Név:
E-mail:
Kenguru Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  MEAFC Basket Bulls - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.04.02 - 10:00vasárnap 
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - MEAFC Basket Bulls2017.04.02 - 11:15vasárnap 
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2017.04.02 - 12:30vasárnap 
"B" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  Szerencsi Darazsak - MVSI Vadmacskák2017.04.01 - 10:00szombat 
  Egri Kék Oroszlánok - Szerencsi Darazsak2017.04.01 - 11:30szombat 
  MVSI Vadmacskák - Egri Kék Oroszlánok2017.04.01 - 13:00szombat 
"C" csoport - Széchenyi Általános Iskola
(3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.04.02 - 10:00vasárnap 
  MEAFC Csibészek - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.04.02 - 11:15vasárnap 
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Csibészek2017.04.02 - 12:30vasárnap 
"D" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2017.04.01 - 10:00szombat 
  Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.04.01 - 11:15szombat 
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - Salgótarjáni KI2017.04.01 - 12:30szombat 
"E" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Sláger Kazincbarcika KSE - Salgó Basket2017.04.01 - 09:30szombat 
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Sláger Kazincbarcika KSE2017.04.01 - 10:45szombat 
  Salgó Basket - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.04.01 - 12:00szombat 
"F" csoport - Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
  Gyöngyös SI - MEAFC Szürke Farkasok2017.04.01 - 10:00szombat 
  Fürge Gyík DSE - Gyöngyös SI2017.04.01 - 11:15szombat 
  MEAFC Szürke Farkasok - Fürge Gyík DSE2017.04.01 - 12:30szombat 
"G" csoport - Vasvár Úti Általános Iskola
(3600 Ózd Vasvár út 37/a.)
  Vörösmarty Mignonok - Beszterce KK2017.04.01 - 10:00szombat 
  Beszterce KK Bolyky - MEAFC Varázslók2017.04.01 - 11:15szombat 
   - 2017.04.01 - 12:30szombat 
   - 2017.04.01 - 13:45szombat 
"H" csoport - Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
  Szerencsi VSE 2. - MVSI Kossuth2017.04.02 - 09:00vasárnap 
  DVTK-ÉLKSK Encs - DVTK-ÉLKSK Edelény2017.04.02 - 10:30vasárnap 
   - 2017.04.02 - 12:00vasárnap 
   - 2017.04.02 - 13:30vasárnap 

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Simbák2017.04.08 - 12:45szombat 
  Csípős Darazsak - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.04.08 - 14:00szombat 
  OSE Simbák - Csípős Darazsak2017.04.08 - 15:15szombat 
"B" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskolás Párducok2017.04.09 - 09:00vasárnap 
  Soproni Sportiskolás Elefántok - Soproni Tigrisek2017.04.09 - 10:15vasárnap 
  Soproni Sportiskolás Párducok - Soproni Sportiskolás Elefántok2017.04.09 - 11:30vasárnap 
"C" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  OSE Oroszlánfókák - Szorgos Darazsak2017.04.02 - 10:00vasárnap 
  Soproni Tigrisek Deák tér - OSE Oroszlánfókák2017.04.02 - 11:15vasárnap 
  Szorgos Darazsak - Soproni Tigrisek Deák tér2017.04.02 - 12:30vasárnap 
"D" csoport - Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
  Tatai Hangyácskák - Soproni Sportiskolás Zsiráfok2017.04.02 - 13:00vasárnap 
  Győri KC Hangyák - Tatai Hangyácskák2017.04.02 - 14:00vasárnap 
  Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Győri KC Hangyák2017.04.02 - 15:00vasárnap 
"E" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Tigrisek Orsolya - Gárdonyis Darazsak2017.04.08 - 09:00szombat 
  MTE 1904 - Soproni Tigrisek Orsolya2017.04.08 - 10:15szombat 
  Gárdonyis Darazsak - MTE 19042017.04.08 - 11:30szombat 
"F" csoport - Fekete István Általános Iskola
(9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
  Győri KC Vizslák - Feketés Darazsak2017.03.30 - 14:00csütörtök 
  Feketés Darazsak - Soproni Sportiskolás Farkasok2017.03.30 - 15:00csütörtök 
  Soproni Sportiskolás Farkasok - Győri KC Vizslák2017.03.30 - 16:00csütörtök 
"G" csoport - Fekete István Általános Iskola
(9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
  Győri KC Lovagok - Nádor Tigrisek2017.04.08 - 10:00szombat 
  Hunyadis Darazsak - Győri KC Lovagok2017.04.08 - 11:00szombat 
  Nádor Tigrisek - Hunyadis Darazsak2017.04.08 - 12:00szombat 
"H" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Győri KC Kenguruk - Prohászkás Csibék2017.04.08 - 10:00szombat 
  Soproni Tigriskölykök - Győri KC Kenguruk2017.04.08 - 11:00szombat 
  Prohászkás Csibék - Soproni Tigriskölykök2017.04.08 - 12:00szombat 
"I" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Lackneros Darazsak - Villámló Kovácsok2017.04.08 - 13:00szombat 
  Villámló Kovácsok - Mezőörsi Oroszlánok2017.04.08 - 14:00szombat 
  Mezőörsi Oroszlánok - Lackneros Darazsak2017.04.08 - 15:00szombat 

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  ZTE KK - Tapolcai Sárkányok2017.04.01 - 09:30szombat 
  Ifjú Sólymok - ZTE KK2017.04.01 - 10:40szombat 
  Tapolcai Sárkányok - Ifjú Sólymok2017.04.01 - 11:50szombat 
"B" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Körmendi Törpördögök/A - Kanizsai Mókusok2017.04.02 - 09:30vasárnap 
  Ricsilla Sport - Körmendi Törpördögök/A2017.04.02 - 10:40vasárnap 
  Kanizsai Mókusok - Ricsilla Sport2017.04.02 - 11:50vasárnap 
"C" csoport - Paragvári Utcai Általános Iskola
(9700 Szombathely, Paragvári u. 2.)
  Sportiskolás Törpillák - Egerszegi Zsebibabák2017.04.01 - 14:10szombat 
  Körmendi Törpördögök/B - Sportiskolás Törpillák2017.04.01 - 15:20szombat 
  Egerszegi Zsebibabák - Körmendi Törpördögök/B2017.04.01 - 16:30szombat 
"D" csoport - Paragvári Utcai Általános Iskola
(9700 Szombathely, Paragvári u. 2.)
  Harcos Sólymok - Tapolcai Gazellák2017.04.01 - 09:30szombat 
  Paragváris Sólymok - Kalózok2017.04.01 - 10:40szombat 
   - 2017.04.01 - 11:50szombat 
   - 2017.04.01 - 13:00szombat 
"E" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Móra Ferenc Ált. Isk. - Kanizsai Mókusok/B2017.04.02 - 13:00vasárnap 
  Ricsilla Hévíz - Ajka2017.04.02 - 14:10vasárnap 
   - 2017.04.02 - 15:20vasárnap 
   - 2017.04.02 - 16:30vasárnap 

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PVSK-Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.04.01 - 09:00szombat 
  Kozármisleny SE - PVSK-Panthers/A2017.04.01 - 10:30szombat 
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Kozármisleny SE2017.04.01 - 12:00szombat 
"B" csoport - Dienes Valéria Általános Iskola
(7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
  Szekszárdi Fürge Nyuszik - GYKSE Szekszárd/A2017.04.01 - 09:00szombat 
  GYKSE Szekszárd/A - Pécsi VSK Zebrák2017.04.01 - 10:30szombat 
  Pécsi VSK Zebrák - Szekszárdi Fürge Nyuszik2017.04.01 - 12:00szombat 
"C" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  Monok SE - KASI/A2017.04.02 - 09:00vasárnap 
  KASI/A - Dombóvári KS 2017.04.02 - 10:30vasárnap 
  Dombóvári KS - Monok SE2017.04.02 - 12:00vasárnap 
"D" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.04.02 - 09:00vasárnap 
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány2017.04.02 - 10:30vasárnap 
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - PVSK-Panthers/B2017.04.02 - 12:00vasárnap 
"E" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  Pécsi VSK Turbó Egerek - KASI/B2017.04.02 - 13:30vasárnap 
  KASI/D - Pécsi VSK Turbó Egerek2017.04.02 - 15:00vasárnap 
  KASI/B - KASI/D2017.04.02 - 16:30vasárnap 
"F" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  PVSK-Panthers/C - KASI/C2017.04.01 - 10:00szombat 
  Gyakorlós Törpék - PVSK-Panthers/C2017.04.01 - 11:30szombat 
  KASI/C - Gyakorlós Törpék2017.04.01 - 13:00szombat 
"I" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai - PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd 2017.04.08 - 09:00szombat 
  Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch - Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai2017.04.08 - 10:30szombat 
  PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd - Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch2017.04.08 - 12:00szombat 

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Mitugrász2017.04.02 - 09:15vasárnap 
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.04.02 - 10:30vasárnap 
  Kecskeméti KA Mitugrász - Bajai Bácska FKE2017.04.02 - 11:45vasárnap 
"B" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Koalák - Lehel Kosársuli2017.04.01 - 10:00szombat 
  Nyakiglányok - Kecskeméti KA Koalák2017.04.01 - 11:15szombat 
  Lehel Kosársuli - Nyakiglányok2017.04.01 - 12:30szombat 
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Pityke Pumák - Kecskeméti KC 2017.04.02 - 09:00vasárnap 
  Bajai NKK/A - Pityke Pumák2017.04.02 - 10:15vasárnap 
  Kecskeméti KC - Bajai NKK/A2017.04.02 - 11:30vasárnap 
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Amazonok - CEKK2017.04.02 - 12:45vasárnap 
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Amazonok2017.04.02 - 14:00vasárnap 
  CEKK - Nagykőrösi Sólymok2017.04.02 - 15:15vasárnap 
"E" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI József A. Iskola2017.04.01 - 13:45szombat 
  Hernád SE - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2017.04.01 - 15:00szombat 
  FTSI József A. Iskola - Hernád SE2017.04.01 - 16:15szombat 
"F" csoport - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
(6500 Baja Szegedi út 2.)
  Bajai NKK/B - FTSI Dózsa Gy. Iskola2017.04.01 - 09:45szombat 
  KLIKK Zsiráfok - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.04.01 - 11:00szombat 
   - 2017.04.01 - 12:15szombat 
   - 2017.04.01 - 13:30szombat 
"G" csoport - KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
(6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
  FTSI Constantinum 1. - FTSI Batthyány L. Iskola2017.04.01 - 09:00szombat 
  FTSI Platán Iskola - Baja MNAMK Rakétái2017.04.01 - 10:15szombat 
   - 2017.04.01 - 11:30szombat 
   - 2017.04.01 - 12:45szombat 

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Csata Garfield - Vasas Amazonok2017.04.01 - 16:00szombat 
  Fürge Vasas - Csata Garfield2017.04.01 - 17:15szombat 
  Vasas Amazonok - Fürge Vasas2017.04.01 - 18:30szombat 
"B" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Pannónia Vasas2017.04.01 - 12:15szombat 
  MAFC Farkasrét - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2017.04.01 - 13:30szombat 
  Pannónia Vasas - MAFC Farkasrét2017.04.01 - 14:45szombat 
"C" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Kaszások Akadémia - PAFC Basket2017.04.01 - 12:15szombat 
  Budafoki Kölyök Békák - Kaszások Akadémia2017.04.01 - 13:30szombat 
  PAFC Basket - Budafoki Kölyök Békák2017.04.01 - 14:45szombat 
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Megyeri Tigrisek KK - Török Sasfiókák2017.04.01 - 08:30szombat 
  BEAC - Megyeri Tigrisek KK2017.04.01 - 09:45szombat 
  Török Sasfiókák - BEAC 2017.04.01 - 11:00szombat 
"E" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Kéksárga Okapik2017.04.02 - 12:15vasárnap 
  Kéksárga Koalák - Zsíros Akadémia Darázslányok2017.04.02 - 13:30vasárnap 
  Kéksárga Okapik - Kéksárga Koalák2017.04.02 - 14:45vasrnap 
"F" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  ELITE Rínók - BLF Kenguruk2017.04.01 - 08:30szombat 
  Grosics Vizslák - ELITE Rínók2017.04.01 - 09:45szombat 
  BLF Kenguruk - Grosics Vizslák2017.04.01 - 11:00szombat 
"G" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Radobasket - BDSE - Vasas Gepárdok2017.04.02 - 08:30vasárnap 
  Kaszás Girls - Radobasket - BDSE 2017.04.02 - 09:45vaárnap 
  Vasas Gepárdok - Kaszás Girls2017.04.02 - 11:00vasárnap 
"H" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Herceghalmi Tigrisek - Zuglói Sasok2017.04.02 - 12:15vasárap 
  Vasas Bolhák - Herceghalmi Tigrisek2017.04.02 - 13:30vasárnap 
  Zuglói Sasok - Vasas Bolhák2017.04.02 - 14:45vasárnap 
"I" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Kéksárga Zsiráfok - Vagány Nyulak2017.04.01 - 08:30szombat 
  TFSE Farkasok - Kéksárga Zsiráfok2017.04.01 - 09:45szombat 
  Várpalotai Gepárdok - TFSE Farkasok2017.04.01 - 11:00szombat 
"J" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Herman Pókok2017.04.01 - 16:00szombat 
  Budapesti Honvéd Falcons - Zsíros Akadémia Kőbánya/B2017.04.01 - 17:15szombat 
  Herman Pókok - Budapesti Honvéd Falcons2017.04.01 - 18:30szombat 
"K" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budapesti Honvéd Sólymok - DMTK Haraszti Sasok2017.04.01 - 12:15szombat 
  KKS Tigers - Budapesti Honvéd Sólymok2017.04.01 - 13:30szombat 
  DMTK Haraszti Sasok - KKS Tigers2017.04.01 - 14:45szombat 
"L" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - BEAC Farkasrét2017.04.02 - 08:30vasárnap 
  Gödi SE - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia2017.04.02 - 09:45vasárnap 
  BEAC Farkasrét - Gödi SE2017.04.02 - 11:00vasárnap 
"M" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Radobasket - BDSE Bicske - Ziccer Bocsok2017.04.01 - 12:15szombat 
  JKC/A - Radobasket - BDSE Bicske2017.04.01 - 13:30szombat 
  Ziccer Bocsok - JKC/A2017.04.01 - 14:45szombat 
"N" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  BKG DSE - Kaszás Tornyok2017.04.02 - 12:45vasárnap 
  Törekvés Törpillák - BKG DSE2017.04.02 - 14:00vasárnap 
  Kaszás Tornyok - Törekvés Törpillák2017.04.02 - 15:15vasárnap 
"O" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  BEAC Vizslák - Kaszás Reménységek2017.04.01 - 16:00szombat 
  Malév SC - BEAC Vizslák2017.04.01 - 17:15szombat 
  Kaszás Reménységek - Malév SC2017.04.01 - 18:30szombat 
"P" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Radobasket - BDSE Érd - Monori SE2017.04.01 - 16:00szombat 
  Zsíros Akadémia Kisdarázslányok - Radobasket - BDSE Érd2017.04.01 - 17:15szombat 
  Monori SE - Zsíros Akadémia Kisdarázslányok2017.04.01 - 18:30szombat 
"Q" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Megyeri Tigriskölykök - SZSE Párducok2017.04.02 - 16:00vasárnap 
  Budafoki Kölyök Bolhák - Megyeri Tigriskölykök2017.04.02 - 17:15vasárnap 
  SZSE Párducok - Budafoki Kölyök Bolhák2017.04.02 - 18:30vasárnap 
"R" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  MTK Budapest - PAFC Mennydörgők2017.04.02 - 08:30vasárnap 
  Keresztúri Méhecskék - MTK Budapest2017.04.02 - 09:45vasárnap 
  PAFC Mennydörgők - Keresztúri Méhecskék2017.04.02 - 11:00vasárnap 
"S" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  ELITE Elefántok - SZSE Oroszlánok2017.04.02 - 12:15vasárnap 
  Gödöllői SK - ELITE Elefántok2017.04.02 - 13:30vasárnap 
  SZSE Oroszlánok - Gödöllői SK2017.04.02 - 14:45vasárnap 
"T" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Megyeri Tigrismanók - Kölökös Törpék2017.04.01 - 08:30szombat 
  Pasa Csillagai - Megyeri Tigrismanók2017.04.01 - 09:45szombat 
  Kölökös Törpék - Pasa Csillagai2017.04.01 - 11:00szombat 
"U" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Gödi Farkasok - Megyeri Tigrislányok2017.04.01 - 12:15szombat 
  BLF Bolhák - Gödi Farkasok2017.04.01 - 13:30szombat 
  Megyeri Tigrislányok - BLF Bolhák2017.04.01 - 14:45szombat 
"V" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázsfészek - Budai Aranysakálok2017.04.02 - 09:00vasárnap 
  Budai Aranysakálok - BC Csepel2017.04.02 - 10:15vasárnap 
  BC Csepel - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázsfészek2017.04.02 - 11:30vasárnap 
"W" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Viadukt SE - HSE2017.04.02 - 16:00vasárnap 
  BLF Tücskök - Viadukt SE2017.04.02 - 17:15vasárnap 
  HSE - BLF Tücskök2017.04.02 - 18:30vasárnap 
"X" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  KKS Titánok - Ziccer Kistigrisek2017.04.01 - 08:30szombat 
  JKC/B - KKS Titánok2017.04.01 - 09:45szombat 
  Ziccer Kistigrisek - JKC/B2017.04.01 - 11:00szombat 
"Y" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budai Villámok - Taksonyi DSE2017.04.02 - 16:00vasárnap 
  BSC Bocsok - Budai Villámok2017.04.02 - 17:15vasárnap 
  Taksonyi DSE - BSC Bocsok2017.04.02 - 18:30vasárnap 

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok