Név:
E-mail:
Fiú kadett reg.
 PAFC Basket  
 Budapesti Honv.  
2017/05/26 19:15
Kenguru Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Terem
()
  A.S. Baschet Star Oradea I. - DIFE Sasfiókák2017.05.06 - 09:00szombat132 - 44
  A.S. Baschet Star Oradea II. - A.S. Baschet Star Oradea III.2017.05.06 - 10:15szombat32 - 30
  DIFE Sasfiókák - A.S. Baschet Star Oradea III.2017.05.06 - 11:30szombat32 - 58
  A.S. Baschet Star Oradea I. - A.S. Baschet Star Oradea II.2017.05.06 - 12:45szombat60 - 46
"B" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  NYKK Eötvös - BKGDSE-Hajdúszoboszló2017.05.06 - 10:00szombat45 - 47
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok2017.05.06 - 11:15szombat61 - 20
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - NYKK Eötvös2017.05.06 - 12:30szombat9 - 61
"C" csoport - Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI
(4242 Hajdúhadház Bocskai tér 14.)
  Hajdúhadházi KK - BKGDSE-Ebes2017.05.07 - 09:00vasárnap 
  BKGDSE-Ebes - BKGDSE-Püspökladány2017.05.07 - 10:15vasárnap 
  BKGDSE-Püspökladány - Hajdúhadházi KK2017.05.07 - 11:30vasárnap 

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.05.07 - 10:00vasárnap67 - 46
  MEAFC Csibészek - Egri Kék Oroszlánok2017.05.07 - 11:15vasárnap58 - 42
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - MEAFC Csibészek2017.05.07 - 12:30vasárnap28 - 48
"B" csoport - Terem
()
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - Sláger Kazincbarcika KSE2017.05.07 - 10:00vasárnap23 - 36
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.05.07 - 11:15vasárnap50 - 44
  Sláger Kazincbarcika KSE - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2017.05.07 - 12:30vasárnap41 - 28
"C" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Salgó Basket - Salgótarjáni KI2017.05.06 - 10:00szombat19 - 51
  MEAFC Szürke Farkasok - Salgó Basket2017.05.06 - 11:15szombat31 - 30
  Salgótarjáni KI - MEAFC Szürke Farkasok2017.05.06 - 12:30szombat75 - 12
"D" csoport - Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
(3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Vörösmarty Mignonok2017.05.06 - 09:30szombat52 - 32
  Gyöngyös SI - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.05.06 - 10:45szombat20 - 63
  Vörösmarty Mignonok - Gyöngyös SI2017.05.06 - 12:00szombat39 - 41
"E" csoport - Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
  MEAFC Varázslók - Beszterce KK Bolyky2017.05.06 - 09:00szombat51 - 19
  Fürge Gyík DSE - DVTK-ÉLKSK Encs2017.05.06 - 10:15szombat0 - 2
  Fürge Gyík DSE - Beszterce KK Bolyky2017.05.06 - 11:30szombat0 - 2
  DVTK-ÉLKSK Encs - MEAFC Varázslók2017.05.06 - 12:45szombat20 - 43
"F" csoport - Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
  Beszterce KK - DVTK-ÉLKSK Edelény2017.05.07 - 10:30vasárnap58 - 28
  Szerencsi VSE 2. - MVSI Kossuth2017.05.07 - 12:00vasárnap23 - 20
  DVTK-ÉLKSK Edelény - MVSI Kossuth2017.05.07 - 13:30vasárnap45 - 26
  Beszterce KK - Szerencsi VSE 2.2017.05.07 - 15:00vasárnap40 - 19

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Aranysakálok - SZEDEÁK Karolina2017.05.07 - 09:30vasárnap41 - 43
  SZEDEÁK Karolina - Szolnoki Sportcentrum2017.05.07 - 11:00vasárnap27 - 60
  Szolnoki Sportcentrum - SZEDEÁK Aranysakálok2017.05.07 - 12:30vasárnap41 - 29
"B" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Farkasok - SZEDEÁK Dózsa2017.05.07 - 09:00vasárnap67 - 56
  SZEDEÁK Dózsa - MP Sport Timisoara 2017.05.07 - 10:30vasárnap36 - 62
  MP Sport Timisoara - Vásárhelyi Farkasok2017.05.07 - 12:00vasárnap47 - 42
"C" csoport - Mezőberényi Általános Iskola
(5650 Mezőberény Petőfi út 17-19.)
  Mezőberényi KK - Békéscsabai KK/A2017.05.06 - 09:30szombat71 - 56
  Békéscsabai KK/A - SZEDEÁK Alsóváros2017.05.06 - 11:00szombat52 - 45
  SZEDEÁK Alsóváros - Mezőberényi KK2017.05.06 - 12:30szombat34 - 81
"D" csoport - Terem
()
  Gyulai Vidrák - Békési Heppes Szöcskék2017.05.06 - 09:00szombat45 - 68
  Békési Heppes Szöcskék - Karcagi SE Farkasok2017.05.06 - 10:30szombat45 - 66
  Karcagi SE Farkasok - Gyulai Vidrák2017.05.06 - 12:00szombat48 - 43
"E" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Villámok - Vásárhelyi Pacsirták2017.05.06 - 13:30szombat24 - 46
  Vásárhelyi Pacsirták - Kertvárosi Gepárdok2017.05.06 - 15:00szombat49 - 28
  Kertvárosi Gepárdok - Vásárhelyi Villámok2017.05.06 - 16:30szombat30 - 37
"F" csoport - Móricz Zsigmond Református Kollégium
(5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
  Kisújszállási SE - Karcagi SE Oroszlánkölykök2017.05.07 - 09:00vasárnap73 - 17
  Karcagi SE Oroszlánkölykök - Tószegi Vadrózsák2017.05.07 - 10:30vasárnap20 - 70
  Tószegi Vadrózsák - Kisújszállási SE2017.05.07 - 12:00vasárnap44 - 63
"G" csoport - Bonifert Domonkos Általános Iskola
(6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
  SZEDEÁK JuGyu - SZEDEÁK Kisdózsa2017.05.13 - 13:00szombat49 - 19
  SZEDEÁK Kisdózsa - Szeged KE - Alsóváros2017.05.13 - 14:30szombat48 - 23
  Szeged KE - Alsóváros - SZEDEÁK JuGyu2017.05.13 - 16:00szombat17 - 48
"H" csoport - Bonifert Domonkos Általános Iskola
(6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
  SZEDEÁK Weöres - SZEDEÁK Ezüstrókák2017.05.13 - 08:30szombat35 - 27
  SZEDEÁK Ezüstrókák - Szeged KE - Pingvinek2017.05.13 - 10:00szombat59 - 29
  Szeged KE - Pingvinek - SZEDEÁK Weöres2017.05.13 - 11:30szombat29 - 54
"I" csoport - Klauzál Gábor Általános Iskola
(6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
  Szentesi KK - HSA Bombázók2017.05.07 - 09:30vasárnap63 - 18
  HSA Bombázók - Szeged KE - Rózsaszín Párducok2017.05.07 - 11:00vasárnap58 - 47
  Szeged KE - Rózsaszín Párducok - Szentesi KK2017.05.07 - 12:30vasárnap11 - 62
"J" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Rókák - HSA Pumák2017.05.06 - 09:00szombat25 - 29
  HSA Pumák - Ricsilla - GFF Gyakorló Szarvas2017.05.06 - 10:30szombat43 - 63
  Ricsilla - GFF Gyakorló Szarvas - Vásárhelyi Rókák2017.05.06 - 12:00szombat25 - 41
"K" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK/C - Békéscsabai KK/B2017.05.06 - 09:00szombat49 - 22
  Békéscsabai KK/B - Szentesi KK II.2017.05.06 - 10:30szombat33 - 35
  Szentesi KK II. - Békéscsabai KK/C2017.05.06 - 12:00szombat17 - 52

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Sportiskolás Elefántok - Soproni Sportiskolás Párducok2017.05.07 - 09:00vasárnap68 - 66
  Soproni Tigrisek Deák tér - Soproni Sportiskolás Elefántok2017.05.07 - 10:15vasárnap45 - 68
  Soproni Sportiskolás Párducok - Soproni Tigrisek Deák tér2017.05.07 - 11:30vasárnap55 - 37
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Oroszlánfókák - Tatai Hangyácskák2017.05.06 - 10:30szombat66 - 74
  Tatai Hangyácskák - Szorgos Darazsak2017.05.06 - 11:45szombat85 - 46
  Szorgos Darazsak - OSE Oroszlánfókák2017.05.06 - 13:00szombat65 - 75
"C" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Győri KC Hangyák2017.05.07 - 12:45vasárnap2 - 0
  Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Sportiskolás Zsiráfok2017.05.07 - 14:00vasárnap65 - 49
  Győri KC Hangyák - Soproni Tigrisek Orsolya2017.05.07 - 15:15vasárnap0 - 2
"D" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Győri KC Vizslák - MTE 19042017.05.07 - 09:00vasárnap36 - 25
  MTE 1904 - Gárdonyis Darazsak2017.05.07 - 10:00vasárnap20 - 22
  Gárdonyis Darazsak - Győri KC Vizslák2017.05.07 - 11:00vasárnap30 - 48
"E" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Sportiskolás Farkasok - Hunyadis Darazsak2017.05.07 - 09:00vasárnap16 - 44
  Győri KC Lovagok - Soproni Sportiskolás Farkasok2017.05.07 - 10:00vasárnap0 - 2
  Hunyadis Darazsak - Győri KC Lovagok2017.05.07 - 11:00vasárnap2 - 0
"F" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Győri KC Kenguruk - Lackneros Darazsak2017.05.07 - 12:00vasárnap0 - 2
  Prohászkás Csibék - Győri KC Kenguruk2017.05.07 - 13:00vasárnap0 - 2
  Lackneros Darazsak - Prohászkás Csibék2017.05.07 - 14:00vasárnap2 - 0
"G" csoport - Győr Városi Egyetemi Csarnok
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Villámló Kovácsok - Mezőörsi Oroszlánok2017.05.06 - 10:00szombat20 - 0
  Mezőörsi Oroszlánok - Soproni Tigriskölykök2017.05.06 - 11:00szombat0 - 20
  Soproni Tigriskölykök - Villámló Kovácsok2017.05.06 - 12:00szombat2 - 0

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Tapolcai Sárkányok - Körmendi Törpördögök/B2017.05.07 - 15:00vasárnap50 - 57
  Ricsilla Sport - Tapolcai Sárkányok2017.05.07 - 16:10vasárnap43 - 46
  Körmendi Törpördögök/B - Ricsilla Sport2017.05.07 - 17:20vasárnap62 - 29
"B" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Harcos Sólymok - Ricsilla Hévíz2017.05.06 - 10:00szombat60 - 41
  Kalózok - Tapolcai Gazellák2017.05.06 - 11:10szombat62 - 56
  Ricsilla Hévíz - Tapolcai Gazellák2017.05.06 - 12:20szombat59 - 54
  Harcos Sólymok - Kalózok2017.05.06 - 13:30szombat68 - 37
"C" csoport - Paragvári Utcai Általános Iskola
(9700 Szombathely, Paragvári u. 2.)
  Paragváris Sólymok - Kanizsai Mókusok/B2017.05.06 - 09:30szombat125 - 30
  Móra Ferenc Ált. Isk. - Ajka2017.05.06 - 10:40szombat28 - 58
  Kanizsai Mókusok/B - Móra Ferenc Ált. Isk.2017.05.06 - 11:50szombat22 - 80
  Paragváris Sólymok - Ajka2017.05.06 - 13:00szombat75 - 60

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  Kozármisleny SE - Monok SE2017.05.06 - 14:30szombat61 - 55
  Monok SE - GYKSE Szekszárd/A2017.05.06 - 16:00szombat61 - 45
  GYKSE Szekszárd/A - Kozármisleny SE2017.05.06 - 17:30szombat55 - 82
"B" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2017.05.06 - 09:00szombat65 - 32
  Dombóvári KS - PVSK-Panthers/B2017.05.06 - 10:30szombat65 - 42
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Dombóvári KS 2017.05.06 - 12:00szombat35 - 51
"C" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Gyakorlós Törpék - Pécsi VSK Turbó Egerek2017.05.06 - 13:30szombat42 - 91
  Pécsi VSK Turbó Egerek - KASI/B2017.05.06 - 15:00szombat52 - 60
  KASI/B - Gyakorlós Törpék2017.05.06 - 16:30szombat76 - 56
"D" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  KASI/D - KASI/E2017.05.06 - 09:00szombat48 - 38
  KASI/C - KASI/D2017.05.06 - 10:30szombat62 - 37
  KASI/E - KASI/C2017.05.06 - 12:00szombat16 - 47
"E" csoport - PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
(7624 Pécs Őz utca 2.)
  PVSK-Panthers/C - GYKSE Szekszárd/B2017.05.06 - 09:00szombat44 - 74
  Pécsi VSK Fehér Tigrisek - PVSK-Panthers/C2017.05.06 - 10:30szombat32 - 68
  GYKSE Szekszárd/B - Pécsi VSK Fehér Tigrisek2017.05.06 - 12:00szombat85 - 27
"F" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd - Tamási Dámocskák2017.05.06 - 13:30szombat33 - 46
  Tamási Dámocskák - PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér 2017.05.06 - 15:00szombat69 - 28
  PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér - PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd 2017.05.06 - 16:30szombat30 - 25
"G" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PVSK-Panthers/D - Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch2017.05.07 - 09:00vasárnap22 - 47
  Kozármisleny SE/B - PVSK-Panthers/D2017.05.07 - 10:30vasárnap50 - 35
  Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch - Kozármisleny SE/B2017.05.07 - 12:00vasárnap48 - 53
"H" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai - PVSK-Panthers/E2017.05.14 - 09:00vasárnap41 - 22
  Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló - Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai2017.05.14 - 10:30vasárnap0 - 2
  PVSK-Panthers/E - Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló2017.05.14 - 12:00vasárnap2 - 0

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Pityke Pumák - Lehel Kosársuli2017.05.06 - 12:45szombat16 - 74
  Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Koalák2017.05.06 - 14:00szombat54 - 39
  Kecskeméti KA Koalák - Pityke Pumák2017.05.06 - 15:15szombat58 - 50
"B" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KC - FTSI József A. Iskola2017.05.06 - 09:00szombat34 - 40
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KC 2017.05.06 - 10:15szombat67 - 46
  FTSI József A. Iskola - Nagykőrösi Sólymok2017.05.06 - 11:30szombat2 - 0
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - CEKK2017.05.07 - 09:00vasárnap15 - 90
  CEKK - Bajai NKK/B2017.05.07 - 10:15vasárnap61 - 39
  Bajai NKK/B - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2017.05.07 - 11:30vasárnap57 - 24
"D" csoport - Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium
(6000 Kecskemét Dózsa György út 22.)
  Hernád SE - FTSI Constantinum 1.2017.05.06 - 09:00szombat37 - 41
  KLIKK Zsiráfok - FTSI Dózsa Gy. Iskola2017.05.06 - 10:15szombat50 - 21
  Hernád SE - FTSI Dózsa Gy. Iskola2017.05.06 - 11:30szombat42 - 31
  FTSI Constantinum 1. - KLIKK Zsiráfok2017.05.06 - 12:45szombat32 - 44
"E" csoport - Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium
(6000 Kecskemét Dózsa György út 22.)
  Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Batthyány L. Iskola2017.05.07 - 09:00vasárnap39 - 19
  FTSI Platán Iskola - Baja MNAMK Rakétái2017.05.07 - 10:15vasárnap45 - 32
  FTSI Batthyány L. Iskola - Baja MNAMK Rakétái2017.05.07 - 11:30vasárnap26 - 25
  Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Platán Iskola2017.05.07 - 12:45vasárnap27 - 24

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  DKKA Ugrómókusok - Veszprémi UKE2017.05.07 - 10:00vasárnap24 - 27
  Veszprémi UKE - Pápai KC2017.05.07 - 11:15vasárnap47 - 26
  Pápai KC - DKKA Ugrómókusok2017.05.07 - 12:30vasárnap27 - 66
"B" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Marcali Szürkefarkasok - Velencei Gézengúzok2017.05.07 - 14:00vasárnap20 - 51
  DKKA Csigák - Marcali Szürkefarkasok2017.05.07 - 15:15vasárnap45 - 37
  Velencei Gézengúzok - DKKA Csigák2017.05.07 - 16:30vasárnap37 - 38
"C" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Gepárdok - DKKA Vezérek2017.05.13 - 10:00szombat46 - 40
  DKKA Vezérek - Fűzfői AK2017.05.13 - 11:15szombat29 - 44
  Fűzfői AK - DKKA Gepárdok2017.05.13 - 12:30szombat25 - 40
"D" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Párducok - Pusztaszabolcsi Tigrisek2017.05.07 - 10:00vasárnap57 - 26
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - Újvárosi Szelek2017.05.07 - 11:15vasárnap30 - 38
  Újvárosi Szelek - DKKA Párducok2017.05.07 - 12:30vasárnap26 - 58
"E" csoport - Gál Gyula Városi Sportcsarnok
(8100 Várpalota Fehérvári utca9. )
  DKKA Nyuszik - Újvárosi Szikra2017.05.06 - 10:00szombat20 - 0
  Pákozdi Kócsagok - Várpalotai Sárkányok2017.05.06 - 11:15szombat38 - 60
  Újvárosi Szikra - Pákozdi Kócsagok2017.05.06 - 12:30szombat0 - 20
  DKKA Nyuszik - Várpalotai Sárkányok2017.05.06 - 13:45szombat21 - 40

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Csata Garfield - MAFC FarkasrétMakay Dániel - Komlódi Benedek2017.05.06 - 08:30szombat69 - 38
  Vasas Amazonok - Csata GarfieldMakay Dániel - Komlódi Benedek2017.05.06 - 09:45szombat26 - 59
  MAFC Farkasrét - Vasas AmazonokGaál Norbert - Simon Kristóf2017.05.06 - 11:00szombat61 - 54
"B" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Fürge Vasas - PAFC BasketGaál Norbert - Gruber Nikolett2017.05.07 - 08:30vasárnap53 - 50
  Pannónia Vasas - Fürge VasasGaál Norbert - Gruber Nikolett2017.05.07 - 09:45vasárnap53 - 43
  PAFC Basket - Pannónia VasasVarga Fanni - Rózsavölgyi Alexandra2017.05.07 - 11:00vasárnap48 - 50
"C" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Megyeri Tigrisek KKVarga Fanni - Rózsavölgyi Alexandra2017.05.07 - 12:15vasárnap57 - 27
  Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya/ANagy István - Sebestyén Richárd2017.05.07 - 13:30vasárnap52 - 46
  Megyeri Tigrisek KK - Kaszások AkadémiaNagy István - Sebestyén Richárd2017.05.07 - 14:45vasárnap42 - 50
"D" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Budafoki Kölyök Békák - Kéksárga KoalákGaál Norbert - Simon Kristóf2017.05.06 - 12:15szombat49 - 17
  BEAC - Budafoki Kölyök BékákCsoma Viktor - Makay Dániel2017.05.06 - 13:30szombat51 - 52
  Kéksárga Koalák - BEAC Csoma Viktor - Makay Dániel2017.05.06 - 14:45szombat30 - 47
"E" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Török Sasfiókák - BLF KengurukHorváth Kinga - Gruber Nikolett2017.05.06 - 08:30szombat58 - 49
  Kéksárga Okapik - Török SasfiókákBózsó Gábor - Gruber Nikolett2017.05.06 - 09:45szombat49 - 48
  BLF Kenguruk - Kéksárga OkapikBózsó Gábor - Horváth Kinga2017.05.06 - 11:00szombat63 - 47
"F" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Vasas GepárdokRózsavölgyi Alexandra - Komlódi Benedek2017.05.06 - 12:15szombat53 - 29
  Grosics Vizslák - Zsíros Akadémia DarázslányokRózsavölgyi Alexandra - Komlódi Benedek2017.05.06 - 13:30szombat25 - 56
  Vasas Gepárdok - Grosics VizslákBózsó Gábor - Németh Péter2017.05.06 - 14:45szombat27 - 19
"G" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  ELITE Rínók - Vasas BolhákBózsó Gábor - Németh Péter2017.05.06 - 16:00szombat42 - 34
  Kaszás Girls - ELITE RínókCsoma Viktor - Sebestyén Richárd2017.05.06 - 17:15szombat40 - 42
  Vasas Bolhák - Kaszás GirlsCsoma Viktor - Sebestyén Richárd2017.05.06 - 18:30szombat49 - 43
"H" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Radobasket - BDSE - Kéksárga ZsiráfokBózsó Gábor - Németh Péter2017.05.07 - 08:30vasárnap46 - 66
  Herceghalmi Tigrisek - Radobasket - BDSE Bózsó Gábor - Németh Péter2017.05.07 - 09:45vasárnap45 - 32
  Kéksárga Zsiráfok - Herceghalmi TigrisekKozma Balázs - Makay Dániel2017.05.07 - 11:00vasárnap39 - 30
"I" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Zuglói Sasok - Budapesti Honvéd FalconsBognár Domokos - Steier Krisztián2017.05.07 - 16:00vasárnap55 - 29
  Vagány Nyulak - Zuglói SasokBognár Domokos - Jankovics Viktor2017.05.07 - 17:15vasárnap28 - 54
  Budapesti Honvéd Falcons - Vagány NyulakJankovics Viktor - Steier Krisztián2017.05.07 - 18:30vasárnap39 - 19
"J" csoport - Kocsis Sándor Sportközpont
(1107 Budapest Bihari utca 23.)
  TFSE Farkasok - DMTK Haraszti SasokPál Roland - Hőgerl Bence2017.05.06 - 08:30szombat50 - 77
  Herman Pókok - TFSE FarkasokPál Roland - Hőgerl Bence2017.05.06 - 09:45szombat60 - 40
  DMTK Haraszti Sasok - Herman PókokMóricz Krisztián - Újhelyi Ádám2017.05.06 - 11:00szombat67 - 37
"K" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - BEAC FarkasrétMagyar Zoltán - Paulus Bence Máté2017.05.06 - 16:00szombat0 - 2
  Budapesti Honvéd Sólymok - Zsíros Akadémia Kőbánya/BNagy István - Szőke Gábor2017.05.06 - 17:15szombat2 - 0
  BEAC Farkasrét - Budapesti Honvéd SólymokNagy István - Szőke Gábor2017.05.06 - 18:30szombat40 - 41
"L" csoport - Kocsis Sándor Sportközpont
(1107 Budapest Bihari utca 23.)
  KKS Tigers - Ziccer BocsokPál Roland - Újhelyi Ádám2017.05.06 - 16:00szombat36 - 43
  Gödi SE - KKS TigersMatejovics Márk - Pál Roland2017.05.06 - 17:15szombat52 - 36
  Ziccer Bocsok - Gödi SEMatejovics Márk - Újhelyi Ádám2017.05.06 - 18:30szombat44 - 37
"M" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Kaszás TornyokAdjudani Pezsman - Szabó István2017.05.06 - 08:30szombat26 - 40
  Radobasket - BDSE Bicske - Zsíros Akadémia Kőbánya/PannóniaAdjudani Pezsman - Szőke Gábor2017.05.06 - 09:45szombat40 - 23
  Kaszás Tornyok - Radobasket - BDSE BicskeSzőke Gábor - Szabó István2017.05.06 - 11:00szombat37 - 35
"N" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  JKC/A - BEAC VizslákBognár Domokos - Pál Roland2017.05.07 - 08:30vasárnap0 - 2
  BKG DSE - JKC/ABognár Domokos - Pál Roland2017.05.07 - 09:45vasárnap2 - 0
  BEAC Vizslák - BKG DSESzabó István - Zádeczki Donát László2017.05.07 - 11:00vasárnap32 - 44
"O" csoport - Kocsis Sándor Sportközpont
(1107 Budapest Bihari utca 23.)
  Törekvés Törpillák - Monori SEMóricz Krisztián - Újhelyi Ádám2017.05.06 - 12:15szombat12 - 48
  Kaszás Reménységek - Törekvés TörpillákMatejovics Márk - Hőgerl Bence2017.05.06 - 13:30szombat31 - 29
  Monori SE - Kaszás ReménységekMatejovics Márk - Hőgerl Bence2017.05.06 - 14:45szombat56 - 24
"P" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Malév SC - Megyeri TigriskölykökTóth Richárd - Komlódi Benedek2017.05.07 - 09:00vasárnap18 - 35
  Zsíros Akadémia Kisdarázslányok - Malév SCKomlódi Benedek - Steiner Máté2017.05.07 - 10:15vasárnap65 - 10
  Megyeri Tigriskölykök - Zsíros Akadémia KisdarázslányokTóth Richárd - Steiner Máté2017.05.07 - 11:30vasárnap23 - 35
"Q" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Radobasket - BDSE Érd - Keresztúri MéhecskékSzokolainé Váradi Csilla - Szőts Dávid2017.05.06 - 16:00szombat0 - 2
  SZSE Párducok - Radobasket - BDSE ÉrdSzokolainé Váradi Csilla - Zádeczki Donát László2017.05.06 - 17:15szombat2 - 0
  Keresztúri Méhecskék - SZSE PárducokSzőts Dávid - Zádeczki Donát László2017.05.06 - 18:30szombat34 - 35
"R" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Budafoki Kölyök Bolhák - ELITE ElefántokSzabó István - Zádeczki Donát László2017.05.07 - 12:15vasárnap22 - 36
  PAFC Mennydörgők - Budafoki Kölyök BolhákBános Csaba - Hőgerl Bence2017.05.07 - 13:30vasárnap53 - 20
  ELITE Elefántok - PAFC MennydörgőkBános Csaba - Hőgerl Bence2017.05.07 - 14:45vasárnap25 - 32
"S" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  MTK Budapest - Pasa CsillagaiAdjudani Pezsman - Szabó II. Péter2017.05.07 - 16:00vasárnap37 - 17
  SZSE Oroszlánok - MTK BudapestAdjudani Pezsman - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.05.07 - 17:15vasárnap29 - 34
  Pasa Csillagai - SZSE OroszlánokSzentpáli-Gavallér Csaba - Szabó II. Péter2017.05.07 - 18:30vasárnap14 - 48
"T" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Gödöllői SK - Megyeri TigrislányokTahin András - Bános Csaba2017.05.06 - 16:00szombat0 - 2
  Kölökös Törpék - Gödöllői SKSzentpáli-Gavallér Csaba - Szabó II. Péter2017.05.06 - 17:15szombat2 - 0
  Megyeri Tigrislányok - Kölökös TörpékSzentpáli-Gavallér Csaba - Szabó II. Péter2017.05.06 - 18:30szombat61 - 14
"U" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Megyeri Tigrismanók - Budai AranysakálokSteiner Máté - Szabó II. Péter2017.05.06 - 12:15szombat2 - 0
  BLF Bolhák - Megyeri TigrismanókSteiner Máté - Szabó II. Péter2017.05.06 - 13:30szombat57 - 21
  Budai Aranysakálok - BLF BolhákTahin András - Bános Csaba2017.05.06 - 14:45szombat43 - 44
"V" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Gödi Farkasok - BLF TücskökAdjudani Pezsman - Zádeczki Donát László2017.05.06 - 12:15szombat0 - 2
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázsfészek - Gödi FarkasokAdjudani Pezsman - Zádeczki Donát László2017.05.06 - 13:30szombat2 - 0
  BLF Tücskök - Zsíros Akadémia Kőbánya/DarázsfészekMagyar Zoltán - Paulus Bence Máté2017.05.06 - 14:45szombat24 - 59
"W" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  BC Csepel - KKS TitánokKomlódi Benedek - Konta Csanád János2017.05.07 - 12:45vasárnap21 - 49
  Viadukt SE - BC CsepelAdjudani Pezsman - Komlódi Benedek2017.05.07 - 14:00vasárnap25 - 54
  KKS Titánok - Viadukt SEAdjudani Pezsman - Konta Csanád János2017.05.07 - 15:15vasárnap76 - 23
"X" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  HSE - Budai VillámokHorváth Kinga - Zádeczki Donát László2017.05.07 - 16:00vasárnap15 - 30
  Ziccer Kistigrisek - HSEBózsó Gábor - Horváth Kinga2017.05.07 - 17:15vasárnap18 - 34
  Budai Villámok - Ziccer KistigrisekBózsó Gábor - Zádeczki Donát László2017.05.07 - 18:30vasárnap31 - 11
"Y" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  JKC/B - Taksonyi DSEKozma Balázs - Makay Dániel2017.05.07 - 12:15vasárnap0 - 2
  BSC Bocsok - JKC/BMóricz Krisztián - Kiss Barnabás2017.05.07 - 13:30vasárnap2 - 0
  Taksonyi DSE - BSC BocsokMóricz Krisztián - Kiss Barnabás2017.05.07 - 14:45vasárnap35 - 32

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok