Név:
E-mail:
Kenguru Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése






      1. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum KA2017.01.14 - 09:00szombat54 - 46
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Ziccer Tigrisek TK Rakéták 2017.01.14 - 10:15szombat40 - 58
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - Ziccer Tigrisek2017.01.31 - 16:45kedd 
"B" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Fehértigrisek - A.S. Baschet Star Oradea I.2017.01.14 - 11:30szombat33 - 36
  A.S. Baschet Star Oradea I. - A.S. Baschet Star Oradea III.2017.01.14 - 12:45szombat53 - 22
  A.S. Baschet Star Oradea III. - Ziccer Fehértigrisek2017.01.14 - 14:00szombat33 - 55
"C" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  NYKK Eötvös - DIFE Sasfiókák2017.01.14 - 09:00szombat33 - 28
  DIFE Sasfiókák - A.S. Baschet Star Oradea II.2017.01.14 - 10:15szombat34 - 72
  A.S. Baschet Star Oradea II. - NYKK Eötvös2017.01.14 - 11:30szombat50 - 35
"D" csoport - Szent Imre Katolikus Gimnázium
(4400 Nyíregyháza Ungvár sétány 19.)
  Zsákoló Zsiráfok - Hajdúhadházi KK2017.01.14 - 09:00szombat 
  Hajdúhadházi KK - Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok2017.01.14 - 10:15szombat 
  Ziccer Tigrisek - Dózsa Oroszlánok - Zsákoló Zsiráfok2017.01.14 - 11:30szombat0 - 2
"E" csoport - Középkerti Általános Iskola
(4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
  Hajdúböszörményi TE - BKGDSE-Ebes2017.01.15 - 09:00vasárnap9 - 59
  BKGDSE-Püspökladány - BKGDSE-Hajdúszoboszló2017.01.15 - 10:15vasárnap0 - 2
  Hajdúböszörményi TE - BKGDSE-Püspökladány2017.01.15 - 11:30vasárnap2 - 0
  BKGDSE-Ebes - BKGDSE-Hajdúszoboszló2017.01.15 - 12:45vasárnap10 - 43

      2. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3515 Miskolc Egyetemváros)
  MEAFC Basket Bulls - Szerencsi Darazsak2017.01.19 - 10:00csütrtök38 - 34
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - MEAFC Basket Bulls2017.01.19 - 11:15csütörtök23 - 59
  Szerencsi Darazsak - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2017.01.19 - 12:30csütörtök39 - 42
"B" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Salgótarjáni KI2017.01.21 - 10:00szombat66 - 37
  Egri Kék Oroszlánok - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.01.21 - 11:15szombat48 - 51
  Salgótarjáni KI - Egri Kék Oroszlánok2017.01.21 - 12:30szombat31 - 58
"C" csoport - Egressy Béni Általános Iskola
(3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
  MVSI Vadmacskák - MEAFC Csibészek2017.01.14 - 10:00szombat34 - 18
  DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - MVSI Vadmacskák2017.01.14 - 11:15szombat54 - 27
  MEAFC Csibészek - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát2017.01.14 - 12:30szombat24 - 45
"D" csoport - Széchenyi István Iskola
(3580 Tiszaújváros Deák Ferenc tér 16.)
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK-ÉLKSK Zemplén2017.01.22 - 10:00vasárnap37 - 29
  DVTK-ÉLKSK Ózd - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.01.22 - 11:15vasárnap28 - 56
  DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Ózd 2017.01.22 - 12:30vasárnap50 - 21
"E" csoport - Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
(3534 Miskolc Nagy Lajos király útja 14.)
  Fürge Gyík DSE - Gyöngyös SI2017.01.15 - 10:00vasárnap30 - 32
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/B - Fürge Gyík DSE2017.01.15 - 11:15vasárnap25 - 70
  Gyöngyös SI - DVTK-ÉLKSK Miskolc/B2017.01.15 - 12:30vasárnap42 - 20
"F" csoport - Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola
(3530 Miskolc Mádai Lajos utca 2.)
  Sláger Kazincbarcika KSE - Vörösmarty Mignonok2017.01.15 - 09:00vasárnap32 - 10
  MEAFC Szürke Farkasok - Sláger Kazincbarcika KSE2017.01.15 - 10:15vasárnap16 - 24
  Vörösmarty Mignonok - MEAFC Szürke Farkasok2017.01.15 - 11:30vasárnap6 - 42
"G" csoport - PSZF Tornaterme
(3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
  Salgó Basket - Beszterce KK Bolyky2017.01.22 - 09:30vasárnap39 - 18
  Beszterce KK - Szerencsi VSE 2.2017.01.22 - 11:00vasárnap20 - 0
  Beszterce KK Bolyky - Szerencsi VSE 2.2017.01.22 - 12:30vasárnap20 - 0
  Salgó Basket - Beszterce KK2017.01.22 - 14:00vasárnap60 - 18

      3. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Békési Oroszlánok - Vásárhelyi Cápák2017.01.14 - 09:30szombat45 - 71
  Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK Sasok2017.01.14 - 11:00szombat20 - 0
  SZEDEÁK Sasok - Békési Oroszlánok2017.01.14 - 12:30szombat0 - 20
"B" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Aranysakálok - Szolnoki Sportcentrum2017.01.14 - 13:00szombat20 - 0
  Szolnoki Sportcentrum - SZEDEÁK Dózsa2017.01.14 - 14:30szombat0 - 20
  SZEDEÁK Dózsa - SZEDEÁK Aranysakálok2017.01.14 - 16:00szombat46 - 31
"C" csoport - Weöres Sándor Általános Iskola
(6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
  SZEDEÁK Alsóváros - SZEDEÁK Karolina2017.01.14 - 08:30szombat57 - 51
  SZEDEÁK Karolina - Tiszai Kisvirágok2017.01.14 - 10:00szombat20 - 0
  Tiszai Kisvirágok - SZEDEÁK Alsóváros2017.01.14 - 11:30szombat0 - 20
"D" csoport - Karcag Városi Sportcsarnok
(5300 Karcag József Attila utca 1.)
  Karcagi SE Farkasok - Mezőberényi KK2017.01.15 - 09:15vasárnap20 - 0
  Mezőberényi KK - Szeged KE - Tigrisek2017.01.15 - 10:45vasárnap0 - 20
  Szeged KE - Tigrisek - Karcagi SE Farkasok2017.01.15 - 12:15vasárnap8 - 60
"E" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK/A - Gyulai Vidrák2017.01.14 - 09:00szombat43 - 34
  Gyulai Vidrák - Vásárhelyi Villámok2017.01.14 - 10:30szombat47 - 36
  Vásárhelyi Villámok - Békéscsabai KK/A2017.01.14 - 12:00szombat53 - 50
"F" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Tabán - SZEDEÁK JuGyu2017.01.14 - 08:00szombat40 - 14
  MP Sport Timisoara - Szeged KE - Tabán2017.01.14 - 09:15szombat43 - 8
  SZEDEÁK JuGyu - MP Sport Timisoara 2017.01.14 - 10:30szombat5 - 59
"G" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Farkasok - Tószegi Vadrózsák2017.01.15 - 14:30vasárnap53 - 32
  Tószegi Vadrózsák - Szeged KE - Rózsaszín Párducok2017.01.15 - 16:00vasárnap88 - 17
  Szeged KE - Rózsaszín Párducok - Vásárhelyi Farkasok2017.01.15 - 17:30szombat7 - 79
"H" csoport - SZTE Mezőgazdasági Főiskola
(6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
  Vásárhelyi Pacsirták - SZEDEÁK Weöres2017.01.15 - 09:00vasárnap70 - 19
  SZEDEÁK Weöres - Kisújszállási SE2017.01.15 - 10:30vasárnap20 - 0
  Kisújszállási SE - Vásárhelyi Pacsirták2017.01.15 - 12:00vasárnap0 - 20
"I" csoport - Karcag Városi Sportcsarnok
(5300 Karcag Kálvin utca 6.)
  Karcagi SE Oroszlánkölykök - Kertvárosi Gepárdok2017.01.15 - 13:45vasárnap19 - 47
  Kertvárosi Gepárdok - Békési Heppes Szöcskék2017.01.15 - 15:15vasárnap49 - 34
  Békési Heppes Szöcskék - Karcagi SE Oroszlánkölykök2017.01.15 - 16:45vasárnap58 - 36
"J" csoport - Karolina Általános Iskola
(6725 Szeged Szentháromság utca 70-76.)
  Szeged KE - Pingvinek - SZEDEÁK Kisdózsa2017.01.12 - 15:00csütörtök8 - 65
  SZEDEÁK Kisdózsa - Szeged KE - Alsóváros2017.01.12 - 16:15csütörtök52 - 22
  Szeged KE - Alsóváros - Szeged KE - Pingvinek2017.01.14 - 11:45szombat53 - 18
"K" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  Békéscsabai KK/B - Szentesi KK2017.01.14 - 14:00szombat20 - 12
  Szentesi KK - Békéscsabai KK/C2017.01.14 - 15:30szombat34 - 19
  Békéscsabai KK/C - Békéscsabai KK/B2017.01.14 - 17:00szombat30 - 29
"L" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  HSA Bombázók - SZEDEÁK Ezüstrókák2017.01.15 - 08:30vasárnap71 - 26
  Vásárhelyi Rókák - HSA Pumák2017.01.15 - 10:00vasárnap34 - 19
  Vásárhelyi Rókák - SZEDEÁK Ezüstrókák2017.01.15 - 11:30vasárnap33 - 26
  HSA Pumák - HSA Bombázók2017.01.15 - 13:00vasárnap27 - 48

      4. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Tigrisek2017.01.15 - 09:00vasárnap87 - 58
  Csípős Darazsak - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.01.15 - 10:15vasárnap38 - 57
  Soproni Tigrisek - Csípős Darazsak2017.01.15 - 11:30vasárnap64 - 77
"B" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Simbák - OSE Oroszlánfókák2017.01.14 - 10:30szombat90 - 30
  Soproni Sportiskolás Elefántok - OSE Simbák2017.01.14 - 11:45szombat52 - 85
  OSE Oroszlánfókák - Soproni Sportiskolás Elefántok2017.01.14 - 13:00szombat33 - 74
"C" csoport - Terem
()
  MTE 1904 - Tatai Hangyácskák2017.01.14 - 10:00szombat14 - 114
  Győri KC Hangyák - MTE 19042017.01.14 - 11:00szombat53 - 19
  Tatai Hangyácskák - Győri KC Hangyák2017.01.14 - 12:00szombat77 - 34
"D" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  Győri KC Vizslák - Soproni Tigrisek Deák tér2017.01.15 - 12:45vasárnap17 - 81
  Soproni Sportiskolás Párducok - Győri KC Vizslák2017.01.15 - 14:00vasárnap82 - 11
  Soproni Tigrisek Deák tér - Soproni Sportiskolás Párducok2017.01.15 - 15:15vasárnap70 - 56
"E" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Győri KC Lovagok - Soproni Sportiskolás Zsiráfok2017.01.14 - 12:30szombat0 - 2
  Szorgos Darazsak - Győri KC Lovagok2017.01.14 - 13:45szombat2 - 0
  Soproni Sportiskolás Zsiráfok - Szorgos Darazsak2017.01.14 - 15:00szombat26 - 38
"F" csoport - NOVOMATIC Aréna
(9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
  Soproni Tigrisek Orsolya - Soproni Sportiskolás Farkasok2017.01.14 - 09:00szombat2 - 0
  Soproni Sportiskolás Farkasok - Feketés Darazsak2017.01.14 - 10:00szombat0 - 2
  Feketés Darazsak - Soproni Tigrisek Orsolya2017.01.14 - 11:00szombat6 - 119
"G" csoport - Széchenyi István Egyetemi csarnok
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Nádor Tigrisek - Győri KC Kenguruk2017.01.14 - 09:00szombat0 - 2
  Villámló Kovácsok - Gárdonyis Darazsak2017.01.14 - 10:00szombat37 - 32
  Nádor Tigrisek - Gárdonyis Darazsak2017.01.14 - 11:00szombat0 - 2
  Győri KC Kenguruk - Villámló Kovácsok2017.01.14 - 12:00szombat31 - 25
"H" csoport - Széchenyi István Egyetemi csarnok
(9026 Győr Egyetem tér 1.)
  Prohászkás Csibék - Hunyadis Darazsak2017.01.14 - 13:00szombat0 - 2
  Mezőörsi Oroszlánok - Lackneros Darazsak2017.01.14 - 14:00szombat11 - 23
  Prohászkás Csibék - Mezőörsi Oroszlánok2017.01.14 - 15:00szombat0 - 2
  Hunyadis Darazsak - Lackneros Darazsak2017.01.14 - 16:00szombat21 - 16

      5. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  ZTE KK - Ifjú Sólymok2017.01.15 - 09:30vasárnap58 - 37
  Körmendi Törpördögök/A - ZTE KK2017.01.15 - 10:40vasárnap37 - 69
  Ifjú Sólymok - Körmendi Törpördögök/A2017.01.15 - 11:50vasárnap71 - 57
"B" csoport - Kazinczy Ferenc Tagintézmény
(8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
  Tapolcai Sárkányok - Körmendi Törpördögök/B2017.01.14 - 10:00szombat77 - 31
  Kanizsai Mókusok - Tapolcai Sárkányok2017.01.14 - 11:10szombat80 - 35
  Körmendi Törpördögök/B - Kanizsai Mókusok2017.01.14 - 12:20szombat32 - 92
"C" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Sportiskolás Törpillák - Ricsilla Sport2017.01.14 - 14:30szombat54 - 51
  Paragváris Sólymok - Sportiskolás Törpillák2017.01.14 - 15:40szombat38 - 57
  Ricsilla Sport - Paragváris Sólymok2017.01.14 - 16:50szombat53 - 22
"D" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Egerszegi Zsebibabák - Harcos Sólymok2017.01.14 - 09:00szombat55 - 40
  Tapolcai Gazellák - Egerszegi Zsebibabák2017.01.14 - 10:10szombat45 - 59
  Harcos Sólymok - Tapolcai Gazellák2017.01.14 - 11:20szombat53 - 31
"E" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
  Kalózok - Ricsilla Hévíz2017.01.14 - 09:30szombat49 - 30
  Ajka - Móra Ferenc Ált. Isk.2017.01.14 - 10:40szombat 
  Ricsilla Hévíz - Móra Ferenc Ált. Isk.2017.01.14 - 11:50szombat2 - 0
  Kalózok - Ajka2017.01.14 - 13:00szombat2 - 0

      6. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Szekszárdi Fürge Nyuszik2017.01.14 - 13:30szombat71 - 41
  Szekszárdi Fürge Nyuszik - PVSK-Panthers/A2017.01.14 - 15:00szombat49 - 60
  PVSK-Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.01.14 - 16:30szombat40 - 66
"B" csoport - Toldi lakótelepi Tagiskola
(7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
  KASI/A - Dombóvári KS 2017.01.14 - 09:00szombat49 - 38
  Dombóvári KS - Pécsi VSK Zebrák2017.01.14 - 10:30szombat40 - 47
  Pécsi VSK Zebrák - KASI/A2017.01.14 - 12:00szombat44 - 51
"C" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  PVSK-Panthers/B - Kozármisleny SE2017.01.14 - 08:30szombat35 - 61
  GYKSE Szekszárd/A - PVSK-Panthers/B2017.01.14 - 10:00szombat66 - 49
  Kozármisleny SE - GYKSE Szekszárd/A2017.01.14 - 11:30szombat50 - 60
"D" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Pécsi VSK Turbó Egerek - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B2017.01.15 - 08:30vasárnap31 - 53
  Monok SE - Pécsi VSK Turbó Egerek2017.01.15 - 10:00vasárnap80 - 20
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/B - Monok SE2017.01.15 - 11:30vasárnap28 - 69
"E" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  Gyakorlós Törpék - KASI/B2017.01.14 - 09:00szombat66 - 72
  KASI/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány2017.01.14 - 10:30szombat47 - 72
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Gyakorlós Törpék2017.01.14 - 12:00szombat76 - 40
"F" csoport - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  KASI/C - Pécsi VSK Fehér Tigrisek2017.01.14 - 13:30szombat69 - 22
  Pécsi VSK Fehér Tigrisek - Tamási Dámocskák2017.01.14 - 15:00szombat48 - 36
  Tamási Dámocskák - KASI/C2017.01.14 - 16:30szombat9 - 47
"G" csoport - Kaposvári Városi Sportcsarnok
(7400 Kaposvár Arany János utca 97.)
  KASI/D - KASI/E2017.01.14 - 09:00szombat30 - 38
  PVSK-Panthers/C - KASI/D2017.01.14 - 10:30szombat0 - 2
  KASI/E - PVSK-Panthers/C2017.01.14 - 12:00szombat2 - 0
"H" csoport - Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
(7627 Pécs Hársfa utca 93.)
  PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér - Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch2017.01.15 - 09:00vasárnap46 - 14
  Kozármisleny SE/B - PSN Zrt. Bánki-Miroslav-Köztér 2017.01.15 - 10:30vasárnap37 - 48
  Kosárlabda Akadémia Pécs Deák - Koch - Kozármisleny SE/B2017.01.15 - 12:00vasárnap21 - 35
"I" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai - Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló2017.01.14 - 09:00szombat91 - 8
  PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd - Kosárlabda Akadémia Pécs Belvárosi - Csokonai2017.01.14 - 10:30szombat12 - 47
  Kosárlabda Akadémia Pécs Jókai - I. Gyakorló - PSN Zrt. ANK-Református-Pellérd 2017.01.14 - 12:00szombat31 - 36
"J" csoport - Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
(7632 Pécs Aidinger J. utca 41.)
  PVSK-Panthers/E - PVSK-Panthers/D2017.01.21 - 09:00szombat15 - 36
  GYKSE Szekszárd/B - PVSK-Panthers/E2017.01.21 - 10:30szombat69 - 17
  PVSK-Panthers/D - GYKSE Szekszárd/B2017.01.21 - 12:00szombat16 - 57

      7. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kéksárga Koalák2017.01.15 - 13:45vasárnap66 - 51
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.01.15 - 15:00vasárnap61 - 39
  Kecskeméti KA Koalák - Bajai Bácska FKE2017.01.15 - 16:15vasárnap64 - 76
"B" csoport - Mathiász János Általános Iskola
(6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
  Pityke Pumák - Kecskeméti KA Mitugrász2017.01.15 - 09:00vasárnap40 - 65
  Nyakiglányok - Pityke Pumák2017.01.15 - 10:15vasárnap71 - 42
  Kecskeméti KA Mitugrász - Nyakiglányok2017.01.15 - 11:30vasárnap54 - 40
"C" csoport - Terem
()
  Bajai NKK/A - CEKK2017.01.27 - 17:00péntek 
  Lehel Kosársuli - Bajai NKK/A2017.01.27 - 18:15péntek 
  CEKK - Lehel Kosársuli2017.01.27 - 19:30péntek 
"D" csoport - Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium
(6000 Kecskemét Dózsa György út 22.)
  Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi2017.01.14 - 10:00szombat71 - 10
  Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Amazonok2017.01.14 - 11:15szombat42 - 41
  Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Nagykőrösi Sólymok2017.01.14 - 12:30szombat31 - 74
"E" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Kecskeméti KC - FTSI József A. Iskola2017.01.14 - 09:00szombat45 - 33
  Hernád SE - Kecskeméti KC 2017.01.14 - 10:15szombat0 - 2
  FTSI József A. Iskola - Hernád SE2017.01.14 - 11:30szombat2 - 0
"F" csoport - Corvin Mátyás Általános Iskola
(6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
  Bajai NKK/B - FTSI Constantinum 1.2017.01.15 - 10:00vasárnap40 - 27
  KLIKK Zsiráfok - Bajai NKK/B2017.01.15 - 11:15vasárnap36 - 33
  FTSI Constantinum 1. - KLIKK Zsiráfok2017.01.15 - 12:30vasárnap30 - 42
"G" csoport - Constantinum Sportcentrum
(6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
  FTSI Platán Iskola - FTSI Batthyány L. Iskola2017.01.15 - 09:00vasárnap50 - 31
  FTSI Dózsa Gy. Iskola - FTSI Platán Iskola2017.01.15 - 10:15vasárnap37 - 21
  FTSI Batthyány L. Iskola - FTSI Dózsa Gy. Iskola2017.01.15 - 11:30vasárnap28 - 57
"H" csoport - Kodály Zoltán Ének-Zenei Általános Iskola és Gimnázium
(6000 Kecskemét Dózsa György út 22.)
  Kecskeméti KA Vadmacskák - Nagykőrösi Sólymok/B2017.01.14 - 13:45szombat2 - 0
  Baja MNAMK Rakétái - Kecskeméti KA Vadmacskák2017.01.14 - 15:00szombat0 - 2
  Nagykőrösi Sólymok/B - Baja MNAMK Rakétái2017.01.14 - 16:15szombat 

      8. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Atomerőmű SE - DKKA Kenguruk2017.01.14 - 14:00szombat87 - 64
  DKKA Ördögök - Atomerőmű SE2017.01.14 - 15:15szombat24 - 88
  DKKA Kenguruk - DKKA Ördögök2017.01.14 - 16:30szombat85 - 25
"B" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  DKKA Rókák - Veszprémi UKE2017.01.14 - 14:00szombat39 - 27
  Veszprémi UKE - DKKA Ugrómókusok2017.01.14 - 15:15szombat23 - 30
  DKKA Ugrómókusok - DKKA Rókák2017.01.14 - 16:30szombat32 - 39
"C" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  DKKA Gepárdok - Pápai KC2017.01.14 - 10:00szombat27 - 52
  Marcali Szürkefarkasok - DKKA Gepárdok2017.01.14 - 11:15szombat24 - 36
  Pápai KC - Marcali Szürkefarkasok2017.01.14 - 12:30szombat51 - 35
"D" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  DKKA Vezérek - DKKA Csigák2017.01.14 - 10:00szombat36 - 40
  DKKA Csigák - DKKA Gézengúzok2017.01.14 - 11:15szombat37 - 32
  Velencei Gézengúzok - DKKA Vezérek2017.01.14 - 12:30szombat37 - 24
"E" csoport - Bory Jenő Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár Tolnai utca 42.)
  Fűzfői AK - Pusztaszabolcsi Tigrisek2017.01.15 - 10:00vasárnap20 - 0
  Újvárosi Szelek - DKKA Párducok2017.01.15 - 11:15vasárnap21 - 37
  Pusztaszabolcsi Tigrisek - Újvárosi Szelek2017.01.15 - 12:30vasárnap0 - 20
  Fűzfői AK - DKKA Párducok2017.01.15 - 13:45vasárnap36 - 18
"F" csoport - Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
(8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
  DKKA Villámok - Pákozdi Kócsagok2017.01.15 - 10:00vasárnap2 - 0
  DKKA Nyuszik - Várpalotai Gepárdok2017.01.15 - 11:15vasárnap26 - 18
  Pákozdi Kócsagok - Várpalotai Gepárdok2017.01.15 - 12:30vasárnap0 - 2
  DKKA Villámok - DKKA Nyuszik2017.01.15 - 13:45vasárnap22 - 15

      9. régió - Kenguru Kupa      
"A" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Csata Garfield - Fürge VasasGere Kálmán - Steier Roland2017.01.14 - 08:30szombat75 - 44
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Csata GarfieldGere Kálmán - Steier Roland2017.01.14 - 09:45szombat37 - 78
  Fürge Vasas - Zsíros Akadémia Kőbánya/AGere Kálmán - Steier Roland2017.01.14 - 11:00szombat52 - 63
"B" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Vasas Amazonok - Budafoki Kölyök BékákSzirt Lajos - Bognár Domokos2017.01.15 - 08:30vasárnap0 - 2
  Kaszások Akadémia - Vasas AmazonokSzirt Lajos - Bognár Domokos2017.01.15 - 09:45vasárnap51 - 61
  Budafoki Kölyök Békák - Kaszások AkadémiaSzirt Lajos - Bognár Domokos2017.01.15 - 11:00vasárnap46 - 56
"C" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Pannónia Vasas - Zsíros Akadémia DarázslányokSzirt Lajos - Szőke Gábor2017.01.14 - 12:15szombat56 - 29
  MAFC Farkasrét - Pannónia VasasSzirt Lajos - Szőke Gábor2017.01.14 - 13:30szombat47 - 46
  Zsíros Akadémia Darázslányok - MAFC FarkasrétSzirt Lajos - Szőke Gábor2017.01.14 - 14:45szombat27 - 71
"D" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  PAFC Basket - Török SasfiókákMakay Dániel - Gaál Norbert2017.01.14 - 08:30szombat61 - 21
  Megyeri Tigrisek KK - PAFC BasketMakay Dániel - Gaál Norbert2017.01.14 - 09:45szombat52 - 54
  Török Sasfiókák - Megyeri Tigrisek KKMakay Dániel - Gaál Norbert2017.01.14 - 11:00szombat36 - 54
"E" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  ELITE Rínók - Kéksárga KoalákBognár Domokos - Csoma Viktor2017.01.14 - 12:15szombat34 - 42
  Radobasket - BDSE - ELITE RínókBognár Domokos - Csoma Viktor2017.01.14 - 13:30szombat47 - 27
  Kéksárga Koalák - Radobasket - BDSE Bognár Domokos - Csoma Viktor2017.01.14 - 14:45szombat49 - 47
"F" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  BLF Kenguruk - BEAC Sebestyén Richárd - Korompai Zsolt2017.01.15 - 12:15vasárnap33 - 59
  BEAC Farkasrét - BLF KengurukSebestyén Richárd - Korompai Zsolt2017.01.15 - 13:30vasárnap28 - 46
  BEAC - BEAC FarkasrétSebestyén Richárd - Korompai Zsolt2017.01.15 - 14:45vasárnap72 - 13
"G" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Grosics Vizslák - Kéksárga OkapikSzőke Gábor - Steiner Máté2017.01.15 - 12:15vasárnap35 - 33
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Grosics VizslákSzőke Gábor - Steiner Máté2017.01.15 - 13:30vasárnap24 - 41
  Kéksárga Okapik - Zsíros Akadémia Kőbánya/BSzőke Gábor - Steiner Máté2017.01.15 - 14:45vasárnap47 - 26
"H" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Vasas Gepárdok - Kaszás GirlsBózsó Gábor - Pál Roland2017.01.15 - 16:00vasárnap0 - 2
  Herceghalmi Tigrisek - Vasas GepárdokBózsó Gábor - Bárány Levente2017.01.15 - 17:15vasárnap34 - 33
  Kaszás Girls - Herceghalmi TigrisekBózsó Gábor - Bárány Levente2017.01.15 - 18:30vasárnap42 - 39
"I" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  KKS Tigers - Budapesti Honvéd FalconsGere Kálmán - Rózsavölgyi Alexandra2017.01.15 - 12:15vasárnap15 - 35
  Vasas Bolhák - KKS TigersGere Kálmán - Rózsavölgyi Alexandra2017.01.15 - 13:30vasárnap39 - 21
  Budapesti Honvéd Falcons - Vasas BolhákGere Kálmán - Pál Roland2017.01.15 - 14:45vasárnap39 - 44
"J" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Budapesti Honvéd Sólymok - Zuglói SasokAdjudani Pezsman - Novák Zsuzsanna2017.01.15 - 12:45vasárnap40 - 55
  Herman Pókok - Budapesti Honvéd SólymokKomlódi Benedek - Novák Zsuzsanna2017.01.15 - 14:00vasárnap54 - 47
  Zuglói Sasok - Herman PókokKomlódi Benedek - Novák Zsuzsanna2017.01.15 - 15:15vasárnap68 - 46
"K" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Radobasket - BDSE Bicske - Zsíros Akadémia Kőbánya/PannóniaSzabó István - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.01.14 - 16:00szombat20 - 0
  TFSE Farkasok - Radobasket - BDSE BicskeSzabó István - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.01.14 - 17:15szombat36 - 25
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - TFSE FarkasokSzabó István - Szentpáli-Gavallér Csaba2017.01.14 - 18:30szombat0 - 20
"L" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  BEAC Vizslák - Vagány NyulakJankovics Viktor - Steiner Máté2017.01.14 - 12:45szombat30 - 49
  JKC/A - BEAC VizslákJankovics Viktor - Steiner Máté2017.01.14 - 14:00szombat64 - 42
  Vagány Nyulak - JKC/AJankovics Viktor - Steiner Máté2017.01.14 - 15:15szombat58 - 53
"M" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  DMTK Haraszti Sasok - Malév SCSzokolainé Váradi Csilla - Németh Péter2017.01.14 - 09:00szombat88 - 13
  Gödi SE - DMTK Haraszti SasokSzokolainé Váradi Csilla - Németh Péter2017.01.14 - 10:15szombat60 - 49
  Malév SC - Gödi SESzokolainé Váradi Csilla - Németh Péter2017.01.14 - 11:30szombat5 - 98
"N" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Törekvés Törpillák - BKG DSEKoncsag Csaba - Német Tamás2017.01.15 - 09:00vasárnap55 - 35
  Zsíros Akadémia Kisdarázslányok - Törekvés TörpillákKoncsag Csaba - Német Tamás2017.01.15 - 10:15vasárnap49 - 39
  BKG DSE - Zsíros Akadémia KisdarázslányokKoncsag Csaba - Adjudani Pezsman2017.01.15 - 11:30vasárnap55 - 38
"O" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Ziccer Bocsok - Kéksárga ZsiráfokNémeth Péter - Pál Roland2017.01.15 - 08:30vasárnap13 - 73
  Radobasket - BDSE Érd - Ziccer BocsokNémeth Péter - Pál Roland2017.01.15 - 09:45vasárnap38 - 43
  Kéksárga Zsiráfok - Radobasket - BDSE ÉrdNémeth Péter - Pál Roland2017.01.15 - 11:00vasárnap101 - 13
"P" csoport - Tüske csarnok - 2. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
  Gödöllői SK - MTK BudapestSzabó István - Szőts Dávid2017.01.15 - 16:00vasárnap22 - 49
  Kaszás Tornyok - Gödöllői SKSzabó István - Szőts Dávid2017.01.15 - 17:15vasárnap57 - 19
  MTK Budapest - Kaszás TornyokSzabó István - Szőts Dávid2017.01.15 - 18:30vasárnap34 - 48
"Q" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Megyeri Tigriskölykök - Kaszás ReménységekTahin András - Koncsag Csaba2017.01.14 - 08:30szombat13 - 37
  Kaszás Reménységek - PAFC MennydörgőkTahin András - Koncsag Csaba2017.01.14 - 09:45szombat28 - 27
  PAFC Mennydörgők - Megyeri TigriskölykökTahin András - Koncsag Csaba2017.01.14 - 11:00szombat29 - 33
"R" csoport - Tüske csarnok - 1. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
  Keresztúri Méhecskék - Monori SEBános Csaba - Takács András2017.01.14 - 16:00szombat26 - 43
  Pasa Csillagai - Keresztúri MéhecskékBános Csaba - Takács András2017.01.14 - 17:15szombat5 - 66
  Monori SE - Pasa CsillagaiBános Csaba - Takács András2017.01.14 - 18:30szombat81 - 4
"S" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Kölökös Törpék - ELITE ElefántokNémet Tamás - Szabó II. Péter2017.01.15 - 16:00vasárnap4 - 100
  ELITE Elefántok - Budafoki Kölyök BolhákNémet Tamás - Szabó II. Péter2017.01.15 - 17:15vasárnap40 - 25
  Budafoki Kölyök Bolhák - Kölökös TörpékNémet Tamás - Szabó II. Péter2017.01.15 - 18:30vasárnap61 - 16
"T" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Viadukt SE - Megyeri TigrismanókKomlódi Benedek - Német Tamás2017.01.14 - 12:15szombat15 - 42
  SZSE Oroszlánok - Viadukt SEKomlódi Benedek - Német Tamás2017.01.14 - 13:30szombat60 - 20
  Megyeri Tigrismanók - SZSE OroszlánokKomlódi Benedek - Német Tamás2017.01.14 - 14:45szombat31 - 34
"U" csoport - Lázár Ervin Általános Iskola
(1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
  Gödi Farkasok - JKC/BPál Roland - Szabó II. Péter2017.01.14 - 16:00szombat41 - 7
  BLF Bolhák - Gödi FarkasokPál Roland - Szabó II. Péter2017.01.14 - 17:15szombat34 - 25
  JKC/B - BLF BolhákPál Roland - Szabó II. Péter2017.01.14 - 18:30szombat12 - 47
"V" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázsfészek - Megyeri TigrislányokBános Csaba - Komlódi Benedek2017.01.15 - 08:30vasárnap2 - 0
  SZSE Párducok - Zsíros Akadémia Kőbánya/DarázsfészekBános Csaba - Komlódi Benedek2017.01.15 - 09:45vasárnap56 - 25
  Megyeri Tigrislányok - SZSE PárducokBános Csaba - Komlódi Benedek2017.01.15 - 11:00vasárnap0 - 2
"W" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  KKS Titánok - Ziccer KistigrisekMagyar Zoltán - Szőke Attila2017.01.14 - 13:30szombat 
  BC Csepel - KKS TitánokNémeth Péter - Simon Kristóf2017.01.14 - 14:45szombat2 - 0
  Ziccer Kistigrisek - BLF TücskökNémeth Péter - Simon Kristóf2017.01.14 - 16:00szombat0 - 2
  BLF Tücskök - BC CsepelNémeth Péter - Simon Kristóf2017.01.14 - 17:15szombat13 - 28
"X" csoport - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  HSE - Budai AranysakálokSzabó II. Péter - Pál Roland2017.01.14 - 08:30szombat27 - 26
  BSC Bocsok - HSESzabó II. Péter - Pál Roland2017.01.14 - 09:45szombat21 - 32
  Budai Aranysakálok - Taksonyi DSESzabó II. Péter - Pál Roland2017.01.14 - 11:00szombat28 - 18
  Taksonyi DSE - BSC BocsokMagyar Zoltán - Szőke Attila2017.01.14 - 12:15szombat21 - 14

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok