Név:
E-mail:
Kenguru Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Nyugat régiós jamboree - Kenguru Kupa      
Leány régiós jamboree - Móra Ferenc Általános Iskola
(8749 Zalakaros Liget utca 28.)
  Csípős Darazsak - Kanizsai Mókusok2017.05.07 - 10:00vasárnap 
  Szekszárdi Fürge Nyuszik - DKKA Rókák2017.05.07 - 11:15vasárnap 
   - 2017.05.07 - 12:30vasárnap 
   - 2017.05.07 - 13:45vasárnap 
Fiú/vegyes régiós jamboree - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - ZTE KK2017.05.06 - 10:00szombat 
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Atomerőmű SE2017.05.06 - 11:15szombat 
   - 2017.05.06 - 12:30szombat 
   - 2017.05.06 - 13:45szombat 

      Kelet régió jamboree - Kenguru Kupa      
Leány régiós jamboree - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Ziccer Fehértigrisek - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2017.05.07 - 11:00vasárnap 
  Tiszai Kisvirágok - Nyakiglányok2017.05.07 - 12:30vasárnap 
   - 2017.05.07 - 14:00vasárnap 
   - 2017.05.07 - 15:30vasárnap 
Fiú/vegyes régiós jamboree - Zöld Ház
(5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - MEAFC Basket Bulls2017.05.06 - 11:00szombat 
  Vásárhelyi Cápák - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.05.06 - 12:30szombat 
   - 2017.05.06 - 14:00szombat 
   - 2017.05.06 - 15:30szombat 

      Észak-nyugati régiós jamboree - Kenguru Kupa      
Leány régiós jamboree - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  Nádor Tigrisek - Sportiskolás Törpillák2017.05.06 - 10:00szombat 
  Feketés Darazsak - Egerszegi Zsebibabák2017.05.06 - 11:15szombat 
   - 2017.05.06 - 12:30szombat 
   - 2017.05.06 - 13:45szombat 
Fiú/vegyes régiós jamboree - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Soproni Tigrisek - Ifjú Sólymok2017.05.06 - 09:30szombat 
  OSE Simbák - Körmendi Törpördögök/A2017.05.06 - 10:45szombat 
   - 2017.05.06 - 12:00szombat 
   - 2017.05.06 - 13:15szombat 

      Dél-nyugati régiós jamboree - Kenguru Kupa      
Leány régiós jamboree - Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
(7629 Pécs Dobó István utca 93.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - DKKA Villámok2017.05.06 - 10:00szombat 
  Pécsi VSK Zebrák - Várpalotai Gepárdok2017.05.06 - 11:30szombat 
   - 2017.05.06 - 13:00szombat 
   - 2017.05.06 - 14:30szombat 

      Észak-keleti régiós jamboree - Kenguru Kupa      
Leány régiós jamboree - Rendezvények Háza
(3561 Felsőzsolca Sport utca 1.)
  Hajdúböszörményi TE - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.05.06 - 10:00szombat 
  Zsákoló Zsiráfok - MVSI Vadmacskák2017.05.06 - 11:30szombat 
   - 2017.05.06 - 13:00szombat 
   - 2017.05.06 - 14:30szombat 
Fiú/vegyes régiós jamboree - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.05.06 - 10:00szombat 
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Szerencsi Darazsak2017.05.06 - 11:30szombat 
   - 2017.05.06 - 13:00szombat 
   - 2017.05.06 - 14:30szombat 

      Dél-keleti régiós jamboree - Kenguru Kupa      
Leány régiós jamboree - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Szeged KE - Tabán - Bajai NKK/A2017.05.06 - 11:00szombat 
  Szeged KE - Tigrisek - Kecskeméti KA Amazonok2017.05.06 - 12:30szombat 
   - 2017.05.06 - 14:00szombat 
   - 2017.05.06 - 15:30szombat 
Fiú/vegyes régiós jamboree - Zöld Ház
(5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
  SZEDEÁK Sasok - Bajai Bácska FKE2017.05.07 - 11:00vasárnap 
  Békési Oroszlánok - Kecskeméti KA Mitugrász2017.05.07 - 12:30vasárnap 
   - 2017.05.07 - 14:00vasárnap 
   - 2017.05.07 - 15:30vasárnap 

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok