MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport

Kenguru Kupa bajnokság - Budapesti KK Leány Országos Jamboree




[ Alapszakasz - 1. forduló ] [ Alapszakasz - 2. forduló ] [ Alapszakasz - 3. forduló ] [ Alapszakasz - 4. forduló ] [ Alapszakasz - 5. forduló ] [ Alapszakasz - 6. forduló ] [ Alapszakasz - 7. forduló ] [ Alapszakasz - 8. forduló ]
[ Soproni KK Fiú Országos Jamboree ]
[ Budapesti KK Leány Országos Jamboree ]

      
[ Játékengedélyek letöltése ]


A csoport
Csípős Darazsak
Újvárosi Ördögök
Vasas Amazonok
B csoport
Kecskeméti Vadmacskák
Szekszárdi Fürge Rókák
Tiszai Virágok
C csoport
Fehérvári Villámok
Ziccer Fehértigrisek
MISI Aprómacik
Török Sasfiókák
D csoport
Csata Garfield
Fürge G.Y.I.K.O.K.
Szegedi Boszorkányok
Zsákoló Zsiráfok
Negyeddöntő
Csata Garfield
KESI Vadmacskák
Csípős Darazsak
Fürge G.Y.I.K.O.K.
MISI Aprómacik
Szekszárdi Fürge Rókák
Török Sasfiókák
Vasas Amazonok
9.- 14. helyért
Fehérvári Villámok
Tiszai Virágok
Szegedi Boszorkányok
Újvárosi Ördögök
Zsákoló Zsiráfok
Ziccer Fehértigrisek
13. helyért
Újvárosi Ördögök
Fehérvári Villámok
11. helyért
Ziccer Fehértigrisek
Zsákoló Zsiráfok
9. helyért
Szegedi Boszorkányok
Tiszai Virágok
7. helyért
Török Sasfiókák
Csípős Darazsak
5. helyért
KESI Vadmacskák
Fürge G.Y.I.K.O.K.
3. helyért
Csata Garfield
Szekszárdi Fürge Rókák
Döntő
Vasas Amazonok
MISI Aprómacik


A csoport
A csoport - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 Vasas Amazonok - Csípős Darazsak2012.06.08 - 09:00péntek97 - 22
 Csípős Darazsak - Újvárosi Ördögök2012.06.08 - 12:00péntek73 - 27
 Újvárosi Ördögök - Vasas Amazonok2012.06.08 - 16:00péntek18 - 154

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



B csoport
B csoport - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 Kecskeméti Vadmacskák - Szekszárdi Fürge Rókák2012.06.08 - 10:30péntek37 - 41
 Szekszárdi Fürge Rókák - Tiszai Virágok2012.06.08 - 13:30péntek59 - 47
 Tiszai Virágok - Kecskeméti Vadmacskák2012.06.08 - 19:00péntek46 - 70

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



C csoport
C csoport - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 Török Sasfiókák - Fehérvári Villámok2012.06.08 - 10:30péntek69 - 29
 MISI Aprómacik - Ziccer Fehértigrisek2012.06.08 - 13:30péntek57 - 35
 Török Sasfiókák - MISI Aprómacik2012.06.08 - 17:30péntek40 - 49
 Fehérvári Villámok - Ziccer Fehértigrisek2012.06.08 - 19:00péntek51 - 59

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



D csoport
D csoport - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 Csata Garfield - Zsákoló Zsiráfok2012.06.08 - 09:00péntek65 - 28
 Fürge G.Y.I.K.O.K. - Szegedi Boszorkányok2012.06.08 - 12:00péntek49 - 34
 Zsákoló Zsiráfok - Szegedi Boszorkányok2012.06.08 - 16:00péntek66 - 56
 Csata Garfield - Fürge G.Y.I.K.O.K.2012.06.08 - 17:30péntek70 - 30

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



Negyeddöntő csoport
Negyeddöntő - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 Vasas Amazonok - Török Sasfiókák2012.06.09 - 09:00szombat113 - 26
 Csata Garfield - KESI Vadmacskák2012.06.09 - 10:30szombat65 - 34
 MISI Aprómacik - Csípős Darazsak2012.06.09 - 12:00szombat63 - 33
 Szekszárdi Fürge Rókák - Fürge G.Y.I.K.O.K.2012.06.09 - 13:30szombat77 - 29
 Török Sasfiókák - KESI Vadmacskák2012.06.09 - 15:00szombat47 - 50
 Vasas Amazonok - Csata Garfield2012.06.09 - 16:30szombat79 - 34
 Csípős Darazsak - Fürge G.Y.I.K.O.K.2012.06.09 - 18:00szombat27 - 53
 MISI Aprómacik - Szekszárdi Fürge Rókák2012.06.09 - 18:00szombat55 - 48

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



9.- 14. helyért csoport
9.- 14. helyért - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 Tiszai Virágok - Zsákoló Zsiráfok2012.06.09 - 09:00szombat49 - 42
 Újvárosi Ördögök - Ziccer Fehértigrisek2012.06.09 - 10:30szombat30 - 85
 Zsákoló Zsiráfok - Fehérvári Villámok2012.06.09 - 12:00szombat54 - 52
 Ziccer Fehértigrisek - Szegedi Boszorkányok2012.06.09 - 13:30szombat56 - 62
 Fehérvári Villámok - Tiszai Virágok2012.06.09 - 15:00szombat32 - 56
 Szegedi Boszorkányok - Újvárosi Ördögök2012.06.09 - 16:30szombat67 - 39

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



13. helyért csoport
13. helyért - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 Újvárosi Ördögök - Fehérvári Villámok2012.06.10 - 08:30vasárnap38 - 71

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



11. helyért csoport
11. helyért - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 Ziccer Fehértigrisek - Zsákoló Zsiráfok2012.06.10 - 10:00vasárnap48 - 55

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



9. helyért csoport
9. helyért - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 Szegedi Boszorkányok - Tiszai Virágok2012.06.10 - 11:30vasárnap51 - 58

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



7. helyért csoport
7. helyért - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 Török Sasfiókák - Csípős Darazsak2012.06.10 - 08:30vasárnap68 - 37

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



5. helyért csoport
5. helyért - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 KESI Vadmacskák - Fürge G.Y.I.K.O.K.2012.06.10 - 10:00vasárnap61 - 45

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



3. helyért csoport
3. helyért - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 Csata Garfield - Szekszárdi Fürge Rókák2012.06.10 - 11:30vasárnap73 - 53

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



Döntő csoport
Döntő - Bp. II. Pasaréti út 11-13.
 Vasas Amazonok - MISI Aprómacik2012.06.10 - 13:30vasárnap87 - 30

A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont





© 2014 kosarsport.hu | Impresszum | Médiaajánlat | Szerzői jogok | Adatvédelem