Név:
E-mail:
 Stellazzurra B.  
 Dvid Kornl BA  
2017/11/24 :
 ZKK Tresnjevka.  
 Soproni Darazs.  
2017/11/24 :
 SBS Ostrava  
 Selection of B.  
2017/11/24 :
 Dvid Kornl BA  
 Young Angels K.  
2017/11/24 :
Gyermek Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
  Ziccer Tigrisek I. - Ziccer Tigrisek TK Rakéták2016.10.09 - 09:00vasárnap78 - 32
  A.S. Baschet Star Oradea - Ziccer Tigrisek I.2016.10.09 - 10:30vasárnap42 - 83
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - A.S. Baschet Star Oradea 2016.10.09 - 12:00vasárnap56 - 55
"B" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
  Ziccer Fehértigrisek - Zsákoló Zsiráfok2016.10.09 - 13:30vasárnap45 - 13
  Hajdúböszörményi TE - Ziccer Fehértigrisek2016.10.09 - 15:00vasárnap23 - 69
  Zsákoló Zsiráfok - Hajdúböszörményi TE2016.10.09 - 16:30vasárnap46 - 33
"C" csoport - Nyíregyháza, Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - NYKK Eötvös2016.10.09 - 09:00vasárnap81 - 33
  DIFE KK Sasfiókák - Nyíregyházi Sportcentrum KA2016.10.09 - 10:30vasárnap31 - 61
  NYKK Eötvös - DIFE KK Sasfiókák2016.10.09 - 12:00vasárnap48 - 54
"D" csoport - Nyíregyháza, Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakképző Iskola
  ACS EKO Sighet - Nyíregyházi Kék Cápák2016.10.09 - 13:30vasárnap33 - 63
  Hajdúhadházi KK - ACS EKO Sighet 2016.10.09 - 15:00vasárnap15 - 73
  Nyíregyházi Kék Cápák - Hajdúhadházi KK2016.10.09 - 16:30vasárnap121 - 7

      2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium
  MEAFC Cápakölykök - Szerencs VSE2016.10.09 - 10:00vasárnap49 - 31
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Cápakölykök2016.10.09 - 11:30vasárnap26 - 56
  Szerencs VSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK2016.10.09 - 13:00vasárnap43 - 49
"B" csoport - Miskolc, Fráter Gy. Gimnázium
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK-ÉLKSK Zemplén2016.10.08 - 10:00szombat48 - 29
  MVSI Vadmacskák - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2016.10.08 - 11:30szombat28 - 14
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - MVSI Vadmacskák2016.10.08 - 13:00szombat26 - 42
"C" csoport - Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium
  MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Miskolc2016.10.09 - 10:00vasárnap20 - 79
  Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Szürke Farkasok2016.10.09 - 11:30vasárnap64 - 27
  DVTK-ÉLKSK Miskolc - Egri Kék Oroszlánok2016.10.09 - 13:00vasárnap70 - 48
"D" csoport - Mezőcsát, Egressy Béni Ált. Isk.
  Egri Kis Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Ózd 2016.10.09 - 10:00vasárnap52 - 46
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Egri Kis Oroszlánok2016.10.09 - 11:30vasárnap38 - 37
  DVTK-ÉLKSK Ózd - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2016.10.09 - 13:00vasárnap33 - 54
"E" csoport - Salgótarján, PSZF tornaterme
  Salgótarjáni KI - Kövesdi Oroszlánkölykök2016.10.09 - 10:00vasárnap56 - 50
  Beszterce KK - Salgótarjáni KI2016.10.09 - 11:30vasárnap61 - 45
  Kövesdi Oroszlánkölykök - Beszterce KK2016.10.09 - 13:30vasárnap62 - 51

      3. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Sasok - Szolnoki Bikák2016.10.08 - 10:00szombat66 - 38
  Szolnoki Bikák - Békési Gladiátorok2016.10.08 - 11:30szombat53 - 31
  Békési Gladiátorok - SZEDEÁK Sasok2016.10.08 - 13:00szombat20 - 92
"B" csoport - Szolnok, Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk.
  SZECSKA Tigrisek - Vásárhelyi Bikák2016.10.08 - 15:30szombat72 - 48
  Vásárhelyi Bikák - Karcagi SE Oroszlánok2016.10.08 - 17:00szombat61 - 46
  Karcagi SE Oroszlánok - SZECSKA Tigrisek2016.10.08 - 18:30szombat41 - 87
"C" csoport - Békés, Dr. Hepp Ferenc Ált. Isk.
  Békési Minigladiátorok - Békéscsabai KK2016.10.09 - 09:30vasárnap31 - 42
  Békéscsabai KK - Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE 2016.10.09 - 11:00vasárnap48 - 52
  Mezőtúri Ref. koll.-Túri DSE - Békési Minigladiátorok2016.10.09 - 12:30vasárnap68 - 28
"D" csoport - Szolnok, Zöld Ház
  Tiszai Virágok - Kisújszállási SE2016.10.09 - 13:00vasárnap36 - 30
  Kisújszállási SE - Mezőberényi KK 2016.10.09 - 14:30vasárnap27 - 44
  Mezőberényi KK - Tiszai Virágok2016.10.09 - 16:00vasárnap59 - 45
"E" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Turbócsigák - Vásárhelyi Kishódok2016.10.09 - 09:00vasárnap67 - 72
  Vásárhelyi Kishódok - SZEDEÁK Szatymaz2016.10.09 - 10:45vasárnap78 - 22
  SZEDEÁK Szatymaz - Vásárhelyi Turbócsigák2016.10.09 - 12:30vasárnap32 - 75
"F" csoport - Szeged, Karolina Iskola
  SZEDEÁK Sakálok - Szeged KE-Boszorkányok2016.10.08 - 09:00szombat142 - 8
  SZEDEÁK Sasfiókák - Szeged KE-Madách2016.10.08 - 10:15szombat52 - 17
  Szeged KE-Boszorkányok - Szeged KE-Madách2016.10.08 - 11:30szombat14 - 61
  SZEDEÁK Sakálok - SZEDEÁK Sasfiókák2016.10.08 - 12:45szombat27 - 54
"G" csoport - Szeged, Karolina Iskola
  Szeged KE-Csillámpónik - HSA Pillangók2016.10.09 - 09:00vasárnap91 - 12
  Szentesi KK - MP Sport Timisoara2016.10.09 - 10:15vasárnap13 - 31
  HSA Pillangók - Szentesi KK2016.10.09 - 11:30vasárnap30 - 27
  Szeged KE-Csillámpónik - MP Sport Timisoara2016.10.09 - 12:45vasárnap45 - 24

      4. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Sopron, Vas- és Villamosipari Szakképző és Gimnázium
  Soproni Tigrisek - Soproni Darazsak Akadémia/A2016.10.08 - 09:00szombat56 - 45
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek2016.10.08 - 10:30szombat40 - 68
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok2016.10.08 - 12:00szombat65 - 49
"B" csoport - Oroszlány, Krajnyik Akác András Sportcsarnok
  Soproni Sportiskolás Sasok - Tatai Mókusok2016.10.08 - 13:00szombat55 - 74
  OSE Oroszlánok - Soproni Sportiskolás Sasok2016.10.08 - 14:30szombat106 - 37
  Tatai Mókusok - OSE Oroszlánok2016.10.08 - 16:00szombat33 - 78
"C" csoport - Oroszlány, Krajnyik Akác András Sportcsarnok
  Tatabányai KC - OSE MórMoták2016.10.09 - 09:00vasárnap21 - 109
  OSE MórMoták - MTE 19042016.10.09 - 10:30vasárnap47 - 40
  MTE 1904 - Tatabányai KC2016.10.09 - 12:00vasárnap65 - 32
"D" csoport - Győr, Széchenyi Egyetem Kosárlabda Csarnok
  Győri KC Oroszlánok - Tatabányai Kenguruk2016.10.09 - 10:00vasárnap64 - 30
  Győri KC Zsiráfok - Széchenyi KA2016.10.09 - 11:30vasárnap25 - 49
  Tatabányai Kenguruk - Győri KC Zsiráfok2016.10.09 - 13:00vasárnap32 - 77
  Széchenyi KA - Győri KC Oroszlánok2016.10.09 - 14:30vasárnap68 - 66

      5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Zalaegerszeg, Ostoros Csarnok
  ZTE KK/A - ZTE KK/B2016.10.08 - 09:00szombat68 - 48
  Körmendi Törpördögök - ZTE KK/A2016.10.08 - 10:30szombat45 - 63
  ZTE KK/B - Körmendi Törpördögök2016.10.08 - 12:00szombat67 - 58
"B" csoport - Körmend, Városi Sportcsarnok
  Sportiskolás Sólymok - Körmendi Törpördögök/B2016.10.09 - 10:00vasárnap56 - 24
  Kalózok - Sportiskolás Sólymok2016.10.09 - 11:30vasárnap37 - 85
  Körmendi Törpördögök/B - Kalózok2016.10.09 - 13:00vasárnap66 - 42
"C" csoport - Tapolca, Kazincy Ferencz Tagintézmény
  Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Párducok2016.10.08 - 10:00szombat70 - 30
  Tapolcai Tigrisek - Harcos Sólymok2016.10.08 - 11:30szombat46 - 43
  Tapolcai Párducok - Harcos Sólymok2016.10.08 - 13:00szombat53 - 74
  Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Tigrisek2016.10.08 - 14:30szombat50 - 57
"D" csoport - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium
  Sportiskolás Törpillák - Soproni Darazsak Akadémia/B2016.10.08 - 10:00szombat35 - 77
  Kanizsai Vadmacskák - Ifjú Sólymok KS2016.10.08 - 11:30szombat51 - 33
  Sportiskolás Törpillák - Ifjú Sólymok KS2016.10.08 - 13:00szombat42 - 55
  Soproni Darazsak Akadémia/B - Kanizsai Vadmacskák2016.10.08 - 14:30szombat59 - 69

      6. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
  PVSK Panthers/A - GYKSE Szekszárd2016.10.16 - 09:00vasárnap83 - 28
  GYKSE Szekszárd - Dombóvári KS2016.10.16 - 10:30vasárnap52 - 66
  Dombóvári KS - PVSK Panthers/A2016.10.16 - 12:00vasárnap28 - 114
"B" csoport - Pécs, Pécsi Református Kollégium, Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2016.10.08 - 09:00szombat59 - 36
  Pécsi VSK Pumák - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2016.10.08 - 10:30szombat44 - 80
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Pécsi VSK Pumák2016.10.08 - 12:00szombat72 - 39
"C" csoport - Kaposvár, Kaposvári Városi Sportcsarnok
  KASI/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B2016.10.09 - 10:00vasárnap45 - 29
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - Szekszárdi Tappancsok2016.10.09 - 11:30vasárnap29 - 50
  Szekszárdi Tappancsok - KASI/A2016.10.09 - 13:00vasárnap32 - 56
"D" csoport - Pécs,Pécsi Református Kollégium, Gimn. és Ált. Isk
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2016.10.09 - 09:00vasárnap44 - 49
  Gyakorlós Csibék - PVSK-Panthers/B2016.10.09 - 10:30vasárnap44 - 55
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Gyakorlós Csibék2016.10.09 - 12:00vasárnap70 - 53
"E" csoport - Kaposvár, Nagyboldogasszony Iskolaközpont
  Mágusok Egyesület - KASI/B2016.10.08 - 09:00szombat38 - 55
  KASI/B - Kozármisleny SE2016.10.08 - 10:30szombat43 - 29
  Kozármisleny SE - Mágusok Egyesület2016.10.08 - 12:00szombat42 - 48
"F" csoport - Komló, Városi Sportközpont
  Komló Sport - Pécsi VSK Zebrák2016.10.08 - 10:30szombat40 - 50
  Pécsi VSK Zebrák - Szekszárdi Karvalyok2016.10.08 - 12:00szombat70 - 20
  Szekszárdi Karvalyok - Komló Sport 2016.10.08 - 13:30szombat17 - 71

      7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Általános Iskola
  Kecskeméti KA Lucky A - Félegyházi TSI2016.10.09 - 14:00vasárnap95 - 35
  Pityke Párducok - Kecskeméti KA Lucky A2016.10.09 - 15:30vasárnap33 - 101
  Félegyházi TSI - Pityke Párducok2016.10.09 - 17:00vasárnap57 - 48
"B" csoport - Baja, Bereczki Máté Szakképző Iskola Sportcsarnoka
  Bajai Bácska - Nyakiglányok2016.10.08 - 09:00szombat84 - 17
  Bajai NKK - Bajai Bácska 2016.10.08 - 10:30szombat25 - 53
  Nyakiglányok - Bajai NKK2016.10.08 - 12:00szombat27 - 61
"C" csoport - Jászberény, Gróf Apponyi Bernát Általános Iskola
  Kecskeméti KA Koalák - Lehel Kosársuli2016.10.08 - 10:00szombat16 - 59
  Kecskeméti KA Jimmy - Kecskeméti KA Koalák2016.10.08 - 11:30szombat91 - 8
  Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Jimmy2016.10.08 - 13:00szombat32 - 62
"D" csoport - Kecskemét, Mathiász János Általános Iskola
  Kecskeméti KA Lucky B - Kecskeméti KA Vadmacskák2016.10.08 - 09:00szombat57 - 40
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Lucky B2016.10.08 - 10:30szombat77 - 30
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2016.10.08 - 12:00szombat35 - 77
"E" csoport - Hernád, Általános Iskola
  Nagykőrösi Sólymok - Hernád SE2016.10.08 - 09:00szombat20 - 50
  CEKK - Nagykőrösi Sólymok2016.10.08 - 10:30szombat33 - 32
  Hernád SE - CEKK2016.10.08 - 12:00szombat50 - 23
"F" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Általános Iskola
  Kecskeméti KA - FTSI Constantinum2016.10.09 - 09:00vasárnap98 - 10
  Bajai MNÁMK Rakétái - Miklósi Kékrókák2016.10.09 - 10:30vasárnap46 - 35
  FTSI Constantinum - Miklósi Kékrókák2016.10.09 - 12:00vasárnap24 - 67
  Kecskeméti KA - Bajai MNÁMK Rakétái2016.10.09 - 13:30vasárnap60 - 53

      8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Mammutok - Veszprémi UKE2016.10.09 - 09:30vasárnap84 - 6
  Veszprémi UKE - Paksi Harcosok2016.10.09 - 10:45vasárnap23 - 60
  Paksi Harcosok - DKKA Mammutok2016.10.09 - 12:00vasárnap42 - 76
"B" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Darazsak - DKKA Vadmacskák2016.10.09 - 14:00vasárnap37 - 40
  DKKA Bikák - Siófoki KS2016.10.09 - 15:15vasárnap37 - 40
  DKKA Darazsak - DKKA Bikák2016.10.09 - 16:30vasárnap37 - 25
  DKKA Vadmacskák - Siófoki KS2016.10.09 - 17:45vasárnap51 - 29
"C" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  Velencei Kacsák - DKKA Tigrisek2016.10.08 - 09:30szombat35 - 37
  Dunaújvárosi Sárkányok - Marcali Szürkefarkasok2016.10.08 - 10:45szombat22 - 49
  Velencei Kacsák - Dunaújvárosi Sárkányok2016.10.08 - 12:00szombat36 - 33
  DKKA Tigrisek - Marcali Szürkefarkasok2016.10.08 - 13:15szombat17 - 56

      9. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Fürge Vasas - Kaszások Akadémia2016.10.08 - 16:00szombat75 - 9
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Fürge Vasas2016.10.08 - 17:20szombat60 - 51
  Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2016.10.08 - 18:40szombat19 - 65
"B" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  MAFC Gabányi - Herman Pókok2016.10.08 - 08:00szombat78 - 30
  Pannónia Vasas - MAFC Gabányi2016.10.08 - 09:20szombat45 - 78
  Herman Pókok - Pannónia Vasas2016.10.08 - 10:40szombat49 - 29
"C" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  MAFC Heisler - KöLöKöS Fiúk2016.10.09 - 12:00vasárnap20 - 81
  KKS-Boys - MAFC Heisler2016.10.09 - 13:20vasárnap64 - 16
  KöLöKöS Fiúk - KKS-Boys2016.10.09 - 14:40vasárnap62 - 52
"D" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Csata Csillagok - Török Sasok2016.10.09 - 08:00vasárnap100 - 29
  Vasas Amazonok - Csata Csillagok2016.10.09 - 09:20vasárnap29 - 84
  Török Sasok - Vasas Amazonok2016.10.09 - 10:40vasárnap40 - 67
"E" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  ELITE Basket Törökbálint - Vasas Gepárdok2016.10.08 - 12:00szombat70 - 46
  PAFC Basket - ELITE Basket Törökbálint2016.10.08 - 13:20szombat38 - 40
  Vasas Gepárdok - PAFC Basket2016.10.08 - 14:40szombat38 - 53
"F" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  BEAC Újbuda KA - Zuglói Sascsajok2016.10.08 - 08:00szombat84 - 24
  Zsíros Akadémia Darázslányok - BEAC Újbuda KA2016.10.08 - 09:20szombat45 - 61
  Zuglói Sascsajok - Zsíros Akadémia Darázslányok2016.10.08 - 10:40szombat19 - 69
"G" csoport - Budapest, Lázár Ervin Ált. Isk. Tornaterme
  BLF-Palota - Gödi SE2016.10.08 - 09:00szombat24 - 36
  Zuglói Sasok - BLF-Palota2016.10.08 - 10:30szombat29 - 21
  Gödi SE - Zuglói Sasok 2016.10.08 - 12:00szombat32 - 26
"H" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Budapesti Honvéd - Budafoki Kölyök Bikák2016.10.09 - 16:00vasárnap0 - 2
  Herceghalmi Tigrisek - Budapesti Honvéd2016.10.09 - 17:20vasárnap2 - 0
  Budafoki Kölyök Bikák - Herceghalmi Tigrisek2016.10.09 - 18:40vasárnap59 - 19
"I" csoport - Budapest, Zrínyi Miklós Gimnázium
  Kaszás Girls - Dunakeszi Kiscicák2016.10.09 - 13:00vasárnap27 - 32
  Török Sasmadarak - Kaszás Girls2016.10.09 - 14:20vasárnap33 - 43
  Dunakeszi Kiscicák - Török Sasmadarak2016.10.09 - 15:40vasárnap57 - 40
"J" csoport - Budapest, Zrínyi Miklós Gimnázium
  JKC - Zsíros Akadémia Kőbánya/B2016.10.08 - 09:00szombat0 - 2
  Ziccer Tigrisek - JKC2016.10.08 - 10:20szombat 
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Ziccer Tigrisek2016.10.08 - 11:40szombat2 - 0
"K" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Megyeri Tigrisek - TFSE2016.10.08 - 12:00szombat2 - 0
  Radobasket-BDSE/A - Megyeri Tigrisek2016.10.08 - 13:20szombat37 - 48
  TFSE - Radobasket-BDSE/A2016.10.08 - 14:40szombat0 - 2
"L" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  BKGDSE - Keresztúri Méhecskék2016.10.09 - 08:00vasárnap2 - 0
  Radobasket-Bicske/A - BKGDSE2016.10.09 - 09:20vasárnap30 - 10
  Keresztúri Méhecskék - Radobasket-Bicske/A2016.10.09 - 10:40vasárnap0 - 2
"M" csoport - Budapest, Zrínyi Miklós Gimnázium
  MTK Budapest - Vasas Bolhák2016.10.08 - 13:00szombat2 - 0
  KöLöKöS Lányok - MTK Budapest2016.10.08 - 14:20szombat73 - 46
  Vasas Bolhák - KöLöKöS Lányok2016.10.08 - 15:40szombat0 - 2
"N" csoport - Budapest, Lázár Ervin Ált. Isk. Tornaterme
  Gödöllői SK - Kaszás Reménységek2016.10.08 - 13:30szombat0 - 20
  BC Csepel - Gödöllői SK2016.10.08 - 15:00szombat20 - 0
  Kaszás Reménységek - BC Csepel2016.10.08 - 16:30szombat22 - 25
"O" csoport - Budapest, Zrínyi Miklós Gimnázium
  Malév SC - Megyeri Tigriskölykök2016.10.09 - 09:00vasárnap44 - 104
  Kaszás Minik - Malév SC2016.10.09 - 10:20vasárnap87 - 30
  Megyeri Tigriskölykök - Kaszás Minik2016.10.09 - 11:40vasárnap50 - 57
"P" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  PAFC Mennydörgők - MAFC Mokos2016.10.09 - 16:00vasárnap2 - 0
  MAFC Mokos - Budafoki Demjén Kölykök2016.10.09 - 17:20vasárnap0 - 2
  Budafoki Demjén Kölykök - PAFC Mennydörgők2016.10.09 - 18:40vasárnap25 - 30
"Q" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Ziccer Manók - Radobasket-BDSE/B2016.10.08 - 16:00szombat2 - 0
  SZSE Sólymok - Ziccer Manók2016.10.08 - 17:20szombat47 - 41
  Radobasket-BDSE/B - SZSE Sólymok2016.10.08 - 18:40szombat0 - 2
"R" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  HSE - KKS-Girls2016.10.09 - 12:00vasárnap17 - 29
  Radobasket-Bicske/B - HSE2016.10.09 - 13:20vasárnap26 - 14
  KKS-Girls - Radobasket-Bicske/B2016.10.09 - 14:40vasárnap34 - 17

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok