Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 PRIMA SE II.  
 DEAC II.  
2017/12/13 21:00
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 BKG-Veresegyhá.  
2017/12/13 19:15
NB I. B Zöld, F U20
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 19:30
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/13 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ké.  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/12/13 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 Békési SzSK  
2017/12/13 18:40
Fiú Junior, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/13 18:45
Fiú Junior, Regionális
 Lehel Kosársul.  
 Szolnoki Olaj  
2017/12/13 19:30
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/B  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Egri VSI KOK  
2017/12/13 16:30
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Török Flóris  
2017/12/13 17:40
Leány Junior
 Debreceni KA  
 Monori SE  
2017/12/13 19:30
Gyermek Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Debreceni KA/A - Debreceni KA/Leány2017.10.07 - 09:00szombat66 - 28
  Nyíregyházi Sportcentrum - Debreceni KA/A2017.10.07 - 10:30szombat22 - 90
  Debreceni KA/Leány - Nyíregyházi Sportcentrum 2017.10.07 - 12:00szombat53 - 48
"B" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Zsákoló Zsiráfok - NYKK Eötvös2017.10.08 - 10:00vasárnap45 - 58
  ACS Baschet Star Oradea - BKGDSE-Hajdúszoboszló2017.10.08 - 10:00vasárnap117 - 23
  ACS Baschet Star Oradea - NYKK Eötvös2017.10.08 - 11:30vasárnap98 - 27
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - Zsákoló Zsiráfok2017.10.08 - 11:30vasárnap47 - 55
"C" csoport - Arany János Gimnázium Általános Iskola és Diákotthon Zelk Zoltán Angol és Német Kéttannyelvű Tagintézmény
(4400 Nyíregyháza Krúdy Gyula utca 29.)
  Nyíregyházi Kék Cápák - BC Rookies OradeaHorányi András - Scholtz Zoltán2017.10.07 - 14:00szombat67 - 43
  BC Rookies Oradea - ACS Wildcats Baia MareScholtz Zoltán - Dr. Marjay Péter2017.10.07 - 15:30szombat45 - 40
  ACS Wildcats Baia Mare - Nyíregyházi Kék CápákHorányi András - Dr. Marjay Péter2017.10.07 - 17:00szombat43 - 50

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MEAFC Basket Bulls - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2017.10.07 - 10:00szombat48 - 45
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Basket Bulls2017.10.07 - 11:30szombat45 - 50
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.10.07 - 13:00szombat72 - 53
"B" csoport - Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
(3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
  Szerencs VSE - MVSI Vadmacskák2017.10.07 - 09:30szombat70 - 15
  Egri Kék Oroszlánok - Szerencs VSE2017.10.07 - 11:00szombat23 - 71
  MVSI Vadmacskák - Egri Kék Oroszlánok2017.10.07 - 12:30szombat42 - 47
"C" csoport - Széchenyi Általános Iskola
(3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.10.07 - 10:00szombat112 - 10
  MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.10.07 - 11:30szombat39 - 55
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Szürke Farkasok2017.10.07 - 13:00szombat24 - 84
"D" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.10.08 - 10:00vasárnap45 - 66
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Salgótarjáni KI2017.10.08 - 11:30vasárnap69 - 45
  Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2017.10.08 - 13:00vasárnap63 - 36
"E" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Salgó Basket Szécsény2017.10.08 - 09:30vasárnap36 - 64
  Salgó Basket Szécsény - SLÁGER Kazincbarcikai KSE2017.10.08 - 11:00vasárnap22 - 43
  SLÁGER Kazincbarcikai KSE - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.10.08 - 12:30vasárnap60 - 14
"F" csoport - Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
(3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
  Fürge Gyik DSE - Beszterce KK Bolyky2017.10.08 - 10:00vasárnap28 - 20
  Vörösmartys Zsiráfok - MEAFC Kossuth2017.10.08 - 11:30vasárnap64 - 18
  Beszterce KK Bolyky - MEAFC Kossuth2017.10.08 - 13:00vasárnap20 - 28
  Fürge Gyik DSE - Vörösmartys Zsiráfok2017.10.08 - 14:30vasárnap18 - 50
"G" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Beszterce KK - Kövesdi Oroszlánkölykök2017.10.07 - 10:00szombat4 - 81
  DVTK-ÉLKSK Encs - DVTK-ÉLKSK Edelény2017.10.07 - 11:30szombat67 - 5
  Beszterce KK - DVTK-ÉLKSK Edelény2017.10.07 - 13:00szombat82 - 2
  Kövesdi Oroszlánkölykök - DVTK-ÉLKSK Encs2017.10.07 - 14:30szombat83 - 14

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Bonifert Domonkos Általános Iskola
(6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
  SZEDEÁK Sasok - Vásárhelyi Cápák2017.10.07 - 09:00szombat36 - 55
  Vásárhelyi Cápák - Szolnoki Sportcentrum2017.10.07 - 10:30szombat77 - 31
  Szolnoki Sportcentrum - SZEDEÁK Sasok2017.10.07 - 12:00szombat34 - 76
"B" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Tiszai Virágok - Békési Gladiátorok2017.10.07 - 10:00szombat61 - 93
  Békési Gladiátorok - MP Sport Timisoara2017.10.07 - 11:30szombat72 - 16
  MP Sport Timisoara - Tiszai Virágok2017.10.07 - 13:00szombat34 - 64
"C" csoport - Dürer Albert Általános Iskola
(5700 Gyula, Szent István út 29.)
  Gyulai Vidrák - Békéscsabai KK2017.10.07 - 09:00szombat60 - 59
  Békéscsabai KK - Mezőberényi KK Bere Márton - Schneider Bertold Antal2017.10.07 - 10:30szombat2 - 0
  Mezőberényi KK - Gyulai Vidrák2017.10.07 - 12:00szombat0 - 2
"D" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE-Gazellák - SZEDEÁK Párducok2017.10.15 - 09:00vasárnap20 - 43
  Karcagi SE Farkasok - Szeged KE-Gazellák2017.10.15 - 10:30vasárnap42 - 24
  SZEDEÁK Párducok - Karcagi SE Farkasok2017.10.15 - 12:00vasárnap65 - 22
"E" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Farkasok - Vásárhelyi Kishódok2017.10.07 - 08:30szombat49 - 45
  Vásárhelyi Kishódok - Szeged KE-Madách2017.10.07 - 10:00szombat73 - 26
  Szeged KE-Madách - Vásárhelyi Farkasok2017.10.07 - 11:30szombat33 - 83
"F" csoport - Klauzál Gábor Általános Iskola
(6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
  Szentesi KK fiú - Szentesi KK leány2017.10.08 - 10:00vasárnap19 - 50
  Kisújszállási SE - Szentesi KK fiú2017.10.08 - 11:30vasárnap73 - 14
  Szentesi KK leány - Kisújszállási SE2017.10.08 - 13:00vasárnap58 - 70
"G" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Tószegi Vadrózsák - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas2017.10.07 - 14:30szombat103 - 34
  RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - Karcagi SE Oroszlánok2017.10.07 - 16:00szombat41 - 50
  Karcagi SE Oroszlánok - Tószegi Vadrózsák2017.10.07 - 17:30szombat19 - 56
"H" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  SZEDEÁK Csikók - Vásárhelyi Mambák2017.10.07 - 13:30szombat77 - 19
  BKGDSE-Csongrád - SZEDEÁK Csikók2017.10.07 - 15:00szombat0 - 20
  Vásárhelyi Mambák - BKGDSE-Csongrád2017.10.07 - 16:30szombat20 - 0
"I" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  HSA Párducok - HSA Pillangók2017.10.08 - 09:00vasárnap55 - 65
  Békési Heppes Szöcskék - HSA Párducok2017.10.08 - 10:30vasárnap114 - 12
  HSA Pillangók - Békési Heppes Szöcskék2017.10.08 - 12:00vasárnap38 - 121
"D" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
   - 0.. - 0: 

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
(9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A2017.10.07 - 09:00szombat88 - 67
  OSE Oroszlánok - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.10.07 - 10:30szombat35 - 86
  Soproni Darazsak Akadémia/A - OSE Oroszlánok2017.10.07 - 12:00szombat78 - 71
"B" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Tigrisek/A - Soproni Tigrisek/B2017.10.07 - 09:00szombat92 - 23
  Soproni Sportiskolás Sasok - Soproni Tigrisek/A2017.10.07 - 10:30szombat29 - 108
  Soproni Tigrisek/B - Soproni Sportiskolás Sasok2017.10.07 - 12:00szombat45 - 71
"C" csoport - Széchenyi István Egyetemi csarnok
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Tatai Zsiványok - Győri KC Zsiráfok2017.10.08 - 10:00vasárnap2 - 0
  Győri KC Oroszlánok - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök2017.10.08 - 11:30vasárnap32 - 42
  Győri KC Zsiráfok - Győri KC Oroszlánok2017.10.08 - 13:00vasárnap32 - 60
  Tatai Zsiványok - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök2017.10.08 - 14:30vasárnap106 - 21
"D" csoport - Krajnyik Akác András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Fő tér 2.)
  Széchenyi KA - Tatabányai KC2017.10.08 - 10:00vasárnap128 - 10
  Mezőörsi Hangyák - OSE Vadmacskák2017.10.08 - 11:30vasárnap19 - 109
  Tatabányai KC - Mezőörsi Hangyák2017.10.08 - 13:00vasárnap46 - 47
  Széchenyi KA - OSE Vadmacskák2017.10.08 - 14:30vasárnap84 - 79

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Zalakerámia ZTE KK - Körmendi Törpördögök/A2017.10.07 - 09:30szombat70 - 46
  Ifjú Sólymok KS - Zalakerámia ZTE KK2017.10.07 - 11:00szombat54 - 81
  Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólymok KS2017.10.07 - 12:30szombat70 - 61
"B" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Tigrisek - Kanizsai Vadmacskák2017.10.07 - 09:30szombat114 - 20
  RICSILLA-Zalaszentgrót - Tapolcai Tigrisek2017.10.07 - 11:00szombat81 - 80
  Kanizsai Vadmacskák - RICSILLA-Zalaszentgrót2017.10.07 - 12:30szombat28 - 51
"C" csoport - SZMSZC Gépipari Szakközépiskolája
(9700 Szombathely Rohonci út 1.)
  Sportiskolás Törpillák - Harcos Sólymok2017.10.07 - 14:30szombat48 - 49
  Harcos Sólymok - Zalaegerszegi KTE2017.10.07 - 16:00szombat65 - 37
  Zalaegerszegi KTE - Sportiskolás Törpillák2017.10.07 - 17:30szombat30 - 41
"D" csoport - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
  Tapolcai Párducok - Kalózok2017.10.07 - 10:30szombat38 - 49
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Tapolcai Párducok2017.10.07 - 12:30szombat70 - 34
  Kalózok - Soproni Darazsak Akadémia/B2017.10.07 - 14:30szombat61 - 43
"E" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Ajka - Sportiskolás Sólymok2017.10.07 - 14:00szombat40 - 56
  Soproni Darazsak Akadémia/C - Ajka2017.10.07 - 15:30szombat41 - 58
  Sportiskolás Sólymok - Soproni Darazsak Akadémia/C2017.10.07 - 17:00szombat49 - 38
"F" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  RICSILLA-Hévíz - RICSILLA-Zalalövő2017.10.08 - 09:00vasárnap93 - 7
  RICSILLA-Hévíz Lányok - RICSILLA-Egervár-Teskánd2017.10.08 - 10:30vasárnap75 - 7
  RICSILLA-Zalalövő - RICSILLA-Egervár-Teskánd2017.10.08 - 12:00vasárnap46 - 22
  RICSILLA-Hévíz - RICSILLA-Hévíz Lányok2017.10.08 - 13:30vasárnap77 - 47

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
(7629 Pécs Dobó István utca 93.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Pécsi VSK/AFöldvári Tamás - Varga Flóra2017.10.07 - 12:00szombat62 - 43
  PVSK Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/AFleischmann Krisztián - Földvári Tamás2017.10.07 - 13:30szombat28 - 51
  Pécsi VSK/A - PVSK Panthers/AVarga Flóra - Fleischmann Krisztián2017.10.07 - 15:00szombat46 - 62
"B" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Kozármisleny SE - KASI/A2017.10.07 - 09:00szombat48 - 72
  KSC Szekszárd - Kozármisleny SE2017.10.07 - 10:30szombat59 - 29
  KASI/A - KSC Szekszárd2017.10.07 - 12:00szombat48 - 56
"C" csoport - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
(7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
  GYKSE Szekszárd - Atom City-Atomerőmű SE2017.10.08 - 09:00vasárnap22 - 102
  Monok SE - PVSK-Panthers/B2017.10.08 - 10:30vasárnap71 - 26
  GYKSE Szekszárd - PVSK-Panthers/B2017.10.08 - 12:00vasárnap49 - 47
  Atom City-Atomerőmű SE - Monok SE2017.10.08 - 13:30vasárnap90 - 35
"D" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Dombóvári KSTéczely Roland - Kiss Zoltán2017.10.08 - 08:30vasárnap29 - 63
  Dombóvári KS - KASI/BLovász Balázs - Téczely Roland2017.10.08 - 10:00vasárnap58 - 30
  KASI/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/BKiss Zoltán - Lovász Balázs2017.10.08 - 11:30vasárnap57 - 58
"E" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Pécsi VSK/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/AKorhetz Szilárd - Dr. Szakács Imre2017.10.07 - 09:00szombat47 - 67
  Gyakorlós Csibék - Pécsi VSK/BPotz Gábor - Korhetz Szilárd2017.10.07 - 10:30szombat36 - 48
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Gyakorlós CsibékDr. Szakács Imre - Potz Gábor2017.10.07 - 12:00szombat71 - 58
"F" csoport - Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium
(7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
  KASI/C - KASI/D2017.10.07 - 09:00szombat35 - 29
  Mágusok Egyesület - KASI/C2017.10.07 - 10:30szombat25 - 37
  KASI/D - Mágusok Egyesület2017.10.07 - 12:00szombat27 - 41
"G" csoport - Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
(7300 Komló Eszperantó tér 1.)
  Komló Sport - Szekszárdi KarvalyokDr. Szakács Imre - Potz Gábor2017.10.08 - 15:00vasárnap29 - 46
  Szekszárdi Karvalyok - Bonyhádi KSEDr. Szakács Imre - Potz Gábor2017.10.08 - 16:30vasárnap34 - 62
  Bonyhádi KSE - Komló Sport Dr. Szakács Imre - Potz Gábor2017.10.08 - 18:00vasárnap65 - 42

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
(6500 Baja Oltványi utca 14.)
  Bajai Bácska - Bajai NKK2017.10.07 - 09:00szombat44 - 49
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska 2017.10.07 - 10:30szombat55 - 45
  Bajai NKK - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.10.07 - 12:00szombat44 - 67
"B" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Kecskeméti KA Kismercik - Kecskeméti KA MathiÁSZ2017.10.07 - 09:00szombat58 - 27
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Kismercik2017.10.07 - 10:30szombat54 - 55
  Kecskeméti KA MathiÁSZ - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.10.07 - 12:00szombat30 - 48
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  CEKK - Pityke Fiú2017.10.07 - 09:00szombat54 - 64
  Lehel Kosársuli - CEKK2017.10.07 - 10:30szombat36 - 41
  Pityke Fiú - Lehel Kosársuli2017.10.07 - 12:00szombat77 - 38
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  FTSI Fiú - Nagykőrösi Sólymok2017.10.08 - 13:30vasárnap47 - 34
  Miklósi Kékrókák - FTSI Fiú2017.10.08 - 15:00vasárnap0 - 2
  Nagykőrösi Sólymok - Miklósi Kékrókák2017.10.08 - 16:30vasárnap2 - 0
"E" csoport - Mercedes-Benz Sportakadémia
(6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
  FTSI Leány - Kecskeméti KA Amazonok2017.10.08 - 09:00vasárnap50 - 57
  KLIKK Zsiráfok - FTSI Leány2017.10.08 - 10:30vasárnap41 - 51
  Kecskeméti KA Amazonok - KLIKK Zsiráfok2017.10.08 - 12:00vasárnap54 - 44
"F" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Pityke Leány - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2017.10.08 - 09:00vasárnap34 - 46
  Bajai MNÁMK Rakétái - Pityke Leány2017.10.08 - 10:30vasárnap20 - 54
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Bajai MNÁMK Rakétái2017.10.08 - 12:00vasárnap45 - 23

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Darazsak - VUKE-Veszprém fiú2017.10.08 - 10:00vasárnap69 - 25
  VUKE-Veszprém fiú - DKKA Rókák2017.10.08 - 11:15vasárnap45 - 12
  DKKA Rókák - DKKA Darazsak2017.10.08 - 12:30vasárnap28 - 44
"B" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Titánok - Pápai KC2017.10.08 - 14:00vasárnap11 - 33
  Pápai KC - DKKA Bikák2017.10.08 - 15:15vasárnap28 - 44
  DKKA Bikák - DKKA Titánok2017.10.08 - 16:30vasárnap45 - 12
"C" csoport - Széchenyi István Általános Iskola
(6800 Siófok Kele utca 33.)
  Siófoki KS - FAK Balatoni Polipok2017.10.06 - 16:00péntek68 - 56
  FAK Balatoni Polipok - Velencei Gézengúzok2017.10.06 - 17:15péntek24 - 57
  Velencei Gézengúzok - Siófoki KS2017.10.06 - 18:30péntek70 - 27
"D" csoport - Gál Gyula Városi Sportcsarnok
(8100 Várpalota Fehérvári utca 9. )
  Várpalotai Gepárdok - Várpalotai Sárkányok2017.10.07 - 10:00szombat40 - 20
  Várpalotai Sárkányok - Marcali Szürkefarkasok2017.10.07 - 11:15szombat17 - 87
  Marcali Szürkefarkasok - Várpalotai Gepárdok2017.10.07 - 12:30szombat74 - 24
"E" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
  Dunaújvárosi Sárkányok - Pusztaszabolcsi Tigrisek2017.10.08 - 10:00vasárnap66 - 25
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - VUKE-Veszprém leány2017.10.08 - 11:15vasárnap45 - 43
  VUKE-Veszprém leány - Dunaújvárosi Sárkányok2017.10.08 - 12:30vasárnap23 - 48

      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Fürge Vasas - MAFC GabányiBózsó Gábor - Bujtor Péter2017.10.08 - 13:30vasárnap35 - 39
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Fürge VasasHorváth Kinga - Havas Gábor2017.10.08 - 15:00vasárnap53 - 34
  MAFC Gabányi - Zsíros Akadémia Kőbánya/AHorváth Kinga - Havas Gábor2017.10.08 - 16:30vasárnap42 - 56
"B" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Kaszások Akadémia - Budafoki BikákGaál Norbert - Forintos József2017.10.08 - 09:00vasárnap71 - 68
  Pannónia Vasas - Kaszások AkadémiaGaál Norbert - Forintos József2017.10.08 - 10:30vasárnap59 - 43
  Budafoki Bikák - Pannónia VasasBózsó Gábor - Bujtor Péter2017.10.08 - 12:00vasárnap47 - 63
"C" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  PAFC Basket - KöLöKöS FiúkSimon Kristóf - Gruber Nikolett2017.10.07 - 13:30szombat47 - 41
  Újpest-MT/A - PAFC BasketMakay Dániel - Szirt Lajos2017.10.07 - 15:00szombat51 - 55
  KöLöKöS Fiúk - Újpest-MT/AMakay Dániel - Szirt Lajos2017.10.07 - 16:30szombat65 - 53
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Csata Csillagok - BEAC Újbuda KABujtor Péter - Havas Gábor2017.10.07 - 09:00szombat90 - 33
  Vasas Amazonok - Csata CsillagokBujtor Péter - Havas Gábor2017.10.07 - 10:30szombat56 - 48
  BEAC Újbuda KA - Vasas AmazonokSimon Kristóf - Gruber Nikolett2017.10.07 - 12:00szombat27 - 67
"E" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  ELITE Basket Törökbálint - MAFC HeislerForintos József - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.10.07 - 09:00szombat30 - 64
  BLF-Palota/A - ELITE Basket TörökbálintForintos József - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.10.07 - 10:30szombat67 - 25
  MAFC Heisler - BLF-Palota/ABános Csaba - Gere Kálmán2017.10.07 - 12:00szombat29 - 57
"F" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Zsíros Akadémia Darázslányok - KöLöKöS LányokGere Kálmán - Bárány Levente2017.10.08 - 09:00vasárnap45 - 37
  Török Sasok - Zsíros Akadémia DarázslányokBárány Levente - Gere Kálmán2017.10.08 - 10:30vasárnap44 - 47
  KöLöKöS Lányok - Török SasokLászló Zsolt - Reiter Márton2017.10.08 - 12:00vasárnap51 - 38
"G" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budaörsi DSE - Zuglói Sasok Bános Csaba - Gere Kálmán2017.10.07 - 13:30szombat34 - 46
  Herceghalmi Tigrisek - Budaörsi DSEJankovics Viktor - Csoma Viktor2017.10.07 - 15:00szombat45 - 31
  Zuglói Sasok - Herceghalmi TigrisekCsoma Viktor - Jankovics Viktor2017.10.07 - 16:30szombat57 - 24
"H" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Budapesti Honvéd Falcons - Zsíros Akadémia Kőbánya/BBárány Levente - Zádeczki Donát László2017.10.07 - 09:00szombat31 - 76
  TFSE - Budapesti Honvéd FalconsBárány Levente - Zádeczki Donát László2017.10.07 - 10:30szombat30 - 64
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - TFSESzokolainé Váradi Csilla - Lukács Rezső2017.10.07 - 12:00szombat65 - 24
"I" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Kaszás Girls - Dunakeszi KiscicákLászló Zsolt - Reiter Márton2017.10.08 - 13:30vasárnap20 - 0
  BEAC Farkasrét - Kaszás GirlsKomlódi Benedek - Benkő Glóra2017.10.08 - 15:00vasárnap37 - 69
  Dunakeszi Kiscicák - BEAC FarkasrétKomlódi Benedek - Benkő Glóra2017.10.08 - 16:30vasárnap0 - 20
"J" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  KKS-Tigers - DMTK Haraszti SasokSzokolainé Váradi Csilla - Lukács Rezső2017.10.07 - 13:30szombat24 - 57
  Budapesti Honvéd Sólymok - KKS-TigersSzőke Gábor - Reiter Márton2017.10.07 - 15:00szombat0 - 2
  DMTK Haraszti Sasok - Budapesti Honvéd SólymokSzőke Gábor - Reiter Márton2017.10.07 - 16:30szombat2 - 0
"K" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Gödi SE - JKCNémeth Péter - Varga Gergely2017.10.07 - 12:00szombat55 - 12
  Radobasket-Bicske - Gödi SESzabó István - Szabó II. Péter2017.10.07 - 13:20szombat18 - 55
  JKC - Radobasket-BicskeSzabó István - Szabó II. Péter2017.10.07 - 14:40szombat12 - 32
"L" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Vasas Bolhák - Zsíros Akadémia Kőbánya/KisdarázslányokSzentpáli-Gavallér Csaba - Varga Gergely2017.10.08 - 09:00vasárnap117 - 8
  MTK Budapest - Vasas BolhákSzentpáli-Gavallér Csaba - Varga Gergely2017.10.08 - 10:30vasárnap5 - 79
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - MTK BudapestLukács Rezső - Újhelyi Ádám2017.10.08 - 12:00vasárnap34 - 36
"M" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Ziccer Tigrisek - Budapest CsepelLukács Rezső - Újhelyi Ádám2017.10.08 - 13:30vasárnap49 - 54
  BKGDSE-UP12 - Ziccer TigrisekJankovics Viktor - Ürögi Zsolt2017.10.08 - 15:00vasárnap43 - 40
  Budapest Csepel - BKGDSE-UP12Jankovics Viktor - Ürögi Zsolt2017.10.08 - 16:30vasárnap41 - 37
"N" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Malév Zsiráfok - Radobasket-ÉrdGyőri Ferenc - Konta Csanád János2017.10.08 - 13:00vasárnap0 - 2
  Óbudai Reménységek - Malév ZsiráfokSzilágyi Tamás - Lőrincz Erzsébet2017.10.08 - 14:20vasárnap2 - 0
  Radobasket-Érd - Óbudai ReménységekSzilágyi Tamás - Lőrincz Erzsébet2017.10.08 - 15:40vasárnap57 - 21
"O" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Monori SE - SZSE SólymokTahin András - Szilágyi Tamás2017.10.07 - 13:30szombat25 - 36
  Újpest-MT/B - Monori SENagy István - Lőrincz Erzsébet2017.10.07 - 15:00szombat0 - 2
  SZSE Sólymok - Újpest-MT/BNagy István - Lőrincz Erzsébet2017.10.07 - 16:30szombat2 - 0
"P" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Újpest-MT/Leány - KKS-GirlsSteier Krisztián - Bozóki Domonkos2017.10.07 - 09:00szombat17 - 37
  Török Sasmadarak - Újpest-MT/LeánySteier Krisztián - Bozóki Domonkos2017.10.07 - 10:30szombat28 - 29
  KKS-Girls - Török SasmadarakTahin András - Szilágyi Tamás2017.10.07 - 12:00szombat52 - 16
"Q" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Gödi SE Farkasok - Kaszás MinikPál Roland - Ürögi Zsolt2017.10.07 - 08:00szombat14 - 33
  Viadukt SE - Gödi SE FarkasokPál Roland - Ürögi Zsolt2017.10.07 - 09:20szombat6 - 63
  Kaszás Minik - Viadukt SENémeth Péter - Varga Gergely2017.10.07 - 10:40szombat74 - 7
"R" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  SZPA-HSE - PAFC MennydörgőkKoncsag Csaba - Hőgerl Bence2017.10.07 - 16:00szombat7 - 35
  Ziccer Manók - SZPA-HSEKoncsag Csaba - Steiner Máté2017.10.07 - 17:20szombat27 - 5
  PAFC Mennydörgők - Ziccer ManókSteiner Máté - Hőgerl Bence2017.10.07 - 18:40szombat24 - 21
"S" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Budapest Blazers - Százhalombattai KSESteiner Máté - Bozóki Domonkos2017.10.08 - 09:00vasárnap19 - 25
  PAFC Budai Villámok - Budapest BlazersSteiner Máté - Bozóki Domonkos2017.10.08 - 10:20vasárnap0 - 20
  Százhalombattai KSE - PAFC Budai VillámokGyőri Ferenc - Konta Csanád János2017.10.08 - 11:40vasárnap20 - 0

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok