Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 SMAFC  
 Sopron KC-Spor.  
2017/11/22 19:30
Férfi NB II. Kelet
 Ceglédi KE  
 BKGDSE  
2017/11/22 20:30
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 MAFC-Csepel  
2017/11/22 19:15
Hepp Kupa, Férfi
 NYIKSE  
 Vasas  
2017/11/22 19:00
Fiú Junior, Kelet
 Kaszások Akadé.  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/11/22 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ké.  
 MEAFC/B  
2017/11/22 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Félegyházi TSI.  
 Gyulai SI  
2017/11/22 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Tiszaújvárosi  
 Egri VSI KOK  
2017/11/22 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Szerencs VSE  
 MEAFC/A  
2017/11/22 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alba Fehérvár/.  
 Szombathelyi S.  
2017/11/22 16:00
Kenguru Kupa - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Debreceni KA Ziccer Tigrisek - ACS Baschet Star Oradea I.2017.11.19 - 09:30vasárnap44 - 42
  ACS Baschet Star Oradea I. - ACS Wild Cats Baia Mare I.2017.11.19 - 10:45vasárnap82 - 17
  ACS Wild Cats Baia Mare I. - Debreceni KA Ziccer Tigrisek2017.11.19 - 12:00vasárnap11 - 75
"B" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Debreceni KA TK Rakéták - Nyíregyházi Sportcentrum 2017.11.19 - 13:15vasárnap47 - 40
  Nyíregyházi Sportcentrum - Debreceni KA Leány2017.11.19 - 14:30vasárnap38 - 36
  Debreceni KA Leány - Debreceni KA TK Rakéták2017.11.19 - 15:45vasárnap21 - 54
"C" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Zsákoló Zsiráfok - Nyíregyházi Kék Cápák2017.11.19 - 09:00vasárnap37 - 78
  Nyíregyházi Kék Cápák - ACS Baschet Star Oradea II.2017.11.19 - 10:15vasárnap23 - 66
  ACS Baschet Star Oradea II. - Zsákoló Zsiráfok2017.11.19 - 11:30vasárnap131 - 21
"D" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - NYKK Eötvös2017.11.18 - 10:00szombat58 - 44
  Hajdúböszörményi TE - ACS Wildcats Baia Mare II.2017.11.18 - 11:15szombat23 - 32
  NYKK Eötvös - Hajdúböszörményi TE2017.11.18 - 12:30szombat72 - 22
  Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - ACS Wildcats Baia Mare II.2017.11.18 - 13:45szombat56 - 16

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  Szerencsi Darazsak - Egri Kék Oroszlánok2017.11.19 - 10:00vasárnap 
  MEAFC Cápakölykök - Szerencsi Darazsak2017.11.19 - 11:15vasárnap 
  Egri Kék Oroszlánok - MEAFC Cápakölykök2017.11.19 - 12:30vasárnap 
"B" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MVSI Vadmacskák - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.11.18 - 14:00szombat 
  MEAFC Csibészek - MVSI Vadmacskák2017.11.18 - 15:30szombat 
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Csibészek2017.11.18 - 17:00szombat 
"C" csoport - Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
(3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
  Vörösmartys Zsiráfok - DVTK2017.11.19 - 09:00vasárnap 
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Vörösmartys Zsiráfok2017.11.19 - 10:15vasárnap 
  DVTK - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.11.19 - 11:30vasárnap 
"D" csoport - Városi Sportcsarnok
(3860 Encs Akácos út 2.)
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Encs2017.11.19 - 10:00vasárnap 
  Szerencsi VSE - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.11.19 - 11:15vasárnap 
  DVTK-ÉLKSK Encs - Szerencsi VSE2017.11.19 - 12:30vasárnap 
"E" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MVSI Kossuth - MEAFC Kossuth2017.11.18 - 09:30szombat 
  Fürge Gyík DSE - MVSI Kossuth2017.11.18 - 11:00szombat 
  MEAFC Kossuth - Fürge Gyík DSE2017.11.18 - 12:30szombat 
"F" csoport - Vasvár Úti Általános Iskola
(3600 Ózd Vasvár út 37/a.)
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - Salgó Basket Szécsény2017.11.19 - 10:00vasárnap 
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Beszterce KK Bolyky2017.11.19 - 11:15vasárnap 
   - 2017.11.19 - 12:30vasárnap 
   - 2017.11.19 - 13:45vasárnap 
"G" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Salgótarjáni KI Fekete Sasok - Beszterce KK2017.11.18 - 09:00szombat 
  DVTK-ÉLKSK ÓB - Gyöngyös SI2017.11.18 - 10:30szombat 
   - 2017.11.18 - 12:00szombat 
   - 2017.11.18 - 13:30szombat 

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Karcag Városi Sportcsarnok
(5300 Karcag Kálvin utca 6.)
  Karcagi SE Farkaskölykök - Békési Heppes Szöcskék2017.11.19 - 09:00vasárnap67 - 69
  Békési Heppes Szöcskék - SZEDEÁK Aranysakálok2017.11.19 - 10:30vasárnap44 - 83
  SZEDEÁK Aranysakálok - Karcagi SE Farkaskölykök2017.11.19 - 12:00vasárnap73 - 58
"B" csoport - Zöld Ház
(5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
  Szolnoki Leopárdkölykök - Tiszai Kisvirágok2017.11.19 - 13:00vasárnap61 - 58
  Tiszai Kisvirágok - Szeged KE - Boszorkányok2017.11.19 - 14:30vasárnap41 - 55
  Szeged KE - Boszorkányok - Szolnoki Leopárdkölykök2017.11.19 - 16:00vasárnap61 - 39
"C" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  SZEDEÁK Dózsa - Szeged KE - Hópárducok2017.11.18 - 08:30szombat63 - 13
  Békéscsabai KK - SZEDEÁK Dózsa2017.11.18 - 09:45szombat32 - 41
  Szeged KE - Hópárducok - Békéscsabai KK2017.11.18 - 11:00szombat16 - 55
"D" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Gepárdok - Szeged KE - Tigrisek2017.11.18 - 09:00szombat120 - 14
  Szeged KE - Tigrisek - Kisújszállási SE2017.11.18 - 10:30szombat42 - 59
  Kisújszállási SE - Vásárhelyi Gepárdok2017.11.18 - 12:00szombat18 - 103
"E" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Ezüstrókák - SZEDEÁK Karolina2017.11.18 - 09:00szombat54 - 30
  SZEDEÁK Karolina - Vásárhelyi Villámok2017.11.18 - 10:30szombat15 - 40
  Vásárhelyi Villámok - SZEDEÁK Ezüstrókák2017.11.18 - 12:00szombat35 - 45
"F" csoport - Fő Téri Általános Iskola
(5540 Szarvas, Fő tér 3.)
  Szentesi KK - Ricsilla-GFF Gyakorló Szarvas2017.11.19 - 09:30vasárnap28 - 49
  Vásárhelyi Rókák - Szentesi KK2017.11.19 - 10:45vasárnap20 - 39
  Ricsilla-GFF Gyakorló Szarvas - Vásárhelyi Rókák2017.11.19 - 12:00vasárnap34 - 15
"G" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  MP Sport Timisoara - Szeged KE - Rózsaszín Párducok2017.11.18 - 12:15szombat63 - 8
  SZEDEÁK Alsóváros - MP Sport Timisoara 2017.11.18 - 13:30szombat37 - 28
  Szeged KE - Rózsaszín Párducok - SZEDEÁK Alsóváros2017.11.18 - 14:45szombat17 - 58
"H" csoport - Karcag Városi Sportcsarnok
(5300 Karcag Kálvin utca 6.)
  Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Szeged KE - Vadmacskák2017.11.19 - 13:30vasárnap14 - 27
  Szeged KE - Vadmacskák - Mezőtúri Református Kollégium Túri DSE2017.11.19 - 15:00vasárnap20 - 0
  Mezőtúri Református Kollégium Túri DSE - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák2017.11.19 - 16:30vasárnap0 - 20
"I" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  HSA Bombázók - HSA Pumák2017.11.19 - 09:00vasárnap41 - 83
  HSA Pumák - Vásárhelyi Kacsák2017.11.19 - 10:30vasárnap31 - 46
  Vásárhelyi Kacsák - HSA Bombázók2017.11.19 - 12:00vasárnap50 - 20

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Csípős Darazsak - Soproni Tigrisek2017.11.19 - 09:00vasárnap43 - 79
  Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.11.19 - 10:15vasárnap63 - 78
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Csípős Darazsak2017.11.19 - 11:30vasárnap78 - 65
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Simbák - Győri KC Vizslák2017.11.19 - 10:00vasárnap89 - 42
  Szorgos Darazsak - OSE Simbák2017.11.19 - 11:15vasárnap22 - 81
  Győri KC Vizslák - Szorgos Darazsak2017.11.19 - 12:30vasárnap33 - 76
"C" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  Soproni Tigrisek Deák tér - OSE MórMoták2017.11.19 - 14:00vasárnap82 - 14
  OSE MórMoták - Tatai Mosómedvék2017.11.19 - 15:15vasárnap28 - 93
  Tatai Mosómedvék - Soproni Tigrisek Deák tér2017.11.19 - 16:30vasárnap45 - 87
"D" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Győri KC Lovagok - Prohászkás Csibék2017.11.18 - 09:00szombat32 - 50
  Soproni Sportiskolás Párducok - Győri KC Lovagok2017.11.18 - 10:15szombat59 - 19
  Prohászkás Csibék - Soproni Sportiskolás Párducok2017.11.18 - 11:30szombat21 - 51
"E" csoport - Fekete István Általános Iskola
(9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
  Kapuvári Macskák - Mórás Cápák2017.11.18 - 09:00szombat35 - 74
  Mórás Cápák - Feketés Darazsak2017.11.18 - 10:15szombat35 - 75
  Feketés Darazsak - Kapuvári Macskák2017.11.18 - 11:30szombat54 - 25
"F" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Nádor Tigrisek - Győri KC Kenguruk2017.11.18 - 12:45szombat14 - 48
  Villámló Kovácsok - Nádor Tigrisek2017.11.18 - 14:00szombat24 - 27
  Győri KC Kenguruk - Villámló Kovácsok2017.11.18 - 15:15szombat64 - 4
"G" csoport - Fekete István Általános Iskola
(9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
  Tulipános Mókusok - Lackneros Darazsak2017.11.18 - 12:45szombat0 - 2
  Mezőörsi Oroszlánok - Mosonmagyaróvári Kenguruk2017.11.18 - 14:00szombat15 - 66
  Tulipános Mókusok - Mezőörsi Oroszlánok2017.11.18 - 15:15szombat0 - 2
  Lackneros Darazsak - Mosonmagyaróvári Kenguruk2017.11.18 - 16:30szombat53 - 56
"H" csoport - Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
(9400 Sopron Ady Endre utca 5.)
  Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Soproni Sportiskolás Elefántok2017.11.18 - 09:00szombat29 - 59
  Téti Tigrisek - Soproni Sportiskolás Farkasok2017.11.18 - 10:15szombat29 - 30
  Téti Tigrisek - Soproni Sportiskolás Zsiráfok2017.11.18 - 11:30szombat27 - 22
  Soproni Sportiskolás Farkasok - Soproni Sportiskolás Elefántok2017.11.18 - 12:45szombat24 - 55

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Körmendi Törpördögök/A - Sportiskolás Sólymok2017.11.18 - 12:30szombat71 - 40
  Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök/A2017.11.18 - 13:45szombat23 - 72
  Sportiskolás Sólymok - Zalakerámia ZTE KK/A2017.11.18 - 15:00szombat58 - 46
"B" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Kalózok - Tapolcai Sárkányok2017.11.19 - 10:00vasárnap71 - 19
  Ricsilla-Hévíz - Kalózok2017.11.19 - 11:10vasárnap68 - 32
  Tapolcai Sárkányok - Ricsilla-Hévíz2017.11.19 - 12:20vasárnap43 - 76
"C" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Zalakerámia ZTE KK/B - Tapolcai Gazellák2017.11.19 - 13:30vasárnap51 - 39
  Kanizsai Mókusok/A - Zalakerámia ZTE KK/B2017.11.19 - 14:40vasárnap33 - 68
  Tapolcai Gazellák - Kanizsai Mókusok/A2017.11.19 - 15:50vasárnap35 - 56
"D" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Egerszegi Zsebibabák - Paragváris Sólymok2017.11.19 - 10:00vasárnap14 - 107
  Ifjú Sólyomfiókák - Ricsilla-Zalaszentgrót2017.11.19 - 11:10vasárnap33 - 43
  Egerszegi Zsebibabák - Ifjú Sólyomfiókák2017.11.19 - 12:20vasárnap27 - 87
  Paragváris Sólymok - Ricsilla-Zalaszentgrót2017.11.19 - 13:30vasárnap36 - 33
"E" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Zalakarosi Fókák - Ricsilla-Egervár-Teskánd2017.11.18 - 09:30szombat30 - 78
  Sportiskolás Törpillák - Ricsilla-Zalalövő2017.11.18 - 10:45szombat67 - 44
  Zalakarosi Fókák - Ricsilla-Zalalövő2017.11.18 - 12:00szombat25 - 87
  Ricsilla-Egervár-Teskánd - Sportiskolás Törpillák2017.11.18 - 13:15szombat25 - 68

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
(7629 Pécs Dobó István utca 93.)
  Pécsi VSK/A - PVSK-Panthers/A2017.11.19 - 10:00vasárnap39 - 85
  PVSK-Panthers/A - Kozármisleny SE/A2017.11.19 - 11:30vasárnap85 - 83
  Kozármisleny SE/A - Pécsi VSK/A2017.11.19 - 13:00vasárnap56 - 62
"B" csoport - Toldi lakótelepi Tagiskola
(7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
  KASI/B - KASI/A2017.11.18 - 09:00szombat66 - 32
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - KASI/B2017.11.18 - 10:30szombat25 - 53
  KASI/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.11.18 - 12:00szombat58 - 34
"C" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Monok SE - KSC Szekszárd2017.11.18 - 15:00szombat66 - 63
  KSC Szekszárd - PVSK-Panthers/B2017.11.18 - 16:30szombat60 - 80
  PVSK-Panthers/B - Monok SE2017.11.18 - 18:00szombat72 - 46
"D" csoport - Toldi lakótelepi Tagiskola
(7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
  Kozármisleny SE/B - KASI/C2017.11.18 - 13:30szombat42 - 41
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Kozármisleny SE/B2017.11.18 - 15:00szombat58 - 42
  KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.11.18 - 16:30szombat36 - 49
"E" csoport - Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok
(7090 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.)
  Pécsi VSK/B - Tamási Dámocskák2017.11.19 - 09:30vasárnap31 - 46
  Dombóvári KS - GYKSE Szekszárd2017.11.19 - 11:00vasárnap43 - 39
  Pécsi VSK/B - GYKSE Szekszárd2017.11.19 - 12:30vasárnap25 - 74
  Tamási Dámocskák - Dombóvári KS 2017.11.19 - 14:00vasárnap37 - 52
"F" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Gyakorlós Csibék2017.11.18 - 09:00szombat79 - 25
  PVSK-Panthers/C - Bonyhádi KSE2017.11.18 - 10:30szombat73 - 25
  Gyakorlós Csibék - Bonyhádi KSE2017.11.18 - 12:00szombat63 - 72
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - PVSK-Panthers/C2017.11.18 - 13:30szombat70 - 58

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Bajai Bácska FKE - Pityke KSE2017.11.18 - 10:00szombat64 - 70
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska FKE2017.11.18 - 11:15szombat60 - 43
  Pityke KSE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.11.18 - 12:30szombat75 - 56
"B" csoport - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
(6500 Baja Szegedi utca 2. )
  Bajai NKK/A - Baja MNAMK Rakétái2017.11.15 - 14:15szerda88 - 20
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Bajai NKK/A2017.11.15 - 15:30szerda29 - 81
  Baja MNAMK Rakétái - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.11.15 - 16:45szerda16 - 65
"C" csoport - KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
(6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
  FTSI József A. Iskola - Kecskeméti KA Koalák2017.11.18 - 09:30szombat41 - 90
  FTSI Dózsa Gy. Iskola - FTSI József A. Iskola2017.11.18 - 10:45szombat22 - 60
  Kecskeméti KA Koalák - FTSI Dózsa Gy. Iskola2017.11.18 - 12:00szombat118 - 4
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  FTSI Batthyány L. Iskola - Hernádi Kosárlabda Alapítvány2017.11.19 - 10:00vasárnap2 - 0
  JKSE Kosársuli - FTSI Batthyány L. Iskola2017.11.19 - 11:15vasárnap33 - 23
  Hernádi Kosárlabda Alapítvány - JKSE Kosársuli2017.11.19 - 12:30vasárnap0 - 2
"E" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2017.11.19 - 13:45vasárnap51 - 10
  Kecskeméti KA Amazonok - Nagykőrösi Sólymok2017.11.19 - 15:00vasárnap30 - 65
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Kecskeméti KA Amazonok2017.11.19 - 16:15vasárnap18 - 50
"F" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  CEKK - Kecskeméti KA Mitugrász2017.11.18 - 13:45szombat20 - 66
  FTSI Platán Iskola - Kecskeméti KC Mátyás2017.11.18 - 15:00szombat32 - 33
  CEKK - FTSI Platán Iskola2017.11.18 - 16:15szombat29 - 48
  Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KC Mátyás2017.11.18 - 17:30szombat51 - 6
"G" csoport - Miklóssy János Sportcentrum
(6090 Kunszentmiklós Marx tér 1/E.)
  FTSI Constantinum 1. - Nagykőrösi Sólymok/B2017.11.18 - 09:30szombat0 - 20
  Bajai NKK/B - Miklósi KékRókák2017.11.18 - 10:45szombat46 - 18
  FTSI Constantinum 1. - Miklósi KékRókák2017.11.18 - 12:00szombat0 - 20
  Nagykőrösi Sólymok/B - Bajai NKK/B2017.11.18 - 13:15szombat7 - 77

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Ugrómókusok - DKKA Ördögök2017.11.18 - 13:00szombat38 - 60
  DKKA Ördögök - Velencei Vadkacsák2017.11.18 - 14:15szombat83 - 32
  Velencei Vadkacsák - DKKA Ugrómókusok2017.11.18 - 15:30szombat25 - 46
"B" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  DKKA Kenguruk - Atomerőmű SE2017.11.18 - 14:00szombat68 - 52
  Atomerőmű SE - DKKA Csigák2017.11.18 - 15:15szombat67 - 55
  DKKA Csigák - DKKA Kenguruk2017.11.18 - 16:30szombat20 - 61
"C" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  DKKA Vadmacskák - DKKA Vezérek2017.11.18 - 10:00szombat2 - 0
  DKKA Vezérek - Marcali Szürkefarkasok2017.11.18 - 11:15szombat40 - 42
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Vadmacskák2017.11.18 - 12:30szombat43 - 30
"D" csoport - Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
(8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
  Várpalotai Gepárdok - VUKE-Veszprém/A2017.11.26 - 12:30vasárnap 
  VUKE-Veszprém/A - Várpalotai Sárkányok2017.11.26 - 13:45vasárnap 
  Várpalotai Sárkányok - Várpalotai Gepárdok2017.11.26 - 15:00vasárnap 
"E" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Tigrisek - DKKA Nyuszik2017.11.19 - 10:00vasárnap20 - 27
  DKKA Nyuszik - Pákozdi Kócsagok2017.11.19 - 11:15vasárnap28 - 36
  Pákozdi Kócsagok - DKKA Tigrisek2017.11.19 - 12:30vasárnap46 - 26
"F" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Gepárdok - Újvárosi Szelek2017.11.18 - 09:00szombat2 - 0
  Újvárosi Szelek - FAK Balatoni Polipok2017.11.18 - 10:15szombat0 - 2
  FAK Balatoni Polipok - DKKA Gepárdok2017.11.18 - 11:30szombat25 - 62

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC FarkasrétRózsavölgyi Alexandra - Szőts Dávid2017.11.18 - 08:30szombat58 - 57
  Fürge Vasas - Zsíros Akadémia Kőbánya/ARózsavölgyi Alexandra - Szőts Dávid2017.11.18 - 09:45szombat45 - 28
  MAFC Farkasrét - Fürge VasasMatics Sándor - Makay Dániel2017.11.18 - 11:00szombat55 - 50
"B" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Kaszások Akadémia - PAFC BasketGaál Norbert - Steiner Máté2017.11.19 - 08:30vasárnap41 - 56
  Újpest-MT/A - Kaszások AkadémiaGaál Norbert - Steiner Máté2017.11.19 - 09:45vasárnap13 - 80
  PAFC Basket - Újpest-MT/AGruber Nikolett - Németh Fanni2017.11.19 - 11:00vasárnap58 - 27
"C" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Pannónia VasasSteier Krisztián - Forintos József2017.11.18 - 08:30szombat57 - 59
  SZSE Oroszlánok - Zsíros Akadémia Kőbánya/DarázslányokSteier Krisztián - Forintos József2017.11.18 - 09:45szombat39 - 53
  Pannónia Vasas - SZSE OroszlánokHorváth Kinga - Paulus Bence Máté2017.11.18 - 11:00szombat70 - 30
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Grosics Vizslák - Budaörsi DSEVarga Fanni Erzsébet - Szőts Dávid2017.11.18 - 12:15szombat0 - 2
  Zuglói Sasok - Grosics VizslákSzőts Dávid - Matóczay Bálint2017.11.18 - 13:30szombat40 - 29
  Budaörsi DSE - Zuglói SasokGaál Norbert - Németh Kitti2017.11.18 - 14:45szombat69 - 28
"E" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Csata Garfield - TFSE FarkasokBognár Domokos - Tóth Richárd2017.11.19 - 08:30vasárnap54 - 38
  BEAC Vizslák - Csata GarfieldBognár Domokos - Tóth Richárd2017.11.19 - 09:45vasárnap53 - 27
  TFSE Farkasok - BEAC VizslákMagyar Zoltán - Matóczay Bálint2017.11.19 - 11:00vasárnap27 - 64
"F" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  BLF Kenguruk - Budapest BlazersMatics Sándor - Makay Dániel2017.11.18 - 12:15szombat58 - 26
  Gödi SE - BLF KengurukForintos József - Pál Roland2017.11.18 - 13:30szombat0 - 2
  Budapest Blazers - Gödi SEForintos József - Szabó II. Péter2017.11.18 - 14:45szombat2 - 0
"G" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budapesti Honvéd Falcons - ELITE RínókHorváth Kinga - Agócs Gábor2017.11.18 - 12:15szombat49 - 11
  Ziccer Bocsok - Budapesti Honvéd FalconsPaulus Bence Máté - Agócs Gábor2017.11.18 - 13:30szombat30 - 34
  ELITE Rínók - Ziccer BocsokSteiner Máté - Kovács Róbert2017.11.18 - 14:45szombat24 - 51
"H" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Vasas Amazonok - Kaszás GirlsCsoma Viktor - Németh Péter2017.11.18 - 08:30szombat28 - 66
  Török Sasfiókák - Vasas AmazonokCsoma Viktor - Németh Péter2017.11.18 - 09:45szombat47 - 41
  Kaszás Girls - Török SasfiókákVarga Fanni Erzsébet - Matóczay Bálint2017.11.18 - 11:00szombat73 - 34
"I" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Gödöllői SK - KKS TitánokSteiner Máté - Agócs Gábor2017.11.18 - 16:00szombat46 - 40
  DMTK Haraszti Sasok - Gödöllői SKPohánka Balázs - Matóczay Bálint2017.11.18 - 17:15szombat62 - 19
  KKS Titánok - DMTK Haraszti SasokPohánka Balázs - Matóczay Bálint2017.11.18 - 18:30szombat16 - 69
"J" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Kéksárga Okapik - Radobasket BicskeSzabó II. Péter - Pál Roland2017.11.18 - 16:00szombat25 - 41
  BEAC Kisvizslák - Kéksárga OkapikGruber Nikolett - Agócs Gábor2017.11.18 - 17:15szombat35 - 33
  Radobasket Bicske - BEAC KisvizslákGruber Nikolett - Agócs Gábor2017.11.18 - 18:30szombat30 - 23
"K" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Budapesti Honvéd Sólymok - PAFC MennydörgőkGaál Norbert - Németh Kitti2017.11.18 - 16:00szombat92 - 23
  JKC/A - Budapesti Honvéd SólymokSimon Kristóf - Marossy Gergely2017.11.18 - 17:15szombat12 - 112
  PAFC Mennydörgők - JKC/ASimon Kristóf - Marossy Gergely2017.11.18 - 18:30szombat0 - 2
"L" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Zuglói Sasok Herman - Kéksárga ZsiráfokKapros Roland - Lőrincz Erzsébet2017.11.18 - 12:45szombat29 - 80
  MTK Budapest - Zuglói Sasok HermanGere Kálmán - Bános Csaba2017.11.18 - 14:00szombat52 - 26
  Kéksárga Zsiráfok - MTK BudapestGere Kálmán - Bános Csaba2017.11.18 - 15:15szombat57 - 44
"M" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Brózik Tibor Taksonyi DSE - Zsíros Akadémia Kőbánya/PannóniaAdjudani Pezsman - Szilágyi Tamás2017.11.19 - 16:00vasárnap24 - 26
  Pátyi SE - Brózik Tibor Taksonyi DSESzentpáli-Gavallér Csaba - Hőgerl Bence2017.11.19 - 17:15vasárnap18 - 58
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Pátyi SESzentpáli-Gavallér Csaba - Hőgerl Bence2017.11.19 - 18:30vasárnap55 - 8
"N" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  SZSE Párducok - Zsíros Akadémia Kőbánya/BSzőke Gábor - Török Béla2017.11.18 - 14:00szombat0 - 2
  SZPA-HSE - SZSE PárducokSzőke Gábor - Szokolainé Váradi Csilla2017.11.18 - 15:15szombat2 - 0
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - SZPA-HSESzokolainé Váradi Csilla - Török Béla2017.11.18 - 16:30szombat0 - 2
"O" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Radobasket - BDSE - BKG DSELukács Rezső - Bozóki Domonkos2017.11.19 - 16:00vasárnap39 - 34
  Budafoki Békák - Radobasket - BDSE Lukács Rezső - Konta Csanád János2017.11.19 - 17:15vasárnap0 - 2
  BKG DSE - Budafoki BékákAdjudani Pezsman - Bozóki Domonkos2017.11.19 - 18:30vasárnap2 - 0
"P" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Malév Kobrák - Budafoki BolhákGruber Nikolett - Németh Fanni2017.11.19 - 12:15vasárnap36 - 23
  Törekvés Törpillák - Malév KobrákSzokolainé Váradi Csilla - Konta Csanád János2017.11.19 - 13:30vasárnap42 - 20
  Budafoki Bolhák - Törekvés TörpillákSzokolainé Váradi Csilla - Konta Csanád János2017.11.19 - 14:45vasárnap17 - 44
"Q" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Herceghalmi Tigrisek - Ziccer PandákPál Roland - Benkő Glóra2017.11.19 - 14:00vasárnap32 - 8
  BSC Bocsok - Herceghalmi TigrisekMatóczay Bálint - Pál Roland2017.11.19 - 15:15vasárnap32 - 13
  Ziccer Pandák - BSC BocsokMatóczay Bálint - Benkő Glóra2017.11.19 - 16:30vasárnap7 - 57
"R" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  BLF Bolhák - Kaszás TornyokTahin András - Ürögi Zsolt2017.11.18 - 09:00szombat20 - 58
  KLKS Benkő - BLF BolhákTahin András - Ürögi Zsolt2017.11.18 - 10:15szombat48 - 20
  Kaszás Tornyok - KLKS BenkőKapros Roland - Lőrincz Erzsébet2017.11.18 - 11:30szombat53 - 42
"S" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Radobasket Budaörs - Óbudai ReménységekMagyar Zoltán - Matóczay Bálint2017.11.19 - 12:15vasárnap2 - 0
  Budai Aranysakálok - Radobasket BudaörsLászló Zsolt - Adjudani Pezsman2017.11.19 - 13:30vasárnap27 - 41
  Óbudai Reménységek - Budai AranysakálokLászló Zsolt - Szilágyi Tamás2017.11.19 - 14:45vasárnap0 - 2
"T" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Budapest Csepel - KLKS TörpékLászló Zsolt - Bozóki Domonkos2017.11.18 - 09:00szombat40 - 49
  KLKS Törpék - VUA TörpékLászló Zsolt - Bozóki Domonkos2017.11.18 - 10:15szombat96 - 15
  Ziccer Pumák - Budapest CsepelMagyar Zoltán - Németh Fanni2017.11.18 - 11:30szombat16 - 99
  VUA Törpék - Ziccer PumákMagyar Zoltán - Németh Fanni2017.11.18 - 12:45szombat11 - 46
"U" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Szentendrei KSE - PaSa ReménységeiSzőke Attila - Villányi Mátyás2017.11.19 - 09:00vasárnap0 - 2
  PaSa Reménységei - Viadukt SESzőke Attila - Villányi Mátyás2017.11.19 - 10:15vasárnap43 - 37
  Ziccer Kistigrisek - Szentendrei KSESebestyén Richárd - Török Béla2017.11.19 - 11:30vasárnap0 - 2
  Viadukt SE - Ziccer KistigrisekSebestyén Richárd - Török Béla2017.11.19 - 12:45vasárnap2 - 0

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok