Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek I. - Ziccer Fehértigrisek2016.12.03 - 09:00szombat45 - 41
  A.S. Baschet Star Oradea - Ziccer Tigrisek I.2016.12.03 - 10:30szombat49 - 73
  Ziccer Fehértigrisek - A.S. Baschet Star Oradea 2016.12.03 - 12:00szombat54 - 48
"B" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - Zsákoló Zsiráfok2016.12.03 - 09:00szombat70 - 53
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - Nyíregyházi Kék Cápák2016.12.03 - 10:30szombat45 - 46
  Zsákoló Zsiráfok - Ziccer Tigrisek TK Rakéták2016.12.03 - 12:00szombat26 - 59
"C" csoport - Középkerti Általános Iskola
(4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - DIFE KK Sasfiókák2016.12.04 - 09:00vasárnap88 - 42
  Hajdúböszörményi TE - ACS EKO Sighet 2016.12.04 - 10:30vasárnap51 - 30
  DIFE KK Sasfiókák - ACS EKO Sighet 2016.12.04 - 12:00vasárnap41 - 70
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Hajdúböszörményi TE2016.12.04 - 13:30vasárnap51 - 50
"D" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  NYKK Eötvös - BC Rookies Oradea2016.12.03 - 10:00szombat2 - 0
  Hajdúhadházi KK - BCM Olimpia Baia Mare2016.12.03 - 11:30szombat26 - 78
  BC Rookies Oradea - Hajdúhadházi KK2016.12.03 - 13:00szombat0 - 2
  NYKK Eötvös - BCM Olimpia Baia Mare2016.12.03 - 14:30szombat56 - 28

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  MEAFC Cápakölykök - DVTK-ÉLKSK Miskolc2016.12.04 - 09:00vasárnap39 - 32
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Cápakölykök2016.12.04 - 10:30vasárnap38 - 61
  DVTK-ÉLKSK Miskolc - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.12.04 - 12:00vasárnap63 - 45
"B" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  MVSI Vadmacskák - Egri Kék Oroszlánok2016.12.03 - 10:00szombat44 - 30
  Szerencs VSE - MVSI Vadmacskák2016.12.03 - 11:30szombat56 - 34
  Egri Kék Oroszlánok - Szerencs VSE2016.12.03 - 13:00szombat37 - 78
"C" csoport - Széchenyi István Iskola
(3580 Tiszaújváros Deák Ferenc tér 16.)
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kis Oroszlánok2016.12.04 - 10:00vasárnap2 - 0
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2016.12.04 - 11:30vasárnap40 - 53
  Egri Kis Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Zemplén2016.12.04 - 13:00vasárnap0 - 2
"D" csoport - Szilágyi Erzsébet Gimnázium
(3300 Eger Ifjúság utca 2.)
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Mezőcsáti DSE2016.12.03 - 10:00szombat46 - 30
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Kövesdi Oroszlánkölykök2016.12.03 - 11:30szombat27 - 38
  Mezőcsáti DSE - DVTK-ÉLKSK Ózd 2016.12.03 - 13:00szombat39 - 45
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Kövesdi Oroszlánkölykök2016.12.03 - 14:30szombat43 - 37
"E" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MEAFC Szürke Farkasok - Fürge Gyik DSE2016.12.03 - 13:00szombat81 - 26
  Beszterce KK - Salgótarjáni KI2016.12.03 - 14:30szombat0 - 2
  Fürge Gyik DSE - Beszterce KK2016.12.03 - 16:00szombat2 - 0
  MEAFC Szürke Farkasok - Salgótarjáni KI2016.12.03 - 17:30szombat86 - 22

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Sasok - Szolnoki Bikák2016.12.03 - 13:30szombat96 - 40
  Szolnoki Bikák - Vásárhelyi Bikák2016.12.03 - 15:00szombat56 - 55
  Vásárhelyi Bikák - SZEDEÁK Sasok2016.12.03 - 16:30szombat42 - 81
"B" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  SZECSKA Tigrisek - Karcagi SE Oroszlánok2016.12.03 - 10:00szombat97 - 59
  Karcagi SE Oroszlánok - Békési Gladiátorok2016.12.03 - 11:30szombat53 - 67
  Békési Gladiátorok - SZECSKA Tigrisek2016.12.03 - 13:00szombat49 - 84
"C" csoport - Mezőtúri Református Kollégium Sportcsarnoka
(5400 Mezőtúr Kossuth Lajos út 2. )
  Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE - Mezőberényi KK 2016.12.02 - 15:00péntek63 - 39
  Mezőberényi KK - Tiszai Virágok2016.12.02 - 16:30péntek51 - 58
  Tiszai Virágok - Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE 2016.12.02 - 18:00péntek51 - 71
"D" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Sasfiókák - Vásárhelyi Kishódok2016.12.03 - 09:00szombat65 - 53
  Vásárhelyi Kishódok - Békéscsabai KK2016.12.03 - 10:30szombat45 - 70
  Békéscsabai KK - SZEDEÁK Sasfiókák2016.12.03 - 12:00szombat49 - 47
"E" csoport - SZTE Mezőgazdasági Főiskola
(6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
  Vásárhelyi Turbócsigák - SZEDEÁK Sakálok2016.12.04 - 09:00vasárnap69 - 73
  SZEDEÁK Sakálok - Békési Minigladiátorok2016.12.04 - 10:30vasárnap54 - 46
  Békési Minigladiátorok - Vásárhelyi Turbócsigák2016.12.04 - 12:00vasárnap70 - 75
"F" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE-Madách - Szeged KE-Csillámpónik2016.12.03 - 08:30szombat22 - 64
  Szeged KE-Csillámpónik - Kisújszállási SE2016.12.03 - 09:45szombat60 - 32
  Kisújszállási SE - Szeged KE-Madách2016.12.03 - 11:00szombat26 - 29
"G" csoport - Bonifert Domonkos Általános Iskola
(6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
  SZEDEÁK Szatymaz - Szentesi KK2016.12.04 - 09:30vasárnap53 - 24
  Szentesi KK - MP Sport Timisoara2016.12.04 - 11:00vasárnap18 - 57
  MP Sport Timisoara - SZEDEÁK Szatymaz2016.12.04 - 12:30vasárnap49 - 46
"H" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  HSA Pillangók - Kertvárosi Mambák2016.12.03 - 09:00szombat38 - 41
  Kertvárosi Mambák - Szeged KE-Boszorkányok2016.12.03 - 10:30szombat37 - 30
  Szeged KE-Boszorkányok - HSA Pillangók2016.12.03 - 12:00szombat48 - 54

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskolás Bivalyok2016.12.04 - 09:00vasárnap66 - 37
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek2016.12.04 - 10:30vasárnap44 - 52
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A2016.12.04 - 12:00vasárnap62 - 68
"B" csoport - Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
  OSE Oroszlánok - Soproni Sportiskolás Sasok2016.12.03 - 10:00szombat104 - 35
  Tatai Mókusok - OSE Oroszlánok2016.12.03 - 11:30szombat19 - 128
  Soproni Sportiskolás Sasok - Tatai Mókusok2016.12.03 - 13:00szombat2 - 0
"C" csoport - Győr Városi Egyetemi Csarnok
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Széchenyi KA - Győri KC Oroszlánok2016.12.04 - 09:00vasárnap76 - 70
  OSE MórMoták - MTE 19042016.12.04 - 10:30vasárnap57 - 29
  Győri KC Oroszlánok - MTE 19042016.12.04 - 12:00vasárnap64 - 61
  Széchenyi KA - OSE MórMoták2016.12.04 - 13:30vasárnap38 - 96
"D" csoport - Éltes Mátyás Általános Iskola
(2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
  Tatabányai KC - OSE Vadmacskák2016.12.03 - 10:00szombat72 - 34
  Győri KC Zsiráfok - Tatabányai Kenguruk2016.12.03 - 11:30szombat86 - 23
  OSE Vadmacskák - Tatabányai Kenguruk2016.12.03 - 13:00szombat80 - 32
  Tatabányai KC - Győri KC Zsiráfok2016.12.03 - 14:30szombat48 - 83

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök2016.12.04 - 15:00vasárnap65 - 48
  ZTE KK/B - ZTE KK/A2016.12.04 - 16:30vasárnap41 - 57
  Körmendi Törpördögök - ZTE KK/B2016.12.04 - 18:00vasárnap62 - 45
"B" csoport - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
  Sportiskolás Sólymok - Kalózok2016.12.03 - 11:00szombat73 - 28
  Körmendi Törpördögök/B - Sportiskolás Sólymok2016.12.03 - 12:30szombat45 - 70
  Kalózok - Körmendi Törpördögök/B2016.12.03 - 14:00szombat58 - 59
"C" csoport - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  Zalaegerszegi KTE - Kanizsai Vadmacskák2016.12.04 - 09:00vasárnap61 - 40
  Tapolcai Tigrisek - Soproni Darazsak Akadémia/B2016.12.04 - 10:30vasárnap47 - 40
  Kanizsai Vadmacskák - Soproni Darazsak Akadémia/B2016.12.04 - 12:00vasárnap17 - 49
  Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Tigrisek2016.12.04 - 13:30vasárnap60 - 37
"D" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Harcos Sólymok - Tapolcai Párducok2016.12.03 - 10:00szombat106 - 34
  Sportiskolás Törpillák - Ifjú Sólymok KS2016.12.03 - 11:30szombat69 - 51
  Tapolcai Párducok - Ifjú Sólymok KS2016.12.03 - 13:00szombat70 - 72
  Harcos Sólymok - Sportiskolás Törpillák2016.12.03 - 14:30szombat90 - 43

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PVSK Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2016.12.04 - 10:30vasárnap76 - 63
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - PVSK Panthers/A2016.12.04 - 12:00vasárnap43 - 32
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2016.12.04 - 13:30vasárnap60 - 74
"B" csoport - Dienes Valéria Általános Iskola
(7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
  Dombóvári KS - Szekszárdi Tappancsok2016.12.04 - 10:00vasárnap54 - 35
  GYKSE Szekszárd - Dombóvári KS2016.12.04 - 11:30vasárnap57 - 66
  Szekszárdi Tappancsok - GYKSE Szekszárd2016.12.04 - 13:00vasárnap30 - 48
"C" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  KASI/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B2016.12.03 - 10:30szombat71 - 57
  Pécsi VSK Pumák - KASI/A2016.12.03 - 12:00szombat81 - 44
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - Pécsi VSK Pumák2016.12.03 - 13:30szombat33 - 48
"D" csoport - Toldi lakótelepi Tagiskola
(7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Gyakorlós Csibék2016.12.03 - 09:00szombat12 - 36
  KASI/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2016.12.03 - 10:30szombat48 - 24
  Gyakorlós Csibék - KASI/B2016.12.03 - 12:00szombat28 - 44
"E" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  Bonyhádi KSE - Mágusok Egyesület2016.12.04 - 10:00vasárnap54 - 44
  PVSK-Panthers/B - Bonyhádi KSE2016.12.04 - 11:30vasárnap18 - 31
  Mágusok Egyesület - PVSK-Panthers/B2016.12.04 - 13:00vasárnap50 - 48
"F" csoport - Gyakorló Általános Iskola
(7100 Szekszárd, Mátyás kir. u. 5.)
  Pécsi VSK Zebrák - Szekszárdi Karvalyok2016.12.04 - 09:00vasárnap43 - 30
  Komló Sport - Kozármisleny SE2016.12.04 - 10:30vasárnap28 - 73
  Szekszárdi Karvalyok - Komló Sport 2016.12.04 - 12:00vasárnap42 - 39
  Pécsi VSK Zebrák - Kozármisleny SE2016.12.04 - 13:30vasárnap33 - 67

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Kecskeméti KA Lucky A - Kecskeméti KA Jimmy2016.12.03 - 09:00szombat84 - 19
  Bajai Bácska - Kecskeméti KA Lucky A2016.12.03 - 10:30szombat31 - 74
  Kecskeméti KA Jimmy - Bajai Bácska 2016.12.03 - 12:00szombat45 - 62
"B" csoport - Petőfi Sándor Általános Iskola
(2750 Nagykőrös Vadas utca 2.)
  Félegyházi TSI - Lehel Kosársuli2016.12.04 - 10:00vasárnap59 - 56
  Pityke Párducok - Félegyházi TSI2016.12.04 - 11:30vasárnap50 - 44
  Lehel Kosársuli - Pityke Párducok2016.12.04 - 13:00vasárnap58 - 56
"C" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Bajai NKK - Kecskeméti KA Lucky B2016.12.03 - 13:30szombat54 - 39
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai NKK2016.12.03 - 15:00szombat30 - 63
  Kecskeméti KA Lucky B - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2016.12.03 - 16:30szombat32 - 41
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Nyakiglányok - Kecskeméti KA2016.12.03 - 13:30szombat39 - 32
  Kecskeméti KA Koalák - Nyakiglányok2016.12.03 - 15:00szombat21 - 52
  Kecskeméti KA - Kecskeméti KA Koalák2016.12.03 - 16:30szombat43 - 34
"E" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Vadmacskák - CEKK2016.12.03 - 09:00szombat31 - 36
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Vadmacskák2016.12.03 - 10:30szombat69 - 32
  CEKK - Nagykőrösi Sólymok2016.12.03 - 12:00szombat28 - 58
"F" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  Miklósi Kékrókák - FTSI Constantinum2016.12.04 - 09:30vasárnap87 - 25
  Bajai MNÁMK Rakétái - Miklósi Kékrókák2016.12.04 - 11:00vasárnap47 - 51
  FTSI Constantinum - Bajai MNÁMK Rakétái2016.12.04 - 12:30vasárnap20 - 50

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Veszprémi UKE - DKKA Mammutok2016.12.03 - 10:00szombat18 - 52
  Paksi Harcosok - Veszprémi UKE2016.12.03 - 11:15szombat52 - 33
  DKKA Mammutok - Paksi Harcosok2016.12.03 - 12:30szombat60 - 33
"B" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Vadmacskák - DKKA Bikák2016.12.04 - 09:00vasárnap44 - 41
  DKKA Darazsak - Marcali Szürkefarkasok2016.12.04 - 10:15vasárnap44 - 38
  DKKA Bikák - Marcali Szürkefarkasok2016.12.04 - 11:30vasárnap36 - 48
  DKKA Vadmacskák - DKKA Darazsak2016.12.04 - 12:45vasárnap46 - 53
"C" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Velencei Kacsák - Dunaújvárosi Sárkányok2016.12.04 - 14:30vasárnap2 - 0
  Siófoki KS - DKKA Tigrisek2016.12.04 - 15:45vasárnap32 - 33
  Dunaújvárosi Sárkányok - Siófoki KS2016.12.04 - 17:00vasárnap0 - 2
  Velencei Kacsák - DKKA Tigrisek2016.12.04 - 18:15vasárnap36 - 32

      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Fürge Vasas - KöLöKöS FiúkVarga Fanni Erzsébet - Hartai Tamás2016.12.04 - 09:00vasárnap84 - 47
  MAFC Gabányi - Fürge VasasVarga Fanni Erzsébet - Hartai Tamás2016.12.04 - 10:30vasárnap59 - 74
  KöLöKöS Fiúk - MAFC GabányiSzirt Lajos - Rózsavölgyi Alexandra2016.12.04 - 12:00vasárnap39 - 69
"B" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Csata CsillagokSzirt Lajos - Rózsavölgyi Alexandra2016.12.04 - 13:30vasárnap32 - 45
  Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya/AGruber Nikolett - Szokolainé Váradi Csilla2016.12.04 - 15:00vasárnap25 - 57
  Csata Csillagok - Kaszások AkadémiaGruber Nikolett - Szokolainé Váradi Csilla2016.12.04 - 16:30vasárnap69 - 23
"C" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Herman Pókok - Vasas AmazonokMagyar Zoltán - Bujtor Péter2016.12.03 - 09:00szombat39 - 62
  KKS-Boys - Herman PókokMagyar Zoltán - Bujtor Péter2016.12.03 - 10:30szombat46 - 55
  Vasas Amazonok - KKS-BoysSzirt Lajos - Jankovics Viktor2016.12.03 - 12:00szombat65 - 48
"D" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Pannónia Vasas - BEAC Újbuda KASzirt Lajos - Jankovics Viktor2016.12.03 - 13:30szombat50 - 56
  ELITE Basket Törökbálint - Pannónia VasasMakay Dániel - Steier Krisztián2016.12.03 - 15:00szombat60 - 30
  BEAC Újbuda KA - ELITE Basket TörökbálintMakay Dániel - Steier Krisztián2016.12.03 - 16:30szombat57 - 61
"E" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  MAFC Heisler - Vasas GepárdokSteier Krisztián - Bárány Levente2016.12.04 - 13:30vasárnap44 - 48
  PAFC Basket - MAFC HeislerBózsó Gábor - Adjudani Pezsman2016.12.04 - 15:00vasárnap58 - 33
  Vasas Gepárdok - PAFC BasketBózsó Gábor - Adjudani Pezsman2016.12.04 - 16:30vasárnap46 - 51
"F" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Török Sasok - Budafoki Kölyök BikákBános Csaba - Gere Kálmán2016.12.04 - 13:30vasárnap69 - 57
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Török SasokHevér Ferenc - Győri Ferenc2016.12.04 - 15:00vasárnap76 - 58
  Budafoki Kölyök Bikák - Zsíros Akadémia DarázslányokHevér Ferenc - Győri Ferenc2016.12.04 - 16:30vasárnap40 - 82
"G" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Gödi SE - BLF-PalotaBalogh Kristóf - Korompai Zsolt2016.12.03 - 09:00szombat40 - 24
  Zuglói Sasok - Gödi SEBalogh Kristóf - Korompai Zsolt2016.12.03 - 10:30szombat21 - 45
  BLF-Palota - Zuglói Sasok Tahin András - Matejovics Márk2016.12.03 - 12:00szombat28 - 43
"H" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zuglói Sascsajok - Zsíros Akadémia Kőbánya/BSebestyén Richárd - Szabó István2016.12.04 - 09:00vasárnap40 - 93
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Dunakeszi KiscicákSebestyén Richárd - Szabó István2016.12.04 - 10:30vasárnap65 - 53
  Dunakeszi Kiscicák - Zuglói SascsajokBános Csaba - Gere Kálmán2016.12.04 - 12:00vasárnap78 - 40
"I" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Megyeri Tigrisek - Budapesti HonvédKoncsag Csaba - Sebestyén Richárd2016.12.03 - 13:30szombat65 - 28
  Budapesti Honvéd - Herceghalmi TigrisekKoncsag Csaba - Sebestyén Richárd2016.12.03 - 15:00szombat32 - 46
  Herceghalmi Tigrisek - Megyeri TigrisekKoncsag Csaba - Sebestyén Richárd2016.12.03 - 16:30szombat15 - 53
"J" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Kaszás Girls - Ziccer TigrisekAdjudani Pezsman - Pál Roland2016.12.03 - 09:00szombat48 - 54
  JKC - Kaszás GirlsAdjudani Pezsman - Pál Roland2016.12.03 - 10:30szombat71 - 46
  Ziccer Tigrisek - JKCCsoma Viktor - Paulus Bence Máté2016.12.03 - 12:00szombat33 - 58
"K" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Török Sasmadarak - TFSEKomlódi Benedek - Német Tamás2016.12.04 - 09:00vasárnap10 - 37
  Radobasket-BDSE/A - Török SasmadarakKomlódi Benedek - Német Tamás2016.12.04 - 10:30vasárnap53 - 26
  TFSE - Radobasket-BDSE/AKorompai Zsolt - Novák Zsuzsanna2016.12.04 - 12:00vasárnap45 - 37
"L" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Radobasket-Bicske/A - BC CsepelForintos József - Kukhely Zoltán2016.12.03 - 13:30szombat33 - 30
  KöLöKöS Lányok - Radobasket-Bicske/ABujtor Péter - Móricz Krisztián2016.12.03 - 15:00szombat47 - 36
  BC Csepel - KöLöKöS LányokBujtor Péter - Móricz Krisztián2016.12.03 - 16:30szombat23 - 36
"M" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  BKGDSE - Kaszás MinikTahin András - Matejovics Márk2016.12.03 - 13:30szombat30 - 50
  MTK Budapest - BKGDSESimon Kristóf - Szentpáli-Gavallér Csaba2016.12.03 - 15:00szombat0 - 2
  Kaszás Minik - MTK BudapestSimon Kristóf - Szentpáli-Gavallér Csaba2016.12.03 - 16:30szombat2 - 0
"N" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Keresztúri Méhecskék - Malév SCForintos József - Pál Roland2016.12.04 - 09:00vasárnap64 - 13
  Megyeri Tigriskölykök - Keresztúri MéhecskékForintos József - Pál Roland2016.12.04 - 10:30vasárnap48 - 44
  Malév SC - Megyeri TigriskölykökSteier Krisztián - Bárány Levente2016.12.04 - 12:00vasárnap17 - 44
"O" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Kaszás Reménységek - SZSE SólymokTakács András - Szabó II. Péter2016.12.03 - 09:00szombat59 - 30
  PAFC Mennydörgők - Kaszás ReménységekTakács András - Szabó II. Péter2016.12.03 - 10:30szombat34 - 60
  SZSE Sólymok - PAFC MennydörgőkTakács András - Szabó II. Péter2016.12.03 - 12:00szombat46 - 7
"P" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Gödöllői SK - KKS-GirlsCsoma Viktor - Paulus Bence Máté2016.12.03 - 13:30szombat0 - 2
  Budafoki Demjén Kölykök - Gödöllői SKSzokolainé Váradi Csilla - Szabó István2016.12.03 - 15:00szombat 
  KKS-Girls - Budafoki Demjén KölykökSzokolainé Váradi Csilla - Szabó István2016.12.03 - 16:30szombat2 - 0
"Q" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  ELITE Basket Lányok - Ziccer ManókKorompai Zsolt - Novák Zsuzsanna2016.12.04 - 13:30vasárnap 
  Ziccer Manók - MAFC MokosPál Roland - Szabó II. Péter2016.12.04 - 15:00vasárnap0 - 2
  MAFC Mokos - ELITE Basket LányokPál Roland - Szabó II. Péter2016.12.04 - 16:30vasárnap2 - 0
"R" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Radobasket-BDSE/B - HSEHevér Ferenc - Steier Roland2016.12.03 - 09:00szombat 
  Radobasket-Bicske/B - Radobasket-BDSE/BHevér Ferenc - Steier Roland2016.12.03 - 10:30szombat2 - 0
  HSE - Radobasket-Bicske/BForintos József - Kukhely Zoltán2016.12.03 - 12:00szombat0 - 2

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok