Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - Ziccer Fehértigrisek2016.11.12 - 09:00szombat29 - 44
  Ziccer Tigrisek I. - Ziccer Tigrisek TK Rakéták2016.11.12 - 10:30szombat50 - 37
  Ziccer Fehértigrisek - Ziccer Tigrisek I.2016.11.12 - 12:00szombat43 - 66
"B" csoport - Nyíregyháza, Nyíregyházi Kosársuli Edzésközpont
  Zsákoló Zsiráfok - Nyíregyházi Sportcentrum KA2016.11.13 - 09:30vasárnap68 - 55
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - A.S. Baschet Star Oradea 2016.11.13 - 11:00vasárnap36 - 88
  A.S. Baschet Star Oradea - Zsákoló Zsiráfok2016.11.13 - 12:30vasárnap87 - 35
"C" csoport - Hajdúböszörmény, Középkerti Általános Iskola
  Hajdúböszörményi TE - DIFE KK Sasfiókák2016.11.13 - 09:00vasárnap66 - 21
  DIFE KK Sasfiókák - Nyíregyházi Kék Cápák2016.11.13 - 10:30vasárnap24 - 66
  Nyíregyházi Kék Cápák - Hajdúböszörményi TE2016.11.13 - 12:00vasárnap54 - 49
"D" csoport - Nyíregyháza, Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola
  NYKK Eötvös - Hajdúhadházi KK2016.11.13 - 09:00vasárnap68 - 23
  Hajdúhadházi KK - ACS EKO Sighet 2016.11.13 - 10:30vasárnap24 - 85
  ACS EKO Sighet - NYKK Eötvös2016.11.13 - 12:00vasárnap74 - 56

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tiszaújváros, Széchenyi Általános Iskola
  MEAFC Cápakölykök - MVSI Vadmacskák2016.11.12 - 10:00szombat63 - 12
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Cápakölykök2016.11.12 - 11:30szombat30 - 53
  MVSI Vadmacskák - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.11.12 - 13:00szombat39 - 57
"B" csoport - Tiszaújváros, Széchenyi Általános Iskola
  Szerencs VSE - DVTK-ÉLKSK Miskolc2016.11.13 - 10:00vasárnap35 - 43
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Szerencs VSE2016.11.13 - 11:30vasárnap21 - 39
  DVTK-ÉLKSK Miskolc - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2016.11.13 - 13:00vasárnap47 - 32
"C" csoport - Sárospatak, Árpád Vezér Gimn.
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2016.11.13 - 10:00vasárnap47 - 24
  Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Zemplén2016.11.13 - 11:30vasárnap46 - 42
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Egri Kék Oroszlánok2016.11.13 - 13:00vasárnap38 - 48
"D" csoport -
  MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Ózd 2016.11.12 - 10:00szombat34 - 43
  Egri Kis Oroszlánok - Kövesdi Oroszlánkölykök2016.11.12 - 11:30szombat40 - 35
  MEAFC Szürke Farkasok - Kövesdi Oroszlánkölykök2016.11.12 - 13:00szombat36 - 46
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Egri Kis Oroszlánok2016.11.12 - 14:30szombat18 - 60
"E" csoport -
  Beszterce KK - Fürge Gyik DSE2016.11.12 - 10:00szombat42 - 19
  Salgótarjáni KI - Mezőcsáti DSE2016.11.12 - 11:30szombat39 - 61
  Fürge Gyik DSE - Salgótarjáni KI2016.11.12 - 13:00szombat38 - 40
  Beszterce KK - Mezőcsáti DSE2016.11.12 - 14:30szombat30 - 65

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Szolnok, Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
  Szolnoki Bikák - SZECSKA Tigrisek2016.11.12 - 10:00szombat72 - 66
  SZEDEÁK Sasok - SZECSKA Tigrisek2016.11.12 - 11:30szombat93 - 42
  Szolnoki Bikák - SZEDEÁK Sasok2016.11.12 - 13:00szombat47 - 92
"B" csoport - Békés, Dr. Hepp Ferenc Ált. Isk.
  Békési Gladiátorok - Vásárhelyi Bikák2016.11.12 - 09:30szombat46 - 54
  Vásárhelyi Bikák - Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE 2016.11.12 - 11:00szombat50 - 46
  Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE - Békési Gladiátorok2016.11.12 - 12:30szombat44 - 46
"C" csoport - Mezőberény, Mezőberényi Ál. Isk.
  Békéscsabai KK - Mezőberényi KK 2016.11.12 - 09:00szombat47 - 52
  Karcagi SE Oroszlánok - Békéscsabai KK2016.11.12 - 10:45szombat76 - 37
  Mezőberényi KK - Karcagi SE Oroszlánok2016.11.12 - 12:30szombat59 - 73
"D" csoport - Szolnok, Zöld Ház
  Tiszai Virágok - Békési Minigladiátorok2016.11.12 - 10:00szombat54 - 8
  Békési Minigladiátorok - Vásárhelyi Kishódok2016.11.12 - 11:30szombat24 - 65
  Vásárhelyi Kishódok - Tiszai Virágok2016.11.12 - 13:00szombat26 - 106
"E" csoport - Hódmezővásárhely, SZTE Mezőgazd. Főiskola
  Vásárhelyi Turbócsigák - SZEDEÁK Sasfiókák2016.11.13 - 09:00vasárnap60 - 63
  SZEDEÁK Sasfiókák - Kisújszállási SE2016.11.13 - 10:30vasárnap48 - 34
  Kisújszállási SE - Vásárhelyi Turbócsigák2016.11.13 - 12:00vasárnap57 - 74
"F" csoport - Szeged, Radnóti M. Gimn.
  SZEDEÁK Szatymaz - Szeged KE-Csillámpónik2016.11.12 - 09:00szombat26 - 76
  SZEDEÁK Sakálok - Szeged KE-Madách2016.11.12 - 10:15szombat82 - 22
  SZEDEÁK Szatymaz - Szeged KE-Madách2016.11.12 - 11:30szombat33 - 46
  Szeged KE-Csillámpónik - SZEDEÁK Sakálok2016.11.12 - 12:45szombat42 - 66
"G" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Szeged KE-Boszorkányok - Szentesi KK2016.11.12 - 09:00szombat31 - 39
  MP Sport Timisoara - HSA Pillangók2016.11.12 - 10:30szombat57 - 25
  Szeged KE-Boszorkányok - HSA Pillangók2016.11.12 - 12:00szombat42 - 46
  Szentesi KK - MP Sport Timisoara2016.11.12 - 13:30szombat13 - 42

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Sopron, Belvárosi Sportcsarnok
  Soproni Tigrisek - OSE Oroszlánok2016.11.13 - 10:00vasárnap66 - 52
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek2016.11.13 - 12:00vasárnap50 - 62
  OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/A2016.11.13 - 14:00vasárnap61 - 69
"B" csoport - Oroszlány, Krajnyik Akác András Sportcsarnok
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE MórMoták2016.11.12 - 10:30szombat111 - 20
  Tatai Mókusok - Soproni Sportiskolás Bivalyok2016.11.12 - 12:00szombat31 - 93
  OSE MórMoták - Tatai Mókusok2016.11.12 - 13:30szombat56 - 63
"C" csoport - Sopron, Vas- és Villamosipari Szakképző és Gimnázium
  Soproni Sportiskolás Sasok - MTE 19042016.11.12 - 10:00szombat58 - 38
  Széchenyi KA - Soproni Sportiskolás Sasok2016.11.12 - 11:30szombat52 - 64
  MTE 1904 - Széchenyi KA2016.11.12 - 13:00szombat22 - 38
"D" csoport - Győr, Széchenyi Egyetem Kosárlabda Csarnok
  Győri KC Oroszlánok - Győri KC Zsiráfok2016.11.13 - 09:00vasárnap55 - 51
  Tatabányai KC - Tatabányai Kenguruk2016.11.13 - 10:30vasárnap60 - 41
  Tatabányai Kenguruk - Győri KC Zsiráfok2016.11.13 - 12:00vasárnap22 - 69
  Tatabányai KC - Győri KC Oroszlánok2016.11.13 - 13:30vasárnap27 - 92

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
  ZTE KK/A - Sportiskolás Sólymok2016.11.13 - 10:00vasárnap70 - 40
  ZTE KK/B - ZTE KK/A2016.11.13 - 11:30vasárnap55 - 61
  Sportiskolás Törpillák - ZTE KK/B2016.11.13 - 13:00vasárnap69 - 71
"B" csoport - Körmend, Városi Sportcsarnok
  Körmendi Törpördögök/B - Körmendi Törpördögök2016.11.12 - 09:00szombat40 - 68
  Körmendi Törpördögök - Tapolcai Tigrisek2016.11.12 - 10:30szombat70 - 31
  Tapolcai Tigrisek - Körmendi Törpördögök/B2016.11.12 - 12:00szombat59 - 65
"C" csoport - Nagykanizsa, Thury SZKI
  Kalózok - Kanizsai Vadmacskák2016.11.12 - 10:00szombat70 - 38
  Zalaegerszegi KTE - Harcos Sólymok2016.11.12 - 11:30szombat2 - 0
  Kanizsai Vadmacskák - Harcos Sólymok2016.11.12 - 13:00szombat2 - 0
  Kalózok - Zalaegerszegi KTE2016.11.12 - 14:30szombat54 - 49
"D" csoport - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
  Tapolcai Párducok - Sportiskolás Törpillák2016.11.12 - 10:00szombat17 - 60
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Ifjú Sólymok KS2016.11.12 - 11:30szombat80 - 40
  Tapolcai Párducok - Ifjú Sólymok KS2016.11.12 - 13:00szombat55 - 69
  Sportiskolás Törpillák - Soproni Darazsak Akadémia/B2016.11.12 - 14:30szombat34 - 67

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Pécs, TÁSI Csarnok
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Dombóvári KS2016.11.13 - 13:30vasárnap93 - 29
  Dombóvári KS - PVSK Panthers/A2016.11.13 - 15:00vasárnap21 - 85
  PVSK Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2016.11.13 - 16:30vasárnap67 - 60
"B" csoport - Kaposvár, Kaposvári Városi Sportcsarnok
  KASI/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2016.11.13 - 10:00vasárnap34 - 73
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - GYKSE Szekszárd2016.11.13 - 11:30vasárnap47 - 34
  GYKSE Szekszárd - KASI/A2016.11.13 - 13:00vasárnap40 - 38
"C" csoport - Pécs, Gandhi Sportcsarnok
  Szekszárdi Tappancsok - Pécsi VSK Pumák2016.11.12 - 14:00szombat52 - 42
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Szekszárdi Tappancsok2016.11.12 - 15:30szombat20 - 73
  Pécsi VSK Pumák - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2016.11.12 - 17:00szombat54 - 33
"D" csoport - Pécs, TÁSI Csarnok
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B2016.11.12 - 09:00szombat58 - 45
  KASI/B - PVSK-Panthers/B2016.11.12 - 10:30szombat60 - 37
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - KASI/B2016.11.12 - 12:00szombat86 - 54
"E" csoport - Kaposvár, CS.V.M Kaposvári Ált. Isk. és Gimn.
  Mágusok Egyesület - Gyakorlós Csibék2016.11.12 - 09:00szombat50 - 53
  Pécsi VSK Zebrák - Mágusok Egyesület2016.11.12 - 10:30szombat48 - 62
  Gyakorlós Csibék - Pécsi VSK Zebrák2016.11.12 - 12:00szombat77 - 47
"F" csoport - Kozármisleny, Városi Sportcsarnok
  Kozármisleny SE - Bonyhádi KSE2016.11.13 - 12:30vasárnap38 - 52
  Komló Sport - Szekszárdi Karvalyok2016.11.13 - 14:00vasárnap45 - 38
  Kozármisleny SE - Szekszárdi Karvalyok2016.11.13 - 15:30vasárnap74 - 7
  Bonyhádi KSE - Komló Sport 2016.11.13 - 17:00vasárnap71 - 34

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kecskemét, Corvina - Mathiász János Általános Iskola
  Kecskeméti KA Lucky A - Bajai Bácska 2016.11.13 - 13:30vasárnap74 - 27
  Félegyházi TSI - Kecskeméti KA Lucky A2016.11.13 - 15:00vasárnap50 - 90
  Bajai Bácska - Félegyházi TSI2016.11.13 - 16:30vasárnap64 - 40
"B" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Általános Iskola
  Pityke Párducok - Kecskeméti KA Jimmy2016.11.13 - 09:00vasárnap41 - 49
  Bajai NKK - Pityke Párducok2016.11.13 - 10:30vasárnap45 - 52
  Kecskeméti KA Jimmy - Bajai NKK2016.11.13 - 12:00vasárnap64 - 61
"C" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Általános Iskola
  Nyakiglányok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2016.11.12 - 13:30szombat35 - 56
  Lehel Kosársuli - Nyakiglányok2016.11.12 - 15:00szombat75 - 41
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Lehel Kosársuli2016.11.12 - 16:30szombat20 - 48
"D" csoport - Kecskemét, Corvina - Mathiász János Általános Iskola
  Kecskeméti KA Koalák - Hernád SE2016.11.13 - 09:00vasárnap2 - 0
  Kecskeméti KA Lucky B - Kecskeméti KA Koalák2016.11.13 - 10:30vasárnap66 - 32
  Hernád SE - Kecskeméti KA Lucky B2016.11.13 - 12:00vasárnap0 - 2
"E" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Általános Iskola
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA2016.11.12 - 09:00szombat34 - 77
  CEKK - Kecskeméti KA Vadmacskák2016.11.12 - 10:30szombat36 - 54
  Kecskeméti KA - CEKK2016.11.12 - 12:00szombat69 - 39
"F" csoport - Kiskunfélegyháza, Constantinum Intézmény Sportcentruma
  Nagykőrösi Sólymok - FTSI Constantinum2016.11.13 - 09:00vasárnap99 - 27
  Bajai MNÁMK Rakétái - Miklósi Kékrókák2016.11.13 - 10:30vasárnap43 - 45
  FTSI Constantinum - Bajai MNÁMK Rakétái2016.11.13 - 12:00vasárnap18 - 72
  Nagykőrösi Sólymok - Miklósi Kékrókák2016.11.13 - 13:30vasárnap65 - 45

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Paks, ASE csarnok
  DKKA Mammutok - DKKA Vadmacskák2016.11.12 - 13:00szombat103 - 11
  DKKA Vadmacskák - Paksi Harcosok2016.11.12 - 14:15szombat32 - 83
  Paksi Harcosok - DKKA Mammutok2016.11.12 - 15:30szombat44 - 82
"B" csoport - Veszprém, Egyetemi Sportcsarnok
  Siófoki KS - DKKA Darazsak2016.11.12 - 10:00szombat46 - 76
  Veszprémi UKE - Marcali Szürkefarkasok2016.11.12 - 11:15szombat37 - 32
  Siófoki KS - Marcali Szürkefarkasok2016.11.12 - 12:30szombat39 - 48
  DKKA Darazsak - Veszprémi UKE2016.11.12 - 13:45szombat48 - 60
"C" csoport - Dunaújváros, Széchenyi Gimnázium
  DKKA Bikák - Dunaújvárosi Sárkányok2016.11.13 - 10:00vasárnap49 - 34
  DKKA Tigrisek - Velencei Kacsák2016.11.13 - 11:15vasárnap32 - 60
  Dunaújvárosi Sárkányok - DKKA Tigrisek2016.11.13 - 12:30vasárnap44 - 33
  DKKA Bikák - Velencei Kacsák2016.11.13 - 13:45vasárnap42 - 35

      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Fürge Vasas - MAFC Gabányi2016.11.13 - 13:30vasárnap70 - 63
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Fürge Vasas2016.11.13 - 15:00vasárnap47 - 64
  MAFC Gabányi - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2016.11.13 - 16:30vasárnap62 - 60
"B" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Kaszások Akadémia - KöLöKöS Fiúk2016.11.12 - 13:30szombat40 - 59
  Herman Pókok - Kaszások Akadémia2016.11.12 - 15:00szombat38 - 58
  KöLöKöS Fiúk - Herman Pókok2016.11.12 - 16:30szombat64 - 37
"C" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Pannónia Vasas - Csata Csillagok2016.11.13 - 09:00vasárnap29 - 71
  KKS-Boys - Pannónia Vasas2016.11.13 - 10:30vasárnap45 - 28
  Csata Csillagok - KKS-Boys2016.11.13 - 12:00vasárnap70 - 18
"D" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  MAFC Heisler - ELITE Basket Törökbálint2016.11.12 - 09:00szombat43 - 71
  Vasas Amazonok - MAFC Heisler2016.11.12 - 10:30szombat80 - 31
  ELITE Basket Törökbálint - Vasas Amazonok2016.11.12 - 12:00szombat54 - 73
"E" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  Török Sasok - BEAC Újbuda KA2016.11.12 - 08:00szombat29 - 54
  PAFC Basket - Török Sasok2016.11.12 - 09:20szombat55 - 26
  BEAC Újbuda KA - PAFC Basket2016.11.12 - 10:40szombat57 - 51
"F" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  Vasas Gepárdok - Gödi SE2016.11.13 - 08:00vasárnap48 - 29
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Vasas Gepárdok2016.11.13 - 09:20vasárnap34 - 40
  Gödi SE - Zsíros Akadémia Darázslányok2016.11.13 - 10:40vasárnap38 - 40
"G" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  Zuglói Sascsajok - Budafoki Kölyök Bikák2016.11.12 - 12:00szombat16 - 66
  Zuglói Sasok - Zuglói Sascsajok2016.11.12 - 13:20szombat45 - 18
  Budafoki Kölyök Bikák - Zuglói Sasok 2016.11.12 - 14:40szombat42 - 16
"H" csoport - Budapest, Lázár Ervin Ált. Isk. Tornaterme
  BLF-Palota - Dunakeszi Kiscicák2016.11.12 - 09:00szombat41 - 32
  Herceghalmi Tigrisek - BLF-Palota2016.11.12 - 10:30szombat30 - 38
  Dunakeszi Kiscicák - Herceghalmi Tigrisek2016.11.12 - 12:00szombat36 - 27
"I" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Budapesti Honvéd - Zsíros Akadémia Kőbánya/B2016.11.12 - 08:00szombat43 - 63
  Kaszás Girls - Budapesti Honvéd2016.11.12 - 09:20szombat33 - 42
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Kaszás Girls2016.11.12 - 10:40szombat74 - 25
"J" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  JKC - Megyeri Tigrisek2016.11.12 - 12:00szombat29 - 53
  Török Sasmadarak - JKC2016.11.12 - 13:20szombat14 - 47
  Megyeri Tigrisek - Török Sasmadarak2016.11.12 - 14:40szombat64 - 23
"K" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  Ziccer Tigrisek - Radobasket-Bicske/A2016.11.13 - 12:00vasárnap32 - 17
  Radobasket-BDSE/A - Ziccer Tigrisek2016.11.13 - 13:20vasárnap26 - 36
  Radobasket-Bicske/A - Radobasket-BDSE/A2016.11.13 - 14:40vasárnap22 - 25
"L" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  TFSE - KöLöKöS Lányok2016.11.13 - 08:00vasárnap32 - 16
  BKGDSE - TFSE2016.11.13 - 09:20vasárnap26 - 49
  KöLöKöS Lányok - BKGDSE2016.11.13 - 10:40vasárnap55 - 26
"M" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Keresztúri Méhecskék - BC Csepel2016.11.13 - 12:00vasárnap0 - 2
  MTK Budapest - Keresztúri Méhecskék2016.11.13 - 13:20vasárnap2 - 0
  BC Csepel - MTK Budapest2016.11.13 - 14:40vasárnap50 - 32
"N" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  Kaszás Minik - Kaszás Reménységek2016.11.12 - 16:00szombat48 - 12
  Kaszás Reménységek - Megyeri Tigriskölykök2016.11.12 - 17:20szombat2 - 0
  Megyeri Tigriskölykök - Kaszás Minik2016.11.12 - 18:40szombat0 - 2
"O" csoport - Budapest, Lázár Ervin Ált. Isk. Tornaterme
  Gödöllői SK - Malév SC2016.11.12 - 13:30szombat0 - 2
  PAFC Mennydörgők - Gödöllői SK2016.11.12 - 15:00szombat2 - 0
  Malév SC - PAFC Mennydörgők2016.11.12 - 16:30szombat41 - 27
"P" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Budafoki Demjén Kölykök - MAFC Mokos2016.11.12 - 16:00szombat20 - 0
  SZSE Sólymok - Budafoki Demjén Kölykök2016.11.12 - 17:20szombat45 - 29
  MAFC Mokos - SZSE Sólymok2016.11.12 - 18:40szombat0 - 20
"Q" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Ziccer Manók - Radobasket-BDSE/B2016.11.13 - 16:00vasárnap2 - 0
  KKS-Girls - Ziccer Manók2016.11.13 - 17:20vasárnap2 - 0
  Radobasket-BDSE/B - KKS-Girls2016.11.13 - 18:40vasárnap0 - 2
"R" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 3. terem
  Radobasket-Bicske/B - HSE2016.11.13 - 16:00vasárnap29 - 18
  HSE - ELITE Basket Lányok2016.11.13 - 17:20vasárnap0 - 2
  ELITE Basket Lányok - Radobasket-Bicske/B2016.11.13 - 18:40vasárnap35 - 30

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok