Név:
E-mail:
Fiú kadett reg.
 PAFC Basket  
 Budapesti Honv.  
2017/05/26 19:15
Kenguru Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - Ziccer Tigrisek2017.04.02 - 09:00vasárnap52 - 25
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Ziccer Tigrisek TK Rakéták 2017.04.02 - 10:15vasárnap35 - 77
  Ziccer Tigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum KA2017.04.02 - 11:30vasárnap69 - 39
"B" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  A.S. Baschet Star Oradea I. - Ziccer Fehértigrisek2017.04.02 - 12:45vasárnap44 - 41
  A.S. Baschet Star Oradea II. - A.S. Baschet Star Oradea I.2017.04.02 - 14:00vasárnap38 - 34
  Ziccer Fehértigrisek - A.S. Baschet Star Oradea II.2017.04.02 - 15:15vasárnap42 - 29
"C" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  A.S. Baschet Star Oradea III. - Zsákoló Zsiráfok2017.04.01 - 10:00szombat52 - 65
  DIFE Sasfiókák - A.S. Baschet Star Oradea III.2017.04.01 - 11:15szombat78 - 81
  Zsákoló Zsiráfok - DIFE Sasfiókák2017.04.01 - 12:30szombat63 - 39
"D" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  NYKK Eötvös - BKGDSE-Hajdúszoboszló2017.04.01 - 09:30szombat48 - 27
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - Hajdúhadházi KK2017.04.01 - 10:45szombat35 - 6
  Hajdúhadházi KK - NYKK Eötvös2017.04.01 - 12:00szombat13 - 59
"E" csoport - Középkerti Általános Iskola
(4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Hajdúböszörményi TE2017.04.02 - 09:00vasárnap86 - 5
  BKGDSE-Püspökladány - BKGDSE-Ebes2017.04.02 - 10:15vasárnap 
  Hajdúböszörményi TE - BKGDSE-Ebes2017.04.02 - 11:30vasárnap 
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - BKGDSE-Püspökladány2017.04.02 - 12:45vasárnap36 - 27

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  MEAFC Basket Bulls - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.04.02 - 10:00vasárnap62 - 39
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - MEAFC Basket Bulls2017.04.02 - 11:15vasárnap44 - 47
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2017.04.02 - 12:30vasárnap69 - 67
"B" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  Szerencsi Darazsak - MVSI Vadmacskák2017.04.01 - 10:00szombat65 - 18
  Egri Kék Oroszlánok - Szerencsi Darazsak2017.04.01 - 11:30szombat31 - 58
  MVSI Vadmacskák - Egri Kék Oroszlánok2017.04.01 - 13:00szombat37 - 47
"C" csoport - Széchenyi Általános Iskola
(3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.04.02 - 10:00vasárnap49 - 37
  MEAFC Csibészek - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.04.02 - 11:15vasárnap29 - 38
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Csibészek2017.04.02 - 12:30vasárnap22 - 62
"D" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2017.04.01 - 10:00szombat69 - 22
  Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.04.01 - 11:15szombat31 - 49
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - Salgótarjáni KI2017.04.01 - 12:30szombat49 - 39
"E" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Sláger Kazincbarcika KSE - Salgó Basket2017.04.01 - 09:30szombat30 - 20
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Sláger Kazincbarcika KSE2017.04.01 - 10:45szombat15 - 31
  Salgó Basket - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.04.01 - 12:00szombat53 - 33
"F" csoport - Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
  Gyöngyös SI - MEAFC Szürke Farkasok2017.04.01 - 10:00szombat19 - 42
  Fürge Gyík DSE - Gyöngyös SI2017.04.01 - 11:15szombat21 - 34
  MEAFC Szürke Farkasok - Fürge Gyík DSE2017.04.01 - 12:30szombat36 - 20
"G" csoport - Vasvár Úti Általános Iskola
(3600 Ózd Vasvár út 37/a.)
  Vörösmarty Mignonok - Beszterce KK2017.04.01 - 10:00szombat54 - 12
  Beszterce KK Bolyky - MEAFC Varázslók2017.04.01 - 11:15szombat20 - 58
  Beszterce KK - Beszterce KK Bolyky2017.04.01 - 12:30szombat32 - 40
  Vörösmarty Mignonok - MEAFC Varázslók2017.04.01 - 13:45szombat62 - 31
"H" csoport - Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
  Szerencsi VSE 2. - MVSI Kossuth2017.04.02 - 09:00vasárnap27 - 17
  DVTK-ÉLKSK Encs - DVTK-ÉLKSK Edelény2017.04.02 - 10:30vasárnap43 - 8
  MVSI Kossuth - DVTK-ÉLKSK Encs2017.04.02 - 12:00vasárnap26 - 15
  Szerencsi VSE 2. - DVTK-ÉLKSK Encs2017.04.02 - 13:30vasárnap14 - 41

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK Sasok2017.04.01 - 09:00szombat90 - 36
  SZEDEÁK Sasok - Szolnoki Sportcentrum2017.04.01 - 10:30szombat58 - 32
  Szolnoki Sportcentrum - Vásárhelyi Cápák2017.04.01 - 12:00szombat27 - 110
"B" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Aranysakálok - SZEDEÁK Karolina2017.04.01 - 09:00szombat66 - 33
  SZEDEÁK Karolina - Békési Oroszlánok2017.04.01 - 11:15szombat32 - 94
  Békési Oroszlánok - SZEDEÁK Aranysakálok2017.04.01 - 12:30szombat61 - 28
"C" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Tiszai Kisvirágok - SZEDEÁK Dózsa2017.04.02 - 10:00vasárnap53 - 40
  SZEDEÁK Dózsa - MP Sport Timisoara 2017.04.02 - 11:15vasárnap20 - 0
  MP Sport Timisoara - Tiszai Kisvirágok2017.04.02 - 12:30vasárnap0 - 20
"D" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK/A - Vásárhelyi Farkasok2017.04.02 - 09:00vasárnap39 - 59
  Vásárhelyi Farkasok - SZEDEÁK Alsóváros2017.04.02 - 10:30vasárnap60 - 42
  SZEDEÁK Alsóváros - Békéscsabai KK/A2017.04.02 - 12:00vasárnap38 - 44
"E" csoport - Mezőberényi Általános Iskola
(5650 Mezőberény Petőfi út 17-19.)
  Mezőberényi KK - Gyulai Vidrák2017.04.01 - 09:30szombat98 - 39
  Gyulai Vidrák - Karcagi SE Farkasok2017.04.01 - 11:15szombat52 - 45
  Karcagi SE Farkasok - Mezőberényi KK2017.04.01 - 13:00szombat62 - 88
"F" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Tigrisek - Szeged KE - Tabán2017.04.02 - 10:00vasárnap32 - 49
  Szeged KE - Tabán - Békési Heppes Szöcskék2017.04.02 - 11:15vasárnap49 - 47
  Békési Heppes Szöcskék - Szeged KE - Tigrisek2017.04.02 - 12:30vasárnap66 - 45
"G" csoport - SZTE Mezőgazdasági Főiskola
(6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
  Kertvárosi Gepárdok - Vásárhelyi Villámok2017.04.02 - 09:00vasárnap57 - 41
  Vásárhelyi Villámok - Vásárhelyi Pacsirták2017.04.02 - 10:30vasárnap2 - 0
  Vásárhelyi Pacsirták - Kertvárosi Gepárdok2017.04.02 - 12:00vasárnap0 - 2
"H" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Tószegi Vadrózsák - Kisújszállási SE2017.04.01 - 09:30szombat36 - 62
  Kisújszállási SE - SZEDEÁK JuGyu2017.04.01 - 10:45szombat67 - 21
  SZEDEÁK JuGyu - Tószegi Vadrózsák2017.04.01 - 12:00szombat23 - 43
"I" csoport - Bonifert Domonkos Általános Iskola
(6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
  SZEDEÁK Kisdózsa - Szeged KE - Rózsaszín Párducok2017.04.01 - 09:00szombat2 - 0
  Szeged KE - Rózsaszín Párducok - Karcagi SE Oroszlánkölykök2017.04.01 - 10:30szombat 
  Karcagi SE Oroszlánkölykök - SZEDEÁK Kisdózsa2017.04.01 - 12:00szombat0 - 2
"J" csoport - Bonifert Domonkos Általános Iskola
(6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
  SZEDEÁK Weöres - Szeged KE - Alsóváros2017.04.01 - 13:30szombat23 - 59
  Szeged KE - Alsóváros - HSA Bombázók2017.04.01 - 15:00szombat20 - 0
  HSA Bombázók - SZEDEÁK Weöres2017.04.01 - 16:30szombat0 - 20
"K" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Pingvinek - SZEDEÁK Ezüstrókák2017.04.02 - 14:00vasárnap18 - 19
  SZEDEÁK Ezüstrókák - HSA Pumák2017.04.02 - 15:15vasárnap30 - 26
  HSA Pumák - Szeged KE - Pingvinek2017.04.02 - 16:30vasárnap24 - 26
"L" csoport - Terem
()
  Ricsilla - GFF Gyakorló Szarvas - Szentesi KK2017.04.02 - 10:00vasárnap18 - 55
  Szentesi KK - Vásárhelyi Rókák2017.04.02 - 11:15vasárnap42 - 13
  Vásárhelyi Rókák - Ricsilla - GFF Gyakorló Szarvas2017.04.02 - 12:30vasárnap21 - 35
"M" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK/B - Békéscsabai KK/C2017.04.01 - 09:00szombat22 - 59
  Békéscsabai KK/C - Szentesi KK II.2017.04.01 - 10:30szombat82 - 10
  Szentesi KK II. - Békéscsabai KK/B2017.04.01 - 12:00szombat38 - 66

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Simbák2017.04.08 - 12:45szombat92 - 58
  Csípős Darazsak - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.04.08 - 14:00szombat61 - 76
  OSE Simbák - Csípős Darazsak2017.04.08 - 15:15szombat66 - 64
"B" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskolás Párducok2017.04.09 - 09:00vasárnap91 - 31
  Soproni Sportiskolás Elefántok - Soproni Tigrisek2017.04.09 - 10:15vasárnap55 - 68
  Soproni Sportiskolás Párducok - Soproni Sportiskolás Elefántok2017.04.09 - 11:30vasárnap52 - 55
"C" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  OSE Oroszlánfókák - Szorgos Darazsak2017.04.02 - 10:00vasárnap58 - 64
  Soproni Tigrisek Deák tér - OSE Oroszlánfókák2017.04.02 - 11:15vasárnap69 - 48
  Szorgos Darazsak - Soproni Tigrisek Deák tér2017.04.02 - 12:30vasárnap37 - 46
"D" csoport - Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
  Tatai Hangyácskák - Soproni Sportiskolás Zsiráfok2017.04.02 - 13:00vasárnap103 - 28
  Győri KC Hangyák - Tatai Hangyácskák2017.04.02 - 14:00vasárnap32 - 86
  Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Győri KC Hangyák2017.04.02 - 15:00vasárnap63 - 61
"E" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Tigrisek Orsolya - Gárdonyis Darazsak2017.04.08 - 09:00szombat46 - 34
  MTE 1904 - Soproni Tigrisek Orsolya2017.04.08 - 10:15szombat30 - 47
  Gárdonyis Darazsak - MTE 19042017.04.08 - 11:30szombat32 - 46
"F" csoport - Fekete István Általános Iskola
(9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
  Győri KC Vizslák - Feketés Darazsak2017.03.30 - 14:00csütörtök84 - 7
  Feketés Darazsak - Soproni Sportiskolás Farkasok2017.03.30 - 15:00csütörtök28 - 49
  Soproni Sportiskolás Farkasok - Győri KC Vizslák2017.03.30 - 16:00csütörtök9 - 84
"G" csoport - Fekete István Általános Iskola
(9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
  Győri KC Lovagok - Nádor Tigrisek2017.04.08 - 10:00szombat38 - 41
  Hunyadis Darazsak - Győri KC Lovagok2017.04.08 - 11:00szombat31 - 46
  Nádor Tigrisek - Hunyadis Darazsak2017.04.08 - 12:00szombat26 - 36
"H" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Győri KC Kenguruk - Prohászkás Csibék2017.04.08 - 10:00szombat29 - 18
  Soproni Tigriskölykök - Győri KC Kenguruk2017.04.08 - 11:00szombat2 - 70
  Prohászkás Csibék - Soproni Tigriskölykök2017.04.08 - 12:00szombat56 - 6
"I" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Lackneros Darazsak - Villámló Kovácsok2017.04.08 - 13:00szombat2 - 0
  Villámló Kovácsok - Mezőörsi Oroszlánok2017.04.08 - 14:00szombat0 - 2
  Mezőörsi Oroszlánok - Lackneros Darazsak2017.04.08 - 15:00szombat21 - 30

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  ZTE KK - Tapolcai Sárkányok2017.04.01 - 09:30szombat114 - 33
  Ifjú Sólymok - ZTE KK2017.04.01 - 10:40szombat56 - 95
  Tapolcai Sárkányok - Ifjú Sólymok2017.04.01 - 11:50szombat35 - 101
"B" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Körmendi Törpördögök/A - Kanizsai Mókusok2017.04.02 - 09:30vasárnap104 - 38
  Ricsilla Sport - Körmendi Törpördögök/A2017.04.02 - 10:40vasárnap43 - 100
  Kanizsai Mókusok - Ricsilla Sport2017.04.02 - 11:50vasárnap51 - 55
"C" csoport - Paragvári Utcai Általános Iskola
(9700 Szombathely, Paragvári u. 2.)
  Sportiskolás Törpillák - Egerszegi Zsebibabák2017.04.01 - 14:10szombat48 - 46
  Körmendi Törpördögök/B - Sportiskolás Törpillák2017.04.01 - 15:20szombat76 - 48
  Egerszegi Zsebibabák - Körmendi Törpördögök/B2017.04.01 - 16:30szombat29 - 90
"D" csoport - Paragvári Utcai Általános Iskola
(9700 Szombathely, Paragvári u. 2.)
  Harcos Sólymok - Tapolcai Gazellák2017.04.01 - 09:30szombat60 - 56
  Paragváris Sólymok - Kalózok2017.04.01 - 10:40szombat44 - 67
  Tapolcai Gazellák - Paragváris Sólymok2017.04.01 - 11:50szombat65 - 53
  Harcos Sólymok - Kalózok2017.04.01 - 13:00szombat72 - 57
"E" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Móra Ferenc Ált. Isk. - Kanizsai Mókusok/B2017.04.02 - 13:00vasárnap56 - 11
  Ricsilla Hévíz - Ajka2017.04.02 - 14:10vasárnap49 - 47
  Kanizsai Mókusok/B - Ajka2017.04.02 - 15:20vasárnap12 - 86
  Móra Ferenc Ált. Isk. - Ricsilla Hévíz2017.04.02 - 16:30vasárnap32 - 62

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PVSK-Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.04.01 - 09:00szombat48 - 56
  Kozármisleny SE - PVSK-Panthers/A2017.04.01 - 10:30szombat56 - 104
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Kozármisleny SE2017.04.01 - 12:00szombat68 - 38
"B" csoport - Dienes Valéria Általános Iskola
(7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
  Szekszárdi Fürge Nyuszik - GYKSE Szekszárd/A2017.04.01 - 09:00szombat48 - 30
  GYKSE Szekszárd/A - Pécsi VSK Zebrák2017.04.01 - 10:30szombat41 - 61
  Pécsi VSK Zebrák - Szekszárdi Fürge Nyuszik2017.04.01 - 12:00szombat54 - 45
"C" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  Monok SE - KASI/A2017.04.02 - 09:00vasárnap46 - 79
  KASI/A - Dombóvári KS 2017.04.02 - 10:30vasárnap64 - 31
  Dombóvári KS - Monok SE2017.04.02 - 12:00vasárnap39 - 69
"D" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.04.02 - 09:00vasárnap60 - 75
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány2017.04.02 - 10:30vasárnap82 - 73
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - PVSK-Panthers/B2017.04.02 - 12:00vasárnap38 - 83
"E" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  Pécsi VSK Turbó Egerek - KASI/B2017.04.02 - 13:30vasárnap45 - 49
  KASI/D - Pécsi VSK Turbó Egerek2017.04.02 - 15:00vasárnap24 - 40
  KASI/B - KASI/D2017.04.02 - 16:30vasárnap60 - 31
"F" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  PVSK-Panthers/C - KASI/C2017.04.01 - 10:00szombat38 - 39
  Gyakorlós Törpék - PVSK-Panthers/C2017.04.01 - 11:30szombat60 - 45
  KASI/C - Gyakorlós Törpék2017.04.01 - 13:00szombat44 - 52
"G" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér - KASI/E2017.04.01 - 14:30szombat13 - 50
  Pécsi VSK Fehér Tigrisek - PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér 2017.04.01 - 16:00szombat47 - 15
  KASI/E - Pécsi VSK Fehér Tigrisek2017.04.01 - 17:30szombat46 - 17
"H" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  Tamási Dámocskák - Kozármisleny SE/B2017.04.08 - 14:30szombat48 - 43
  GYKSE Szekszárd/B - Tamási Dámocskák2017.04.08 - 16:00szombat61 - 23
  Kozármisleny SE/B - GYKSE Szekszárd/B2017.04.08 - 17:30szombat18 - 49
"I" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai - PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd 2017.04.08 - 09:00szombat34 - 42
  Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch - Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai2017.04.08 - 10:30szombat47 - 24
  PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd - Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch2017.04.08 - 12:00szombat27 - 21
"J" csoport - PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
(7624 Pécs Őz utca 2.)
  PVSK-Panthers/E - Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló2017.04.01 - 09:00szombat12 - 61
  PVSK-Panthers/D - PVSK-Panthers/E2017.04.01 - 10:30szombat64 - 11
  Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló - PVSK-Panthers/D2017.04.01 - 12:00szombat35 - 36

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Mitugrász2017.04.02 - 09:15vasárnap54 - 48
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.04.02 - 10:30vasárnap42 - 47
  Kecskeméti KA Mitugrász - Bajai Bácska FKE2017.04.02 - 11:45vasárnap25 - 61
"B" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Koalák - Lehel Kosársuli2017.04.01 - 10:00szombat45 - 41
  Nyakiglányok - Kecskeméti KA Koalák2017.04.01 - 11:15szombat46 - 49
  Lehel Kosársuli - Nyakiglányok2017.04.01 - 12:30szombat57 - 56
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Pityke Pumák - Kecskeméti KC 2017.04.02 - 09:00vasárnap71 - 40
  Bajai NKK/A - Pityke Pumák2017.04.02 - 10:15vasárnap56 - 69
  Kecskeméti KC - Bajai NKK/A2017.04.02 - 11:30vasárnap39 - 64
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Amazonok - CEKK2017.04.02 - 12:45vasárnap20 - 0
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Amazonok2017.04.02 - 14:00vasárnap39 - 61
  CEKK - Nagykőrösi Sólymok2017.04.02 - 15:15vasárnap0 - 20
"E" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI József A. Iskola2017.04.01 - 13:45szombat21 - 71
  Hernád SE - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2017.04.01 - 15:00szombat35 - 36
  FTSI József A. Iskola - Hernád SE2017.04.01 - 16:15szombat75 - 17
"F" csoport - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
(6500 Baja Szegedi út 2.)
  Bajai NKK/B - FTSI Dózsa Gy. Iskola2017.04.01 - 09:45szombat57 - 14
  KLIKK Zsiráfok - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.04.01 - 11:00szombat47 - 27
  FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.04.01 - 12:15szombat37 - 32
  Bajai NKK/B - KLIKK Zsiráfok2017.04.01 - 13:30szombat66 - 28
"G" csoport - KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
(6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
  FTSI Constantinum 1. - FTSI Batthyány L. Iskola2017.04.01 - 09:00szombat33 - 26
  FTSI Platán Iskola - Baja MNAMK Rakétái2017.04.01 - 10:15szombat54 - 25
  FTSI Batthyány L. Iskola - Baja MNAMK Rakétái2017.04.01 - 11:30szombat33 - 50
  FTSI Constantinum 1. - FTSI Platán Iskola2017.04.01 - 12:45szombat51 - 37

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  Atomerőmű SE - DKKA Kenguruk2017.04.02 - 14:00vasárnap63 - 41
  DKKA Rókák - Atomerőmű SE2017.04.02 - 15:15vasárnap34 - 67
  DKKA Kenguruk - DKKA Rókák2017.04.02 - 16:30vasárnap59 - 29
"B" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  DKKA Ördögök - Veszprémi UKE2017.04.02 - 10:00vasárnap45 - 49
  Veszprémi UKE - DKKA Ugrómókusok2017.04.02 - 11:15vasárnap35 - 49
  DKKA Ugrómókusok - DKKA Ördögök2017.04.02 - 12:30vasárnap34 - 48
"C" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Pápai KC - Marcali Szürkefarkasok2017.04.01 - 10:00szombat43 - 25
  Marcali Szürkefarkasok - Velencei Gézengúzok2017.04.01 - 11:15szombat33 - 41
  Velencei Gézengúzok - Pápai KC2017.04.01 - 12:30szombat30 - 22
"D" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Csigák - DKKA Vezérek2017.04.01 - 14:00szombat57 - 30
  DKKA Vezérek - Fűzfői AK2017.04.01 - 15:15szombat58 - 53
  Fűzfői AK - DKKA Csigák2017.04.01 - 16:30szombat53 - 57
"E" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Gepárdok - DKKA Párducok2017.04.02 - 10:00vasárnap41 - 26
  DKKA Párducok - DKKA Villámok2017.04.02 - 11:15vasárnap33 - 23
  DKKA Villámok - DKKA Gepárdok2017.04.02 - 12:30vasárnap19 - 46
"F" csoport - Gál Gyula Városi Sportcsarnok
(8100 Várpalota Fehérvári utca9. )
  Várpalotai Gepárdok - Pákozdi Kócsagok2017.04.02 - 10:00vasárnap44 - 23
  Pákozdi Kócsagok - Pusztaszabolcsi Tigrisek2017.04.02 - 11:15vasárnap51 - 50
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - Várpalotai Gepárdok2017.04.02 - 12:30vasárnap43 - 48
"G" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  Újvárosi Szelek - Újvárosi Szikra2017.04.02 - 10:00vasárnap2 - 0
  DKKA Nyuszik - Várpalotai Sárkányok2017.04.02 - 11:15vasárnap45 - 21
  Újvárosi Szikra - Várpalotai Sárkányok2017.04.02 - 12:30vasárnap0 - 2
  Újvárosi Szelek - DKKA Nyuszik2017.04.02 - 13:45vasárnap86 - 24

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Csata Garfield - Vasas AmazonokRózsavölgyi Alexandra - Bakk Richárd2017.04.01 - 16:00szombat65 - 42
  Fürge Vasas - Csata GarfieldHartai Tamás - Rózsavölgyi Alexandra2017.04.01 - 17:15szombat48 - 66
  Vasas Amazonok - Fürge VasasHartai Tamás - Bakk Richárd2017.04.01 - 18:30szombat49 - 46
"B" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Pannónia VasasNagy István - Rózsavölgyi Alexandra2017.04.01 - 12:15szombat48 - 70
  MAFC Farkasrét - Zsíros Akadémia Kőbánya/AHartai Tamás - Gruber Nikolett2017.04.01 - 13:30szombat75 - 44
  Pannónia Vasas - MAFC FarkasrétHartai Tamás - Gruber Nikolett2017.04.01 - 14:45szombat58 - 71
"C" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Kaszások Akadémia - PAFC BasketMóricz Krisztián - Steier Krisztián2017.04.01 - 12:15szombat39 - 47
  Budafoki Kölyök Békák - Kaszások AkadémiaCsoma Viktor - Komlódi Benedek2017.04.01 - 13:30szombat48 - 55
  PAFC Basket - Budafoki Kölyök BékákCsoma Viktor - Komlódi Benedek2017.04.01 - 14:45szombat51 - 39
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Megyeri Tigrisek KK - Török SasfiókákSteier Roland - Gruber Nikolett2017.04.01 - 08:30szombat53 - 37
  BEAC - Megyeri Tigrisek KKSteier Roland - Gruber Nikolett2017.04.01 - 09:45szombat53 - 66
  Török Sasfiókák - BEAC Móricz Krisztián - Steier Krisztián2017.04.01 - 11:00szombat43 - 44
"E" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Kéksárga OkapikSteier Krisztián - Bózsó Gábor2017.04.02 - 12:15vasárnap34 - 35
  Kéksárga Koalák - Zsíros Akadémia DarázslányokGaál Norbert - Tóth Richárd2017.04.02 - 13:30vasárnap47 - 39
  Kéksárga Okapik - Kéksárga KoalákGaál Norbert - Tóth Richárd2017.04.02 - 14:45vasrnap37 - 54
"F" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  ELITE Rínók - BLF KengurukHorváth Kinga - Pál Roland2017.04.01 - 08:30szombat31 - 46
  Grosics Vizslák - ELITE RínókHorváth Kinga - Pál Roland2017.04.01 - 09:45szombat45 - 27
  BLF Kenguruk - Grosics VizslákNagy István - Rózsavölgyi Alexandra2017.04.01 - 11:00szombat39 - 35
"G" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Radobasket - BDSE - Vasas GepárdokBakk Richárd - Pál Roland2017.04.02 - 08:30vasárnap36 - 66
  Kaszás Girls - Radobasket - BDSE Bakk Richárd - Pál Roland2017.04.02 - 09:45vaárnap53 - 39
  Vasas Gepárdok - Kaszás GirlsHorváth Kinga - Jankovics Viktor2017.04.02 - 11:00vasárnap39 - 34
"H" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Herceghalmi Tigrisek - Zuglói SasokSzőke Gábor - Rózsavölgyi Alexandra2017.04.02 - 12:15vasárap2 - 0
  Vasas Bolhák - Herceghalmi TigrisekSimon Kristóf - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.04.02 - 13:30vasárnap52 - 24
  Zuglói Sasok - Vasas BolhákSimon Kristóf - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.04.02 - 14:45vasárnap0 - 2
"I" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Kéksárga Zsiráfok - Vagány NyulakKozma Balázs - Sebestyén Richárd2017.04.01 - 08:30szombat78 - 16
  TFSE Farkasok - Kéksárga ZsiráfokKozma Balázs - Sebestyén Richárd2017.04.01 - 09:45szombat0 - 2
  Vagány Nyulak - TFSE FarkasokSzőts Dávid - Német Tamás2017.04.01 - 11:00szombat2 - 0
"J" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Herman PókokSzentpáli-Gavallér Csaba - Szőts Dávid2017.04.01 - 16:00szombat0 - 2
  Budapesti Honvéd Falcons - Zsíros Akadémia Kőbánya/BKomlódi Benedek - Szőts Dávid2017.04.01 - 17:15szombat2 - 0
  Herman Pókok - Budapesti Honvéd FalconsSzentpáli-Gavallér Csaba - Komlódi Benedek2017.04.01 - 18:30szombat40 - 43
"K" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budapesti Honvéd Sólymok - DMTK Haraszti SasokSzőts Dávid - Német Tamás2017.04.01 - 12:15szombat38 - 43
  KKS Tigers - Budapesti Honvéd SólymokMagyar Zoltán - Bognár Domokos2017.04.01 - 13:30szombat23 - 27
  DMTK Haraszti Sasok - KKS TigersMagyar Zoltán - Bognár Domokos2017.04.01 - 14:45szombat61 - 29
"L" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - BEAC FarkasrétSteier Roland - Tóth Richárd2017.04.02 - 08:30vasárnap29 - 65
  Gödi SE - Zsíros Akadémia Kőbánya/PannóniaSteier Roland - Tóth Richárd2017.04.02 - 09:45vasárnap71 - 30
  BEAC Farkasrét - Gödi SESzőke Gábor - Rózsavölgyi Alexandra2017.04.02 - 11:00vasárnap58 - 50
"M" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Radobasket - BDSE Bicske - Ziccer BocsokMatejovics Márk - Paulus Bence Máté2017.04.01 - 12:15szombat32 - 40
  JKC/A - Radobasket - BDSE BicskeSzőke Gábor - Szilágyi Tamás2017.04.01 - 13:30szombat30 - 49
  Ziccer Bocsok - JKC/ASzőke Gábor - Szilágyi Tamás2017.04.01 - 14:45szombat41 - 36
"N" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  BKG DSE - Kaszás TornyokKoncsag Csaba - Paulus Bence Máté2017.04.02 - 12:45vasárnap28 - 46
  Törekvés Törpillák - BKG DSESzilágyi Tamás - Újhelyi Ádám2017.04.02 - 14:00vasárnap26 - 38
  Kaszás Tornyok - Törekvés TörpillákSzilágyi Tamás - Újhelyi Ádám2017.04.02 - 15:15vasárnap50 - 32
"O" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  BEAC Vizslák - Kaszás ReménységekSteiner Máté - Újhelyi Ádám2017.04.01 - 16:00szombat31 - 19
  Malév SC - BEAC VizslákSzokolainé Váradi Csilla - Steiner Máté2017.04.01 - 17:15szombat8 - 90
  Kaszás Reménységek - Malév SCSzokolainé Váradi Csilla - Újhelyi Ádám2017.04.01 - 18:30szombat63 - 9
"P" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Radobasket - BDSE Érd - Monori SESzabó István - Németh Péter2017.04.01 - 16:00szombat0 - 2
  Zsíros Akadémia Kisdarázslányok - Radobasket - BDSE ÉrdSzabó István - Sebestyén Richárd2017.04.01 - 17:15szombat2 - 0
  Monori SE - Zsíros Akadémia KisdarázslányokNémeth Péter - Sebestyén Richárd2017.04.01 - 18:30szombat63 - 32
"Q" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Megyeri Tigriskölykök - SZSE PárducokBózsó Gábor - Adjudani Pezsman2017.04.02 - 16:00vasárnap48 - 22
  Budafoki Kölyök Bolhák - Megyeri TigriskölykökAdjudani Pezsman - Komlódi Benedek2017.04.02 - 17:15vasárnap22 - 63
  SZSE Párducok - Budafoki Kölyök BolhákBózsó Gábor - Komlódi Benedek2017.04.02 - 18:30vasárnap51 - 21
"R" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  MTK Budapest - PAFC MennydörgőkSteiner Máté - Lőrincz Erzsébet2017.04.02 - 08:30vasárnap34 - 44
  Keresztúri Méhecskék - MTK BudapestSteiner Máté - Lőrincz Erzsébet2017.04.02 - 09:45vasárnap43 - 25
  PAFC Mennydörgők - Keresztúri MéhecskékSteier Krisztián - Bózsó Gábor2017.04.02 - 11:00vasárnap33 - 45
"S" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  ELITE Elefántok - SZSE OroszlánokHorváth Kinga - Jankovics Viktor2017.04.02 - 12:15vasárnap56 - 19
  Gödöllői SK - ELITE ElefántokKomlódi Benedek - Lőrincz Erzsébet2017.04.02 - 13:30vasárnap0 - 2
  SZSE Oroszlánok - Gödöllői SKKomlódi Benedek - Lőrincz Erzsébet2017.04.02 - 14:45vasárnap2 - 0
"T" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Megyeri Tigrismanók - Kölökös TörpékBózsó Gábor - Szabó II. Péter2017.04.01 - 08:30szombat0 - 2
  Pasa Csillagai - Megyeri TigrismanókBózsó Gábor - Szabó II. Péter2017.04.01 - 09:45szombat2 - 0
  Kölökös Törpék - Pasa CsillagaiSteiner Máté - Újhelyi Ádám2017.04.01 - 11:00szombat11 - 44
"U" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Gödi Farkasok - Megyeri TigrislányokSteiner Máté - Újhelyi Ádám2017.04.01 - 12:15szombat35 - 41
  BLF Bolhák - Gödi FarkasokBózsó Gábor - Szabó II. Péter2017.04.01 - 13:30szombat55 - 25
  Megyeri Tigrislányok - BLF BolhákBózsó Gábor - Szabó II. Péter2017.04.01 - 14:45szombat42 - 38
"V" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázsfészek - Budai AranysakálokNémeth Péter - Szilágyi Tamás2017.04.02 - 09:00vasárnap30 - 33
  Budai Aranysakálok - BC CsepelNémeth Péter - Szilágyi Tamás2017.04.02 - 10:15vasárnap2 - 0
  BC Csepel - Zsíros Akadémia Kőbánya/DarázsfészekKoncsag Csaba - Paulus Bence Máté2017.04.02 - 11:30vasárnap0 - 2
"W" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Viadukt SE - HSESzabó István - Sebestyén Richárd2017.04.02 - 16:00vasárnap2 - 0
  BLF Tücskök - Viadukt SESzabó István - Szabó II. Péter2017.04.02 - 17:15vasárnap21 - 15
  HSE - BLF TücskökSebestyén Richárd - Szabó II. Péter2017.04.02 - 18:30vasárnap0 - 2
"X" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  KKS Titánok - Ziccer KistigrisekSzőke Gábor - Szilágyi Tamás2017.04.01 - 08:30szombat40 - 18
  JKC/B - KKS TitánokSzőke Gábor - Szilágyi Tamás2017.04.01 - 09:45szombat0 - 2
  Ziccer Kistigrisek - JKC/BMatejovics Márk - Paulus Bence Máté2017.04.01 - 11:00szombat2 - 0
"Y" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budai Villámok - Taksonyi DSEBános Csaba - Steiner Máté2017.04.02 - 16:00vasárnap61 - 9
  BSC Bocsok - Budai VillámokBános Csaba - Kukhely Zoltán2017.04.02 - 17:15vasárnap13 - 52
  Taksonyi DSE - BSC BocsokKukhely Zoltán - Steiner Máté2017.04.02 - 18:30vasárnap25 - 41

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok