Név:
E-mail:
Kenguru Kupa - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  Ziccer Tigrisek - GKS Nyíregyháza/A2015.02.28 - 08:45szombat72 - 36
  GKS Nyíregyháza/A - LPS Bihorul Oradea I.2015.02.28 - 10:00szombat60 - 82
  LPS Bihorul Oradea I. - Ziccer Tigrisek2015.02.28 - 11:15szombat36 - 56
"B" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  Zsákoló Zsiráfok - Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák2015.03.06 - 14:45péntek45 - 30
  Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák - Ziccer Fehértigrisek2015.03.06 - 16:00péntek49 - 37
  Ziccer Fehértigrisek - Zsákoló Zsiráfok2015.03.06 - 17:15péntek48 - 24
"C" csoport - Hajdúböszörmény, Középkerti Ált. Isk.
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Hajdúböszörményi TE2015.02.28 - 09:00szombat26 - 63
  Hajdúböszörményi TE - LPS Bihorul Oradea II. 2015.02.28 - 10:15szombat60 - 27
  LPS Bihorul Oradea II. - Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok2015.02.28 - 11:30szombat54 - 17
"D" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  GKS Nyíregyháza/B - Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák2015.02.21 - 14:00szombat 
  GKS Nyíregyháza/C - GKS Nyíregyháza/B2015.02.21 - 15:15szombat 
  Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák - GKS Nyíregyháza/C2015.02.21 - 16:30szombat 
"E" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  GKS Nyíregyháza/D - Derecske2015.02.28 - 13:15szombat42 - 33
  Zsákoló Zsiráfbébik - GKS Nyíregyháza/D2015.02.28 - 14:30szombat 
  Derecske - Zsákoló Zsiráfbébik2015.02.28 - 15:45szombat11 - 32
"F" csoport - Nyíregyháza, Nyíregyházi Főiskola
  NYKS Zsiráfok - 2015.02.28 - 09:00szombat19 - 81
  CS Crisul Oradea - Ziccer Tigrisek TK Rakéták 2015.02.28 - 10:15szombat18 - 49
  NYKS Zsiráfok - CS Crisul Oradea2015.02.28 - 11:30szombat10 - 75
   - Ziccer Tigrisek TK Rakéták 2015.02.28 - 12:45szombat11 - 67
"G" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  Hajdúhadház I. - Ziccer Tigrisek II.2015.02.28 - 12:30szombat0 - 2
  Hajdúhadház II. - Ziccer Tigrisek Jaguárok2015.02.28 - 13:45szombat10 - 79
  Hajdúhadház I. - Hajdúhadház II.2015.02.28 - 15:00szombat0 - 2
  Ziccer Tigrisek II. - Ziccer Tigrisek Jaguárok2015.02.28 - 16:15szombat28 - 38

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Felsőzsolca, Rendezvények Háza
  Szerencs VSE I. - FVSC-Vadmacskák2015.03.01 - 09:30vasárnap71 - 86
  MEAFC Szürke Farkasok - Szerencs VSE I.2015.03.01 - 11:00vasárnap44 - 86
  FVSC-Vadmacskák - MEAFC Szürke Farkasok2015.03.01 - 12:30vasárnap70 - 52
"B" csoport - Miskolc, Diósgyőri Református Iskola
  ÉLKSK Miskolc - ÉLKSK Sátoraljaújhely 2015.03.07 - 10:00szombat72 - 55
  Beszterce KK - ÉLKSK Miskolc2015.03.07 - 11:30szombat41 - 44
  ÉLKSK Sátoraljaújhely - Beszterce KK2015.03.07 - 13:00szombat49 - 65
"C" csoport - Tiszaújváros, Széchenyi Ált. Isk.
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencsi VSE II.2015.03.01 - 10:00vasárnap58 - 22
  ÉLKSK Tiszaújváros - Tiszaújvárosi Phoenix KK2015.03.01 - 11:30vasárnap28 - 53
  Szerencsi VSE II. - ÉLKSK Tiszaújváros 2015.03.01 - 13:00vasárnap25 - 41
"D" csoport - Eger, Szilágyi Erzsébet Gimnázium
  Egri Kék Oroszlánok - Salgótarjáni KI Fekete Sasok2015.03.01 - 09:30vasárnap52 - 55
  ÉLKSK Ózd - Egri Kék Oroszlánok2015.03.01 - 11:00vasárnap37 - 76
  Salgótarjáni KI Fekete Sasok - ÉLKSK Ózd 2015.03.01 - 12:30vasárnap72 - 37
"E" csoport - Miskolc, Diósgyőri Református Iskola
  MEAFC Basket Bulls - Egri Hunyadi SOKK2015.02.28 - 10:00szombat64 - 12
  ÉLKSK Szikszó - Mezőcsát DSE2015.02.28 - 11:15szombat49 - 30
  Egri Hunyadi SOKK - Mezőcsát DSE2015.02.28 - 12:30szombat15 - 50
  MEAFC Basket Bulls - ÉLKSK Szikszó 2015.02.28 - 13:45szombat46 - 22
"F" csoport - Mezőcsát, Egressy Béni Ált. Isk.
  Fürge Gyíkok DSE - ÉLKSK Sárospatak 2015.02.28 - 10:00szombat 
  Mátra UKK Gyöngyös - ÉLKSK Mezőcsát2015.02.28 - 11:15szombat0 - 2
  ÉLKSK Sárospatak - Mátra UKK Gyöngyös2015.02.28 - 12:30szombat 
  Fürge Gyíkok DSE - ÉLKSK Mezőcsát2015.02.28 - 13:45szombat0 - 2

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Szolnok, Kőrösi Cs. S. Ál.
  SZECSKA Sáskák - Szolnoki Kismanók2015.03.01 - 14:00vasárnap65 - 43
  Szolnoki Kismanók - SZEDEÁK Sasok2015.03.01 - 15:15vasárnap49 - 91
  SZEDEÁK Sasok - SZECSKA Sáskák2015.03.01 - 16:30vasárnap61 - 46
"B" csoport - Szolnok, Kőrösi Cs. S. Ál.
  SZECSKA Szöcskék - Karcagi Oroszlánkölykök2015.03.01 - 09:30vasárnap47 - 89
  Viharsarki Farkasok - Karcagi Oroszlánkölykök2015.03.01 - 10:45vasárnap41 - 52
  Viharsarki Farkasok - SZECSKA Szöcskék2015.03.01 - 12:00vasárnap74 - 37
"C" csoport - Mezőberény, Mezőberényi Ált. Isk.
  Mezőberényi KK - Békési Heppes Szöcskék2015.03.01 - 09:00vasárnap43 - 51
  Békési Heppes Szöcskék - SZEDEÁK Dózsa2015.03.01 - 10:30vasárnap38 - 44
  SZEDEÁK Dózsa - Mezőberényi KK2015.03.01 - 12:00vasárnap66 - 48
"D" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Sólymok - Szögedi Harcsák2015.02.28 - 09:00szombat81 - 39
  Szögedi Harcsák - Kisújszállás SE2015.02.28 - 10:30szombat46 - 47
  Kisújszállás SE - Vásárhelyi Sólymok2015.02.28 - 12:00szombat28 - 94
"E" csoport - Hódmezővásárhely, SZTE Mg-i Főiskola
  Vásárhelyi Kobrák - Vásárhelyi Ugrómókusok2015.02.28 - 08:30szombat67 - 45
  Mezőtúri Református DSE - Vásárhelyi Kobrák2015.02.28 - 10:00szombat52 - 72
  Vásárhelyi Ugrómókusok - Mezőtúri Református DSE2015.02.28 - 11:30szombat64 - 46
"F" csoport - Szeged, Radnóti M. Gimn.
  Szeged KE/A - Szeged KE/C2015.02.28 - 08:00szombat33 - 56
  Vásárhelyi Turbócsigák - Szeged KE/A2015.02.28 - 09:30szombat37 - 42
  Szeged KE/C - Vásárhelyi Turbócsigák2015.02.28 - 11:00szombat62 - 53
"G" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Domaszék - Vásárhelyi Vizslák2015.02.28 - 08:00szombat59 - 17
  Vásárhelyi Vizslák - Karcagi SE Pusztai Rókák2015.02.28 - 10:30szombat22 - 49
  Karcagi SE Pusztai Rókák - SZEDEÁK Domaszék2015.02.28 - 13:00szombat29 - 65
"H" csoport - Szeged, Rókusi Ált. Isk.
  Szatymazi Törpeharcsák - SZEDEÁK Alsóváros2015.02.28 - 08:30szombat37 - 51
  SZEDEÁK Alsóváros - Vásárhelyi Kishódok2015.02.28 - 10:00szombat47 - 35
  Vásárhelyi Kishódok - Szatymazi Törpeharcsák2015.02.28 - 11:30szombat43 - 24
"I" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK JuGyu - SZEDEÁK Csikók2015.02.25 - 14:00szerda16 - 38
  SZEDEÁK Csikók - Gyulai Vidrák/A2015.02.28 - 09:15szombat26 - 35
  Gyulai Vidrák/A - SZEDEÁK JuGyu2015.02.28 - 11:45szombat9 - 46
"J" csoport - Szeged, Karolina Ált. Isk.
  Szeged KE/B - Rókusi Törpeharcsák2015.03.01 - 08:00vasárnap50 - 37
  Rókusi Törpeharcsák - SZEDEÁK Kisdózsa2015.03.01 - 09:15vasárnap38 - 33
  SZEDEÁK Kisdózsa - Szeged KE/B2015.03.01 - 10:30vasárnap41 - 41
"K" csoport - Szeged, Karolina Ált. Isk.
  SZEDEÁK Karolina - Szeged KE/D2015.03.01 - 11:45vasárnap64 - 65
  Szegedis Gladiátorok Békés - SZEDEÁK Karolina2015.03.01 - 13:00vasárnap49 - 48
  Szeged KE/D - Szegedis Gladiátorok Békés2015.03.01 - 14:15vasárnap27 - 47
"L" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Sasfiókák - Szeged KE/E2015.02.27 - 16:00péntek59 - 14
  Szeged KE/E - Vásárhelyi Sólyomfiókák2015.02.28 - 14:15szombat16 - 38
  Vásárhelyi Sólyomfiókák - SZEDEÁK Sasfiókák2015.02.28 - 15:30szombat25 - 57
"M" csoport - Békéscsaba, Lencsési Ált. Isk.
  Szeberényi DSE - Szentesi KK2015.03.14 - 09:30szombat2 - 0
  Szentesi KK - Vörösmarty Törpeharcsák2015.03.14 - 11:00szombat2 - 0
  Vörösmarty Törpeharcsák - Szeberényi DSE2015.03.14 - 12:30szombat 
"N" csoport - Szeged, Rókusi Ált. Isk.
  Rókusi Picurharcsák - Béke utcai Törpeharcsák2015.02.28 - 13:00szombat6 - 18
  Béke utcai Törpeharcsák - SZEDEÁK Bonifert2015.02.28 - 14:30szombat17 - 29
  SZEDEÁK Bonifert - Rókusi Picurharcsák2015.02.28 - 16:00szombat38 - 13

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Sopron, MKB Aréna
  Soproni Bivalyok - Soproni Tigrisek2015.03.07 - 09:00szombat64 - 44
  Csípős Darazsak - Soproni Bivalyok2015.03.07 - 10:15szombat66 - 100
  Soproni Tigrisek - Csípős Darazsak2015.03.07 - 11:30szombat53 - 59
"B" csoport - Oroszlány, Krajnyik András Sportcsarnok
  OSE Simbák - SZKA Győri KC Vizslák2015.02.28 - 10:00szombat2 - 0
  SZKA Győri KC Vizslák - Soproni Hunyadis Párducok2015.02.28 - 11:00szombat0 - 2
  Soproni Hunyadis Párducok - OSE Simbák2015.02.28 - 12:00szombat32 - 89
"C" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  Deák Téri Elefántok - Nádor Tigrisek2015.02.28 - 09:00szombat54 - 50
  Feketés Darazsak - Deák Téri Elefántok2015.02.28 - 10:00szombat0 - 2
  Nádor Tigrisek - Feketés Darazsak2015.02.28 - 11:00szombat2 - 0
"D" csoport - Oroszlány, Krajnyik András Sportcsarnok
  OSE Oroszlánfókák - Soproni Tigrisek - Orsolya2015.03.01 - 09:00vasárnap51 - 34
  Soproni Tigrisek - Orsolya - SZKA Győri KC Kenguruk2015.03.01 - 10:00vasárnap29 - 58
  SZKA Győri KC Kenguruk - OSE Oroszlánfókák2015.03.01 - 11:00vasárnap70 - 43
"E" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  Szorgos Méhek - SZKA Győri KC Lovagok2015.02.28 - 09:00szombat28 - 20
  SZKA Győri KC Hangyák - Szorgos Méhek2015.02.28 - 10:00szombat34 - 23
  SZKA Győri KC Lovagok - SZKA Győri KC Hangyák2015.02.28 - 11:00szombat32 - 34
"F" csoport - Tata, Vaszary J. Ált. Isk.
  Soproni Gárdonyis Zsiráfok - Tatai Mókusok2015.02.28 - 10:30szombat35 - 32
  MTE 1904 - Soproni Gárdonyis Zsiráfok2015.02.28 - 11:30szombat26 - 36
  Tatai Mókusok - MTE 19042015.02.28 - 12:30szombat53 - 14
"G" csoport - Tata, Vaszary J. Ált. Isk.
  Tatai Hangyácskák - Villámló Kovácsok2015.03.01 - 13:00vasárnap53 - 4
  Tatabánya KC - Mórás Cápák2015.03.01 - 14:00vasárnap39 - 23
  Villámló Kovácsok - Mórás Cápák2015.03.01 - 15:00vasárnap27 - 18
  Tatai Hangyácskák - Tatabánya KC2015.03.01 - 16:00vasárnap55 - 28

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Zalaegerszeg, Eötvös Iskola
  Körmendi Törpördögök/A - Kékfehér Kenguruk2015.03.08 - 10:00vasárnap48 - 55
  Ifjú Sólymok - Körmendi Törpördögök/A2015.03.08 - 11:10vasárnap44 - 39
  Kékfehér Kenguruk - Ifjú Sólymok2015.03.08 - 12:20vasárnap37 - 62
"B" csoport - Nagykanizsa, Thúry György SZKI
  Kalózok - Zala Volán TE2015.03.14 - 14:00szombat55 - 37
  Zala Volán TE - Kanizsai Mókusok/A2015.03.14 - 15:10szombat28 - 68
  Kanizsai Mókusok/A - Kalózok2015.03.14 - 16:20szombat66 - 28
"C" csoport - Szombathely, Paragvári utcai Ált. Iskola
  Sportiskolás Törpillák - Zalakarosi Fókák2015.03.08 - 10:30vasárnap75 - 59
  Tapolcai VSE/B - Tapolcai VSE/A2015.03.08 - 11:40vasárnap33 - 25
  Zalakarosi Fókák - Tapolcai VSE/A2015.03.08 - 12:50vasárnap50 - 50
  Sportiskolás Törpillák - Tapolcai VSE/B2015.03.08 - 14:00vasárnap32 - 42
"D" csoport - Szombathely, Paragvári utcai Ált. Iskola
  Kőszegi Sólymok - Harcos Sólyomfiókák2015.03.07 - 10:30szombat19 - 45
  Kanizsai Mókusok/B - Körmendi Törpördögök/B2015.03.07 - 11:40szombat67 - 41
  Kőszegi Sólymok - Körmendi Törpördögök/B2015.03.07 - 12:50szombat42 - 38
  Harcos Sólyomfiókák - Kanizsai Mókusok/B2015.03.07 - 14:00szombat61 - 50

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Dombóvár, Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dombóvári KS 2015.03.01 - 09:00vasárnap63 - 66
  PVSK-Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2015.03.01 - 10:30vasárnap74 - 59
  Dombóvári KS - PVSK-Panthers/A2015.03.01 - 12:00vasárnap77 - 59
"B" csoport - Pécs, Gandhi Sportcsarnok
  PVSK Kisgőzösök - PVSK-Panthers/B2015.03.05 - 16:30csütörtök87 - 52
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs L12015.03.06 - 15:45péntek60 - 76
  Kosárlabda Akadémia Pécs L1 - PVSK Kisgőzösök2015.03.06 - 17:15péntek50 - 64
"C" csoport - Marcali, Városi Sportcsarnok
  Szekszárdi Fürge Rókák - Marcali Szürke Farkasok/A2015.03.08 - 10:00vasárnap52 - 59
  Szekszárdi Törpördögök GYKSE - Szekszárdi Fürge Rókák2015.03.08 - 11:30vasárnap76 - 57
  Marcali Szürke Farkasok/A - Szekszárdi Törpördögök GYKSE2015.03.08 - 13:00vasárnap61 - 67
"D" csoport - Kaposvár, Toldi ltp-i Tagiskola tornaterme
  KASI Delfinek/A - KASI Delfinek/B2015.03.14 - 09:00szombat66 - 37
  KASI Delfinek/B - Szekszárdi Ördögök GYKSE2015.03.14 - 10:30szombat40 - 32
  Szekszárdi Ördögök GYKSE - KASI Delfinek/A2015.03.14 - 12:00szombat35 - 63
"E" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs F1 - Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny2015.02.28 - 13:30szombat41 - 54
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny - Gyakorlós Törpék2015.02.28 - 15:00szombat55 - 42
  Gyakorlós Törpék - Kosárlabda Akadémia Pécs F12015.02.28 - 16:30szombat43 - 62
"F" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  PVSK Gepárdok - Tamási Dámocskák2015.03.08 - 13:30vasárnap 
  Tamási Dámocskák - Kosárlabda Akadémia Pécs F22015.03.08 - 15:00vasárnap46 - 48
  Kosárlabda Akadémia Pécs F2 - PVSK Gepárdok2015.03.08 - 16:30vasárnap34 - 38
"G" csoport - Pécs
  PVSK Pandák - KAP-Belvárosi/I.Gyakorló2015.03.04 - 16:30szerda32 - 37
  KAP-Református/ANK - PVSK Pandák2015.03.06 - 15:45péntek41 - 34
  KAP-Belvárosi/I.Gyakorló - KAP-Református/ANK2015.03.07 - 09:00szombat35 - 31
"H" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Marcali Szürkefarkasok/B - Kosárlabda Akadémia Pécs L22015.03.01 - 13:30vasárnap34 - 39
  KAP-Bánki/Miroslav - Marcali Szürkefarkasok/B2015.03.01 - 15:00vasárnap42 - 35
  Kosárlabda Akadémia Pécs L2 - KAP-Bánki/Miroslav2015.03.01 - 16:30vasárnap30 - 45
"I" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár - KAP-Csokonai/Pellérd2015.03.07 - 13:30szombat31 - 22
  PINKK-Komló Sport - Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár2015.03.07 - 15:00szombat32 - 29
  KAP-Csokonai/Pellérd - PINKK-Komló Sport2015.03.07 - 16:30szombat43 - 19
"J" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  KAP-Koch/Deák - Dombóvári KS/B2015.03.08 - 09:00vasárnap58 - 12
  Dombóvári KS/B - KAP-Jókai/Köztér2015.03.08 - 10:30vasárnap32 - 44
  KAP-Jókai/Köztér - KAP-Koch/Deák2015.03.08 - 12:00vasárnap9 - 78

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Kecskemét, Mathiász János Általános Iskola Katonatelep
  Kecskeméti KA 1. - JKSE Kosársuli2015.03.01 - 10:00vasárnap69 - 35
  Kecskeméti KA 2. - Kecskeméti KA 1.2015.03.01 - 11:15vasárnap29 - 72
  JKSE Kosársuli - Kecskeméti KA 2.2015.03.01 - 12:30vasárnap41 - 51
"B" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Bajai Bácska FKE - Pityke Párducok2015.02.28 - 14:00szombat74 - 60
  Kecskeméti KA 3. - Bajai Bácska FKE2015.02.28 - 15:15szombat79 - 56
  Pityke Párducok - Kecskeméti KA 3.2015.02.28 - 16:30szombat62 - 58
"C" csoport - Kecskemét, Kodály Iskola
  Bajai NKK - CEKK2015.03.08 - 10:30vasárnap48 - 28
  Jövő Bajnokai Kenguruk - Bajai NKK2015.03.08 - 11:45vasárnap51 - 61
  CEKK - Jövő Bajnokai Kenguruk2015.03.08 - 13:00vasárnap17 - 55
"D" csoport - Kecskemét, Móra Ferenc Ált. Isk.
  Miklósi Aprókák - KKA Mózi2015.02.28 - 09:00szombat50 - 52
  Gyaxi DSE - Miklósi Aprókák2015.02.28 - 10:15szombat37 - 40
  KKA Mózi - Gyaxi DSE2015.02.28 - 11:30szombat33 - 36
"E" csoport - Kecskemét, Kodály Iskola
  KKA Ézi - Nagykőrösi Sólymok2015.02.28 - 09:00szombat51 - 40
  Kecskeméti KA 4. - KKA Ézi2015.02.28 - 10:15szombat33 - 26
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA 4.2015.02.28 - 11:30szombat44 - 45
"F" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Hernád SE - Kecskeméti KC2015.03.01 - 09:00vasárnap77 - 17
  Félegyházi TSI/A - Hernád SE2015.03.01 - 10:15vasárnap46 - 37
  Kecskeméti KC - Félegyházi TSI/A2015.03.01 - 11:30vasárnap13 - 69
"G" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Baja MNAMK Rakétái - Félegyházi TSI/B2015.03.01 - 12:45vasárnap97 - 5
  KECEL - Baja MNAMK Rakétái2015.03.01 - 14:00vasárnap28 - 47
  Félegyházi TSI/B - KECEL2015.03.01 - 15:30vasárnap4 - 51
"H" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Mátyás Iskola - Móra Tornádók2015.02.28 - 09:00szombat15 - 35
  Zrínyi Iskola - Arany Iskola2015.02.28 - 10:15szombat42 - 46
  Zrínyi Iskola - Mátyás Iskola2015.02.28 - 11:30szombat92 - 7
  Arany Iskola - Móra Tornádók2015.02.28 - 12:45szombat58 - 27

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Ugrómókusok - Veszprémi UKE2015.02.28 - 10:00szombat86 - 18
  Veszprémi UKE - DKKA Gepárdok2015.02.28 - 11:15szombat56 - 26
  DKKA Gepárdok - DKKA Ugrómókusok2015.02.28 - 12:30szombat31 - 64
"B" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Tigrisek - DKKA Kenguruk2015.02.28 - 14:00szombat31 - 40
  DKKA Kenguruk - Atomerőmű SE2015.02.28 - 15:15szombat58 - 30
  Atomerőmű SE - DKKA Tigrisek2015.02.28 - 16:30szombat52 - 48
"C" csoport - Dunaújváros, Széchenyi I. Gimn.
  DKKA Ördögök - Dunaújvárosi Sárkányok/A2015.03.07 - 10:00szombat75 - 39
  Dunaújvárosi Sárkányok/A - Siófoki KS2015.03.07 - 11:15szombat33 - 52
  Siófoki KS - DKKA Ördögök2015.03.07 - 12:30szombat37 - 55
"D" csoport - Paks, II. Rákóczi Ált. Isk.
  DKKA Vadmacskák - Fűzfői AK2015.03.08 - 14:30vasárnap22 - 15
  Fűzfői AK - Atomcsajok2015.03.08 - 15:45vasárnap24 - 21
  Atomcsajok - DKKA Vadmacskák2015.03.08 - 17:00vasárnap24 - 20
"E" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Nyuszik - DKKA Csigák2015.03.01 - 08:45vasárnap41 - 65
  DKKA Párducok - DKKA Nyuszik2015.03.01 - 10:00vasárnap41 - 44
  DKKA Csigák - DKKA Párducok2015.03.01 - 11:15vasárnap65 - 21
"F" csoport - Dunaújváros, Széchenyi I. Gimn.
  DKKA Rókák - Dunaújvárosi Sárkányok/B2015.02.28 - 10:00szombat34 - 43
  DKKA Vezérek - DKKA Rókák2015.02.28 - 11:15szombat38 - 26
  Dunaújvárosi Sárkányok/B - DKKA Vezérek2015.02.28 - 12:30szombat39 - 46

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Fürge Vasas - Csata Garfield2015.03.01 - 08:30vasárnap60 - 23
  Óbudai Kaszások - Fürge Vasas2015.03.01 - 09:45vasárnap48 - 46
  Csata Garfield - Óbudai Kaszások2015.03.01 - 11:00vasárnap35 - 66
"B" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Amazonok2015.02.28 - 12:15szombat69 - 37
  MAFC Heisler - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2015.02.28 - 13:30szombat31 - 53
  Vasas Amazonok - MAFC Heisler2015.02.28 - 14:45szombat30 - 55
"C" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Török Sasfiókák - MAFC Mokos2015.02.28 - 08:30szombat47 - 34
  Honvéd Sólymok - Török Sasfiókák2015.02.28 - 09:45szombat45 - 50
  MAFC Mokos - Honvéd Sólymok2015.02.28 - 11:00szombat34 - 27
"D" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Herman Pókok - Csata Dunakeszi2015.02.28 - 12:15szombat49 - 43
  TFSE Vizslák - Herman Pókok2015.02.28 - 13:30szombat66 - 40
  Csata Dunakeszi - TFSE Vizslák2015.02.28 - 14:45szombat34 - 35
"E" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  BLF Kenguruk - Kéksárga Okapik2015.02.28 - 08:30szombat51 - 60
  Kaszás Girls - BLF Kenguruk2015.02.28 - 09:45szombat86 - 35
  Kéksárga Okapik - Kaszás Girls2015.02.28 - 11:00szombat51 - 58
"F" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Vasas Gepárdok - Megyeri Tigrisek KK2015.03.01 - 12:15vasárnap58 - 22
  Malév Kobrák - Vasas Gepárdok2015.03.01 - 13:30vasárnap0 - 2
  Megyeri Tigrisek KK - Malév Kobrák2015.03.01 - 14:45vasárrnap2 - 0
"G" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Kéksárga Zsiráfok - ELITE Rínók2015.02.28 - 16:00szombat25 - 42
  Radobasket - Kéksárga Zsiráfok2015.02.28 - 17:15szombat36 - 46
  ELITE Rínók - Radobasket 2015.02.28 - 18:30szombat35 - 24
"H" csoport - Budapest, Tejút u.
  KKS-Boys - Zuglói Sasok2015.02.28 - 16:00szombat60 - 32
  BEAC Kisvizslák - KKS-Boys2015.02.28 - 17:15szombat31 - 36
  Zuglói Sasok - BEAC Kisvizslák2015.02.28 - 18:30szombat40 - 25
"I" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  JKC-FKE/A - Gödi Sasok2015.02.28 - 16:00szombat51 - 30
  ZSAKba Macskák - JKC-FKE/A2015.02.28 - 17:15szombat28 - 54
  Gödi Sasok - ZSAKba Macskák2015.02.28 - 18:30szombat34 - 36
"J" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  BKGDSE - Móra Harcosok2015.03.01 - 16:00vasárnap2 - 0
  Vasas Bolhák - BKGDSE2015.03.01 - 17:15vasárnap54 - 18
  Móra Harcosok - Vasas Bolhák2015.03.01 - 18:30vasárnap0 - 2
"K" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  BEAC Farkasrét - Óbudai Reménységek2015.02.28 - 08:30szombat37 - 39
  Herceghalmi Tigrisek - BEAC Farkasrét2015.02.28 - 09:45szombat34 - 36
  Óbudai Reménységek - Herceghalmi Tigrisek2015.02.28 - 11:00szombat52 - 22
"L" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Budafoki Kölyök Békák - ELITE Elefántok2015.02.28 - 12:00szombat0 - 2
  MTK Budapest - Budafoki Kölyök Békák2015.02.28 - 13:30szombat2 - 0
  ELITE Elefántok - MTK Budapest2015.02.28 - 14:45szombat31 - 25
"M" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Zsíros Akadémia Kőbánya/P - Grosics Kisvizslák2015.02.28 - 16:00szombat50 - 23
  MAFC Gabányi - Zsíros Akadémia Kőbánya/P2015.02.28 - 17:15szombat19 - 23
  Grosics Kisvizslák - MAFC Gabányi2015.02.28 - 18:30szombat21 - 37
"N" csoport - Budapest, Tejút u.
  Gödöllői SK - PAFC Mennydörgők2015.02.28 - 12:15szombat31 - 50
  PAFC Mennydörgők - Törekvés Törpillák2015.02.28 - 13:30szombat45 - 40
  Törekvés Törpillák - Gödöllői SK2015.02.28 - 14:45szombat2 - 0
"O" csoport - Budapest, Tejút u.
  BLF Bolhák - HSE2015.02.28 - 08:20szombat2 - 0
  HSE - Radobasket Bicske2015.02.28 - 09:45szombat0 - 2
  Radobasket Bicske - BLF Bolhák2015.02.28 - 11:00szombat26 - 39
"P" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Törekvés Törpicúrok - Megyeri Tigriskölykök2015.03.01 - 12:15vasárnap2 - 0
  Ziccer Bocsok - Törekvés Törpicúrok2015.03.01 - 13:30vasárnap21 - 44
  Megyeri Tigriskölykök - Ziccer Bocsok2015.03.01 - 14:45vasárnap0 - 2
"Q" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Ziccer Kistigrisek - KKS-Girls2015.03.01 - 16:00vasárnap14 - 49
  Tigrismanók - Ziccer Kistigrisek2015.03.01 - 17:15vasárnap31 - 17
  KKS-Girls - Tigrismanók2015.03.01 - 18:30vasárnap48 - 18
"R" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Budafoki Kölyök Bolhák - SZSE2015.03.01 - 08:30vasárnap40 - 9
  Megyeri Tigrislányok - Budafoki Kölyök Bolhák2015.03.01 - 09:45vasárnap0 - 2
  SZSE - Megyeri Tigrislányok2015.03.01 - 11:00vasárnap2 - 0

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok