Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel I.  
 TFSE  
2017/04/25 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Bp. Honvéd U23.  
 Gödi SE  
2017/04/25 19:40
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Budaörsi DSE  
2017/04/25 20:20
Fiú junior Reg.
 BKGDSE  
 Dunaharaszti M.  
2017/04/25 18:45
Fiú kadett reg.
 TFSE  
 Százhalombatta.  
2017/04/25 17:30
Kenguru Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - Nyíregyházi Sportcentrum KA2017.03.04 - 09:00szombat67 - 56
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - A.S. Baschet Star Oradea I.2017.03.04 - 10:15szombat72 - 68
  A.S. Baschet Star Oradea I. - Ziccer Tigrisek TK Rakéták 2017.03.04 - 11:30szombat38 - 78
"B" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Fehértigrisek - A.S. Baschet Star Oradea III.2017.03.04 - 12:45szombat54 - 25
  A.S. Baschet Star Oradea III. - Ziccer Tigrisek2017.03.04 - 14:00szombat29 - 58
  Ziccer Tigrisek - Ziccer Fehértigrisek2017.03.04 - 15:15szombat43 - 35
"C" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  NYKK Eötvös - DIFE Sasfiókák2017.03.04 - 09:30szombat52 - 62
  DIFE Sasfiókák - A.S. Baschet Star Oradea II.2017.03.04 - 10:45szombat43 - 83
  A.S. Baschet Star Oradea II. - NYKK Eötvös2017.03.04 - 12:00szombat54 - 27
"D" csoport - Terem
()
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Hajdúhadházi KK2017.03.05 - 11:30vasárnap27 - 40
  Hajdúhadházi KK - Zsákoló Zsiráfok2017.03.14 - 16:00kedd 
  Zsákoló Zsiráfok - Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok2017.03.20 - 16:45hétfő55 - 26
"E" csoport - Középkerti Általános Iskola
(4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - Hajdúböszörményi TE2017.03.05 - 09:00vasárnap97 - 7
  BKGDSE-Ebes - BKGDSE-Püspökladány2017.03.05 - 10:15vasárnap29 - 49
  BKGDSE-Ebes - Hajdúböszörményi TE2017.03.05 - 11:30vasárnap57 - 14
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - BKGDSE-Püspökladány2017.03.05 - 12:45vasárnap50 - 35

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  MEAFC Basket Bulls - Szerencsi Darazsak2017.03.05 - 10:00vasárnap56 - 26
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - MEAFC Basket Bulls2017.03.05 - 11:15vasárnap40 - 54
  Szerencsi Darazsak - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2017.03.05 - 12:30vasárnap43 - 45
"B" csoport - Széchenyi Általános Iskola
(3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.03.04 - 10:00szombat44 - 39
  Egri Kék Oroszlánok - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.03.04 - 11:15szombat40 - 44
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok2017.03.04 - 12:30szombat30 - 67
"C" csoport - Rendezvények Háza
(3561 Felsőzsolca Sport utca 1.)
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - MEAFC Csibészek2017.03.05 - 09:00vasárnap35 - 46
  MVSI Vadmacskák - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.03.05 - 10:15vasárnap36 - 39
  MEAFC Csibészek - MVSI Vadmacskák2017.03.05 - 11:30vasárnap26 - 38
"D" csoport - Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
(3950 Sárospatak Arany János utca 7.)
  Salgótarjáni KI - Sláger Kazincbarcika KSE2017.03.05 - 10:00vasárnap33 - 38
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - Salgótarjáni KI2017.03.05 - 11:15vasárnap36 - 37
  Sláger Kazincbarcika KSE - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.03.05 - 12:30vasárnap29 - 56
"E" csoport - Vasvár utcai Általános Iskola
(3600 Ózd Vasvár utca 37/a.)
  Gyöngyös SI - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2017.03.04 - 11:00szombat46 - 57
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Gyöngyös SI2017.03.04 - 12:15szombat50 - 36
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.03.04 - 13:30szombat42 - 39
"F" csoport - Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
(3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
  Fürge Gyík DSE - Vörösmarty Mignonok2017.03.04 - 09:00szombat31 - 26
  Salgó Basket - Fürge Gyík DSE2017.03.04 - 10:15szombat39 - 20
  Vörösmarty Mignonok - Salgó Basket2017.03.04 - 11:30szombat37 - 41
"G" csoport - Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
(3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
  MEAFC Szürke Farkasok - MEAFC Varázslók2017.03.05 - 09:30vasárnap38 - 33
  Beszterce KK Bolyky - Szerencsi VSE 2.2017.03.05 - 10:45vasárnap32 - 6
  MEAFC Varázslók - Szerencsi VSE 2.2017.03.05 - 12:00vasárnap73 - 23
  MEAFC Szürke Farkasok - Beszterce KK Bolyky2017.03.05 - 13:15vasárnap34 - 30
"H" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Beszterce KK - DVTK-ÉLKSK Edelény2017.03.04 - 10:00szombat54 - 17
  MVSI Kossuth - DVTK-ÉLKSK Encs2017.03.04 - 11:15szombat8 - 43
  DVTK-ÉLKSK Edelény - MVSI Kossuth2017.03.04 - 12:30szombat29 - 14
  Beszterce KK - DVTK-ÉLKSK Encs2017.03.04 - 13:45szombat42 - 39

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési Oroszlánok - Vásárhelyi Cápák2017.03.05 - 09:30vasárnap48 - 77
  Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK Sasok2017.03.05 - 11:00vasárnap66 - 55
  SZEDEÁK Sasok - Békési Oroszlánok2017.03.05 - 12:30vasárnap70 - 65
"B" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Dózsa - SZEDEÁK Aranysakálok2017.03.05 - 09:00vasárnap39 - 56
  SZEDEÁK Aranysakálok - Szolnoki Sportcentrum2017.03.05 - 10:30vasárnap55 - 61
  Szolnoki Sportcentrum - SZEDEÁK Dózsa2017.03.05 - 12:00vasárnap40 - 36
"C" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Alsóváros - Tiszai Kisvirágok2017.03.05 - 13:30vasárnap47 - 53
  Tiszai Kisvirágok - SZEDEÁK Karolina2017.03.05 - 15:00vasárnap36 - 49
  SZEDEÁK Karolina - SZEDEÁK Alsóváros2017.03.05 - 16:30vasárnap50 - 45
"D" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK/A - Karcagi SE Farkasok2017.03.05 - 09:30vasárnap41 - 33
  Karcagi SE Farkasok - MP Sport Timisoara 2017.03.05 - 11:00vasárnap14 - 66
  MP Sport Timisoara - Békéscsabai KK/A2017.03.05 - 12:30vasárnap55 - 16
"E" csoport - SZTE Mezőgazdasági Főiskola
(6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
  Vásárhelyi Farkasok - Szeged KE - Tigrisek2017.03.05 - 09:00vasárnap67 - 40
  Szeged KE - Tigrisek - Gyulai Vidrák2017.03.05 - 10:30vasárnap48 - 75
  Gyulai Vidrák - Vásárhelyi Farkasok2017.03.05 - 12:00vasárnap51 - 56
"F" csoport - SZTE Mezőgazdasági Főiskola
(6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
  Vásárhelyi Pacsirták - Vásárhelyi Villámok2017.03.04 - 09:00szombat45 - 22
  Vásárhelyi Villámok - Mezőberényi KK2017.03.04 - 10:30szombat37 - 59
  Mezőberényi KK - Vásárhelyi Pacsirták2017.03.04 - 12:00szombat51 - 45
"G" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Tabán - SZEDEÁK JuGyu2017.03.04 - 10:00szombat25 - 24
  SZEDEÁK JuGyu - Kertvárosi Gepárdok2017.03.04 - 11:15szombat30 - 38
  Kertvárosi Gepárdok - Szeged KE - Tabán2017.03.04 - 12:30szombat47 - 55
"H" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Rózsaszín Párducok - Tószegi Vadrózsák2017.03.04 - 14:00szombat21 - 46
  Tószegi Vadrózsák - Békési Heppes Szöcskék2017.03.04 - 15:15szombat33 - 58
  Békési Heppes Szöcskék - Szeged KE - Rózsaszín Párducok2017.03.04 - 16:30szombat67 - 8
"I" csoport - Móricz Zsigmond Református Kollégium
(5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
  Kisújszállási SE - Karcagi SE Oroszlánkölykök2017.03.04 - 09:30szombat63 - 18
  Karcagi SE Oroszlánkölykök - SZEDEÁK Weöres2017.03.04 - 11:00szombat40 - 13
  SZEDEÁK Weöres - Kisújszállási SE2017.03.04 - 12:30szombat15 - 57
"J" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Alsóváros - Szeged KE - Pingvinek2017.03.05 - 10:00vasárnap32 - 15
  Szeged KE - Pingvinek - SZEDEÁK Kisdózsa2017.03.05 - 11:15vasárnap13 - 42
  SZEDEÁK Kisdózsa - Szeged KE - Alsóváros2017.03.05 - 12:30vasárnap37 - 33
"K" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  HSA Bombázók - HSA Pumák2017.03.11 - 09:00szombat51 - 26
  HSA Pumák - SZEDEÁK Ezüstrókák2017.03.11 - 10:30szombat58 - 39
  SZEDEÁK Ezüstrókák - HSA Bombázók2017.03.11 - 12:00szombat15 - 65
"L" csoport - Terem
()
  Szentesi KK - Vásárhelyi Rókák2017.03.12 - 10:00vasárnap58 - 10
  Vásárhelyi Rókák - Ricsilla - GFF Gyakorló Szarvas2017.03.12 - 11:30vasárnap31 - 36
  Ricsilla - GFF Gyakorló Szarvas - Szentesi KK2017.03.12 - 13:00vasárnap23 - 75
"M" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK/C - Szentesi KK II.2017.03.05 - 14:00vasárnap39 - 12
  Szentesi KK II. - Békéscsabai KK/B2017.03.05 - 15:30vasárnap23 - 47
  Békéscsabai KK/B - Békéscsabai KK/C2017.03.05 - 17:00vasárnap32 - 41

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek2017.03.05 - 09:00vasárnap92 - 50
  Csípős Darazsak - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.03.05 - 10:15vasárnap63 - 77
  Soproni Tigrisek - Csípős Darazsak2017.03.05 - 11:30vasárnap48 - 62
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Simbák - OSE Oroszlánfókák2017.03.04 - 10:30szombat87 - 29
  Soproni Sportiskolás Elefántok - OSE Simbák2017.03.04 - 11:45szombat28 - 86
  OSE Oroszlánfókák - Soproni Sportiskolás Elefántok2017.03.04 - 13:00szombat47 - 69
"C" csoport - Vaszary János Általános Iskola
(2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
  Tatai Hangyácskák - Soproni Sportiskolás Párducok2017.03.04 - 10:00szombat63 - 58
  Soproni Tigrisek Deák tér - Tatai Hangyácskák2017.03.04 - 11:00szombat66 - 54
  Soproni Sportiskolás Párducok - Soproni Tigrisek Deák tér2017.03.04 - 12:00szombat77 - 61
"D" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Tigrisek Orsolya - Szorgos Darazsak2017.03.05 - 12:45vasárnap31 - 53
  Szorgos Darazsak - Győri KC Hangyák2017.03.05 - 14:00vasárnap57 - 27
  Győri KC Hangyák - Soproni Tigrisek Orsolya2017.03.05 - 15:15vasárnap51 - 44
"E" csoport - Terem
()
  MTE 1904 - Feketés Darazsak2017.03.05 - 10:00vasárnap67 - 7
  Soproni Sportiskolás Zsiráfok - MTE 19042017.03.05 - 11:00vasárnap53 - 43
  Feketés Darazsak - Soproni Sportiskolás Zsiráfok2017.03.05 - 12:00vasárnap7 - 85
"F" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Győri KC Lovagok - Győri KC Vizslák2017.03.04 - 09:00szombat0 - 2
  Győri KC Vizslák - Gárdonyis Darazsak2017.03.04 - 10:00szombat0 - 2
  Gárdonyis Darazsak - Győri KC Lovagok2017.03.04 - 11:00szombat2 - 0
"G" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Győri KC Kenguruk - Hunyadis Darazsak2017.03.04 - 12:00szombat16 - 22
  Soproni Sportiskolás Farkasok - Győri KC Kenguruk2017.03.04 - 13:00szombat35 - 26
  Hunyadis Darazsak - Soproni Sportiskolás Farkasok2017.03.04 - 14:00szombat20 - 24
"H" csoport - Fekete István Általános Iskola
(9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
  Villámló Kovácsok - Soproni Tigriskölykök2017.03.04 - 13:00szombat0 - 2
  Nádor Tigrisek - Villámló Kovácsok2017.03.04 - 14:00szombat2 - 0
  Soproni Tigriskölykök - Nádor Tigrisek2017.03.04 - 15:00szombat34 - 44
"I" csoport - Fekete István Általános Iskola
(9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
  Mezőörsi Oroszlánok - Prohászkás Csibék2017.03.04 - 10:00szombat17 - 43
  Prohászkás Csibék - Lackneros Darazsak2017.03.04 - 11:00szombat42 - 24
  Lackneros Darazsak - Mezőörsi Oroszlánok2017.03.04 - 12:00szombat36 - 25

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  ZTE KK - Körmendi Törpördögök/A2017.03.04 - 13:30szombat66 - 46
  Ifjú Sólymok - ZTE KK2017.03.04 - 14:40szombat51 - 68
  Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólymok2017.03.04 - 15:50szombat66 - 73
"B" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Sárkányok - Ricsilla Sport2017.03.04 - 09:30szombat63 - 36
  Sportiskolás Törpillák - Tapolcai Sárkányok2017.03.04 - 10:40szombat24 - 72
  Ricsilla Sport - Sportiskolás Törpillák2017.03.04 - 11:50szombat49 - 36
"C" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Körmendi Törpördögök/B - Harcos Sólymok2017.03.04 - 01:00szombat70 - 35
  Kanizsai Mókusok - Körmendi Törpördögök/B2017.03.04 - 11:10szombat64 - 56
  Harcos Sólymok - Kanizsai Mókusok2017.03.04 - 12:20szombat38 - 54
"D" csoport - Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Iskolája
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
  Egerszegi Zsebibabák - Móra Ferenc Ált. Isk.2017.03.05 - 10:30vasárnap76 - 19
  Paragváris Sólymok - Kalózok2017.03.05 - 11:40vasárnap54 - 53
  Móra Ferenc Ált. Isk. - Kalózok2017.03.05 - 12:50vasárnap28 - 63
  Egerszegi Zsebibabák - Paragváris Sólymok2017.03.05 - 14:00vasárnap36 - 31
"E" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Gazellák - Ajka2017.03.04 - 13:00szombat50 - 30
  Ricsilla Hévíz - Kanizsai Mókusok/B2017.03.04 - 14:10szombat86 - 7
  Ajka - Kanizsai Mókusok/B2017.03.04 - 15:20szombat105 - 7
  Tapolcai Gazellák - Ricsilla Hévíz2017.03.04 - 16:30szombat58 - 35

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Szekszárdi Fürge Nyuszik2017.03.05 - 10:00vasárnap68 - 26
  Szekszárdi Fürge Nyuszik - PVSK-Panthers/A2017.03.05 - 11:30vasárnap45 - 64
  PVSK-Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.03.05 - 13:00vasárnap65 - 75
"B" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  Kozármisleny SE - Pécsi VSK Zebrák2017.03.04 - 08:30szombat62 - 61
  Pécsi VSK Zebrák - KASI/A2017.03.04 - 10:00szombat66 - 45
  KASI/A - Kozármisleny SE2017.03.04 - 11:30szombat71 - 73
"C" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Monok SE2017.03.04 - 13:30szombat56 - 69
  Monok SE - GYKSE Szekszárd/A2017.03.04 - 15:00szombat50 - 70
  GYKSE Szekszárd/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány2017.03.04 - 16:30szombat86 - 40
"D" csoport - Szent Orsolya Rendi Általános Iskola
(7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. )
  Dombóvári KS - KASI/B2017.03.04 - 09:00szombat61 - 26
  KASI/B - PVSK-Panthers/B2017.03.04 - 10:30szombat25 - 59
  PVSK-Panthers/B - Dombóvári KS 2017.03.04 - 12:00szombat50 - 54
"E" csoport - Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
(7629 Pécs Dobó István utca 93.)
  Gyakorlós Törpék - Pécsi VSK Turbó Egerek2017.03.04 - 09:00szombat46 - 84
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Gyakorlós Törpék2017.03.04 - 10:30szombat67 - 54
  Pécsi VSK Turbó Egerek - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.03.04 - 12:00szombat28 - 34
"F" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  KASI/C - KASI/D2017.03.04 - 09:00szombat28 - 35
  KASI/D - Pécsi VSK Fehér Tigrisek2017.03.04 - 10:30szombat79 - 30
  Pécsi VSK Fehér Tigrisek - KASI/C2017.03.04 - 12:00szombat18 - 75
"G" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  KASI/E - PVSK-Panthers/C2017.03.04 - 13:30szombat27 - 40
  PVSK-Panthers/C - Tamási Dámocskák2017.03.04 - 15:00szombat53 - 23
  Tamási Dámocskák - KASI/E2017.03.04 - 16:30szombat40 - 53
"H" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai - PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér 2017.03.05 - 09:00vasárnap32 - 69
  PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér - GYKSE Szekszárd/B2017.03.05 - 10:30vasárnap55 - 39
  GYKSE Szekszárd/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai2017.03.05 - 12:00vasárnap42 - 35
"I" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch - Kozármisleny SE/B2017.03.05 - 13:30vasárnap33 - 36
  PVSK-Panthers/E - Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch2017.03.05 - 15:00vasárnap24 - 58
  Kozármisleny SE/B - PVSK-Panthers/E2017.03.05 - 16:30vasárnap56 - 29
"J" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd - Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló2017.03.04 - 09:00szombat47 - 31
  PVSK-Panthers/D - PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd 2017.03.04 - 10:30szombat31 - 45
  Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló - PVSK-Panthers/D2017.03.04 - 12:00szombat21 - 40

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Koalák2017.03.04 - 09:00szombat64 - 48
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.03.04 - 10:15szombat36 - 49
  Kecskeméti KA Koalák - Bajai Bácska FKE2017.03.04 - 11:30szombat31 - 48
"B" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Mitugrász - Pityke Pumák2017.03.05 - 09:00vasárnap75 - 57
  Nyakiglányok - Kecskeméti KA Mitugrász2017.03.05 - 10:15vasárnap41 - 55
  Pityke Pumák - Nyakiglányok2017.03.05 - 11:30vasárnap47 - 50
"C" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Bajai NKK/A - Kecskeméti KA Amazonok2017.03.04 - 12:45szombat42 - 44
  Lehel Kosársuli - Bajai NKK/A2017.03.04 - 14:00szombat45 - 49
  Kecskeméti KA Amazonok - Lehel Kosársuli2017.03.04 - 15:15szombat40 - 51
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2017.03.05 - 12:45vasárnap76 - 30
  Kecskeméti KC - Nagykőrösi Sólymok2017.03.05 - 14:00vasárnap45 - 32
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Kecskeméti KC 2017.03.05 - 15:15vasárnap41 - 58
"E" csoport - Hernád-Pusztavacs Közös Fenntartású Általános Iskola
(2376 Hernád Fő utca 150.)
  CEKK - Hernád SE2017.03.04 - 12:00szombat80 - 39
  KLIKK Zsiráfok - CEKK2017.03.04 - 13:15szombat25 - 72
  Hernád SE - KLIKK Zsiráfok2017.03.04 - 14:30szombat76 - 50
"F" csoport - KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
(6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
  FTSI József A. Iskola - FTSI Constantinum 1.2017.03.05 - 10:00vasárnap44 - 17
  Bajai NKK/B - FTSI Dózsa Gy. Iskola2017.03.05 - 11:15vasárnap78 - 24
  FTSI Constantinum 1. - FTSI Dózsa Gy. Iskola2017.03.05 - 12:30vasárnap40 - 44
  FTSI József A. Iskola - Bajai NKK/B2017.03.05 - 13:45vasárnap61 - 44
"G" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Baja MNAMK Rakétái2017.03.04 - 10:00szombat92 - 11
  FTSI Platán Iskola - FTSI Batthyány L. Iskola2017.03.04 - 11:15szombat63 - 48
  Baja MNAMK Rakétái - FTSI Batthyány L. Iskola2017.03.04 - 12:30szombat34 - 29
  Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Platán Iskola2017.03.04 - 13:45szombat73 - 34

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(7030 Paks Ifjúság útja 1.)
  Atomerőmű SE - DKKA Rókák2017.03.05 - 10:00vasárnap63 - 17
  DKKA Rókák - DKKA Ördögök2017.03.05 - 11:15vasárnap64 - 43
  DKKA Ördögök - Atomerőmű SE2017.03.05 - 12:30vasárnap13 - 79
"B" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Kenguruk - Pápai KC2017.03.05 - 10:00vasárnap2 - 0
  Pápai KC - Veszprémi UKE2017.03.05 - 11:15vasárnap0 - 2
  Veszprémi UKE - DKKA Kenguruk2017.03.05 - 12:30vasárnap25 - 92
"C" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  DKKA Ugrómókusok - DKKA Csigák2017.03.04 - 10:00szombat48 - 12
  DKKA Csigák - Marcali Szürkefarkasok2017.03.04 - 11:15szombat24 - 29
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Ugrómókusok2017.03.04 - 12:30szombat14 - 48
"D" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Gepárdok - Velencei Gézengúzok2017.03.05 - 14:00vasárnap32 - 39
  Velencei Gézengúzok - DKKA Vezérek2017.03.05 - 15:15vasárnap51 - 40
  DKKA Vezérek - DKKA Gepárdok2017.03.05 - 16:30vasárnap73 - 69
"E" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Fűzfői AK - DKKA Párducok2017.03.04 - 10:00szombat51 - 17
  DKKA Párducok - Pusztaszabolcsi Tigrisek2017.03.04 - 11:15szombat63 - 19
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - Fűzfői AK2017.03.04 - 12:30szombat21 - 59
"F" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Villámok - Újvárosi Szelek2017.03.04 - 14:00szombat2 - 0
  Újvárosi Szelek - Várpalotai Gepárdok2017.03.04 - 15:15szombat0 - 2
  Várpalotai Gepárdok - DKKA Villámok2017.03.04 - 16:30szombat26 - 34
"G" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  DKKA Nyuszik - Várpalotai Sárkányok2017.03.04 - 14:00szombat21 - 18
  Pákozdi Kócsagok - Újvárosi Szikra2017.03.04 - 15:15szombat2 - 0
  Várpalotai Sárkányok - Újvárosi Szikra2017.03.04 - 16:30szombat2 - 0
  DKKA Nyuszik - Pákozdi Kócsagok2017.03.04 - 17:45szombat29 - 45

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Csata Garfield - Fürge VasasLászló Zsolt - Rózsavölgyi Alexandra2017.02.26 - 12:15vasárnap42 - 32
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Csata GarfieldLászló Zsolt - Rózsavölgyi Alexandra2017.02.26 - 13:30vasárnap30 - 61
  Fürge Vasas - Zsíros Akadémia Kőbánya/ABujtor Péter - Gruber Nikolett2017.02.26 - 14:45vasárnap62 - 40
"B" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Kaszások Akadémia - Vasas AmazonokHartai Tamás - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.02.26 - 08:30vasárnap34 - 90
  MAFC Farkasrét - Kaszások AkadémiaSzirt Lajos - Hartai Tamás2017.02.26 - 09:45vasárnap74 - 41
  Vasas Amazonok - MAFC FarkasrétSzirt Lajos - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.02.26 - 11:00vasárnap68 - 53
"C" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Budafoki Kölyök Békák - Megyeri Tigrisek KKGyőri Ferenc - Bognár Domokos2017.02.26 - 08:30vasárnap2 - 0
  Pannónia Vasas - Budafoki Kölyök BékákGyőri Ferenc - Bognár Domokos2017.02.26 - 09:45vasárnap56 - 54
  Megyeri Tigrisek KK - Pannónia VasasCsoma Viktor - Gruber Nikolett2017.02.26 - 11:00vasárnap0 - 2
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  PAFC Basket - BEAC Csoma Viktor - Gruber Nikolett2017.02.26 - 12:15vasárnap74 - 45
  Zsíros Akadémia Darázslányok - PAFC BasketBózsó Gábor - Jankovics Viktor2017.02.26 - 13:30vasárnap25 - 50
  BEAC - Zsíros Akadémia DarázslányokBózsó Gábor - Jankovics Viktor2017.02.26 - 14:45vasárnap47 - 29
"E" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Török Sasfiókák - Kéksárga KoalákHartai Tamás - Komlódi Benedek2017.02.25 - 08:30szombat63 - 62
  ELITE Rínók - Török SasfiókákHartai Tamás - Komlódi Benedek2017.02.25 - 09:45szombat24 - 53
  Kéksárga Koalák - ELITE RínókSimon Kristóf - Korompai Zsolt2017.02.25 - 11:00szombat42 - 28
"F" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Radobasket - BDSE - Kéksárga OkapikSimon Kristóf - Korompai Zsolt2017.02.25 - 12:15szombat37 - 67
  Grosics Vizslák - Radobasket - BDSE Szőke Gábor - Gere Kálmán2017.02.25 - 13:30szombat57 - 39
  Kéksárga Okapik - Grosics VizslákSzőke Gábor - Gere Kálmán2017.02.25 - 14:45szombat52 - 40
"G" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  BLF Kenguruk - Herceghalmi TigrisekAdjudani Pezsman - Komlódi Benedek2017.02.25 - 12:15szombat37 - 29
  Kaszás Girls - BLF KengurukAdjudani Pezsman - Komlódi Benedek2017.02.25 - 13:30szombat45 - 69
  Herceghalmi Tigrisek - Kaszás GirlsHorváth Kinga - Szabó II. Péter2017.02.25 - 14:45szombat59 - 62
"H" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  BEAC Farkasrét - Vasas GepárdokBujtor Péter - Gruber Nikolett2017.02.26 - 16:00vasárnap20 - 49
  Vasas Bolhák - BEAC FarkasrétKomlódi Benedek - Szőts Dávid2017.02.26 - 17:15vasárnap38 - 16
  Vasas Gepárdok - Vasas BolhákKomlódi Benedek - Szőts Dávid2017.02.26 - 18:30vasárnap40 - 39
"I" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Zuglói Sasok - TFSE FarkasokHorváth Kinga - Paulus Bence Máté2017.02.26 - 16:00vasárnap39 - 37
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Zuglói SasokRózsavölgyi Alexandra - Paulus Bence Máté2017.02.26 - 17:15vasárnap40 - 44
  TFSE Farkasok - Zsíros Akadémia Kőbánya/BHorváth Kinga - Rózsavölgyi Alexandra2017.02.26 - 18:30vasárnap47 - 42
"J" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budapesti Honvéd Falcons - Vagány NyulakNémet Tamás - Matóczay Bálint2017.02.26 - 08:30vasárnap37 - 46
  KKS Tigers - Budapesti Honvéd FalconsNémet Tamás - Matóczay Bálint2017.02.26 - 09:45vasárnap23 - 36
  Vagány Nyulak - KKS TigersPaulus Bence Máté - Német Tamás2017.02.26 - 11:00vasárnap41 - 34
"K" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Herman Pókok - Gödi SESebestyén Richárd - Matóczay Bálint2017.02.25 - 08:30szombat34 - 27
  Budapesti Honvéd Sólymok - Herman PókokSebestyén Richárd - Matóczay Bálint2017.02.25 - 09:45szombat38 - 53
  Gödi SE - Budapesti Honvéd SólymokTahin András - Szőts Dávid2017.02.25 - 11:00szombat53 - 55
"L" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - DMTK Haraszti SasokKoncsag Csaba - Szilágyi Tamás2017.02.26 - 08:30vasárnap28 - 58
  DMTK Haraszti Sasok - Radobasket - BDSE BicskeKoncsag Csaba - Szilágyi Tamás2017.02.26 - 09:45vasárnap60 - 36
  Radobasket - BDSE Bicske - Zsíros Akadémia Kőbánya/PannóniaGere Kálmán - Szőts Dávid2017.02.26 - 11:00vasárnap29 - 40
"M" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  JKC/A - Kéksárga ZsiráfokSzirt Lajos - Paulus Bence Máté2017.02.25 - 12:15szombat15 - 103
  BKG DSE - JKC/ANagy István - Makay Dániel2017.02.25 - 13:30szombat37 - 47
  Kéksárga Zsiráfok - BKG DSENagy István - Makay Dániel2017.02.25 - 14:45szombat105 - 22
"N" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Törekvés Törpillák - Ziccer BocsokGere Kálmán - Szabó II. Péter2017.02.26 - 16:00vasárnap21 - 37
  BEAC Vizslák - Törekvés TörpillákGere Kálmán - Pál Roland2017.02.26 - 17:15vasárnap21 - 29
  Ziccer Bocsok - BEAC VizslákPál Roland - Szabó II. Péter2017.02.26 - 18:30vasárnap35 - 22
"O" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Malév SC - Radobasket - BDSE ÉrdSzokolainé Váradi Csilla - Takács András2017.02.25 - 16:00szombat2 - 0
  Kaszás Tornyok - Malév SCSzokolainé Váradi Csilla - Rózsavölgyi Alexandra2017.02.25 - 17:15szombat75 - 2
  Radobasket - BDSE Érd - Kaszás TornyokTakács András - Rózsavölgyi Alexandra2017.02.25 - 18:30szombat0 - 2
"P" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kisdarázslányok - Megyeri TigriskölykökGaál Norbert - Szőts Dávid2017.02.25 - 16:00szombat2 - 0
  Kaszás Reménységek - Zsíros Akadémia KisdarázslányokGaál Norbert - Steier Roland2017.02.25 - 17:15szombat41 - 30
  Megyeri Tigriskölykök - Kaszás ReménységekSteier Roland - Szőts Dávid2017.02.25 - 18:30szombat0 - 2
"Q" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Budafoki Kölyök Bolhák - MTK BudapestPaulus Bence Máté - Német Tamás2017.02.26 - 12:15vasárnap2 - 0
  Monori SE - Budafoki Kölyök BolhákSzentpáli-Gavallér Csaba - Pál Roland2017.02.26 - 13:30vasárnap60 - 19
  MTK Budapest - Monori SESzentpáli-Gavallér Csaba - Pál Roland2017.02.26 - 14:45vasárnap2 - 0
"R" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  SZSE Párducok - ELITE ElefántokHorváth Kinga - Szabó II. Péter2017.02.25 - 16:00szombat2 - 0
  Keresztúri Méhecskék - SZSE PárducokSzentpáli-Gavallér Csaba - Matóczay Bálint2017.02.25 - 17:15szombat28 - 43
  ELITE Elefántok - Keresztúri MéhecskékSzentpáli-Gavallér Csaba - Matóczay Bálint2017.02.25 - 18:30szombat0 - 2
"S" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  PAFC Mennydörgők - Megyeri TigrismanókTahin András - Szőts Dávid2017.02.25 - 12:15szombat2 - 0
  Gödöllői SK - PAFC MennydörgőkSebestyén Richárd - Novák Zsuzsanna2017.02.25 - 13:30szombat0 - 2
  Megyeri Tigrismanók - Gödöllői SKSebestyén Richárd - Novák Zsuzsanna2017.02.25 - 14:45szombat0 - 20
"T" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  SZSE Oroszlánok - Pasa CsillagaiTakács András - Szabó II. Péter2017.02.25 - 08:30szombat35 - 28
  Gödi Farkasok - SZSE OroszlánokHorváth Kinga - Szabó II. Péter2017.02.25 - 09:45szombat0 - 2
  Pasa Csillagai - Gödi FarkasokHorváth Kinga - Takács András2017.02.25 - 11:00szombat2 - 0
"U" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Kölökös Törpék - Zsíros Akadémia Kőbánya/DarázsfészekKoncsag Csaba - Szilágyi Tamás2017.02.25 - 08:30szombat 
  BLF Bolhák - Kölökös TörpékKoncsag Csaba - Szilágyi Tamás2017.02.25 - 09:45szombat 
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázsfészek - BLF BolhákSzirt Lajos - Paulus Bence Máté2017.02.25 - 11:00szombat 
"V" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Viadukt SE - Megyeri TigrislányokGere Kálmán - Szőts Dávid2017.02.26 - 12:15vasárnap23 - 84
  BC Csepel - Viadukt SESzőke Gábor - Újhelyi Ádám2017.02.26 - 13:30vasárnap57 - 6
  Megyeri Tigrislányok - BC CsepelSzőke Gábor - Újhelyi Ádám2017.02.26 - 14:45vasárnap39 - 38
"W" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  JKC/B - Budai AranysakálokKorompai Zsolt - Német Tamás2017.02.25 - 16:00szombat0 - 2
  BLF Tücskök - JKC/BNémet Tamás - Újhelyi Ádám2017.02.25 - 17:15szombat2 - 0
  Budai Aranysakálok - BLF TücskökKorompai Zsolt - Újhelyi Ádám2017.02.25 - 18:30szombat48 - 16
"X" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  HSE - Budai VillámokBózsó Gábor - Gere Kálmán2017.02.25 - 08:30szombat 
  KKS Titánok - HSEBózsó Gábor - Gere Kálmán2017.02.25 - 09:45szombat 
  Budai Villámok - KKS TitánokJankovics Viktor - Újhelyi Ádám2017.02.25 - 11:00szombat 
"Y" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Ziccer Kistigrisek - BSC BocsokJankovics Viktor - Újhelyi Ádám2017.02.25 - 12:15szombat42 - 31
  Taksonyi DSE - Ziccer KistigrisekBózsó Gábor - Szilágyi Tamás2017.02.25 - 13:30szombat10 - 29
  BSC Bocsok - Taksonyi DSEBózsó Gábor - Szilágyi Tamás2017.02.25 - 14:45szombat35 - 13

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok