Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Piros
 MEAFC  
 Bp. Honvéd  
2017/12/13 17:30
Férfi NB I. B Zöld
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 17:45
Férfi NB II. Kelet
 PRIMA SE II.  
 DEAC II.  
2017/12/13 21:00
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 BKG-Veresegyhá.  
2017/12/13 19:15
Hepp Kupa, Női
 Csata DSE  
 ZTE NKK II.  
2017/12/13 18:00
NB I. B Piros, F U20
 MEAFC  
 Bp. Honvéd  
2017/12/13 19:30
NB I. B Zöld, F U20
 EKE Eger KOK  
 Pápai KC  
2017/12/13 19:30
Fiú Junior, Kelet
 ELITE Basket T.  
 Kaszások Akadé.  
2017/12/13 16:30
Fiú Junior, Nyugat
 FALCO KC Szomb.  
 Alba Fehérvár  
2017/12/13 15:00
Fiú Junior, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 Körmendi Törpö.  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/13 17:00
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Ké.  
 Nyíradonyi VVT.  
2017/12/13 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/B  
 BKGDSE  
2017/12/13 17:30
Fiú Junior, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 Békési SzSK  
2017/12/13 18:40
Fiú Junior, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/13 18:45
Fiú Junior, Regionális
 Lehel Kosársul.  
 Szolnoki Olaj  
2017/12/13 19:30
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/B  
 Nyíregyházi Sp.  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK  
2017/12/13 15:45
Fiú Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Egri VSI KOK  
2017/12/13 16:30
Leány Junior
 MTK Budapest  
 Török Flóris  
2017/12/13 17:40
Leány Junior
 Debreceni KA  
 Monori SE  
2017/12/13 19:30
Kenguru Kupa - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  Ziccer Fehértigrisek - LPS Bihorul Oradea I.2015.03.27 - 16:30péntek19 - 43
  Ziccer Tigrisek - LPS Bihorul Oradea I.2015.03.27 - 17:45péntek61 - 31
  Ziccer Fehértigrisek - Ziccer Tigrisek2015.04.01 - 16:45szerda25 - 53
"B" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  GKS Nyíregyháza/A - Hajdúböszörményi TE2015.03.29 - 14:30vasárnap 
  Hajdúböszörményi TE - Zsákoló Zsiráfok2015.03.29 - 15:45vasárnap 
  Zsákoló Zsiráfok - GKS Nyíregyháza/A2015.03.29 - 17:00vasárnap 
"C" csoport - Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium
  Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák - Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák2015.03.29 - 09:00vasárnap 
  LPS Bihorul Oradea II. - Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák2015.03.29 - 10:15vasárnap 
  Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák - LPS Bihorul Oradea II. 2015.03.29 - 11:30vasárnap 
"D" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  Zsákoló Zsiráfbébik - GKS Nyíregyháza/B2015.03.29 - 11:30vasárnap 
  GKS Nyíregyháza/B - Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok2015.03.29 - 12:45vasárnap 
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Zsákoló Zsiráfbébik2015.03.29 - 14:00vasárnap 
"E" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  GKS Nyíregyháza/C - Ziccer Tigrisek TK Rakéták 2015.03.28 - 13:30szombat 
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - GKS Nyíregyháza/D2015.03.28 - 14:45szombat 
  GKS Nyíregyháza/D - GKS Nyíregyháza/C2015.03.28 - 16:00szombat 
"F" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  Derecske - Ziccer Tigrisek Jaguárok2015.03.29 - 13:15vasárnap16 - 56
  NyKS Zsiráfbébik - CS Crisul Oradea2015.03.29 - 13:15vasárnap2 - 0
  Ziccer Tigrisek Jaguárok - NyKS Zsiráfbébik2015.03.29 - 14:30vasárnap75 - 12
  Derecske - CS Crisul Oradea2015.03.29 - 14:30vasárnap2 - 0
"G" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  NYKS Zsiráfok - Hajdúhadház I.2015.03.29 - 09:00vasárnap2 - 0
  Ziccer Tigrisek II. - Hajdúhadház II.2015.03.29 - 09:00vasárnap92 - 24
  Hajdúhadház I. - Hajdúhadház II.2015.03.29 - 10:15vasárnap0 - 2
  NYKS Zsiráfok - Ziccer Tigrisek II.2015.03.29 - 10:15vasárnap10 - 92

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Szerencs, Kulcsár Anita Városi Sportcsarnok
  FVSC-Vadmacskák - ÉLKSK Miskolc2015.03.29 - 13:00vasárnap31 - 34
  Szerencs VSE I. - FVSC-Vadmacskák2015.03.29 - 14:30vasárnap64 - 49
  ÉLKSK Miskolc - Szerencs VSE I.2015.03.29 - 16:00vasárnap36 - 72
"B" csoport - Miskolc, Egyetemi körcsarnok
  MEAFC Szürke Farkasok - Tiszaújvárosi Phoenix KK2015.04.02 - 10:00csütörtök60 - 37
  Beszterce KK - MEAFC Szürke Farkasok2015.04.02 - 11:30csütörtök41 - 59
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Beszterce KK2015.04.02 - 13:00csütörtök38 - 45
"C" csoport - Salgótarján, Pénzügyi és Számviteli Főiskola tornaterme
  ÉLKSK Sátoraljaújhely - Salgótarjáni KI Fekete Sasok2015.03.28 - 14:00szombat67 - 55
  ÉLKSK Tiszaújváros - ÉLKSK Sátoraljaújhely 2015.03.28 - 15:15szombat37 - 59
  Salgótarjáni KI Fekete Sasok - ÉLKSK Tiszaújváros 2015.03.28 - 16:30szombat57 - 53
"D" csoport - Miskolc, Egyetemi körcsarnok
  Szerencsi VSE II. - MEAFC Basket Bulls2015.04.12 - 09:30vasárnap37 - 31
  Egri Kék Oroszlánok - Szerencsi VSE II.2015.04.12 - 11:00vasárnap81 - 37
  MEAFC Basket Bulls - Egri Kék Oroszlánok2015.04.12 - 12:30vasárnap25 - 44
"E" csoport - Mezőcsát, Egressy Béni Ált. Isk.
  ÉLKSK Ózd - ÉLKSK Mezőcsát2015.04.02 - 10:00csütörtök36 - 23
  ÉLKSK Szikszó - Mezőcsát DSE2015.04.02 - 11:15csütörtök45 - 35
  ÉLKSK Mezőcsát - Mezőcsát DSE2015.04.02 - 12:30csütörtök28 - 25
  ÉLKSK Ózd - ÉLKSK Szikszó 2015.04.02 - 13:45csütörtök39 - 49
"F" csoport - Gyöngyös, Vak Bottyán Szakközépiskola
  Egri Hunyadi SOKK - Mátra UKK Gyöngyös2015.03.29 - 09:45vasárnap50 - 59
  Fürge Gyíkok DSE - ÉLKSK Sárospatak 2015.03.29 - 11:00vasárnap35 - 40
  Egri Hunyadi SOKK - Fürge Gyíkok DSE2015.03.29 - 12:15vasárnap11 - 71
  Mátra UKK Gyöngyös - ÉLKSK Sárospatak 2015.03.29 - 13:30vasárnap36 - 72

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Karcag, Városi Sportcsarnok
  Karcagi Oroszlánkölykök - SZEDEÁK Sasok2015.03.26 - 13:00csütörtök33 - 69
  SZEDEÁK Sasok - SZECSKA Sáskák2015.03.26 - 14:30csütörtök76 - 32
  SZECSKA Sáskák - Karcagi Oroszlánkölykök2015.03.26 - 16:00csütörtök42 - 28
"B" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Dózsa - Szolnoki Kismanók2015.03.28 - 08:00szombat38 - 56
  Szolnoki Kismanók - Viharsarki Farkasok2015.03.28 - 09:30szombat37 - 50
  Viharsarki Farkasok - SZEDEÁK Dózsa2015.03.28 - 11:00szombat65 - 31
"C" csoport - Békés, Dr. Hepp Ferenc Ált. Isk.
  Békési Heppes Szöcskék - SZECSKA Szöcskék2015.03.29 - 13:30vasárnap82 - 45
  SZECSKA Szöcskék - Vásárhelyi Sólymok2015.03.29 - 15:00vasárnap20 - 0
  Vásárhelyi Sólymok - Békési Heppes Szöcskék2015.03.29 - 16:30vasárnap0 - 20
"D" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Kobrák - Mezőberényi KK2015.03.29 - 09:00vasárnap93 - 55
  Mezőberényi KK - Kisújszállás SE2015.03.29 - 10:30vasárnap47 - 42
  Kisújszállás SE - Vásárhelyi Kobrák2015.03.29 - 12:00vasárnap32 - 85
"E" csoport - Szeged, Radnóti M. Gimn.
  Szögedi Harcsák - Szeged KE/C2015.03.28 - 08:00szombat78 - 30
  Vásárhelyi Ugrómókusok - Szögedi Harcsák2015.03.28 - 09:15szombat41 - 60
  Szeged KE/C - Vásárhelyi Ugrómókusok2015.03.28 - 10:30szombat37 - 55
"F" csoport - Szeged, Radnóti M. Gimn.
  Szeged KE/A - SZEDEÁK Domaszék2015.03.28 - 11:45szombat28 - 47
  SZEDEÁK Domaszék - Mezőtúri Református DSE2015.03.28 - 13:00szombat41 - 69
  Mezőtúri Református DSE - Szeged KE/A2015.03.28 - 14:15szombat49 - 34
"G" csoport - Karcag, Városi Sportcsarnok
  Karcagi SE Pusztai Rókák - Vásárhelyi Turbócsigák2015.03.28 - 09:30szombat39 - 52
  Vásárhelyi Turbócsigák - SZEDEÁK Alsóváros2015.03.28 - 11:00szombat42 - 50
  SZEDEÁK Alsóváros - Karcagi SE Pusztai Rókák2015.03.28 - 12:30szombat55 - 60
"H" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Vizslák - SZEDEÁK JuGyu2015.03.29 - 13:30vasárnap2 - 0
  SZEDEÁK JuGyu - Vásárhelyi Kishódok2015.03.29 - 15:00vasárnap0 - 2
  Vásárhelyi Kishódok - Vásárhelyi Vizslák2015.03.29 - 16:30vasárnap86 - 19
"I" csoport - Szeged, Karolina Ált. Isk.
  Szatymazi Törpeharcsák - Szeged KE/B2015.03.29 - 08:00vasárnap27 - 42
  SZEDEÁK Csikók - Szatymazi Törpeharcsák2015.03.29 - 09:15vasárnap42 - 46
  Szeged KE/B - SZEDEÁK Csikók2015.03.29 - 10:30vasárnap44 - 33
"J" csoport - Békés, Református Ál.
  Szegedis Gladiátorok Békés - Gyulai Vidrák/A2015.03.29 - 09:00vasárnap59 - 62
  Gyulai Vidrák/A - SZEDEÁK Kisdózsa2015.03.29 - 10:30vasárnap49 - 31
  SZEDEÁK Kisdózsa - Szegedis Gladiátorok Békés2015.03.29 - 12:00vasárnap26 - 53
"K" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  Rókusi Törpeharcsák - Szeged KE/D2015.03.25 - 15:30szerda41 - 24
  Szeged KE/D - SZEDEÁK Sasfiókák2015.03.25 - 17:00szerda24 - 59
  SZEDEÁK Sasfiókák - Rókusi Törpeharcsák2015.03.27 - 16:00péntek59 - 26
"L" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Sólyomfiókák - SZEDEÁK Karolina2015.03.28 - 09:00szombat2 - 0
  SZEDEÁK Karolina - Szentesi KK2015.03.28 - 10:30szombat0 - 2
  Szentesi KK - Vásárhelyi Sólyomfiókák2015.03.28 - 12:00szombat36 - 32
"M" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Bonifert - Szeged KE/E2015.03.28 - 08:00szombat30 - 24
  Szeged KE/E - Vörösmarty Törpeharcsák2015.03.28 - 09:30szombat2 - 0
  Vörösmarty Törpeharcsák - SZEDEÁK Bonifert2015.03.28 - 11:00szombat0 - 2
"N" csoport - Szeged, Rókusi Ált. Isk.
  Rókusi Picurharcsák - Béke utcai Törpeharcsák2015.03.22 - 09:00vasárnap14 - 35
  Béke utcai Törpeharcsák - Szeberényi DSE2015.03.22 - 10:30vasárnap20 - 0
  Szeberényi DSE - Rókusi Picurharcsák2015.03.22 - 12:00vasárnap0 - 20

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Sopron, MKB Aréna
  Soproni Bivalyok - OSE Simbák2015.03.28 - 12:00szombat74 - 54
  Csípős Darazsak - Soproni Bivalyok2015.03.28 - 13:00szombat45 - 63
  OSE Simbák - Csípős Darazsak2015.03.28 - 14:00szombat43 - 50
"B" csoport - Sopron, Hunyadi Ált. Isk.
  Soproni Tigrisek - Deák Téri Elefántok2015.03.29 - 13:00vasárnap69 - 49
  Soproni Hunyadis Párducok - Soproni Tigrisek2015.03.29 - 14:00vasárnap26 - 67
  Deák Téri Elefántok - Soproni Hunyadis Párducok2015.03.29 - 15:00vasárnap64 - 49
"C" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  SZKA Győri KC Kenguruk - Nádor Tigrisek2015.03.28 - 12:00szombat37 - 52
  Nádor Tigrisek - SZKA Győri KC Vizslák2015.03.28 - 13:00szombat54 - 61
  SZKA Győri KC Vizslák - SZKA Győri KC Kenguruk2015.03.28 - 14:00szombat67 - 26
"D" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  Feketés Darazsak - SZKA Győri KC Hangyák2015.03.28 - 09:00szombat0 - 2
  OSE Oroszlánfókák - Feketés Darazsak2015.03.28 - 10:00szombat2 - 0
  SZKA Győri KC Hangyák - OSE Oroszlánfókák2015.03.28 - 11:00szombat54 - 24
"E" csoport - Sopron, MKB Aréna
  Soproni Gárdonyis Zsiráfok - Szorgos Méhek2015.03.28 - 09:00szombat34 - 21
  Szorgos Méhek - Soproni Tigrisek - Orsolya2015.03.28 - 10:00szombat30 - 41
  Soproni Tigrisek - Orsolya - Soproni Gárdonyis Zsiráfok2015.03.28 - 11:00szombat37 - 37
"F" csoport - Tata, Vaszary J. Ált. Isk.
  SZKA Győri KC Lovagok - Tatai Hangyácskák2015.03.29 - 13:00vasárnap0 - 2
  Tatai Mókusok - SZKA Győri KC Lovagok2015.03.29 - 14:00vasárnap2 - 0
  Tatai Hangyácskák - Tatai Mókusok2015.03.29 - 15:00vasárnap29 - 33
"G" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  MTE 1904 - Mórás Cápák2015.03.28 - 09:00szombat0 - 2
  Tatabánya KC - Villámló Kovácsok2015.03.28 - 10:00szombat31 - 19
  MTE 1904 - Villámló Kovácsok2015.03.28 - 11:00szombat0 - 2
  Mórás Cápák - Tatabánya KC2015.03.28 - 12:00szombat33 - 45

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Szombathely, Bercsényi M. Ált. Isk.
  Ifjú Sólymok - Kanizsai Mókusok/A2015.03.28 - 09:30szombat80 - 54
  Kanizsai Mókusok/A - Kékfehér Kenguruk2015.03.28 - 10:40szombat57 - 73
  Kékfehér Kenguruk - Ifjú Sólymok2015.03.28 - 11:50szombat61 - 59
"B" csoport - Körmend, Városi Sportcsarnok
  Körmendi Törpördögök/A - Tapolcai VSE/B2015.03.28 - 10:00szombat99 - 14
  Zala Volán TE - Körmendi Törpördögök/A2015.03.28 - 11:10szombat23 - 85
  Tapolcai VSE/B - Zala Volán TE2015.03.28 - 12:20szombat35 - 54
"C" csoport - Szombathely, Bercsényi M. Ált. Isk.
  Sportiskolás Törpillák - Zalakarosi Fókák2015.03.28 - 13:00szombat50 - 74
  Kalózok - Harcos Sólyomfiókák2015.03.28 - 14:10szombat53 - 47
  Zalakarosi Fókák - Harcos Sólyomfiókák2015.03.28 - 15:20szombat56 - 75
  Sportiskolás Törpillák - Kalózok2015.03.28 - 16:30szombat39 - 66
"D" csoport - Körmend, Városi Sportcsarnok
  Tapolcai VSE/A - Körmendi Törpördögök/B2015.03.29 - 09:20vasárnap48 - 25
  Kanizsai Mókusok/B - Kőszegi Sólymok2015.03.29 - 10:25vasárnap43 - 20
  Körmendi Törpördögök/B - Kőszegi Sólymok2015.03.29 - 11:30vasárnap31 - 33
  Tapolcai VSE/A - Kanizsai Mókusok/B2015.03.29 - 12:35vasárnap52 - 29

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Pécs, Árpád Fejedelem Gimn. és Ált. Isk.
  PVSK Kisgőzösök - PVSK-Panthers/A2015.03.29 - 09:00vasárnap38 - 56
  Dombóvári KS - PVSK Kisgőzösök2015.03.29 - 10:30vasárnap97 - 57
  PVSK-Panthers/A - Dombóvári KS 2015.03.29 - 12:00vasárnap59 - 85
"B" csoport - Pécs, TÁSI
  Szekszárdi Törpördögök GYKSE - Kosárlabda Akadémia Pécs L12015.03.29 - 10:30vasárnap69 - 46
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Szekszárdi Törpördögök GYKSE2015.03.29 - 12:00vasárnap93 - 44
  Kosárlabda Akadémia Pécs L1 - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2015.03.30 - 18:15hétfő30 - 95
"C" csoport - Kaposvár, Toldi ltp-i Tagiskola tornaterme
  PVSK-Panthers/B - KASI Delfinek/A2015.03.28 - 09:00szombat65 - 49
  Marcali Szürke Farkasok/A - PVSK-Panthers/B2015.03.28 - 10:30szombat22 - 57
  KASI Delfinek/A - Marcali Szürke Farkasok/A2015.03.28 - 12:00szombat66 - 48
"D" csoport - Szekszárd, Dienes Valéria Általános Iskola
  Szekszárdi Fürge Rókák - Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny2015.04.02 - 09:00csütörtök76 - 33
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny - KASI Delfinek/B2015.04.02 - 10:30csütörtök33 - 47
  KASI Delfinek/B - Szekszárdi Fürge Rókák2015.04.02 - 12:00csütörtök30 - 93
"E" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  PVSK Gepárdok - Kosárlabda Akadémia Pécs F12015.03.28 - 09:00szombat48 - 51
  Szekszárdi Ördögök GYKSE - PVSK Gepárdok2015.03.28 - 10:30szombat49 - 47
  Kosárlabda Akadémia Pécs F1 - Szekszárdi Ördögök GYKSE2015.03.28 - 12:00szombat45 - 41
"F" csoport - Pécs, TÁSI
  Gyakorlós Törpék - KAP-Koch/Deák2015.03.22 - 13:30vasárnap44 - 24
  Kosárlabda Akadémia Pécs F2 - Gyakorlós Törpék2015.03.22 - 15:00vasárnap16 - 48
  KAP-Koch/Deák - Kosárlabda Akadémia Pécs F22015.03.22 - 16:30vasárnap29 - 50
"G" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Tamási Dámocskák - KAP-Bánki/Miroslav2015.03.28 - 13:30szombat36 - 51
  KAP-Református/ANK - Tamási Dámocskák2015.03.28 - 15:00szombat68 - 33
  KAP-Bánki/Miroslav - KAP-Református/ANK2015.03.28 - 16:30szombat44 - 51
"H" csoport - Pécs, TÁSI
  PVSK Pandák - KAP-Csokonai/Pellérd2015.03.29 - 13:30vasárnap43 - 20
  Kosárlabda Akadémia Pécs L2 - PVSK Pandák2015.03.29 - 15:00vasárnap28 - 31
  KAP-Csokonai/Pellérd - Kosárlabda Akadémia Pécs L22015.03.29 - 16:30vasárnap17 - 28
"I" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Marcali Szürkefarkasok/B - KAP-Koch/Deák2015.03.29 - 13:30vasárnap52 - 20
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár - Marcali Szürkefarkasok/B2015.03.29 - 15:00vasárnap37 - 38
  KAP-Koch/Deák - Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár2015.03.29 - 16:30vasárnap16 - 40
"J" csoport - Dombóvár, Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk.
  PINKK-Komló Sport - Dombóvári KS/B2015.03.28 - 09:00szombat63 - 11
  KAP-Jókai/Köztér - PINKK-Komló Sport2015.03.28 - 10:30szombat6 - 113
  Dombóvári KS/B - KAP-Jókai/Köztér2015.03.28 - 12:00szombat37 - 6

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Kecskemét, Mathiász János Általános Iskola Katonatelep
  Kecskeméti KA 1. - Kecskeméti KA 3.2015.03.27 - 13:00péntek75 - 33
  Kecskeméti KA 2. - Kecskeméti KA 1.2015.03.27 - 14:15péntek50 - 74
  Kecskeméti KA 3. - Kecskeméti KA 2.2015.03.27 - 15:30péntek48 - 62
"B" csoport - Baja, Eötvös József Főiskola Gyakorló Ált. Isk.
  JKSE Kosársuli - Bajai NKK2015.04.12 - 12:00vasárnap42 - 35
  Bajai Bácska FKE - JKSE Kosársuli2015.04.12 - 13:15vasárnap45 - 23
  Bajai NKK - Bajai Bácska FKE2015.04.12 - 14:30vasárnap38 - 77
"C" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Pityke Párducok - Miklósi Aprókák2015.03.29 - 12:45vasárnap20 - 0
  Jövő Bajnokai Kenguruk - Pityke Párducok2015.03.29 - 14:00vasárnap54 - 69
  Miklósi Aprókák - Jövő Bajnokai Kenguruk2015.03.29 - 15:15vasárnap0 - 20
"D" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  CEKK - Kecskeméti KA 4.2015.03.29 - 09:00vasárnap47 - 29
  Gyaxi DSE - CEKK2015.03.29 - 10:15vasárnap34 - 57
  Kecskeméti KA 4. - Gyaxi DSE2015.03.29 - 11:30vasárnap41 - 53
"E" csoport - Kecskemét, Kodály Iskola
  KKA Mózi - Félegyházi TSI/A2015.03.28 - 13:45szombat38 - 20
  KKA Ézi - KKA Mózi2015.03.28 - 15:00szombat29 - 46
  Félegyházi TSI/A - KKA Ézi2015.03.28 - 16:15szombat33 - 41
"F" csoport - Kecskemét, Kodály Iskola
  Nagykőrösi Sólymok - Baja MNAMK Rakétái2015.03.28 - 10:00szombat45 - 29
  Hernád SE - Nagykőrösi Sólymok2015.03.28 - 11:15szombat28 - 38
  Baja MNAMK Rakétái - Hernád SE2015.03.28 - 12:30szombat36 - 44
"G" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Kecskeméti KC - Arany Iskola2015.03.28 - 14:00szombat59 - 21
  KECEL - Kecskeméti KC2015.03.28 - 15:15szombat0 - 2
  Arany Iskola - KECEL2015.03.28 - 16:30szombat2 - 0
"H" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Félegyházi TSI/B - Mátyás Iskola2015.03.28 - 09:00szombat25 - 27
  Móra Tornádók - Zrínyi Iskola2015.03.28 - 10:15szombat24 - 116
  Félegyházi TSI/B - Móra Tornádók2015.03.28 - 11:30szombat36 - 46
  Mátyás Iskola - Zrínyi Iskola2015.03.28 - 12:45szombat15 - 115

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Ugrómókusok - DKKA Kenguruk2015.03.28 - 10:00szombat88 - 23
  DKKA Kenguruk - Veszprémi UKE2015.03.28 - 11:15szombat34 - 57
  Veszprémi UKE - DKKA Ugrómókusok2015.03.28 - 12:30szombat45 - 59
"B" csoport - Paks, II. Rákóczi Ált. Isk.
  DKKA Gepárdok - DKKA Ördögök2015.03.28 - 10:00szombat45 - 24
  DKKA Ördögök - Atomerőmű SE2015.03.28 - 11:15szombat27 - 44
  Atomerőmű SE - DKKA Gepárdok2015.03.28 - 12:30szombat29 - 46
"C" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  Siófoki KS - DKKA Tigrisek2015.03.28 - 14:00szombat22 - 84
  DKKA Tigrisek - DKKA Vadmacskák2015.03.28 - 15:15szombat76 - 43
  DKKA Vadmacskák - Siófoki KS2015.03.28 - 16:30szombat36 - 51
"D" csoport - Paks, II. Rákóczi Ált. Isk.
  Dunaújvárosi Sárkányok/A - Atomcsajok2015.04.18 - 10:00szombat31 - 26
  Atomcsajok - DKKA Csigák2015.04.18 - 11:15szombat43 - 15
  DKKA Csigák - Dunaújvárosi Sárkányok/A2015.04.18 - 12:30szombat23 - 29
"E" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  Fűzfői AK - DKKA Nyuszik2015.03.29 - 10:00vasárnap60 - 56
  DKKA Vezérek - Fűzfői AK2015.03.29 - 11:15vasárnap33 - 63
  DKKA Nyuszik - DKKA Vezérek2015.03.29 - 12:30vasárnap45 - 30
"F" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Rókák - Dunaújvárosi Sárkányok/B2015.03.29 - 14:00vasárnap42 - 13
  DKKA Párducok - DKKA Rókák2015.03.29 - 15:15vasárnap31 - 36
  Dunaújvárosi Sárkányok/B - DKKA Párducok2015.03.29 - 16:30vasárnap36 - 43

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Óbudai Kaszások - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2015.03.29 - 08:30vasárnap54 - 59
  Fürge Vasas - Óbudai Kaszások2015.03.29 - 09:45vasárnap64 - 56
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Fürge Vasas2015.03.29 - 11:00vasárnap38 - 60
"B" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Csata Garfield - Török Sasfiókák2015.03.29 - 16:00vasárnap53 - 33
  MAFC Heisler - Csata Garfield2015.03.29 - 17:15vasárnap50 - 37
  Török Sasfiókák - MAFC Heisler2015.03.29 - 18:30vasárnap35 - 56
"C" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Vasas Amazonok - TFSE Vizslák2015.03.28 - 16:00szombat45 - 44
  MAFC Mokos - Vasas Amazonok2015.03.28 - 17:15szombat53 - 33
  TFSE Vizslák - MAFC Mokos2015.03.28 - 18:30szombat37 - 52
"D" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Honvéd Sólymok - Kaszás Girls2015.03.29 - 08:30vasárnap31 - 49
  Herman Pókok - Honvéd Sólymok2015.03.29 - 09:45vasárnap0 - 2
  Kaszás Girls - Herman Pókok2015.03.29 - 11:00vasárnap2 - 0
"E" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Csata Dunakeszi - Vasas Gepárdok2015.03.28 - 12:15szombat45 - 34
  Kéksárga Okapik - Csata Dunakeszi2015.03.28 - 13:30szombat33 - 54
  Vasas Gepárdok - Kéksárga Okapik2015.03.28 - 14:45szombat49 - 35
"F" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  BLF Kenguruk - ELITE Rínók2015.03.28 - 09:00szombat2 - 0
  Megyeri Tigrisek KK - BLF Kenguruk2015.03.28 - 10:15szombat61 - 51
  ELITE Rínók - Megyeri Tigrisek KK2015.03.28 - 11:30szombat0 - 2
"G" csoport - Budapest, Tejút u.
  Malév Kobrák - KKS-Boys2015.03.29 - 09:30vasárnap71 - 33
  Kéksárga Zsiráfok - Malév Kobrák2015.03.29 - 10:45vasárnap40 - 51
  KKS-Boys - Kéksárga Zsiráfok2015.03.29 - 12:00vasárnap50 - 48
"H" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Radobasket - JKC-FKE/A2015.03.28 - 12:15szombat34 - 49
  Zuglói Sasok - Radobasket 2015.03.28 - 13:30szombat58 - 26
  JKC-FKE/A - Zuglói Sasok2015.03.28 - 14:45szombat32 - 48
"I" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  BEAC Kisvizslák - Vasas Bolhák2015.03.28 - 08:30szombat33 - 38
  ZSAKba Macskák - BEAC Kisvizslák2015.03.28 - 09:45szombat37 - 28
  Vasas Bolhák - ZSAKba Macskák2015.03.28 - 11:00szombat26 - 37
"J" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Gödi Sasok - Óbudai Reménységek2015.03.28 - 12:45szombat47 - 43
  BKGDSE - Gödi Sasok2015.03.28 - 14:00szombat29 - 51
  Óbudai Reménységek - BKGDSE2015.03.28 - 15:15szombat80 - 15
"K" csoport - Budapest, Tejút u.
  Móra Harcosok - ELITE Elefántok2015.03.28 - 09:30szombat24 - 27
  BEAC Farkasrét - Móra Harcosok2015.03.28 - 10:45szombat47 - 34
  ELITE Elefántok - BEAC Farkasrét2015.03.28 - 12:00szombat21 - 52
"L" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Herceghalmi Tigrisek - Zsíros Akadémia Kőbánya/P2015.03.29 - 16:00vasárnap29 - 31
  MTK Budapest - Herceghalmi Tigrisek2015.03.29 - 17:15vasárnap0 - 2
  Zsíros Akadémia Kőbánya/P - MTK Budapest2015.03.29 - 18:30vasárnap2 - 0
"M" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Budafoki Kölyök Békák - PAFC Mennydörgők2015.03.29 - 12:15vasárnap0 - 2
  MAFC Gabányi - Budafoki Kölyök Békák2015.03.29 - 13:30vasárnap2 - 0
  PAFC Mennydörgők - MAFC Gabányi2015.03.29 - 14:45vasárnap41 - 41
"N" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Grosics Kisvizslák - BLF Bolhák2015.03.28 - 16:00szombat45 - 45
  Törekvés Törpillák - Grosics Kisvizslák2015.03.28 - 17:15szombat37 - 40
  BLF Bolhák - Törekvés Törpillák2015.03.28 - 18:30szombat23 - 41
"O" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Gödöllői SK - Törekvés Törpicúrok2015.03.28 - 08:30szombat34 - 21
  Radobasket Bicske - Gödöllői SK2015.03.28 - 09:45szombat26 - 33
  Törekvés Törpicúrok - Radobasket Bicske2015.03.28 - 11:00szombat18 - 40
"P" csoport - Budapest, Tejút u.
  HSE - KKS-Girls2015.03.28 - 13:15szombat0 - 2
  Ziccer Bocsok - HSE2015.03.28 - 14:30szombat2 - 0
  KKS-Girls - Ziccer Bocsok2015.03.28 - 15:45szombat0 - 2
"Q" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Megyeri Tigriskölykök - Budafoki Kölyök Bolhák2015.03.29 - 12:15vasárnap49 - 13
  Tigrismanók - Megyeri Tigriskölykök2015.03.29 - 13:30vasárnap0 - 2
  Budafoki Kölyök Bolhák - Tigrismanók2015.03.29 - 14:45vasárnap2 - 0
"R" csoport - Budapest, Tejút u.
  Ziccer Kistigrisek - Megyeri Tigrislányok2015.03.29 - 12:45vasárnap2 - 0
  SZSE - Ziccer Kistigrisek2015.03.29 - 14:00vasárnap0 - 2
  Megyeri Tigrislányok - SZSE2015.03.29 - 15:15vasárnap0 - 2
"S" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Kéksárga Koalák - PAFC Villámok2015.03.28 - 16:30szombat59 - 33
  PAFC Villámok - Kéksárga Koalák2015.03.28 - 17:45szombat44 - 45

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok