Név:
E-mail:
 Basket Slovank.  
 Snatt?s Femeni.  
2017/11/21 :
 Csata DSE  
 BS Riga  
2017/11/21 :
Férfi NB II. Közép A
 Budaörsi DSE  
 FSzSE  
2017/11/21 20:30
Fiú egyetemi Kelet
 Debreceni Egye.  
 NKE SE  
2017/11/21 19:30
Fiú egyetemi Kelet
 EKE Eger  
 ELTE BEAC  
2017/11/21 19:30
Fiú egyetemi Nyugat
 Mosonmagyaróvá.  
 PTE-EMES Petőf.  
2017/11/21 19:30
Fiú egyetemi Nyugat
 BME-MAFC  
 Veszprémi Egye.  
2017/11/21 20:00
Leány egyetemi Nyugat
 SZKA Egyetemi  
 BME-MAFC  
2017/11/21 17:45
Fiú Junior, Kelet
 ELITE Basket T.  
 Debreceni KA  
2017/11/21 17:30
Fiú Junior, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 Alba Fehérvár  
2017/11/21 18:00
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/21 16:30
Fiú Junior, Regionális
 F?zf?i AK  
 Pápai KC  
2017/11/21 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Soproni Tigris.  
 VUKE - Veszpré.  
2017/11/21 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Egri VSI KOK  
 MEAFC/A  
2017/11/21 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kaposvári KK  
 Atomerőmű SE  
2017/11/21 19:10
Kenguru Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek - Ziccer Tigrisek TK Rakéták 2017.02.04 - 09:00szombat40 - 47
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - A.S. Baschet Star Oradea I.2017.02.04 - 10:15szombat41 - 67
  A.S. Baschet Star Oradea I. - Ziccer Tigrisek2017.02.04 - 11:30szombat51 - 35
"B" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Fehértigrisek - A.S. Baschet Star Oradea II.2017.02.04 - 12:45szombat32 - 23
  A.S. Baschet Star Oradea II. - Nyíregyházi Sportcentrum KA2017.02.04 - 14:00szombat24 - 71
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Ziccer Fehértigrisek2017.02.04 - 15:15szombat46 - 42
"C" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Zsákoló Zsiráfok - NYKK Eötvös2017.02.05 - 10:00vasárnap39 - 49
  NYKK Eötvös - A.S. Baschet Star Oradea III.2017.02.05 - 11:15vasárnap41 - 54
  A.S. Baschet Star Oradea III. - Zsákoló Zsiráfok2017.02.05 - 12:30vasárnap70 - 49
"D" csoport - Terem
()
  DIFE Sasfiókák - Hajdúhadházi KK2017.02.12 - 09:00vasárnap86 - 32
  Hajdúhadházi KK - BKGDSE-Hajdúszoboszló2017.02.12 - 10:15vasárnap28 - 27
  BKGDSE-Hajdúszoboszló - DIFE Sasfiókák2017.02.12 - 11:30vasárnap18 - 78
"E" csoport - Középkerti Általános Iskola
(4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
  BKGDSE-Ebes - Hajdúböszörményi TE2017.02.05 - 09:00vasárnap58 - 10
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - BKGDSE-Püspökladány2017.02.05 - 10:15vasárnap27 - 18
  BKGDSE-Püspökladány - Hajdúböszörményi TE2017.02.05 - 11:30vasárnap32 - 8
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - BKGDSE-Ebes2017.02.05 - 12:45vasárnap25 - 16

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  MEAFC Basket Bulls - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.02.05 - 10:00vasárnap58 - 33
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - MEAFC Basket Bulls2017.02.05 - 11:15vasárnap35 - 49
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2017.02.05 - 12:30vasárnap47 - 50
"B" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  Szerencsi Darazsak - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.02.04 - 10:00szombat76 - 15
  Egri Kék Oroszlánok - Szerencsi Darazsak2017.02.04 - 11:30szombat31 - 67
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Egri Kék Oroszlánok2017.02.04 - 13:00szombat41 - 51
"C" csoport - Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
(3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
  Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.02.05 - 10:30vasárnap0 - 2
  MVSI Vadmacskák - Salgótarjáni KI2017.02.05 - 12:00vasárnap2 - 0
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MVSI Vadmacskák2017.02.05 - 13:30vasárnap52 - 33
"D" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MEAFC Csibészek - Gyöngyös SI2017.02.04 - 10:00szombat76 - 13
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Csibészek2017.02.04 - 11:15szombat42 - 58
  Gyöngyös SI - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.02.04 - 12:30szombat34 - 74
"E" csoport - Vasvár utcai Általános Iskola
(3600 Ózd Vasvár utca 37/a.)
  DVTK-ÉLKSK Ózd - Sláger Kazincbarcika KSE2017.02.04 - 10:00szombat23 - 34
  Fürge Gyík DSE - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.02.04 - 11:15szombat24 - 53
  Sláger Kazincbarcika KSE - Fürge Gyík DSE2017.02.04 - 12:30szombat49 - 19
"F" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3508 Miskolc Egyetem út 5. )
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - Salgó Basket2017.02.04 - 14:30szombat33 - 29
  MEAFC Szürke Farkasok - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2017.02.04 - 15:45szombat20 - 38
  Salgó Basket - MEAFC Szürke Farkasok2017.02.04 - 17:00szombat42 - 40
"G" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  Vörösmarty Mignonok - Szerencsi VSE 2.2017.02.05 - 09:30vasárnap2 - 0
  Beszterce KK - Beszterce KK Bolyky2017.02.05 - 10:45vasárnap0 - 2
  Szerencsi VSE 2. - Beszterce KK2017.02.05 - 12:00vasárnap2 - 0
  Vörösmarty Mignonok - Beszterce KK Bolyky2017.02.05 - 13:15vasárnap47 - 7
"H" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MVSI Kossuth - DVTK-ÉLKSK Edelény2017.02.05 - 10:00vasárnap17 - 15
  MEAFC Varázslók - DVTK-ÉLKSK Encs2017.02.05 - 11:15vasárnap30 - 20
  DVTK-ÉLKSK Edelény - DVTK-ÉLKSK Encs2017.02.05 - 12:30vasárnap15 - 27
  MVSI Kossuth - MEAFC Varázslók2017.02.05 - 13:45vasárnap11 - 60

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - SZTE Mezőgazdasági Főiskola
(6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
  Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK Dózsa2017.02.05 - 09:00vasárnap111 - 18
  SZEDEÁK Dózsa - Békési Oroszlánok2017.02.05 - 10:30vasárnap30 - 90
  Békési Oroszlánok - Vásárhelyi Cápák2017.02.05 - 12:00vasárnap37 - 87
"B" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Sasok - SZEDEÁK Aranysakálok2017.02.11 - 08:30szombat75 - 39
  SZEDEÁK Aranysakálok - SZEDEÁK Alsóváros2017.02.11 - 10:00szombat55 - 41
  SZEDEÁK Alsóváros - SZEDEÁK Sasok2017.02.11 - 11:30szombat24 - 95
"C" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Szolnoki Sportcentrum - Karcagi SE Farkasok2017.02.05 - 10:00vasárnap54 - 35
  Karcagi SE Farkasok - SZEDEÁK Karolina2017.02.05 - 11:30vasárnap37 - 47
  SZEDEÁK Karolina - Szolnoki Sportcentrum2017.02.05 - 13:00vasárnap39 - 41
"D" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK/A - Szeged KE - Tigrisek2017.02.04 - 09:30szombat42 - 28
  Szeged KE - Tigrisek - Tiszai Kisvirágok2017.02.04 - 11:00szombat14 - 48
  Tiszai Kisvirágok - Békéscsabai KK/A2017.02.04 - 12:30szombat42 - 18
"E" csoport - Terem
()
  Gyulai Vidrák - Mezőberényi KK2017.02.05 - 09:00vasárnap70 - 15
  Mezőberényi KK - MP Sport Timisoara 2017.02.05 - 10:30vasárnap9 - 65
  MP Sport Timisoara - Gyulai Vidrák2017.02.05 - 12:00vasárnap62 - 17
"F" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Villámok - Vásárhelyi Farkasok2017.02.05 - 13:30vasárnap15 - 46
  Vásárhelyi Farkasok - Szeged KE - Tabán2017.02.05 - 15:00vasárnap42 - 31
  Szeged KE - Tabán - Vásárhelyi Villámok2017.02.05 - 16:30vasárnap21 - 32
"G" csoport - Zöld Ház
(5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
  Tószegi Vadrózsák - SZEDEÁK JuGyu2017.02.05 - 12:30vasárnap26 - 46
  SZEDEÁK JuGyu - Vásárhelyi Pacsirták2017.02.05 - 14:00vasárnap32 - 37
  Vásárhelyi Pacsirták - Tószegi Vadrózsák2017.02.05 - 15:30vasárnap48 - 39
"H" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Weöres - Kertvárosi Gepárdok2017.02.11 - 13:00szombat15 - 42
  Kertvárosi Gepárdok - Szeged KE - Rózsaszín Párducok2017.02.11 - 14:30szombat72 - 48
  Szeged KE - Rózsaszín Párducok - SZEDEÁK Weöres2017.02.11 - 16:00szombat26 - 17
"I" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési Heppes Szöcskék - Kisújszállási SE2017.02.04 - 09:30szombat48 - 26
  Kisújszállási SE - SZEDEÁK Kisdózsa2017.02.04 - 10:50szombat53 - 31
  SZEDEÁK Kisdózsa - Békési Heppes Szöcskék2017.02.04 - 12:10szombat25 - 57
"J" csoport - Radnóti Miklós Gimnázium
(6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
  Szeged KE - Alsóváros - Békéscsabai KK/B2017.02.04 - 10:00szombat54 - 32
  Békéscsabai KK/B - Karcagi SE Oroszlánkölykök2017.02.04 - 11:15szombat20 - 56
  Karcagi SE Oroszlánkölykök - Szeged KE - Alsóváros2017.02.04 - 12:45szombat54 - 39
"K" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  HSA Bombázók - Szentesi KK2017.02.05 - 09:00vasárnap2 - 0
  Szentesi KK - Szeged KE - Pingvinek2017.02.05 - 10:30vasárnap0 - 2
  Szeged KE - Pingvinek - HSA Bombázók2017.02.05 - 12:00vasárnap52 - 48
"L" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  HSA Pumák - Vásárhelyi Rókák2017.02.04 - 08:30szombat47 - 33
  Vásárhelyi Rókák - Békéscsabai KK/C2017.02.04 - 10:00szombat2 - 0
  Békéscsabai KK/C - HSA Pumák2017.02.04 - 11:30szombat0 - 2
"M" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Ezüstrókák - Szentesi KK II.2017.02.05 - 09:30vasárnap 
  Szentesi KK II. - Ricsilla - GFF Gyakorló Szarvas2017.02.05 - 11:00vasárnap0 - 2
  Ricsilla - GFF Gyakorló Szarvas - SZEDEÁK Ezüstrókák2017.02.05 - 12:30vasárnap27 - 33

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Simbák2017.02.05 - 12:45vasárnap98 - 43
  Csípős Darazsak - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.02.05 - 14:00vasárnap61 - 64
  OSE Simbák - Csípős Darazsak2017.02.05 - 15:15vasárnap49 - 55
"B" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Tigrisek - Tatai Hangyácskák2017.02.05 - 12:45vasárnap20 - 0
  Soproni Sportiskolás Elefántok - Soproni Tigrisek2017.02.05 - 14:00vasárnap38 - 79
  Tatai Hangyácskák - Soproni Sportiskolás Elefántok2017.02.05 - 15:15vasárnap0 - 20
"C" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  OSE Oroszlánfókák - Soproni Tigrisek Deák tér2017.02.05 - 12:00vasárnap33 - 27
  Győri KC Hangyák - OSE Oroszlánfókák2017.02.05 - 13:00vasárnap15 - 41
  Soproni Tigrisek Deák tér - Győri KC Hangyák2017.02.05 - 14:00vasárnap46 - 19
"D" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Szorgos Darazsak - Soproni Sportiskolás Párducok2017.02.05 - 09:00vasárnap20 - 62
  Soproni Sportiskolás Párducok - MTE 19042017.02.05 - 10:15vasárnap83 - 13
  MTE 1904 - Szorgos Darazsak2017.02.05 - 11:30vasárnap36 - 49
"E" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Sportiskolás Zsiráfok2017.02.05 - 09:00vasárnap42 - 38
  Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Győri KC Vizslák2017.02.05 - 10:15vasárnap2 - 0
  Győri KC Vizslák - Soproni Tigrisek Orsolya2017.02.05 - 11:30vasárnap0 - 2
"F" csoport - Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
(9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
  Győri KC Lovagok - Győri KC Kenguruk2017.02.05 - 09:00vasárnap 
  Feketés Darazsak - Győri KC Lovagok2017.02.05 - 10:00vasárnap2 - 0
  Győri KC Kenguruk - Feketés Darazsak2017.02.05 - 11:00vasárnap0 - 2
"G" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Sportiskolás Farkasok - Gárdonyis Darazsak2017.02.25 - 09:00szombat24 - 51
  Villámló Kovácsok - Soproni Sportiskolás Farkasok2017.02.25 - 10:15szombat0 - 2
  Gárdonyis Darazsak - Villámló Kovácsok2017.02.25 - 11:30szombat2 - 0
"H" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Nádor Tigrisek - Lackneros Darazsak2017.02.04 - 12:45szombat49 - 15
  Hunyadis Darazsak - Nádor Tigrisek2017.02.04 - 14:00szombat25 - 13
  Lackneros Darazsak - Hunyadis Darazsak2017.02.04 - 15:15szombat12 - 44
"I" csoport - Fekete István Általános Iskola
(9023 Győr, Kodály Zoltán u. 31.)
  Prohászkás Csibék - Mezőörsi Oroszlánok2017.02.04 - 10:00szombat44 - 27
  Mezőörsi Oroszlánok - Soproni Tigriskölykök2017.02.04 - 11:00szombat17 - 44
  Soproni Tigriskölykök - Prohászkás Csibék2017.02.04 - 12:00szombat38 - 27

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Paragvári Utcai Általános Iskola
(9700 Szombathely, Paragvári u. 2.)
  ZTE KK - Tapolcai Sárkányok2017.02.05 - 10:00vasárnap85 - 40
  Ifjú Sólymok - ZTE KK2017.02.05 - 11:10vasárnap39 - 85
  Tapolcai Sárkányok - Ifjú Sólymok2017.02.05 - 12:20vasárnap46 - 75
"B" csoport - Körmend Városi Sportcsarnok
(9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
  Körmendi Törpördögök/A - Sportiskolás Törpillák2017.02.05 - 10:00vasárnap88 - 17
  Körmendi Törpördögök/B - Körmendi Törpördögök/A2017.02.05 - 11:10vasárnap0 - 2
  Sportiskolás Törpillák - Körmendi Törpördögök/B2017.02.05 - 12:20vasárnap2 - 0
"C" csoport - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  Kanizsai Mókusok - Egerszegi Zsebibabák2017.02.05 - 09:30vasárnap53 - 28
  Ricsilla Sport - Kanizsai Mókusok2017.02.05 - 10:40vasárnap71 - 42
  Egerszegi Zsebibabák - Ricsilla Sport2017.02.05 - 11:50vasárnap27 - 86
"D" csoport - Paragvári Utcai Általános Iskola
(9700 Szombathely, Paragvári u. 2.)
  Paragváris Sólymok - Tapolcai Gazellák2017.02.11 - 10:00szombat59 - 58
  Harcos Sólymok - Kalózok2017.02.11 - 11:10szombat56 - 48
  Tapolcai Gazellák - Kalózok2017.02.11 - 12:20szombat61 - 77
  Paragváris Sólymok - Harcos Sólymok2017.02.11 - 13:30szombat37 - 56
"E" csoport - Móra Ferenc Általános Iskola
(8749 Zalakaros Liget utca 28.)
  Ricsilla Hévíz - Kanizsai Mókusok/B2017.02.04 - 10:00szombat80 - 9
  Ajka - Móra Ferenc Ált. Isk.2017.02.04 - 11:10szombat0 - 2
  Kanizsai Mókusok/B - Ajka2017.02.04 - 12:20szombat2 - 0
  Ricsilla Hévíz - Móra Ferenc Ált. Isk.2017.02.04 - 13:30szombat0 - 20

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PVSK-Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.02.05 - 09:00vasárnap37 - 61
  KASI/A - PVSK-Panthers/A2017.02.05 - 10:30vasárnap31 - 75
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - KASI/A2017.02.05 - 12:00vasárnap97 - 14
"B" csoport - Dienes Valéria Általános Iskola
(7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
  Szekszárdi Fürge Nyuszik - GYKSE Szekszárd/A2017.02.05 - 09:00vasárnap39 - 32
  GYKSE Szekszárd/A - Pécsi VSK Zebrák2017.02.05 - 10:30vasárnap46 - 51
  Pécsi VSK Zebrák - Szekszárdi Fürge Nyuszik2017.02.05 - 12:00vasárnap52 - 54
"C" csoport - Szent Orsolya Rendi Általános Iskola
(7200 Dombóvár Kölcsey utca 1-3. )
  Dombóvári KS - Monok SE2017.02.04 - 09:00szombat39 - 40
  Monok SE - Kozármisleny SE2017.02.04 - 10:30szombat42 - 51
  Kozármisleny SE - Dombóvári KS 2017.02.04 - 12:00szombat51 - 42
"D" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány2017.01.30 - 16:30hétfő53 - 58
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.01.31 - 16:45kedd84 - 55
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - PVSK-Panthers/B2017.02.04 - 17:30szombat26 - 70
"E" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Pécsi VSK Turbó Egerek - KASI/C2017.02.05 - 13:30vasárnap42 - 28
  KASI/B - Pécsi VSK Turbó Egerek2017.02.05 - 15:00vasárnap60 - 40
  KASI/C - KASI/B2017.02.05 - 16:30vasárnap28 - 56
"F" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Gyakorlós Törpék - KASI/E2017.02.05 - 09:00vasárnap76 - 11
  KASI/E - Pécsi VSK Fehér Tigrisek2017.02.05 - 10:30vasárnap31 - 40
  Pécsi VSK Fehér Tigrisek - Gyakorlós Törpék2017.02.05 - 12:00vasárnap35 - 73
"G" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  KASI/D - Tamási Dámocskák2017.02.04 - 09:00szombat45 - 42
  Tamási Dámocskák - PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér 2017.02.04 - 10:30szombat48 - 37
  PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér - KASI/D2017.02.04 - 12:00szombat27 - 39
"H" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  PVSK-Panthers/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai2017.02.05 - 13:30vasárnap65 - 21
  Kozármisleny SE/B - PVSK-Panthers/C2017.02.05 - 15:00vasárnap0 - 2
  Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai - Kozármisleny SE/B2017.02.05 - 16:30vasárnap2 - 0
"I" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája
(7621 Pécs Koller utca 4.)
  PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd - Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch2017.02.11 - 09:00szombat13 - 27
  Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch - GYKSE Szekszárd/B2017.02.11 - 10:30szombat12 - 79
  GYKSE Szekszárd/B - PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd 2017.02.11 - 12:00szombat2 - 0
"J" csoport - PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
(7624 Pécs Őz utca 2.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló - PVSK-Panthers/E2017.02.04 - 09:00szombat0 - 2
  PVSK-Panthers/D - Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló2017.02.04 - 10:30szombat 
  PVSK-Panthers/E - PVSK-Panthers/D2017.02.04 - 12:00szombat2 - 0

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Mitugrász2017.02.04 - 10:00szombat66 - 36
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska FKE2017.02.04 - 11:15szombat74 - 50
  Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.02.04 - 12:30szombat43 - 78
"B" csoport - Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
(6500 Baja Szegedi út 2.)
  Bajai NKK/A - Nyakiglányok2017.02.04 - 08:30szombat19 - 38
  Nyakiglányok - Kecskeméti KA Koalák2017.02.04 - 09:45szombat40 - 44
  Kecskeméti KA Koalák - Bajai NKK/A2017.02.22 - 16:00szerda41 - 27
"C" csoport - Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
(2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
  Pityke Pumák - Nagykőrösi Sólymok2017.02.04 - 09:00szombat70 - 29
  Lehel Kosársuli - Pityke Pumák2017.02.04 - 10:15szombat42 - 60
  Nagykőrösi Sólymok - Lehel Kosársuli2017.02.04 - 11:30szombat46 - 49
"D" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  CEKK - Kecskeméti KC 2017.02.05 - 12:45vasárnap0 - 2
  Kecskeméti KA Amazonok - CEKK2017.02.05 - 14:00vasárnap2 - 0
  Kecskeméti KC - Kecskeméti KA Amazonok2017.02.05 - 15:15vasárnap44 - 59
"E" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  FTSI József A. Iskola - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2017.02.05 - 09:00vasárnap33 - 66
  KLIKK Zsiráfok - FTSI József A. Iskola2017.02.05 - 10:15vasárnap49 - 32
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - KLIKK Zsiráfok2017.02.05 - 11:30vasárnap55 - 45
"F" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  Hernád SE - FTSI Dózsa Gy. Iskola2017.02.05 - 10:00vasárnap62 - 36
  Bajai NKK/B - Hernád SE2017.02.05 - 11:15vasárnap48 - 52
  FTSI Dózsa Gy. Iskola - Bajai NKK/B2017.02.05 - 12:30vasárnap0 - 2
"G" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Platán Iskola2017.02.04 - 09:00szombat53 - 52
  FTSI Constantinum 1. - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.02.04 - 10:15szombat38 - 28
  FTSI Platán Iskola - FTSI Constantinum 1.2017.02.04 - 11:30szombat42 - 50
"H" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  FTSI Batthyány L. Iskola - Nagykőrösi Sólymok/B2017.02.04 - 09:00szombat45 - 46
  Baja MNAMK Rakétái - FTSI Batthyány L. Iskola2017.02.04 - 10:15szombat27 - 67
  Nagykőrösi Sólymok/B - Baja MNAMK Rakétái2017.02.04 - 11:30szombat29 - 33

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  DKKA Kenguruk - DKKA Rókák2017.02.04 - 10:00szombat0 - 2
  Atomerőmű SE - DKKA Kenguruk2017.02.04 - 11:15szombat2 - 0
  DKKA Rókák - Atomerőmű SE2017.02.04 - 12:30szombat22 - 72
"B" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  DKKA Ördögök - DKKA Ugrómókusok2017.02.04 - 14:00szombat58 - 24
  DKKA Ugrómókusok - Pápai KC2017.02.04 - 15:15szombat24 - 28
  Pápai KC - DKKA Ördögök2017.02.04 - 16:30szombat40 - 54
"C" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Gepárdok - DKKA Csigák2017.02.04 - 10:00szombat56 - 46
  Veszprémi UKE - DKKA Gepárdok2017.02.04 - 11:15szombat75 - 32
  DKKA Csigák - Veszprémi UKE2017.02.04 - 12:30szombat38 - 33
"D" csoport - Marcali Városi Sportcarnok
(8700 Marcali Park utca 16.)
  Marcali Szürkefarkasok - Velencei Gézengúzok2017.02.04 - 10:00szombat42 - 38
  Velencei Gézengúzok - Fűzfői AK2017.02.04 - 11:15szombat58 - 40
  Fűzfői AK - Marcali Szürkefarkasok2017.02.04 - 12:30szombat54 - 74
"E" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Vezérek - DKKA Párducok2017.02.05 - 10:00vasárnap66 - 18
  DKKA Párducok - DKKA Villámok2017.02.05 - 11:15vasárnap36 - 27
  DKKA Villámok - DKKA Vezérek2017.02.05 - 12:30vasárnap25 - 43
"F" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  Újvárosi Szelek - Pusztaszabolcsi Tigrisek2017.02.04 - 10:00szombat33 - 37
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - DKKA Nyuszik2017.02.04 - 11:15szombat64 - 15
  DKKA Nyuszik - Újvárosi Szelek2017.02.04 - 12:30szombat20 - 56
"G" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Várpalotai Gepárdok - Várpalotai Sárkányok2017.02.12 - 10:00vasárnap2 - 0
  Pákozdi Kócsagok - Újvárosi Szikra2017.02.12 - 11:15vasárnap2 - 0
  Várpalotai Sárkányok - Újvárosi Szikra2017.02.12 - 12:30vasárnap 
  Várpalotai Gepárdok - Pákozdi Kócsagok2017.02.12 - 13:45vasárnap52 - 21

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Csata Garfield - Kaszások AkadémiaMajor Ádám - Komlódi Benedek2017.02.05 - 08:30vasárnap54 - 49
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Csata GarfieldMajor Ádám - Komlódi Benedek2017.02.05 - 09:45vasárnap21 - 66
  Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya/AJankovics Viktor - Bognár Domokos2017.02.05 - 11:00vasárnap49 - 55
"B" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Fürge Vasas - MAFC FarkasrétNagy István - Gruber Nikolett2017.02.04 - 08:30szombat40 - 32
  Budafoki Kölyök Békák - Fürge VasasNagy István - Bujtor Péter2017.02.04 - 09:45szombat36 - 63
  MAFC Farkasrét - Budafoki Kölyök BékákBujtor Péter - Gruber Nikolett2017.02.04 - 11:00szombat61 - 44
"C" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Vasas Amazonok - PAFC BasketJankovics Viktor - Bognár Domokos2017.02.05 - 12:15vasárnap60 - 39
  Pannónia Vasas - Vasas AmazonokJankovics Viktor - Bognár Domokos2017.02.05 - 13:30vasárnap60 - 62
  PAFC Basket - Pannónia VasasSzirt Lajos - Gere Kálmán2017.02.05 - 14:45vasárnap52 - 71
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Zsíros Akadémia Darázslányok - Kéksárga KoalákSzirt Lajos - Bognár Domokos2017.02.04 - 16:00szombat35 - 31
  Megyeri Tigrisek KK - Zsíros Akadémia DarázslányokMóricz Krisztián - Simon Kristóf2017.02.04 - 17:15szombat48 - 41
  Kéksárga Koalák - Megyeri Tigrisek KKMóricz Krisztián - Simon Kristóf2017.02.04 - 18:30szombat26 - 42
"E" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Török Sasfiókák - BEAC Csoma Viktor - Steier Krisztián2017.02.04 - 12:15szombat54 - 58
  Radobasket - BDSE - Török SasfiókákMakay Dániel - Bognár Domokos2017.02.04 - 13:30szombat38 - 48
  BEAC - Radobasket - BDSE Szirt Lajos - Makay Dániel2017.02.04 - 14:45szombat62 - 39
"F" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  ELITE Rínók - Grosics VizslákGere Kálmán - Korompai Zsolt2017.02.04 - 08:30szombat30 - 22
  BLF Kenguruk - ELITE RínókGere Kálmán - Korompai Zsolt2017.02.04 - 09:45szombat0 - 2
  Grosics Vizslák - BLF KengurukCsoma Viktor - Steier Krisztián2017.02.04 - 11:00szombat33 - 32
"G" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  BEAC Farkasrét - Kaszás GirlsBalogh Kristóf - Makay Dániel2017.02.05 - 12:15vasárnap31 - 43
  Kéksárga Okapik - BEAC FarkasrétKoncsag Csaba - Adjudani Pezsman2017.02.05 - 13:30vasárnap63 - 20
  Kaszás Girls - Kéksárga OkapikKoncsag Csaba - Adjudani Pezsman2017.02.05 - 14:45vasárnap29 - 52
"H" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Vasas BolhákSzirt Lajos - Gere Kálmán2017.02.05 - 16:00vasárnap43 - 33
  Herceghalmi Tigrisek - Zsíros Akadémia Kőbánya/BBárány Levente - Komlódi Benedek2017.02.05 - 17:15vasárnap50 - 22
  Vasas Bolhák - Herceghalmi TigrisekBárány Levente - Komlódi Benedek2017.02.05 - 18:30vasárnap39 - 36
"I" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Vasas Gepárdok - Zuglói SasokSzirt Lajos - Móricz Krisztián2017.02.05 - 12:15vasárnap50 - 46
  Budapesti Honvéd Falcons - Vasas GepárdokBakk Richárd - Lőrincz Erzsébet2017.02.05 - 13:30vasárnap26 - 51
  Zuglói Sasok - Budapesti Honvéd FalconsBakk Richárd - Lőrincz Erzsébet2017.02.05 - 14:45vasárnap52 - 29
"J" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  KKS Tigers - TFSE FarkasokCsoma Viktor - Szőts Dávid2017.02.04 - 16:00szombat31 - 63
  Herman Pókok - KKS TigersSzőts Dávid - Szilágyi Tamás2017.02.04 - 17:15szombat0 - 2
  TFSE Farkasok - Herman PókokCsoma Viktor - Szilágyi Tamás2017.02.04 - 18:30szombat2 - 0
"K" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Budapesti Honvéd Sólymok - Vagány NyulakBakk Richárd - Korompai Zsolt2017.02.05 - 08:30vasárnap31 - 34
  Radobasket - BDSE Bicske - Budapesti Honvéd SólymokBakk Richárd - Korompai Zsolt2017.02.05 - 09:45vasárnap33 - 36
  Vagány Nyulak - Radobasket - BDSE BicskeSzirt Lajos - Móricz Krisztián2017.02.05 - 11:00vasárnap34 - 35
"L" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Gödi SEMajor Ádám - Szőke Attila2017.02.04 - 12:15szombat27 - 29
  JKC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/PannóniaBujtor Péter - Balogh Kristóf2017.02.04 - 13:30szombat0 - 2
  Gödi SE - JKC/ABujtor Péter - Balogh Kristóf2017.02.04 - 14:45szombat2 - 0
"M" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  BEAC Vizslák - Törekvés TörpillákSzőke Gábor - Adjudani Pezsman2017.02.04 - 16:00szombat51 - 23
  DMTK Haraszti Sasok - BEAC VizslákSzokolainé Váradi Csilla - Pál Roland2017.02.04 - 17:15szombat82 - 15
  Törekvés Törpillák - DMTK Haraszti SasokSzokolainé Váradi Csilla - Pál Roland2017.02.04 - 18:30szombat26 - 76
"N" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Malév SC - Kéksárga ZsiráfokBános Csaba - Gaál Norbert2017.02.04 - 12:15szombat4 - 111
  BKG DSE - Malév SCBános Csaba - Gaál Norbert2017.02.04 - 13:30szombat50 - 15
  Kéksárga Zsiráfok - BKG DSESzőke Gábor - Adjudani Pezsman2017.02.04 - 14:45szombat101 - 19
"O" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Zsíros Akadémia Kisdarázslányok - Kaszás TornyokSzirt Lajos - Takács András2017.02.04 - 08:30szombat31 - 42
  Ziccer Bocsok - Zsíros Akadémia KisdarázslányokSzirt Lajos - Takács András2017.02.04 - 09:45szombat67 - 41
  Kaszás Tornyok - Ziccer BocsokMajor Ádám - Szőke Attila2017.02.04 - 11:00szombat38 - 62
"P" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Radobasket - BDSE Érd - Kaszás ReménységekRózsavölgyi Alexandra - Matejovics Márk2017.02.05 - 08:30vasárnap49 - 36
  MTK Budapest - Radobasket - BDSE ÉrdRózsavölgyi Alexandra - Matejovics Márk2017.02.05 - 09:45vasárnap0 - 2
  Kaszás Reménységek - MTK BudapestBalogh Kristóf - Makay Dániel2017.02.05 - 11:00vasárnap2 - 0
"Q" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Gödöllői SK - Monori SETahin András - Rózsavölgyi Alexandra2017.02.05 - 16:00vasárnap0 - 2
  Megyeri Tigriskölykök - Gödöllői SKTahin András - Gaál Norbert2017.02.05 - 17:15vasárnap2 - 0
  Monori SE - Megyeri TigriskölykökGaál Norbert - Rózsavölgyi Alexandra2017.02.05 - 18:30vasárnap29 - 30
"R" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  PAFC Mennydörgők - Budafoki Kölyök BolhákMóricz Krisztián - Matejovics Márk2017.02.04 - 08:30szombat29 - 31
  Keresztúri Méhecskék - PAFC MennydörgőkMóricz Krisztián - Matejovics Márk2017.02.04 - 09:40szombat26 - 25
  Budafoki Kölyök Bolhák - Keresztúri MéhecskékMóricz Krisztián - Matejovics Márk2017.02.04 - 11:00szombat47 - 21
"S" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  ELITE Elefántok - Megyeri TigrismanókBános Csaba - Szőts Dávid2017.02.05 - 16:00vasárnap20 - 0
  SZSE Oroszlánok - ELITE ElefántokBános Csaba - Steiner Máté2017.02.05 - 17:15vasárnap16 - 38
  Megyeri Tigrismanók - SZSE OroszlánokSzőts Dávid - Steiner Máté2017.02.05 - 18:30vasárnap25 - 19
"T" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  BLF Bolhák - SZSE PárducokKomlódi Benedek - Lőrincz Erzsébet2017.02.04 - 10:30szombat23 - 56
  Gödi Farkasok - BLF BolhákKomlódi Benedek - Lőrincz Erzsébet2017.02.04 - 11:45szombat25 - 21
  SZSE Párducok - Gödi FarkasokSteiner Máté - Szilágyi Tamás2017.02.04 - 13:00szombat43 - 30
"U" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Kölökös Törpék - Viadukt SEKoncsag Csaba - Jankovics Viktor2017.02.04 - 12:15szombat22 - 15
  Pasa Csillagai - Kölökös TörpékKoncsag Csaba - Jankovics Viktor2017.02.04 - 13:30szombat41 - 21
  Viadukt SE - Pasa CsillagaiSteier Krisztián - Paulus Bence Máté2017.02.04 - 14:45szombat15 - 43
"V" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  JKC/B - BC CsepelPaulus Bence Máté - Novák Zsuzsanna2017.02.05 - 12:45vasárnap20 - 22
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázsfészek - JKC/BBózsó Gábor - Bujtor Péter2017.02.05 - 14:00vasárnap59 - 15
  BC Csepel - Zsíros Akadémia Kőbánya/DarázsfészekBózsó Gábor - Bujtor Péter2017.02.05 - 15:15vasárnap19 - 56
"W" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Megyeri Tigrislányok - HSESteiner Máté - Szilágyi Tamás2017.02.04 - 14:15szombat20 - 0
  BLF Tücskök - Megyeri TigrislányokBózsó Gábor - Takács András2017.02.04 - 15:30szombat14 - 44
  HSE - BLF TücskökBózsó Gábor - Takács András2017.02.04 - 16:45szombat0 - 20
"X" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Budai Aranysakálok - Ziccer KistigrisekSzőke Gábor - Steiner Máté2017.02.05 - 09:00vasárnap34 - 31
  KKS Titánok - Budai AranysakálokSzőke Gábor - Steiner Máté2017.02.05 - 10:15vasárnap43 - 29
  Ziccer Kistigrisek - KKS TitánokPaulus Bence Máté - Novák Zsuzsanna2017.02.05 - 11:30vasárnap27 - 49
"Y" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Taksonyi DSE - Budai VillámokSteier Krisztián - Paulus Bence Máté2017.02.04 - 16:00szombat4 - 63
  BSC Bocsok - Taksonyi DSEBános Csaba - Adjudani Pezsman2017.02.04 - 17:15szombat0 - 2
  Budai Villámok - BSC BocsokBános Csaba - Adjudani Pezsman2017.02.04 - 18:30szombat63 - 4

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok