - 12:00vasárnap50 - 55
  Kecskeméti KA Amazonok - KLIKK Zsiráfok2017.12.03 - 13:30vasárnap56 - 50
"F" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Pityke Leány - FTSI Fiú 2.2017.12.02 - 13:30szombat60 - 26
  Bajai MNÁMK Rakétái - Hernádi Kosárlabda Alapítvány2017.12.02 - 15:00szombat39 - 25
  FTSI Fiú 2. - Hernádi Kosárlabda Alapítvány2017.12.02 - 16:30szombat34 - 36
  Pityke Leány - Bajai MNÁMK Rakétái2017.12.02 - 18:00szombat29 - 35

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Darazsak - DKKA Rókák2017.12.03 - 09:30vasárnap78 - 48
  DKKA Rókák - Velencei Gézengúzok2017.12.03 - 10:45vasárnap42 - 32
  Velencei Gézengúzok - DKKA Darazsak2017.12.03 - 12:00vasárnap16 - 79
"B" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Bikák - VUKE-Veszprém fiú2017.12.02 - 10:00szombat40 - 46
  VUKE-Veszprém fiú - Marcali Szürkefarkasok2017.12.02 - 11:15szombat57 - 21
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Bikák2017.12.02 - 12:30szombat28 - 66
"C" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Titánok - Pápai KC2017.12.03 - 13:30vasárnap32 - 61
  Pápai KC - FAK Balatoni Polipok2017.12.03 - 14:45vasárnap69 - 54
  FAK Balatoni Polipok - DKKA Titánok2017.12.03 - 16:00vasárnap42 - 38
"D" csoport - Krúdy Gyula Szakképző Iskola
(8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
  Siófoki KS - Várpalotai Sárkányok2017.12.02 - 13:00szombat60 - 33
  Várpalotai Sárkányok - Dunaújvárosi Sárkányok2017.12.02 - 14:15szombat34 - 19
  Dunaújvárosi Sárkányok - Siófoki KS2017.12.02 - 15:30szombat27 - 60
"E" csoport - Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
(8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
  VUKE-Veszprém leány - Várpalotai Gepárdok2017.12.02 - 10:00szombat11 - 52
  Várpalotai Gepárdok - Pusztaszabolcsi Tigrisek2017.12.02 - 11:15szombat66 - 14
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - VUKE-Veszprém leány2017.12.02 - 12:30szombat17 - 41

      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  MAFC Gabányi - Fürge VasasGaál Norbert - Szőts Dávid2017.12.02 - 09:00szombat62 - 56
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC GabányiGaál Norbert - Szőts Dávid2017.12.02 - 10:30szombat55 - 50
  Fürge Vasas - Zsíros Akadémia Kőbánya/AMagyar Zoltán - Horváth Kinga2017.12.02 - 12:00szombat43 - 57
"B" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Pannónia Vasas - Vasas AmazonokRózsavölgyi Alexandra - Horváth Kinga2017.12.03 - 09:00vasárnap52 - 73
  PAFC Basket - Pannónia VasasRózsavölgyi Alexandra - Horváth Kinga2017.12.03 - 10:30vasárnap47 - 62
  Vasas Amazonok - PAFC BasketGruber Nikolett - Jankovics Viktor2017.12.03 - 12:00vasárnap82 - 26
"C" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Kaszások Akadémia - Csata CsillagokGruber Nikolett - Jankovics Viktor2017.12.03 - 13:30vasárnap35 - 72
  KöLöKöS Fiúk - Kaszások AkadémiaGaál Norbert - Bózsó Gábor2017.12.03 - 15:00vasárnap47 - 46
  Csata Csillagok - KöLöKöS FiúkGaál Norbert - Bózsó Gábor2017.12.03 - 16:30vasárnap71 - 20
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Budafoki Bikák - BEAC Újbuda KAMagyar Zoltán - Horváth Kinga2017.12.02 - 13:30szombat47 - 36
  Újpest-MT/A - Budafoki BikákOláh Márk - Zádeczki Donát László2017.12.02 - 15:00szombat37 - 54
  BEAC Újbuda KA - Újpest-MT/AOláh Márk - Zádeczki Donát László2017.12.02 - 16:30szombat26 - 59
"E" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  BLF-Palota/A - KöLöKöS LányokGruber Nikolett - Komlódi Benedek2017.12.02 - 13:50szombat27 - 57
  Zsíros Akadémia Darázslányok - BLF-Palota/AGruber Nikolett - Sebestyén Richárd2017.12.02 - 15:10szombat62 - 35
  KöLöKöS Lányok - Zsíros Akadémia DarázslányokSebestyén Richárd - Komlódi Benedek2017.12.02 - 16:30szombat34 - 49
"F" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  MAFC Heisler - Zuglói Sasok Bózsó Gábor - Villányi Mátyás2017.12.03 - 12:00vasárnap36 - 35
  Zuglói Sasok - Török SasokSzentpáli-Gavallér Csaba - Steiner Máté2017.12.03 - 13:20vasárnap37 - 35
  Török Sasok - MAFC HeislerSzentpáli-Gavallér Csaba - Steiner Máté2017.12.03 - 14:40vasárnap36 - 51
"G" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  ELITE Basket Törökbálint - Kaszás GirlsCsoma Viktor - Benke Balázs2017.12.02 - 08:00szombat0 - 2
  Herceghalmi Tigrisek - ELITE Basket TörökbálintCsoma Viktor - Benke Balázs2017.12.02 - 09:20szombat2 - 0
  Kaszás Girls - Herceghalmi TigrisekBárány Levente - Németh Kitti2017.12.02 - 10:40szombat49 - 38
"H" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Budapesti Honvéd Falcons - DMTK Haraszti SasokVarga Fanni Erzsébet - Szokolainé Váradi Csilla2017.12.02 - 13:00szombat20 - 68
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budapesti Honvéd FalconsVarga Fanni Erzsébet - Török Béla2017.12.02 - 14:20szombat64 - 34
  DMTK Haraszti Sasok - Zsíros Akadémia Kőbánya/BVarga Fanni Erzsébet - Török Béla2017.12.02 - 15:40szombat73 - 40
"I" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budaörsi DSE - Gödi SEMatóczay Bálint - Lőrincz Erzsébet2017.12.03 - 13:00vasárnap37 - 53
  TFSE - Budaörsi DSEVarga Gergely - Reiter Márton2017.12.03 - 14:20vasárnap26 - 29
  Gödi SE - TFSEVarga Gergely - Reiter Márton2017.12.03 - 15:40vasárnap56 - 20
"J" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  BEAC Farkasrét - Vasas GepárdokBárány Levente - Németh Kitti2017.12.02 - 12:00szombat21 - 42
  Budapesti Honvéd Sólymok - BEAC FarkasrétForintos József - Hamzi Virág2017.12.02 - 13:20szombat60 - 35
  Vasas Gepárdok - Budapesti Honvéd SólymokForintos József - Hamzi Virág2017.12.02 - 14:40szombat44 - 23
"K" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Radobasket-Bicske - Budapest CsepelBárány Levente - Benkő Glóra2017.12.03 - 16:00vasárnap18 - 34
  KKS-Tigers - Radobasket-BicskeBárány Levente - Németh Fanni2017.12.03 - 17:20vasárnap26 - 15
  Budapest Csepel - KKS-TigersNémeth Fanni - Benkő Glóra2017.12.03 - 18:40vasárnap34 - 20
"L" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Vasas Bolhák - Ziccer TigrisekSzokolainé Váradi Csilla - Szilágyi Tamás2017.12.03 - 13:00vasárnap61 - 41
  BKGDSE-UP12 - Vasas BolhákAdjudani Pezsman - Ürögi Zsolt2017.12.03 - 14:20vasárnap38 - 63
  Ziccer Tigrisek - BKGDSE-UP12Adjudani Pezsman - Ürögi Zsolt2017.12.03 - 15:40vasárnap0 - 2
"M" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  MTK Budapest - SZSE SólymokGruber Nikolett - Varga Gergely2017.12.03 - 08:00vasárnap13 - 58
  JKC - MTK BudapestGruber Nikolett - Varga Gergely2017.12.03 - 09:20vasárnap26 - 29
  SZSE Sólymok - JKCBózsó Gábor - Villányi Mátyás2017.12.03 - 10:40vasárnap35 - 23
"N" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - Monori SEHavas Gábor - Ürögi Zsolt2017.12.02 - 09:00szombat31 - 68
  Radobasket-Érd - Zsíros Akadémia Kőbánya/KisdarázslányokHavas Gábor - Ürögi Zsolt2017.12.02 - 10:20szombat78 - 25
  Monori SE - Radobasket-ÉrdSzokolainé Váradi Csilla - Havas Gábor2017.12.02 - 11:40szombat71 - 46
"O" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Óbudai Reménységek - Kaszás MinikBózsó Gábor - Zádeczki Donát László2017.12.02 - 09:00szombat23 - 42
  KKS-Girls - Óbudai ReménységekBózsó Gábor - Zádeczki Donát László2017.12.02 - 10:20szombat47 - 27
  Kaszás Minik - KKS-GirlsSzentpáli-Gavallér Csaba - Lőrincz Erzsébet2017.12.02 - 11:40szombat29 - 40
"P" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Malév Zsiráfok - PAFC MennydörgőkSzentpáli-Gavallér Csaba - Lőrincz Erzsébet2017.12.02 - 13:00szombat37 - 18
  Újpest-MT/B - Malév ZsiráfokLukács Rezső - Hőgerl Bence2017.12.02 - 14:20szombat0 - 2
  PAFC Mennydörgők - Újpest-MT/BLukács Rezső - Hőgerl Bence2017.12.02 - 15:40szombat2 - 0
"Q" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Gödi SE Farkasok - Ziccer ManókSzirt Lajos - Hőgerl Bence2017.12.03 - 09:00vasárnap56 - 26
  Százhalombattai KSE - Gödi SE FarkasokSzirt Lajos - Hőgerl Bence2017.12.03 - 10:20vasárnap23 - 40
  Ziccer Manók - Százhalombattai KSESzokolainé Váradi Csilla - Szilágyi Tamás2017.12.03 - 11:40vasárnap60 - 41
"R" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Török Sasmadarak - Budapest BlazersForintos József - Németh Fanni2017.12.03 - 09:00vasárnap22 - 40
  Újpest-MT/Leány - Török SasmadarakForintos József - Németh Fanni2017.12.03 - 10:20vasárnap0 - 20
  Budapest Blazers - Újpest-MT/LeányMatóczay Bálint - Lőrincz Erzsébet2017.12.03 - 11:40vasárnap20 - 0
"S" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  BLF-Palota/B - BSC-PátyHorváth Kinga - Szilágyi Tamás2017.12.02 - 16:00szombat40 - 13
  Keresztúri Méhecskék - BLF-Palota/BSteiner Máté - Németh Fanni2017.12.02 - 17:20szombat29 - 37
  BSC-Páty - Keresztúri MéhecskékSteiner Máté - Németh Fanni2017.12.02 - 18:40szombat26 - 31
"T" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  SZPA-HSE - BKG-VMG DSE UP12AForintos József - Hamzi Virág2017.12.02 - 08:30szombat0 - 2
  BKG-VMG DSE UP12A - Viadukt SEForintos József - Hamzi Virág2017.12.02 - 09:50szombat21 - 22
  Diósdi Sasok - SZPA-HSESzilágyi Tamás - Horváth Emese2017.12.02 - 11:10szombat25 - 15
  Viadukt SE - Diósdi SasokSzilágyi Tamás - Horváth Emese2017.12.02 - 12:30szombat0 - 2

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok