Név:
E-mail:
Kenguru Kupa - 2014/2015
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  Ziccer Tigrisek - Ziccer Fehértigrisek2015.02.07 - 09:00szombat55 - 34
  LPS Bihorul Oradea I. - Ziccer Tigrisek2015.02.07 - 10:15szombat43 - 60
  Ziccer Fehértigrisek - LPS Bihorul Oradea I.2015.02.07 - 11:30szombat45 - 66
"B" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  GKS Nyíregyháza/A - Zsákoló Zsiráfok2015.02.08 - 09:00vasárnap63 - 35
  Zsákoló Zsiráfok - LPS Bihorul Oradea II. 2015.02.08 - 10:15vasárnap47 - 36
  LPS Bihorul Oradea II. - GKS Nyíregyháza/A2015.02.08 - 11:30vasárnap36 - 97
"C" csoport - Nyíregyháza, Zelk Iskola
  GKS Nyíregyháza/B - Hajdúböszörményi TE2015.02.08 - 13:00vasárnap24 - 56
  Hajdúböszörményi TE - Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák2015.02.08 - 14:15vasárnap30 - 33
  Nyíregyházi Sportcentrum Sólyomfiókák - GKS Nyíregyháza/B2015.02.08 - 15:30vasárnap52 - 31
"D" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - GKS Nyíregyháza/C2015.02.07 - 12:45szombat42 - 31
  GKS Nyíregyháza/C - GKS Nyíregyháza/D2015.02.07 - 14:00szombat50 - 42
  GKS Nyíregyháza/D - Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok2015.02.07 - 15:15szombat16 - 77
"E" csoport - Nyíregyháza, NyKS Edzésközpont
  Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák - CS Crisul Oradea2015.02.08 - 12:45vasárnap2 - 0
  CS Crisul Oradea - Zsákoló Zsiráfbébik2015.02.08 - 14:00vasárnap0 - 2
  Zsákoló Zsiráfbébik - Nyíregyházi Sportcentrum Kiskabócák2015.02.08 - 15:15vasárnap35 - 58
"F" csoport - Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium
  Hajdúhadház II. - NYKS Zsiráfok2015.02.08 - 10:00vasárnap0 - 2
  Derecske - Hajdúhadház II.2015.02.08 - 11:15vasárnap2 - 0
  NYKS Zsiráfok - Derecske2015.02.08 - 12:30vasárnap7 - 21
"G" csoport - Debrecen, DE Kossuth Lajos Gyak. Gimn.
   - Ziccer Tigrisek TK Rakéták 2015.02.07 - 12:45szombat20 - 86
  Hajdúhadház I. - 2015.02.07 - 14:00szombat0 - 2
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - Hajdúhadház I.2015.02.07 - 15:15szombat2 - 0

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Miskolc, Egyetemi körcsarnok
  Szerencs VSE I. - MEAFC Szürke Farkasok2015.02.08 - 09:30vasárnap76 - 41
  ÉLKSK Miskolc - Szerencs VSE I.2015.02.08 - 11:00vasárnap25 - 65
  MEAFC Szürke Farkasok - ÉLKSK Miskolc2015.02.08 - 12:30vasárnap54 - 50
"B" csoport - Tiszaújváros, Széchenyi Ált. Isk.
  FVSC-Vadmacskák - Beszterce KK2015.02.08 - 09:30vasárnap50 - 44
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - FVSC-Vadmacskák2015.02.08 - 11:00vasárnap53 - 75
  Beszterce KK - Tiszaújvárosi Phoenix KK2015.02.08 - 12:30vasárnap51 - 46
"C" csoport - Tiszaújváros, Széchenyi Ált. Isk.
  Egri Kék Oroszlánok - ÉLKSK Tiszaújváros 2015.02.07 - 10:00szombat0 - 2
  ÉLKSK Sátoraljaújhely - Egri Kék Oroszlánok2015.02.07 - 11:30szombat2 - 0
  ÉLKSK Tiszaújváros - ÉLKSK Sátoraljaújhely 2015.02.07 - 13:00szombat25 - 69
"D" csoport - Miskolc, Diósgyőri Református Iskola
  ÉLKSK Ózd - Szerencsi VSE II.2015.02.08 - 10:00vasárnap40 - 49
  MEAFC Basket Bulls - ÉLKSK Ózd 2015.02.08 - 11:30vasárnap31 - 35
  Szerencsi VSE II. - MEAFC Basket Bulls2015.02.08 - 13:00vasárnap37 - 34
"E" csoport - Salgótarján, Pénzügyi és Számviteli Főiskola tornaterme
  Salgótarjáni KI Fekete Sasok - Fürge Gyíkok DSE2015.02.08 - 11:00vasárnap2 - 0
  Mezőcsát DSE - ÉLKSK Szikszó 2015.02.08 - 12:15vasárnap 
  Fürge Gyíkok DSE - Mezőcsát DSE2015.02.08 - 13:30vasárnap 
  Salgótarjáni KI Fekete Sasok - ÉLKSK Szikszó 2015.02.08 - 14:45vasárnap2 - 0
"F" csoport - Miskolc, Diósgyőri Református Iskola
  ÉLKSK Sárospatak - Egri Hunyadi SOKK2015.02.07 - 11:30szombat2 - 0
  ÉLKSK Mezőcsát - Mátra UKK Gyöngyös2015.02.07 - 12:45szombat23 - 37
  ÉLKSK Sárospatak - ÉLKSK Mezőcsát2015.02.07 - 14:00szombat0 - 2
  Egri Hunyadi SOKK - Mátra UKK Gyöngyös2015.02.07 - 15:15szombat28 - 17

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Szolnok, Széchenyi körúti Ált. Isk.
  SZECSKA Sáskák - SZEDEÁK Sasok2015.02.08 - 14:00vasárnap43 - 79
  Karcagi Oroszlánkölykök - SZEDEÁK Sasok2015.02.08 - 15:15vasárnap40 - 68
  Karcagi Oroszlánkölykök - SZECSKA Sáskák2015.02.08 - 16:30vasárnap40 - 51
"B" csoport - Békéscsaba, Lencsési Ált. Isk.
  Viharsarki Farkasok - Békési Heppes Szöcskék2015.02.07 - 15:00szombat53 - 53
  Békési Heppes Szöcskék - Szolnoki Kismanók2015.02.07 - 16:30szombat47 - 71
  Szolnoki Kismanók - Viharsarki Farkasok2015.02.07 - 18:00szombat61 - 62
"C" csoport - Szolnok, Széchenyi körúti Ált. Isk.
  SZECSKA Szöcskék - Mezőberényi KK2015.02.08 - 09:30vasárnap49 - 35
  Vásárhelyi Sólymok - Mezőberényi KK2015.02.08 - 10:45vasárnap46 - 59
  Vásárhelyi Sólymok - SZECSKA Szöcskék2015.02.08 - 12:00vasárnap50 - 55
"D" csoport - Kisújszállás, Móricz Gimnázium
  Kisújszállás SE - Mezőtúri Református DSE2015.02.08 - 09:00vasárnap55 - 32
  Mezőtúri Református DSE - SZEDEÁK Dózsa2015.02.08 - 10:30vasárnap31 - 61
  SZEDEÁK Dózsa - Kisújszállás SE2015.02.08 - 12:00vasárnap63 - 31
"E" csoport - Szeged, Karolina Ált. Isk.
  Szeged KE/A - Szögedi Harcsák2015.02.08 - 08:00vasárnap20 - 62
  Szögedi Harcsák - Vásárhelyi Ugrómókusok2015.02.08 - 09:30vasárnap51 - 32
  Vásárhelyi Ugrómókusok - Szeged KE/A2015.02.08 - 11:00vasárnap66 - 29
"F" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Kobrák - Vásárhelyi Turbócsigák2015.02.08 - 08:30vasárnap83 - 44
  Vásárhelyi Turbócsigák - SZEDEÁK Domaszék2015.02.08 - 10:00vasárnap62 - 46
  SZEDEÁK Domaszék - Vásárhelyi Kobrák2015.02.08 - 11:30vasárnap28 - 74
"G" csoport - Szeged, Radnóti M. Gimn.
  Szeged KE/C - SZEDEÁK Alsóváros2015.02.07 - 08:00szombat56 - 47
  SZEDEÁK Alsóváros - Vásárhelyi Vizslák2015.02.07 - 09:30szombat28 - 28
  Vásárhelyi Vizslák - Szeged KE/C2015.02.07 - 11:00szombat30 - 56
"H" csoport - Szeged, Rókusi Ált. Isk.
  Szatymazi Törpeharcsák - SZEDEÁK JuGyu2015.02.14 - 09:00szombat33 - 33
  SZEDEÁK JuGyu - Karcagi SE Pusztai Rókák2015.02.14 - 10:30szombat15 - 42
  Karcagi SE Pusztai Rókák - Szatymazi Törpeharcsák2015.02.14 - 12:00szombat57 - 25
"I" csoport - Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok
  Vásárhelyi Kishódok - Gyulai Vidrák/A2015.02.08 - 13:00vasárnap53 - 33
  Gyulai Vidrák/A - Szeged KE/B2015.02.08 - 14:30vasárnap50 - 37
  Szeged KE/B - Vásárhelyi Kishódok2015.02.08 - 16:00vasárnap36 - 47
"J" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  SZEDEÁK Karolina - SZEDEÁK Csikók2015.02.08 - 08:00vasárnap0 - 20
  SZEDEÁK Csikók - Rókusi Törpeharcsák2015.02.08 - 09:30vasárnap41 - 22
  Rókusi Törpeharcsák - SZEDEÁK Karolina2015.02.08 - 11:00vasárnap20 - 0
"K" csoport - Szeged, Weöres S. Ál.
  Szeged KE/E - Szeged KE/D2015.02.08 - 12:30vasárnap25 - 29
  Szeged KE/D - SZEDEÁK Kisdózsa2015.02.08 - 14:00vasárnap27 - 50
  SZEDEÁK Kisdózsa - Szeged KE/E2015.02.08 - 15:30vasárnap36 - 11
"L" csoport - Békés, Dr. Hepp Ferenc Ált. Isk.
  Szegedis Gladiátorok Békés - Vásárhelyi Sólyomfiókák2015.02.07 - 09:30szombat2 - 0
  Szeberényi DSE - Szentesi KK2015.02.07 - 11:00szombat 
  Vásárhelyi Sólyomfiókák - Szeberényi DSE2015.02.07 - 12:30szombat 
  Szegedis Gladiátorok Békés - Szentesi KK2015.02.07 - 14:00szombat2 - 0
"M" csoport - Szeged, Rókusi Ált. Isk.
  SZEDEÁK Sasfiókák - Rókusi Picurharcsák2015.02.07 - 08:00szombat92 - 2
  Vörösmarty Törpeharcsák - Béke utcai Törpeharcsák2015.02.07 - 09:30szombat44 - 5
  Béke utcai Törpeharcsák - Rókusi Picurharcsák2015.02.07 - 11:00szombat21 - 15
  SZEDEÁK Sasfiókák - Vörösmarty Törpeharcsák2015.02.07 - 12:30szombat62 - 21

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Sopron, MKB Aréna
  Soproni Bivalyok - Csípős Darazsak2015.02.08 - 09:00vasárnap86 - 64
  OSE Simbák - Soproni Bivalyok2015.02.08 - 10:15vasárnap48 - 79
  Csípős Darazsak - OSE Simbák2015.02.08 - 11:30vasárnap57 - 46
"B" csoport - Sopron, Belvárosi Sportcsarnok
  Soproni Tigrisek - Soproni Hunyadis Párducok2015.02.15 - 09:00vasárnap59 - 23
  Deák Téri Elefántok - Soproni Tigrisek2015.02.15 - 10:00vasárnap14 - 58
  Soproni Hunyadis Párducok - Deák Téri Elefántok2015.02.15 - 11:00vasárnap39 - 34
"C" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  SZKA Győri KC Vizslák - Soproni Tigrisek - Orsolya2015.02.08 - 09:00vasárnap74 - 32
  Feketés Darazsak - SZKA Győri KC Vizslák2015.02.08 - 10:00vasárnap23 - 41
  Soproni Tigrisek - Orsolya - Feketés Darazsak2015.02.08 - 11:00vasárnap25 - 44
"D" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  Nádor Tigrisek - OSE Oroszlánfókák2015.02.08 - 12:00vasárnap66 - 29
  Szorgos Méhek - Nádor Tigrisek2015.02.08 - 13:00vasárnap8 - 59
  OSE Oroszlánfókák - Szorgos Méhek2015.02.08 - 14:00vasárnap32 - 23
"E" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  SZKA Győri KC Hangyák - SZKA Győri KC Kenguruk2015.02.08 - 09:00vasárnap23 - 50
  Soproni Gárdonyis Zsiráfok - SZKA Győri KC Hangyák2015.02.08 - 10:00vasárnap16 - 28
  SZKA Győri KC Kenguruk - Soproni Gárdonyis Zsiráfok2015.02.08 - 11:00vasárnap47 - 16
"F" csoport - Győr, Móra Ferenc Ált. Isk.
  Tatai Hangyácskák - MTE 19042015.02.08 - 12:00vasárnap0 - 20
  SZKA Győri KC Lovagok - Tatai Hangyácskák2015.02.08 - 13:00vasárnap20 - 0
  MTE 1904 - SZKA Győri KC Lovagok2015.02.08 - 14:00vasárnap12 - 77
"G" csoport - Győr, Fekete I. Ált. Isk.
  Tatabánya KC - Mórás Cápák2015.02.15 - 09:00vasárnap44 - 22
  Villámló Kovácsok - Tatai Mókusok2015.02.15 - 10:00vasárnap11 - 72
  Mórás Cápák - Villámló Kovácsok2015.02.15 - 11:00vasárnap44 - 7
  Tatabánya KC - Tatai Mókusok2015.02.15 - 12:00vasárnap43 - 54

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Körmend, Városi Sportcsarnok
  Ifjú Sólymok - Kanizsai Mókusok/A2015.02.08 - 13:00vasárnap88 - 57
  Körmendi Törpördögök/A - Ifjú Sólymok2015.02.08 - 14:10vasárnap63 - 51
  Kanizsai Mókusok/A - Körmendi Törpördögök/A2015.02.08 - 15:20vasárnap52 - 73
"B" csoport - Zalaegerszeg, Ostoros Munkacsarnok
  Kékfehér Kenguruk - Sportiskolás Törpillák2015.02.08 - 10:00vasárnap70 - 15
  Zala Volán TE - Kalózok2015.02.08 - 11:10vasárnap74 - 19
  Sportiskolás Törpillák - Kalózok2015.02.08 - 12:20vasárnap37 - 43
  Kékfehér Kenguruk - Zala Volán TE2015.02.08 - 13:30vasárnap76 - 23
"C" csoport - Tapolca, Kazinczy Ferenc Tagiskola
  Tapolcai VSE/B - Kanizsai Mókusok/B2015.02.15 - 13:00vasárnap69 - 12
  Tapolcai VSE/A - Zalakarosi Fókák2015.02.15 - 14:10vasárnap23 - 27
  Kanizsai Mókusok/B - Tapolcai VSE/A2015.02.15 - 15:20vasárnap20 - 46
  Tapolcai VSE/B - Zalakarosi Fókák2015.02.15 - 16:30vasárnap42 - 27

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Dombóvári KS 2015.02.16 - 18:15hétfő62 - 74
  PVSK Kisgőzösök - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2015.02.19 - 16:45csütörtök55 - 63
  Dombóvári KS - PVSK Kisgőzösök2015.02.20 - 17:00péntek96 - 71
"B" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs L1 - PVSK-Panthers/A2015.02.15 - 09:00vasármap40 - 75
  PVSK-Panthers/A - Szekszárdi Fürge Rókák2015.02.15 - 10:30vasárnap86 - 39
  Szekszárdi Fürge Rókák - Kosárlabda Akadémia Pécs L12015.02.15 - 12:00vasárnap36 - 68
"C" csoport - Kaposvár, Toldi ltp-i Tagiskola tornaterme
  KASI Delfinek/A - Szekszárdi Törpördögök GYKSE2015.02.21 - 09:00szombat67 - 70
  Szekszárdi Törpördögök GYKSE - PVSK-Panthers/B2015.02.21 - 10:30szombat37 - 38
  PVSK-Panthers/B - KASI Delfinek/A2015.02.21 - 12:00szombat74 - 43
"D" csoport - Szekszárd, Garay János Ált. Isk.
  Szekszárdi Ördögök GYKSE - Kosárlabda Akadémia Pécs F12015.02.21 - 09:00szombat26 - 25
  Kosárlabda Akadémia Pécs F1 - Marcali Szürke Farkasok/A2015.02.21 - 10:30szombat33 - 42
  Marcali Szürke Farkasok/A - Szekszárdi Ördögök GYKSE2015.02.21 - 12:00szombat46 - 27
"E" csoport - Kaposvár, KE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  PVSK Gepárdok - Gyakorlós Törpék2015.02.08 - 13:30vasárnap43 - 59
  KASI Delfinek/B - PVSK Gepárdok2015.02.08 - 15:00vasárnap63 - 31
  Gyakorlós Törpék - KASI Delfinek/B2015.02.08 - 16:30vasárnap47 - 55
"F" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs F2 - Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny2015.02.14 - 14:30szombat34 - 60
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Kozármisleny - KAP-Belvárosi/I.Gyakorló2015.02.14 - 16:00szombat85 - 14
  KAP-Belvárosi/I.Gyakorló - Kosárlabda Akadémia Pécs F22015.02.14 - 17:30szombat28 - 51
"G" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  KAP-Bánki/Miroslav - PVSK Pandák2015.02.15 - 09:00vasárnap26 - 43
  Tamási Dámocskák - KAP-Bánki/Miroslav2015.02.15 - 10:30vasárnap39 - 39
  PVSK Pandák - Tamási Dámocskák2015.02.15 - 12:00vasárnap48 - 55
"H" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár - Kosárlabda Akadémia Pécs L22015.02.08 - 13:30vasárnap23 - 23
  KAP-Református/ANK - Kosárlabda Akadémia Pécs - Szigetvár2015.02.08 - 15:00vasárnap30 - 22
  Kosárlabda Akadémia Pécs L2 - KAP-Református/ANK2015.02.08 - 16:30vasárnap28 - 29
"I" csoport - Kaposvár, KE Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
  PINKK-Komló Sport - Marcali Szürkefarkasok/B2015.02.08 - 09:00vasárnap30 - 30
  KAP-Koch/Deák - PINKK-Komló Sport2015.02.15 - 16:00vasárnap32 - 24
  Marcali Szürkefarkasok/B - KAP-Koch/Deák2015.02.19 - 15:30csütörtök37 - 30
"J" csoport - Pécs, Pécsi Református Koll. Gimn. és Ált. Isk.
  KAP-Csokonai/Pellérd - KAP-Jókai/Köztér2015.02.15 - 09:00vasárnap44 - 20
  Dombóvári KS/B - KAP-Csokonai/Pellérd2015.02.15 - 10:30vasárnap11 - 79
  KAP-Jókai/Köztér - Dombóvári KS/B2015.02.15 - 12:00vasárnap51 - 13

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Kecskemét, Mathiász János Általános Iskola Katonatelep
  Kecskeméti KA 1. - Kecskeméti KA 2.2015.02.15 - 13:30vasárnap99 - 54
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA 1.2015.02.15 - 14:45vasárnap0 - 2
  Kecskeméti KA 2. - Bajai Bácska FKE2015.02.15 - 16:00vasárnap2 - 0
"B" csoport - Kecskemét, Kodály Iskola
  JKSE Kosársuli - Kecskeméti KA 3.2015.02.11 - 16:00szerda54 - 55
  Bajai NKK - JKSE Kosársuli2015.02.11 - 17:15szerda28 - 39
  Kecskeméti KA 3. - Bajai NKK2015.02.11 - 18:30szerda54 - 54
"C" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Pityke Párducok - Miklósi Aprókák2015.02.08 - 12:45szombat81 - 35
  Jövő Bajnokai Kenguruk - Pityke Párducok2015.02.08 - 14:00szombat42 - 62
  Miklósi Aprókák - Jövő Bajnokai Kenguruk2015.02.08 - 15:15szombat16 - 87
"D" csoport - Kecskemét, Kodály Iskola
  CEKK - KKA Ézi2015.02.14 - 09:00szombat61 - 29
  Gyaxi DSE - CEKK2015.02.14 - 10:15szombat24 - 52
  KKA Ézi - Gyaxi DSE2015.02.14 - 11:30szombat25 - 29
"E" csoport - Kecskemét, Móra Ferenc Ált. Isk.
  KKA Mózi - Kecskeméti KA 4.2015.02.07 - 14:00szombat37 - 27
  Hernád SE - KKA Mózi2015.02.07 - 15:15szombat42 - 45
  Kecskeméti KA 4. - Hernád SE2015.02.07 - 16:30szombat50 - 35
"F" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Félegyházi TSI/A - Nagykőrösi Sólymok2015.02.08 - 09:00vasárnap22 - 40
  Baja MNAMK Rakétái - Félegyházi TSI/A2015.02.08 - 10:15vasárnap0 - 2
  Nagykőrösi Sólymok - Baja MNAMK Rakétái2015.02.08 - 11:30vasárnap2 - 0
"G" csoport - Kecskemét, Corvina - Mátyás Király Ált. Isk.
  Kecskeméti KC - Félegyházi TSI/B2015.02.07 - 12:00szombat52 - 10
  KECEL - Kecskeméti KC2015.02.07 - 13:15szombat26 - 28
  Félegyházi TSI/B - KECEL2015.02.07 - 14:30szombat32 - 65

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Veszprém, Egyetemi tornacsarnok
  Veszprémi UKE - DKKA Tigrisek2015.02.07 - 10:00szombat45 - 42
  DKKA Ugrómókusok - Veszprémi UKE2015.02.07 - 11:15szombat74 - 21
  DKKA Tigrisek - DKKA Ugrómókusok2015.02.07 - 12:30szombat30 - 64
"B" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Ördögök - DKKA Gepárdok2015.02.07 - 10:00szombat27 - 31
  DKKA Gepárdok - DKKA Kenguruk2015.02.07 - 11:15szombat52 - 35
  DKKA Kenguruk - DKKA Ördögök2015.02.07 - 12:30szombat45 - 41
"C" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  Atomerőmű SE - DKKA Vadmacskák2015.02.07 - 14:00szombat50 - 33
  Dunaújvárosi Sárkányok/A - Atomerőmű SE2015.02.07 - 15:15szombat30 - 54
  DKKA Vadmacskák - Dunaújvárosi Sárkányok/A2015.02.07 - 16:30szombat37 - 48
"D" csoport - Siófok, Krúdy SZKI
  Siófoki KS - Fűzfői AK2015.02.07 - 08:30szombat55 - 23
  Fűzfői AK - DKKA Csigák2015.02.07 - 09:40szombat29 - 44
  DKKA Csigák - Siófoki KS2015.02.07 - 10:50szombat55 - 33
"E" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  Atomcsajok - DKKA Vezérek2015.02.14 - 14:00szombat54 - 15
  DKKA Párducok - Atomcsajok2015.02.14 - 15:15szombat31 - 79
  DKKA Vezérek - DKKA Párducok2015.02.14 - 16:30szombat27 - 42
"F" csoport - Székesfehérvár, Bory Jenő Ált. Isk.
  DKKA Nyuszik - DKKA Rókák2015.02.08 - 10:00vasárnap39 - 28
  DKKA Rókák - Dunaújvárosi Sárkányok/B2015.02.08 - 11:15vasárnap29 - 17
  Dunaújvárosi Sárkányok/B - DKKA Nyuszik2015.02.08 - 12:30vasárnap23 - 43

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Fürge Vasas - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2015.02.08 - 12:15vasárnap78 - 56
  Óbudai Kaszások - Fürge Vasas2015.02.08 - 13:30vasárnap43 - 51
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Óbudai Kaszások2015.02.08 - 14:45vasárnap39 - 54
"B" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Török Sasfiókák - Csata Garfield2015.02.08 - 08:30vasárnap22 - 59
  Csata Garfield - MAFC Heisler2015.02.08 - 09:45vasárnap49 - 46
  MAFC Heisler - Török Sasfiókák2015.02.08 - 11:00vasárnap49 - 37
"C" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Vasas Amazonok - Herman Pókok2015.02.07 - 16:00szombat56 - 44
  Honvéd Sólymok - Vasas Amazonok2015.02.07 - 17:15szombat42 - 56
  Herman Pókok - Honvéd Sólymok2015.02.07 - 18:30szombat32 - 41
"D" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  BLF Kenguruk - MAFC Mokos2015.02.07 - 08:30szombat24 - 56
  TFSE Vizslák - BLF Kenguruk2015.02.07 - 09:45szombat56 - 26
  MAFC Mokos - TFSE Vizslák2015.02.07 - 11:00szombat39 - 38
"E" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Vasas Gepárdok - Csata Dunakeszi2015.02.08 - 08:30vasárnap32 - 40
  Kaszás Girls - Vasas Gepárdok2015.02.08 - 09:45vasárnap44 - 33
  Csata Dunakeszi - Kaszás Girls2015.02.08 - 11:00vasárnap41 - 38
"F" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Kéksárga Zsiráfok - Kéksárga Okapik2015.02.07 - 08:30szombat39 - 55
  Malév Kobrák - Kéksárga Zsiráfok2015.02.07 - 09:45szombat65 - 29
  Kéksárga Okapik - Malév Kobrák2015.02.07 - 11:00szombat37 - 55
"G" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  KKS-Boys - Megyeri Tigrisek KK2015.02.07 - 08:30szombat22 - 42
  Radobasket - KKS-Boys2015.02.07 - 09:45szombat43 - 20
  Megyeri Tigrisek KK - Radobasket 2015.02.07 - 11:00szombat38 - 37
"H" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  ELITE Rínók - BEAC Kisvizslák2015.02.07 - 16:00szombat42 - 36
  JKC-FKE/A - ELITE Rínók2015.02.07 - 17:15szombat26 - 38
  BEAC Kisvizslák - JKC-FKE/A2015.02.07 - 18:30szombat40 - 39
"I" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  BKGDSE - Zuglói Sasok2015.02.08 - 12:15vasárnap22 - 45
  ZSAKba Macskák - BKGDSE2015.02.08 - 13:30vasárnap29 - 26
  Zuglói Sasok - ZSAKba Macskák2015.02.08 - 14:45vasárnap39 - 36
"J" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  Gödi Sasok - BEAC Farkasrét2015.02.07 - 12:15szombat35 - 24
  Vasas Bolhák - Gödi Sasok2015.02.07 - 13:30szombat31 - 32
  BEAC Farkasrét - Vasas Bolhák2015.02.07 - 14:45szombat35 - 37
"K" csoport - Budapest, Tejút u.
  Móra Harcosok - Budafoki Kölyök Békák2015.02.08 - 08:30vasárnap59 - 22
  Budafoki Kölyök Békák - Herceghalmi Tigrisek2015.02.08 - 09:45vasárnap22 - 42
  Herceghalmi Tigrisek - Móra Harcosok2015.02.08 - 11:00vasárnap27 - 32
"L" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 2. terem
  MTK Budapest - Zsíros Akadémia Kőbánya/P2015.02.08 - 16:00vasárnap29 - 27
  Óbudai Reménységek - MTK Budapest2015.02.08 - 17:15vasárnap51 - 27
  Zsíros Akadémia Kőbánya/P - Óbudai Reménységek2015.02.08 - 18:30vasárnap31 - 51
"M" csoport - Budapest, Tejút u.
  MAFC Gabányi - ELITE Elefántok2015.02.08 - 12:15vasárnap20 - 28
  ELITE Elefántok - Törekvés Törpillák2015.02.08 - 13:30vasárnap43 - 33
  Törekvés Törpillák - MAFC Gabányi2015.02.08 - 14:45vasárnap24 - 43
"N" csoport - Budapest, Tejút u.
  PAFC Mennydörgők - Grosics Kisvizslák2015.02.08 - 16:00vasárnap0 - 2
  HSE - PAFC Mennydörgők2015.02.08 - 17:15vasárnap0 - 2
  Grosics Kisvizslák - HSE2015.02.08 - 18:30vasárnap2 - 0
"O" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Gödöllői SK - Törekvés Törpicúrok2015.02.07 - 12:15szombat43 - 38
  BLF Bolhák - Gödöllői SK2015.02.07 - 13:30szombat36 - 42
  Törekvés Törpicúrok - BLF Bolhák2015.02.07 - 14:45szombat38 - 49
"P" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Radobasket Bicske - Megyeri Tigriskölykök2015.02.07 - 12:15szombat2 - 0
  Ziccer Bocsok - Radobasket Bicske2015.02.07 - 13:30szombat34 - 35
  Megyeri Tigriskölykök - Ziccer Bocsok2015.02.07 - 14:45szombat0 - 2
"Q" csoport - Budapest, Tüske csarnok - 1. terem
  Tigrismanók - Budafoki Kölyök Bolhák2015.02.08 - 16:00vasárnap0 - 2
  Ziccer Kistigrisek - Tigrismanók2015.02.08 - 17:15vasárnap2 - 0
  Budafoki Kölyök Bolhák - Ziccer Kistigrisek2015.02.08 - 18:30vasárnap26 - 28
"R" csoport - Budapest, Erzsébet utcai Ált. Isk.
  Megyeri Tigrislányok - SZSE2015.02.07 - 16:00szombat2 - 0
  KKS-Girls - Megyeri Tigrislányok2015.02.07 - 17:15szombat2 - 0
  SZSE - KKS-Girls2015.02.07 - 18:30szombat0 - 2

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok