MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport

Gyermek Kupa bajnokság - Alapszakasz - 5. forduló




[ Alapszakasz - 1. forduló ] [ Alapszakasz - 2. forduló ] [ Alapszakasz - 3. forduló ] [ Alapszakasz - 4. forduló ] [ Alapszakasz - 5. forduló ] [ Alapszakasz - 6. forduló ] [ Alapszakasz - 7. forduló ] [ Alapszakasz - 8. forduló ]
[ Szolnoki KK Leány Régiós Jamboree ] [ Szolnoki KK Fiú Régiós Jamboree ]
[ Pécsi KK Leány Régiós Jamboree ] [ Pécsi KK Fiú Régiós Jamboree ]
[ Soproni KK Leány Régiós Jamboree ] [ Soproni KK Fiú Régiós Jamboree ]
[ Pécsi KK Leány Országos Jamboree ]
[ Szolnoki KK Fiú Országos Jamboree ]

      
[ Játékengedélyek letöltése ]


Székesfehérvár
"A" csoport
Fehérvári Kenguruk
Szigeti Szöcskék
Móri Mókusok
"B" csoport
Fehérvári Bikák
Fehérvári Titánok
Marcali Szürke Farkasok
"C" csoport
Dunaújvárosi Sárkányok
Székesnyéki Szellemek
Veszprémi Grizlik
Szeged
"A" csoport
SZEDEÁK Tigrisek
Vásárhelyi Vidrák
SZEDEÁK Tigriskölykök
"B" csoport
Szegedi Aranykezek
Vásárhelyi Bethlen
Szögedi Harcsák
"C" csoport
SZEDEÁK Törpördögök
Szegedi Boszorkányok
Zákányszéki Gyerkőcök
Kecskemét
A CSOPORT
KESI Három Kör
KESI Vadmacskák
Nagykőrösi Sólymok
B CSOPORT
CEKK
KESI Jégtörő Mátyás
KESI Amazonok
C CSOPORT
JKSE Kosársuli
Mátrai Tigrisek
Mátrai Amazonok
Pityke Mangó
Békéscsaba
A csoport
Csabai Bikák
Szolnoki Villányok
Karacsos Ugrómókusok
B csoport
Berényi Pumák
Gyulai Vidrák
Young Boys
C csoport
Kezdő Küzdők
Viharsarki Farkasok
Budapest
A csoport
Fürge Vasas
Óbudai Kaszások I.
Zuglói Sasok/A
B csoport
Csata Csillagok
Szolnoki KisKobrák
Vasas Amazonok
C csoport
Honvéd Sólymok
Vasas Gepárdok
MAFC KS/A
D csoport
BLF Palota
Kölökös Fiúk
Vagány Nyulak
E csoport
Budafoki Békák
Pannónia Vasas
Radobasket
F csoport
Kőbányai Darazsak
Városmajori Ördögök
Pilis Menydörgés
G csoport
BEAC-Budai Vizslák
MAFC KS/B
Török Sasok
H csoport
Csepeli Gazellák
Ziccer KS
Megyeri Tigrisek
I csoport
Malév Kobrák
TFSE - Diana Teknőcök
Zuglói Sasok/B
J csoport
Kaszás Girls
MAFC Girls
Kaszás Méhek
K csoport
Kaszás Minik
Török Sasmadarak
Vasas Kenguruk
L csoport
Budai Manók
Salgótarjáni F. Sasok
Gödi Sasok
Baja
A csoport
Bajai Bácska
Paksi Atomfiúk - ASE
Gyakorlós Gyerkőcök
B csoport
Bajai NKK
GYKSE Szekszárd
Gyakorlós Kopék
Szombathely
"A" CSOPORT
Körmendi Törpördögök
Soproni Darazsak
Sorponi Zsiráfok
"B" CSOPORT
Győri Vadmacskák
Sportiskolás Sólymok
ZTE Warriors
"C" CSOPORT
GYKC Oroszlánok
Kertvárosi Királyok
Sportiskolás Sólyomfiókák
"D" CSOPORT
Kalózok
Kék Mazsolák
Soproni Tigrisek
"E" CSOPORT
Kanizsai Vadmacskák
Zsebi Babák ZV TE
Tűzmadár Szombathelyi SI
"F" CSOPORT
GYKC Zsiráfok
Soproni Oroszlánok
Soproni Darazsak/B
"G" CSOPORT
Garabonciás-SMAFC
Sárvár
Ifjú Sólymok
Pécs
A. csoport
Dombóvári Kosársuli
Pécsi Kistigrisek
Törpe Team Pécs
B. csoport
KASI Delfinek
Szekszárdi Fürge Rókák
PVSK VADMACSKÁK
C. csoport
Gyakorlós Csibék
Kaposplast Mágusok
Pécsi Farkas-Baglyok
D. csoport
MOHÁCS GYKSE
PVSK
PINKK SE
Debrecen
A Csoport
GKS Nyíregyháza
Nyírsulis
Ziccer Tigrisek I.
B Csoport
Egri Kék Oroszlánok
LPS Arad
Szerencsi BKK
C Csoport
MISI Mézengúzok
Zsákoló Zsiráfok
Ziccer Fehértigrisek
Ziccer Tigrisek II.
D Csoport
DSC-SI
Factum Sport
Phoenix Madarak
MISI Basket Bulls


Székesfehérvár
"A" csoport
 Szigeti Szöcskék - Móri Mókusok2012.02.12 - 13:00vasárnap75 - 41
 Móri Mókusok - Fehérvári Kenguruk2012.02.12 - 14:20vasárnap43 - 103
 Fehérvári Kenguruk - Szigeti Szöcskék2012.02.12 - 15:30vasárnap88 - 39

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Székesfehérvár
"B" csoport
 Marcali Szürke Farkasok - Fehérvári Bikák2012.02.11 - 09:30szombat50 - 42
 Fehérvári Titánok - Marcali Szürke Farkasok2012.02.11 - 10:40szombat26 - 62
 Fehérvári Bikák - Fehérvári Titánok2012.02.15 - 16:10szerda88 - 34

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Székesfehérvár
"C" csoport
 Székesnyéki Szellemek - Veszprémi Grizlik2012.02.11 - 11:50szombat72 - 31
 Veszprémi Grizlik - Dunaújvárosi Sárkányok2012.02.11 - 13:00szombat29 - 42
 Dunaújvárosi Sárkányok - Székesnyéki Szellemek2012.02.11 - 14:10szombat34 - 59

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Székesfehérvár
A terület összesített tabellája a fordulóban
HCsapatPtGyVDobKapGkGa


Szeged
"A" csoport
Weöres S. Ált. Iskola - Szeged, Úrhajós u.4. -
 Vásárhelyi Vidrák - SZEDEÁK Tigriskölykök2012.02.12 - 11:45vasárnap51 - 34
 SZEDEÁK Tigrisek - Vásárhelyi Vidrák2012.02.12 - 13:00vasárnap73 - 25
 SZEDEÁK Tigriskölykök - SZEDEÁK Tigrisek2012.02.12 - 14:15vasárnap36 - 92

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Szeged
"B" csoport
-
 Szögedi Harcsák - Szegedi Aranykezek2012.02.11 - 08:00szombat 
Weöres S. Ált. Iskola - Szeged, Úrhajós u.4. -
 Szögedi Harcsák - Szegedi Aranykezek2012.02.11 - 08:00szombat37 - 33
-
 Vásárhelyi Bethlen - Szögedi Harcsák2012.02.11 - 09:15szombat 
Weöres S. Ált. Iskola - Szeged, Úrhajós u.4. -
 Vásárhelyi Bethlen - Vásárhelyi HuCats2012.02.11 - 09:15szombat19 - 69
-
 Szegedi Aranykezek - Vásárhelyi Bethlen2012.02.11 - 10:30szombat 
Weöres S. Ált. Iskola - Szeged, Úrhajós u.4. -
 Szegedi Aranykezek - Vásárhelyi Bethlen2012.02.11 - 10:30szombat39 - 28
 Szögedi Harcsák - Vásárhelyi HuCats2012.02.11 - 11:45szombat41 - 38

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Szeged
"C" csoport
Weöres S. Ált. Iskola - Szeged, Úrhajós u.4. -
 SZEDEÁK Törpördögök - Szegedi Boszorkányok2012.02.12 - 08:00vasárnap30 - 35
 Szegedi Boszorkányok - Zákányszéki Gyerkőcök2012.02.12 - 09:15vasárnap41 - 28
 Zákányszéki Gyerkőcök - SZEDEÁK Törpördögök2012.02.12 - 10:30vasárnap17 - 50

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Szeged
A terület összesített tabellája a fordulóban
HCsapatPtGyVDobKapGkGa


Kecskemét
A CSOPORT
 KESI Három Kör - KESI Vadmacskák2012.02.12 - 09:00vasárnap51 - 44
 KESI Vadmacskák - Nagykőrösi Sólymok2012.02.12 - 10:30vasárnap77 - 41
 Nagykőrösi Sólymok - KESI Három Kör2012.02.12 - 12:00vasárnap29 - 48

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Kecskemét
B CSOPORT
 KESI Jégtörő Mátyás - KESI Amazonok2012.02.12 - 13:30vasárnap47 - 39
 KESI Amazonok - CEKK2012.02.12 - 15:00vasárnap41 - 45
 CEKK - KESI Jégtörő Mátyás2012.02.12 - 16:30vasárnap16 - 54

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Kecskemét
C CSOPORT
 JKSE Kosársuli - Mátrai Tigrisek2012.02.18 - 10:00szombat68 - 8
 Pityke Mangó - Mátrai Amazonok2012.02.18 - 11:30szombat20 - 0
 Mátrai Tigrisek - Mátrai Amazonok2012.02.18 - 13:00szombat20 - 0
 JKSE Kosársuli - Pityke Mangó2012.02.18 - 14:30szombat38 - 41

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Kecskemét
A terület összesített tabellája a fordulóban
HCsapatPtGyVDobKapGkGa


Békéscsaba
A csoport
A csoport - Mezőberény
 Csabai Bikák - Karacsos Ugrómókusok2012.02.11 - 13:00szombat46 - 27
 Szolnoki Villányok - Karacsos Ugrómókusok2012.02.11 - 14:30szombat50 - 40
 Csabai Bikák - Szolnoki Villányok2012.02.11 - 16:00szombat69 - 47

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Békéscsaba
B csoport
B csoport - Mezőberény
 Young Boys - Berényi Pumák2012.02.11 - 08:00szombat28 - 42
 Young Boys - Gyulai Vidrák2012.02.11 - 09:30szombat56 - 36
 Berényi Pumák - Gyulai Vidrák2012.02.11 - 11:00szombat62 - 16

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Békéscsaba
C csoport
C csoport - Mezőberény
 Kezdő Küzdők - Viharsarki Farkasok2012.02.11 - 17:30szombat24 - 28
 Viharsarki Farkasok - Kezdő Küzdők2012.02.11 - 19:00szombat41 - 27

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Békéscsaba
A terület összesített tabellája a fordulóban
HCsapatPtGyVDobKapGkGa


Budapest
A csoport
A csoport - Bp. XXI. Tejút u.
 Fürge Vasas - Óbudai Kaszások I.2012.02.11 - 13:00szombat72 - 51
 Óbudai Kaszások I. - Zuglói Sasok/A2012.02.11 - 14:30szombat58 - 52
 Zuglói Sasok/A - Fürge Vasas2012.02.11 - 16:00szombat45 - 79

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Budapest
B csoport
B csoport - Bp. IV. Erzsébet u.
 Vasas Amazonok - Csata Csillagok2012.02.04 - 17:20szombat52 - 33
 Csata Csillagok - Szolnoki KisKobrák2012.02.17 - 14:30péntek48 - 69
 Szolnoki KisKobrák - Vasas Amazonok2012.02.17 - 17:00péntek65 - 56

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Budapest
C csoport
C csoport - Bp. XV. Pattogós u.
 Honvéd Sólymok - Vasas Gepárdok2012.02.04 - 13:00szombat48 - 49
 Vasas Gepárdok - MAFC KS/A2012.02.04 - 14:20szombat49 - 48
 MAFC KS/A - Honvéd Sólymok2012.02.04 - 15:40szombat51 - 59

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Budapest
D csoport
D csoport - Bp. IV. Erzsébet u.
 BLF Palota - Kölökös Fiúk2012.02.05 - 13:30vasárnap60 - 46
 Kölökös Fiúk - Vagány Nyulak2012.02.05 - 14:50vasárnap57 - 56
 Vagány Nyulak - BLF Palota2012.02.05 - 16:10vasárnap60 - 55

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Budapest
E csoport
E csoport - Bp. XV. Pattogós u.
 Budafoki Békák - Pannónia Vasas2012.02.05 - 13:00vasárnap49 - 39
 Pannónia Vasas - Radobasket2012.02.05 - 14:20vasárnap54 - 63
 Radobasket - Budafoki Békák2012.02.05 - 15:40vasárnap60 - 50

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Budapest
F csoport
F csoport - Bp. IV. Erzsébet u.
 Városmajori Ördögök - Pilis Menydörgés2012.02.11 - 10:00szombat39 - 85
 Pilis Menydörgés - Kőbányai Darazsak2012.02.11 - 11:20szombat61 - 60
 Kőbányai Darazsak - Városmajori Ördögök2012.02.11 - 12:40szombat40 - 23

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Budapest
G csoport
G csoport - Bp. XXIII. Dinnyehegyi köz.
 MAFC KS/B - Török Sasok2012.02.05 - 14:00vasárnap75 - 30
 Török Sasok - BEAC-Budai Vizslák2012.02.05 - 15:20vasárnap18 - 61
 BEAC-Budai Vizslák - MAFC KS/B2012.02.05 - 16:40vasárnap50 - 33

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Budapest
H csoport
H csoport - Bp. XXI. Tejút u.
 Ziccer KS - Megyeri Tigrisek2012.02.11 - 09:00szombat51 - 36
 Megyeri Tigrisek - Csepeli Gazellák2012.02.11 - 10:20szombat45 - 72
 Csepeli Gazellák - Ziccer KS2012.02.11 - 11:40szombat51 - 52

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Budapest
I csoport
I csoport - Bp. XXI. Tejút u.
 TFSE - Diana Teknőcök - Zuglói Sasok/B2012.02.04 - 15:00szombat20 - 83
 Zuglói Sasok/B - Malév Kobrák2012.02.04 - 16:20szombat56 - 50
 Malév Kobrák - TFSE - Diana Teknőcök2012.02.04 - 17:40szombat67 - 23

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Budapest
J csoport
J csoport - Bp. XV. Pattogós u.
 Kaszás Girls - MAFC Girls2012.02.04 - 09:00szombat72 - 25
 MAFC Girls - Kaszás Méhek2012.02.04 - 10:20szombat41 - 55
 Kaszás Méhek - Kaszás Girls2012.02.04 - 11:40szombat53 - 59

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Budapest
K csoport
K csoport - Bp. XXIII. Dinnyehegyi köz.
 Kaszás Minik - Török Sasmadarak2012.02.05 - 10:00vasárnap0 - 20
 Török Sasmadarak - Vasas Kenguruk2012.02.05 - 11:20vasárnap24 - 85
 Vasas Kenguruk - Kaszás Minik2012.02.05 - 12:40vasárnap20 - 0

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Budapest
L csoport
L csoport - Bp. IV. Erzsébet u.
 Budai Manók - Salgótarjáni F. Sasok2012.02.04 - 12:00szombat27 - 49
 Salgótarjáni F. Sasok - Gödi Sasok2012.02.04 - 13:20szombat67 - 25
 Gödi Sasok - Budai Manók2012.02.04 - 14:40szombat38 - 49

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Budapest
A terület összesített tabellája a fordulóban
HCsapatPtGyVDobKapGkGa


Baja
A csoport
A csoport - Baja, Bereczki M. SZKI
 Gyakorlós Gyerkőcök - Bajai Bácska 2012.02.09 - 16:00csütörtök22 - 73
A csoport - Baja, Újvárosi ÁMK
 Bajai Bácska - Paksi Atomfiúk - ASE2012.02.11 - 10:00szombat76 - 43
 Paksi Atomfiúk - ASE - Gyakorlós Gyerkőcök2012.02.11 - 11:15szombat45 - 33

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Baja
B csoport
B csoport - Baja, Újvárosi ÁMK
 Bajai NKK - GYKSE Szekszárd2012.02.11 - 12:30szombat56 - 24
 GYKSE Szekszárd - Gyakorlós Kopék2012.02.11 - 13:45szombat52 - 20
B csoport - Baja, Gyakorló Ált. Isk.
 Gyakorlós Kopék - Bajai NKK2012.02.17 - 14:45péntek27 - 60

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Baja
A terület összesített tabellája a fordulóban
HCsapatPtGyVDobKapGkGa


Szombathely
"A" CSOPORT
5.forduló - Sopron, MKB ARÉNA
 Körmendi Törpördögök - Soproni Darazsak2012.02.12 - 09:00vasárnap67 - 50
 Soproni Darazsak - Sorponi Zsiráfok2012.02.12 - 10:30vasárnap69 - 57
 Sorponi Zsiráfok - Körmendi Törpördögök2012.02.12 - 12:00vasárnap48 - 84

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Szombathely
"B" CSOPORT
5.forduló - Szombathely, Szent-Györgyi Albert Gimnázium
 Sportiskolás Sólymok - ZTE Warriors2012.02.12 - 13:20vasárnap67 - 38
 ZTE Warriors - Győri Vadmacskák2012.02.12 - 14:50vasárnap47 - 48
 Győri Vadmacskák - Sportiskolás Sólymok2012.02.12 - 16:20vasárnap41 - 88

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Szombathely
"C" CSOPORT
5. forduló - Szombathely, Szent-Györgyi Albert Gimnázium
 Kertvárosi Királyok - Sportiskolás Sólyomfiókák2012.02.11 - 09:30szombat85 - 50
 Sportiskolás Sólyomfiókák - GYKC Oroszlánok2012.02.11 - 11:00szombat20 - 0
 GYKC Oroszlánok - Kertvárosi Királyok2012.02.11 - 12:30szombat0 - 20

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Szombathely
"D" CSOPORT
5. forduló - Zalaegerszeg, Landorhegyi Általános Iskola
 Kalózok - Kék Mazsolák2012.02.11 - 09:00szombat32 - 76
 Kék Mazsolák - Soproni Tigrisek2012.02.11 - 10:30szombat61 - 28
 Soproni Tigrisek - Kalózok2012.02.11 - 12:00szombat65 - 27

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Szombathely
"E" CSOPORT
5. forduló - Zalaegerszeg,Ostoros Munkacsarnok
 Zsebi Babák ZV TE - Tűzmadár Szombathelyi SI2012.02.12 - 09:30vasárnap50 - 36
 Kanizsai Vadmacskák - Zsebi Babák ZV TE2012.02.12 - 11:00vasárnap43 - 51
 Tűzmadár Szombathelyi SI - Kanizsai Vadmacskák2012.02.12 - 12:30vasárnap62 - 37

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Szombathely
"F" CSOPORT
5. forduló - Sopron, MKB ARÉNA
 Soproni Darazsak/B - GYKC Zsiráfok2012.02.12 - 13:30vasárnap20 - 0
 GYKC Zsiráfok - Soproni Oroszlánok2012.02.12 - 15:00vasárnap0 - 20
 Soproni Oroszlánok - Soproni Darazsak/B2012.02.12 - 16:30vasárnap36 - 36 (7:2)

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Szombathely
"G" CSOPORT
5. forduló - Szombathely, Szent-Györgyi Albert Gimnázium
 Ifjú Sólymok - Garabonciás-SMAFC2012.02.12 - 09:00vasárnap59 - 29
 Garabonciás-SMAFC - Sárvár2012.02.12 - 10:25vasárnap48 - 6
 Sárvár - Ifjú Sólymok2012.02.12 - 11:50vasárnap1 - 67

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Szombathely
A terület összesített tabellája a fordulóban
HCsapatPtGyVDobKapGkGa


Pécs

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Pécs
A. csoport
A. csoport - pót - Pécs, TÁSI terem (7633 Pécs, Radnóti M. u. 2.)
 Pécsi Kistigrisek - Törpe Team Pécs2012.02.24 - 17:30péntek19 - 87
A. csoport - DVMSE Sportcsarnok (7200 Dombóvár, Gyenis A. u. 18.)
 Törpe Team Pécs - Dombóvári Kosársuli2012.02.25 - 09:00szombat62 - 60
 Dombóvári Kosársuli - Pécsi Kistigrisek2012.02.25 - 10:30szombat53 - 34

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Pécs
B. csoport
B. csoport - Pécs, TÁSI terem (7633 Pécs, Radnóti M. u. 2.)
 KASI Delfinek - Szekszárdi Fürge Rókák2012.02.12 - 13:30vasárnap44 - 49
 PVSK VADMACSKÁK - KASI Delfinek2012.02.12 - 15:00vasárnap56 - 72
 Szekszárdi Fürge Rókák - PVSK VADMACSKÁK 2012.02.12 - 16:30vasárnap64 - 55

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Pécs
C. csoport
C. csoport - Kaposvári Nagyboldogasszony Római Kat. Gimn., Ált. Isk. (7400 Kaposvár, Zárda u. 2.)
 Gyakorlós Csibék - Kaposplast Mágusok2012.02.12 - 09:00vasárnap47 - 46
 Pécsi Farkas-Baglyok - Gyakorlós Csibék2012.02.12 - 10:30vasárnap31 - 32
 Kaposplast Mágusok - Pécsi Farkas-Baglyok2012.02.12 - 12:00vasárnap38 - 28

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Pécs
D. csoport
D. csoport - Pécs, TÁSI terem (7633 Pécs, Radnóti M. u. 2.)
 PVSK - PINKK SE2012.02.12 - 09:00vasárnap69 - 20
 PINKK SE - MOHÁCS GYKSE2012.02.12 - 10:30vasárnap16 - 48
 MOHÁCS GYKSE - PVSK 2012.02.12 - 12:00vasárnap29 - 59

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Pécs
A terület összesített tabellája a fordulóban
HCsapatPtGyVDobKapGkGa


Debrecen
A Csoport
 Ziccer Tigrisek I. - GKS Nyíregyháza2012.02.11 - 11:00szombat92 - 44
 GKS Nyíregyháza - Nyírsulis 2012.02.11 - 12:30szombat88 - 50
 Nyírsulis - Ziccer Tigrisek I.2012.02.11 - 14:00szombat39 - 107

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Debrecen
B Csoport
 Szerencsi BKK - Egri Kék Oroszlánok2012.02.18 - 09:00szombat68 - 12
 Egri Kék Oroszlánok - LPS Arad2012.02.18 - 10:30szombat24 - 57
 LPS Arad - Szerencsi BKK2012.02.18 - 12:00szombat36 - 29

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Debrecen
C Csoport
 Zsákoló Zsiráfok - Ziccer Tigrisek II.2012.02.12 - 12:00vasárnap45 - 57
 MISI Mézengúzok - Ziccer Fehértigrisek2012.02.12 - 13:30vasárnap34 - 51
 MISI Mézengúzok - Zsákoló Zsiráfok2012.02.12 - 15:45vasárnap51 - 56
 Ziccer Fehértigrisek - Ziccer Tigrisek II.2012.02.12 - 17:15vasárnap52 - 28

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Debrecen
D Csoport
 Phoenix Madarak - Factum Sport2012.02.11 - 09:00szombat79 - 13
 DSC-SI - MISI Basket Bulls2012.02.11 - 10:30szombat33 - 103
 DSC-SI - Factum Sport2012.02.11 - 12:00szombat30 - 26
 Phoenix Madarak - MISI Basket Bulls2012.02.11 - 13:30szombat73 - 36

A csoport állása
HCsapatPtGyVDobKapGkGa



Debrecen
A terület összesített tabellája a fordulóban
HCsapatPtGyVDobKapGkGa




© 2014 kosarsport.hu | Impresszum | Médiaajánlat | Szerzői jogok | Adatvédelem