Név:
E-mail:
Kenguru Kupa - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Hajdúböszörmény, Középkerti Ált. Isk.
  Hajdúböszörményi TE - LPS Bihorul Oradea II. 2015.04.26 - 09:00vasárnap38 - 37
  Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák - Hajdúböszörményi TE2015.04.26 - 10:15vasárnap37 - 29
  LPS Bihorul Oradea II. - Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák2015.04.26 - 11:30vasárnap42 - 25
"B" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - GKS Nyíregyháza/B2015.04.25 - 09:30szombat83 - 25
  GKS Nyíregyháza/B - Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok2015.04.25 - 10:45szombat30 - 35
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Ziccer Tigrisek TK Rakéták 2015.04.25 - 12:00szombat33 - 57
"C" csoport - Nyíregyháza, Nyíregyházi Főiskola
  Zsákoló Zsiráfbébik - GKS Nyíregyháza/D2015.04.26 - 09:30vasárnap43 - 47
  GKS Nyíregyháza/D - Ziccer Tigrisek Jaguárok2015.04.26 - 10:45vasárnap27 - 67
  Ziccer Tigrisek Jaguárok - Zsákoló Zsiráfbébik2015.04.26 - 12:00vasárnap77 - 16
"D" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  NyKS Zsiráfbébik - Derecske2015.04.26 - 09:00vasárnap38 - 33
  GKS Nyíregyháza/C - Ziccer Tigrisek II.2015.04.26 - 09:00vasárnap24 - 80
  Ziccer Tigrisek II. - NyKS Zsiráfbébik2015.04.26 - 10:15vasárnap84 - 14
  GKS Nyíregyháza/C - Derecske2015.04.26 - 10:15vasárnap46 - 32
"E" csoport - Nyíregyháza, Nyíregyházi Főiskola
  CS Crisul Oradea - NYKS Zsiráfok2015.04.26 - 13:15vasárnap58 - 15
  Hajdúhadház I. - CS Crisul Oradea2015.04.26 - 14:30vasárnap16 - 59
  NYKS Zsiráfok - Hajdúhadház I.2015.04.26 - 15:45vasárnap12 - 35

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Sátoraljaújhely, Városi Sportcsarnok
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok2015.04.25 - 10:00szombat49 - 51
  ÉLKSK Sátoraljaújhely - Tiszaújvárosi Phoenix KK2015.04.25 - 11:15szombat64 - 57
  Egri Kék Oroszlánok - ÉLKSK Sátoraljaújhely 2015.04.25 - 12:30szombat44 - 60
"B" csoport - Salgótarján, Pénzügyi és Számviteli Főiskola tornaterme
  Salgótarjáni KI Fekete Sasok - ÉLKSK Szikszó 2015.04.26 - 11:00vasárnap37 - 44
  Szerencsi VSE II. - Salgótarjáni KI Fekete Sasok2015.04.26 - 12:15vasárnap31 - 59
  ÉLKSK Szikszó - Szerencsi VSE II.2015.04.26 - 13:30vasárnap58 - 42
"C" csoport - Ózd, Vasvár úti Ált. Isk.
  MEAFC Basket Bulls - ÉLKSK Sárospatak 2015.04.25 - 10:00szombat2 - 0
  ÉLKSK Ózd - ÉLKSK Mezőcsát2015.04.25 - 11:15szombat57 - 30
  ÉLKSK Sárospatak - ÉLKSK Mezőcsát2015.04.25 - 12:30szombat0 - 2
  MEAFC Basket Bulls - ÉLKSK Ózd 2015.04.25 - 13:45szombat41 - 61
"D" csoport - Mezőcsát, Egressy Béni Ált. Isk.
  Mezőcsát DSE - Egri Hunyadi SOKK2015.04.26 - 10:00vasárnap58 - 22
  Mátra UKK Gyöngyös - Fürge Gyíkok DSE2015.04.26 - 11:15vasárnap32 - 33
  Egri Hunyadi SOKK - Mátra UKK Gyöngyös2015.04.26 - 12:30vasárnap43 - 55
  Mezőcsát DSE - Fürge Gyíkok DSE2015.04.26 - 13:45vasárnap33 - 26

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Szolnok, Kőrösi Cs. S. Ál.
  Békési Heppes Szöcskék - Szolnoki Kismanók2015.04.26 - 15:00vasárnap58 - 87
  Viharsarki Farkasok - Békési Heppes Szöcskék2015.04.26 - 16:15vasárnap87 - 56
  Szolnoki Kismanók - Viharsarki Farkasok2015.04.26 - 17:30vasárnap60 - 74
"B" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Kobrák - Vásárhelyi Sólymok2015.04.26 - 09:00vasárnap48 - 69
  Vásárhelyi Sólymok - SZEDEÁK Dózsa2015.04.26 - 10:30vasárnap104 - 33
  SZEDEÁK Dózsa - Vásárhelyi Kobrák2015.04.26 - 12:00vasárnap38 - 69
"C" csoport - Kisújszállás, Móricz Gimnázium
  Kisújszállás SE - Mezőberényi KK2015.04.26 - 10:00vasárnap56 - 60
  Mezőberényi KK - Szögedi Harcsák2015.04.26 - 11:30vasárnap48 - 91
  Szögedi Harcsák - Kisújszállás SE2015.04.26 - 13:00vasárnap54 - 44
"D" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Ugrómókusok - SZEDEÁK Domaszék2015.04.25 - 09:00szombat67 - 30
  SZEDEÁK Domaszék - Mezőtúri Református DSE2015.04.25 - 10:30szombat38 - 67
  Mezőtúri Református DSE - Vásárhelyi Ugrómókusok2015.04.25 - 12:00szombat45 - 72
"E" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Turbócsigák - SZEDEÁK Alsóváros2015.04.26 - 13:30vasárnap42 - 70
  SZEDEÁK Alsóváros - Vásárhelyi Kishódok2015.04.26 - 15:00vasárnap51 - 40
  Vásárhelyi Kishódok - Vásárhelyi Turbócsigák2015.04.26 - 16:30vasárnap37 - 50
"F" csoport - Szeged, Radnóti M. Gimn.
  Karcagi SE Pusztai Rókák - Szeged KE/B2015.04.26 - 14:30vasárnap64 - 29
  Vásárhelyi Vizslák - Karcagi SE Pusztai Rókák2015.04.26 - 15:45vasárnap19 - 45
  Szeged KE/B - Vásárhelyi Vizslák2015.04.26 - 17:00vasárnap33 - 42
"G" csoport - Szeged, Rókusi Ált. Isk.
  Szatymazi Törpeharcsák - SZEDEÁK JuGyu2015.04.25 - 08:30szombat49 - 35
  SZEDEÁK JuGyu - Gyulai Vidrák/A2015.04.25 - 10:00szombat59 - 35
  Gyulai Vidrák/A - Szatymazi Törpeharcsák2015.04.25 - 11:30szombat43 - 54
"H" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Csikók - Szegedis Gladiátorok Békés2015.04.26 - 12:30vasárnap37 - 39
  Szegedis Gladiátorok Békés - SZEDEÁK Sasfiókák2015.04.26 - 14:00vasárnap23 - 69
  SZEDEÁK Sasfiókák - SZEDEÁK Csikók2015.04.26 - 15:30vasárnap66 - 22
"I" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Kisdózsa - Rókusi Törpeharcsák2015.04.26 - 08:00vasárnap13 - 41
  Rókusi Törpeharcsák - Szentesi KK2015.04.26 - 09:30vasárnap22 - 39
  Szentesi KK - SZEDEÁK Kisdózsa2015.04.26 - 11:00vasárnap56 - 16
"J" csoport - Szeged, Karolina Ált. Isk.
  Szeged KE/D - SZEDEÁK Bonifert2015.04.25 - 08:00szombat40 - 22
  Vásárhelyi Sólyomfiókák - Szeged KE/D2015.04.25 - 09:15szombat77 - 22
  SZEDEÁK Bonifert - Vásárhelyi Sólyomfiókák2015.04.25 - 10:30szombat22 - 65
"K" csoport - Szeged, Karolina Ált. Isk.
  SZEDEÁK Karolina - Béke utcai Törpeharcsák2015.04.25 - 11:45szombat32 - 36
  Szeged KE/E - SZEDEÁK Karolina2015.04.25 - 13:00szombat32 - 27
  Béke utcai Törpeharcsák - Szeged KE/E2015.04.25 - 14:15szombat5 - 34
"L" csoport - Szeged, Rókusi Ált. Isk.
  Vörösmarty Törpeharcsák - SZEDEÁK JuGyuka2015.04.25 - 13:00szombat34 - 7
  Rókusi Picurharcsák - Szeberényi DSE2015.04.25 - 14:30szombat21 - 15
  SZEDEÁK JuGyuka - Szeberényi DSE2015.04.25 - 16:00szombat12 - 24
  Vörösmarty Törpeharcsák - Rókusi Picurharcsák2015.04.25 - 17:30szombat31 - 9

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Sopron, Hunyadi Ált. Isk.
  Deák Téri Elefántok - Soproni Hunyadis Párducok2015.04.26 - 13:30vasárnap44 - 45
  SZKA Győri KC Vizslák - Deák Téri Elefántok2015.04.26 - 14:30vasárnap73 - 41
  Soproni Hunyadis Párducok - SZKA Győri KC Vizslák2015.04.26 - 15:30vasárnap39 - 51
"B" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  SZKA Győri KC Hangyák - OSE Oroszlánfókák2015.04.26 - 09:00vasárnap27 - 52
  SZKA Győri KC Kenguruk - SZKA Győri KC Hangyák2015.04.26 - 10:00vasárnap38 - 33
  OSE Oroszlánfókák - SZKA Győri KC Kenguruk2015.04.26 - 11:00vasárnap45 - 47
"C" csoport - Sopron, Belvárosi Sportcsarnok
  Soproni Tigrisek - Orsolya - Tatai Mókusok2015.04.26 - 10:00vasárnap 
  Soproni Gárdonyis Zsiráfok - Soproni Tigrisek - Orsolya2015.04.26 - 11:00vasárnap 
  Tatai Mókusok - Soproni Gárdonyis Zsiráfok2015.04.26 - 12:00vasárnap50 - 41
"D" csoport - Tatabánya, Éltes Mátyás Ált. Isk.
  Tatai Hangyácskák - Szorgos Méhek2015.04.26 - 11:00vasárnap55 - 21
  Tatabánya KC - Tatai Hangyácskák2015.04.26 - 12:00vasárnap19 - 56
  Szorgos Méhek - Tatabánya KC2015.04.26 - 10:00vasárnap38 - 43
"E" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  SZKA Győri KC Lovagok - MTE 19042015.04.26 - 12:00vasárnap0 - 20
  Mórás Cápák - Villámló Kovácsok2015.04.26 - 13:00vasárnap0 - 2
  SZKA Győri KC Lovagok - Mórás Cápák2015.04.26 - 14:00vasárnap 
  MTE 1904 - Villámló Kovácsok2015.04.26 - 15:00vasárnap23 - 4

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Szekszárd, Dienes Valéria Általános Iskola
  PVSK-Panthers/B - Szekszárdi Törpördögök GYKSE2015.04.25 - 09:00szombat62 - 32
  Szekszárdi Törpördögök GYKSE - KASI Delfinek/A2015.04.25 - 10:30szombat64 - 47
  KASI Delfinek/A - PVSK-Panthers/B2015.04.25 - 12:30szombat39 - 110
"B" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Marcali Szürke Farkasok/A - Kosárlabda Akadémia Pécs F12015.04.25 - 12:30szombat37 - 52
  KASI Delfinek/B - Marcali Szürke Farkasok/A2015.04.25 - 14:00szombat70 - 38
  Kosárlabda Akadémia Pécs F1 - KASI Delfinek/B2015.04.25 - 15:30szombat48 - 31
"C" csoport - Kaposvár, KE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny - Gyakorlós Törpék2015.04.25 - 09:00szombat47 - 58
  Szekszárdi Ördögök GYKSE - Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny2015.04.25 - 10:30szombat52 - 43
  Gyakorlós Törpék - Szekszárdi Ördögök GYKSE2015.04.25 - 12:00szombat68 - 37
"D" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  PVSK Gepárdok - KAP-Református/ANK2015.04.26 - 14:00vasárnap59 - 22
  Kosárlabda Akadémia Pécs F2 - PVSK Gepárdok2015.04.26 - 15:30vasárnap32 - 60
  KAP-Református/ANK - Kosárlabda Akadémia Pécs F22015.04.26 - 17:00vasárnap33 - 46
"E" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  KAP-Belvárosi/I.Gyakorló - PVSK Pandák2015.04.25 - 09:00szombat43 - 34
  KAP-Bánki/Miroslav - KAP-Belvárosi/I.Gyakorló2015.04.25 - 10:30szombat27 - 41
  PVSK Pandák - KAP-Bánki/Miroslav2015.04.25 - 12:00szombat50 - 42
"F" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs L2 - Tamási Dámocskák2015.04.26 - 09:30vasárnap43 - 45
  Tamási Dámocskák - Marcali Szürkefarkasok/B2015.04.26 - 11:00vasárnap51 - 42
  Marcali Szürkefarkasok/B - Kosárlabda Akadémia Pécs L22015.04.26 - 12:30vasárnap30 - 51
"G" csoport - Pécs, TÁSI
  KAP-Csokonai/Pellérd - PINKK-Komló Sport2015.04.25 - 08:00szombat29 - 49
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár - KAP-Csokonai/Pellérd2015.04.25 - 09:30szombat36 - 34
  PINKK-Komló Sport - Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár2015.04.25 - 11:00szombat34 - 47
"H" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  KAP-Koch/Deák - KAP-Jókai/Köztér2015.04.25 - 13:30szombat43 - 49
  Dombóvári KS/B - KAP-Koch/Deák2015.04.25 - 15:00szombat28 - 44
  KAP-Jókai/Köztér - Dombóvári KS/B2015.04.25 - 16:30szombat50 - 24

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Nagykőrös, Petőfi Sándor Ált. Isk.
  Pityke Párducok - JKSE Kosársuli2015.04.28 - 16:00kedd67 - 52
  JKSE Kosársuli - Kecskeméti KA 3.2015.04.28 - 17:15kedd47 - 49
  Kecskeméti KA 3. - Pityke Párducok2015.04.28 - 18:30kedd38 - 57
"B" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Jövő Bajnokai Kenguruk - Miklósi Aprókák2015.04.26 - 09:00vasárnap91 - 27
  CEKK - Jövő Bajnokai Kenguruk2015.04.26 - 10:15vasárnap30 - 35
  Miklósi Aprókák - CEKK2015.04.26 - 11:30vasárnap26 - 61
"C" csoport - Kecskemét, Kodály Iskola
  Kecskeméti KA 4. - Nagykőrösi Sólymok2015.04.26 - 09:00vasárnap47 - 46
  KKA Ézi - Kecskeméti KA 4.2015.04.26 - 10:15vasárnap4 - 77
  Nagykőrösi Sólymok - KKA Ézi2015.04.26 - 11:30vasárnap75 - 16
"D" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Félegyházi TSI/A - Kecskeméti KC2015.04.25 - 14:30szombat34 - 48
  Félegyházi TSI/A - Kecskeméti KC2015.04.25 - 14:30szombat34 - 48
  Kecskeméti KC - Hernád SE2015.04.25 - 15:45szombat34 - 66
  Hernád SE - Félegyházi TSI/A2015.04.25 - 17:00szombat57 - 25
"E" csoport - Kecskemét, Kodály Iskola
  Baja MNAMK Rakétái - Zrínyi Iskola2015.04.26 - 12:45vasárnap14 - 38
  Arany Iskola - Baja MNAMK Rakétái2015.04.26 - 14:00vasárnap17 - 40
  Zrínyi Iskola - Arany Iskola2015.04.26 - 15:15vasárnap41 - 22
"F" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  KECEL - Félegyházi TSI/B2015.04.26 - 12:45vasárnap65 - 48
  Mátyás Iskola - Móra Tornádók2015.04.26 - 14:00vasárnap47 - 41
  Móra Tornádók - Félegyházi TSI/B2015.04.26 - 15:15vasárnap47 - 83
  KECEL - Mátyás Iskola2015.04.26 - 16:30vasárnap73 - 28

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Gepárdok - DKKA Ördögök2015.04.25 - 10:00szombat30 - 47
  DKKA Ördögök - Atomerőmű SE2015.04.25 - 11:15szombat34 - 59
  Atomerőmű SE - DKKA Gepárdok2015.04.25 - 12:30szombat70 - 13
"B" csoport - Balatonkenese, Rády József Sportcsarnok
  Siófoki KS - Fűzfői AK2015.04.26 - 10:00vasárnap48 - 24
  Dunaújvárosi Sárkányok/A - Siófoki KS2015.04.26 - 11:15vasárnap27 - 48
  Fűzfői AK - Dunaújvárosi Sárkányok/A2015.04.26 - 12:30vasárnap18 - 53
"C" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Vadmacskák - DKKA Rókák2015.04.26 - 10:00vasárnap39 - 17
  DKKA Csigák - DKKA Nyuszik2015.04.26 - 11:15vasárnap61 - 29
  DKKA Rókák - DKKA Nyuszik2015.04.26 - 12:30vasárnap33 - 41
  DKKA Vadmacskák - DKKA Csigák2015.04.26 - 13:45vasárnap29 - 41
"D" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Vezérek - Dunaújvárosi Sárkányok/B2015.04.25 - 14:00szombat64 - 23
  Dunaújvárosi Sárkányok/B - DKKA Párducok2015.04.25 - 15:15szombat31 - 63
  DKKA Párducok - DKKA Vezérek2015.04.25 - 16:30szombat26 - 42

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Fürge Vasas - MAFC Heisler2015.04.25 - 16:00szombat2 - 0
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Fürge Vasas2015.04.25 - 17:15szombat40 - 47
  MAFC Heisler - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2015.04.25 - 18:30szombat0 - 2
"B" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Óbudai Kaszások - MAFC Mokos2015.04.26 - 08:30vasárnap64 - 17
  Csata Garfield - Óbudai Kaszások2015.04.26 - 09:45vasárnap30 - 64
  MAFC Mokos - Csata Garfield2015.04.26 - 11:00vasárnap21 - 37
"C" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Török Sasfiókák - Kaszás Girls2015.04.25 - 16:00szombat57 - 48
  Vasas Amazonok - Török Sasfiókák2015.04.25 - 17:15szombat39 - 40
  Kaszás Girls - Vasas Amazonok2015.04.25 - 18:30szombat37 - 44
"D" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  TFSE Vizslák - Csata Dunakeszi2015.04.26 - 12:15vasárnap51 - 47
  Honvéd Sólymok - TFSE Vizslák2015.04.26 - 13:30vasárnap46 - 45
  Csata Dunakeszi - Honvéd Sólymok2015.04.26 - 14:45vasárnap55 - 40
"E" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Herman Pókok - Megyeri Tigrisek KK2015.04.25 - 08:30szombat59 - 37
  Vasas Gepárdok - Herman Pókok2015.04.25 - 09:45szombat52 - 52
  Megyeri Tigrisek KK - Vasas Gepárdok2015.04.25 - 11:00szombat45 - 55
"F" csoport - Budapest, Tejút u.
  Kéksárga Okapik - Malév Kobrák2015.04.25 - 09:00szombat53 - 62
  BLF Kenguruk - Kéksárga Okapik2015.04.25 - 10:15szombat70 - 78
  Malév Kobrák - BLF Kenguruk2015.04.25 - 11:30szombat48 - 40
"G" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  ELITE Rínók - Zuglói Sasok2015.04.26 - 16:00vasárnap44 - 34
  KKS-Boys - ELITE Rínók2015.04.26 - 17:15vasárnap39 - 44
  Zuglói Sasok - KKS-Boys2015.04.26 - 18:30vasárnap31 - 43
"H" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Kéksárga Zsiráfok - ZSAKba Macskák2015.04.25 - 14:45szombat57 - 45
  JKC-FKE/A - Kéksárga Zsiráfok2015.04.25 - 16:00szombat27 - 34
  ZSAKba Macskák - JKC-FKE/A2015.04.25 - 17:15szombat52 - 49
"I" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Vasas Bolhák - Radobasket 2015.04.28 - 08:30szombat36 - 32
  Gödi Sasok - Vasas Bolhák2015.04.28 - 09:45szombat42 - 27
  Radobasket - Gödi Sasok2015.04.28 - 11:00szombat35 - 72
"J" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  BEAC Kisvizslák - BEAC Farkasrét2015.04.25 - 08:30szombat42 - 34
  Óbudai Reménységek - BEAC Kisvizslák2015.04.25 - 09:45szombat47 - 37
  BEAC Farkasrét - Óbudai Reménységek2015.04.25 - 11:00szombat21 - 55
"K" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  BKGDSE - Zsíros Akadémia Kőbánya/P2015.04.26 - 11:00vasárnap19 - 66
  ELITE Elefántok - BKGDSE2015.04.26 - 12:15vasárnap28 - 19
  Zsíros Akadémia Kőbánya/P - ELITE Elefántok2015.04.26 - 13:30vasárnap41 - 12
"L" csoport - Budapest, Tejút u.
  Móra Harcosok - PAFC Mennydörgők2015.04.26 - 12:45vasárnap0 - 2
  Herceghalmi Tigrisek - Móra Harcosok2015.04.26 - 14:00vasárnap2 - 0
  PAFC Mennydörgők - Herceghalmi Tigrisek2015.04.26 - 15:15vasárnap39 - 42
"M" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  MTK Budapest - Törekvés Törpillák2015.04.26 - 16:00vasárnap45 - 19
  MAFC Gabányi - MTK Budapest2015.04.26 - 17:15vasárnap33 - 49
  Törekvés Törpillák - MAFC Gabányi2015.04.26 - 18:30vasárnap24 - 54
"N" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Grosics Kisvizslák - Budafoki Kölyök Békák2015.04.25 - 12:15szombat53 - 22
  Budafoki Kölyök Békák - Gödöllői SK2015.04.25 - 13:30szombat23 - 31
  Gödöllői SK - Grosics Kisvizslák2015.04.25 - 14:45szombat20 - 39
"O" csoport - Budapest, Tejút u.
  BLF Bolhák - Ziccer Bocsok2015.04.25 - 12:45szombat72 - 19
  Radobasket Bicske - BLF Bolhák2015.04.25 - 14:00szombat43 - 45
  Ziccer Bocsok - Radobasket Bicske2015.04.25 - 15:15szombat31 - 34
"P" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  KKS-Girls - Törekvés Törpicúrok2015.04.25 - 12:15szombat0 - 2
  Törekvés Törpicúrok - Megyeri Tigriskölykök2015.04.25 - 13:30szombat2 - 0
  Megyeri Tigriskölykök - KKS-Girls2015.04.25 - 14:45szombat2 - 0
"Q" csoport - Budapest, Tejút u.
  HSE - Ziccer Kistigrisek2015.04.26 - 09:00vasárnap0 - 2
  Budafoki Kölyök Bolhák - HSE2015.04.26 - 10:15vasárnap2 - 0
  Ziccer Kistigrisek - Budafoki Kölyök Bolhák2015.04.26 - 11:30vasárnap57 - 28
"R" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Tigrismanók - Kéksárga Koalák2015.04.26 - 08:30vasárnap0 - 2
  SZSE - Tigrismanók2015.04.26 - 09:45vasárnap2 - 0
  Kéksárga Koalák - SZSE2015.04.26 - 11:00vasárnap2 - 0
"S" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Megyeri Tigrislányok - PAFC Villámok2015.04.25 - 12:15szombat0 - 2
  PAFC Villámok - Megyeri Tigrislányok2015.04.25 - 13:30szombat73 - 4

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok