Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
 KÖRM  
 KTE  
2018/05/26 18:00
Férfi NB I. B Piros - Playoff
 TFBP  
 VAS  
2018/05/26 18:30
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 FALC  
 PÁPA  
2018/05/26 18:00
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 Csata DSE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/05/26 19:00
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 Kiss Lenke  
 Szombathely  
2018/05/26 16:00
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 MTK  
 ELTE Fortis  
2018/05/26 18:30
Amatőr Női NB, 10-18. helyért
 NyKS  
 ZTE NKK II.  
2018/05/26 16:00
Amatőr Női NB, 10-18. helyért
 PEAC-Pécs-Ping.  
 Tatai SE  
2018/05/26 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/B  
 Budapest Csepe.  
2018/05/26 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Nagyk?rösi Sól.  
 Hajdúhadházi  
2018/05/26 11:30
Fiú Serdülő
 Debreceni KA/A  
 Vasas Akadémia.  
2018/05/26 16:00
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/05/26 16:00
Fiú Serdülő, Regionális
 NYKK-Eötvös/A  
 Szentesi KK  
2018/05/26 11:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Soproni Tigris.  
 Gödi SE  
2018/05/26 12:45
Fiú Serdülő, Regionális
 Gödi SE  
 NYKK-Eötvös/A  
2018/05/26 17:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Soproni Tigris.  
 Szentesi KK  
2018/05/26 18:45
Leány Kadett
 Csata DSE  
 KSC Szekszárd  
2018/05/26 16:00
Leány Kadett
 PVSK Nemzeti A.  
 MTK Budapest  
2018/05/26 16:00
Leány Kadett, Regionális
 Kecskeméti KA/.  
 Monori SE  
2018/05/26 11:00
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Kiss Lenke KS  
2018/05/26 12:45
Leány Kadett, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Kecskeméti KA/.  
2018/05/26 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Kanizsai Vadma.  
 Monori SE  
2018/05/26 18:45
Kenguru Kupa - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Székesfehérvár, Vodafone Sportcentrum
  DKKA Ugrómókusok - Soproni Bivalyok2015.06.05 - 12:00péntek50 - 78
  Kecskeméti KA 1. - Óbudai Kaszások2015.06.05 - 15:00péntek56 - 65
  Soproni Bivalyok - Kecskeméti KA 1.2015.06.06 - 08:30szombat86 - 63
  DKKA Ugrómókusok - Óbudai Kaszások2015.06.06 - 10:00szombat59 - 76
  Kecskeméti KA 1. - DKKA Ugrómókusok2015.06.06 - 14:30szombat62 - 53
  Óbudai Kaszások - Soproni Bivalyok2015.06.06 - 16:00szombat67 - 87

      "B" csoport - Kenguru Kupa      
"B" csoport - Székesfehérvár, Vodafone Sportcentrum
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Fürge Vasas2015.06.05 - 13:30péntek54 - 62
  Dombóvári KS - Ziccer Tigrisek2015.06.05 - 16:30péntek72 - 54
  Fürge Vasas - Dombóvári KS 2015.06.06 - 11:30szombat77 - 69
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Ziccer Tigrisek2015.06.06 - 13:00szombat51 - 50
  Dombóvári KS - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2015.06.06 - 17:30szombat72 - 65
  Ziccer Tigrisek - Fürge Vasas2015.06.06 - 19:00szombat35 - 66

      "C" csoport - Kenguru Kupa      
"C" csoport - Székesfehérvár, Tóvárosi Ált. Isk.
  Kecskeméti KA 2. - Ifjú Sólymok2015.06.05 - 12:00péntek34 - 82
  Szerencs VSE I. - LPS Bihorul Oradea I.2015.06.05 - 15:00péntek37 - 71
  Ifjú Sólymok - Szerencs VSE I.2015.06.06 - 08:30szombat86 - 50
  Kecskeméti KA 2. - LPS Bihorul Oradea I.2015.06.06 - 10:00szombat38 - 90
  Szerencs VSE I. - Kecskeméti KA 2.2015.06.06 - 14:30szombat59 - 33
  LPS Bihorul Oradea I. - Ifjú Sólymok2015.06.06 - 16:00szombat67 - 71

      "D" csoport - Kenguru Kupa      
"D" csoport - Székesfehérvár, Tóvárosi Ált. Isk.
  MAFC Heisler - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2015.06.05 - 13:30péntek56 - 62
  Körmendi Törpördögök/A - SZEDEÁK Sasok2015.06.05 - 16:30péntek52 - 63
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Körmendi Törpördögök/A2015.06.06 - 11:30szombat74 - 57
  MAFC Heisler - SZEDEÁK Sasok2015.06.06 - 13:00szombat56 - 69
  Körmendi Törpördögök/A - MAFC Heisler2015.06.06 - 17:30szombat36 - 58
  SZEDEÁK Sasok - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2015.06.06 - 19:00szombat40 - 60

      Keresztjáték - Kenguru Kupa      
Keresztjáték - Székesfehérvár, Vodafone Sportcentrum és Tóvárosi Ált. Isk.
  DKKA Ugrómókusok - Ziccer Tigrisek2015.06.07 - 09:00vasárnap53 - 42
  Kecskeméti KA 2. - Körmendi Törpördögök/A2015.06.07 - 09:00vasárnap38 - 60
  Kecskeméti KA 1. - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2015.06.07 - 10:30vasárnap66 - 67
  Szerencs VSE I. - MAFC Heisler2015.06.07 - 10:30vasárnap49 - 74
  Óbudai Kaszások - Dombóvári KS 2015.06.07 - 12:00vasárnap91 - 54
  LPS Bihorul Oradea I. - SZEDEÁK Sasok2015.06.07 - 12:00vasárnap62 - 59
  Ifjú Sólymok - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2015.06.07 - 13:30vasárnap49 - 63
  Soproni Bivalyok - Fürge Vasas2015.06.07 - 13:30vasárnap77 - 79

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok